Új privát üzeneted érkezett!

Timi, szegény pici Hanga! Hogy mit ki nem áll az a fej :( Sok puszi rá!!!! Hol kaptál végül tapaszt?
Érdekes, kilóban én sem vagyok sokkal több, mint régen, de valahogy a hasam nem az igazi :lol: :lol: :lol: Neked viszont gratula a nemhízáshoz, manapság tudom, mekkora öröm az is :wink:

Zsófi, proshow gold a program neve, bár barátnőmnek nem sikerült letöltenie, nem tudom, mi lehetett a gond. A youtube meg megkérdezi, hogyan kívánom feltenni, mikor töltöm. Az más kérdés, hogy eszes barátném feldobta nagy örömében a facebook-ra nyilvánosra :?

Nyuszi, persze, nem arról van szó, hogy nem pótoljuk tejjel, csak hát kicsit parázok, hogyan fogadják. Ingázás nem hiszem, hogy tartós lesz, múltkor egy hónap alatt lefutott, ez szerintem még rövidebb lesz. Csak készüljek már el a falvédőkkel :roll: Rajtam áll csak a dolog, de most épp bedöglött a varrógépem, anyumé meg tegnap került még csak el hozzám.

Nem mondja mindenki, hogy ekkora kín a kaja mindenütt? Mindenki azt hiszi magáról, hogy majdnem egyedül van, erre kiderül, hogy nincs kivétel? Na jó, Emmám még ezekhez képest kifogástalan úrinő, ő csak épp nem engedi mostanában, hogy segítsek, így kicsit nehézkesebb a dolog, de ő legalább eszik mindent. Tegnap hatalmas áttörés történt, megették végre a krumplifőzelékemet, még Míra is, bár nem nagy kedvvel
:? :lol:

Babus, egy kis bíztatást kérnék mindannyiunk nevében; mikor lett könnyebb? Mármint az evés. Mikor javult, normalizálódott? Melyik állapot mit takart/takar most? Rég milyen volt? Most milyen?

Tegnapi tali Zsuzskával szuperül sikerült, mindketten kimentünk az Aréna játszótérre. Kár, hogy mindkettőnk más játszót ismert ezen a néven :lol: :lol: :lol: :lol: Na majd legközelebb :oops:

Felhívtam ma nagyfőnökömet, hogy vissza szeretném szolgáltatni neki a babakocsit, amit adott, ha kéri. Mellesleg megkérdeztem, kisfőnököm említette-e, hogy vissza kívánok menni a közeljövőben. Persze miért is, nem fontos az, hogy lehet, hogy ki kell miattam rúgni valakit. Nos, a lényeg, hogy tisztáztuk, mit is akarunk egymástól, aminek az lett a vége, hogy baromi rendes volt, és azt mondta, hogy ő nem akar a bölcsi útjába állni, így utána jár, hogyan tudna nekem munkáltatóit kiadni, amivel a lányokat gond nélkül felveszik, de én meg csak akkor kezdek, amikor akarok. Csak sikerüljön neki, és tuti az angyalok között a helye, ha engem kérdeznek.

Kicsi Míra éjjel átjött sírva, hogy fáj a pocija, majd nemsokára a kinlódástól öklendezett, hányt egy kicsit. Olyan forró volt, hogy majd elégett a kezem, erre a lázmérő 2szer is 36,7-et mért. Csak melege lehetett? Egy ideig szuszizott közöttünk, bújt, panaszkodott, hogy fáj a poci, majd egyszercsak közölte, hogy ágyikó. Visszavittem a helyére, reggel negyed8-ig aludt. Én meg a lábánál a földön, annyira aggódtam. Na meg Emma is megébredt és csak így tudtam megnyugtatni, hogy ott maradtam. Arról nem is szólva, hogy gyógyszer ellenére majd szét szakadt a fejem. És még mindig. Mi lehet ez? Mármint velem. Mert Mírával tudom; nem volt kaki tegnap és hülye anyja mekis kaját adott neki vacsira, mert játszó után az tűnt a legpraktikusabbnak :oops: Soha többé!

Aztán eldugulok, kicsit sok lettem, BOCS, hétvégén vendégem lesz, nem hiszem, hogy tudok jönni. Pussz Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, jesszus :shock: :shock: :shock: Még jó, hogy nem kajált belőle. Tanulság, krémek eltüntetve. Csavaros tetejűek is, pattintható tetejű és bármilyen. Mindent képesek kinyitni. Most nyugodj le, igyál egy pohár vizet, és ülj ki sütkérezni a teraszra. Nálunk már gyűlnek az esőfelhők, használd ki, míg nálatok jó idő van. Hát, minden együttérzésem a Tiéd!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: hüha :shock: :shock:
Törpi: ugye azt mondják 1 év után könyebb aztán meg h 2... :lol: nálunk inkább a 2 volt a vizválaszto :oops: :lol:
ja kaja még nem okés teljesen ám, a nagyszék-naygasztalnál örülnék ha több idöt töltenének egyhelyben :oops: :oops: :lol: :lol: ebéd még etetöszékes mert akkor tényleg esznek is :lol:
hu kaja igazábol a korházazások után lett jobb...ugye mind2en lefogytak és vissza kellett hizni nagy zabagépek lettek akkor szerencsére koppkopp azota is esznek rendesen
sajnos a fözelékek annyira nem megy de egyre több dolgot megsznek megkostolnak és amondo vagyok h majd meg is fogják szeretni addig meg vannak kedvencek pl tészta :oops: hát ha az kell az kell, eddig pl. nem voltak levesesek mostanság meg rákattantak és szivesen eszik végre megy is a szájukba nem csak mellé :lol: hát valahogy igy alakulnak a dolgok :lol: ja a paradicsomot pl. vagy 3 honap kellett mire megszerették :lol: elöször az almát se ették darabosan most meg falják a játszon :lol: tökfözeléket imádják igy tuti minden héten van :oops: :lol: uj dolgokat azért probálgatok pl a retket se ették eddig mostanság kezdik eszegetni :lol: a fasirtot se szerették elöször most meg zabálják és kiabálnak h kérek még husgolyot :lol:
kérdezz ám nyugodtan :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Nyulasz: mi lett kajcsival? megették uzsira? sztem ez tök jo, nálunk ha nagyon álmosak pl akkor szoktak keveset enni de akkor ha felébredtek egyböl mondják h ebédelünk és akkor tuti megeszik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és délelött nincs semmi nasi-édesség csak gyümi-vizezettgyümilé :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na eldugultam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Érdekes dolog ez a kajálás! Enyémek akkor sem eszik meg a kenyérféléket, ha a fejem tetejére állok, csak és kizárólag az abonettet és a saját kezűleg sütött pogimat eszik. Főtt kajából viszont szinte mindent megesznek. Most már délelőtt van csipegetés a nagyasztalnál széken ülve kölesgolyó gyümilével. Ma ehhez még hozzájött a friss meleg pogácsa, meg több marék cseresznye ebéd előtt fél órával és mégis elfogyott a lencsegulyás. Máskor meg semmit nem esznek egész délelőtt és az ebéd sem fogy úgy, ahogy kéne.
Babus: jó, hogy ezt így leírtad, mert legalább látjuk, hogy van fény az alagút végén! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: milyen pogirecepted van??? enyémek is imádják :lol: én turosat szoktam nagyon könnyü :oops: :lol:
nyamiiii cseresznye :wink:
jaj multkor én is azt hittem h semmi vacsi nem lesz mert mindent összeettek (na ja nagyik jöttek ilyen süti olyan süti ezmegaz :lol: ) és mégis vacsiztak :lol: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: én is túrosat szoktam, most kaptam egy másikat, ez is könnyű és nagyon fini.
2 dl tej, 5 dkg élesztő, 5 dkg margarin, 1 kg liszt, 1 nagy pohár tejföl, 2 db tojás, só, 20 dkg reszelt sajt a tetejére (én a tésztába is reszeltem úgy 10 dkg-ot). Élesztőt felfuttatod, összegyúrod, kicsit hagyod kelni, de ha nincs idő az sem baj, mert egyből süthető és a sütőben szépen feljön. Ujjnyi vastagra nyújtod, szaggatod, tojással megkened, sajttal megszórod. Én 180 fokon sütöttem halványra.
Te melyik túrósat szoktad? Én azt amibe mindenből 50 dkg kell.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: remélem olvashato, lehet Te is ezt ismered csak duplában? :lol:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és persze köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nem egészen, sőt! :lol:
50 dkg liszt, 50 dkg túró, 50 dkg vaj/margarin, 30 g élesztő, ezt összegyúrjuk, min. 20 percig hűtőben pihentetjük, utána nyújtjuk ujjnyira, lekenjük tojássárgával a felét (2 db kell hozzá), másik felét ráhajtjuk, nyújtjuk, kenjük, hajtjuk (én mégegyszer ezt meg szoktam ismételni, de 1x is elég kenni-hajtani), szaggatjuk és 180 fokon sütjük. Nyulaszék már kóstolták, nálunk ez a nagy kedvenc.

A mai délután egy katasztrófa volt és hol van még a vége?! Nem is részletezem. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: :lol: :lol: :lol: nálunk a sudocream a nagy kedvenc
mondjuk ha szteroidosból kajálnának be azt én sem díjaznám annyira

Kilók: én 1 kemény kilóval kevesebb voltam, a napokban mint szülés előtt, de a gatyáim nekem is hasban, meg csípőben összementek :evil:

Törpi fejfájás a szél miatt is lehetett
nagyfőnők jobb fej mint kisfőnök, vagy más nemű? nem is tudom ilyenkor ki a megértőbb, férfi vagy nő?

Babus! én nem tudom mikor lesz könnyebb eddig még csak egyre nehezebb úgy tűnik

Laurának ma szálka ment mindkét tenyerébe, egyikből kiszedtem, de a másikból nem, mert az 2 emberes lesz, és délután egyedül voltam velük, remélem egy éjjel alatt nem gyullad be vagy ilyesmi

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Timi,tejóég :shock: azért dokira,vagy ügyeletre csörögj rá,bár nem tudom mi okosat tudnának mondani,de hátha legalább megnyugtatnak!

Babus,felkeltek,és mondogatták,hogy ebédebéd.De megint nem díjazta Bada,ugyanaz,két kanál,és tépi le az előkét.Aztán elraktam megint a hamit,majd 10 perc múlva elővettem,magamnak megmelegítettem,odaültek nagyszékre körém,és az én tányéromról,az én villámmal ettek.Na de ezt is úgy,hogy 4-5 kanál,majd lemászik,fut egy kört,visszajön,szóval így nem akarom ebédnél.
Tegnap spárgakrémleves,igaz először ettek,Noémi kanalazta,Bada 2 kanál,jött a műsor.Utána rakottkrumpli,azt most nem igazán ették,végül felbontottam 1 üveg bolognai bébiételt,az gyönyörűen lecsúszott egy ide,egy oda,majd felbontottam mégegyet,és azt is megeték.Szerintem csak válogatós Balázs :roll:

Törpi,játszó :lol: :lol: :lol:
No,talán kisfőnök megoldja a problémád! :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,nálunk sem esznek mamával,apával többet,vagy jobban.
Szálka,szegénykém,Noéminek is volt valamelyik nap,szerencsére sikerült szemöldökcsipesszel kiszednem,nem volt egyszerű :x

Ja,és még azt akartam írni,hogy Timi túróspogija szupeeeeeeeeer :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni: szálkát sajnálom, biztos nem gyullad be neki.

Nyulasz: :oops: köszi! :D Badáról nem is hinné az ember, hogy ilyen tud lenni. Olyan kis nyugis, szófogadó gyerkőcnek tűnik. :shock:

Ma délután jön anyu, mi meg lelépünk apával moziba, előtte ikea (leesésgátló) és brendon. Kinéztem egy jó kis itatópoharat, mert az aventtel tele a hócipőm, állandóan letekeredik, de ezt meg kell néznem élőben, hogy jó-e. Igaz 24 hótól ajánlják. Ez az:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 2&pageno=2

jaj de várom már a mai délutánt! A tegnapi után azt hiszem mama felkötheti az összes ruhadarabját, mert fürdetésig haza sem jövünk!
:lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! remélem jól éreztétek magatokat :D , kell ez néha
nekünk nem tudom mikor lesz erre lehetőségünk :cry:

Nyuszi! már régóta esznek gyerkőcök egyedül? vagy egyedül kezdik, és te fejezed be a kanalazást?

Délután kinn voltunk nagy játszón, mini ikres találkozó volt :shock: , hirtelen 4 en voltunk különböző korúak és párosítások :lol: :lol:
csajok rögtön kiszúrták hogy ikerkocsi és szaladtak oda kivenni belőle az innivalót :oops: :oops:
és mintha vonzanák egymást egy játékra tömörült mind a 8 gyerek

Móni
KépKép
reunion
 
 


jaj, nagyon jó kis délutánunk volt! :D Aki szereti az akciófilmeket, annak nagyon tudom ajánlani a Halálos iramban 5-öt! Esküszöm ezért másodszor is beülnék moziba! :D
Lányoknak kaptam új itatót, persze nem a brendonban, mert ott csak kék volt, viszont fogalmuk nem volt eleve arról sem, hogy ez létezik más színben is. Elefáni mellett mentünk el, hát benéztünk, hátha! És volt! És az én 18 hós lányaim simán isznak belőle és végre nem csöpög-folyik, tekeredik le! :D Hanga ki sem adta a kezéből, ölelte magához, az ölembe is úgy kapaszkodott fel, 1 órán keresztül nem tette le. Annyira tud örülni, ha kap valami újat. Alexa meg egész délután jókislány volt, ahogy hazaértünk elromlott és kizárólag nyakba csimpaszkodva bírt nyafogni mindenért.
Megvettük a leesésgátlót, holnap éjszakára már az lesz. Nem rettegek ám! Áááááá, dehogy! :x

Móni: nincs senki akire egy délutánra hagyhatnátok a lányokat? Tényleg kell néha a lazítás.

Időjárás-előrejelzés most két nap esős időt jósolt, de keddre már melegedést és napsütést. Úgy legyen! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Leesésgátlóra kíváncsi leszek hogy működik, velük alszol?
emeleten alszanak vagy földszintesben laktok?

Nekünk is kellene már valami itatós újítás, nekünk még mindig az avent 3 as cumival az egyetlen amit elfogadnak igazán

Sajna 70 km-es körzetben nincs senkink, még olyan barátaink sincsenek akik segíthetnének bármiben is vagy átjönnének beszélgetni, hogy jobban teljen az idő

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,de jó ez a pohár :D na majd lecsekkoljuk :lol: :lol: :lol: érdekes a kialakítása,de talán jobban hasonlít a pohárból való ivásra.Egyébként amit belinkeltél,ott háromféle színben van...jól megnézted :lol:
Mozizni megyünk mi is apával valamelyik nap,mi ha letettük őket aludni akkor.
Hű,leesésgátlós alvásra nagyon kiváncsi vagyok :lol: :lol: :lol:


Móni,ikres tali :D az jóóóóó!
Má nagyon régóta van kanál a kezükbe,Noémit nem izgatta,csak az asztalt karcolgatta vele,vagy kifeké próbálta túrni a kaját,Balázs viszont próbált vele kanalazni,aztán egyszercsak Noémi megfogta a kanalat,és elkezdett vele enni.Kb 1 hónapja,esetleg másfél hónapja,Bada még eléggé kutyulgat... tanítjuk Noéminek,hogy markolja meg a kanalat,mert akkor több megy a szájába mint az előkébe,de ő a végét szereti fogni,de úgy túlságosan meglendíti,és a csuklója felé csöpög a kaja.Ha megmarkolja,akkor nagyon ügyes,de ritkán tudom rávenni :? És bal kézzel tud csak enni,pedig amúgy jobbkezesnek tűnt.Bada meg totál fordítva tartja a kanalat,vagy az öblös részét lefele,vagy mégjobb,amikor a nyelével akar enni...de ha segíteni akarsz neki,akkor vége,hátradől,és se enni,se etetni nem lehet.Mondjuk ő így van sok mindennel,hiába mutattam a rajztáblán,hogy a ceruzát fordítsa meg,mert csak a másik felével lehet rajzolni,legalább 3 hétig próbálkozott a másik végével,mire feladta.Valamelyik nap rendes ceruzát kaptak,hát annál sem fogadta el,hogy csak az egyik fele rajzol :lol: Szóval Noémi egyedül eszik,és kb 1 hete már nem is tudok adni neki 1-1 kanállal,addig legalább engedte,Balázst még etetni kell,és néha bejuttat egy két falatot magának.

Érdekes,hogy nem fogadnak el új itatós poharat,na majd meglátjuk a kopaszin mit szólnak a mienkhez :lol: Timiéknél az első,hogy elszedik egymás vizét,és kiiszák az egészet :lol:

Kinek van sima ikeás etetőszéke???

Arra gondoltam,hogy eladom a chicco székeket,és veszek ikeásakat használtan,mert ez most szinte új,két hónapos,és tökéletes állapotban vannak(aztán ki tuja milyen hamar leamortizálják),viszont amiért ez kellett az a tápizás miatt volt,mert ebben dönteni tudtam őket,de már csak Bada ül az etetőszékbe tápi miatt,sőt kiakadt mikor mondtam nekik,hogy együk meg reggel a nagyágyon a tápit,sírt,hogy a székbe akar menni,így Bada a székben,Noémi a kanapén mellettem egyedül ette,és vééééégre így is annyit evett mint szokott :D Szóval a kérdés az,hogy jó-e,szeretik-e a gyerekek,érdemes-e lecserélni,nem másznak-e ki könnyen belőle meg hasonlók...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni, szálkával végül mi lett?
Nem lehet egyszerű így, hogy nincs lehetőség lepasszolni a csajokat nagyritkán, hogy apával kettesben elmehessetek egy kicsit :( A barátokkal amúgy is nehéz, mert ha kisgyerekes, mint Te, akkor ő sem tud mozdulni könnyen, a nem kisgyerekesek meg (azaz, akiknek még nincs gyereke) többnyire elkopnak, ha már nem vagy party-arc és állandóan ráérős, együttlógós csaj. Nehéz na, az eleje különösen. :?
Kisfőnök nő, 50 feletti, humánus, szeret is, csak beszari, fél, hogy bajba kerülhet. Középvezetőm pasi, nem túl családcentrikus, 3 gyerek apja 2 nőtől. Nagyfőnök, akitől két ikerkocsit is kaptam kölcsönbe, pasi, 5 gyerek apja. Ő mindig ilyen emberséges volt, meló ügyben sosem volt semmi közös pontunk, így békében éldegéltünk, én vagyok neki Juditka. Életemben nem hívott így senki, nem tudom, mért jött ez neki, de nem feltétlenül érzem ezt rossznak.

Timi, éljen a kikapcsolódás!!!!! Örülök, hogy jól érezted magadat. Leesésgátlót csak teszteljétek az egész társaságnak. Mint írtam, nekem sem sikerült még bevetnem, kíváncsi vagyok, Ti hogy fogtok működni. És mondjuk tuti teszek az ágyuk mellé matracot az első éjszaka. Zsuzska mesélte, hogy náluk volt esés egy-kétszer az első alkalmakkor, de aztán gyorsan megszokták, megtanulták.
Megbeszéltük már, mindenkivel angyalok, csak anyát jó móka kikészíteni. Ezért is félek duplán a bölcsitől. Ott majd két mintagyerekem lesz, ezért itthon meg le kell majd vezetni az egész napos bennmaradt feszkót. Mi lesz itt????? :shock: :shock: Lehet, hogy én költözök.... a diliházba :? :oops: :lol:

Nyuszi, ezek a kajamizériák :shock: :shock: :shock: Azért itt még, mikor itt voltatok, nem volt ennyire súlyos a helyzet. Bezzeg, ha Emma etethetné, tuti befalna mindent :wink: :D

Babus, lányaid tök jó, hogy ilyen hálás fogyasztói az alkotásaidnak. Így tényleg öröm lehet sütni. Meg gondolom már segítenek is, és így különösen élvezetes. Valóban, én is most tapasztaltam, hogy amit eddig nem ettek meg (krumplifőzi), azt most ették, Emma két alkalommal is elfogadta. Talán én is próbálkozom majd még másokkal is. Talán ehhez is meg kell érniük.

A helyzet nálunk nem túl rózsás, Míra lázas, 38-39 között van egész nap, a csillapítók is csak ideig-órig hatnak, többnyire együtt, külön-külön nem. Sírdogál, fájlalja a hasát meg a fogát :shock: Én a torkára tippeltem, de mondja, hogy nem, és mutogatja a rágófogait. Tegnap éjjel mellettem aludt, bebújt apa helyére, ma meg miután leraktam egy kúppal, 1 órával később nyafogva jött ki a szobájából, és csak egy Panadol, valamint negyed óra babusgatás után kérezkedett vissza az ágyába. Tűzforró volt szegény, csak a Panadol után ment le a láza és tudott elaludni. Asszem érdekes éjszakánk lesz :( Csak gyógyuljon meg jövő péntekig, Halász Judit koncertre mennünk kell!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, mi nagyinál szoktunk IKEA-s etetőszékben enni, de abból sokkal nehezebb kimászni, mint a mieinkből, mert sokkal szűkebb. Csajok szeretik, de hát persze az újdonság. Emlékeim szerint Babuséknak van ilyen széke, de ő sosem panaszkodott rá. Vagy rosszul emlékszem? :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,jajj,fogacska lenne?Jobbulást Mírának!

No én meg rosszul írtam,hát a nagyfőnök oldja meg a problámádat ...reméljük:wink: Juditka :lol:

Tényleg talán Babusék...persze az újdonság az mindig jó,de nem cserélgethetem hetente a széket,hogy egyenek is :lol:
No meg Emma sem tuja mindig megetetni,pedig az volt ám az igazi :wink:

Na jó éjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: jobbulást :wink: ha neadjisten tovább tart láz azért nézess egy pisit remélem semmi komoly :wink:
Nyulasz: igen nekünk van ikeás nagyon szeretem Csajok is, az nem jo h nem lehet betolni a szintén ikeás nagyasztalhoz, de mostmár mindegy mert ott már nagyszéken ülnek :lol: ebédnél még etetöszék az a tuti, ebédet enni kell akkor nincs mászkálás :oops: :lol: van hozzá az a deréköv az elég is h ne másszanak ki, nálunk ugye volt a be-kimászkálás de már leszoktak rola :lol:
gyertek nyugodtan kiprobálni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


rántott tojás = rántotta
király fiú = királyfi
:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: de jo akkor tudsz ikresekkel bandázni :lol: velünk a kutya se beszélget a játszon, már megvannak a kialakult bandák :cry: így ha jön vki ikres nagy az öröm tuti megszolitjuk egymást :lol:
Timi: de jo h bevált az uj itato :wink: hu ezer éve nem voltam moziban :oops: egyszer akartunk aszem szülinapom környékén de nem volt semmi jo film akkor :( hu mikor lesz a nagy ágyteszt? nekünk is kellene már :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,király fiú :lol: :lol: :lol:

Megtennéd,hogy mérsz nekem egy magasságot a széknél?

Törpi,hogy vagytok?
Ja,és olvasom a hurrá,ikreket,a végén van egy hasznos linkek összefogalaló,hátha tudnak a kérdéseidre válaszolni:

Szociális és Munkaügyi Minisztérium Ügyfélszolgálata
Felvilágosítás gyesről,gyedről,családi pótlékról,munkajogi kérdésekről:
www.szmm.gov.hu Bp.,V.,Akadémia u.3. T.: 475-5860

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: a linken valóban 3 szín van, én tudtam is, csak az üzletben nem tudták a dolgozók. :twisted: Rá is csodálkoztak, mikor megnézettem velük a honlapot. Elefániban meg egyből mondták, hogy 3 féle szín szokott lenni és volt is. Így most van egy zöld és egy rózsaszín. :D Ikeás etetőszék jó. Hajrá mozi!

Törpi: ó, jobbulást a csajoknak! :(

Alexa most már úgy mászik át a pelenkázóra, hogy el van tolva amennyire csak lehet, van 20 cm a két bútor között és rámol lefelé a polcról. Remélem ezt ma estével befejezi. Levettük az ajtóról a rácsot már egy ideje, mert nem lehetett őket becsukni, de ma lehet, hogy visszatesszük, hogy valami korlát mégis legyen. Én nem szándékozom velük aludni, bízom abban, hogy megértik és ott maradnak. Este biztos jó buli lesz még, de éjjel már csak nem kelnek fel randalírozni! Azért szorítsatok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jaj nagyon remélem kedden jo idö lesz :? kitaláljunk vmi esönapot??? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: magasság tálca nélkül 72 tálcával 73,5 cm

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: akrobata na :shock: :shock: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nekem ez a mozi volt a névnapi ajándékom. :lol: Egy vacsi is tartozik hozzá a kedvenc helyünkön, de egy napra nem tudtuk összehozni, úgyhogy az még hátra van. :D
Rántott tojás :lol: Nagyon jó! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: kedden jó idő lesz! Muszáj neki!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]B írta:timi76abus: kedden jó idő lesz! Muszáj neki!

jaj annyira szeretném!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,jujj,nagyon drukkolok! :D Szépen mondd el nekik,hogy most így fognak aludni,mert már nagylányok,viszont éjjel nem szabad sétálni,haki akarnak jönni,akkor szólni kell anyának.És ezt mondd el nekik minden este,és ha kijönnek,nyugodtan visszaviszed a szobába,és elmondod mégegyszer,és mégegyszer,lényeg maradj nagyon nyugodt,mert ha rájönnek,hogy ez neked bosszantó,akkor aztán vége :lol:

Neked megvan a kicsik és picik könyv?Ha nincs,én kölcsönbe kaptam,de szívesen odaadom,hogy elolvasd,én azóta sokkal türelmesebb tudok lenni velük(igazából a kaja dolog akaszt ki még mindig),de annyira másképp állok hozzájuk,és érzem is magamon,hogy sokkal jobban élvezem a mindennapokat.

Babus,köszi a méreteket,most megint bosszankodom,mert az asztalhoz jól oda tudnám tolni,csak az asztallap alatt van egy 5 centis perem körbe,így az nem engedi.De asszem ettől függetlenül lecserélem.Már csak jó áron kéne találnom,vaterán most drágák,még tavaly láttam ikrekeseken 1000/db volt,ha esetleg valahol belefutnál ilyenbe,vagy max 1500,akkor szólj,léci :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: nincs meg az a könyv, nem olvastam, megköszönöm, ha odaadod, mert mostanában nagyon úgy érzem, hogy nem vagyok én anyának való mégsem. :( Annyira nincs türelmem hozzájuk. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus! ez az ikres bandázástól távol áll, még sosem találkoztunk eddig és nem is tűnik valószínűnek a későbbiekben sem

Nyulász! mi is pont etetőszék cserén gondolkodunk, mert a nagyasztal vonzóbb, de én székmagasítóra gondoltam habár fogalam sincs az hogyan működik, nem-e hanyattesős a székkel együtt

ma lehet megyünk kismotort venni, akkor nézek én is valami itatót
kedvet kaptam tőletek :lol:

kedden jó idő lesz és kész :D , de ha nem akkor a játszóház nem jó?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi nagyon boldog névnapot kívánok!

Móni: csak avent csőröset ne vegyél! Az egyetlen ami jó, az az, ami Nyulaszéknak van! A többi csöpög, letekeredik!
Nekünk jó a játszóház eső esetén, de azért én a napsütésnek drukkolok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,én is boldog névnapot kívánok! :D
pedig reggel még néztem is :oops:

Móni,várd meg a keddet,szívesen odaadom ha neked nem gond,és ki tudjátok próbálni a varázsitatót.Majd viszek lussz üveg vizet,hogy elég legyen :lol:

Játszóház eső esetén szuper ötlet :D

Én nem akarok ülésmagasítót,mert ha megyünk vendégségbe akkor nem biztos,hogy van annyi szék,hogy ők is nagyon üljenek,meg nekünk is csak 6 van,és ha jönnek vendégek,akkor kevés :roll:

Timi,ez az időzak belőlem is azt hozta ki,hogy nem vagyok anyának való,de ha jobban megérted őket,hogy hogyan működnek,mit miért csinálnak,akkor te is jobban tudod kezelni a helyzeteket.Tudom könvből nem lehet megtanulni gyereket nevelni,de sok okos dolgot ír.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: igen nekünk is van körbe fa és azért nem jo az etetöszék :evil: pedig azt hinné az ember h ha ikeás akkor azért passzol :? :evil: :evil:
o igen ikresen szokott lenni sikitok ha látok :wink:
Móni: :( na akkor majd mi bandázunk együtt :lol: :lol: remélem kopaszin :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rossz hír Rékának folyik az orra, nem volt semmi oka megfázásra, most azt remélem csak valami "félreértés" az egész, és takony nélkül ébred

Zsófi Boldog névnapot kívánunk!

Türelem terén nekem is voltak problémáim, 1 éves koruk körül fogyott el igazán, aztán volt egy borzalmasan rossz éjszakánk, amikor egyedül voltam velük, és Laura felsírt, semmi nem segített, nem tudtam vele mit kezdeni, abszolut hisztinek véltem végül
és közben felketette Rékát is
Réka meg szolidaritásból szintén sírni kezdett
jobbra balra pakolgattam őket, villanyt feloltottam, hogy akkor játszanak, aztán leoltottam aludjanak, de egyre csak ordítottak, aztán végül én is, és azóta is bennem van, hogy ez volt a legrosszabb amit tehettem
még most is, ha eszembe jut nagyon rossz érzés, hogy ahelyett hogy babusgattam volna inkább kiabáltam velük

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz hű ez nagyon drága könyv tényleg ilyen jó?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok ilyen gyerek fotelja van valakinek
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/90116553

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyuszi, ezt a könyvet Te honnan szerezted? Mert tényleg nagyon drága. És sajnos nekem is vannak időszakonként kételyeim magammal szemben :oops: :oops: :oops:

Míra aludt éjszaka végül, de lázas reggel óta, továbbra is a hasát és a fogát fájlalja. 3 rágóját látom egyszerre jönni, a pocija meg valóban megy, sokszor kakil hígat, pocit. A Panadol reggel 38,5-ig vitte csak le a lázát, most kaja után kap kúpot, aztán szunya.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: a legtöbbször tudom (vagyis azt hiszem, hogy tudom) hogy mit miért csináltak (7 év pszichiátriai munkából valami ragadt rám :wink: ) és tudom is, hogy mit kellene csinálni, mégis az üvöltő állatot hozzák ki belőlem és nem tudom magam kontrollálni olyankor. Utána persze szánom-bánom, de az már késő. Most megvilágosodtam! A gyerekeim teljesen jól működnek, én vagyok rosszul összerakva! :lol:

Móni: na ne már! Takony hess!

Alexa ma délelőtt valami extra módon bújós és visít, ha valamiért le szeretném tenni a 9,3 kilóját.
Olyat mondott ma nekem a Hanga, hogy elpityeredtem örömömben! Ültem a földön, ölelgettük egymást és mondtam, hogy szeretlek Alexa, szeretlek Hanga, erre Hanga: " szeret" és a vállamra hajtotta a fejét és ölelt. Hát és szépen elbőgtem magam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: a foga lehet a ludas, fájhat a pocija a hasmenéstől, amit a foga okoz -szerintem :? . De én mindíg ilyenkor nagyon optimista vagyok, drukkolok, hogy ne valami vírus vagy baci legyen!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szegény Míra gyógypuszik neki reméljük tényleg csak a foga

Timi! na ugye, nem is mondhatsz ilyet hogy rossz anya vagy,
ez az isteni gondviselés, most volt rá a legnagyobb szükséged, hogy biztosítsanak felőle te vagy a legjobb anyukájuk a világon

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: írd be az etetőszékeket a keres rovatba az ikreseken. Nekem bármi kellett egyből jött valaki, hogy neki van eladó. Hátha neked is bejön!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű lányok,nem is tudtam,hogy ilyen drága ez a könyv :roll: mondjuk jó vastag :lol: No,akkor majd szépen körbeadogatjuk ezt,majd mindenki igyekszik elolvasni gyorsan,és akkor nem kell megvenni :wink: Nekem tetszik,elolvastam a hurrá,ikrek és az ikrek könyvét is,de egyik sem tetszett,igazából nem ad tanácsot,csak leírja,hogy milyen problémák adódhatnak,de ennyi.Ebben meg leírja azokat is,hogy hogyan segítsük a beszédfejlődést,például sose javítsuk ki a gyereket,mondjuk enyémek a répát hipának mondják,ilyenkor nem szabad mondani,hogy nem hipa,hanem répa,mond szépen répa...viszont nekünk nem szabad hipának hívni,hanem csak rá kell mondanunk,hogy igen,répa.És ehhez hasonló dolgok vannak benne,félelem az új dolgoktól,ez ugye most sokszor lesz aktuális,mivel rontunk a dolgon,sose mondjuk,hogy de butus vagy,hiszen ez nem bánt,és esetleg ki is nevetjük,mert az csak egy teknősbéka...szóval szerintem hasznos,na majd körbe megy szépen,csak akkor az a kérésem,hogy senki ne üljön ajta túl sokáig.

Törpi,Móni jobbulást,remélem sehol semmi komoly!
Timi,ez nagyon cukiiii :D Ismerem az érzést! :wink:

hú,lépnem kell,majd még jövök.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, de drágák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi, ezek igenis azok a dolgok, amik engem nagyon érdekelnek, amiket nagyon fontosnak tartok, és mivel én lakom a legmesszebb tőletek, jobbnak látom még bölcsi előtt beszerezni magamnak, de azért köszi. Jó, hogy leírtad, mi is van benne.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?