Új privát üzeneted érkezett!

Orsi ,

Minden oké lesz!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bucus!
Köszi a tippeket,én is arra gondoltam,hogy eszek hust,de csak salival meg zöldségekkel és így annyira nem hízlal!Persze én elég régóta tényleg csak a csirke meg a pulyka mellet eszem meg és néha karajt de az igen ritka!Amúgy is utálom a zsíros,cafatos husokat! :shock: Ilyesmiket meg sem eszem!
Nagyon ügyes vagy és hajrá a bicózáshoz!!Holnaptól én is neki állok!Mára még adtam egy nap haladékot magamnak! :D

Orsi!
Tényleg minden rendben lesz és az a jó ha az ember pozitívan áll hozzá!!!!!!Nagyon örülök neked!!!! :D

Mi nemrég jöttünk meg Óvárról!
Reggel 8-ra be kellett mennem a szövettani eredményemért!Ugyan oda ahol bennt feküdtem,el se tudom mondani milyen szörnyű volt oda vissza menni!! :cry: Úgy kalapált a szivem,mint ha most is valamit csinálnának velem és nagyon szar volt oda menni,féltem! :(
Hát az eredményből nem sokat értettem,mert elég orvosi nyelven van,csak a végén egy mondatot értek ami:degeneratív elváltozás látható! :cry: Szegény kicsikém!!! :cry: A többit nem értem,mert valami orvosi szavak és nem tudok orvosul!
Hát rossz érzés,de tényleg így kellett történnie,hogy ne beteg babám szülessen! :cry:
Aztán gyorsan még el kellett intéznem pár dolgot!Aztán Vikivel még ott maradtunk egy játszótéren,mert várni kellett a buszra!
Még nálam van a kölcsön gép és csináltam képeket!Majd este rakok fel!Csak most már megyek,csak bekukkantottam!Vár a vasalás meg a rendrakás.....és a többi!

Kép
barbara83
 
 


Barbi

Akkor sajnos tényleg így volt a legjobb :( .Azért nagyon sajnálom. És nem mondta a dokid, hogy mikor lehet próbálkozni? Vagy azt majd csak kontrollnál mondja majd?


Nem tudom, hogy olvastad-e, hogyan fogyóztam, abba belefér a napi hús evés.
Nem eszem fehér kenyeret, nagyon tésztát sem, sok zöldséget eszem, és délután 4-5 után már semmit nem eszem.
Remélem tudom ezt tartani a terhesség alatt is, gondolom nem lesz belőle baj, ha már előtte is ehhez szoktattam a szervezetemet.

Szerintem találd meg a neked legmegfelelőbb sportot, amire akár minden nap tudsz időt szakítani, és hajra testmozgás.
Nekem ez a séta és a biciklizés volt, amit akár minden nap tudtam csinálni, az úszáshoz azért több idő kell, pénz stb.
A séta marad azért nálam is.

Nővérem olyan csinos kismama volt, ő pont annyival kezdte a terhességét, mint amennyi most vagyok, és ő is csak 7 kilót szedett fel, mint én Odival, és kevesebbel jött ki a kórházból, mint a kezdő súlya.

Csajok én úgy örülök ennek a bébikének.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 

 
 

Orsi:
En is nagyon orulok a bebikednek! Meg konnybe is labadt a szemem. (de hulyen hangzik :lol: ) Nagyon sokat gondolok Ratok! Minden rendben lesz, es szerintem tudod tartani a dietadat a terheseg alatt is, mert nem vonsz meg semmit magadtol es a picurkadtol. Csak pozitivan. A babad jol erzi magat, es Titeket akar. :) Jaj, annyira orulok neki. Sok-sok puszi.

Most megyunk setalni, csak bekukkantottam mi ujsag...

Kép
Kép
bucus80
 
 


Bucus

Most meg én fogok sírni mindjárt.

Amikor tavasszal teherbe estem, csak apu hangjából hallottszott, hogy boldog a hírnek, ő örült neki a legjobban a családból, és szomorú volt, mikor húsvétkor úgy jöttünk haza a kirándulásból, hogy elvesztettem a babámat.
Most úgy érzem, hogy Apukám küldte hozzánk a bébit, hogy végre egy kicsit enyhüljön a mérhetetlen fájdalmunk. És remélem segít abban is, hogy megmaradjon a kisbabánk.
Ma megint kész vagyok, hogy Apu lakásában voltam. Na bőgök megint :cry: .

Jó sétát.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Barbi

Találkozál Mariettával?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi: nem lesz semmi gond!!!!!!!!!!Ne izgulj, nyugodj meg!!! nagyon nagyon szorítok értetek++++++++++++++++++++!!!!!!!!!
marietta1982
 
 


Sziasztok csajok!

Orsi!
Biztos minden rendben lesz!!!!
Szerintem ezt az étkezést tarthatod a terhesség alatt is!!Jól hangzik,kipróbálom! :)
Remélem sikerül fogynom!Olyan jó lenne,mire újra babás lennék valamennyit ledobni,egy 10-esnek is örülnék,de ha több lenne az sem baj!
Ja dokimnál ma nem voltam csak a szövettanért!Hozzá majd 28-án megyek akkor kiderül,hogy mit jelent pontosan amiket írtak!Akkor beszélem meg vele azt is,hogy mikor lehet próbálkozni újra!Remélem minél hamarabb!
Tegnap vittem a házi orvosomhoz a zárójelentésemet és ő azt mondta(mert rákérdeztem nem bírtam ki),hogy fél év!
UHHHH!!!!!Mondom az rengeteg!! :cry:
Hát remélem a nődokim nem mond ennyit majd!Úgyis rá hallgatok az biztos!
Nem ma nem taliztam Mariettával,mert rohangáltam volt pár elintéznivalóm még a kórházon kívül is!De már megdumáltuk ha Pestről haza jöttem júliusban összehozunk egy találkát! :D :D
Én tudod mit szeretek sport terén???Tornázni itthon méghozzá Rubint Réka dvd-re,leizzaszt keményen és hát másnap nem kicsi az izomláz mondjuk,de szeretem!Meg szeretek bringázni is (nem a szobabicón :lol: )!Igen hát megmondom őszintén úszni nagyon-nagyon imádok,de igen igaz az pénzbe kerül,mondjuk nálunk rengeteg tó van,de ezek csak nyáron jók!!Télen enyhén jegesek!! :lol: Szoktam nyáron úszkálni!
Idén is belehúzok meg elkezdem tényleg használni a szobabicót is!
Van taposógépem is,de olyan érzésem van mindig mint ha leesnék!!! :lol: :oops: Azt elég ritkán használom!Olyan fura!

Na csajok este még jövök!Időm úgyis lesz,mert tegnap egyedül maradtunk!! :(
Párom elment Pestre dolgozni és most nincs itthon hétköznap!De most Bécsbe elég rossz a meló helyzet neki aztán Pestre hívták dolizni!Nem baj,csütörtök este megyek én is anyuékhoz,akkor már közel leszünk egymáshoz! :D

Kép
barbara83
 
 


Barbi

Az nem jó, hogy apa olyan messze dolgozik.

A barátnőmnek a méhen kívüli terhessége után is fél évet mondtak, hogy annyit várnia kell. Neki nagy műtétje volt, a fél petefészkét kivették. Ha jól emlékszem, akkor nem várták meg a fél évet, és probléma mentes terhessége volt.

Amikor elhatátároztam, hogy fogyózok, akkor én is 10 kilót akartam leadni a teherbe esésig, hát több , mint dupláját sikeredett fogyni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na nem igazan sikerult visszaolvasnom sajnos,de igy nem is igazan fogok....inkabb irok egy picit! :wink:

Orsi:nekem eloszor az jutott az eszembe,hogy Apukad kuldte a bebit :wink: ,bar nem vagyok se hivo,se tulzottan elszallt,de azert ezekben lehet valami!Tudom hogy nem egyszeru figyelmen kivul hagyni az aprilisi esemenyt,de probaljatok meg!Most mar egy jobb es boldogabb idoszaknak kell kovetkeznie,es ezt kell hogy "mantrazzatok"magatoknak,minden egyes napon!Ne gondoljatok negativ dolgokra semmikeppen.....Teso babanak nagyon jo helye van,kedves,szereto szulei es egy csodas noverkeje!Minden rendben lesz mostmar,szerintem ennel nagyobb lelekvigasztalas nem is tortenhet Veletek!!!
Persze nem kell am vilagga kurtolni,csak szepen csendben kiugrani a borotokbol :lol: !Meglatod,gyorsan telnek a hetek,menjetek szabadteri programokra,lassan tul lesztek Apukad ugyeinek az intezesevel,nyugodjatok meg es probaljatok minel tobbet egyutt lenni 3asban!Latod milyen sokan Veled egyutt orulunk?En is meghatodtam.........de vegre inkabb oromkonnyek hulljanak!

Fogyi:olyan szepen lefogytal,ha most nem tudsz tovabb fogyozni,mar akkor is buszke lehetsz hogy ilyen eredmennyel zartal!!!A te dietaddal igazan lehet babat varni,semmit sem vonsz meg magadtol,okosan taplalkozol,tehat menj igy tovabb :wink:
Nalam az volt a baj,hogy en elotte is 90 naposoztam,meg alig ettem szenhidratot,meg cukrot sem fogyasztottam sok-sok honapig...aztan szepen lassan szaladtak a kilok....
Nalad ez nem fog megtortenni,csinos kismami leszel,mint a tesod!
A szopi temarol az jutott az eszembe,persze ez mar rad nem vonatkozik......de sok ismerosom,mikor abbahagyta a szoptatast,a hormonjai rendezodtek(mert ugye a szopi is a hormonoktol mukodik)es elkezdtek potyogni a kilok!Amig szoptattak,alig ment le valamennyi roluk.....bar nem is igazan dietaztak emiatt.
Tehat en is abban bizok,bar mar nem igazan kell....hogy ha netan marad valami rajtam,akkor az majd a szopi utan tutira lemegy!

Jo volt a koncert?Hogy ereztetek magatokat???

Barbara:olyan szep a lanyod :shock: :shock: :shock: kicsiben is szep volt,de most.....imadom ahogyan mosolyog!!!Visszajeloltelek :wink: meg is lestelek titeket!

Nagyon rossz ezt kimondani,de jobb ez igy,az eredmenyeket tekintve,hogy meg az elejen kiderult hogy valami nem okes a picibabaval....Nem is tudok nagyon vigasztalo szavakat talani,mert mar itt mindenki leirta,amiket irnek....
De!Orulok hogy apaval rendezodtetek,beszelgettetek....ez mindennel tobbet er!!!Es fiatal vagy,lehet meg tesoja Vikinek!En is nagycsaladot szerettem volna......van 3 tesom.....de az elet maskent hozta a dolgokat,34 evesen szultem Hangit,es meg sajnos most sem rendezodtem idekint....de egy teso jo lenne,de sajnos az nem most lesz....es kitudja mikor?
Most probaldj meg tuljutni ezen,remelem nemsokara csillapodik ez a fajdalom.
Gyere es vagj bele a fogyiba,az elterel szepen,es mikor magad sem sejtened,akkor lesz nagy az oromod!!!
Latod,itt a lanyok is milyen kitartoak,pedig sokunknak nehez,nehez volt......es ez mindenre igaz,nem csak a fogyasra!
Razd meg magadat,es egy nagy levegovel nezz a jovobe,nezd meg mit szeretnel,allits egy "sorrendet"ezt hogyan szeretned elerni,ez kezd el lepesenkent!Olyan erosnek tunsz te is,menni fog ez!!!Ez a fel eves varakozas is....hat olvastam mar par dolgot,es lehet hogy nem kell ennyit varnotok....de addig rendbe kell hoznod a testedet-lelkedet!!!Ha ezen leszel,eszre sem veszed az ido mulasat!!!
Na jo kis lelkibeszedet tartottam itt..... :oops:
Ha szeretsz tornazni,kezd el holnap!!!Es egyel fincsi csibehusit salataval,amit Bucus is irt,meg az Orsi is,az alapjan menni fog!!!Apro celokat tuzz ki magad ele,es utana jojjon a kovetkezo!!!

folyt.kov.

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Gabber:koszi a bokokat :oops: :lol:
Eper:mar varom en is hogy kiprobalhassam,de meg nem mertem eddig......lehet majd 1 honap mulva mar batrabb leszek...lattam mar csunyasagot epertol,kiwitol.....pedig olyan fini epreket lehet itt kapni...en is szoktam eszegetni :lol: ugy semmi baj nem volt,de azert mar 1x pottyosodtunk,es nem tudom mitol volt....talan a turotol.....na nemsokara!Azert jo hogy Lottus jol viseli 8) Nalunk a mango,korte,narancs ami megy,meg a tobbi gyumolcs is,sot mar kapott szolot is,csak ugy falta...de nekem is faj a hasam tole,pukkadozok rendesen,igy modjaval eszik belole.
Edes lehet kis husocskad...en igy is hivom Hangit :lol: ahogyan kozlekedik...nalunk most a birodalmi lepegeto stilus megy!
Ja es a hetvegen ment 3 lepest egyedul!!!!!!!!!!!Azota nem probalta,de ami kesik nem mulik :lol:
Teapa reszt vett az arvizi mentesekben mint tuzolto?Vagy ot nem vezennyeltek ki terepre?
Meki: :lol: :lol: :lol: az aztan dietas kaja :lol: :lol: sikerult visszafognod magatokat?Szerencsere en ugy utalom ezeket.....igy a gyorsetteremek nem veszelyeztetnek minket :lol: ...na jo,egy fagy becsuszott multkor,de mar csak az volt nyitva....De egy fasza sushishoz mar beternek,de ugye az nem igazan jo a 90 naposba,hacsak nem zoldsegeset eszek..tenyleg...ezt el is felejtettem,hogy olyan is van,azt ettem pocakosan mindig :lol: :lol:

Conversano:lelkifurka :lol: :lol: :lol: meg en sem maradoztam ki sosem,max.egyutt harmasban nem ertunk haza a furcsire 8)
De legalabb lovacskaztal!!!Azert a szunyogok se semmik....utalom oket,de itt nem igazan vannak szerencsere....se kullancsok....de muskoka fele,ahova szoktunk jarni nyaralni-teleni,ott elnek a fekete legyek...na az amikor rajzik,az elviselhetetlen...iszonyu a csipese a kis dognek,es verzik sokaig,meg faj is...tavaly majusban volt szerencsem megtapasztalni,mikor 3 napra leruccantunk a tavakhoz....senki sem dugja ki a fejet olyankor,bezzeg mi akkor birtunk menni.... :roll:
Koszi a kad infot,en is csak ezeket talatam.....keszen vagyok ettol,mar honapok ota hirdetem a lakast es sehol senki.....nem egy nagy extra keco,de azert a celnak megfelel,csak a kadat kene kicserelni,ami most nem sikerul,mert bazi kicsi,es nincs sok penzunk ra,mert csengetjuk a hitelt eppen,mert nincsen berlo benne....nincs is jo mesteremberem,es meg az anyagokat sem tudom innen beszerezni hozza....allitolag a zuhanyzo meg dragabb lenne....en nem tudom....

Kovirozsad gyonyoruuuuuuuuu!!!Nekem nincsen szerencsem,ultettunk soskat,mert itt nem kaphato...na lassan 1 hoanapja van elultetve,de sehol semmi.... :roll: :roll: :roll: pedig ugy varjuk am!!!
video:meg-meg!!!olyan edes!!!az a menes halali :lol: :lol: es mar nem is feltett kezzel megy a fiad...milyen nagy mar...viszi a pocakja :lol: :lol: hihetetlenek ezek a kis kopek,ahogyan fejlodnek...ez az elso ev nagyon durva,mennyi uj mozgast,tudast teszenek magukeva ilyen rovid ido alatt :shock: :shock: :lol: :lol:

Orsi:nem is azert kerdeztem am,mert gaz a szamoca,csak kivancsi voltam ki ad mar a gyerkoknek....lehet en is kiprobalom am meg elobb is....a csokit csak azert nem adnam,hogy ne legyen csokifuggo ido elott,mert az apja nagyon edesszaju,persze neki lehet is.mert olyan vekony alkat....mi 10 kilosak vagyunk kb,es jo lenne ha a "normal"kajakat enne eloszor :wink: ,de turot azt eszik persze izesitem neki...itt egy hely van,ahol van turorudi :wink: ,majd szulinapjan kiprobalhatja!!!Olyan cukker az a fej,ahol maszatosan mosolyog Odi!!!
Latom,lekapta a napocska!!!Itt most nem sut olyan erosen,meg nem sult le Husocska....bar kenegetem,meg delutan megyunk ki.....de azert jo lenne mar ha lenne szine....tegnap rovidgatyoban volt,olyan vicces a labhusa :lol: :lol: :lol: a terde lilas-barnas,egy-ket folt ektelenkedik rajta...es nagggyon huslabuuu!!!

Bucus:orulok hogy Lottus nyit az emberek fele!!Az nagyon jo erzes bir lenni :lol: :lol: :lol: meglatod,nemsokara folyamatos kontaktusba kezd majd lepten nyomon!!!
Hangi allandoan kokettal az emberekkel :lol: :lol: messzirol magyaraz nekik,igy van aki odajon beszelgetni :lol: mutogat nekik,bohockodik...ugy orulok hogy legalabb az kimaradt nalunk,hogy feljen az idegenektol....ez nem jellemzo!Mindenki megmosolyogja,barhol vagyunk...
Igen,sokat vagyunk kint,sokat jarunk emberek koze...ebbol a szempontbol szerencses hogy nincsen autonk,mert mar az elejetol fogva kenyszeruek voltunk menni es vinni mindenhova....es amugy is igyekszek programokat csinalni magunknak....meg aztan hagyom is,hagy fedezze fel a vilagot...allandoan tiszta mocsok ez a gyerek :lol: vasarnap is a sorozoben az asztal labat kostolgatta,meg bringat szerelt,szekeket pakolt.....en meg marha jot soroztem...gondolhatod :wink:
Mar egyedul megy fel az oriasi maszokara,persze megyek mogotte,meg mar falat is maszott,van egy olyan resz is,mint azok a mu falak,amin a hegymaszok gyakorolnak,csak babaknak...na azon mar maszik felfele siman,attol azert en is tartok kicsit....
Szobabicaj:hurrrrrrrrrraaaaaaaaaa!!!orulok hogy vettetek!csak hasznald...en dumalok,megint csak porosodik...de a sportot nem nekem talatak ki sajna...mar egy ideje utalok sportolni,pedig nem artana....en jogazni akarooooooook!!!
Milyen babakocsit vettetek?En is hasznaltan szerettem volna,de nem volt eppen olyan ami bejott volna.....itt a Maclaren megy nagyon,meg a sima kis tilitolik,vagy a Bugaboo...az elobbi nekem gagyi,nem bir sokat,az utobbi pedig tul draga meg hasznaltan is,es nem esernyore csukhato.....de orulok en is vegre a mienkenk,sokkal jobb igy kozlekedni a jaratokon,meg pakolhato rendesen,csak egy franya uvegtartot kene ra szerezni...
En alapbol utalok panirozni,pedig szeretem megenni....anyuakm csinalt mikor itt volt..azota sem ettem rantott dolgot... :roll:

Orsi:ugy sajnalom az arviz/ozonviz/belviz karosultjait,legyen az ember,de ha allatokrol van szo,en megjobban kivagyok...ez olyan szornyu.....es ennek nem kellett volna igy lennie,mert nagyreszt az emberek beavatkozasa miatt tortent ez.....szerencsetlenek....

uszas a homokban: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hangi detto ezt csinalja,le kene kameraznom egyszer...ez beszaras hogy miket nem csinalnak!En mar mostam le neki 2x a kezet kezmosoval,de tobbnyire fertotlenito kendot,vagy sima torlokendovel tisztitom utkozben,itthon meg a babafurdetokermmel mosom...de biztos lehet mar,probald ki a pottyos babaszappant...ha van meg olyan...vagy glicerines...vannak azert mar megbizhatoak...

Ez olyan gaz...nem nez ki a lanyod betegnek....jo a szine,eleven eszik is,mozog is,erdeklodo is,szoval jol fejlodik.....ne paraztasson mar!!!Menj el a csekkolasra,de ne is torodj a dumajaval....nincs ott liszterzekenyseg...
Mi nem nezunk focit(szerencsere)!Alex hokit zeret,de mar azt is alig nezi...nincsen ideje ra,meg en sem szeretem....
De itt aztan nagy bulik vannak az utcakon...mi az olasz-portugal negyedben lakunk,kepzelheted mi megy itt....allandoan dudalnak,zaszlokkal vonulnak,itt rengeteg kiulos bar van,szoval megy a fociorulet ezerrel..igy messzirol okes!!!

Bucus:teso kerdes...megertelek nagyon...ez nem egyszeru....

Marietta:latod en is le vagyok maradva,es meg nem is tudok se msnezni,se skypeolni sem...arra nem marad idom...ezt is most furdes helyett irom....
Koszi a dicseretet!Ti sem panaszkodhattok!!!Teso projektben gondolkodtok ti is???Hajra,en ugy szurkolok nektek!!!Es irigy is vagyok.....mi most kezdunk fellelegezni igazabol,az egyedullet meg csak-csak elmegy,megoldjuk valahogy hogy semmi segitseg,hiszen masnal sincsen,hiaba "otthon"el...de ez a sok penz,adossag,papirok,es meg tanulnom is kene hogy boldoguljak majd egyedul is....na meg a korom...pedig jo lenne.....tepelodok rajta,de talan meg par ev es akkor szoba johet...de most mar hogy konnyebb Hangival annyira felmerul a kerdes bennem sokszor...majd meglatjuk mit hoz a jovo...de addig is,jojjenek a tesok!!!

Na most megyek,zuhanyozni,remelem meg belefer,amig Hangi nem ebred,mert aztan a szokasos,...irany a park...meg turiba is mennek...

Ja!Azt azert eldicsekszem am,ha mar fogyis topik,hogy ma reggel STABIL 74 kg voltam!!!!!!!!Pedig a het eleje erdekesen sikerult...es ettol ehetnekem is tamadt,de mindenesetre lassan is,de meg fogyogatok....Mar csak 4 kilo van vissza!!!!!!!!!!Szerintem ez mar csak augusztusban lesz meg...de sebaj,olyan jo igy!!!A BMI-m 24,44 :lol: 8) 8) juhejjjj!!!!!!!

Szep estet Nektek,es potyogo kilokat!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Köszi mindenre a választ.
Rajtatok és apán kívül senki nem tudja a más állapotomat, de nektek muszáj volt elmondanom. Úgy tervezem, hogy július 5-én megyek orvoshoz, ha addig kibírom, és ha minden rendben, akkor július 10-én tudja meg a család a nagy hírt, Odi 1. éves szülinapi zsúrján.

Gratulálok a BMI-hez, megdolgoztál érte rendesen.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Orsi!
Az nagyon jó,nagyon ügyesen fogytál! :)
Mennyi idő alatt sikerült leadnod?Hány hónapja kezdted a fogyit?
Jaj ma megnézegettem mindenkit wiwen és annyira jó képek vannak,mindenki képei szuperek!!!!! És képzeld Orsi, Viki is velem nézegette őket és annyira de annyira tetszett neki Odi,itt visítozott,hogy milyen édes kisbaba!! :D :D
Tényleg olyan édes képek vannak róla,imádom!Gyönyörű kiscsajszi az tuti!!! :)
Viki imádja a kisbabákat!Utcán is sétálunk és meglát egy kisbabát mindig kiabál,hogy milyen cuki!! :lol: :lol:

Ancsurti!
Köszönöm,köszönöm Viki nevében is!!!! :) Igen a mosolya,annyira cuki!Ő fejlesztette ki,mert sajna rosszak a felső fogai(apai ágról családi örökség a rossz felső fogsor,páromnak is porcelán,Viki nagybácsiainak is a felsők rosszak)és így nem akar úgy mosolyogni,hogy látszódjanak a fogai(igazi nő nem? kis hiú :lol: )és ezért mosolyog mindig így,ha fotózom!
Annyira meghatódtam mikor olvastam amit írtál nekem el is sírtam magam!Olyan jól esett és igen igazad van!Én is tudom,hogy ezen túl kell lennem és minden erőmmel ezen vagyok!Tényleg most egy ideig a fogyásra koncentrálok és majd ha már lehet akkor a babára!
De erről a görcsös akarásról is le kell tennem,mert "sajnos "én nagyon akarom a kistesót,de annyira,hogy néha már én érzem úgy,hogy kikészülök ettől és ez nem jó én is tudom,de fogalmam nincs mit kezdjek ezzel a dologgal és hogy nyugodjak le!
Talán most,hogy majd a fogyi lefoglal kicsit más irányba kalandoznak majd a gondolataim!Munkát is keresgélek,de nagyon kevés itt a munkalehetőség! :? Már a boltokat végig jártam de nincs felvétel!Sajnos a bölcsibe sincs amihez most a sulit elvégeztem és Óváron sincs a bölikbe hely!
Az a baj a Viki ovija miatt nem is mindegy milyen a munkabeosztásom,mert igazodnom kell az ovi nyitvatartásához is!Így nagyon nehéz!
Most adtam fel hírdetést pár helyen,hogy gyermekfelügyeletet vállalok!Remélem valaki jelentkezik rá,mert képesítésem is van,gyerkőcöm is van(így tudom mikor mit kell csinálni egy kicsivel :D )és nekem ez lenne a világ legjobb állása,hiszen imádom a gyerekeket és így azt csinálhatnám amit szeretnék!
Majd meglátjuk!

Csajok!Holnaptól szobabicózok!!Nagyon elhatároztam magam! :)
Remélem marad is a lendület! :lol: Holnapután megyek Pestre,de szerencsére anyunak is van szobabicója így ott is tudok tekerni minden nap!!!Bucus veled bicózok minden nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Lehet rakok fel még képeket,úgyis nézem a Grace klinikát!
Csak még fel kell őket raknom a gépre és kicsinyíteni is kell!
Ha ma nem akkor holnap!Habár végülis ma is ráérek!Kiscsibém elaludt már,párocskám sajna nincs itt!Nagyon hiányzik!!!! :(
Elszoktam már attól,hogy éjjel meg este sincs itthon!Nagyon fura!

Kép
barbara83
 
 


Barbi

:P .

Január óta fogytam 93-ról 71-re :) .

Ancsurti mindig megsirat engem is, itt is ott is. Habár mostanában mindenki sírásán sírtam.

Apa pénteken megy ott alvós munkára, H. Gabiékhoz, nekem is rossz lesz egyedül. De csak egy napot alszik ott.


Köszönöm szépen mindenkinek a kép dicséreteket.

Tegnapi koncert jó volt, csak az volt a baj , hogy 9-kor kezdődött,10 körül jöttünk el, akkor még tartott. Nagyon jó a hangulat bent ilyenkor, talán egyszer majd mi is tudunk ott borozni apával.


Nagyon álmos vagyok, pedig aludtam délután egy órát, fél hatkor keltem fel 8) .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Na itt is vagyok!! :D Reklám van!
Rakom a képeket aztán mára be is fejeztem! :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Orsi!
Húú nagyon ügyes vagy fél év alatt 22 kg!!Remélem én is ilyen ügyes leszek!!Szuper vagy!!!!
És leírod majd nekem,hogy mit ettél és mennyit egy nap,csak úgy kb-re,mert kíváncsi lennék!!!Ez nagyon szuper eredmény!!

Mindannyian nagyon szuper eredményeket értetek el!!!

Jó éjszakát!!!!!!!!!!!

Kép
barbara83
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:32-kor.
Vendég
 


Sziasztok


A gyereknek csoki adásról pár szót. Biztos sokan nem értetek velem egyet, hogy adtam neki.
Szerintem azzal nem rontom el a gyerekem, ha adok neki egy héten egy kétszer csokit, üditőt vagy ilyesmi , nem egészséges dolgot. Szerintem sokkal jobban fogja követelni, ha tiltó listán lennének ezek a dolgok. Nekünk sohasem volt megtiltva, nem voltam édességfüggő.
Múltkor ültem a termálvízben az usziban, és két szülő beszélgetett, kibeszélték a szomszédjukat. Mondta a nő, hogy a szomszédban nincs tévé, csak eglszséges kaják vannak, a gyerek állandóan a szomszédban van, mert ott van tévé, és chips, és ott eszi degeszre magát ilyen dolgokkal a szomszéd gyereke.

A másik: mikor megszültem Odit , a kókuszos édességeket kívántam. Mondta a kolleganőm, hogy kálciumra volt szüksége a szervezetmnek a szopi miatt, azért ettem. Ez tartott kb 1 hónapig, aztán mintha elvágták volna. Szóval nem azért ettem, mert édességfüggő vagyok, hanem azért mert erre volt szüksége a szervezetemnek.
Anyukám évek óta fogyózik, most egyfolytában édességet enne, tuti a vércukorszintje van lent, azért kívánja, a testünk mindig tudja mire van szüksége.

Szóval én nem fogok semmi ilyet tiltani, sem tévét, sem édességet, sem chipset, sem üdítőt, mert szerintem a tiltással pont az ellenkezőjét fogom elérni.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gabber!
Szuper csaj vagy!!!Nagyon ügyes vagy,hogy jól teljesítetted a futást!!!!Az tuti,hogy kitartás az van benned de rendesen!! :lol:
Olyan jó,hogy képes vagy erre,tényleg büszke lehetsz magadra!
Akkor csajok jól vannak?Nem írtál egy darabig már gondoltam nem ám megint betegek lettetek! :? De hála az égnek jelentkeztél és jól vagytok!Örülök!
Viki igazi akrobata,kis kora óta amire lehet felmászik és a levegőben érzi jól magát,imád fára mászni!Ez a játszi gyerekjáték volt neki!! :lol: Ja a papucskája!Képzeld annyira imádja,hogy le sem lehet robbantani a lábáról!Tavaly vettük neki az első ilyet,mert mindenkinek ilyen volt és neki is kellett,ha a többieknek is van! :) És annyira megszerette,hogy még mikor megvettük abba akart aludni is!!! :lol: :lol: :lol:
Meg télen is azt akarta felvenni! :D Most meg hogy újra lehet hordani ismét bele van esve!Nem számít hova megyünk és mikor ő abba jön,most hogy jó idő lett! :D
Ja jó idő,ma nem jellemző!Szakad az eső!Olyan sötét van alig látok,villanyt kellett kapcsolni!

Orsi!
Szerintem igazad van!Én sem tiltottam a Vikit az édességektől és úgy volt,hogy 1 éves kora körül adtam neki én is és ízlett neki de nagyon,néha kapott és szerette is,de aztán egy kis idő után nem kellett neki és 2 évig nem is evett csokit még a túró rudit sem!
Most újra megeszi őket és imádja!De tényleg tudja a gyerek is,hogy mi kell neki és mikor,mennyi és meddig!
Na ezt jól leírtam! :lol:

Ancsurti!
Gabbernak igaza van,tényleg olyan megható dolgokat tudsz írni!
Embernek könnybe lábad a szeme vagy el is sírja magát!
Én mindig örülök a jó tanácsaitoknak és szuper,hogy törődtök velem!
Tényleg jó barátnők vagytok és szuper anyukák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát én kicsi maszatkám képzeljétek el beteg lett! :( Egész éjjel köhögött,sokat fennt volt!Pedig nem volt tegnap hideg,bár semmi pénzért nem vette volna le a pulcsiját,mint ez a játszis képeken is látszik,hogy hosszú újjúban van!
Olyan dél volt mikor levette már,de addigra én megfőttem! :)
Éjjel meg már a kis drágám felébredt,mondta,hogy nem tudja lenyelni azt a valamit ami a torkában van(gondolom gombócot érzett a torkában)adtam neki inni meg egy kis köptetőt aztán visszafeküdtünk,de elég sokat köhögött szegényem!Kicsit taknyos is!Kis macikám!

Kép
barbara83
 
 


Barbi

Kérted, írjam le miket ettem/eszem.
Először száműztem az életemből a fehér kenyeret. Azt hittem nehezebb lesz, de találtam egy finom fajta barna kenyeret, így nem volt nehéz.
Aztán nem ettem sütit, édességet, nasit. Ezeket teljes mértékben el kell, hogy felejtsd. Vagyis a nasit. Ha kaptunk sütit valahonnan, akkor azt kizárólag reggel ettem meg. Nem délelőtt regge!!!Nem esett annyira jól, mint mondjuk ebéd után, de a cél érdekében mindent.
Aztán rengeteg levest ettem, volt krumpli levestől a brokkolikrémlevesig, a húslevesen át, mindenféle. Ebédre levest ettem, meg valamilyen barnakenyeres szenyát. NAgy kedvencem a mai napig, hogy csak vékonyan kenem meg vajjal a kenyeret, rá retket, vagy paradicsomot szeletelek, úgy rá a sajt, és melegszendvicsként így eszem. Sőt szoktam rárkni majonézt is, de csak light-ot. És az is tök fini, nem is gondoltam volna.
Délután megint csak levest ettem. Mostanában, hogy ilyen meleg van, meg nem volt időm főzni, így levest nem főzök-de vissza kellene állnom a főzésére, párolt zöldséget eszem, rá reszelek sajtot. Persze sajt nélkül is lehet, de azért finomabb sajttal. Ha nagyon szereted a husit, sajt helyett párolj a zöldségekhez kis husit.
Akkor grill vagy sült csirkét eszem joghurtos salátával, a cézár saláta mondjuk nekem isteni.
Vagy ebédre gombás-sajtos rántotta, nagyon laktató, alig eszem hozzá barna kenyeret, inkább paradicsomot, vagy most kovi ubit.
Persze sokszor eszek normálisan, pizzát is ettem, sült krumplit is, de nem minden nap, és nagyon odafigyelek, hogy este már ne egyek.
Ja, és mindennap reggelim vagy tízóraim egy kaukázusi kefír.

Ahogy írom, ez inkább a Norbi Update diétának felel meg. Nekem azért tetszik, mert tényleg csak arra kell figyelni, hogy mit, mikor eszel.
Remélem tudtam segíteni.
Ma ebédre rántott karfiolt sütöttem, azzal a céllal, hogy azt szeretik a gyerekek. Hát Odi nem evett belőle, majd délután megkínálom megint. Viszont a paradicsomleves nagy kedvence lesz.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Barbara: kitartás a tornához, menni fog nyugi :D ! nagyon örülök, hogy a pároddal rendeződtek a dolgok :D ! Kislányos csodaszép :P . Vikinek mielőbbi gyógyulást kívánok, küldök neki sok sok gyógypuszit. Mi talán már kezdünk kilábalni a takonykórból.

Ancsurti: Remélem sikerül most már kiadni a lakásotokat!!!
De jó kis helyen laktok, zajlok ott az élet :lol: :lol: ! Szupi ki programok!

Jaj, Dominak is ez az új szokása, hogy mindenkire, mindenre mutogat. PL. mai voltunk bevásásrolni, mellettünk a kasszánál volt egy bácsi, Domi bőszen mutogatott felé, a bácsi meg integetett neki vissza, mire Domi is bedobta a pápát. Olyan aranyos volt.
Igen , mi is szeretnénk hamarosan kistesót, de majd meglátjuk, Domi se lett könnyen :roll: :( .Annyira még nem is élem bele magam. Mi kettő gyerkőcöt terveztünk, annyit is szeretnénk :D Remélem hamar megoldódnak nálatok is a gondok és utána bátran belevághattok a tesóprojektbe . Kell Hangina egy kisöcsi :lol: :lol: !!!
fogyáshoz gratula nagyon nagyon ügyes vagy :P !

Orsi: hogy vagy? fogyáshoz gratula neked is, ejj milyen kis ügyesek vagytok, csak :shock: így nézek :D !
Én nem ítéllek el amiért adtál csokit Odinak, nekünk is van ilyen ismerősünk , hogy el van minden tiltva a gyerektől, se csoki, se chips, se üdítő, és ha vendégségbe mennek, a gyerek ott is összeeszik mindent, mert otthon tilos.

Bucus :roll: ??

Gabber köszi a dicséretet, még bele is pirulok :oops: ! Aranyos vagy! Nem tudom miét emlékeztek barnára mindig a szőke voltam, na nem az a SZŐKE NŐ :lol: :lol: !!
:shock: aztaaa nagyon ügyi vagy, jól bírod ezt a sok sportot, hát mondjuk meg is van az eredménye :D , de hogy a lányok is milyen ügyesek, ők is biztos nagy sportemberek lesznek :D !
marietta1982
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:36-kor.
Vendég
 


Ha nem bánjátok , én is teszek pár képet.

Kép Kép Kép Kép
marietta1982
 
 


Közben írtatok,már 1 órája csak állt a gépem,mire rájöttem,hogy még el sem küldtem. :lol:

Marietta:Örülök,hogy Domi jobban van! :D Neki is gyors gyógyulást!!!!!!!!

Orsi:Én azt hittem titok a diétád,és majd a végén elárulod.Pedig már én is kiváncsi voltam rá.De nagyon ügyes vagy!Nekem is el kellene felejtenem a kenyeret,nasit.Én is sokszor eszem rántottát,de én gomba nélkül.Levest szinte nem,nem szeretjük. :oops: Illetve kevés apának,és amellé kellene még főznöm,így 2 félét meg nincs időm egyedül,ezért mindig csak egyfőétel van,és kész.Vagy leves,de akkor az gulyás,hús,bab...nem éppen diétásak.Húst csak csirkemellet,pulykamellet,néha sertéscombot eszünk.
Vendég
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:38-kor.
Vendég
 


Gabber

Nem volt titok, irogattam még anno, miket eszem.
Ja, ls tényleg kitartó csajszi vagy, kb. olyan, mint én,. Ha valamit a fejembe veszek, az úgy is lesz. És látom, Odi is hasonló természetű lesz. Na nem baj az persze.


Annyiszor akartam már kérdzeni. Mikorra tervezitek a 3- bébit?

Marietta

A 2. képen totál azt hittem, hogy nem Domi van, olyan nagy már. ÉS olyan szép kisfiú.

A kistesón meg tényleg nem szabad sokat agyalni. Ha én is sokat agyalnék soha nem lenne kistesója Odinak. Ha úgy érzed van erőd Domi mellett -de miért ne lenne- , akkor vágjatok bele. Én tudom mitől félsz nagyon, de szerintem ne nagyon agyalj ezen...esetleg kérdezd meg a dokidat, hátha tud segíteni a kételyeidet illetően.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:39-kor.
Vendég
 


Gabber

Fagyis kép nagyon tuti. Én még nem mertem adni Odinak, de majd ha jön a jóidő.
Jóidő?? Most a legtökéletesebb.
Nálunk apa totál félti mindentől a gyereket, még fűznöm kell a fejét, hogy adhassak fagyit Odinak.
Múltkor majdnem ki kellett mennünk a városból, olyan messze kellett állnunk a színpadtól, nehogy megsüketüljön a gyerek a koncerten. Szóval apa puhítása még hátra van, és egyre többször csinálja a fesztivált a féltése miatt.
Pl. állandóan csak ölében van Odi, nem rakja le mászni, menni, mert úgy legalább nem esik baja a gyereknek. Persze Odi meg nyűglődik, mert menne...
Mondtam is erre apának, ha legközelebb sörözni akar a cimboráival, majd szépen én is lefogom :lol: :lol: . Nem tudom mit szólna. Végre ekkor már letette a gyereket.


Képek szuperek, a futós, a profil kép. Édesek lehetnek együtt az ágyban.

Kicsit lusti Lotti, jó neki az élet így is, lassan is. De lehet pár év múlva már veletek fog futni, ha mégsem, majd sakkozik. Ne bánkódj emiatt.
Boldog szülinapot a férjednek!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.16 14:12-kor.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


októberben fog készülni,majd szólok :wink: utána :lol:
Vendég
 


H. Gabi majd vág ilyen képet :shock: , ha meglátja milyen sokat írunk . Lesz dolga. Csak jönne már :( .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban...

En nem szeretnem ha (itt is)felreertes lenne ezekbol.... :wink:

Egyaltalan nem szeretnem eltiltani Hangit az edessegektol!De!Mivel jelenleg 10 kilos,ezert meg egyenlore feleslegesnek talalom hogy az edesseggel valtsuk ki azt a napi 3x-i etkezest.Evett mar o is feherkenyeret,kapott chipset :x (nem tolem)tegnap kapott 2 minifalat virslit.......de a csokival ,meg a sutikkel azert meg varnek :roll: :oops: ...mivel mostanaban nem hajlando annyira fozeleket enni,igy nem biztos hogy a csokis etellell kene jollaknia.Ez nem jelenti azt hogy en barkirol is velemenyt alkotnek ezert.Multkor is leirtam azt,hogy mit miert nem adok neki,es azt nem irtam hogy azert mert ti adtok a babaknak,az rossz lenne!
Az epret is kivancsisagbol kerdeztem,ja meg mert Gabber irta az epres tortat,es erdekelt,ki ad mar a kicsiknek.Tenyleg nem ertem miert van ez igy,en nem vagyok EKKORA csakisbioescsakismindentazegeszsegert...de ha ez volna is,akkor sem huztam le senkit :roll:
Hangi nagyon szepen gyarapodik,es meg nem szukseges bevezetnem nagymertekben ezeket.....En is nagyon szeretek enni,de tudom hogy bazi szarul erzem magamat ha nem tudok mozdulni a sok hajamtol :lol: ,igy inkabb mertekletes vagyok!!
Ezt a teoriat en is ismerem,es sajat boromon is tapasztaltam,mondjuk nem a kajaval kapcsolatban...a tiltott dolgok mindig erdekesebbek!!! 8) Ki is probaltam rengeteg dolgot az eletemben :roll: :D 8)
Szoval biztosan fog kapni majd csokit is,mint irtam nemsokara biztosan megkostolja majd :wink: ,de azert itt sajnos elegge nagy divatja van a gyorsettermeknek,ahova mi nem jarunk,mert alapbol nem szeretjuk...de valoszinuleg majd Hangit is el kell neha vinni ilyen helyekre(hogy fogom kibirni...meg a szagatol is kivagyok)hogy ismerje,es ne tiltva legyen.....
Egyenlore untig eleg neki az a kaloriamennyiseg a,mit megkap,nem szeretnem hogy az edessegeket nyomassa egyenlore :wink: ...persze kap babakekszet,kukoricabol keszult Pukit(vagy mi a neve)belekostolhat sokmindenbe.....semmi kifogasom ezellen,csak mi meg varnank ezzel...igy is egy Husgolyocskam van :lol: :lol: :lol:
Remelem ez a tema nem merul fel tobbet olyan szinten,hogy jaj az Ancsurit igy gondolja,meg ugy gondolja.....es itelkezik...nem tudom miert ez jon le...mindenesetre szeretnek ezekrol beszelgetni annelkul,hogy ez legyen!Okes??? :wink: :lol:
Azt nem irom ide le hogy mennyire birtam rosszkislany lenni tinedzser koromban,es azt hiszem ezt szemelott tartva szeretnem nevelni a lanyomat(nem az etkezesre vonatkozik,mert elsportolo leven sosem ehettem csak ugy mindenfelet)nem vagyok am en annyira szigoru sem...csak van par dolog amit piciket
maskent szeretnek,mert itt aztan bazi sok az elhizott kisgyerek,es ki mutasson peldat a sajat gyerekemnek,ha nem EN????

Tehat batran irjatok ki mit es hogyan csinal...az hogy kerdezek,meg nem azt jelenti hogy huuuuuuuuu.....csak erdekel :wink:

Na most megyek,megnezem a mosast!!!Es tizoraiztatok!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


A mosas kicserelve 8)

Meg annyit errol,hogy amikor ezekrol netan negativ ertelemben irtam,akkor azert mas osszefuggesben beszeltem......
Szamomra akkor bizonyos etelek korainak tuntek,es lehet hogy ezzel itt en vagyok az egyetlen :roll: ,mikozben massal kapcsolatban nagyon ovatosnak bizonyultak paran.....ezen okfejtesem miatt lehet ez a megiteles........ :roll: :roll: :roll:
Aztan a masik dolog hogy fagyizni is csak azert nem fagyizott meg Hangi,mert tejes dolgot meg nem adtam neki,mert egyenlore nem is szeretnem tejjel itatni(ez megint csak mas dolgok miatt van igy)de persze kap joghurtot,turot,sajtot,sajtkremet :lol: ...a masik,hogy mi is eleg ritkan fagyizunk(idohiany....inkabb sorozni ulunk be egy picit :oops: )szoval nem minden az aminek latszik :wink:
Remelem ebbol nem lesz semmifele felreertes,azert,mert maskent csinalom......nem alkotok velemenyt senkirol,mert szeretek veletek "beszelgetni"tehat a velemenyem mar megvan Rolatok :wink: ,eppen ezert fontos nekem az,hogy Ti se gondoljatok ezt rolam!!!
Ja a csokitortat is csak azert furcsaltam az elso szulinapra,mert annyifelebol lehet valasztani,miert eppen az legyen az elso??? :lol: es vagyunk egy paran,akiknel amugy is problemat okoz par alapanyag.....tehat hajra,siman lehet barmi,ahogyan az jo nektek,a gyerkocoknek!!!!
Nalunk most a homok a favorit,meg mindenfele kosz/piszok :wink: tegnap uzsira lohere volt :wink: egy kis fuvel megspekelve,ra pedig egy kis nyalas sar :wink: :wink: :wink:
Alig birom kikaparni a koszbol Husocskamat :lol: :lol: :lol:

Na nem dumalok,megyek,hogy aztan visszaolvassak rendesen is,es a kepeket is megcsodaljam!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti: olyan ari vagy, dehogy lesz itt félreértés :lol: :lol: !!
Szerintem is tök jó, hogy mindenki elmondja a véleményét, tapasztalatait, mert legalább tanulunk egymástól :D !
Domi most éppen az újságot enné :? !

Gabber: Boldog születésnapot a férjednek!
Képek nagyon jóóóók :P ! Nem baj ha Lottus nem lesz élsportoló majd másban végez az élen :D !

Orsi: vettem az adást, nem agyalok :D !! Jaj Gabinak talán hétvégére lesz gépe :roll: :roll: :lol: !
marietta1982
 
 


Sziasztok

Itt vagyok! Csak olyan gyonyoru ido van vegre, es kint vagyunk setalni. Ma pedig vegre talaltam egy nagyon jo kis jatszoteret, ahol van homok is. Ott voltunk ma is. Kint voltunk 3 orat, de meg gondolkodom rajta, hogy kesobb ha Lotti felkelt es evett akkor kimegyunk ujra. Nem tudom, az a baj, hogy meg foznom is kellene Apanak. :x
Lottusnak nagyon tetszett az elso talalkozas a homokkal. Persze ahogy gondoltam mindjart meg is kostolta, nem gyoztem kitorolgetni a szajabol. :lol: De nagyon edes. Hoztam vegre kepeket is, remelem lesz idom gyorsan felrakni oket.

Orsi:
En is biztos vagyok benne, hogy az Apukad kuldte hozzatok a Kistesot. Komolyan mondom, en olyan izgatott vagyok, mintha legalabbis en lennek ujra varandos. Kisocsit vagy kishugit szeretnetek? Tok izgi!!! :P
A dietad tok jo, es tenyleg nagyon ugyes vagy, hogy igy tudod tartani. Tuti nem lesz semmi problemad a megtartasaval a varandossag alatt sem, es nagyon csinos kismama leszel. (mar az vagy :D )

Barbi:
A fel ev szerintem is sok, tuti nem kell annyit varnotok. De ugyis a doki mondja meg. Viki gyogyuljon meg hamar. Szuperek a kepek, a Lanykad gyonyoru! :P
Remelem ma elkezdesz tenyleg tornazi, es lesz kitartasod hozza. Tekerjunk egyutt! :D Hajra fogyokura!!!! :wink: :P

Ancsurti:
Az nagyon jo, ha Hangi ilyen nyitott az emberek fele. En ugy veszem eszre, hogy Lottusnak mikor milyen kedve van, ugy viszonyul az emberekhez. Meg van akire mosolyog, meg integet, huncutkodik, es van aki ha ranez is sirva fakad tole. Azert remelem nem lesz ezzel baj. Ma is a jatszoteren egy kisfiu odament hozza, es mondta, hogy tetszik neki a Lottus sapija. Hozza sem ert, csak beszelt hozza, es a Lotti sirni kezdett. De messzirol szereti nezni a gyerekeket, csak ha tul kozel jonnek akkor van a baj. Ezert is szeretnem tobbet gyerek tarsasagba vinni, had szokja.
Az uj babakocsink Chicco Liteway. Eloszor Maclarent akartunk venni, de rajottem, hogy nem er annyit amennyibe kerul, nem is tetszik annyira, es sok mindenben nem felel meg. Remelem ebben a kiskocsiban nem fogok csalodni. Majd a vegen rakok arrol kepet, mar Conversano is kert a multkor.
Gratula a stabil 74 kilohoz! :D Nagyon ugyes vagy. Szep eredmeny! Neked mar nem is kell fogyni, igazan csinos vagy. :P

Gabber:
Te jooo eeeeg! Hogy tudsz ennyit futni? Nagyon ugyes vagy! Le a kalappal elotted! Tok orulok a sikereidnek, csak igy tovabb! Szerintem azert mert Lotta most egy kicsit raerosebb meg nem biztos, hogy kesobb is ilyen lesz. Hiszen ha latja majd Lilitol, hogy O mennyire elvezi a sportot es Te is osztonzod, akkor tuti O is rakap majd.
A profil kep Lottarol nagyon joooo! Meg nem is lattam Rola profil kepet. Gyonyoru Kiscsajaid vannak.
"Ti annyit sportoltok,én meg csak futogatok" :arrow: ne is haragudj, de Te lokott vagy! :lol: Nekem aztan biztos nem lenne kitartasom, es erom a futashoz. Nemhogy a felmaratonhoz, de meg 500 meterhez sem. :oops: :roll: Igenis legyel magadra buszke, mert nagyon ugyes vagy!
Lotta es a fagyi :shock: Hat nem semmi. Nekunk meg varni kell ilyenekkel, ugye az allergia miatt. Bar en meg amugy sem adnek semmi edesseget Lottusnak. Nagyon megnezem, hogy ne tartalmazzon hozzaadott cukrot semmilyen kajaja. Nem fogom eltiltani az edessegtol, de ennek meg nem jott el az ideje nalunk. :roll:
Oktoberre gyurtok a 3. kistesora???? De jooooo!
De ha itt mindenki pocakosodni fog akkor mar nekem is kell. Remelem osszel mi is belevaghatunk...
Irtad, hogy beszeltel H.Gabival...es mi van Veluk? Soka lesz meg kesz a gepe? Jol vannak?

Marietta:
Domi nagyon helyes, es olyan nagy fiu mar! :P
A kasszanal mutogatas aranyos lehetett. Lottusnak az a szokasa, hogy oldalra donti a buksijat es ugy mosolyog az emberekre. Mondvan: Nezzetek, en milyen bajos vagyok. Hat meg kell olyankor zabalni. Persze lepten nyomon mindenkit levesz a labarol. Latom az emberek arcan, es hallom is, hogy mondjak, hogy milyen szep, es aranyos kislany. Aki ra nez, mind mosolyog Neki.

Ancsurti:
Szerintem nem lesz ezzel itt problema. Mindenki ugy neveli es eteti a gyereket ahogy O jonak latja. Szerintem a Gabber sem ugy gondolta, hogy Te majd jol kiosztod Ot ezert. Ezt inkabb csak a masik topicon gondoljak ugy sokan, hogy Te bio manias vagy. En nagyon sok mindent ugy szeretnek, ahogy Te is csinalod, es tervezel. Mivel en is kover kislany voltam, es nagyon rossz volt, en nem szeretnem ha Lotti is olyan lenne. Az biztos hogy csokit nem fog meg jooo darabig kapni, es a cukor is mellozve lesz ameddig csak lehet. Szensavas uditokre nem fogom raszoktatni, arrol mar magamat is leszoktattam.

Na most megyek, Lottus felebredt. Irany hamizni es talan utana lesz idom felrakni a kepeket.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Ancsurti!
"!Nalunk most a homok a favorit,meg mindenfele kosz/piszok :wink: tegnap uzsira lohere volt :wink: egy kis fuvel megspekelve,ra pedig egy kis nyalas sar :wink: :wink: :wink:
"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Te msot Domiról írtál :roll: :roll: :lol: :lol: ? Nálunk ugyanez , homok, fű,pöszmösz, újság...
marietta1982
 
 


Helló csajócák!!!!

Jaj mennyit írtatok :lol: tök jó volt olvasgatni!

Marietta!
Köszi,remélem nem lesz rosszabbul a kismacika,mert holnap délután megyünk Pestre,nem lenne jó,ha ott végigbetegeskedné az egészet!Csak meggyógyul,talán csak kicsi megfázás!
Dominak üzenem én is,hogy tessék meggyógyulni!!!!!!!!! :D
De jó,hogy raktál képeket!!!Nagyon-nagyon aranyos kisfiad van,gyönyörű!!!!
Te meg tényleg nagyon-nagyon csinos vagy!!!!!!!Nézegettem a képeiteket és szuperül nézel ki!! :) Mit nem adnék azért,hogy én is ilyen vékony legyek újra!!!!!!Remélem most sikerül fogynom,legalább jó pár kilót a következő babavárásig,aztán utánna meg rendessen le akarok fogyni,olyanra amilyen voltam Viki elött! :)

Gabber!!
A csajok egyszeren csodálatosak,annyira szépek!A fagyis de édeeeesssssss!!!!!!!
Lili nagyon cuki,igazi sportos kiscsajszi!Ne aggódj Lotti meg majd másban lesz jó tényleg!!!!!
Jaj nemokára beindul nálatok is újra a babaprojekt????Nagyon örülök!!Nem is tudtam,hogy akartok 3.-at!Vagy addig próbálkoztok míg kisfiú nem lesz??? :lol: Egyik ismim anyukájáék akartak kisfiút,de mikor megszületett az 5.kislány azt mondták a 6.-at már nem merik bevállani! :D
Én még 4.babát is szeretnék!Igaz még a 2.sincs sajnos,de vígasztalhatom magam azzal,hogy van még időm!Hiszen 27 éves leszek szeptemberben,így van még jó pár évem babát vállalni!Remélem össze is jön a 4 kis drága!!!!!!!! :D Vagyis már csak 3! :D

Orsi!
Köszönöm,hogy leírtad nekem!Na ez így szuper!Akkor szerintem én is ezt választom,ez nekem is menni fog!
Mondjuk én 3 éve nem ettem már fehér kenyeret és nem vagyok édes szájú hála az égnek sose szerettem nagyon az édességeket,de néha azért nasiztam(akkor azt most elfelejtem)ropit,pogit ilyesmit!Inkább a sós dolgokat szeretem,de akkor lemondok róluk! :D Meg most rengeteg gyümit ettem mikor vártam a babácskát,hogy ne hízzak sokat és hát azóta is rajtam maradt a gyümi evés!Ami nem baj!
Tényleg nagyon szupi,hogy ilyen sokat leadtál ezzel a módszerrel!Drukkoljatok,hogy nekem is sikerüljön!

Hát igen Vikinek tegnap még semmi baja sem volt!Éjjel jött ki rajta!
Hát Gabber nem akarlak elkeseríteni,de nekem nem jók a tapasztalataim a betegségekkel kapcsolatban!(persze minden gyerek más)Viki ha egyszer beteg lesz akkor 2-3 hétig nem lábal ki belőle,de ő kis kora óta ilyen,hogy ha beteg lesz akkor minimum 2 hét,de volt mikor 1 hónapot hiányzott az oviból tavaly! :(
Most már egyre ritkábban beteg,de még mindig sokáig tart!
Mikor kezdtük az ovit 3 évesen állandóan beteg volt,1 hetet ment 3-4 hetet itthon volt!Már kicsit erősödött a szervezete,nem volt sűrűn beteg,de még mindig sok idő mire meggyógyul! :(

Majd este még jövök!!!

Kép
barbara83
 
 


Jol bezabalt Husocska :lol: :lol: :lol:
Menuje:turo,fel narancs,fel banan,fel alma :shock: +zabpehely,gabonapufi.........osszemixelve,ami kb.300ml lett,de azert nem csuszott le mind.......eltettem kesobbre :wink:

A fozelekkel hadilabon allunk mostanaban,van hogy mind megeszi(max.230ml),de van hogy 2 kanallal birok beletuszkolni osszesen :?
Tegnap pl.evett 11-kor(tizorait)aztan ebredes 3kor,utana probalkoztam...2 kanal :roll: ...majd elmentunk jatszani a parkba.Kapott 2 szem pufit es egy csomo vizet bevedelt,este 8ra ertunk haza,es siras kozepette apa belekonyorgott egy kis fozit,majd orommel ette utana a bananos,tapszeres multigabonapelyhet :roll: :roll: ......szoval sajnos mostanaban igy is az edes dolgok mennek nala,de hat kell az a kis husi meg fozi is....es ilyen mennyisegekkel hizik :roll: :roll: :roll:
Lehet a sok homok eltomiti :lol: :lol:
Amugy ezek mellett meg mindig van reggel szopi,delben szopi,este szopi...es meg hajnalban is!+egy tapiadag vacsira a szopi elott :roll: ...ja meg sajtdarabok,zoldsegdarabok,babacereal.....mikor hogy jon ki :roll:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:juli 5 a nagy nap!!!!Jaj de varom mar!!!Es aztan a nagy bejelentes...istenem....eszembe otlott,mikor kozoltem anyuval a nagy hirt!!!
Milyen zsurt tervezel?Lesznek ott mas babak is?En is agyalok rajta,mit hogyan....mert eloszor azt hittem nem is tudunk majd senkit meghivni,de aztan utanaszamoltam,minimum 5 babat es szuleit el tudjuk hivni :lol: :lol: Csak gyozzek majd sutni+fozni :roll: es meg szekeket kell szereznem,meg lufikat is,meg valami szonyeget kintre a betonkertbe :x ...jaj nem is tudom,de mivel azt latom hogy Hangi nagyon igenyli a tarsasagot,nem szeretnem ezt kihagyni :roll:
Olyan lazban vagyok mar elore :lol: :lol: :lol: ...es elfog a sirhatnek engem is,mikor arra gondolok,mekkora ugyes es okos gyerekeink vannak,akik mar 1 evesek,pedig meg csak most kozoltuk a hirt nemreg,aztan varakoztunk,varakoztunk,majd eljott a szules ideje,aztan a kezdeti nehezsegek(mar akinel :wink: )es lam,most itt vannak a gyermekeink,akik mar nem kisbabak tobbe,onnallo akaratuk van,velemenyuk,kedvenc jatekaik,szokasaik.....jaj nem is sorolom,mertmegint mindenki bogni fog :wink: :wink: 8)

Koszi a gratulaciot a sulyomhoz,de tudod nagyban hozzajarultal ehhez!!!

Barbara:elmondanam,hogy az en mosolyom is kisse furi,azert sem vagyok tul fotogen,mivel a fogaim eleg erdekesek nekem is felul....volt fogszabalyozom 1,5 evig,de elcsesztek..igy levetettem,es maradt az egesz ugy azota is...csak meg par fogat ki is huztak,mert nem fertek el odabent :wink: De Vikinek nagyon jol all!!!Olyan szep igy is,hogy nem telifogakkal mosolyog!!!

Sajnalom hogy mindenkit megsiratok :oops: megsirattatok....sokan elsore nagyon kemenynek tartanak,de igazabol szocialisan nagyon erzekeny vagyok,es amugy is.....igy amikor ilyeneket irok,az olyan,mint amikor magammal kell rendeznem a dolgaimat,a sajat lelkemet is apolom kozben......olyanokat irok,amire az adott helyzetben nekem is szuksegem volna :roll: :oops: nagy a beleerzo kepessegem :wink:
A tulzott akaras sajnos sokszor hatraltatja az embert.....bar en ebben a cipoben nem voltam soha,de masreszrol van tapasztalatom,es igyekszek ezeket kordaban tartani....tobb-kevesebb sikerrel.Sokszor nincsen turelmem,pedig gyakorlom,maskor pedig magam is elcsodalkozok,hogy regebben ezt nem igy csinaltam/gondoltam volna,es orulok hogy jo uton haladok!Az ember mindig tud valtozni es valtoztatni a sajat eleten/sorsan!Csak megfelelo gondolatokkal es turelemmel :wink: (ez nekem is szol)
A munkat sajnalom.....elkepeszto hogy hiaba vannak dolgos-szorgos emberek,nem tudnak boldogulni.De remelem azert a gyermekfelugyeletre jelentkeznek,az igazan jo volna!!!
Szobabicajoztal??? :wink: :wink: :wink: Eleg eloszor csak 15 perc...en is ugy kezdtem.....aztan lett 1/2 meg 3/4 ora...aztan mostanaban semmi.(maradt a takaritas,a napi 3-4 ora seta)...Ne tuzz ki nagy celt..legyen az heti 2-3x 15 perc..aztan meglatod,menni fog tovabb is!!!
Orsi nagyon jol csinalta,probald ki az o modszeret,az szerintem biztosan segit!!!
Viki csuda hosszulabu kiscsaj!!!Imadom a szines mintas harisnyakat!!!Csak most sajnos semeddig nem tart nalunk :? igy nem is surun van csinibe Hangi!

Haladok szepen sorjaban....folyt.kov..
(ma nem kell takaritanom,se foznom,es esik az eso....)

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Gabber:basszus egy szavad sem lehet a sport teren...azt hiszem itt ebben Te vagy az elso!!!Ugy latom,kozulunk senki nem szeret futkoraszni,en sosem birtam,uncsinak is tartottam,meg bevallom nem is birom....szoval le a kalappal!Ez nem semmi teljesitmeny!!Ja es aki ilyen lazan lezavarja a kilometereket,idon belul.... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: csak lesek ki a fejembol!!!
Micsod sportfelszereleseitek vannak :lol: :lol: ez nagyon jo pelda a lanykaidnak!!!Mi most szeretnenk venni "igazi"bicajt nekem is,mert otthon rozsdalodik szegenykem egy pinceben....es akkor tudunk menni 3asban,Hangi az ulesben...jajj de jo lenne mar!!!
Jol van,akkor nem estetek tulzasba a mekiben :wink: mert aki fogyozik.... :wink:

Orsi:mar leirtam hogyan is gondolkodok errol,szoval csak batran irj!!!Az pedig teny hogy a testunk tudja mire van szuksege,ezert tudom,hogy Hanginak mit es hogyan adok,amiben minden megtalalhato,max.valamit kitolok(kivaltok) kicsit....szensavas uditoket mi nem is iszunk,igy azt vegkepp nem adok majd en sem...de ettol meg nem baj szamomra,ha mas maskent csinalja :wink: !Ha a csalad maskent el,akkor ezt lehet normal keretek kozott tartani.
A Tv nalunk is megy,mert alapbol hatternek megy mindig is,csak nalam eddig neman ment...most pedig egy babacsatornat nezunk,ahol van mar par kedvence Kukackanak :lol: De!Az allando netezes es tvzes is ellensulyozhato,ha az ember viszi a gyerkoket kozos programokra,sportolni,ki a szabadba....es tudom hogy ez nalatok is igy van :wink: !Tehat nem lesznek fuggok a gyermekeink!

Barbara:itt ennek a "topankanak"van teliesitett formaja :shock: :shock: es sokan azt hordjak hoban is! :wink:
Mi is kaptunk am mar ilyet,de meg nagy......
Lanyodnak tornazni kene jarnia :wink:
Itt is eg a villany eppen.....reggel ota sotet van....mocsok az ido,bar meleg van...na most latom,mar kezd sutni a nap!!!
Vikinek jobbulast,remelem gyorsan kiheveri!!!Nekem a kakukkfu segitett ilyenkor!!

Gyors altatas kovetkezik....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Na, Apanak rotyog a paprikas krumpli, Bogyokam evett, ivott, es boldogan jatszik. szoval jojjenek a kepek:

Kép Az uj babakocsi

Kép Ma a jatszoteren

Kép A kisfiu probal ismerkedni :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsika ha sok voltam... :roll:

Kép
Kép
bucus80
 
 


Orsi:
Kiszamoltad mar, hogy hany hetes terhes lehetsz? Miert pont 5-en mesz orvoshoz? Mi akkor indulunk haza! :)

Tenyleg, Apa is kerdezte tegnap, hogy fogunk e talizni mikor otthon leszunk? Volna kedvetek egy kicsit osszefutni valahol? Kereshetnenk valami szupi kis helyet, nem feltetlenul Pesten. Szivesen taliznek mar vegre Veletek. Igaz mi csak 13-an tudnank elszakadni egy kicsit a csaladtol.
Mit szoltok hozza Csajok? Ki jonne?

Ancsurti:
Megint meghatodtam...mindjart 1 evesek a Lurkoink. Meg mindig nem tudom elhinni. Olyan mintha csak tegnap lett volna pozitiv a teszt...
Remelem sikerul osszehozni a babazsurt, es sikerul mindent beszereznetek.
Az tok jo lenne, biztos Hangi is nagyon elvezne a tarsasagot.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Ancsurti

Ne vedd magadra, természetes mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.És mi mindannyian a legjobbat akarjuk a gyereknek, és magunknak. És nem csak a máról beszéltem, hanem az elkövetkezendő évekről is :roll: .
Nekem is voltak elveim, még pár hónapja én is azt mondtam, hogy anyós kenheti a hajára a csokitortáját, mert azt fog sütni Odinak a szülinapjára. 1 éve lázasan gyakorolja a sütését.
Sajnos nekem közbe jött az, hogy Odi alig hízik. Tök gáz is, hogy már ilyenekkel tömöm, mert nagyon ráér még édességet enni, de legalább tudom,hogy nincs baja ezektől. SZóval lehet, hogy délelőtt inkább a magam meggyőzéséhez írtam le a sorokat.


MMost mentek el a szomszédomék, és a 3 éves kislányt hisztizve vitték el, mert Odi babakekszére teljesen rámozdult :roll: .


Látom jó adagokat eszik Hangi. AKkor már nincs gond az evészettel?
Sajnos Odi még mindig nagyon rossz evő, nem csoda, hogy alig eszik.
Lehet valamilyen vitamint kellene adnom neki, ami meghozná az étvágyát?
Kérdeztem a dokit, de nem mondott rá semmit.

Bucus

Lotti nagyon cuki abban a sityakban.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Majd jövök ám Bucus és többiek, gyorsan elküldtem a hsz-t, csak Odit etetnem kell, meg a többi szertarás. Este 9 körül jövök.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Megint en.....latszik hogy ma nincs extra hazifeladatom,igy most tudok irogatni :lol: :lol: :lol:
Ja es Hangi megkezdte szokasos alvasat......tegnap is 2,5 orat aludt :lol: :lol:

Marietta:most olvasom hogy Domi is taknyos.....jobbulast neki is!!!
Lakas kiadas:haaat most kene hirdtenem megint,de olyan alberlet domping van,hogy csuda......remelem sikerul gyorsan.....
Igen,itt aztan van elet!A tegnapi meccs folyomanyakent akkora bulit csaptak itt a brazilok :shock: :shock: mindenki zold-sargaban,nagy zaszlokkal,dudalassal,utcaballal unnepeltek :lol: :lol: az egesz varos felbolydul ilyenkor!Kivancsi leszek mi lesz az olasz meccs utan!Szeretem a porgest,a nyuzsit,ez nekem valo varos!Olyan szines,forgatagos,zajlik az elet szo szerint!!!Es kozben meg hiaba nagyvaros,tele van minden parkokkal,zold ovezetekkel....basszus ugy megmutatnam mindenkinek........hihetetlen jo.....csak a nyelvtudasom javulhatna...aztan akkor igazan rendben lennek...mert nagyon nehez igy itt,de persze probalom elvezni!
Domit is megzabbantanam am siman,olyan kis huncut ficko!!!Annyira edesek ahogyan kapcsolataokat teremtenek :lol:
Teso:Igen,annyit tudok hogy Domi sem jott egyszeruen,de talan most tesobabara nem kell annyit varnotok.....Nagyon jo helyre jonne hozzatok is!!!Szurkolok!!!
Nem hagyom annyiban am a dolgot,minden eronkkel azon vagyunk hogy rendezodjunk,mert nem akarom hogy Hangi egyke legyen.....olyan jo ha van az embernek egy tesoja legalabb!!!
En jelentem szokere emlekszem :lol: :lol: :lol: Amugy meg a hajszin nem mindig jellemzi az embert :wink: a Te esetedben plane nem :wink: Most nagyon ugy nez ki,hogy Hangi is szoke nocske lesz :lol: :lol: :lol: most eppen szoke szinesznocske :lol: :lol: :lol:
Huuu ezek a kepek!!!Es a kis pucerka a homokozoban :lol: :lol: no meg az a sityka!!!Szep a kertetek,irigy is vagyok erte!En meg a felfujhatos medencet sem allitottam fel egyenlore....az elso terszra szeretnem,bar oda nem sokaig sut a nap...no meg nem is volt olyan kanikula mostanaban...de azert egy ilyen szep sajat kert......de jo volna!Jo kis terep all rendelkezesere Dominak!!!

Gabber:Azert doltek mar meg elvek,ezt elismerem...de azert nem szeretnek Hanginak ennyifele nyalanksagot,edesseget adni az teny!Fog o majd meg enni ilyeneket,nincs teljes eltiltas....de azert meg nem erzem hogy ennek most lenne itt az ideje :wink: Amugy meg ha mi nem eszunk ilyeneket,akkor minek is adjak neki olyat,amit nem lat,nem tud,nem kunyeral????En is sutogettem anno,de persze azert en inkabb preferalom a zabpelyhes sutiket,a barna,teljeskiorlesu pekarukat,de azert apa szokott enni ezt-azt,mert elegge kakabelu :lol: ...sot most is csinaltam maglyarakast :wink: (de hangi abbol nem kap,mert dio van benne :wink: )es van meg ezer+ezer lehetosege majd nagyobb koraban ezekre.De az hogy megtanitsam lehetosegszerint "hasznosabb"etelek fogyasztasara,az az en feladatom,es en eszerint taplalom,es taplalkozok en is!Es ez nem jelent semmit,de en a regi berogzodeseket nem tartom jonak a sok allergia,vercukorproblema,magasvernyomas,koleszterin,meg az egyeb erzekenysegek miatt,sok a beteges gyerek/felnott......tehat valtoztatni soha nincsen keso,es ez sem szentiras...de ha megtehetem,akkor maskent probalom nevelni ot,mint anno minket a menzakajakkal,meg a szirupos teakkal,csupacukor sutemenyekkel.....Tudom-tudom,mi is felnottunk igy,de ha lehet maskent is,akkor miert ne tehetnem meg ezt annelkul,hogy barmiben is hianytszenvedne a gyerekem. :wink:
Amugy en is eszek neha ilyeneket,es pont ki is birom ennyivel,remelhetoleg majd Hangi is igy fog taplalkozni!Tehat nem tiltok,csak jo lenne ha a vilag valtozna picit,es en ennyivel probalok hozzajarulni,minden felreertes es eliteles nelkul!Es mivel nem vagyok mar annyira fiatal,szeretnem en meg azt a teso babat is,es szeretnem latni az unokaimat is :wink: (ez nem azt jelentette hogy Te nem ezt szeretned!!!)

Minden bekapasa:nalunk is megy,de inkabb huncutkodik....mar tudja hogy nem szabad,de persze ebben a korban az izlelessel is tajekozodnak a nagyvilagban!En eddig 1x talatam egy ujsagcsucskot a pelusban...igyekszek resen lenni,ami nem egyszeru!!!
Fagyis kep a csuuuucs!!!
Teapanak boldog 35.et kivanok!!!Mi mar tul vagyunk rajta par honapja :roll: :roll:
Hogy unnepeltek???

Hehehehe:nem all jol a sort! :lol: :lol: :lol: ez meg valtozhat :wink: Nekem eros,izmos labaim vannak,sosem szerettem,nem is hordtam sortot......most Hanginak huslaba van,de majd ha eljon az ideje,dolgozunk rajta!Juli 3-tol uszotanfolyamra jarunk :wink: Ne bankodj,meg sok viz lefolyik a Dunan addig,es ha Toletek azt latja hogy sportosak vagytok,tutira o is beindul....ja es 3 eves korukra tobbnyire a lassan beindulo babak is utolerik azokat,akik hamarjaban kezdtek el mindent!Nem lehet ezt elore tudni!! :wink:
Oktober: :wink: :wink: :wink: 8)

Hendegabi:nagyon varunk am vissza!!!!Es ne rettentsen el a sok iras,majd bekapcsolodsz,es egyszer visszaolvasol :wink:

Most megyek vegre ehetek a jo kis rakottkaposztabol...mar 2 napja erre gyurok :wink: ,persze husi es tejfol kihagyasaval!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Bucus:isteniek a kepek,latszik hogy Lottus jol vette az elso ismerkedest a jasztoterrel!Az hogy elkampicsorodott...na ez is majd valtozik,garantalom!!!Gyonyoru ez a jatszoter!!!Es a kacsas kepek is!!!Latom,lanykad ki is dolt :lol: :lol: :lol:
En is igy voltam az elso homokozos moka utan,hogy alig akartam hazajonni,es masnap is alig vartam hogy ujra menjunk!!!Lehet en jobban elvezem,mint Hangi :lol: :lol: :lol:
Az tortent,hogy a hinta mar nem is akkora favorit....csak a homok,a maszoka,es a gyerekek!!!

Szuper az uj babakocsi,en is ezt nezegettem,ilyet szerettem volna,de eppen ez nem volt hasznaltan,es az elsokerekei kicsit kevesnek tuntek...De jol szuperal ugye???Jo vasar volt!!Mi majdnem ugyanilyet vettunk,csak Dream on Me a markaja,amugy tok hasonlo funkciokkal bir,ilyen a vaza is,a kupolaja,az uloresze,stb....Jol all Lottinak a piros!!! :lol:
Akkor mindjart indultok haza....basszus hogy mi miert vagyunk ilyen messze.....innen aztan nem lehet csak ugy hazaugrani...
De jo lenne ha tudnal talizni a csajokkal,mar en is ugy megtennem....Remelem osszejon Nektek!!!

Orsi:csak azert vettem magamra,mert tobbnyire ilyenekrol en irtam ezt-azt :oops: :oops: :oops: de egyebkent ertelek en :wink: Es ugy ereztem muszaj ra reagalnom,mert az hogy en miert nem adok dolgokat arra is van magyarazatom,amit meg is tettem jol :wink: 8) es az nem jelenti azt hogy itelkeznem kellene!!Nem is teszem,csak velemenyt alkotok a temaban,mert azt jol tudok :wink: :lol: :lol: es persze probalom tartani is ezeket....De tenyleg semmifele rossz gondolatom nincsen Veletek!!!

A fozelek evessel gyulik meg a bajunk,pedig mar probaltam a sajat kajankbol is adni neki,az menne is neki,de az nem az igazi abban a formaban....pl.a levesek....most a rakottkaposztabol azert ertehto okokbol nem kap....de kitartona probalgatom,es este vacsi elott azert eszik valamennyit,majd utana rogton kapja a szokasosat,csak a lenyeg,hogy zoldseg es husi is keruljon bele egy nap....na majd csak valtozik ez is,mert vannak siman evos napjai :lol:

En ovis koromban kaptam etvagygerjesztot,mert nagyon vekonyka voltam nem ettem rendesen......aztan meg meg is lett az eredmenye,imaod enni :wink: Nem tudom mit kene,de ugy tudom hogy a homeopatias szerek kozott van egy,amit en a tejserkentesrehasznaltam,mert arra is kivalo,de alapjaraton etvagygerjesztonek hasznaljak...Ha gondolod,leirom a nevet,es nezz utana,en is megprobalom,hogy adhato-e ilyen piciknek.....
De szerintem nem kell am annyira aggodni emiatt,mert nagyon egeszsegesnek latszik Odi!Ha beteg lenne vagy hianya lenne.akkor az latszana rajta...nem sapadt,nem beteg,mozog jol.....szoval varj meg piciket.Vagy probaltad mar az avokadot?Tudom,mar irtam rola,de tenyleg hatasos....probald ki...azt mindenbe tehetsz,csak az a lenyeg,hogy nem szabad fozni,sutni....a desszertekbe is keverheted,es a kesz fozlekekhez is hozzamixelheted!Tele van hasznos anyagokkal,es meg szepen gyarapszik is az ember tole!!!Es imadjuk az izet!!!
A homeos cucc az ALFALFA.....megprobalok utanaolvasni....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:mar 2 napja meg akarom kerdezni,hogy kinek drukkoltok a fociban???En nem ertek hozza am,csak erdekel :oops: :wink:

Mara mar csendesebb leszek,mert most 3 hetre elore bepotoltam a hozzaszolasaimat.....

Ja:isteni volt az ebedem :lol: :lol: :lol:
Most szakadt le megint az eg.....remelem 3 utan mar jobb lesz,zaporok nelkul....nem szeretnek csuromvizesre azni,es a homokozban is kepzelem mi lehet.....

:arrow: hajtogatok

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok!

Ancsurti!
De jó,hogy ennyit írtál!!!!!!!!!!!!!Végre itt vagy egy kicsit velünk és ráérsz! :) Természetesen ebből az evés témából nem lesz "veszekedés,vitatkozás"!Mindenki leírta a saját tapasztalatait és véleményeit!Én is leírtam én hogy csináltam a Vikicimmel!
Szerintem amúgy ezt embere válogatja,hiszen minden ember más és más,minden embernek mások az elfogadható dolgok,mások az elvárásaik és mások a szokásaik!És ezért nem kell a másikat elítélni szerintem!Én sem ítélek el senkit,hiszen minden édesanya próbál úgy cselekedni ahogy a gyermekének a legjobb és ahogy gondoljuk hogy legjobb!
Például én tapasztaltam a bőrömön az elítélést,mert én a Vikit 6 hónapos koráig szopiztattam,semmit nem kapott mellé!Igény szerint szoptattam és így nem volt szükség 6 hónapos kora elött vízre sem meg semmire!Én így láttam a legjobbnak és fel is nött!Sőt nagyon husos kisbaba volt ő is,akkor kezdett el vékonyodni mikor hírtelen sokat nőtt meg egyfolytába futkározott!Egyesek nem így voltak vele,mert például nagymamám is mindig rikácsolt,hogy szomjan fog halni a gyerek!De nem halt szomjan! :)
És nagyon sokan ugyanígy elítéltek ezéért és sokan egyetértettek velem!Védőnőm azt mondta ne foglalkozzak azokkal akik leszólnakl ezért,mert a babának elég a tej és az előtejjel mindig oltja a szomját!Gyerekorvosom se ellenezte a csak szopiztatást!Így mások nem érdekeltek,tudtam hogy Vikinek ez jó és nem lesz baja!
6 hónaposan természetesen elkezdtem a hozzátáplálást fokozatosan és akkor már ivott vizet is!
Tehát tényleg minden ember más és más véleményekkel vagyunk a dolgokról!
És én úgy érzem a sok szopizás miatt Viki és köztem olyan kötelék alakult ki ami elmondhatatlan és csodálatos és erős!
Tehát én nem ítéllek el ezért,hogy az egészséges életmódra neveled Hangit!Szerintem ez nagyon jó így! :)

Bucus!
Tényleg nagyon szuper lenne találkozni!Jó lenne összehozni valahogy!
Lotti nagyon édes,nagyon jók a képek,gyönyörű a kis csajóca!!! :)
És nagyon szép tényleg az a játszótér!
Hát tekertem,de 20 percet,mert Viki ma nagyon nyügös volt,unatkozott egész nap és ma nagyon sokat kellett vele játszani!
Gondolom az idő miatt is meg,hogy beteg amiatt is!Remélem ma már jobb éjszakánk lesz!!!
Na majd még jövök ma szerintem,mert uge egyedül vagyunk!Nagyon hiányzik a párom és marha furán érzem magam,hogy nincs itthon! :? :( Pedig hozzá kell szoknom,mert elég sokáig ott fog dolgozni,1 hónap az biztos,de lehet még több is! :? Ez van sajna!
Dolgoznia muszály szegényemnek,mert ő a családfenntartó még mindig!Jó lesz ha már találok valami melót,bár én nem fogok olyan sokat keresni de még mindig több lesz mint a semmi!

Kép
barbara83
 
 


Barbara:igen igazad van,csak az elozmenyek miatt veszem ezeket fel sajnos....
En is jol megkaptam mar a masik forumon ezt anno,amiert csakis es kiazrolag szopiztattam Hangi 6 honapos koraig...es az eszem megallt azon,hogy ez igy tenyleg ennyire gaz???Na mindegy,azota tojok ra,csak tudod erdekesnek talalom ezt picit....
A mostan beszelgetesunk is csakis amiatt volt,mert en tenyleg nem szeretnek senkit sem bantani azert mert maskent csinalja,csak erdekelt,hogy ki hol tart,miket csinal,megiscsak babas forum ez,es nem tudok a csajokkal mashol beszelgetni....csak is itt.Es szivembol nem is bantanek meg senkit,mert jo kis csapat ez,csak mar en is erzekeny vagyok erre kicsit,mert nehogy ez ennyire negativumkent jojjon le hogy picit valtoztatnek a regi szokasokon....
Amugy is egy lazado,megreformalo tipus vagyok :lol: :lol: :wink: 8)

Vikike gyogyulgasson,kell is neki a babusgatas,foglalkozas..plane ilyenkor!
Sajnalom hogy ennyire tavol van a parod,es ilyen sokaig...de talan ez nem tart majd orokke.....
A bicajozashoz gratulalok!!!Ugyes voltal!Eleg is kezdesnek a 20 perc,ne akarj most tobbet,mert elmegy a kedved :wink: !!!

Na hallom,Hangi ebredezik,percre pontosan 2,5 orat aludt ma is!!!Jol osszegyomoszolom,majd megprobalom a fozeleket,es talan eljutunk setalni is.....bar megint iszonyat fekete az eg.....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Megőrülök. Írtam egy kisregényt, és elszállt.

Bucus

Május 14-én jött meg utoljára, a kalkulátor szerint február 22. a szülés időpontja. Orvosi számítás szerint pénteken leszek 5 hetes, július 5-én 7+4 hetes. Ha addig nem lesz gond, akkor már tuti látni fog szívverést.Különben pontosan tudom, hogy mikor fogant, amikor itt írtam, hogy peteérésem van :oops:.

Lottus nagyon tetszik az alvós-sapkás képen.
Nem lehet, hogy csak a kiskrapek nem tetszett neki?
Tényleg ti milyen nyelven beszéltek Lottussal?

Akkor mikortól meddig jó neked a tali?Én gondoltam ám már , hogy hol tudnánk összefutni.
SZentendrén. Lilisgabinak tervben van, hogy megy arra, Conversano remélem nem megy akkor el, mi meg mindig szívesen megyünk arra apával.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ancsurti

SZülinapozás: A szűk család, anyuék, anyósék,tesók, párjaik, összesen 17-en leszünk.
Menü: A szokásos halászlé anyu által főzve (tudom mindig ezt eszünk, de mit csináljuk, ha szeretjük), csinálok túrós csuszát. Arra gondoltam, hogy rendelek két tál sültes tálat, vagy grillezünk. Őszintén én nem akarom a gyerekem 1. szülinapját a konyhában tölteni, és ha kiszámoljuk nem nagyon lesz többe, mintha mindent megvennék hozzá. Csinálok salátát. ANyós csokitortája, én meg túrós gyümis tortát gondoltam sütni.

És akkor , hogy jól megünnepeljük a kislányom, arra gondoltam, hogy elhívjuk a baráti kört is, persze nem akkor, mikor a család itt lesz, majd 1-2 hétre rá. NAgyon sokuknak van már gyerekük, tavaly hárman szültünk 4 havonként :D , csak lányokat. Volt már nálunk mindenki, csak együtt nem volt a banda, így jó alkalom lesz arra, hogy végre együtt legyünk.
Persze mindez pénzfüggő is, hogy összejön, nem kevés pénz kell ennek a megteremtéséhez.

Sajnos hiába van apának 3 munkahelye, annyit keres azzal, mint amennyit egy helyen kellene.
Van egy kocsmánk, ami ki van adva. A csajszi március óta nem fizet nekünk, sőt a rezsit sem. Most a lány hülyesége miatt ráadásul bezáratták 1 hónapra a kocsmát.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Barbi

Sajnálom, hogy egyedül vagy.
Küldöm Vikinek a gyógypuszit.

Én is fél évig csak szoptattam, szerintem ez mostanában már elfogadott dolog.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: