Új privát üzeneted érkezett!

Alziza:
Ez tök aranyos!!!!!!!!!!! Nagyon ügyi vagy! Kicsi fiadnak hogy tetszett? :D :D
Sima falfestékkel festetted? Mivel keverted ki a színeket? :roll:


VERAAAAAAAAAAAA??????

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

köszi!

Barbamami

A Caparolnak az összes színezője önmagában is festék!
Lehet belőle 125ml-et venni!
Nagyon sok féle színben!
Még keverned sem kell,ha nem akarod!

De most elfogyott nekem a férjemre meg hiába vártam nem hozott,így ez most temperával van festve! :oops:
De ez most úgyis csak tavaszig gyerekszoba,mert utána mennek fel és ez a mi szobánk lesz!
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza! Szép lette a festmény.

Kicsit nagy a pangás. Korábban meg alig tudtalak titeket követni.

Harmadikos lettem!!!

Nagyon szupi volt a hétvégénk. Hamar eltelt, és jó lefáradtam, ahelyett, hogy kipihentem volna magam. Plusz: Halálra zabáltam magam. Ma meg neki áltam a kilencven napos diétának.

Szép napot!!! Jön a tavasz???

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 

 
 

Drágáim!
Nemsokára jelentkezem.... csak most beestem, hogy jelezzem felétek: még élek!
Csók!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala!
Esküszöm ma akartam e-mailt írni,hogy mi van már Veled?
Jó,hohy jelentkeztél!Gyere minél hamarabb! :lol:


Bebi!
Gratulálok!
Vendég
 


Bebi! én meg 2,5 :lol: :lol:
iloly
 
 


Lassan én meg 1,5-ös leszek! :lol:

Szombaton lesz az utolsó vizsgám, és kész az első félév! :wink: :P

Alziza, nagymester vagy! :P :P

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


lehet nem is jól írtam? Talán 0,5 mint a tej? :roll: 8) :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ja és túlverekedtük magunkat a 21 oldalon! Már azt hittem, soha nem lesz teleírva! Igazad van Bebi, néha nagyon tudunk, aztán meg csak vegetál a topik! 8) :oops:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ja, és Petikie tegnap felállt, a járókában, teljesen magától!
Azt hiszem nem felejtettem el már semmit! :oops: :P :?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na ILDI!

Akkor most majdnem egyedül kitöltöttél egy oldalt :D

Gratulálok Petihez, nagyon ügyes. Viszont gyorsan öregszik, még csak most született...

Alziza!

És akkor tavasszal újra festettek? Vagy micimackó marad a hálószobátokban? Én képtelen lennék ilyen rövid távra ekkora munkába fogni.

Amúgy hazudtam, csak 1,5 vagyok :? De nem matemetika szakon. :oops:

Nos itt süt a nap, behozom a vasvillát az istállóból, és nekiállok a lakás kitakarításának. (Ez az egy hét, amíg 4 gyerekkel körülöttem tanultam, kicsit megviselte a házat.)
iloly
 
 


Sziasztok!

Napsugarat tegnap este megint be kellett vinnem a kórházba.. Na most van az,hogy teljesen ki vagyok akadva. 4 hónap alatt 3x kellett kórházba vinnem a fulladásával. És az a legborzasztóbb,hogy látok 15-17 éves srácokat is... Istenem, hát még annyi idősen is kórházba kell járkálnia???????????????
Na ma elkapom a kezelőorvosát (mellesleg ő ott a főorvos..,ehhez képest egyáltalán nincs kivizsgálva a gyerek,hogy MIÉRT beteg ENNYISZER és ENNYIRE...)
Nem hiszem,hogy ez normális :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami, hát valóban nem kellene anyiban hagyni! :evil:

Mi is nagy festésben, pontosabban még csak kaparásban vagyunk! A konyha romokban, mert a teljes mennyezetet le kellett kaparni. Amióta bekültöztünk nem csináltunk meg, mert úgy voltunk vele, hogy majd az egész alsó szintet egyszerre. Hát így, hogy eladjuk, egy kicsit muszály feltuningoln!

A férjem azt mondta tegnap, ha megcsinálja és bevallom, hogy csak azért mondtam neki, hogy adjuk el a házat, hogy most ő nekifogjon a felújításnak, akkor egy kicsit morci lesz!Bevallom bennem volt a kisördög, hogy valóban ezt mondjam, de én tényleg megúntam. tegnap olyan feszült voltam délután, amikor kivittem a szemetet, nekifogtam sepregetni, a lombokat összehúzni, de majdnem sírógörcsöt kaptam! Nincsen semmi időnk a kertre, csak pusztul lefelé. Na mindegy is, csak keljen el a ház, és sikerüljön venni egy kényelmes lakást.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na, már kész is az ebéd!
Most jött az ételfutár!!!! :twisted: :P :oops:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Barbamami!

Melyik ez a kórház?
Tudom, hogy nagyon orvosfüggő, és most nem is lehet csak úgy ugrálni khról khra, de erre vannak spéci khzak...

Hát hirtelen azt hittem ILDI, hogy megkattantál. :lol: De értem a pályát ha mi eladnánk a házat, az első lenne egy festés a hirdetés feladása előtt! :wink:
iloly
 
 


Iloly, már én is úgy érzem az esetek többségében, hogy megkattantam! :roll:
Már nem sok kedvem van tanulni, de még szombatra muszály lesz összeszednem magam! :shock: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na végre vége a vizsgáknak! Matekból visszatapsoltak, de csak gyakorlatból, majd megcsinálom a köv. félévben!
1-én meg kezdődik a suli, kár, hogy nem maradt több időm a tanulásra! :roll: :evil:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nem röhögni, látszik, hogy hajnali fél három óta fenn vagyok! Szóval a pihenésre nem maradt több időm.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Iloly!
Igen újra festjük!Most azért lett csak fehér,de ha a mi szobánk lesz akkor valami sötét színt szeretnék!Mindenképp ki lett volna festve!

Ildi!
:lol: :lol: :lol:
Azért én röhögök!
Peti ügyi! Kép

Képek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:49-kor.
Vendég
 


Barbamami!

Mi a helyzet Napsugárral?
remélem jobban van!
és azt is remélem találtok végra egy dokit aki kivizsgálja rendesen szegényt! :(
Vendég
 


Mandala!Most akkor nem írsz??? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, lányok... élni nincs erőm! Már két napja lázas vagyok... kellett ez.... nincs elég dolgom, nyűgöm, még ez is!

No, de mindegy! Csak a gyerekek ne legyenek betegek! Csak úgy titkon súgom: nagyon lennék most férfi! Egész nap csak feküdnék és a feleségemet pattogtatnám, hogy főzzön teát, és adja oda tévé távirányítót! :D De nőből vagyok, s mint ilyen, viszem a gyerkőcöket az oviba, főzök, asztalt terítek, leszedek, mosogatok, mosok, teregetek, takarítok, kockásítom a száraz ruhákat, pelenkázom a kakás popsikat, szoptatok, és hát igen... pihenésképpen lázcsillapítót keresek a gyógyszeres dobozkámban... :)

Barbamami: mi van Napsugárral? JObban van? Sztem elhurcolom az aprónépet az oviba és megcsörgetlek a mobilodon..... ez fenyegetés akart lenni... :)

Még visszatérek lányok... és reagálok Rátok!

Alziza: annyira édes vagy, hogy így aggódsz értem! Puszikállak!

Nem tudom hogy került szóba a Caparol festék.... nálunk nagyon bevált! A háztető alatt a lambéria ( :roll: ) azzal van lekenve, no meg a kerítés deszkáit is azzal festette a párom, ja, és az összes ablak és ajtó is azzal lett lefestve (mondjuk ez utóbbiakra gyárilag, szla géppel hordták fel), de nagyon jó és szép színei vannak! Tartós, és ahhoz képest, hogy kiváló minőség, nem is drága! Ha kell, van egy szakbolt Bp-en ahol nagyon jó áron lehet kapni, a férjem végig vadászta a netet amikor kereste a viszonteladókat, hogy hol vegye meg a kerítésdeszkákra..... és itt a legolcsóbb. Küldöm a címét ha érdekel valakit!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala!
De jó,hogy írtál! :lol:
Most nézem,hogy Mesi már lassan 6 hónapos! :shock: Most született!Apám,hogy megy az idő!

Neked jobbulást!Mikor utoljára írtál akkor sem voltál,voltatok jól!Ez azóta van?
De nemsokára itt a tavasz!Akkor majd erőre kapunk midannyian! :lol: (vagy nem! :roll: )

Festék:a férjem igazán otthon van benne!(szakmája),ha kelllegközelebb valami szólj!Lehet,hogy nem kell netet böngészni! :lol: Bár neki van egy bevált helye ahol már otthon van így Ő mindent nagyjából ott vesz!
De vannak egészen különleges dolgok is!Nekem pl.most a fürdőszobában nem csempe van,hanem díszvakolat(kristály)ami vízálló!Nagyon jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza,Mandala,aranyosak vagytok :D

Napsugarat tegnapelőtt este hazahozhattam végre..
Tegnap a házunkban aljzatbetonoztunk.. Huh.. Úgy tudtuk befejezni,hogy a végén már elemlámpával világítottam a keverőgépbe,mert semmit sem lehetett látni. És akkor ugye hazajöttünk,a párom is hulla fáradt volt,de ő legalább pihenhetett. Én ugye fürdettem a 3 gyerkőcöt, pelenkázás,gyógyszerek, orrszívás,mosás,teregetés,vacsoráztatás,mosogatás,szendvicskészítés...... Ja,és persze hétfőn jött meg,tök jó volt betont cipelni :roll:

Na,de legalább melegen voltak a gyerkőcök (a két kicsinek is folyik az orra,szondázás és egyebek..),mert anyósom bébicsőszködött.

Még a múlt héten az egyik nap bevonszoltam a párom is a kórházba. Érdekes,mikor ő is ott volt,a főorvosnő rögtön figyelt,és hajlandó volt reagálni arra,amit mondok neki. Érdekes :evil: :evil:
Most átállították a Napsugár gyógyszereit,meg kapott valami orrspray-t,mert LEHET,hogy allergiás. De azt nem nézték meg,mert szteroidokat kap,és azt mondták,így nem lehet.
Na,most sincs még tökéletesen,de nem fullad.......


Alziza:
Raksz képet a fürdőszobáról??? Milyen az a festék?? Tök jó lehet!

Mandala:
Influenzás vagy? Jaj,az a legrosszabb,ha az ember beteg. Egy anya egyszerűen nem lehet beteg,nekünk az már luxus............. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
van egy nagyon jó alergia vizsgálat!
A barátnőm vitte oda a kislányát meg a kisfiát,miután sehol nem tudták megállapítani mi a bajuk!
Nagyon alapos!Pl.a gyümölcsnél,külön rámegy mindenre,az almán belül is a fajákra,húsoknál is,növényeknél is külön,stb.
A lényeg,hogy a barátnőméknél így derült ki,hogy a kisebbik a marhahúsra :shock: ,a nagyobbik a paradicsomra!
Komolyan tudom ajánlani.Napsugár már végig bírná,mert 1,5 óra! :roll: De megéri!

Fürdőszoba:Megpróbálom,de a múltkor leakartam fényképezni de nem azt adja vissza amit igazából látni lehet!Pedig jó lenne,mert a férjem weboldalt szeretne! :roll:
Lehet,hogy megkellene tanulni fényképezni? :oops:
Vendég
 


Alziza:
December elején azt mondták,januárban csinálnak reflux-vizsgálatot,ha lesznek tünetek. Na,nem csináltak most,hogy egy hétig bent volt,mert NEM HÁNYT........... Nem kommentálom.
Erre most ma este órákig nyöszörgött,hogy mennyire fáj a hasa............ Kérdeztem tőle,hogy a kórházban nem fájt? Azt mondta,de,de nem akart szólni a nővéreknek............ :evil:
Hát ez nem igaz..........
Most holnap telefonálhatok,hogy CSINÁLJÁK MEG a refluxvizsgálatot.
Már totál kivagyok........ :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

Sajnálom! :cry:
Szegény,már biztos neki is elege van!

Remélem minél előbb pont kerül ennek a végére!

Napsugár Kép
Vendég
 


Mandala, továbbra is jobbulást nektek, vagyis neked!

Barbamami, iszonyú kálvária ez, nem csodálom, hogy kivagy idegileg. Én meg itt sajnáltatom magam a sz@r vizsgaidőszakommal, holott ennél sokkal nagyobb problémák vannak az életben.
Nemrég beszélet a barátnőmmel,a héten mondták nekik, hogy a kisfiának izomsorvadása van, és nem fog meggyógyulni. Most ápolgatom a lelkét, annyira el van keseredve, persze nem csodálom.......Ha esetleg tudnátok segíteni, hogy kihez fordulhatnának, megköszönném. Próbálnak időpontot kérni Czeizel Endrétől, hátha többet tudna mondani.......

Alziza, a képek szupik, nagyon nevettem rajta! :lol:

Én ma iskolában lennék, de mivel nem indulnak a vonatok, így nem mentem! :evil: Nincsen kedvem ottragadni sehol, pedig fontos lett volna elmennem, mert ma mondják el a gyakorlattal kapcsolatos dolgokat. De szerencsére vannak nagyon kedves osztálytársaim, és elmondják, hogy mit mondtak.......!

A betegeskedőknek jobbulást kívánok és kellemes hétvégét! Kép Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kedves mindenki!


Érdi anyuka vagyok, és szeretném eladni a kislányom hordozóját ( Pierre Cardin) , amit 4X használtunk.

Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
g.erika
 
 


Szassz lányok!

Most épp visszaolvasok.... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


vona ildikó írta:Vera, én is A rh - vagyok!!!!!!Sőt az anyukám, az apukám, a tesóm, a nagymamám, és a dédim is az volt, de még az Imike kisfiam is az! :lol:


Hmmm. Egy barátnőm babája most halt meg a pocakjában. 16 hetes volt, ma fejezték be... vagyis a természet.. a fenébe is! Pedig annyira nagyon várta már ezt a babát! És csak úgy meghalt. Kész! Teljes KO.! A lány is Rh -, a férje viszont Rh +. A baba is pozitív volt. Valószínű ezért is halt meg. A barátnőm vérében nem csak anti d, de már anti e is volt. A vérellátóban csak pingvineztek, a doki egyenesen átküldte egy másik orvoshoz, mondván, hogy a II. női klinika (Alziza ezt Neked írom!) nem akar kísérletezni rajta, fogalmuk sincs hogyan tudják ezt a babát megtartani. VAgy sikerül, vagy nem. Köszi! A XXI. században!!!! A Hajdú Krisztina az egyetlen olyan szakember a környéken, aki méhen belüli transzfúziót képes csinálni a magzatnál, és hozzá rakták át a barinőmet. Pontosabban ő vette át, mert a klinika kvázi elküldte. Kerek perec közölték vele, hogy a klinika nem vállalja fel a terhességét!
Na, csak azt akartam vót kérdezni, hogy nálad nem volt anno gáz a babavárásnál, hogy negatív vagy és a baba esetleg pozitív lesz?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


iloly írta:Barbamami!

Őszintén csodállak, hogy kibírod az ilyen zeneszerszámokat mi kiszedtük az ajándék babából a horkoló szerkezetet, mert egy napnál tovább nem bírtuk.
:oops: Olyan hangja volt, mintha "dartweader-t" ringatná a kislány egész este. :lol:


Ez naggggyon jó volt! Hangosan felröhögtem... így éjnek éjjelén itt csendes magányomban...

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


alziza írta:
Kép


Pont mintha az én Gergőmet látnám a fotón... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


vona ildikó írta:Petikém, ma 18.00 órakor elindult felfedezni a világot! MÁSZIK! :lol:


Gratula a kisembernek! Nagyon ügyes!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


alziza írta:Napsugár!
BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép


Csatlakozom! Isten éltessen Te gyönyörű nevű csudaszép kicsilány!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


vona ildikó írta: Na mindegy is, csak keljen el a ház, és sikerüljön venni egy kényelmes lakást.


Értem én az érveidet, de én még nem láttam olyan lakást, ami az én három (nemsokára négy, mert Mesike is betársul) rosszcsont gyerekemnek megfelelne. Kert nélkül én már a diliházban lennék azt hiszem....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


vona ildikó írta:Nemrég beszélet a barátnőmmel,a héten mondták nekik, hogy a kisfiának izomsorvadása van, és nem fog meggyógyulni. Most ápolgatom a lelkét, annyira el van keseredve, persze nem csodálom.......Ha esetleg tudnátok segíteni, hogy kihez fordulhatnának, megköszönném. Próbálnak időpontot kérni Czeizel Endrétől, hátha többet tudna mondani.......


Milyen tünetei vannak ennek az iszonyat kórnak? Istenem! Szegény fiúcska és szegény barátnőd!

A Czeizel mellett dolgozott egy fantasztikus genetikus, úgy hívják, hogy dr. Tímár László. A telcsiszámát priviben rád dobom. Mi anno amikor a 24 hetes babámat meg kellett szülnöm, mert genetikai rendellenessége volt, hozzá jártunk. Hihetetlenül alapos. ÉN még ilyet komolyan nem láttam! És teljesen ingyenes, míg Czeizel doki asszem 5 rugó alatt szóba sem áll veled. Nem mintha a pénz érdekelne ha a gyerekemről van szó, de azért asszem mégse mindegy.... :evil: Amúgy a Bolgárkerék utcában van a tanácsadó, pont a Czeizelék melletti kapualj.... Ő is benne volt abban a team-ben, amivel a Czeizel kifejlesztette az Elevitet.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: ég a pofázmányom! Nem hívtalak! Valahogy ez sem jött össze, mint sokminden más sem.. ahogy elképzeltem vót....
:oops:

Amúgy a kálváriád nem fejtegetem. Tudod a véleményem. Folyamatában azon kattog az agyam, hogy milyen dokit tudnék ajánlani Neked. Már amikor először írtad sms-ben, hogy Napsugár kórházban van, már akkor elkezdtem agyalni, és azóta is ezen töprengek. Nem tudom. Ha valami okosság eszembe ötlik azonnal szólok!


Ma farsang volt az oviban (hogy jó legyen nekem....).

Dobok fotót az én drágáimról:


Enikőm mi is lehetett volna más, mint királynő..... :)

Kép
Kép

Danikám meg Törpapának öltözött.....

Kép
Kép
(külön felhívnám a tisztelt figyelmet Törpapa farkára... :wink: :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jó éjt lánykák! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala!
Látom igyekeztél pótolni a lemaradást! :lol: :wink:

Barátnődet sajnálom!
Amúgy ki volt a dokija?Priviben!
Nekem viszont,bár hál'istennek ilyen problémám nem volt,a klinika jött be!
Más kórház ahol meddőséggel foglalkoznak nem! :(

Jelmezek nagyon jók!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:49-kor.
Vendég
 


Alziza: asszem fejbelőttem volna az összes tanárt, kezdve az osztályfőnökkel.... ilyet, hogy nem szólnak???!!! Bezzeg a hülyeségekkel teleírják az üzenőfüzetet.....
Tanároktól elnézést... :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Csak gyorsan: Mandala, sajna nekem két babám nem született meg, nem tudni mi okból. Az egyik 12, a másik 9 hetesen szűnt meg. Azt nem tudom, hogy az Rh volt-e a bűnös, de azt tudom, hogy az elsőre ráment a házasságom, a második megerősítette. Én is tele voltam anti D-vel, sőta Ancsika után sokára is jött a köv. terhesség. Viszont a két vetélés után három hónapra megfogant Imike, és végig orvosi ellenőrzés alatt álltam. Amúgy Ancsika és Petike Rh +.

A barátnőm kisfia úgy született, hogy már a terhesség elején észrevette a nőgyogyi, hogy mindkét lába donga. Voltak genetikusnál, aki kb. 10 perc alatt megállapította, hogy valószínű fertőzés miatt történt, és nyugi, mert meg lehet műteni. Ezen már túl is vannak. Viszont nagyon kevés volt a magzatvíz, végül megcsászározták, mert farfekvéses volt Tomika, sőt ült az anyukája pocijában. Az izomgyengeséget csak akkor vették észre, amikor megszületett, mert a kis kezei ökölben voltak, és pár naposan sem lehetett kinyitni az öklét. Azóta amúgy nagyon sokat fejlődött, járnak gyógytornára és mindent megtesznek érte, már magától hasrafordul, gagyarászik, szóval szellemileg teljesen ok. Most várják a genetikai vizsgálat eredményét, idegölő 3 hét, teljes depresszió.Ennyi röviden.

Klasszak a jelmezek, gondolom Enikő egész nap feszített a ruhájában! :lol:
Danika arcáról könnyen le lehetett mosni a festéket?

na ennyi volt.........

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Írtam egy csomót,és elszállt az egész!!!!! :evil: :evil: Hát ez nem igaz!!!!!!!!!!!

Na,akkor röviden :roll:
Mandala:
Végre!! Aranyosak a képek!
Nagyon szomorú,amit a barátnődről írtál! Én is RH- vagyok,a gyerekek mind +-ak..

Alziza:
NAGGGGYON tetszik a fal!! Ügyes a párod!!
Én is szeretnék ilyen falat,a hálóba pl. mindenképpen "göcsörtöset" szeretnék,csak sima törtfehérre.. A nappaliba viszont narancsos-barackos árnyalatra..
Néztem,a Dulux-nak ven ilyen speciális alapozója...,plusz a festék. De iszonyat drága!!!
A párpm közölte,hogy egyenlőre minden sima fehér lesz.
Na,elképzelem,ahogy beköltözünk,szépen elpakolok mindent,és akkor jöhet a festés... Kipakolás,letakarás,a 3 gyerek festékes lábbal rohangál.... UÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!
Nem tudtok valami olcsóbb megoldást?... :roll: :roll:
Arra gondoltam,gipsszel nem lehet göcsörtöket csinálni?.. Csak hát gipszkarton falak lesznek..

Jaj,Zalán nagyon ügyi! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Mandala!
Nem,nem!!!Az anyuka nem szólt,a tanárok nem tudtak erről!

Barbamami!
Ez a "göcsört" egy speckó anyag,Harzo,megnézheted a neten!
Azt nem tudom,hogy a szobába mennyibe kerülne de megkérdezem.Viszont ezt érdekes felhordani.A férjem inkább ezekre a dolgokra specializálódott (antikol,márványoz,nem is tudom mikor festett sima falat),de ezt most csinálta előszőr (ill azóta már máshol is),és kijött a cégtől a pasi,akitől megrendelte a cuccot,és bemutatta neki a technikát!

Amúgy padlóra is lehet,lazúrral is:
Kép Kép
De pl kültérre is!
Vendég
 


Ildi: drukkok a kislurkónak! REmélem a lehető legjobb eredményt hozza ki a genetika...

Barbamami: örülök, hogy hallak!

Alziza: bocsi... kétszer is elolovastam... ezek szerint az agyam félreváltott... mégegyszer, mostmár dupla elnézés a tanítónéniktől! :oops:

Király a vakolat... vagy mi is ez.... nagggggyon teccccik!!!!
Csak egy hüle kérdés: nem nehéz tisztán tartani? Gondolok itt a szappan, vízkő, és egyéb cuccokra... ha padlóra rakod a sáros bakancsok nyomáról már ne is beszéljünk.....
Anno a fürőnkben (csak nagyon enyhén) bordázott járólap volt lerakva. Nem akarom mondani, hogy fogkefével kapirgattam a cuccot a redőiből... az agyam szétrobbant!!!
De nagyon királyul néz ki! Komolyan tetszik!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ja.. Alziza: kültérre lehet ilyen csodát kenni? A terasz padlójára bevállalnám... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Csak röviden:

Mandala! Én már el is felejtettem szegény babát :lol: :lol:
Viszont megnyugtat, hogy más is fogkefézi a fürdőszobát időnként ( nemcsak a lap felülete egyenetlen, hanem a fuga is széles és persze gondosan drapp színt választottunk (persze én voltam a designer).
:lol:

Nálunk egy farsang már lement (kakas) és a másik a héten jön király de hogy ne legyen egyszerű, Mátyás, tehát babérkoszorú kell és páncélos lovag. De ne féltsetek! Ez lesz a 3. lovagi páncél amit csinálok. Lehet, hogy ezt kellene gyártanom?!

Na majd folytatom máskor, mert itt áll a bál.
iloly
 
 


Iloly: asszem jövőre rendelek egy lovagi páncélt Tőled, attól tartok a hupikék törpikét felváltják a "férfiasabb" ideálok... :)

Ja, sztem ugyanazt a járólapot választottuk mindketten.... az enyém is drapp fugás volt :wink: .... és azt is én választottam... hallgattam is.... te akartad, most takaríthatod.... :evil: :x :?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


VERAAAAAAAAAAAAAAAAAA???????

Télleg kinőtte a topicot a lány.... amióta megtudta, hogy jön az ötödik, nagyon hanyagol minket! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Tényleg lányok, Tulipánról tud valaki valamit?
Na ő már tényleg régen nem írt!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: