Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, a felesleget leszedem majd, de most sietek melóba! Még egyszer köszönöm a segítséget:D :!:

Kép
horpika
 
 


Sziasztok!

Holnap mehetek a Rókus kórházba a szájsebészetre. Voltam ma a fogdokimnál és egy hét után sem ment le a dagadás a gyökérkezelt fogamról. Mondtam neki, hogy csináljon röntgent, de ő nem csinál kismamáknak. Majd ha a kórházban csinálnak, akkor csinálnak ő nem. Eléggé félek a holnapi naptól, hogy mi lesz, nem akarom, hogy kihúzzák.

Fire, Horpika

Üdv köztünk és gratula a babához.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Ti mit tudtok arról, hogy mennyi teát ihat meg naponta egy kismama? Mert én nagyon teás vagyok, főleg a hűvösebb napokon, de nem merem túlzásba vinni, nehogy ártsak vele a babának!
Köszi
baba150
 
 

 
 

Sziasztok!

Kösz a kedves üdvözlést.
Sajnos kórházban vagyok mert rossz lett a terheléses vércukor tesztem.Most kilógtam mert nem messze lakunk.
Beállítják a diétát vasárnap nyolcszor vesznek vért és ha nincs gond hétfőn jöhetek haza.


Üdv mindenkinek!
Zsu
zsu.
 
 


Üdv az újaknak!!!

Horpika, a korod miatt sztem ne aggódj! Én 32 vagyok, első baba szintén. Bennem is felmerülnek időnként kérdések, de igyekszem nem foglalkozni velük, hanem csak azzal, hogy nyugi van, normálisan kell enni, vitamint szedni, mozogni, pihenni eleget, és akkor kb. mindent megtettem, amit tehetek, hogy egészséges csöpp legyen. :D

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok Lányok!! :D

Üdv Új kismamáknak :) !!! Egyre több a májusi baba)))) Zseniális!!!

bbeti - Te Vagy a megmentőm)))) Információhordozó!!! Köszönöm szépen!! Nagyon kedves Tőled!!

Talán tudsz válászolni még egy kérdésemre :oops: ... Miért nem ajánlanak terhes nőknek lágysajtok fogyasztását??? Előre is köszike)))))

Kép

Kép
fenix
 
 


zsu.!!!

Nyomás vissza a korházba!!!)))) Engedj dokiknak hogy vigyázhassanak Rád)))!!! Jobbulást!! Kitartás és türelem!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Jaj zsu. te szegény! Inzulint kell majd kapjál?? :(

moncsi: Igazad van sosem felejtem el én sem, soxor gondolok rá ... na de vidám témát! Annak idején még tervezgettük is, hogy mikor foganjon a baba, hogy fiú legyen a kínai szerint. Nem akart összejönni a kis lurkó, de amikor végre megfogant, gyorsan megnéztem és fiút jósolt. Amikor az UH.-n is megerősítették, hogy kukis nagyon örültünk, szóval nekünk bejött. Más topikon is dumcsiztunk erről, kértem a csajokat nézzék meg a horoszkópot annak tudatában, hogy az uh már megmondta a várható eredményt. Hát nagytöbbségének nem jött be...
Sebaj nekünk bejött :lol:

ancsa: Üdv a főkönyvelők klubbjában!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Zsu, jobbulást!

Barátnőm a 9. hónapban van, az ő cukra is rossz lett a terhesség alatt, szépen betartotta a diétát és minden rendben van, a baba kb. 3,6 kg-val fog születni. Igaz, a barátnőmre így nem rakódott egy deka sem pluszban, a pocija viszont gyönyörű. Szóval kitartás! :)

Kátya
kincsimano
 
 


Zsu
Neked pontosan mennyi lett a szinted? Nekem 8.2 arra azt mondta a doki, hogy sok és diétázzak akkor rendben lesz minden.
Jobbulást!

Fenix
Köszi. Nekem a dokim azt mondta, hogy a sajtok sósak, azért nem ajánlják és a védőnő szerint is sószegény diétát kellene tartani. Nekem a nyaralás alatt állítólag ettől vizesedett a lábam. Kajába is vegetát teszek, de ha komolyasn be akarod tartani, akkor lehet kapni gyógynövény boltokban nátrium mentes sót, Jó drága.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Moncsi75!!
Furcsának tartom, hogy csak bejelentett lakhelyszerint szerint lehet védőnőhöz menni... És ha valaki például...Miskolcon van bejelentve, de évek óta Bp-n lakik??? Na de mind 1 .. Köszi az infót...
Gratulálok a babádhoz!!! Szivét nem láttad??? Egyedül voltál vagy pároddal?
14,8mm soknak számit? Nagy baba??? /mondjuk és se vagyok egy kisd ember... :lol: /


Bbeti
Köszönöm válaszod! Hmm... kár.. én nagyon szeretem sósan enni... akkor erre most figyelni fogok..

Viszont!!! van egy "rossz" hirem)))) Mint kémiai prof. gyermeke)))!!! /De azért megkérdeztem biztonság kedvéért anyukámat/ kijelentem :) nátrium mentes só - nem létezik)))))... Mivel só kémiai formulája - NaCl.... és ezen váltaztatni nem lehet... lehetnek sóban ásványi adalékok /mint pl. tengeri sóban/ de nátrium mentes só nem létezik... :)

Kép

Kép
fenix
 
 


Fenix
Tudom, ezért néztek hülyén a páromra is a gyógyszertárban. Van viszont egy Sodi nevű fehér por, ami igazából só, de rá van írva a dobozára, hogy és nincs benne nátrium, szénhidrát meg ilyenek. Mi ilyet vettünk 4000 ft-ért. Van egy másik az, meg gyógynövényekből van összeállítva, és olyan az íze, mint a sónak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Bbeti
mit ki nem találnak)))) Csak legyen pénze az embernek))) És tudjon követni))))....

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Majd még este benézek hozzátok, remélem Nansy visszajössz még!

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu:

remélem nemsokára rendben lesznek az értékeid.

Fenix:

Én úgy tudom, hogy a lágy sajtokat (pl.: camambert) és a nyers húsokat (pl.: tatár beefsteak) azért nem lehet enni, mert ezekben előfordulhatnak olyan baktériumok, melyek kifejezetten veszélyesek lehetnek a babára nézve.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Köszönöm a kedves fogadtarást!

Kátya! Igyekszem én is minnél kevesebbet rágódni, de még nagyon új érzés, hiába várt és tervezett a picim, mégis olyan nehéz elhinni hogy tényleg it van bennem :P

Zsu, jobbulást neked!

Teát szerintem meg akátmennyit lehet inni, koffeinmenteset természetesen. Legalábbis így tudom :oops:

Kép
horpika
 
 


Hello Mindenki!

Végre hazaértem melóból. Már nagyon vártam!!! :-)

Köszi a köszöntést!

Én is úgy tudom, hogy a baktériumok miatt nem ajánlják a penészes sajtokat, a márványsajtot és a camembert. Ugyanilyen okokból nem ajánlják a pasztőrizálatlan tejtermékeket sem.

Elmentem ma a vérvétel eredményemért, aztán meg voltam EKG-vizsgálaton a házi orvosnál. Szerencsére minden tökéletes! :D

További szép estét mindenkinek!!!

Fire

Kép
fire2000
 
 


Őzi! Remélem, nemsokára több időd lesz és tudsz írni nekünk. Végül tudsz dolgozni vagy a lábad megakadályoz benne? És azért jobban van a lábad?

Vitte!
Irulok-pirulok, aranyos vagy. Nagyon rossz ez a szédelgés/ájulás, én is tudom, sajnos. Előfordul még nálam is időnként. Nem is vezetek túl sűrűn, mert félek, nehogy gond legyen.

Benita!
GRATULÁLOK! Nagyon örülök a pozitív tesztnek, ez szinte hihetetlen. Drukkolok a további sikerhez. Van valamilyen tüneted már?

Bbetti! Nagyon sajnálom, hogy ennyit kínlódsz a fogaddal, tudom, mennyire fájdalmas dolog ez. Sajnos nekem is sok tapasztalatom van ezen a téren. De most babásan különösen nagy gond ez. Drukkolok, hogy minél előbb jobban legyél.

Zsana! Ahogy lesz időm, benézek a Dél-pestis fórumba. Köszi, szívesen mennék veletek a szülőszoba látogatásra. Majd írok privit. Kicsit nehéz lesz megszerveznem, mert könyvelő vagyok és hó elején zárás van, de azt hiszem, most már nem tudnak mit tenni, el kell, hogy engedjenek. Meg csak megértik a dolgot, remélem.

Luisa! Remélem, nagyon jól sikerül a pihenésetek!

Nansy! A Forgács meddőségi intézet, bár a dokik szoktak terhesgondozást is vállalni, de általában csak azok közül, akiknek előtte "segítettek". De mostanában rengeteg a betegük (sajnos), úgyhogy nem nagyon van idejük már erre. Így sajnos ez kiesik Neked.

Márti-horpika! Eddig azt hiszem, én vagyok a legvénebb, legalábbis az első babások közül: 33 leszek novemberben. Bár ez nem akarattal lett így.

Fenix! Toxoplasmosissal lehet a hőkezeletlen tejből készült sajtok fogyasztásával megfertőződni (és még jó pár dologtól is, pl. a nyers húsoktól) - mint ahogy már mások is írták előttem.

Na, most már befejezem, nem fárasztalak tovább titeket.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Ma már 11 hetesek vagyunk,már csak egy hét és túl vagyunk a ,,nehezén"!Már annyira várom.Aztán utána hét szerdán uh. :D
Azt mondta a doki,hogy azt mindenképpen a kórházban kell csinálni,mert csak ott van olyan fej az uh-ra.Mit fog csinálni szerintetek?Nem ez lesz az a nyaki redő?Ne nézzetek hülyének! :oops: Úgy örülök Benitának!!!
Akartam feltenni rólam és a páromról egy közös képet,de túl nagy ezért nem sikerült.Majd legközelebb.Na jó,nem fárasztok ilyen korán benneteket.Legyetek jók.
Vendég
 


Szia benkoka :)

Igen ez lesz a nyaki redős uh. Én nagyon parázok tőle :shock:
Mondjuk én még kedden csak az időpontért megyek.
Ma meg megyünk Nonóval bulizni :) Nálunk minden évben szerveznek anyatejes ünnepséget, és mivel Noncsi még mindig szopizik, ezért kapunk ajcsit, mint hosszan szoptató anyuka :lol:
Szép Napot Mindenkinek!

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Szia Horpika! Nekem is még mindig hihetetlen, hogy van a pocakomban valaki, valószerűtlen az egész...nem tudom, mikor fogom végre elhinni, lehet, hogy majd csak akkor, ha megmozdul? :)

Benkoka, mi október 9-én megyünk nyaki redős uh-ra, ekkor még két nap hiányozni fog a teljes 12 héthez. Én is izgulok, és várom is nagyon, mert kapunk majd videofelvételt, és biztosan megint meghallgathatjuk a kicsi szívét.

Betti, remélem, nem volt gond a szájsebészeten, és rendbejön a fogad.

Kátya
kincsimano
 
 


Benkoka!

A nyaki tarkóredő méretéből lehet következtetni az esetleges down korra, ha 3 mm alatt van, akkor minden rendben, 3 mm fölött szoktak további vizsgálatokat előírni (elsősorban amniocentézis=magzatvízvizsgálat vagy magzatboholy mintavétel).
Mi a biztonság kedvéért (nálunk más a helyzet, mert lombik a babánk, és ez jár egyfajta kromoszómarendellenességi kockázattal) elmentünk ugyanezen a héten az Istenhegyi úti klinikára is, ahol anyai vérből is megnézik a down kor és másik 2, még a down kornál is ritkább kromoszómarendellenesség valószínűségét, illetve nagyon alaposan meguh-zák a kisbabát, az összes lehetséges adatát megnézik (fogalmam sincs, hogy miket mértek, de vagy 6 adatot nézett a doki), néha átvált 4 d-s uh-ra, ami azért nagyon izgi, mert teljes valójában tudod látni a kisbabát néhány életképét.
Nálunk mindent rendben találtak, sőt még dvd-t is kaptunk a 6 perces uh-ról.
Például volt ott egy nő, akinek az orvosa majdnem 4 mm-s tarkóredőt mért, szegény csajszi nagyon be volt rezelve, de ezen a magánklinikán - ahol tényleg nagyon profi uh-kkal vannak felszerelve, illetve olyan orvos végzi a vizsgálatot, aki gyakorlatilag egész nap csak uh-zik, tehát nagyon nagy tapasztala van- nem egészen 1,5 mm-t mértek neki, úgy zokogott örömében!!! :)

Szóval ennyit a tarkóredőről, de kérdezz még nyugodtan, ha valamire nem tértem ki.

Azért is gondoltam megosztani Veletek a tapasztalataimat, mert itt még sokan ezelőtt a vizsgálat előtt vagytok.

Korena!

Nem mentem végül Pestre, jövő hétre marad a kismama jóga kipróbálása.
lkt
 
 


Sziasztok Lányok!
Azt sem tudom, hol kezdjem. Köszönöm, jól vagyok! (mielőtt még megijednétek). A pocim elég feszes, sokat iszom, állandóan szomjas vagyok, és ugye ami ezzel jár.......wc :x Folyton álomkórban szenvedek, étvágyam és hangulatom változó.
:oops:
Sajnos már csak ma vagyok utoljára a munkahelyemen, ezért sok is volt a napokban a dolgom. Elnézést, hogy nem írtam nektek. Most ezt pótolom. Vasárnap kell mennem nődokihoz, és hétfőtől már veszélyeztetett terhesként táppénzen leszek. Már most nagyon restellem, hogy ilyen ritkán írok, és ennyire kapkodva, de ezt kérlek, nézzétek el nekem. És az is ELÉG CIKI, hogy pont most, mikor összejött a babácska (amit már mindenki úgy várt), most "lépek le". Ez gáz. De nem tudok mit tenni. Nem tűnök el közületek, ÍGÉREM!!!!! És nem is akarok!!!! :roll:
Fontos, hogy a babám egészségesen fejlődjön, ezért nem kockáztathatok. A munkaviszonyom is lejárna október 1-től, és mivel felszámolják a munkahelyemet, nem is maradhatok állományban. De ez nem is érdekel most, legfontosabb, hogy épségben megszülethessen a kisbabám. A közérzetemen már észreveszem a másságot, de ez van.
Én őszintén kívánok mindannyiotoknak örömteli várandós hónapokat, és nagyon boldog napokat. :P :P

Fel fogok időnként lépni a fórumra, de még nem tudom milyen gyakorisággal tudok nethez kerülni. De ahogy azt már írtam nektek, azon vagyok, hogy mielőbb legyen otthon is netem.

Csak remélni tudom, hogy mindenki jól van, most visszaolvasni nincs időm, csak elköszönni tudok. De ha már (jövő héten) feljövök a fórumra, mindezt pótolom.
Nagyon sokat gondolok rátok, már most hiányoztok!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

A mielőbbi találkozásig a fórumon: millió puszi mindenkinek!

Benita
benita
 
 


Benita, a baba az első, mi pedig örömmel fogadjuk, bármikor is írsz, és vigyázz Magatokra!!

Képzeljétek, Csajszik, tegnap már írtam, hogy a barátném a 9. hónapban jár. Azt nem írtam, hogy annak is a végén. Ma kaptam a hírt, hogy bizony, eljött a szülés ideje, most még vajúdik, izgulok érte nagyon. :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


benita: tuti, hogy nem felejtünk el, és bármikor írsz örülni fogunk neki. Ne aggódj, mi továbbra is szorítunk értetek.

Kátya: A barátnődnek szorítok, hogy szép szülése legyen, majd írd meg hogy ment!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


14 óra vajúdás után gyönyörű és egészséges kislánya születetett, a baba tényleg gyönyörű, az apuka küldött róla MMS-t. :D Köszi a szurkolást, Korena. :lol: Várom, hogy mikor mehetünk babanézőbe. :wink:

Kátya
kincsimano
 
 


sziasztok!

csatlakozom hozzátok én is...
:)))
2007. májusi babám lesz nekem is, de ha korábban jön, lehet, hogy már áprilisban megszületik... :))))

puszi!

Kép
aithleen
 
 


Sziasztok!
Láttam, hogy néhányan most mentek nyaki redős vizsgálatra.
Én is voltam párszor, sajna nem mindíg túl jó eredményeket mértek. Először nekem 10 hetesen nézték, akkor 2,5-et mért az itthoni orvos. Rögtön küldött Kecskemétre genetikai tanácsadásra, ahol újabb UH során egyszer 3-at, aztán rögtön 3,3-at mért. Azonnal adtak időpontot 20.-ára. Tegnap jöttem haza a kórházból, túl vagyok a chorion-biopszián. Nem volt kellemes, de nem is lehet belehalni. Most az eredményt várom, ami 2 hét múlva lesz.
Akkor szerettem volna csatlakozni hozzátok, ha már tudom (a remélhetőleg jó) eredményt. De így most előbb bejelentkeztem kicsit.
Judit
sch.judit
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy gondoltatok rám. Voltam ma a Rókusban a szájsebészeten. Felvágták az ínyemet, ahol be volt dagadva. Ömlött belőle a vér rendesen. A doki szörnyülködött, mutogatott a tanulóknak is azok is nyomkodhattak és vizsgálgattak, hogy milyen csúnya. A gyökere volt elpusztulva, kívülről nem látszott, hogy baj lenne. Eddig 4 fogorvosnál voltam vele, emlékeztek az első el is zavart. Most hétfőig minden nap megyek vizsgálatra, belerakott egy gézcsíkot, azt cserélgeti hétfőig. Elvagyok, de hogy ettem kicsit fáj.
A nődokimnál is voltam, méhszáj is jó, meg a szívhang is, azt mondta, hogy ez a fogdolog nem árt a babának, csak a láz, de az nincs szerencsére. A vérképem is jobb lett.

Benkoka
nekem 3.4 volt a redő, nagyon megijedtünk akkor de megcsinálták a magzatvíz vizsgálatot és egészséges, ne aggódj.

Ikt
én is lombik babát várok, harmadszorra jött össze két sejtet kaptam és egy kislány lesz belőle. Azóta is oda járok terhesgondozásra. Mi a Dévai klinikára járunk, és ICSI-s a baba, meg aha-s is.
Ti hova jártatok?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kátya, gratula a barátnődnek! Mennyire örülhet most!
aithleen:Szia, kedves szintén májusi:D

Kép
horpika
 
 


bbeti jobbulást!

Kép
horpika
 
 


Sziasztok!


Mi okt.5.-én megyünk dokihoz és akkor méri nekünk is a nyaki redőt.Akkor már 12 hetesek leszünk. Remélem nekünk jó lesz az eredményünk!!!!!!!!!
Vendég
 


SZiasztok Lányok!

Remélem Mindenki jól van!

Nanett:

ment privi. Remélem eltudsz jönni.

Beti:
remélem végre vége lesz már a megpróbáltatásaidnak... :roll:

Schjudit:
szurkolunk Neked, hogy minden rendben legyen, de látod volt már példa nem is kevés arra, hogy valakinek magasabb értéket mértek és mégis minden rendben lett.

Özi:
Mi van Veled? Remélem minden rendben.

Nálunk mostanában nagyban megy a vizibalett, főként este, reggelente meg a box. De ez azért nagyon klassz érzés :D Már alig várom, hogy újra láthassam az UH-n bár tudom, hogy Ő nem nagyon szereti, mert a múltkor is befogta a fülét... 8)

A hét végén elkezdjük rámolni a gyerekszobát, mert jelenleg elég nagy a kupi benne, mivel 1 éve költöztünk és amit nem pakoltunk ki azt ebbe a szobába raktauk mondván, úgysem használjuk... na most eljött az idő 8) még szerencse, hogy jövő hét végén lomtalanítása lesz. Azt mondják az okosok, hogy amit ebből nem használt az ember azt ez után sem fogja, úgyhogy ki is lehetne tenni a lomtalanításba. Mindenesetre biztos találunk érdekes dobozokban érdekes dolgokat... 8)

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Bbetti!

Mi is Dévaisok vagyunk. Nekem lombikból az első sikerült, szintén ICSI, és 3 embrióból maradt meg Ő. (A lombikot megelőzte 3 irányított hónap és 3 inszemináció.)
Úgy örülök, hogy Neked kislányod lesz, mert körülöttem mindenkinek ICSIből kisfia van, de ők vannak 6-7-en. Én magam is ledöntöttem, hogy nekem is csak fiam lehet. De talán, ha 10 nap múlva megyünk, már 15 hetesen Dévaihoz, már meglátja, hogy van kuki vagy nincs kuki.
Esetleg a Dévais fórumba nincs kedved írni, vagyunk ott egy páran kismamák, 2-es mindjárt szülnek, szintén Dévainál.

Szegénykém, ez a szájsebészesesdi nagyon rosszul hangzik, de remélem, gyorsan túl leszel a fájdalmon.
lkt
 
 


Zsana
Tök jó, hogy nektek lesz külön gyerekszoba, nekünk ahhoz kicsi a lakás majd ha építünk abban lesz.

Ikt
Ez tök jó, örülök, hogy egy helyre járunk. Gondolom akkor te is a Jánosban fogsz szülni. A múltkor beszélgettük pont a párommal, hogy a dokit még nem láttuk egyszer sem elmenni szülést levezetni. Te biztosan tudsz erről valamit, ha több lánnyal beszéltél?
Én amúgy bírom az öreget, csak szerintem néha túl reális, túl tárgyilagos. Nem köntörfalaz, hanem megmondja minek mi a következménye, és ezzel gyakran rámhozza a szívbajt.
Nagyon szívesen ellátogatnék abba a fórumba is, ha megadod az elérhetőséget.
Te is 3 hetente jársz oda? Gondolom már volt egy pár vizsgálatod is.

Képzeljétek, most, hogy már diétázom, vagyis nem eszem cukrot, tésztát, kenyeret fogytam 1 kg-t. Nem sok, de ma ezért kívételesen meg lettem dícsérve és muszály a cukrom miatt is.

Üdv mindenkinek.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Fenix!
Igen, láttam ahogy púlzál a szíve a babának, viszon én hallani még nem hallottam. Úgy tudom, hogy azt majd a védőnővel fogjuk meghallgatni. Viszont azt olvastam valahol, hogy az csak a tizen... akárhányadik héttől lehet (hallani). Vagy nem?

Remélem, hogy mindenkivel minden rendben!

... nekem folyamatosan hányingerem van, vagy ég a gyomrom, DE örömmel fogadom ezeket a picit kellemetlen érzéseket, hiszen valamit valamiért!!!! :)

Szé estét Mindenkinek!

Kép
moncsi75
 
 


Üdv Mindenkinek!

Moncsi:

Szerintem ilyenkor már lehet hallani a baba szívhangját. Főleg ha láttad pulzálni, akkor nem tudom miért nem hallhattad. Lehet, hogy nem hangsította ki... 8) A védőnő is tud baba szívhangot hallgatni, de nálunk elég kezdetleges szerkezete van, mindenesetre azért eddig mindig sikerült, de az UH-n sokkal jobban hallani, meg ott hamarabb megtalálják a szívecskéjét, hiszen látják.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok, valaki talán még emlékszik rám régebbről, a 2007-ben akarok szülni-ből! Májusban terhes voltam és sajnos elvetéltem júniusban, de most van egy örömhírem, gondoltam, megírom Nektek!Benita-val vagyok egyidős, azt hiszem, egy napon is teszteltünk! Én 4 tesztet is csináltam, mert elég halvány volt! :D De ott van a 2 csík! Bízom benne, hogy most minden rendben lesz!
Boldog gömbölyödést mindenkinek!
Vio

Kép
vio
 
 


Szia vio!

Nekem is elég világos volt hétfőn, de szombatra lett belőle szép erős csík! Gratulálok neked, remélem én is, hogy minden renden lesz!

Márti

Kép
horpika
 
 


Kép

Vio,
Meghogy emlekszunk rad?!? Nem is tudom mit mondjak! Gratulalok!!! Nagyon vigyazz magadra es most mar ne csak a "megint megjott"-be irj! Remelem hamarosan Gyugyi is kovet teged...

Zsana,
Persze koszi, nincs semmi gond, de kb csak aludni jarok haza, es olyan hulla faradt vagyok estere, hogy nem tudok masra gondolni, csak hogy vegre feltegyem a labam, pihizzek es aludjak. Meg egy hetig ez lesz, aztan jovok megint rendesen...

Nanett,
Privi...

Ujaknak udv es aki kuldi az adatait, azt nagyon szivesen beteszem a tablaba...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi :)
Úgy legyen! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Őzi :D :D :D
Gondoltam, hogy Te emlékszel, de ahogy pár oldalt visszagörgettem, szinte mintha mindenkinek lecserélődött volna a neve...
Igen, elég izé volt ide írni, a "fogok" miatt, tudtam, hogy összejön 2007-ig, dehát akkor sem beszélhettem kijelentő mondatban, hogy nem volt még baba.
Én október 2-án, tehát pont egy hét múlva megyek dokihoz, mert a jövő héten fogy el a Duphastonom. Aztán gondolom, elzavar uh-ra. Na ettől nagyon félek a múltkori eset miatt. Ha túl vagyok rajta, kicsit megnyugszom, nem tudom, mennyi esély lesz arra, hogy már látszódjon a szívműködése, 7 hetes lesz, ha a doki után levő héten megyek. Remélem, mert addig ideges leszek, amíg nem írják oda, hogy szívműködés látható...
Akikre emlékszem:
Vitte, Luisa, Nanett, .... Gigi??

Kép
vio
 
 


Horpika, te voltál már dokinál? Mert látom, kevesebb, mint egy hét van köztünk...

Kép
vio
 
 


Sziasztok,

én is május elején fogok szülni.
A tea ügy nagyon érdekelne, illetve lenne egy kérdésem. Már a terhesség elött gondom volt a gyomorsavval. Gyógyszert is szedtem, de azzal természetesen le kellett állnom. Nem tudtok valami jó gyógyteát, ami esetleg használna?

A vonalzókat, hogy teszitek fel. Nekem nem akarja bemásolni.
gabcsi76
 
 


Azt hiszem csak sikerült. :wink:

Kép
gabcsi76
 
 


Szia Vio :lol:

Itt is :wink: Nagyon gratulálok neked!!!! Szoritottam ám én is!
Szia gabcsi üdv itt :)

Én holnap megyek megint a dokimhoz, ma meg a házidokihoz EKG-ra


Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Sziasztok Régiek és Újak!

Előkerültem, megvolt az esküvő és a nászút is a Garda Tóhoz. Minden szuperül sikerült, köszönöm a sok jókívánságot.
A ruha is jó volt, alig látszott a pocim, de nem titkoltuk, mindenki tudta már és sok Brendon utalványt is kaptunk nászajándékba. :?
Ja, és az idő, mintha megrendeltük volna. De ez látható a képeken is.
A nászút is kellemes volt az idő is megfelelt, csak már messze nem annyit tudtunk kirándulni, mint tavaly. Azért elmentünk Veronába, Milánóba meg körbementünk a Gardatavon. Lerepültünk Bergamóig és ott kocsit béreltünk, mindenkinek ajánlom ezt a fajta utazást, szerintem 1,5 óra repülőút sokkal humánosabb mint 10 óra kocsiban.
Most még sokat kell bepótolnom olvasásilag, de majd mindenkit személyesen is üdvözlök,
főleg Benitát, aki végre szintén Babát vár.

Kép Kép

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

Már csak 5 nap van hátra hogy 12 hetesek legyünk!Már alig várom!Végre letelnek a nehéz hetek!!!!
Remélem a mindenkinek jól telt a hétvégéje!Hát nekem csak idegeskedés jutott,mivel apát felvitték Pestre a tüntetés miatt.Na mindegy ez az én bajom!

Üdv mindenkinek!!

Dica
Vendég
 


Sziasztok
Csatlakozhatok hozzátok?
Január 25-re vagyok kiírva és az Istvánban fogok szülni.
Itthonról dolgozom, gond volt a méhlepénnyel és a dokinénim nem engedi, hogy bemenjek... már kezdem megszokni...
jkzsanett
 
 


Sziasztok!

Dicamama:Én is nagyon várom már a 12. hetet,már pénteken eljön.
Állítólag akkor 63%-al lecsökken a vetélés kockázata,dehát ez úgysem fordulhat elő! :D Képzeld,apát nem engedték el 4-re a munkahelyéről és pont nappal fog aznap dolgozni,úgyhogy úgynéz ki mehetek egyedül uh.-ra,de lehet,hogy anyu eljön velem.

Rekanna:Gratulálok a lagzihoz,nagyon helyesek vagytok,szép a ruhád és tényleg nem látszik a pocakod. :D

Lányok:Ti mikor kezditek el megvenni a babaholmikat?Mi már most égünk a vágytól,a kiságyat már kinéztük a Brendonból,a babakocsit már tavaly megvettük.Anyu szerint ez még baromi korai.Úgy van,hogy a nagymamám fogja megvenni a bútorokat,kiságyat...Azt mondta márciusnál előbb nem veszi meg.Akkor leszek 8 hónapos terhes.Pedig én a párommal együtt szeretnék berendezkedni és örülni mindennek,de ők azt mondják,minden kész lesz,mire hazajövök a babával a kórházból.Magyarul majd ők berendezik helyettem.Vélemény?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: