Új privát üzeneted érkezett!

Az uram szerint az én hasam a tiednél nagyobb... :oops: Tőlem tavaly is mindenki azt kérdezte, hogy ikreket várok e... :shock: Úgyhogy most extrém méretű hasra számíthatok, mert ugye igen kevés idő telt el a szülés óta.

Most asszem megpróbálok aludni. Remélem kicsit sikerül is. De ha nem, akkor legalább végre befejezem a könyvem. :arrow:

marek
 
 


Sensi: neked is szép meggymagod van :) Nekem is ekkora lenne a pocim, csak még egy nagy zsírpárnácskát is képzeljetek rá :P Már nem bosszant. Átadják a helyet a buszon :D

Marek: drukkolunk anyukádnak! Remélem, minden rendben van vele. Én is az olvasással tudom elterelni a gondolataimat, ha szükséges.

Nekem a hasam miatt (mikor bevallom mellé a 3. hó végét is) azonnal 3-as v. 4-es ikreket képzelnek bele. Persze vihognak is hozzá, de nem tartom túl viccesnek. Hiszen ezek az emberek ismernek már évek óta, és tudják, hogy nem vagyok nádszálkisasszony. Ez van, na.

No, megyek aludni.

Jó8!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek, azért kérdeztem a testvéredet, mert a lelki terheket könnyebb lenne úgy viselned, hogy ő is osztozik benne. Bár nem tudom, milyen viszonyban vagytok, de pl. a kórházi látogatás felváltva is jó lehetne...persze, ha messze lakik, akkor nehezebb a helyzet. De ilyenkor a távolságot félre kell tenni. Vannak megismételhetetlen és kihagyhatatlan dolgok. :?
szöszke
 
 

 
 

Sziasztok!Ha nem bánátok csatlakoznék :D Én október 14-re várom a babát és van már egy lassan 2éves kislányom Zsófi.Olvastalak már benneteket csak babonából féltem írni :oops: Mindenkinek gratulálok a babához :lol: :lol: Látom már lassan mindenki betölti a 12hetet :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok, Lányok!

Visszaolvastam, de esélytelen, hogy tudjak mindenre reagálni!

Marek:
Szorítok nagyon Anyukádnak!!! Remélem, minden rendben lesz!

Volt vhol arról szó, hogy betöltött vagy nem betöltött hét kell-e a vizsgálatokhoz. Nekem a védönö azt mondta, hogy a következö lépés ugye az AFP lesz, amit a BETÖLTÖTT 16.héten (vagyis 16hetesen) kell elvégezni, és utána, amikor annak megvan az eredménye, mehetek uh-ra.

Ja, egyébként a védönö volt ugye nálunk a lakáson. Persze már megint túlparáztam a dolgot, mert nem mérte ám föl az egész lakást, hogy milyen a helyzet... Csak bejött, leült a kanapéra, beszélgettünk, és elment.

Kata84:
Üdv a csapatban!!! :D Gratula Zsófihoz, és az új picihez is!!!

A pocakom miatt engem mindig mindenki kinevet, hogy hát 14hetesen még ennyire nem látszik.. Pedig látszik ám! Mi látjuk! A köldökömnél sem szokott állandóan ilyen pufi lenni, de nekünk sokkal feltünöbb az alhasam növekedése. Meg amúgy is, elég széles a csípöm, és Anyukámnak se látszott sokáig.

Ja, ma de. jól itthon maradtam. Gondoltam nem próbálkozom bejutni azzal az elvétett egy-egy 73-as busszal.

kgaba
 
 


Kgaba!Köszönöm a köszöntést :D Hozánk pont ma jön a védönö bármelyik percben :lol:

Afp-re a betöltött 16.héten kell menni és lehet enni és inni elötte (én elájulok ha vért vesznek így ezt külön hangsúlyozák nekem)

Poci:hát nekem Zsófinál 20hetes körül lett látható de most már soakknak feltünik+nekem már muszály kismama gatyót használni mert nem tudom a sajátomat begombolni :shock: Szerintem sokon mulik ki milyen alkat én sajna nem vagyok vékony de mivel már a mádodik baba kilazultak az izmok.Ne izguljatok ha még nincs poci 1hónap és látszodni fog :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Szia Kata, örülök, hogy csatlakoztál...én is két hetet vártam babonából, mire csatlakoztam a társasághoz... :)

Ma sajnos ismét vérzést észleltem...úgyhogy újabb kényszerpihenő. A védőnő is felhívott, hogy a BKV-sztájk miatt nem tud bejönni, úgyhogy halasztjuk a találkozót. Még mindig nincs terheskönyvem. :( Ma töltöm be a 11. hetet. Mindegy, nem érdekel...
Dél körül hív a rokon szülésznő, hogy hová fejlődött a vérzés. Ha gáz van, megint SOTE ügyelet...
Nagyon elegem van ebből a kiszámíthatatlanságból...
szöszke
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Én vagyok a munka hőse?! 3/4 órával előbb beértem, átgyalogoltam pedig a fél várost!!!! Jól is esett - csak ez a fránya eső ne esne... -, most legalább megérdemlem a reggelit :lol: :lol: :lol:

Szia Kata! Üdv közöttünk! Leszámítva az épp aktuális paráinkat és nyomorainkat vidám és vicces csapat vagyunk! :P

Tegnap este színházban voltunk, Barbi anyukámnál aludt és valószínűleg még ma is ott fog (remélem :? ), így apával egész du. csatangoltunk! Megvettük Barbus szülinapi ajándékát, egy piros biciklit!!!! Állati édes! Teljesen elérzékenyültem, hogy már ekkora lányom van, és már látom az örömét, ahogy ragyog a kis pofija :D Már alig várom, pedig még 2 hét!!!
Aztán meg azon filóztam, milyen jó lesz újra babázni, és újra átélni ugyanazokat az apró pici kis dolgokat, amiket CSAK mi, anyukák tudunk a gyerekről. Istenem, annyira aggódom örökké, hogy minden rendben legyen!!! De biztosan, mert nagyon megnyugtató volt az uh eredmény és a doki is tök jó fej volt!

Szóval színház: a Madáchban láttuk a Chicagót. Nagyon jó volt! Ilyenek szerepeltek, hogy Gergely Róbert - akit egyébként ki nem állhatok, de komolyan mondom, isteni volt!
És a nagy meglapetés, a szilveszterkor vásárolt szatén nadrágomba mentem, és kényelmes volt!!!! Ez durva! És újra jött a para!!!! De aztán ezen is túltettem magam, mert tudom, hogy a bébi épp és egészséges. Borzasztó ez az állandó aggodalom! És az bosszant leginkább, hogy én nem is vagyok ilyen! Nem ijedek meg, ha beteg a gyerek, ha bármi történik a családban, mindig élen járok a problémamegoldásban.
Most pedig állandóan fosok valamit... na mindegy, a mai nap is jól indult, mert én tuti vagyok benne, hogy érzem a bébit mocorogni, és erre is ébredtem!!! Szuper jó volt!

MAREK! Nagyon drukkolok Nektek! Biztos vagyok benne, hogy ha anyukát fiatalos, fitt, hamar meggyógyul, hamar felépül!!!!
Neked ki kell tartanod, mellette kell lenned, és segíteni őt, de ahogy látni fogod nap nap után a gyógyulását, meg fogsz nyugodni magad is! Mi addig is itt leszünk, hogy kiadd magadból a feszültséget és a dühöt, meg minden rosszat!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Olyan hosszúnak tünt ez a hétvége!...és olyan sokat írtatok,h már az előző oldali dolgokra nem is emlékszem! :lol:

Marek:azóta már remélem megtudtad,h mi a helyzet és már megnyugodhattál!...

Kata84:üdv!!! :wink:

Nekem még mindig semmi poci!vígan hordom minden eddigi cuccom! talán annyi van,h a köldököm körül kialakut egy kis párnácska,ami eddig nem volt,de semmi több! :roll:

Úgy látom lassan én leszek az egyetlen,aki még nem beszélt védőnővel!tulajdon képpen az én terhességem még nem is létezik hivatalosan!...talán itt lenne az ideje... :lol: :lol:

Múlt csütörtökön voltam uh-n!semmi látható baj nincs!megvan mindene!mocorgott, rugdosódott!...ugyhogy boldogság volt!:D
és a vonalzóm szeint akkor voltam 13+2, az uh meg 13+1-et jelzett tehát igazából szinte teljesen pontos!:D
Viszont olyan csúnya képet kaptam!alig látszódik a picúr!és olyan üregesnek tűnik a feje meg .....hát nem túl jó kép,na!ugyhogy fel sem teszem! :?
na de nem a kép a fontos,hanem az,h a babával minden ok! :D
Vendég
 


Oh én is iszonyu parás vagyok ám 8) De most már kezdem leálítani magam.Az elsö 12hétben,hogy csak el ne mennyen ezen agódtam,mikor voltak tüneteim megnyugodtam de most múloban a rosszul lét de probálom úgy fel fogni ha baj lenne akkor csak jelezné szervezet és nyugi :oops:

Szöszke!Piheny sokat!!!!!Remélem nem lesz bajotok!!!!!!!

Handrea!Érzted a babát?Mit érzel?Én néha olyan érdekes búgyogást de anyum szerint még nem az :roll:

Ja olvsatam,hogy sokan gondba vagytok a korral(baba).Nekem most 12+6 de mensi szerint 13+4lenne de nekem nem 28napos ciklusaim voltak hanem 33 ezért lett késöbbi az idöpont.Kérdeztem a dokit és azt mondta az uh szerintit vegyük alapul mert a méretei biztosak pé-m meg nem tudni mikor volt.

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Én is az uh-t veszem alapul, annál is inkább, mert számítottam rá, hogy kisebb lesz, mint a mensi szerinti számítás. Nem állítok a vonalzómon, mert a vizsgálatokat a hivatalos számítás szerint fogják csinálni, kivéve az afp-t, ami előtt megnézi a babát uh-val, és az akkori méretek szerint megyek majd vérvételre.

Hazamentem az uh-ról, és előtúrtam az előző terheskönyvem. Barbi is pont ekora volt ennyi idős korában, úgyhogy teljesen lenyugodtam. A pocakméretem is a 20. hétig a nullával volt egyenlő, annyi volt a különbség a mostani állapothoz, hohy már majd' 10 kiló volt rajtam a 20.héten :cry: :cry: :cry:
Most azért figyelek egy kicsit, és így 1,5 kilót híztam eddig, bár a családom örökké etet...Végül Barbival "csak" 14 kilót híztam, de a második 20 hetemet konkrét diétával tltöttem. Nem volt túl jó... most csak ezért vigyázok. Soha életemben nem fogyóztam, miért pont most kelljen?! kenyeret és édességet nem eszem, a többi jöhet!!!!

Kata! Olyan érzés,mint amikor csikizik a hasad belülről! Minha kis buborékok pukkannának szét belül. nagyon kellemes és én tudom, hogy ez már az!!!!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata: Üdv a csapatban! :D

Látom, a hétvégén pihentetek, nem kellett annyit olvasnom. Nekem a számítógép elé sem volt kedvem leülni. Pihiztem egész hétvégén. Végre megjött a kedvem a főzéshez, úgyhogy tüsténkedtem a konyhában.
Nekem még tart a rosszullét. Sajna a hétvégén is előfordult az esti hányás, a gyomrom meg még mindig borzasztó. Szeretném már végre a régi érzeteimet visszakapni. :-)
Ma nem jutottam be a munkahelyre, így itthon maradtam. Legalább pótoltam némi mosást-takarítást.
Nekem picit látszik a pocakom, majd készítek képet róla és felteszem. A puffadás dolog mikor marad abba? Egy kicsit enyhült, de azért estére igazán hatalmas lesz a hasam.

Kép
barifelhõ79
 
 


Sziasztok,

Marek remelem anyukadat megmutotottek azota, es jobban van, te meg probalj nem idegeskedni!!!

Kata, udv!

Sensi, mekkora a pocid NAHAT!!! :wink: enyem most akkora, mint a tied volt 8 hetesen.....

Hizas.... en egyenlore orulok, ha nem fogyok... a rosszulletek nem igazan mulnak, vannak jobb napok, akkor bezabalok vegre :shock: :oops:

valaki elmagyarazna, lassan, artikulalvan, hogy hogyan is kell kepet tolteni fol.... :oops: :? :roll:

dragonfly
 
 


Barifelho, en mar nem puffadok, vigyazni kell, hogy mit eszel, mert az amugy is puffaszto kajak extra hatassal vannak (ram legalabbis).
En is este hanyok, bar ma reggel is, es most is jon az oklendezes....
mostani kedvenc kajak: malnalekvar vagy nutella kanalazva....
zoldsegektol kiraz a hideg....

dragonfly
 
 


Tegnap a férjem olyan gulyást csinált, hogy attólkódultunk. :D
Jól belakmároztunk, pedig hús undorom van...
Utána palacsintáztunk...azt már én csináltam. :)

Egyelőre nincs vérzés, de egyáltalán nem vagyok nyugodt..nem szeretnék egész terhesség alatt itthon lenni. :( Annyi dolgot kellene intéznem...
szöszke
 
 


Sziasztok!
Jó forgalmas volt a hétvége, sry, ha valamire nem reagálok. (nem volt netem hétvégén)

Marek! Remélem azóta rendben vagy(tok)! És anyud gyorsan felépül, hogy októberre szupernagyivá válhasson.

Dragonfly! Rosszullét még kb. 3 hét. Kitartás! Én ritkán hánytam, de egész nap émelyegtem, szenvedtem. 1 hete javul, hétvégére szinte tökéletes lett (csak reggel van hányingerem)

Pocak: majd elkezd nőni mindenkinek- ezen aztán ne aggódjon senki. Csak POZITÍVAN.

Sensie! Grat. az uh-hoz. Minden pénzt megért, ha megnyugodtál tőle. :)

Kata! Welcome!

Velünk semmi extra. Kerget az éhség. Mindenhová követ. :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Üdv Kata! Felvettelek a táblába :)
Kellene még adat: hány éves vagy; hol fogsz szülni.

Szöszke: kitartást a vérzéshez. Ügyes legyél, ne parázz, és tessék sokat pihenni! Milyen vérzés? Erős, piros, vagy csöpögős barnás?
Drukkolunk, hogy ne legyen komoly!

Andi: jó nektek, hogy ilyen szuper programjaitok vannak! :) Lili is piros biciklit kapott. Oldalt van két pótkerék, amúgy kétkerekű. Már ősszel megkapta, és azonnal elkezdett rajta biciklizni. Akkor volt 2 éves. Nagyon ügyes! A 3kerekűt ki is hagytuk. :D

Dragon:
végy egy képet, amit fel szeretnél tenni. Szerkeszd meg valami progiban, hogy a mérete 600x600 legyen maximum. Ha ez megvan, mentsd el más néven. Pl. kicsikép.jpg. Ha ez is megvan, akkor kezdj el egy hozzászólást szerkeszteni. Ott válaszd a szövegbeviteli mező alatti linket: melléklet feltöltése, és add meg a tallózás segítségével, hogy hol van a képed. Ha megvan, akkor feltöltés/ vagy OK gomb. És megjelenik egy hosszú szöveg a hsz-odban. Ha ez megvan, még ellenőrizheted, hogy tetszik-e: előnézet, és ha igen, akkor mehet az elküld gomb. :D Ennyi :P
Érthető volt?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sok időm van, de mindneképpen be akartam szólni,hogy jobban vgyok,és a vérzés is elmúlt már! :P Talán meg is nyugodtam. :roll:
Köszönöm mindnekinek a bíztató szavakat!!!! Nagyon aranyosak vagytok!

A hétvégén próbáltam minél többet pihenni,és nagyon jó volt, hogy anyukám is eljött! Babusgatott, és annyi finomságot főzött, hogy egy hadseregnek is elég. És ahogy az én kis férjem aggódik!!! Lányok4 Anyir acuki!
Pénteken még pizzát is nekiállt sütni, hogy hha jönnek anyuék meg tudjuk őket kínálni! ÉS egész jó lett! Komoylan!

Szóval most fekszem amennyit csak tudok!
Annyira jó látni a gömbölyödőő pocakokat!!!! Mindnekinek gratulálok!ÉS kívánok problémamentes gömbölyödést!!!!

Amint tudok jelentkezem!

Kép
kalózlány
 
 


Klalózlány!
Szuper, hogy jobba vagy!!! Azért ne hajts most se nagyon, ha nem muszáj! De jó, akinek segítenek otthon!!!
Én annyira fáradt vagyok mostanában mindenfajta házimunkához, és annyira nincs kedvem sem hozzá, hogy már szégyellem! Férjecském már pulcsiban jár, mert nincs vasalt inge... gyerek ruháit is mindig kivasaltam, mostanság próbálok szépen teregetni... :?
Olyan lustának érzem magam!!! És senki sem segít, mert mindenki a maga dolgaival van elfoglalva. Ma is azt mondtam, hogy ha hazaérek nekiesek a vasalásnak...utálok vasalni!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyugtonmalac!
Kiskerekekkel bicajozik Lili vagy rendesen biciklizik, Azt hallottam, hogy érdemes leszerelni a kiskerekeket és a pedálokat is, hogy úgy funkcionáljon a bicikli, mint a kismotor, és néhány óra alatt megtalálják a gyerekek az egyensúlyukat és ha visszateszed a pedált gyakorlatilag 3-4 órán belül megtanulnak biciklizni.
El tudom képzelni, mert nagyon ügyesek még ilyenkor...

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy már van aki jobban van! ÉS Marek továbbra is drukkolok anyudnak!Írj, ha van valami hír felőle és tényleg öntsd ki a lelked bátran!

Kata - Welcome!!! Tényleg nem hisztizünk ám sokat, csak amennyit kell. :lol:

Sensi - Hát ez nem semmi poci!!! Én még mindig csak a hájamat érzem, csak a nadrágom "mondta", hogy ez már nem megy tovább. A mérleg változatlanauk ugyanannyit mutat.

Peva - De így már azért jobb, hogy az éhség kerget, mint amikor a kisróka járt a nyomodban, nem? :D

Valamelyik nap, talán pénteken én is éreztem valami fura csiklandozást odabent, de csak egy pillanatra. És azóta sem. Szerintetek lehet, hogy ez már ő volt??? :?
Holnap reggel megyek uh-ra!!! Drukkoljatok lécci! Apa is jön, végre ő is láthatja a "munkája gyünölcsét". :lol: Remélem kapok képet is.

Képzeljétek, ma totális káosz volt a suliban! A tanári kar kb. fele nem tudott bejönni, úgxhogx mindig a szünetben derült ki, hogy kinek melyik osztályba kell bemennie, összevonnia a csoportokat stb. Ettől persze minden gyerek megkergült, alig lehetett baírni velük. Izgalamas volt.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kalózlány: örülünk, hogy jobban vagy! Csak így tovább! :)

Andi: Lili kiskerekekkel biciklizik, de majd nyáron kipróbáljuk, hogy leszerelünk mindent. Illetve, lehet, hogy meg kell várjuk, hogy leérjen a lába a földre, ha ül a biciklijén :D Elég kislányka termetre.

Éééés, jó8!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Jó Reggelt!

Felénk olyan rossz az idő,h alig volt kedvem felkelni!Nagyon hideg van,esik és fúj a szél! :? Mindenhol ilyen szörnyű?

Szöszke,Kalózlány: kitartás!!!örülök,h jobban vagytok!sok pihi és nyugi!Lassan már el is felejthetitek!amikor én véreztem azt hittem sose lesz vége!és hála az égnek már a múlté! :wink:

A rosszullét még nálam is megvan,de már csak este!Viszont egyre többet eszek! Ami mindenki szerint rám fér,mert eddid én is csak fogytam!De nem lenne jó ezt megszokni,mert aztán meg átesik az ember a ló túloldalára! :lol:

A felfújódással is küzdök még!Bár már ez is enyhült!De én nem szedek semmiféle terhesvitamint, inkább sok yümit és zöldséget próbálok enni!Azok meg ugye.... :lol:

Betty: sok-sok drukk az uh-hoz!olyan jó,h apa is láthatja! :D ...
nálunk még nem volt hozzá szerencséje! :?
Na de remélem majd 2hét múlva!:D

Én meg észrevettem,h egy napot előreugrott a vonalzóm,de nem értem,h mért!csináltam egy újat ugyanazokkal az adatokkal,amikkel eddig és akkor is ez jött ki tehát valahogy eltünt egy nap! :shock: nem birom jobban megfogalmazni,de értitek ti ezt???persze én csak örülök,de tök fura!...lehet,h a szököév miatt!:D:D:D
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem! Köszi a drukkot! Rendben van minden. ÚGy ficánkolt, hogy csak na, a szíve meg mint a gőmozdony! 2 mm a tarkóredő, crl: 69 mm, koponyátmérő: 25 mm, látszik az orrcsontja is. Kaptunk képet is, amin én csak a fejecskéjét ismerem fel. A párom elivtte magával, hátha be tudja úgy szkenneleni, hogy látszon is vmi. HA sikerül felteszem ide is.
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Mint látjátok sikerült is közben. Meg felfedeztem a lábacskáját is!

Ma még gyorsan lerendezem a védőnőt is. Mennem is kell lassan. Este majd még benézek!

Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok Lányok!

Most volt időm végigolvasni az elmúlt napok termését!

KATA: üdv a csapatban!

Andi:én is nagyon utálom a vasalást, folyton csak halogatom, és ebből kifolyólag nincs is vasalt inge az én férjemnek sem..mindig akkor vasalok egyet, mielőtt felveszi.nem egy pulcsiba járós típus, szóval nincs mese.

Betty: gratula az ultrahanghoz!

Nem bírom rávenni maagm, hogy elmenjek az EKG-ra. Mindegy hogy mikor megy az ember? Én úgy tervezem, hogy jöv. hétwen ha már megyek dolgozni, akkor egyik reggel ott kezdek és megejtjük a dolgot.
Képzeljétek! Mióta itthon pihenek fogytam 1,2 kg-ot. Na ezt nem hittem volna! Pedig eszek, bár igaz nincs anynira étvágyam.Úgy is lesz időm még hízni :wink:

Nyugtonmalac: nekem a következő vizsgálat az AFP lesz, április 30-án, aztán a 18 hetes ultrahang május 21. (Bár az már a 19. hét lesz) Nem késő az egy kicsit????


Szép napot mindnekinek, majd még később benézek!

Kép
kalózlány
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az uh-hoz, Betty!
Mennyit számít 1-2 hét!!! A mi CRL-ünk 43 mm volt! Őrület, mekkora növekedésben vannak ezek a lányok-fiúk odabent!

Aggódom Marek miatt!!!! nem jelentkezett.. :cry: :cry: :cry:
Remélem nincs semmi gáz, bízom benne, hogy csak nincs ideje, ereje írni! Azért ha hallassz minket, plíz, küldj 1 szót, hogy OK vagy! Ok? :wink:

Nemsokára jön értem a munkahelyemre anyukám + lányom, és megyünk a nagymamámhoz/dédihez. Tiszta női szakasz, még az unokahúgom is jön, vele a nagyimnál találkozunk, és aztán indulhat a pletyó... :lol:
Ő Németországban él a svájci határnál, nyáron költözött ki egy magyar sráchoz, nagyon kíváncsi vagyok, miket mesél. Képeket is hoz, úgyhogy csorgathatjuk a nyálunkat...

Andi
Kép
handrea75
 
 


Kalózlány, úgy tudom, hogy a köv. ultrahangot (18 hetes genetikait) a betöltött 18. hét után, a 19-en végzik, úgyhogy sztem nem késő. A dokik tudják, mikorra hívjanak vissza vizsgálgatni, ne aggódj ezen!

EKG-t nem is minden orvos kér! Van a barátnőim között, akinek nem is mondta a háziorvosa, hogy kellene. Ha a dokid nem reklamálja (az enyém még fogorvosit is kért a 12. heti vizsálatra, elég zsigorú!!!), akkor nem kell törnöd magad! És főleg, ne izgulj ezek miatt!!!

Vérzés, barnázással mi a helyzet?

Én már megint annyira küzdök a székrekedéssel, hogy azt nem is tudom elmondani :x Tuti aranyér...
Kérdeztem is az orvosomat, Guttalax cseppet és valami gyógynövényes bogyót, aminek elfelejtettem a nevét, ajánlott. Guttalaxot vettem, de nem ér semmit, azt mondta emeljem az adagot, ha kell. Inkább, mint a szkekedés, mert az erőlködés árt a babának is és nekem is. Még vérzés is lehet belőle...
Nem akarom itt részletezni a székelési gondjaimat, azért írom le, hátha valaki szintén ebben a cipőben jár....

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!
Most van egy fél percem, mert lemondtam a magánórát, hogy legalább ebédelni legyen időm. Tegnap egész nap rohangáltam, orvost kerestem, anyánál voltam, tanítottam, vissza anyához, vissza tanítani, úgyhogy nyolcra, mire végezetem, hulla voltam. Ma ugyanez megy, de nem lett volna időm ebédelni se, úgyhogy inkábbb szóltam, hogy ez a hét kimarad.
A műtét talán jól sikerült, anya jól van, de várjuk a szövettan eredményét, addig meg nem alszunk, mert sajnos semmi jóval nem biztattak minket. :cry:
Visszaolvasni nem volt időm, mert rohanok tovább órára, utána meg vissza a kórházban. És délelőtt ráadásul úgy görcsölt a hasam, meg mindenem, hogy majdnem lementem a nőgyógyászatra :shock: Szerintem a front, meg ez a sok stressz és rohangálás így együtt már nem tett jót. Majd hétvégén próbálok pihenni, addig sajnos nem fog menni. Most mennem kell.

Vigyázzatok magatokra! Lehet, hogy este még benézek, de nem biztos...

marek
 
 


Sziasztok!

Marek! Örülök, hogy minden rendben - amennyire lehet. Pihenj is néha, most magaddal is törődnöd kell!

Betty! Innen is grat. az uh-hoz. :)

Andi! Éhgyomorra narancslé? (min. 4 dl) Próbáltad már?
Brutálisabb megoldás: narancslé után 1 pohár tej (azt nehogy elindulj otthonról ezután :lol: )

Inez! Itt is hideg! Néha eső... :?

Perdot hiányolom, remélem minden rendben!

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a Trófeából. Itt voltak az angol testvérvárosból a vendégek, őket vittük dorbézolni egy kicsit. Hát, tudjátok asszem 3 hónapja nem ettem ennyit egyszerre! Remélem nem leszek rosszul tőle estére! :?

Köszi a gratulációt! Roppant büszke vagyok magunkra! Ja, és már most le vagyok varázsolva a gyerekünktől, pedig még meg sem született. :D

Du. elrohantam a védőnőhöz, hogy egy lógással meglegyen az is. Meg lettem dicsérve, hogy csak fél kilót híztam. Mondtam neki, hogy, ha reggel mérte volna még ennyi se lett volna. Direkt rálltam reggel a mérlegre. :D

Marek - Próbálj lazítani egy kicsit, mert ennek így nem lesz jó vége. A családon nyilvaán nem akarsz, én is ott lennék anyukám mellett. A tanításból nem tudsz elhagyni valamennyit? Nehogy teljesen kimerülj. Továbbra is szorítok anyudnak!

Peva - Innen is köszi! :lol:

Andi - NEkem szerencsére nincs ilyen gondom, de a gyümi+tej okozott már meglepetést. :) Apukám tuti befutója, ami lasaan már családi anekdótává válik, a dinnére sör. Rettenetesen hangzik és apu se nézett ki túl jól tőle, de kipucolódott rendesen. :lol: De azért ezt inkább ne próbáld most ki! :D

Nyugtonmalac - Köv. dokilátogatásom május 5., AFP

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!
Én október 28-ára vagyok kiírva. Gondoltam csatlakozom hozzátok! Amúgy tud valaki segíteni, hogy a barnás folyás mitől lehet? Olvastam róla sokat, írják, hogy ebben az időben lehet normális is (márhogy a 11-12 héten) a bennem tomboló változások miatt, na de mégis. Egy hete az UH-on minden oké volt és amúgy sincs semmi bajom, de azért tartok tőle. Valaki még hasonló tapasztalattal? :cry:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést :lol: :lol:

Nusildi!Üdv a csapatban :D Szerintem hívd fel a dokidat a barnázás miatt.de nyugi nem lesz semmi baj.

Táblázatba az adataim: 24vagyok Félegyházán fogok szülni.Következö vizsgálat doki:április 29
AFP:április 30
ezzel bajom van mert ideálisan május 1-2án kéne de úgye ünnep. A nevek a fiú biztos a lány még kérdöjeles :oops:

Eláruljátok a kereszt neveteket?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


szia Ildi!

Üdvözöllek nálunk!
A barnás jobb, mint a piros...
Én úgy tapasztaltam az elmúlt hetekben (mindkettőből kijutott), hogy a következő fokozatok vannak (és színek):
1. piros, híg, aktív vérzés (pl. leváló lepény, elinduló, fenyegető vetélés)
2. piros nyák (gyógyulás vagy induló vérzési folyamat esetén)
3. narancsosabb, sűrűbb, de passzív folyás (gyógyulófélben lévő folyamat, inkább behegedés, kitisztulási fázis környékén)
4. barnás, sűrű, passzív folyás (hormonális elégtelenség miatti vérzés kiürülése, lehet, hogy a vér, ami nem tud távozni, idővel bebarnul, és ha pl. hosszabb fekvés után felkelsz, és akkor veszed észre, tulajdonképpen az is piros volt előtte, csak megváltozott).

Holnap megyek kontrollra a múlt heti és a tegnap reggeli vérzésem miatt. Izgulunk, hogy a kisbaba jól van-e. Reméljük, nincs baj. Ez a 12. hét, elvileg a vízválasztó, de az egész 9 hónap alatt résen kell lenni. :(
szöszke
 
 


Sziasztok!

Bettyna: gratulálok! Szép baba! És jók a méretek is :)

Kalózlány: a 18 hetes UH-t 18-20 hétig végzik a MÁV kórházban. Ha nincs idő mindenkire, akkor a 18 heteseket elküldik, hogy jöjjenek vissza egy hét múlva :S Ebből úgy gondolom, hogy nem kései a 19. heti UH :D

Marek: Vigyázz magatokra, és anyukádra is! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen.

Andi: nem segít a szilvalekvár, meg a társai? Én az első szülésem után kaptam a férjtől rostos üdítőt. Nagyon szomjas voltam, s csak ez volt a közértben: szilvás, és gabonás is volt, meg még más gyümölcsök. Na, nekem nem volt gondom a szülés utáni első nagydologgal :D Lilinek sem volt gondja vele, mert kapott a tejcsivel ő is belőle :P Ki gondolná, hogy az a pár csepp (előtej) ennyit számít nála is…

Nusildi: Üdv köztünk! A barnás folyással sokat kell pihenni, és a nődokiddal konzultálni! Keresd fel, ha még nem tetted meg! Itt sokunknak volt barnás folyása. Nekem speciel az első terhességemnél. Mindig a kimaradó mensim idején. 3 hónapig kb. Addig feküdnöm kellett. Végül lett egy gyönyörű, egészséges kislányom. Tehát fel a fejjel! Kitartást!

Mi is megjártuk ma a genetikai központot :)

Én még ilyen jó minőségű UH-t nem láttam! Olyan éles volt, olyan szép a 2D-s kép is, hogy mindent frankón fel lehetett ismerni. Medence csontok, bordák, ujjacskák, feje, benne az agyacskája (okos baba lesz :) ), dobogó szívecskéje… Ez az UH sokkal pontosabban mér. Minden rendben volt. És a méretei szerint (CRL) 13w1d vagyunk :) Naptár szerint 2 nappal kisebb :) (eddigi Uh-k szerint is kisebb egy héttel!) Most már ezen UH alapján számolom, mert ez egyezik a fogantatás pillanatával a leginkább.
Főbb adatok:
CRL (ülőmagasság): 69mm
BPD (fej átmérője): 23mm
NT (nyaki redő): 1,1mm
Becsült súly: 71g


Ja és azt nem is írtam, hogy kaptam egy DVD-t a vizsgálatról, és 6! nyomtatott képet is :) És nagyon profi képzett UH doki végezte, és "csak" 10 000 pénz volt. Ha esetleg érdekel valakit :)

És a lényeg: :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok, köszönöm a támogatást, megnyugtató, hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémával, mégis nagyon be vagyok tojva, jövő hét kedden megyek UH-ra, akkor leszek 12 hetes. A doki azt mondta, hogy ha nincs vérzés vagy erős görcsök, akkor nem lehet baj, szóval próbálom nem idegesíteni magam, most kivettem 2 nap szabadságot is, mert a mh. is elég stresszes (bank, értékesítés, ezer ügyfél...), biztos nem árt egy kis pihi!

nyugtonmalac - nagyon aranyos a kép, hihetetlen, jól látom, hogy a kis szemeit dörzsöli? :) Nekem egyelőre egy db UH képem van, de annyira szép lett, hogy mindenki azt mondta, hogy nem is látott még 10 hetesen ilyen kivehető képet a bébiről, én meg mint büszke anyuka domborítottam :lol:

szöszke - köszönöm az infókat és remélem nem lesz gond veled sem, majd írd meg, hogy mi volt a kontrollon, de drukkolok!

kata84 - én Ildi vagyok, bár lehet, hogy ez a nusildiből kiderült :D Viszont bébinevet még nem tudok, mert még ugye nem tudjuk, hogy fiú vagy lány lesz, párom fiút akar, én lányt, úgyhogy mondtam neki, hogy ha fiú, ő nevezi el, ha lány, akkor én, de lehet, hogy jobb ezt meggondolni, mert elvicceli, már kitalált egy pár nevet, mint pl. Pedró (a Macskafogóból) és Vinetú :lol: Persze viccelődünk, de nem árt értelmes nevet adni és azért passzoljon a vezetéknévhez is :wink:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nyugtomalac!Nagyon édes a bébyd!!!!Hol voltál uh-n?Nemet mondtak már?Lánykád mit szól a tesóhoz?

Ildi!Nyugi nekem is azt mondta a dokim ha nincs vérzés és nagyon erös görcs tuti nincs baj.Elsö babátok?Nevek hát mi gondba vagyunk mert mikor Zsófival terhes lettem egyértelmü volt ha lány Zsófi.Most azt álmodtam kislány de nincs nevünk olyan nehéz megfelelöt találni.Nektek mi a vezeték nevetek?

Tényleg nem tudtok valami jó Zs betüs lény nevet(ami nem Zsuzsa,Zsanett)?????

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szia Ildi! Remélem jól telnek majd várandós napjaid közöttünk!!!!

Látom, a névválasztás a téma! A barátnőm küldte át nekem ezt a liket, egy névadó program, amellyel a vezetéknévhez küldönböző, általad megadott szűkítések után felsorolja a keresztneveket!
Sztem klassz nagyon!
Nézegessétek:
http://baba.rufftech.hu/calc/calculator_06_query.php

Aztán várom a névkompozíciókat!!!!!

Köszi a sok tippet székrekedéssel kapcsolatban! Nagyobb a baj ennél, mert ezek már semmit nem használnak nekem! Iszom mindenféle bio levet, rengeteg ásványvizet, úgyhogy 2 percenként szaladok pisilni, egyik este megettem 1 zacskó aszaltszilvát, tejterméket is rengeteget eszem és össze-vissza próbáltam már. (savanykúkáposzta+tej volt a csúcs.... :x ).
Most már tényleg gyógyszerrel kell próbálkoznom, mert nagyon rosszul járok a végén... Ez van. Itt azért magamra is gondolok a bébin túl, elég a szülésnél aranyeret kapni, legalább addig ne legyen, akkor úgysem ússzuk meg!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!!! Gratulálok mindenkinek

Nagyon jo h megtaláltalak titeket...en is pont igy érzem magam...minden van hányinger, székrekedés, puffadás és persze a farkaséhség... nem utolso helyen.
Mi Március 31-én voltunk UH-n, és mi is kaptunk képeket...már nagyon vártam ezt a napot, mert hogy akkora pocim van hogy mindenki azt mondta, hogy ott nem egy van....pedig igen :)

Dalma


Kép
biceboca
 
 


Hello Dalma! De szép neved van!
A farkaséhségre legalább élvezetes megoldás van... :lol: Én imádok enni :roll:

Tudom lányok, hogy valaki v. valakik az Istenhegyi úton voltak kombinált v. integrált teszten. Tapasztalat?
Én hétfőn megyek kombináltra Dr Gasztonyi Zoltánhoz. Ismeri valaki????

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Ildi: üdv a csapatban!

Andi: nekem a székrekedésre régen a szilvalekvár és utána langyos tea segített. Most hála istennek nincs ilyen gondom.
Nagyszerű, hogy él még a nagyid! Az enyém nemrég halt meg! Nagyon közelállt hozzám, és biztos vagyok benne, hogy iszonyú boldog lenne, ha tudná, hogy dédunokája születik!Talán fentről lát...
Nekem a vérzés 1 napig tartott.Nem volt utána se barna, se világos, és talán ezt jó jelnek tartom. Szóval remélem mindne rendben odabenn!
Nagyon jó a keresztnév-próbálgató!!!!Köszi :)

Marek: kitartást és nagyon drukkolok, hogy mindne rendben legyen! Kíméld magad, ahogy csak tudod!

Nyugtonmalac: gratula a képhez, annyira aranyos és tényleg kivehető minden! Azt nem mondták, hogy fiú vagy lány?

Kép
kalózlány
 
 


Kalózlány, szia!

Igen, nagyon jó, hogy van még nagymamám! Talán ettől gyereknek érezhetem még magam...olyankor mindenképp, mikor nála vagyok!!!
És hála az Égnek, szuper egészségnek örvend!!!!! Persze fáj a lába, meg a cukra is magas, de azért tegnap is halálra etetett a finomságaival, még nagyi-féle meggyespite is volt :roll: Ne tudjátok meg, az milyen isteni!!!!
Remélem, mire én nagyi leszek, én is így fogok sütni! Most is sütök-főzök, de ezekhez az ízekhez legalább 40 év gyakorlás kell....
Ja. és ahogy Barbival szót ért? Az a nem semmi!!! Most nagyon drukkol, hogy fiam legyen, de én lányra számítok....majd meglátjuk, én úgy érzem kislány, de sokban különbözik is ez a terhességem a Barbival töltött 40 héttől. Nekem mindegy!
Neked van titkos vágyad? Megérzés???

Marek! Sok-sok erőt neked! Várunk majd a hírekkel és nyugi!!! Biztosan minden rendben lesz anyukáddal!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Kata84 - igen, első baba, tervezett baba, bár azért megijedtem kicsit, mikor felfedeztem a 2 csíkot a teszten, mert akkor szembesültem igazán azzal, hogy most már nem én vagyok anyuci kicsi lánya, hanem lassan én leszek az anyuci :) Hozzá kell szokni a gondolathoz, de asszem ez normális. Ma vettem pár babaruhát, bár nem akartam, de két kis sapit vettem, egy kesztyűcskét, mert olvastam, hogy azt nem árt rárakni a babára, hogy ne karmolja össze magát a kórházban, vettem két rugdalózót, egyik rózsaszín. Párom rögtön meg is jegyezte, hogy vihetem vissza, mert úgyis fiú lesz. :lol: Közhely, de a lényeg, hogy egészséges legyen!
Amúgy a vezetéknév Juhász és nekem a Luca és a Bianka tetszik nagyon, a fiúnevek közül pedig a Patrik, de persze ezt majd közösen döntjük el, főleg, ha már tudjuk, hogy fiú vagy lány.

Andi - ez a névadó nagyon jóóóó, köszi, itt majd próbálkozom még, hogy mi illik a Juhászhoz! :o

Egyébként nekem már nagyon látszik a hasam, megbeszéltük párommal, hogy hetente fotózunk, állítólag érdemes, sajnos a nadrágok már nem túl kényelmesek, ma elmentem turizni és vettem 8 felsőt, már fel is vettem az egyiket a boltba :lol: Rájöttem, hogy a terhesruházat nagyon drága, tudtok valami olcsó helyet? Ha nem, marad a turi, 7 e forintért vásároltam be, max. gatyót veszek kismamaboltban, de azt még kár, mert az meg lötyögne rajtam :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


A titkos vágy, mindkettőnk részéről, hogy kislány legyen, valamiért elsőre inkább azt szeretnék. De az első pillanattól kezdve, ahogy metudtam, hogy terhes vagyok az az érzésem, hogy fiú. És ez az idő múlásával egyre erősödik bennem. Persze a fiú is nagyon vagány, és már őket is lehet vagányul öltöztetni. Szóval én abszolút fiúra készülök! Nem is látszik még szinte semmi rajtam, a derekam is megmaradt, néha ha nagyon bezabálok, akkor lehet egy kisebb has, de reggelre az is eltűnik. szóval már várom, hogy látszódjon valami.

Ildi: a turi nagyon jó ötlet, és lehet szuper dologokat kifogni, főleg, hogy alig használtak a kismama cuccok. Egy jó turi mindnennel felér. Nadrágot én a C&A-ba vettem, igaz, hogy halász nadrád és azt még nem nagyon tudom hordani. MAjd 1-2 hét múlva talán.

Kép
kalózlány
 
 


Nagyon drágák a kismamacuccok!
Szemétség, mert a kb. az fél évnyi nyomorunkon gazdagszik meg egy egész sereg cég, hogy nem tudjuk a saját ruhánkat hordani!
Én egyébként is imádok túrni, a gyerek is turis cuccokban nőtt fel és most is rengeteg van neki. Jobbnál jobbakat sikerült találnom neki. Most is készülök, mert jön a tavasz/nyár és mindene bokáig és csuklóig ér...

Érdekes, Barbit én is fiúnak vártam, és Patriknak akartuk elnevezni! Aztn, amikor kiderült,kislány, sokáig nem tudtunk nekilátni a névkeresésnek, csak ízlelgettük, hogy lányunk lesz...
Most pedig fiúnevet nem tudok kitalálni, annyira lányos az agyam....meg is várom az uh-t, hogy biztosra tudjam, kit is hordozok a pocakban, és majd akkor egymásra hangolódunk...

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra, s gondoltam írok.

Kb 11 hetes terhes vagyok (szerintem kevesebb), október 25-re vagyok kiírva.
4 hetesen voltam dokinál, akkor volt UH, meg vérvizsgálat. Utána visszajöttem Angliába (1,5 éve dolgozok kint a párommal).

Április 26-án fogunk hazamenni végleg. 28-án megyek megint dokihoz, és aznap megyek először védőnőhöz is.

Különösebb bajom nincs, reggeli rosszullét elkerül, csak délután 5-6 óra fele vagyok kicsit fáradtabb.
Szedem az Elevitet és Magne b6-ot meg folsavat.

Na, röviden ennyi rólam. Próbálok majd visszaolvasni s bekapcsolódni.
Kellemes napot mindenkinek!

Kép
kulikzs
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjel... Jól vagyunk, ma voltunk uh-n. Baba jól van, nekem nagyon szigorú fekvést írtak elő a hasfájások miatt. A szülés ha nem indul meg hamarabb, akkor szept. 22.
Holnap megyek ekg-ra, meg ismét diabetológiára, április 21.-én meg az AFP-t csinálják.

Amikor tudok jövök, de egy darabig biztos nem tudok jelentkezni!
Szép babavárást mindenkinek!!!

Kép

Kép
perdo
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Nyugtonmalac - Nagyon édi ez a kép! MEnnyire volt szégyenlős? MEgmutatta, van-e vmi a lába között?

Andi - Névkaluláló jó ötlet! mindjárt megnézem! Nekünk nincs egy hétköznapi vezetéknevünk. Kíváncsi vagyok mit dob ki.

A tegnapi nagy örörm után estére megvolt az nagy ijedség is! Az ágyban fekve tv-ztem és amikor oldalra akartam fordulni, úgy belémszúrt valami, mint még soha. Valami hihetetlen éles, erős fájdalom volt a hasam alsó részén egy kicsit oldalt. Olyasmi volt, amint amikor beszorul a levegő és mozdulni se bírsz. REttenetesen megijedtem. Alig aludtam éjjel. REggel vizslattam magam, nem vérzek-e vagy valami. Hál'isten csak egy kis maszat volt és utána egész nap semmi, de azért gyorsan felhívtam a dokit és elrohantam hozzá. Megnézett, és megnyugtatott, hogy a méhszáj rendben, nincs vérzés és a biztonság kedvéérte levett egy tenyésztést. Megint egy nagy kő! De még nem sikerült teljesen megnyugodnom, mert még mindig érzem a tegnapi szúrás helyét. Mit gondoltok??? :?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Ildi!Én detto így vagyok vele kismama gatyó a többit vagy turi vagy simán butikokba mert most úgy is a kismama fazon a divat.

Handrea!Én is most totál lányra vagyok beálva és a nével bajban is vagyunk mert ami nekem tetszik az apának nem és fordítva :? Ti megkérditek Barbit is?Ő mit szól a tesóhoz?Jó a névkalkulátor :wink:

Bettyna!Nyugi ha baj lenne lene vérzés én ezzel nyugtatom magam ha valami fura érzés van.Nekem a Doki azt mondta azért van néha ilyen kellemetlen szurkálo érzés mert a méh feszül a baba miatt tágul és az lehet ilyen érzés.Mi a vezeték nevetek?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sz. Bettyna! Ezek velem is előfordulnak, mármint a szúrások, állítólag a méhszalagok nyúlnak és a rossz mozdulatnál vagy rossz testhelyzetnél megrándul vagy begörcsöl, mert megrántja az izmot.
Elhiszem, hogy megijedtél, de sztem nem ártalmas.Furi viszont, hogy még most is érzed...jó kis görcs lehetett tényleg!

Lesznek még fincsiségek..., jobb lesz, ha mindenki felkészíti a fájdalomküszöbét a maximumra!

Csak egy példa, hogy "kedvet" csináljak az elkövetkező hónapokhoz :?
Kb. az 5. hónaptól kezdett annyira fájni a keresztcsontom, és a medencecsontom, hogy nem tudtam felkelni az ágyból reggel. Egyik nagymamánál tett látogatásomkor elpanaszoltam, hogy fél óráig tart reggel a felkelés, mire nekem adta a botját, merthogy neki úgysem kell :P :P :P Azután már 1/4 óra is elég volt, hogy kivakarjam magam reggelente az ágyból...

Szóval lassan kezdődnek a csontjaink fájdalmai, mert hát azoknak is át kell ám rendeződnie, hogy elférjen majd a babócánk odabent!
:(

Andi
Kép
handrea75
 
 


Kata!
Barbi annyira kislány párti, hogy inkább nem is beszélünk az esetleges fiúkról. Ebben a korban, még ez normális. Ha tuti fiú lesz, majd szépen lassan elkezdem adagolni neki, hogy szokja a gondolatot.
Egyébként várja nagyon! Édi dolgokat mond ezzel kapcsolatban :lol:

Andi
Kép
handrea75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?