Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon-nagyon rég jártam felétek!

Minden friss kismamit üdvözlök!

Nagyon sokan lettünk, mióta nem jártam erre!
Örülök, hogy mindenki jól van!
Nekem is talán használnak a bogyók...Remélem. Nem szeretném elkiabálni. Voltam dokinál, láttam a szívdobogását, védőnőnél is jártam, már van kiskönyvem, voltam laborban is, az eredményem szuper!
Úgyhogy talán most megnyugodhatok kicsit...

A munkám az utóbbi időben iszonyúan sok, érzem, hogy visszább kell venni a tempóból. Nehéz lesz a kötelezettségek miatt, de boldogan teszem!
Muszály.

A közérzetem mostanában nem a legjobb..
Én nem vagyok az a kifejezetten hányós típus, nem tudok hányni. De ez talán még rosszabb, mert csak kerülget. Ti hogyan vagytok?
A kajákat sem kívánom. semmit. Csak gyümölcsöt tudok lenyomkodni a torkomon. Ez persze biztosan változni fog... :wink: :lol:
Vendég
 


Jesszusom!!!
Enyém a lap teteje?


Kislány, merre vagy?
Vendég
 


Ja, és tegnap beszereztem az első kismamagatyómat, merthogy a sajátjaimat már nem tudom begombolni. Mindenki mondta, hogy a harmadik korán látszik, de ennyire? Nektek is?
Teszek fel képet, ha lesz időm...
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Szilvi látom sikerült betenni a képet,örülök :lol:

wera:köszi az érdeklődést,Kristinek már semmi baja,legalábbis a hasmenés terén,csak a köhögés,meg a nátha tartja magát makacsul.Vercsi itthon változatlan a nem evés terén,de legalább az oviban mindent megeszik,igen,már megyx oviba,bár még ő is köhög.Minden nadrágjából már kifogyott,amíg itthon volt :? Kicsit aggasztó :(

mária:látszani,látszik nekem is,de szerintem csak a puffadás,vagy fene tudja :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


mária:örülök,hogy minden ok a dokinál :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csajok,hol vagytok?Nemsokára itthon lessz a Lánykám,és akkor már nem tudok jönni :) Hol vagytok :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi,h.nem jelentkeztem, kedden összevesztünk a férjecskémmel és olyan rossz kedvem volt, h. nem volt kedvem semmihez. Még a munkahelyemen is megjegyezték,h.milyen rosszul nézek ki :lol: Szerdán ugyan kibékültünk, de hát, csak nem volt jó kedvem, de tegnap óta úgy néz ki, h. tényleg minden rendben :D

Jajj, nagyon jól esik,h.hiányoltatok! HUH, mióta nem voltam rengeteg új kismami lett, alig bírom követni! Üdv mindenkinek és gratula a picurhoz! :D

Egy kajaötlet (tegnap csináltam és nagyon jól sikerült):sült zöldségnek hívom, saját találmány :-) Tegnap nagyon megkívántam - 1 kilós mexikói zöldségkeverék (vagy szerintem bármilyennel jó,amit szerettek), egy kis pohár tejfel, egy csomag füstölt virsli (10 darabosat tettem bele), 30 deka sajt - fele felkockázva belekeverve, másik fele a majd a végén a tetejére ráolvasztva, só, vegeta, az egészet összekutyultam, egy tepsibe beleöntöttem egy korty vizet rá, hogy párolódjon is egy picit, alufóliával lefedve 1 óra alatt megpuhul. Utána le kell venni a fóliát, rá a maradék reszelt sajt és jól rápirítani.
A férjuramnak szoktam hozzá debreceni kolbászt sütni, nehogy éhen maradjon, én csak így simán szeretem.

Anha, én is II. nőin fogok szülni!!!!!!! :lol: Neked ki a dokid? Akkor lehet,h. egyszerre leszünk kórházban is? :wink: Klassz lenne!! :lol:

Ma megyünk haza vidékre, Anyukámékhoz. Még nem tudják a babót, most fogjuk elujságolni. Jajjj, úgy izgulok,h.mit fognak szólni :lol:

Hétfőn megyek legközelebb UH-ra, azt is úgy várom, már talán a kis szívverését is fogom látni :lol:
sipiné
 
 


Látom csajok,sokan tettetek fel képet magatokról! Ígérem, én is fogok feltenni, de majdcsak akkor, ha már elmondtam a mindenkinek a hírt (pl.kollegák). Ez jövő héten várható, ha minden rendben lesz a hétfői UH-n. :lol:
sipiné
 
 


Henka még nem jelentkezett? Vagy csak elkerülte a figyelmem? Ma veszik le a 24 órás mérőt,nem? Remélem minden rendben van... :roll:
sipiné
 
 


Sziasztok lányok!

Ma voltam 12 hetes Uh-on. Nagyon jó volt látni a picurkát, láttam a karját lábait, nagyon szuper érzés.
Szerencsére minden rendben van, bár azt mondták hogy valószínűleg egy héttel fiatalabb a baba mert most a 12 hetes az utolsó menstruáció szerint és az uh-os papíron 11 hét és 2 nap van írva.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


Jeneik, lényeg, hogy egészséges :lol: Jajj, én is úgy várom már, h. túl legyek ezen a "veszélyes" időszakon... :)
sipiné
 
 


Most értem haza, útközben beugrottam a keddi vérvétel leletéért. Az ott lévő hölgy kedvesen lecseszett, h. ki mondta,h.ilyenkor jöjjek, merthogy pénteken 3-ig van ambulancia... Mondtam,h.no problem, visszajövök hétfőn, de erre mondta,h. el ne menjek már, ha itt vagyok :lol: Viszont mikor kérdezte, h.ki az orvosom, arra meg azt mondta,h. ő el szokta vinni a leleteket, azért nem kell bejönni. Jó, h. kedden ezt direkt megkérdeztem és az volt rá a válasz,h. a doktor úrnak ilyenre nincs ideje :? Mindenesetre érdekes... De tényleg kedves volt a hölgy, ami számomra elég nagy meglepi egy kórházban... Szerencsére nem vagyok nagy kórházjáró, de eddig nem ez volt a tapasztalatom :)
sipiné
 
 


Sziasztok!

Mária: Nekem most jön a 2. baba és már nem jók rám a nadrágjaim. Már látszik és ezt mások is mondták. Rolival kb a 15. héten volt ekkora a hasam.

A hányinger engem is kínzott kb. a 6-8, 9. hétig
De tényleg jobb volt amikor kijött, mert akkor legalább megkönnyebbültem egy kicsit.
Szerencsére vége és jól vagyok.

Én is várom már a jövő hetet (12 hetes uh).

Olyan jó!!! Az egyik barátnőm most mondta hogy pozitív lett a tesztje. Nem is lesz sok különbség a babáink között. Lehet együtt babázni.

Henka hol vagy? Hogy sikerült a vérnyomásmérés? Reméljük minden ok!

Kép
szly27
 
 


jeneik:örülök hogy minden rendben :D

Úgy látom,mindenki a 12.hetet várja-velem együtt :D
Csajok,nyugtassatok meg hogy nem csak én híztam egy kilót :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Kike!

Én még nem híztam, ill. 1 kiló plussz hol látszik, hol nem... :? Viszont a derekam 4 centivel vastagabb és tegnap vacsi után egész komolyan már "terhesnek" néztem ki :lol: :lol: Mutattam is az Uramnak a pocakom :lol:
sipiné
 
 


Én fogytam egy kilót a legelején, és visszaszedtem 2-t, úgy hogy eredmény: híztam egy kilót. Nem fog tetszeni a védőnőnek. De mindegy. Ha nem eszek hányingerem van.

Kép
szly27
 
 


Szly, miért nem fog tetszeni a védőnőnek? Az baj, ha hízunk??
sipiné
 
 


Szép jó estét mindenkinek!Bocsi hogy ilyen későn jelentkezek de nincs valami jó hangulatom.Ma levették a mérőz,és mivel aggódok a baba miatt,ez meg is látszott az eredményen.Míg a hétvégén tök jó méréseim voltak ,úgy tegnap magas eredményeket rögzített a gép.Elmondtam a z asszisztensnek hogy a baba miatt idegeskedek,és ez meg is látszik.

Viszont csináltattam EKG-t az jó volt.Egész nap úgy tompán néha ,néha szurkálást érzek a hasam alján meg a derekamnál.Vér nincs!!!!Mindíg úgy érzem mintha folyna beőlem valami és szaladok a wc-re hogy megnézzem mi az ,de szerencsére semmi nincs a papíron.

Kike:akkor az én babám méretei pont jók.Nagyon szeretnék már túl lenni a szerdai napon.Majd megkérem a férjemet jöjjön velem.Mert ha rossz hír lesz kell valaki aki ott van velem.Bár tudom hogy TI is velem lesztek lélekben!!

Mondja a barátnőm hogy pozitívan álljak hozzá a dologhoz,velünk minden rendben van és kész!!De én inkább olyan vagyok hogy a rosszra készülök,és inkább érjen kellemes meglepetés.

El sem tudom képzelni mit fogok Dominak mondani ha netán beköv.a baj.Már annyira várja a tesót!!Erre nem is akarok gondolni sem.Bocsi hogy mindíg csak a rosszra számítok,de addig nem leszek nyugton míg a doktornő nem azt mondja hogy bizony dobog az a kis szivecske!!!

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Jeneik - Gratulálok az uh-hoz! Én vszínű kedden megyek, de már annnnyira nagyon várom!! :D Nyugtass meg kérlek hogy ez már hasi volt!?! Kellett fizetned? Kb mennyi ideig tartott?

Heni - Ne számíts rosszra!!!!! A tudat befolyásolja a történést!!! Kérlek NE!!!! Dobog a szíve, jók a méretei, basszus, mi kell még :?: :?: :?: :lol: Gondolom maga a vérnyomi-mérő is idegesített, azért se lett túl jó az eredmény, de majd kezelik és akkor úgyis rendben lesz! Amúgy én is rohangálok folyó érzés miatt a budira... kb úgy 6 hete... kicsit beteges, tudom... de hát ez van... :x

IBM - hol vagy drágám??? Ma még nem is írtál?! :shock: Ejnye-bejnye! Remélem jól vagy! Jelentkezz please! :)

Juteszembe, nemsokára megyünk a sógórnőmékhez és ott is alszunk. Valamikor holnap késő este érünk majd haza uh holnap tuti nem leszek. De bepótoljuk aztán! :D Képzeljétek! CSinál nekem paradicsomlevest! Emlékeztek amikor Kike írt róla? Na én azóta vagyok rákattanva! :lol: És ma megkapom!

Sipi - szerintem az a baj ha nem hízunk, nem? Én is még csak azt az 1 kg-t szedtem fel amit az elején leadtam. De kb 3-4 napja már látszik a pici poci! Elég vékony vagyok, úgyhogy mindenki észreveszi. Tegnap vettem egy bővebb pulcsit! :lol:

Rohannom kell! Mindenkinek jóéjt!! Pusssszancs!
Vendég
 


Ja! Bocsi Henka, félreolvastam!!! :? Még nem dobog! De mi tudjuk hogy fog! Tuttttti! :wink: :wink:
Vendég
 


henka:jó hogy jelentkeztél,már mindenki aggódott,nem lessz semmi gond,látod jók a babó adatai :wink:

wera:jó pihit a sógonődnél,és egyél sok parilevest :D megint én is megkívántam :wink: hozz nekem is :wink: :D

Szép jó estét mindenkinek,álmodjatok szépeket :D

henka:hessegesd el a rossz gondolatokat,én is azt tezem,nem engedhetjük meg azt a luxust,hogy idegeskedjünk,hiszen vigyázni kell a babókra-magas vérnyomisokra meg főleg igaz,csak nyugi :wink: :D

Ma egész nap fájdogál alul odalt a hasam,ami annak a jele hogy nől,ugyhogy hiába fájdogál,én csak örülök neki :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


bocsi a kisbetűkért :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera:tetszik a micimackó :D
na tényleg lépek,sziasztok :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A védőnő mindig húzgálja a száját. Rolinál egyszer mondta hogy túl sokat híztam. Amikor meg egy hónap alatt semmit nem híztam akkor meg örült.
Nekem mindegy. Nem foglalkozok túlzottan az alakommal. Majd ha már nem szopizik, akkor jön a torna.
Úgyhogy nem izgat a védőnő. Ami kell azt megeszem.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Csajok! :D

Henka: Minden rendben van, csak rossz a várakozás. Mi tényleg veled vagyunk!!! :D Majd sürgetem az időt, hogy jobban teljen!!! :D :D :D :lol:

Képzeljétek, most vettem elő a régi kismami melegítő gatyámat és mennyei érzés benne lenni. Nagyon kényelmes a hasamnak. A gatyám még jó rám, ha állok és megyek, de ülve már nagyon kényelmetlen. Nekem nagyon nagy hasam maradt Olivér után így most úgy nézek ki mint aki már túl van a félidőn. :lol: :D
Nekem ez a hányinger dolog nagyon nem akar még megszünni. Meg elég kimerült is vagyok. A húst egyáltalán nem kívánom és rosszul vagyok még a szagától is. Pedig a fehérje miatt kéne ennem. Mivel pótolhatnám a fehérjét a tejen kívül?

Én hétfőn megyek a védőnőhöz, már nagyon várom, mert akkor fogom magam "teljes jogú" kismamának érezni magam.

Olyan cikinek érzem, hogy ekkora a hasam, főleg, ha megkérdezik jön a kistesó? És mi lesz fiú vagy lány. Ekkor közlöm, hogy még csak a 11 hétben járok és látnátok az arcokat. Mondjuk nem igazán érdekel, mert a lényeg, hogy itt van és egészséges!!! :D
Össze-vissza beszélek. :?

Wera: Csak akkor egyél, ha jól esik és csak akkor dolgozz, ha te is vágysz rá egy kicsit.
Olivérrel én szinte a terhesség végéig jártam a fősuliba, az sem volt könnyű. Dec. közepén kari előtti héten 4 tárgyból vizsgáztam. Bár előnyben voltam, mert Olivér súgott nekem :D :D :D :D .


Ja én is híztam már 1,5-2 kg-ot :cry: :cry: :( Ez azért is gáz, mert Olivér után maradt rajtam kb: 7 kg.

Nem tudjátok véletlenül, ha keményedik a pocak akkor hogyan kell szedni a magne b6-ot?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


szly: egyettértünk! Én sem fogok túlságosan foglakozni vele. Nekem is csak az evés idejére múlik el a hányingerem, ezért én is sokat eszem. Sajnos pecsenyezsíros kenyeret és erdélyi szalonnát, meg bundáskenyeret kívánok. Ja a pari levest is nagyon szeretem és én is sokat eszem belőle. Én meg szoktam dúsítani egy kis reszeltsajtal Isteni! :D

Wera jó hétvégét!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla miért kérdezed a keményedést? Már érzel ilyesmit?
Még nem kéne.
Nekem amikor Rolival keményedett eleinte 3x1-et kellett, majd 3x2-t szedtem.

Kép
szly27
 
 


Én meg alig várom már hogy észrevegyék rajtam. Aki tudja már látja, aki nem ismer annak még nem tűnik fel. Én az aggódást leszámítva szerettem és szeretek kismama lenni. Olyan figyelmesek az emberek. Előreengedtek annakidején a pénztárnál, stb.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Kismamik!

Örülök,hogy mindenki jól van!

Wera! Jólesett,hogy aggódtál,most ezért is írok,hogy lásd minden ok.! :lol:
Csakhát ma esett a hó,beraktam egy karácsonyi cd-t és nagyjábó feldíszítettem a lakást karira!
Még holnapra maradt egy kicsi,meg kívülről a fények,fenyőágak,de azt jővő hétre tervezem! Olyan jó volt a lelkemnek!
Aztán meglepett apa is,ma kivételesen 1/2 3-kor hazajött!
Este elmentünk a MC. DONALDSBA,elvittük pótfiamat is és jól bekajáltunk! :oops:
Bocsi,de nagyon vágytam már rá! :lol:
Itthon megnéztem a barátok köztet,hát ott meg mindenki lekváros kenyeret evett,muszály volt még ennem nekem is egyet!
Hmmmmmmmmm,fincsi volt!
Az állandó hányinger továbbra is megvan,nekem is csak akkor nincs ha ép eszem! :lol:
Most kezd fájni a cicim nagyon! :lol:

Na jó éjt csajok,mindenkinek jó hétvégét és szép álmokat kívánok!
Azért majd nézzetek be,mert apák otthon lesznek!

Pussz!

Már "csak" 4-et kell aludni és UH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok , alig győztem vissza olvasni.

Velem minden rendben van, semmi hányinger, jól érzem magam. Egyedül a cicim fáj annyira hogy alig lehet hozzáérni. Apa meg is jegyezte hogy látszik rajtam hogy terhes vagyok.

Nekem a harmadik babó nagyon hamar meglátszódott, és elég hamar talán a 7. hét környékén már kismamruhát kellett hordanom.

Sajna nekem most semmim nincs, sem kismama ruha, sem gyerek rucik, babakocsi stb.. Mindent újra kell vásárolni, mert mindent elajándékoztam mivel nem akartunk több babát.

Csináltam ma is egy tesztet, én lökött, holnap kellett volna megjönnie. de szép erős csíkocskám van. Pedig most esti pisiből csináltam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

T.MÁRIA pont most írtam a korábbi topicban, ahol taliztunk, és kerestelek.

Én most már jól vagyok. Volt egy kis vérzésem, amire Duphastont kell szednem. 3 dobozzal írt fel a dokim, ezt mind be kell szednem.
Amióta véreztem, semmi zűr nem volt. Sokat pihentem, és pihizek azóta is. A hasam sajnos továbbra is fájdogál, de a dokim megnyugtatott, hogy mivel a terhesség elején vagyok, feszül a méhen a növéstől, és ez okozza fájdalmat.

Tegnap azért berendelt az orvosom, hogy látni akarja, van-e szívműködés a vérzés óta, és ott villogott a pici piros foltocska a képernyőm. Már kis borsószemecske nagyságó, majdnem 5 mm. Egészen pontosan 4,5 mm már az én drágám!!!

Sajnos egy egész rókacsaládot vendégül látok, most már elég gyakran. :shock: :lol: :roll:
De igyekszem időben bevenni a B6-ot, hogy ne látogassanak gyakran!! :lol: :lol:
Jövőhéten még egész héten itthon vagyok. Pihizek továbbra is.

Nacikákat már én is vettem. Sikerült egy kismamától féláron beszereznem a nadrágokat, plusz kaptam még ajándékba is egy barátnőmtől ruhákat. Már én sem férek bele semmibe, csak lehúzott cipzárral. :lol: :lol:
Pedig első babám, és nem látszik még annyira, mivel alapjában véve volt egy kis tartalék a hasamon, de már növök!!! :lol: :lol:

Hamarosan lefényképezem én is a nacikát, és akkor felrakom Nektek! Ráadásul muszáj volt hirtelen beszereznem most gatyikat, mert vendégségbe megyünk a családhoz, és nem tudhatják még meg. Majd csak Karácsonykor!!!!! :lol: :lol:

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok


Sipiné DR Lintner Balázs . És elsö nekifutásra . Juli 12 a nap

Jaj lányok muszály elmesélnem van egy barinöm aki ikreket vátr megirtam és tegnap megszülettek az ikrek mert az egyiknek rosz volt a keringése . és vagy meghal vagy császi . ugy döntötek a szülök császi maguktol lélegeznek . de picik az egyik 1300g a másik 790g . Kész vagyok .
anha
 
 


Sziasztok! Megérkeztem! :D Látszik itt is hogy hétvége van! :P

Ettem rengeteg parilevest , adagonként 10 deka reszelt trappistával és olvastam rengeteg kismama magazint (sógornőm mindent megvesz, ami megjelenik ebben a témában... :lol: ) Most, hogy már mindent tudok a terhességről, a szülésről meg a gyereknevelésről elmúlt minden parám... ha-ha-ha... :lol: Persze ez csak vicc. De amúgy jól vagyok. És elkezdett növögetni a pocim! Végre! Az elmúlt 3-4 napban határozottan elkezdett látszani... persze csak annak, aki tudja hogy eddig befelé horpadt a hasam. :oops: Mivel a tökpasszos gatyákat szerettem, most kicsi baj van Huston :o , de most már a mami-nacit hordom, meg vettem egy olyan vastag "pocifogót" ami takarja a hagyományos nadrágok kigombolt dolgait :wink: . Ezekkel elleszek egy darabig.

Kedden reggel megyünk a tarkóredő-vizsgáratra!!! Most már tuti!! Hahhh.. már úgy várom! Remélem hamar eltelik addig az idő. Holnapra a párom családjának hadseregnyi részét látjuk vendégül szülinapi partira... ne tudjátok meg...! :shock: :shock: :shock: :lol:

:?: Köztetek van valaki, akinek ilyenkor már látszott a baba neme :?: Én azt hittem nem fog ennyire izgatni a dolog, de most úgy rámjött a hoppáré! Tudom, hogy ilyenkor még csak sovány remény hogy esetleg látszik-e, de én már úgy szeretném tudni (hogy fiú :lol: )!!

Ami! Nagyon örülök, hogy jól vagy!! Nekem most már nagyon ritkán van hányingerem! Leginkább csak ha olajban sülő kaja szagát vagy cigifüstöt érzek. Úgy irigyellek, hogy díszítgeted a házat kívül-belül. Mi nem csinálunk nagy parádét a karácsonynak, ráadásul panelban lakunk és nem is karizunk itthon... de most hajlok rá hogy kicsit díszítgessem én is lakást. Szerdától már dolgozik a párom, akkor már lesz időm ilyenekre. Igazából én még a kari ajándékokat se találtam ki hogy kinek mit vegyünk (ebben párom sosem segít :( ), annak is ideje lenne már! Ti kb miket adtok szeretteiteknek?

Titanilla - Én dettó így vagyok a hússal!! Egyél sok joghurtot és azt mondják a tofu nagyon jó a fehérje pótlására a szervezetnek (bár én nem szeretem)! A halat sem bírod? Én azt még úgy ahogy meg tudom enni, az is tökjó!

Anha - majd tudósíts az ikrekről! Tényleg icipicik lehetnek! Milyen neműek? Gondolom rögön inkubátorba kerültek. Remélem minden rendben lesz velük, én nagyon drukkolok nekik!!

Ó, Istenem! Nem élném túl ha valami rosszat mondanának kedden az uh-on. Persze csupa jót fognak :!: :!: ... remélem :?

Kislány - kezeled magad :?: Szerintem segíthet a rókakomán! Engem ma kezelt fél órát a sógorom, nagyon forró volt a hasam és kicsit szúrkált is, de jó érzés volt. A végén azt mondta hogy szerinte fiú! Tökkiri lenne! :lol:

Huh... regényt írtam... bocsi... :oops: Puszi mindenkinek!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Talán ma mr lessz egy kis forgalom errefelé,de holnap biztos,csak akkor meg Apa itthon lessz,így nem igazán jutok majd ide :?

Wera:Örülök hogy jó volt a pihi,meg a pari leves :D És hogy jelentkeztél,ahogy megígérted :D Ennyi idősen még nagyon kicsi az esélye hogy látszana,hogy fiú vagy lány,de ami késik,nem múlik :wink:
Én az elsőnek lányt,a másodiknak fiút szerettem volna,és be is jött-most szerintem kislány lessz-anyai megérzés,meg azt szeretnék,kiváncsi leszek bejön-e :)
Nem fognak semmi rosszat mondani,minden rendben lessz-hiszen te is tudod :wink: De jó neked hogy már nincs mindig hányingered-irigy-irigy :lol: Én nem is reménykedek benne hogy elmúlna,mindkettővel végig rosszul voltam :?

Mi majd a Nővéremékhez megyünk 25-én,közösen próbáltuk kitalálni,mi legyen a menü,mi az amit megtudok enni,és persze akkor tartjuk meg Kristi szülinapját is,remélem nem lessz hó,legalább akkor ne legyen.Csak halvány elképzelésem van hogy ki,mit fog kapni,azt már megbeszéltük hogy menyi helyre,hova megyünk körbenézni.Az a jó benne hogy ilyenkor akkor megyünk,mikor a gyerekek már lefeküdtek,Anyós vigyáz rájuk,mi meg járjuk a boltokat,aranykaput. :P Ilyenkor ketten vagyunk :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


9.hétbe léptem :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hát igen elég light-os a hétvégén az oldal,holnap meg majd nem lehet követni!
Kedden UH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wera! Én már annyira várom,de én is úgy félek!
Amíg rád teszik az uh fejet és nem szólalnak meg csak néznek az nekem örökké valúságnak tűnik!
Hányra mész?
Én 8:30-ra! Anyu elkísér! Téged?
Most mondtam a páromnak,hogy eredetileg én is a szabolcsba mentem volna,de valamiért a margitba lett az új hely!
Mindeggy,csak minden ok. legyen!
Szerencsére Anyu egy hétig itthon lesz most velem,remélem így gyorsabban elmegy majd az idő!
Abban bízom,hogy kedd után,ha ott azt mondják,hogy minden rendben akkor már kicsit sikerül megnyugodnom! :lol:

Karácsonyi ajiról még nem sok fogalmunk van!
Szerintem jövő héten elkezdjük a vásárlást.
Ma ebédet Anyu főzi,fincsi husilevest csirkéből,kukoricás rízst és töltött csirkecombot! Ja és tejfölös ubisalit! Én rendeltem,nagyon fincsi lesz!
Vacsira meg Anyós csinál gyros tálat!
Csupa-csupa finomság! Imádom a vasárnapot!
Mi karikor valószínüleg 25-én megyünk anyósékhoz,még jönnek más vendégek is. Sógoromékkal még egyezteteni kell,hogy ők mikor tudnak,hogy együtt menjünk,aztán valószínű 26-án meg hozzánk jönnek vacsira! Legalábbis tavaly még így volt,majd kiderül!
Szilveszterkor mi lesz azt nem tudom! :lol:
Többieknél?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Mi meg most léptünk a 7. hétbe :D

Henka, örülök, hogy túl vagy a vérnyomásos procedúrán, és remélem, minden rendben lesz a babáddal.
Mindenkinek a legjobbakat kívánom minden vizsgálatához, az uh-khoz! Jó lesz visszaolvasgatni benneteket, amikor hazajövök a messzi Olaszországból!

Én amikor megtudtam, hogy babát várok, az első megérzésem az volt, hogy kislány, de még várnom kell 2-3 hónapot, hogy kiderüljön, igazam volt-e.

Amúgy valami baj van velem, nem kívánom az édességet! :shock: Mi lesz a sok tiramisúval meg fagyival, meg finom péksütikével, amik ott fognak hívogatni, hogy egyem meg őket? :cry: A tésztát még kívánom, szerencsére.

Wera, a szójafehérjével óvatosan kell bánni, állítólag nagy az allergizáló hatása, mivel génmanipulálják, hogy a mi térségünkben is lehessen termeszteni. Anyuék egy ideje nagyon figyelnek az egészséges étkezésre, és amikor sok szóját ettek, Anyunak rontott a vérképén is, és az emésztésén is érezte. Inkább joghurtot, kefirt, írót javasoltak neki.

A pocakom nekem is nő, de csak a bélésem lett nagyobb. Tegnap föl tudtam venni az egyik kedvenc szoknyámat, amit még akkor vettem, amikor 3-4 kilóval nehezebb voltam... asszem, meg kell mérnem magam.

Nálunk az elmúlt másfél nap takarítással és dekorációkészítéssel telt.
Péntek este a kórustársakkal adventi koszorút gyártottunk, ha lesz szufla a gépben, majd lefotózom és megmutatom nektek az idei koszorúnkat, nagyon gyerekbarát lett :)
Péntek éjjel és tegnap takarítottunk, de még bőven lenne mit csinálni... :roll:
Már nagyon várom, hogy felébredjen a kisfiú, mert a Mikulás küldött neki ajándékot. Nagy Skoda nínóautót szeretett volna, de azt nem találtunk. Nagy Mercedest igen, remélem, annak is örülni fog...
Megyek is, feltöltöm az elemeket a fotózáshoz meg az autóba.

Szép napot nektek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!
Wera:Te se aggódj nálatok is minden rendben lesz a keddi uh-n. :lol: Bárcsak már én is ott tartanék!!!! :cry: Vagy legalább szerda délután.Megőrjít ez a várakozás.Ma reggel megint egy picit véres volt a papírom,most már ez is idegesít.De tudom hogy az előző mensikor ugyanyígy voltam és akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok.Azt hittem megjött,de nem!! Próbálok sokat pihenni.Vagy néha arra gondolok hogy jöjjön már aminek jönnie kell mert várni még sokkal rosszabb.Legalább tudnám minden rendben odabent!!

Lakást díszítgetni nem sok kedvem van,már egy-két díszt kitettem azért.Nem szabad elfelejtenem hogy van egy szép kisfiam is!!
Atöbbi cuccot meg majd csütörtökön.Hacsak nem a kórházban leszek éppen túl egy vetélésen.

Neharagudjatok hogy ilyen negatív dolgokat írtam,de muszály volt veletek megosztanom.

Bondi:nagyon vigyázz megatokra olaszban.Jelentkezz ha jöttetek!!

Most megyek a templomba és imátkozni fogok mindannyiótokért!!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Huh, már csak 2 nap és uh!! :D Apa elkísér, szerencsére pont szabadnapos lesz!! Egyébként a Szabolcs utcába megyünk. Időpont nincs, 8-13h-ig csinálják, úgyhogy mondta sógornőm hogy 2 napi hidegélelemmel készüljek, annyian lesznek. Remek! :? Sebaj, mindent Babuért! :)

Kike! Remélem mindkettőnknél működnek az anyai megérzések! :wink: Jó lenne! Persze örülnék a lánynak is, de mostanában mindenkinek a környezetünkben lánya született. Egy fiú sincs! Ezért nagyon drukkolok hogy az legyen! Bár így nem örökölhetünk annyi cuccot, de tökmindegy, majd megvesszük! :)

Én utoljára 15 éves koromban buliztam szilveszterkor! Valójában mindig buliban voltam de dolgoztam! :shock: Persze utáltam, de mindig jól beittunk éjfélre és akkor már nem érdekelt. :P Most nem tudom hogy lesz. Párom minden bizonnyal melózni fog én meg itthon leszek. Remélem szép idő lesz mert akkor szuperul látni az ablakból a tüzijátékot! :D Gyertek át csajok!! :lol:

Henka - ne gondolj vetélésre, kérlek!! Minden rendben lesz a babáddal, szerdán már láthatod a szívhangját!!! :D

Bondi - köszi a tanácsot, de nem igazán szeretem a szójaféléket, én is inkább joghurt-párti vagyok! Csak a hússal vagyok rosszban most, de már nem olyan vészes, tegnap ettem egy kis rántott pipicicit. Ja! Rossz hír, hogy a tiramisut és a lágy sajtokat kerülnünk kell a baba miatt! Mindenkinek!

Ma nem nagyon leszek, tudjátok, a vendégsereg miatt. Mindjárt szárítom a hajam, azátn megyek a totáért, utána megcsinálok vagy 200 szendót meg 2 lavór salátát. Remélem elég lesz!! Aztán még egy kis fincsi takarítás és mire holtan összerogyok, megérkeznek a rokonok. :lol: Mindenkinek szép napot!!
Vendég
 


Kép

Ő a keresztlányom! :D
Vendég
 


Kép

Imádom!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Wera a 12 hetes Uh már szerencsére hasi volt, nem kellett fizetni mert én a Debreceni Klinikára járok nem magánrendelésre és kb 5-10 percig tartott mire mindent alaposan megnéztek méreteket, elhelyezkedését, és még kiadták az eredményt, bár én még elbírtam volna nézni egy félórát is olyan jó volt látni.
Biztos neked is minden rendben lesz ne aggódj, nagyon szuper lesz mikor meglátod a monitoron a kis picurkát.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


bondi: A mikulás csak szerdán éjszaka jön. :D

Mi csak a gyerekeknek veszünk a családban ajándékot, meg kitaláltam, hogy anyós és apó is kap. Csináltatok az összes unókáról(3, 2 meg úton van) fotókönyvet. Az interneten lehet megszerkeszteni és megcsináltatni. Tök szupi. A gyerköcöknek még nem tudjuk mit vegyünk az összes lány a mi gyerekünket kivéve. :D

Wera: Sajnos a joghurtot sem tudom megenni mostanában, de amikor csak tudok tejet iszom. Sajna a hallal is hadilábon állpk, pedig nagyon szeretem alap állapotban. Azért köszi a tippeket. :D
Minden rendben lesz kedden ne izgulj! Nagyon várjuk az eredményeket. Én 19-én megyek úgyanerre a vizsgálatra. Már nagyon várom én is.

kike: Olivérnél én is az elejétől fogva éreztem, hogy fiú lesz. Most nem vagyok benne teljesen biztos, de most is ezt érzem, de nem vagyok annyira biztos benne, mint Olivérnél.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bondi: Hova mentek pontosan?

Mi Rómában voltunk okt. 1-5-ig és ott fogant a bébink. :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Bocsi próbáltam táblázatot csinálni, de így nemjó, nem exelben kellene feltölteni

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát lányok csináltam táblázatot de fogalmam sincs hogy kellene ide feltenni.:(

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát Gabi azt én sem tudom,sajna :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike én is totál béna vagyok az ilyenekhez, na most elmegyek,megfürdetema gyerekeket,majd ha lefeküdtek megpróbálom mégegyszer.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


hali mindenki :D
lassabb a forgalom hétvégén, nem kerll annyit újra olvasni :D
én szerdán megyek uh-ra, de már alig várom, kicsit felvettem az aggódót, ugyanis péntek óta mintha elfújták volna hányingert, a kajálást, a mellfeszülést, szóval mindent.....aggasztó, nem tudom miért nincs már?? :cry: ......csak a hasalja fájás jött vissza, meg szúrkál néha erősen oldalt, szóval furcsa, alig várom a szerdát már :(
henka: ne aggódj, bár könnyű írni, hisz aki nem jutott túl a "kritikusabb" időszakon mindenki aggódik, sőt utána is, én kb úgy gondolkodom mint te, inkább a rosszra és legalább kellemes meglepi ér :) fel a fejjel

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: