Új privát üzeneted érkezett!

jó ez csak poén volt..hahahaha
Vendég
 


annyira kihalt ez a topic..mindenki átment a nyári babásokhoz?? hahóóóóóóóó..
Vendég
 


Szijjjjasztok!

Köszike a cipellő dicséretet. :) a többi ruci odaát, de ettől valahogy nem tudok megválni :D itt figyel a gép tetején :D

Iwiwen Miller Tímea vagyok (nem mintha életben nem) :D asszem más ilyen névvel nem rendelkezik :)

Dejó, lányok ha ennyire rátok jött a takarítási láz, mondom a címet :D :D jó csak vicc volt! Bár ha jobban meggondolom... :D
Edzőcipőre legjobb tipp, ha lazán van bekötve, úgy ki be lehet bújtatni a lábat. Nekem ez bevált!
A topicot minden előző itt hagyta, bár nem tudom miért. Szerintem mi is pörgünk, amennyire tudunk! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 

 
 

értem én a viccet :wink:
Na ja, pörgünk amennyire tudunk! UGyebár nem ülhet mindenki non stop a gép előtt :roll:
Könyörgöm lőjetek le, nem bírok magammal, tudom unalmas a hülye takarításom.... de már olyan vagyok mint egy csiszolóvásznon csúszó csiga.... és még mindig pakolok, fertőtlenítek stb. Apa meg addig szépen pénzt keres :lol: pókerezik :lol:

Lassan jön a barátok közt, az idióta Magdi anyussal (most lehet megkövezni :lol: )

Pindi, bejelöltelek

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Megyek, körbenézek az iwiwen. Oviba voltunk du., gyereknapon. Nemrég értünk haza. Nagyon jól éreztük magunkat! Ettünk ittunk! :lol: A nevem Piti Zoltánné.

Kép
dittke
 
 


Asszem megvagytok. Vagyis remélem. :oops:

Kép
dittke
 
 


Magdolnam! :D csiszolóvásznon csúszó csiga... ez jóóó :D Visszajelöltelek! Édi a cucud (mármint a malac, csak ilyen érdekes nyelvezetem van :D ) :D Meg a kutju is!

Dittke nálatok meg a gyerekek nagyon szépek és édik! Mi jókat ettetek ittatok??? Én még esküszöm élvezem a gyereknapokat, lehet jobban mint a gyerekek általában :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Ja és Magdolnam! osztom Mia véleményét, apa készítheti a puskát, mert a környékbeli fiúk körbepisilik a házatokat, ha a kislányod örökli a kék szemeket! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pizzázttunk, sütiztünk :lol: , és sokat üdítőztünk.
Én is élvezem a gyereknapot. Én még nem értem el szerintem a 20-at. De nem baj. Szerintem soha nem növök fel. :)

Kép
dittke
 
 


Alszotok?

Kép
dittke
 
 


Holnap betöltöm a 34. hetet! :lol:

Kép
dittke
 
 


Gratulaaaaa!! bárcsak én is ott tartanék mááár...
Vendég
 


Dittke, tudod én végig itt emlegetem hány napod van :D
Amúgy én sem növök szerintem fel soha! Legalábbis a szobában fellelhető plüssök számából ítélve tuti nem :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Köszi. Mindjárt itt tartassz. Szerintem nagyon gyorsan telik az idő!

Kép
dittke
 
 


Gyorsan telik, de azért már egyre nehezebben :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kép

Ez májusi kép.32 hetes voltam. Mellettem a nagylányom. :)

Kép
dittke
 
 


Wow Dittke, lányod egy az egyben hasonlít rád!
Nem is látszik rajtad a 32 hét!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nekem ez tegnapi

Kép

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sorry a tükör kicsit karcos!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Lehet, itt tényleg hasonlít rám. Szőrnyű! Borzasztóan nézek ki az összes képen! :cry:
Megálltam a hízásba! Szerencsére! :lol:

Kép
dittke
 
 


Irgum burgum már miért néznél ki borzalmasan???? Ne mondj ilyet, mert nem igaz!
Nagyon is csini anyuka vagy, szépek a gyerekeid, és még egy a pocidban van, tessék büszkének lenni!

Jó neked, hogy megálltál a hízásban, én most kezdem :D najó nem, de kb egy hónapja látszom terhesnek! :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Épp eprezünk! Alig vártam már, hogy anyuéknál megérjen. :lol:

Kép
dittke
 
 


Nyami eper! Mostanában nálam a szilva, az őszibarack, meg a nagy bordó ropis cseri lenne a menő :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jaj! Ne is mondj ilyeneket! Mit nem adnék egy kis cseresznyéért! :cry:

Kép
dittke
 
 


Most látom a képet! És hol a hasad? :o

Kép
dittke
 
 


Na én megyek. Jó éjszakát kismamik! Aludjatok jól, és álmodjatok szépeket! :wink:

Kép
dittke
 
 


ott van az, lehet kicsit sötét a kép. majd egyszer világosban is csinálok :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kép

Áhh megvan, itt van! :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Nyugis jóccakát, és céép álmokat!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Akkor is nagyon vékony vagy. De csini!

Kép
dittke
 
 


Köszike! Bár én nem látom magam vékonynak! :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Na tényleg mentem. Holnap is korán kelek. :cry: Megy a fiam kirándulni. Jó éjszakát

Kép
dittke
 
 


Jóéjt! Srácodnak meg jó kirándulást, szép időt!

Kép

Kép
pindimano
 
 


tényleg mennyire hasonlítotok! :) milyen édes pocakocskák! Bezzeg az enyém..... hát kicsit jóval nagyobb. Kérdik állandóan, hogy: ikrek :shock: de a férjemnek tetszik és más nem is érdekel.
Cseresznye! Nyammm!

Igen a röfim aranyos, nagyon imádom, köszi!!! Meg a kutymorgók (számszerint 2db)

Kék szem:
:lol: jaj de jó lenne ha Lizus is örökölné. Nekem is az összes pasi, kivétel nélkül, amikor még fiatal voltam :wink: állandóan a szememmel jöttek :D Tudom, nem szokás ilyet mondani, de nekem is tetszik! És a legfurcsább: váltakozik az időjárásra a szemem színe! Zöld - kék!!! mutáns lennék?

Gratula a 34.héthez, jó lenne már ott tartani.

Engem kidobott az ágy, mert annyira sajog a csípőm :twisted: Várom, hogy apa felkeljen és ma a következő lépésem az emelet :oops: Jól itt fog hagyni 2,5 órára, amit már kezdek unni.... megy gyúrni. Ami valahol jóóóó :P de egyedül leszek. Na meg akkor bosszant(ott) mikor szórakozóhelyre mentünk és a kis hülye pi....ák ott nyomultak, hiába voltam vele!!!!!! Na meg a strand :evil: és majd ha jó idő lesz, strandolni akar..... én meg kisbálnaként mehetek vele.... csak nehogy amikor beugrom a vízbe, árvizet okozzon :shock:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Jó reggelt!

Magdolnam! Nem vagy mutáns, meg kell, hogy nyugtassalak, sok kékszeműt ismerek akiknek változik a szemszíne :D
Bezzeg az én szemem bebarnult. Pedig fekete hajjal és kék szemmel születtem, hajjajj, ha maradt volna :D
Megint befigyel a csiszoló papíros csigu?
A kis hülye pi-ket le kell pofozni, ne is mondd annyira utálom őket, és a legnagyobb baj, hogy ki sem növik! Viszont feszültség levezetésnek nagyon jó felkenni őket a falra, Isten ezért teremtette ezt a fajtát :D
Nem vagy kisbálna, babás vagy, ami tök jó dolog (kivéve az uccsó két hónapot, de az is a nyűgök miatt), apának is tetszik a pocid, szóval nem vagy bálnus!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt

Nem számít másnak a véleménye! A férjednek tetszik, és az számít. Nem hiszem hogy árvízet okoznál. :lol: A kék szem, meg lehet. Nálunk apának kék a szeme, és a legkisebb örökölte. A nagylánynak zöldesbarna, mint az enyém, a fiamnak pedig nagy barna szemei vannak. Úgyhogy szerintem meg van az esély rá, hogy Lizának is kék legyen.

Kép
dittke
 
 


Pindi, ezen marhajót nevettem, jó kis feszültségleveztő, hogy kondiban legyek :lol: :lol: :lol:
Köszi csajok, kicsit megnyugtattatok a mini bálnafajt illetően. Csak nem lesz árvíz :roll: ha meg igen, majd nem modnjuk el senkinek, hogy miattam volt :wink:
Hú, még tinikoromban.... feketés lilára volt festve a hajam és mondhatni agyon szolizott kis piccs voltam rikító kék szemmel -hála égnek kinőttem ezt a korszakomat és felnőttem, najó nem teljesen mert sokat hüyülök így is....-, csodálom hogy apám nem volt a testőröm :roll: lehet Lizust nem engedném ennyire....
Najó elég a nosztalgiázásból. :D :D :D

Nekiállok angolt tanulni :D jól megmutatom apának, hogy nem csak ő okos! Kicsit vicces a dolog, mert soha nem tanultam angolt, csak ami rámragadt, viszont a mondatok 70%át értem, csak beszélni meg írni nem tudok. A munkahelyemen bejött néhány angolos hívás és olyan szépen elcseverésztem az illetővel, de előtte felhívtam rá a figyelmét, hogy nem tudok angolul és továbbítom a panaszát vagy kérdését a kollegám felé és visszahívja. Erre a válasz az volt mindig, hogy ugye most viccelek, mert nem úgy hangzik, mint aki nem tud angolul.

Nagyon szép idő van nálunk. El kellene menni valahová, de hová? Ti kimozdultok?

Anyós tök jó fej volt, azt mondta besegítenek a szülész és dr. jussába :D hát ez most jól jött ez a hír. Mert hát nem tudom honnan szedtünk volna össze annyi felesleges pénzt. Lizus ma nem valami aktív :roll: remélem csak szundizik. Bár az előbb csuklott, ami olyan vicces :lol:

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Szemszín: én is kiváncsi vagyok, hogy Krisznek milyen színű lesz a szeme. Ugyan mindketten barnák vagyunk Apjával, de az én felmenőim között rahedli kék szemű van, valaki már csak megszán :D Bár ha nagy barna szemei lesznek azt sem fogom bánni :D
Magdolnam! Eskü hallgatok, ha bárhol is árvíz lenne ;) De hidd el nem lesz :) Inkább a sok felakasztott ... ..csa lesz feltűnő, de erről is hallgatok :D sőt besegítek ha gondolod! :D
A feketés lilát én is ki akartam próbálni hosszabb távra de nekem valahogy vörösen fénylett azt meg nem nekem találták ki. A szoli meg kimaradt az életemből :D Viszont vicces tini voltam én is :D volt hogy hidrogén szőke volt a hajam, és ehhez tök feketére festettem a szemöldököm, jah és lila csíkok voltak a hajamban :D Hát érdekes volt :D azóta jó nekem a sima fekete, ill kékesfekete :D
Akkor nem is lesz nehéz megtanulnod angolul, ha már a passzív része így megy, ügyi vagy, csak így tovább!
Tényleg menni kéne vhová, de apával most nehéz egyeztetni, még építkezünk, és javarészt ott van.
Krisz nekem is csuklik, de engem idegesít (mármint csak az, hogy sajnálom szegényt, és nem tudok rajta segíteni. én pl utálok csuklani). Nekem napi 2-szer 3-szor tuti csuklik szegény gyerek.

Kép

Kép
pindimano
 
 


Magdolnam!
5percangol.hu nagyon hasznos angol tanuláshoz. Fel is tudsz iratkozni a hírlevélre, akkor minden nap kapsz leckét, videós anyaggal meg ilyenek. illetve tesztek is vannak!

Nekem bevált!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Hát én ma borzasztó lusta vagyok! :( Reggel elvittem a fiamat, 5-re megyek érte, mára nekem ez elég. Majd holnap megyünk. Tele van a város programmal! :D

Kép
dittke
 
 


:D
Dittke meg tudlak érteni, mondjuk nekem a derekam szakad le amiatt vagyok nagyon plötty ma!

Kép

Kép
pindimano
 
 


sziasztok..ki vagyok..kiborítanak ezek a "mesteremberek"..én nem nevezném őket annak..megbeszéljük, h 2-re jön (rohanunk haza a családi programról), erre 4 óra és még sehol..megjelenik 1/2 5-kor és kinyögi, h jobb lenne ha máskor jönne.. olyan arcot vágtam, h sztem nem meri ezt mégegyszer megtenni, nem beszélve a főnökéről, akinek úúúúgy beolvastam, h remélem még felveszi a telefont ha hívom.. nem tudják ezek, h egy terhes nőt nem érdemes felheccelni????

2 hónap múlva szülök és még nincs teljesen kész a fürdőszoba..
a pénzért meg tartja a markát a sunyigép..

na bocs, de ezt ki kellett adnom magamból, mert azt hittem felrobbanok..

ma voltam meglátogatni a sógornőméket, mert április 29-én megszületett a keresztfiúnk Dániel..annnnyira cuki :) nagyon jó volt látni, még apának is odaadták, h fogja meg..tök ügyes volt, nem is gondoltam volna..hálistennek a sógornőm normális lett újra..sajnos amint megtudta, h én is terhes vagyok, kifordult magából és bunkó lett velem.. de most már minden rendben..sőt..még tanácsokat is kérhettem tőle.
jó hosszú lett a panaszlistám, ne haragúdjatok érte..

pusz-pusz!!
¤mia¤
Vendég
 


Nem haragszunk. Nyugodtan panaszkodj! Amúgy is egy kismamának többet szabad! Rá lehet fogni a hormonokra! :wink:
Esik az eső, és dörög az ég. :(

Kép
dittke
 
 


Látom senki nincs erre. :(
Akkor jó éjszakát mindenkinek!

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,de látom a "kemény-mag" megmaradt :) Próbáltam visszaolvasni...elég aktívak voltatok.Örülök,hogy a kisebb nyavajákat leszámítva jól van mindenki és szépen gyarapodnak az apróságok is.Nállunk is minden rendben van az utolsó kontroll szerint szépen fejlődika baba Bpd-7,4 a 29.-ik héten :) A nemét nem láttuk a kis szégyenlősnek teljesen összeszorította a lábát.Eddig egyszer láttuk a 16.héten,akkor kislánynak mondták...hát ha előbb nem a végén úgy is kiderül minden :D
Még egy hetet dolgozom,már alig várom a végét,ráadásul sehol sem tartunk a vásárlással,úgyhogy nem fogok unatkozni ha már végre otthon leszek.Igérem megpróbálok majd gyakrabban jönni,addig is jók legyetek!
hubcsa
 
 


Sziasztok!

Hubcsa! Örülök, hogy újra itt vagy, és hogy minden ok. Akkor kislány lessz, ha ilyen szégyenlős! :wink:

Lányok! Voltatok valamerre tegnap? És ma mentek?

Kép
dittke
 
 


Sehol senki? :cry:

Kép
dittke
 
 


Én vagyok ...félig-meddig :) Délelőtt voltunk sétálni egy nagyot a kutyuval meg beszereztem a bodza-szörphöz a virágokat.Most meg ingázok a konyha meg a szoba között.Próbálok főzni és közben nézni a Forma 1-et :D Jó gyereknapozást nektek,ha mentek
hubcsa
 
 


Köszi meglessz. Megyünk mindjárt, mert már megint kezd beborulni. Szörnyű, hogy minden du. esik az eső. Nagyon finom a bodza-szörp!

Kép
dittke
 
 


Köszi a honlapcímet :) nekem is nagyjából 2-3szor szokott csuklani. Először viccesnek találtam, aztán már vártam hogy hagyja abba. Szegényt úgy sajnálom én is mikor csuklik :(

Mesterember.... jó fej.... ha kell a lóvé neki, akkor gondolom felfogja még venni a telefont. Az én házamba, amikor csináltatta apám a falakat úgy vakolták be (kb 20cm vastagon) hogy a hullámvasutat elkapta az irigység, amikor apám megemlítette, hogy tán igy nem lesz jó, akkor bosszúból a dugaljakat jól bevakolták meg a kábelezést, amit nem kevés pénzért csináltak meg.... ja és apu 200.000ftot előre kifizetett. AMikor apu meglátta kicsit pipa lett, a mesteremberek pedig nem jöttek többet és a hapit meg soha nem találtuk otthon. Nálunk maradt a keverőgépe :lol: aztán egyszer csak visszalopta. És milyn a sors.... az obiba összetalálkoztunk.... Apám nem egy kistermet..... az ilyen kemény kidobólegényekre hasonlít leginkább -csak fuxa nincs hozzá, majd egyszer kap tőlem egy bizsut :lol: - és hát azt a rohanást kellett volna látnotok :lol: sajna nem kapta el, kámforrá vált a hapi. Jó kis tanulópénz volt apunak, hogy előre ennyi casht ne adjon senkinek!

Mia, nem értem, hogy miért lett bunkó veled a sóginőd???

Hubcsa, ezek a csajok már csak ilyenek.... az enyémnél is mit kellett cselezni, hogy véletlen egy picurkát terpesszen. De azért szerintem ne túl sok rózsaszínt vegyetek, nehogy meglepi legyen. Mondjuk én minden uh-on megkérdem hogy még mindig lány? és mindig igennel válaszoltak. De azért nem mertem túlzásba vinni a rózsaszín cuccokat.

Mi elmentünk ma sajt-fonduezni, ami elég fini volt (csokisat szoktunk) csak a kenyérkéket kicsit odaégették. Kb a felét. Az emberemnek kerekedtek a szemei... aztán én kértem melegszendvicset is -mert sok volt benne a bor és éreztem, hogy a napon nem kéne pláne terhesen sok ilyet enni-. Ki is hozták, csoda hogy kimerték, szén fekete volt. Erre az emberem, mondta, hogy nem képzelik hogy egy terhes nőt szénnel etetnek :D erre kicserélték. Ja igen, mielőtt elindultunk volna majdnem felrobbantam. Tegnap anyósék disznőt vágtak. Após meg nem igazán szeret segíteni. De mi nem voltunk itthon -hála égnek- és ma jön após, hogy jó lenne, ha segítenénk.... mondom megyünk el. Erre: nem baj, mikorra várjunk? :evil: ő nem ér rá... (a f...t nem ér rá, nem csinál semmit, csak nincs kedve hozzá, mintahogy máshoz sincs, ha a feleségének kellene segíteni). Erre nyitjuk a kocsinak a kaput csörög a telefon: látom hazaérkeztetek, gyertek akkor :evil: :evil: :evil: még be sem jöttünk. NA mindegy. ANyost sajnálom, hogy nem igazán segít neki

Képwww.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
magdolnam
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: