Új privát üzeneted érkezett!

Na, szóval…
Szerda este ébredtük a fura köhögésre, azonnal bementem hozzá. Szegénykém remegett, sírt, köhögött egyszerre, és láthatóan nehezen kapott levegőt. Megnyugtattuk, ablakot, hűtőt nyitottunk, akkor rendeződött. Azért felhívtam az ügyeletet, ők azt mondták, h ha újra előjön, akkor vigyük be. Nem voltam nyugodt, és mégis azonnal bevittük. Kapott kúpot, aztán beutaltak a Bethesdába. Ott már csak inhalálták, de aznap éjjel + 1 tünetmentes éjjel még maradni kellett. Szerencsére azóta sem volt semmi, ezért hazajöhettek.
Állítólag vírusos a dolog, most távol kell artani Barnitól még 2-3 napig. Na, ez nem lesz könnyű! :roll:
Reméljük soha többet nem lesz ilyen, de sajnos nem lehet tudni, és megelőzni sem…
Ja, és ha már ott voltunk, felvágattuk a nyelvét. Vérzett a szívem, h „kínoztatjuk”, de legalább ezen is túl vagyunk már, és így reméljük nem lesz gondja a beszéddel sem! (Azt mondták, h lenőtt nyelvvel, tuti beszédhibás lesz…)
Szoptatások között rohangáltam a kórházba, eléggé kifáradtunk mindnyájan, a tejci meg kevés lett így tegnapra, de mára minden ok!
A kórházban eszméletlen rendes volt mindenki, a férjem meg egyszerűen csúcs volt!!!!!!! Emmára is nagyon büszkék vagyunk, simán evett, aludt, rohangászott a folyosón. Csak akkor volt baj, ha egy fehérruhás közelített hozzá!

Azért megnyugodtam, h nem csak én lazázok a vasalással, jól esik a lelkemnek! :oops: :wink:

Virág, jobbulást Kendének, remélem Csani nem kapja el!
De jó, h írod a Cebiont, lehet, akkor én is adok a kicsinek..

Dharma, lehet, h másik tápitól nem lenne kemény a széklet. Egykérdést megér a dokinál vagy védőnőnél!

Cat, hova kell ilyenkor vinni őket? Neurológushoz vagy mi?? Remélem csak átmeneti ez a gond, hamar helyreáll Beni beszéde, és nem diszlexiás.
Megértem, h nehezen „válsz” el Marcitól!! Miért nem vesztek egy óriási ágyat és alszotok akkor együtt mindannyian?

Kisszilva, én mindig a Huggiest számolom drágának, de lehet, h vmit elnézek??? :roll: Nekifutok, ha legközelebb megyek DM-be!

Felcsigáztatok- megyek és teszek még egy próbát az adókártyával..

Zsu
svs
 
 


Kikocs: felhívtam a dévényeseket és kaptam 2 számot akik ezzel foglalkoznak de sajna Pécsett vannak.De ha minden igaz hétfőn már tudunk menni vele de majd csak este derül ki mert akinek elvileg lenne ránk ideje nem tartotta magánál a határidő naplóját és este kell visszahívnom a másik csaj is ő hozzá irányított volna minket.itt 50 perc egy torna és 3500 ft.Te ijesztettél meg igazán a diszlexiával meg a többivel. :shock: :shock: Egész Baranyában 3 ember foglalkozik ezzel csak sajnos. :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


és sikerüüüüült!!! 8)

Zsu
svs
 
 

 
 

Basszus, nekünk Apa levakarta a kártyát (csupa ragacs a háta), pedig most úgy szerettem volna én is leszedni a Cat-féle módszerrel :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


nekem elsőre lejött szépen.. nem tudom mi a baj... :D vissza is ragasztottam és elraktam a fontos iratok közé, még egy darabig úgy sem kell...

jaj én de nem értem... csípőszűrésre kellene vinnem Balit de nincs beutalóm... a dokim azt mondta nemkell... de az sztkban és a kórházban is kérték....

ezek szerint kell?? //de nem értem én ezt//

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


Nekem is sikerült leszednem az adókártyáról!!!!Tényleg nem is volt nehéz! :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Azon gondolkoztam miket szenvedhetnek,akiknek nincs egy "Cat" a közelükben,h megmondja,h kell szétszedni azt a kártyát. Lefogadom,h nem egy ember bosszankodik emiatt.

Zsu sajnálom,h utolért Titeket is ez a szörnyű "betegség". Én is tartok a krupptól,mert ahogy hallottam elég gyakori. Remélem hamar kinövi Emma! Nem megoldható,h nagyszülőknél legyen az alatt a 2-3 nap alatt?

Voltunk védőnőnél. Megkérdeztem a tápit és azt mondta,h az rendben,ha szilárdabb. De azóta már volt híg is. Kíváncsiságképp,h tényleg az okozza-e kevertem ma az antireflux tápit a normállal és meg is hozta a hatását. Úgyhogy ezzel minden rendben. Viszont keveset hízik :( Most 4010 g,amire azt mondták,h határeset,de adjak Neki több táplálékkiegészítőt. Megszoptattam ott,h megnézzék mi lehet a tejjel a baj és azt mondták,h nem eszik túl hatékonyan,nem ürül rendesen a mellem és valószínű ezért nincs elég. Nagyon rendes volt a védőnő,adott egy Avent bimbóvédőt,hátha azzal majd minden ok lesz és ráérez majd. Illetve újra ráérez,mert a kórházba még rendben szopizott,lehet a cumisüveg miatt ellustult :(

Beo örülök,h minden rendben volt a bkv-n. A kendőt nagyon imádják,abba én is nyugodtan viszem.

Páromnak névnapjára úgy döntöttem csinálok egy blogot,ahova majd filmkritikákat,meg hasonlókat írhat,mert ezt tanulja,csak amikor mondom Neki,h írjon és küldje el,akkor visszakozik,h Ő amatőr még. Na most majd megtanulja :D

dharma
 
 


dharma: hajrá a párodnak, én tuti olvasni fogom!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok
meg nem sikerult teljesen visszaolvasnom.
most eljottunk apaekhoz Abdra, es csak vasarnap megyunk haza.
Nemet billentyuzetre irok, azert nincs ekezet, bocsi...

A rotanak semmi jeleeeeeeeeeeeee.
Sot, azota csak egyszer volt kaki, elotte is 4 napig nem kakilt, most 2 napja nem. Teljesen ugyanolyan mint eddig, nem nyugosebb. Most a nagyi vallan alszik a hintaban, bar lassan felviszem lefektetni.
Ma itt Marcival egyutt furottek a nagy kadban, es elvezte


Ja, tenyleg alig birom mar el, nagyon nehez.

Nekem akkor jo babam van, napkozben legalabb egyszer 3 orat alszik, igy marad idom fozni, vasalni, dolgozni. (takaritani a takaritonenink szokott, akire a terhesseg soran szuksegem volt, most pedig azert, hogy konyvelni is maradjon idom)
Na, majd holnap meg olvasok, es jovok

Zsu Emmanak jobbulast kivanok. Marcinak mindig van a hutoben kup, mert a krupp meg nem jott szerencsere sosem elo, de eleg kutyas szokott lenni a kohogese, ha telen megfazik.

Ja, en pedig biztos, hogy asztmas lettem.... (Cat, emlekszel, meg terhesseg alatt, vagy utana irtam rola)

Kép

Kép
eda7
 
 


Szép jó estét Mindenkinek!

Gondoltam benézek Hozzátok, mert nem tudom mikor jutok ide újra...Mert holnap ilyenkor már én sem leszek egyedül! Jipppiiiiééééé! :lol:
És sikeresen levizsgázott a Kedvesem!


Hát volt itt minden, ahogy így kutyafuttában átolvasgattam a hozzászólásokat.

Emma, Janka... Emmának nagyon örülök, hogy végül nem lett kruppos - ha jól értettem, csak vmi fránya vírusféle. De gondolom mekkora volt az ijedség. :?
Jankababát nagyon sajnálom. Kegyetlen, de annál hasznosabb. Bár nagyon remélem, hogy a jövő heti dokilátogatás biztatóbbakat hordoz magában! Légy erős, Ildi!

Sziszi-anyu, Lili-anyu! Hát ezek sem jó hírek, sajna, jobbulást kívánok Nekik!

Csudiszépek a Babók, egytől egyig! :lol: :lol:

Tünemény! Nagyon ügyesen csinálod a babázást Lucával, és azt hiszem Apát is jól tanítgatod a dolgokra. Gondolom a köv.ő lecke a popsikenőcs és a fürdetőkrém megkülömböztetése lesz. :lol: Tetszett a szitu!

Kikocs! Köszönöm mégegyszer a Dévényt! Puszi érte.

Kocska merre van :?: , ezer éve nem jelentkezett be!!

Tápszer: Léna a HUMANA HA 1 LC-PUFA címűt nyakalja be nap mint nap :lol: . Csinos kis súlya van. Tegnap mérték, 6100 gr. Több mint 1 kilót hízott mióta elment az Apja.
És a születése óta összesen 10 cm-et nőtt. Tegnap volt 61 cm.
Mint egy manöken. :lol:

Oltás: tegnap megkapta a kötelező második részét, a meningitisz első és a rota első részét. Volt sírás. Anya is közel állt hozzá. Azt hiszem ez volt az I-re a pont érzelmileg. Most már tényleg jöhetne Sanya.
A rotánál azt monda a dokinő, hogy azt kell figyelni a kakiban (24-48 óra), hogy ne legyen nyálkás vér, mert az bélelzáródást jelent és menni kell a gyereksebészetre. Illetve azt a kakis pelust egyből bezacskózni és a lépcsőházi/ kerti kukába dobni, hogy nehogy elkezdjen fertőzni. Az első kaki kipipálva - negatív. :oops: :wink:

Adókártya! Hogy Ti mit szenvedtek vele :?: :?: :shock: :shock: . Bár mi ezer éve megkaptuk már, de fogtam és egyszerűen levettem az öntapadós részről. Egy tizedmásodperc alatt. És semmit nem kellett vele csinálnom, csak eltennem az enyém mellé.
Érdekes...Mintha, nem is egy országban élnénk... :wink:

Bogi! Tennék én fel képet az új sérómról, de szerinted ki fényképezett volna le a héten??? Léna??? :lol: :lol:

Csípő-mizéria: nálunk az a helyzet, hogy: Lénus kötött csípővel született, elmentünk 6 hét után kontrollra ott a bácsi azt mondta, hogy minden stimmel (nyak, gerinc, végtagok, jobb csípő), de a bal csípő még mindig kötött, csak 80 fokig tárul. Menjünk vissza 6 hét múlva addig otthon tornásztassam és azt meg is mutatta, hogy kell. Elmentünk múlt héten újból, akkor azt mondta, hogy már sokkal jobb, de még látni akar egy UH-t 4. hónapos koráig. Na majd erre csak júli közepén megyünk. Kérdeztem tőle, hogy mennyit javult, és hogy szerinte kell-e a merevítős pelus v. a kengyel. Azt mondta, hogy nem, de megnézzük az Uh-t. Ja és a torna közben éreztem kis kattogást a bal csípőnél, ezt jeleztem neki, de ő nem érzékelte. Ezt a kattogást viszont tegnap a doktornő is észrevette. (mert ő mindig tetőtől talpig átvizsgálja Lénát). Ő is azt mondta, hogy az Uh majd megmondja. Most várunk és addig is tornászunk itton.

Közben van egy kis balra tartása a Kislányomnak, amit már én is észrevettem itthon, de a dokinéni is megerősített. Így jövő héten - Kikocska jóvoltából - meglátogatjuk a DévényAnnáékat. Nem szeretnék így nekiindulni a 4 éves külföldnek...

Vasalás: Én nemnormi nő vagyok, mert én mindent vasalok. Csak a zoknikat nem. MINDENT! Nem tudom felhúzni úgy a ruhát, hogy nincs kivasalva. Így kénytelen és képes vagyok lyukat állni a padlóba egy-egy vasalás alkalmával :lol: .

Annyi mindenről írtatok, nem is tudom, hogy mire nem reagáltam még. Na talán később még eszembe jut.
Így is jó sok lettem. Bocsi.

Kép
Kép
tisa
 
 


Sildi!
Azért próbáld meg az adókártyát, mert én is levakartam, és azt hittem már nem jön le úgyse a ragacs és mégis lejött...ha a tiétek még ragacsos, akkor azt még le lehet húzni...próbáld meg!!!! :lol:

Egy marha erős fólián van a ragacs......


Mennyire gáz, hogy erre a rohadt adókártyára ennyi szót vesztegetünk... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsu!
Örülök, hogy Emma jól van!!!!!!

Kaki: Mirának naponta többször van :lol:

De tartok tőle, ha majd megkezdjük a hozzátáplálást, akkor baj lesz, mert a nagyok mind a ketten szorulásosak voltak nagyon sokáig kicsinek... :cry: :cry:

Holnap ballag a keresztfiam, remélem nem fog esni az eső... :shock: :roll:
Vasárnap meg évzáró a Korinak a suliban, délután meg tánc évzáró..jó kis nyugis hétvégém lesz...ráadásul még vendégeim is lesznek... :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


Tisa!
Akkor neked nagyon szerelmetes és boldog hétvégéd lesz!!!! :wink: :wink: :wink:
De jó nektek!!! :lol:

Kép


Kép
tasin
 
 


Jaaa, és azt el is felejtettem írni, hogy honap nemcsak Apa jön meg, hanem a mensim is... HURRRÁÁÁÁ!
Így legalább lelkiismeretfurdalás nélkül babázhat, és nem kell azon agyalnia, hogy kivel is foglalkozzon :lol: .
Én meg legalább majd leülök egy kicsit a popómra, és szuszogok egy kicsit. És nézem hogy hogyan alakul ki újból a szerelem az Apja és a Lánya között. :lol: :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


Sziasztk

Képzeljétek hogy jártam ma annyira sajnáltam Sárát, tesomtól kaptam azt amit a fürdőkádba bele lehet rakni és így könnyebben lehet fürdetrni a babaát, szinte mindanyiotoknak van, nekem nem, mert nem tartom praktikusnak, de már nem brjuk el Sárát rgy kézzel olyan nehéz és ugy gondoltam hogy így biztonságban fogja érezni magát.
A kiskádba nem fért bele az a kütyü így a nagy kádba raktuk bele, azt hittem fog neki tetszteni, bele ültettük abba a kütyübe és egyből el kezdett ugy sírni, mint aki nagyon megijedt.
Ez normális? Anyukám azt mondja igen mivel Ő akkor nem érzi még biztosnágban így magát.
Szóval nem tudjuk haszmálni, ugy sajnáltam.

Ugye nem lesz rossz élmény meg maradása az emlékezetében, remélem nem fog félni a víztől.

Ma nagyon meleg volt én is nagyon nehezen bírtam, Sára tiszta izzadt volt szegénykém.

Ráadásul vasárnapra rossz időt mondanak. Vettem magamnak egy ruhát fehéret lenvászont, ujjatlant, erre rihtig rossz idő lesz.
Már most kezdődik a depim.
Tényleg csak Sára tud meg nyugtatni, mikor rá nézek mindent elfelejtek.
Nagyon elfáradtam már ebben az állandó megfelelésnek és a maximalizismumomban. el vagyok már nagyon fáradva.
olyan jó lenne alahova elutazni egy kis tengert érezni, de ugye az sem jó mert tul súly van, így mindenben csak a hibákat találom.
A fogam is fáj ugynézki ki van lukadva.

Ma nagyon rossz hangulatom van.
Sára nagyon jó ésédesalszik és eszik.

Puszi nektek és szorítsatok vasárnapra.

Kép
lili&ana
 
 


Biza, Tasin! Nem is cserélném el ezt a hétvégét senkivel sem :lol: !

Ez már jár nekem! Alanyi jogon! :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


Tisa, örülök, h egy időre vége az apanélküliségnek!!!!
Lehet, h rosszul fogalmaztam-sajna krupp volt, csak vírus okozza állítólag .... :roll:
Remlélem rendben lesz Léna csípője!!

Dharma, milyen táplálékkiegészítőt kell adnod Majának??

Eda, közös fürdés! Jó lehetett, kérünk fotót is!!!

Na, megyünk szunyálni.

Zsu
svs
 
 


Zsu :( ! Akkor ez tényleg nem szuper. De remélem ennyi, és nem lesz több. És nagyon ügyi volt a kórházban Emma, le a kalappal előtte. Ugye örült Neked, mikor hazaért?

Kép
Kép
tisa
 
 


Jaajj, de figyelmetlen vagyok! Én bezsebeltem a miénket, erre meg elfeledkezem erről:

Sok boldogságosat a 2. hófordulósoknak és Eda nektek is. Ti tegnap voltatok 3. hósak :lol: !

Kép
Kép
tisa
 
 


Liliana!

Lazíts egy kicsit! Vegyél egy nagy levegőt és aztán fújd ki!!!!
Ne vedd zokon - nem bántásként, csak jó tanácsként szánom -, de nem szabad így görcsölnöd dolgokon. Mert ezzel magadnak is ártasz és a Kicsinek is. Csináld ösztönből, hidd el sok minden jön magától!

Hogy emlékezne erre a mai fürcsire. Nekik még nem olyan az emlékezőképességük mint a miénk, és az időintervallumuk is óriási. Ők még nem tudják hogy perc, óra, előző esti fürcsi.
Ha nem vált be, akkor egy időre tedd félre, majd megpróbálod máskor.

Az új rucidat meg felveszed máskor. :lol: Szerencsére nyár van!

És bár most a Kislányod a legfontosabb az életedben, a mindennapokban, de meg kell találnod a Párodban is azt ami megnyugtat, a szép és izléses lakásodban is (főleg, ha már ennyit dolgozol azért hogy ilyen szép legyen!).

És senkinek és semminek NEM KELL MEGFELELNED! A felelősség az más. De azzal meg nincs semmi problémád. Ellátod és szépen gondoskodsz Sáráról. Neki még csak erre van szüksége. És arra, hogy Te nyugod és kiegyensúlyozott legylél. Akkor Ő is az lesz, meglásd.
Hát igen, ezen kívül sajna vannak még asszonyi kötelességeink is, de ez mindig megmarad ezen kár rágódni. Elvégre azért akartunk családot mert a lelkünk mélyen szeretünk gondoskodni. Az más kérdés, hogy fizikálisan néha elegünk van belőle. :lol:

Sajna, nekem időm sem volt ilyeneken töprengeni, és bocsi depisnek lenni, mivel nem engedhettem meg magam Lénával szemben (és Sanyival szemben sem), most hogy ilyen hosszú ideig kellett nélkülöznünk Apát.

Remélem nem bántottalak meg, nem az volt a szándékom. És bízom benne, hogy erőre kapsz! :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


Lili&ana!
Szerintem próbálkozz újra a fürdető "kütyüvel". Nálunk Lucának az első perctől bejött, és nekem is sokkal könnyebb benne fürdetni, mikor apa nincs itthon.
Ma este például Luca úgy ült benne, mint egy kis királynő. Végig mosolyogta az egész fürdést.
Mekkora Sára kádja, hogy nem fér bele a kütyü?

Megyek aludni, mert leragadnak a szemeim.

Jó éjt!

Kép
gesztenye74
 
 


Zsu nekünk a kórházba is Milupa Milumil HA Startot írtak fel,meg most a Milupa antireflux tápi a másik,amit már a gyerekorvos írt. Tegnap óta keverem a kettőt,h ne szenvedjen a kaki miatt,mert ahogy észrevettem nehezen tudja kinyomni,mert ugye kemény. Így csak egy kicsit jobban oda kell Rá figyelni,evés után nem szabad hasra,vagy vízszintesre tenni.

Tisa nagyon kellemes hétvégét! Teljen lassan és szépen ez a pár nap,amíg itthon van párod!

Maja éjszaka 2-kor felkelt. Adtam Neki enni,de utána vagy 1 órát szenvedett meg sírt,de úgy,h már én is zokogtam a kimerültségtől. Dani meg persze nem volt itthon,h segítsen. De sikerült olyan 4-re visszaaltatni és még most is húzza a lóbőrt.

dharma
 
 


Jó reggelt!

A reggeli evés után Luca és apa még visszabújtak a francia ágyba egy kicsit játszani. 2 perc múlva mindkettő aludt, mint a bunda. Azóta is durmolnak. Annyira jó őket ilyen békésen együtt látni.

Dharma!
Máskor nem szokott felkelni Maja éjjel? Evett rendesen vagy inkább nyugtató szopi volt? Lehet, hogy a kaki bántotta a hasát, azért sírt szegénykém.

Kikocska!
Azt hiszem, hogy Te vagy ennek (is) a szakértője: tejallergia esetén csak a tehéntejjel van gond, ugye? Az új tápszerre, amit most használunk, az van írva, hogy tehéntej allergia kezelésére.
Azért kérdezem, mert a kávémat én csak tejjel tudom meginni. Mióta nem eszem tejterméket, kávé sincs, és nagyon hiányzik az a napi egy "lightos" verzió. A férjem vett kecsketejet, abból nem lehetne egy kicsit betenni a kávémba?
Úgy emlékszem, hogy sajtot lehet enni, igaz?

Kép
gesztenye74
 
 


tisa! Léna még nem fényképez??? :shock:
Háááát.... nem tudom ez rendben van fejlődésileg??? :lol: :lol:
(Bocs erre nem gondoltam, hogy ki fényképez! :oops: )

lili&ana ne hagyd magad legyőzni, találd meg mindenben a szépet! És ha valami rossz történik is arra kell gondolni, hogy valami sokkal nagyobb rosszat kerültél el az által....
Talán ismered de bemásolom, nekem ez a történet sokat jelent!

"Egyszer a középkorban két angyal szállást kért egy gazdag családnál, akik bár adtak szállást, de nem voltak vendégszeretőek. Inni és enni sem adtak a vándoroknak, végül a ház legrégebbi és legromosabb helységében kellett aludniuk. Az este kifejezetten hideg volt és szeles. Az idősebbik angyal látott egy lyukat a falban. Fogta megjavította, és ezt mondta: „Nem minden az, aminek látszik!” Erre nagyon elcsodálkozott a fiatalabbik angyal.

A következő este egy nagyon szegény családhoz kopogtattak be. Ők rendkívül nagy szeretettel és gondoskodással látták vendégül a két idegent. A kevéske kis ételüket és italukat is megosztották velük, sőt az ágyukat is átengedték és ők maguk a földön aludtak.

Reggel amikor a két angyal felébredt, sírva találták a családot, mivel az egyetlen egy tehenük aki szolgálta neki a tejet, elpusztult.

Ahogy a két angyal továbbállt, útközben a fiatalabb kifakadt és ezt mondta: „Ezt nem értem, hogyan történhetett! Az első család szívtelen volt és te mégis megjavítottad a romos kis helységet. A másik pedig példátlan vendégszeretettel befogadtak minket és hagytad, hogy reggelre elpusztuljon az egyetlen tehenük. Ez nem igazság!”

Az idősebb angyal pedig így felelt: „Nem minden az, aminek látszik! Ugyanis a gazdag családnál a falban régi arany ékszerek voltak és mivel betömtem a lyukat, nem fogják megtalálni. A szegény családnál pedig, amikor mindenki aludt, eljött a halál angyala a feleségért, de kértem, hogy inkább a tehenet vigye el.” "


tegnap nálunk is megvolt a csípőszűrés, szerencsére mindent rendben találtak! 4 hónaposan kell majd kontrollra vinni, de addig rendben , megnézték UH-val tornáztatták a lábacskáit meg a fejét, de azt mondták minden ok! :)

Na mi kicsit elmászkálunk itthonról, mert a párom dolgozik délutántól, a múzeumok éjszakája miatt, legalább addig legyünk együtt egy kicsit mindannyian! Kiugrunk a tóhoz pár órára! :)

eda kösz a folyamatos tájékoztatást a rotáról.... még mindig nem döntöttem... :(

Zsu Emmának sok puszi mert ilyen ügyes kiscsaj!

Kikocs Misinek hogy van a keze?

Beo én úgy tudom mindenképpen kell beutaló!

Na szép hétvégét mindenkinek...

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi!
Tóhoz kirándultok? Nálatok nincs rossz idő?

Én épp azon kesergek, hogy itt ma van falunap mindenféle rendezvénnyel, az idő meg elromlott, és egyre rosszabb. Reggel még sütöt a nap, most meg már mindjárt esik. :(

Délután megint jönnek hozzánk Luca-nézőbe. Minden hétvégére jut egy látogató. :)

Nekünk nem mondták, hogy 4 hónaposan újra kell menni csípő kontrollra. Erről is megkérdezem az új dokinéninket hétfőn.

Kép
gesztenye74
 
 


Bogi!

Fényképezésre, ha nincs Apa, nagyon jó megoldás egy állvány és az önkioldó funkció a gépen. :D

Bár az enyémen van önarckép funkció is, és ha elég hosszú a kezem, akkor egészen jó képet tudok készíteni magamról. (Az alapanyaghoz képest, természetesen.) Ugyanis a gép automatikusan a fejet pozicionálja középre. :)

Örülök, hogy van akinek tudtam segíteni az adókártyával kapcsolatban.

Bimbóvédő elhagyása után valóban olyan érzés pár hétig, mint amikor az ember az elején kezd szoptatni. Fájdalmas lehet. A babának ezt újra meg kell tanulni így is.
És a megoldás valóban az, hogy két ujjal összeszorítod a bimbódat, és úgy adod a szájába. Ha fáj, mert nem jól kapja be, akkor kiveszed, és beteszed újra. Hamarosan megtanulja.
Vendég
 


gesztenye mi sem voltunk végül... de nem az idő miatt, itt csak kb. fél órája van rossz idő. Remélem holnap összejön! Már ha a párom nem lesz nagyon hulla az éjszakai meló után... :(

Cat neked mindenre van ötleted vagy megoldásod! :wink: :D

Lányok ti miben altatjátok a babókat?
hosszú ujju , rövid ujju csak body? Vagty rugi is?
Keze lába szabadon, ha body akkor van rajta zokni???
Takaró???
Mert én tegnap tuti túl öltöztettem éjszakára tiszta kis nedves volt a pocija (hason alszik) a végén még ezért fog megfázni! :oops:
Nagyon kösz

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok

Köszi hogy írtatok.
Majd mély levegőt veszek.

A kád nagysága, anyukámtól hoztam el Ő szerintem a Auchanban vette befelé szükűlő az a baj és a tapancsokat nem tudjuk rögziteni a kád aljára.
De lehet hogy a brendonban veszek vagy a minimanoban, most ugy is megyek Sárának harisnyát venni, mert nagyon hideg lesz holnap is sajnos.

Én sem vettem még le az adókártyát a papirrol, csak bedobtam aSára többi okmányaihoz, gondolm az még ugy sem kellneki.

Igen a len ruhát majd máskor felveszem, van egy fekete szoknyám amin féhér virág minta szerüségek vannak felvarva, és van egy fekete blüzom amit a hasamnál kel megkötni, majd alá veszek egy fehér toppot, és akkormár nem leszek annyira feketében. Ugy is olyan szomoru az idő.

Sárának még veszek egy fehér plédet azért.

Szerintetek kell rá kabát?
A ruha amint láttátok rövid ujju, a ruhának van alsó része is, ugy gondoltam, hogy alá adok egy ujatlan bodyt, vastag harisnyát, a ruhának alsórészét a ruha megy rá, meg egy bolero, plusz meg egy pléd ami természetesen nem olyan vastag?! meg a kiscipője. Szerintetek így eléglesz?! szerintem ugyanilyen idő lesz mint ma, ugy tudom.
Ja meg a kis sapija.
A bolero kötött anyagból van. Vagy inkább vegyek egy kardigánt és azt adjam rá.
??????????

Kép
lili&ana
 
 


Pár kép a mai napon...


Keresztgyerekeim, a leendő keresztszülők és a lányok :lol:

Kép

A három grácia :lol:

Kép


Anyuék az 5 unokával :lol:
Kép
Kép Kép

Kép


Kép
tasin
 
 


Bogi!
Én egy hosszú ujjú badyban és egy ujjatlan plüss hálózsákban altatom, de még egy pléddel be szoktam takarni, mert nyitva van az ablak egyik szárnya bukóra.
Ha hajnalban hűvös az idő, akkor becsukom az ablakot.
Ma éjjel valószínű nem lesz nyitva... :roll:

Liliana!
Szerintem elég lesz rá!!!


Ma nekünk is megvolt a ballagás, elég jól bírta a kisasszony... :lol:
Reggel én is gondban voltam mit adjak rá..... :roll:

Kép


Kép
tasin
 
 


CSajok!
kitudja mi a különbség a pampers 3fajtája közt, asszem narancssárga a jumbo, citromsárga new baby, és van zöld a sleep&play. Mindnek van különb mérete.
Ugyanis mi még mindig 1est haszálunk. Amit kaptunk libero 2est nagy, meg pamp. s@p 2es is, de 1esben a newbabyt használjuk, és csak ma láttam, hogy nem a szin a mérte különbség, hanem a neve. lehet sárgábol kéne vegyem a 2est az alakunk miatt, mert ez meg mintha már kicsi lenne telipocakkal.

Ennyi gyöszt 1 év alatt nem gyöjtök össze amennyit Oli naponta a markába és az ujjai között.

Tasin a nagylányod valami meseszép, na nem mintha a többi nem lenne.De valami gyönyörű. Remélem már nem bánatos a volt pai miatt.Vagy van már uj?

Tisa nem semmi apa zsákmányai.Jó 7végét!

Lili nekünk is kicsi babakádunk van, ezért csak az a szivacs van benne, de nagyon élvezi, nemrég használjuk, mert eleinte a kicsi vizben hideg volt neki.

kocska
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek gratula a pindurokhoz!

Másodszor meg bocsi a zavarásért, de a Ti topikotoknak aktuális lehet.

Eladó sorba került kedvenc hintánk, tökéletes állapotban!

3 fokozatban állítható, 2 sebességi fokozattal, 5 pontos biztonsági övvel!
3 hónapos kortól ajánlott. Nálunk nagyon bevált nyűgösség esetére, mikor máshogy már nem tudott elaludni a manó. Az árban benne van még az újonan belerakott elemek!!!

Kérdezz bátran!
Ár.: 8000,-Ft

tel:06-70-316-3104
Judit Kép

Kép

Kép
mákszem
 
 


kocska nem pontosan értem a kérdésed, pedig én pamperses vagyok! A narancsárga sleep and play az kicsit vékonyabb, ezért állítólag jobban tud benne ficánkoplni, de én nem éreztem különbséget a sárgával szemben... (más rajta a minta...)
A libero kettes pelusa kicsit nagyobb mint a pampersé.

Ha nem válaszoltam semmire ami érdekelt volna akkor bocs!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


ja és new born az 1 a pampers-ből és new baby a 2

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Gesztenye!
nem vagyok szakértője, csak sokmindent összeolvastam az évek során, és van egy saját verzióm, amit szívesen megosztok :) tejallergiáról mreka blogját ajánlom, http://tejmentes.blogspot.com
Ha tejallergiáról van szó, akkor semmilyen tehéntejfehérje nem jöhet szóba, szója alapú tápszert kell kapni, nem a ha-sat, az megelőzésre elég. Mivel mi sosem tápszereztünk ilyen picinek, gőzöm nincs, hogy mi van rájuk írva, mi eddig még csak 2-est használtunk... Ha laktóz intolerancia van, akkor lehet enni a savanyított cuccokat, amiben a tejcukor lebomlik: kefírt, joghurtot, túrót, de úgy tudom, a sajtot, tejfölt nem, mert azokban marad cukor. Ha tejfehérje allergia, akkor semmit, még a legtöbb felvágottat, virslit sem, mert azokban is van tejpor, tejsavó, ilyesmi. A kecsketejet mintha mindkét esetben lehetne, de mintha gyakran előfordulna keresztallergia, így nem 100%. Mreka blogjában a keresztallergiáról is van. Ha érdekel a téma, érdemes elolvasni, nem csak saját történet, hanem szépen össze van gyűjtve mindenféle infó mindenhonnan.
A kávéba meg próbálj valami növényi tejet... hátha jó úgy is...

bogi, köszi, Misi jól van, kivették a varratokat neki tegnap, hát, nem kicsi a seb, de jól van, hétfőn levehetjük a kötést is, és a strippet, és onnantól érheti víz is. Már nagyon várjuk, nem olyan jó így fürdetni.

Tasin, nagyon szépek vagytok!!! Mind!

zsu, emma egy hős! és Nándinak is kb ugyanennyi idősen jött ki, ilyenkor már ritkán vannak veszélyes rohamok... Talán nem is lesz több! Tulajdonképpen mind hősök vagytok. A fagyi milyen volt? :)

Én éjjel egy vékony pamut rugiban altatom Misit, és szükség szerint takarom egy vagy két réteg thermo plédel, esetleg pelussal. Újszülöttként meg body volt rugival+takaró. De már nagyfiam van. Ha nagyobb lesz a meleg, rövidujjú bodyban teszem majd le, és mikor mi is lefekszünk, adok majd rá egy pamut talpas nadrágot, meg pelust, esetleg takarót.

Misi elérkezett az első nagy fejlődési ugrásához, egész nap alszik tegnap dél óta, alig van fent, az utóbbi éjszakákat is nagyjából átaludta, fél8-4ig, sőt, ma 5ig megszakítás nélkül, és még utána is visszaaludt. Nagyon kíváncsi vagyok, mivel rukkol elő, és milyen lesz a 24 órás élete, ami nem csak evéstől evésig tart. Nálunk úgy néz ki, lezárult a cseppbabakor, és jön a csecsemő-időszak, a kiszámíthatóbb élettel :) Szívből remélem, hogy megússzuk az éjszakai óránkénti keléseket, Nándi ilyenkor kezdte, Réka kicsit később.
Azért nem jövök egyébként, mert anyuéknál vagyunk még mindig, és itt nagyon kevés időm van netezni, de most altatok,és még vár rám 6 kiló meggy befőzésre előkészítve, így nem fekhetek le velük.

kikocska
 
 


Liliana most nagyon cudar idő van,de drukkolok,h holnap napsütésre keljünk! Bennem a keresztelő mindig szép,napos idő képében él.
Egyébként én is megvettem ezt a biztonsági fürdetőt,mert Kikocs Misijét élvezet volt nézni,de Maja nem nagyon tud a helyzettel mit kezdeni,Nála is volt,h konyult a szája,így gyors ki is vettem a fürdetőt.

Tasin nagyon cépcségesek vagytok! A lányaid a Te szép szemeidet örökölték :) A férjed meg egy langaléta :) Jó magas. Vagy Te lennél olyan alacsony,mint én :roll: :?:

Mi éjszaka mindig hosszú ujjúba öltöztetjük Maját,mert alvásnál a testhőmérséklet lehül és a karja nincs mindig betakarva,mert izeg,mozog. És attól függően,h milyen meleg van,vagy a body hosszú ujjú+egy gatyó,vagy a body rövid és rugi megy rá. Takarni a dereka miatt mindig szoktam,de csak egy vékonyka intersparos pokróccal,ami itt sokunknak van.

Pelus: én sosem vettem Pamperst,így nincs tapasztalatom. De a Tescosból nem veszek többet,mert bár jó,de a Libero 1-es annyira bejött,h vettem kettest és most tapasztaltam meg,h azért van különbség,mégpedig anyagában. Míg a tescos kemény,műnek tűnik,addig a Libero jó puha és könnyebben kezelhető. Ja...ma Maja 4 pelust összerosált :D :D :D Ebből 2 folyékony volt,mert most már keverem a normál tápit a sűrűvel,így Neki is könnyebb a székelés. Na de ezt már amúgy is írtam...

Gesztenye van egy olyan sanszom,h most vagyunk egy fejlődési ugrásnál,mert jóval többször kér enni. Nem nagyon szokott éjszaka enni kérni és emiatt felkelni,ez volt eddig a biztos pont,ami megdőlni látszik. És hát nem nyugtató szopi volt...sajnos...akkor hamar elaludt volna. Evett normál adagot és 4-re sikerült visszaaltatni,mert a reflux miatt eszi után még egy kicsit pityeregni szokott. Gondolom nehéz és fáj Neki :(

dharma
 
 


Tiszta ősz van! :(

Kikocska!
Köszi a segítséget tejallergia témában.

Liliana!
Öltözetek alváshoz: rövid ujjú body + hosszú ujjú rugi, hosszú ujjú body + ujjatlan rugi vagy mackónadrág.

Kocska!
Mi mi a Pampers 1-el kezdtük, most már a 2-nél tartunk. Először kicsit nagynak tűnt, de most már sokkal kényelmesebbnek látom.

Kép
gesztenye74
 
 


Sziasztok!

Tisa!
Most már Sanyi is veletek van :-) És minden rendben lesz :-) Nagyon ügyesek voltatok, hogy ezt a nagyon nehéz erőpróbát kibirtátok :-)

Tasin!
Ti meg egytől egyig nagyon szépek vagytok :-) Kicsit irigykedem a lányaidra :-) Nagyon szépek!

Éjjeli alváshoz nálunk egy pamut vékony rugiva+ takaró. Vagy hosszú újjő body újetlen hálozsákkal....

Ildi!
Szegény Janka.... Látszik rajta nem érti és hogy nem tl jó most, de ha műteni kéne rosszabb lenne.... Remélem hétfőn minden rendben lesz...

Mi peluból a pampers 2 használjuk nagyon jól be vált....

Kikocs!
Kiváncsi vagyok mit írsz mivel rukkol elő Misi.... NAgyon ügyes vagy, hogy ennyi megget fözöl én csak / üveggel csináltam......Szeretném Tőled megkérdezni, hogy adtál végül Misinek laevolacot??? MErt én adtam Beninek és volt egy pár szenvedős óránk mire kaki lett..... nem tudom merjek eneki adni???!!!

Jaj mi is szerettem volna.....
Szóval nálunk kaki helyzet nehéz,változatlan,,,,, Úgy tűnik nagyon balos lett Beni kezdjük valszeg a dévény tornát....

Ja igen!
Zsu!
Rosszul hangzott a kruppos dolog, de hál égnek túl vagytok rajta. Nagyon ügyik voltatok...

na lépek pihizni.
puszi mindenkinek

Kép

Kép
sziszike22
 
 


köszönöm az altatós öltöztetéseket!
Sokat segítettetek, ezek szerint nem öltöztetem túl!
Kicsit megnyugodtam!

Kikocs jó lesz már neki is a rendes fürdés, mert ahogy a videóról tűnt neki bejön ez a pancsi! :)

Na az én kis angyalkám elaludt gyorsan fürdök aztán követem a példáját és közben reménykedem hogy hamar hazajön a párom...
Múzeumok éjszakája.... csak nem értem hogy neki éjfélig írták ki a túlórát, és ez az éjszaka meg 2-ig tart??? :roll:
Amúgy se értem hogy minek egy honvédségi közalkalmazott műszerész (zseni) ahhoz hoyg véghezvigyenek kivetítéseket, meg iyleneket... NA mindegy...

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek, és napsütéses holnap reggelt hogy mindenki mehessen a szabadba!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a csípőszűrésen,meg a hasi-,koponya UH-on.Szerencsére minden rendben van :D És a kisasszony is nagyon jól viselkedett,a doktornő meg is dicsérte,hogy milyen ügyes :D

Nálunk is vmi fejlődésugrás lehet szerintem,mert 2-2,5 óránként kajál a leányzó napközben.És nem arról van szó,hogy kevés lenne a tejcsim,mert mindig annyira teleeszi magát,hogy igazi kis pókhasa lesz :lol: És a szopizások végén elégedett nyújtózkodással jelzi,hogy jól lakott ,köszöni szépen.
Mostanában minden reggel mosolyogva ébred,egyszerűen imádom!!
Most már akár fél órákat is eljátszik egyedül a kis játékaival.Most a nagy kedvenc egy zöld béka,akinek zörögnek a lábai,meg csörög meg ilyenek.Na azzal képes perceket "elbeszélgetni".Nyúl a neki tetsző tárgyak,játékok felé.
Ha sír,akkor mesedalokkal meg lehet nyugtatni.Nagy kedvenc a Pumukli és a Vuk !!Ezeket már kívülről fújjuk :D

Nekünk még nem érkezett meg az adókártya,csak az adószámot küldték egy levélben.Kíváncsi vagyok,mikor kapjuk meg....

Tisa!!!Végre-végre!!Most már együtt vagytok!!! :D Ügyesek voltatok nagyon a külön töltött idő alatt!

Tasin!Igen,Lili még mindig inkább én!Főleg a makacssága :D Igaz kis husibogyó!! :lol:
Nagyon gyönyörű lányaid vannak,ezt nem győzöm mondani!!Szépek vagytok!!

Kocska!Lili tenyere is állandóan tele van szösszel.Hogy honnan szedi össze???? :shock: :lol:
És izzad a kis tenyere meg talpa :lol:
Nagyon jók a képek a naplódban!!A legjobban az tetszik,amin olyan,mintha Oli behúzna a Dédipapának :lol:

Lili&ana!Remélem,jó idő lesz holnap rátok!!
És próbálj meg egy picit lazítani.Nem szabad ennyire rágörcsölni a dolgokra!!Nem kell mindenkinek megfelelned!!Sárának te vagy a legtökéletesebb,legcsodálatosabb anyukája,akkor is ha nem ragyog a lakás,akkor is ha kicsit fáradtabb vagy,vagy ha éppen nem jut időd főzni,stb.
Magadat pedig próbáld meg elfogadni így!Ha sikerül,az nem csak neked,hanem a lányodnak és a párodnak is jót tesz!Nekik te vagy a legszebb!!A kilók pedig majd lemennek maguktól vagy egy kis rásegítéssel később!
Remélem,nem bántottalak meg és nem veszed úgy,hogy osztottam az észt!
Egyszerűen csak azt írtam le,amit én érzek,ahogy én gondolkodom!! :oops:

Na most már megyek,lefürdök,aztán vár az ágyikó :lol:

Nyugodalmas,szép éjszakát mindenkinek!!

Kép
demetnik
 
 


Bogi

Én altatáshoz mindig változó, pld. tegnap egy rövid ujju bodyban aludt, mivel nagyon meleg volt a tető térben,és nem hülti ki még éjszaka sem. Ma este pedig egy hosszú ujju kezeslábasba, mivelnemlehet Őket betakarni ha hüvős a szobája én még egy vékonyy lvózsákba szoktam. de már aludt ujjatlanbodyban is. Nekem Sára nagyopn izzados, nem tudom tul öltöztetni, mert akkor nyakig vizes, krémhintő porral kenem a lábát, meg a kezét is és van hogy a háta is izzadt.

Kikocska

Hogyhogy még ilyenkicsi pelenkát használtok? Olivér hány kilo. Én a narancssárga Sleep & play-t is használom, a Liberot is és az Active-t is nekem egyik sem vált be igazán mert mindegyikből kifolyik minden. Majd ha most elfogy akkor a Huggies akarom kiprobálni. Alibero meg annyira kemény ogy az azért nem szimpatikos, meg olyan nagynak tünik. Mi a 3 méretüt használjuk, de már lassan a 4-re kel áttérnünk.

Tegnap megmértük és 7,01 kg volt.

Holnapra is nagyon rossz időt mondanak, én is ugy szerettem volna hogyha szép idő van, ráadásul fotost is kértünk, ugyhogy nagyon nem szép napsütőtte képek lesznek sajnos.

Kép
lili&ana
 
 


Bogi jó,amit írsz, mert liberó 2esem van és,ha nagyobb a pampers citrom 2esénél,akkor lehet meg kéne próbáljuk a citromsárga 2est. Mert a narancs csomagosba olyan jót ficábkolt,h. mindenhova jutott
Gesztenye,sziszike a citromsárga 2-t használjátok?

Lili nekem minden kedvem az veszi el, hogy azóta(az jan.) sem volt sex és nem is reménykedhetem. És ugye a 91kilóval nem is sok esélyem van….Ilyenkor csak a kis manómmal nyugtatom magam, legalább ő gyönyörű, és mindig csak egyre szebb, és ő legalább örül nekem és nagyokat nevet nekem. Ja és ma is vettem 2nacit+1 fölsőt magamnak.
Lili mi az a 7kiló???Csak nem Sára?
Oli 4700gr és 60cm, nagyon hosszú és ezért nagyon vékonykák a combjai. Néha kicsinek látom az 1est, de pont azért panaszkodok, mert ami itthon van 2-es abból pisi lent, kaki fönt kifolyt.

Na jó,hogy most olvasom csak, hát ma nekünk is bukott a K-vit.miatt, bár szopi közben, felforralt visszahűtött vízzel adtam be. Na majd jövő hónapban tejjel kapja.

Jajj Ildi ez a kép rémisztő, pedig milyen gyönyörű ez a kis béka is. Szép szemei vannak.

Tünemény a versed könnyfakasztó, és gyönyörű. És nagyon örülök, hogy vagy, nekem ezen a fórumon te voltál az elsők közt, akit megjegyeztem. Meg Ettike, Kikocska.
Többiek nem megsértődni

Demetnik Nekem méééég nem hullik a hajam, szerencsére. De sokak azt mondták, csak szülés után pár hónappal kezdett el. Egyél sok vitamint.
Ti szedtek még Elevitet? Én néha igen.

Képzeljétek Oli kukacán van egy piros fölt jobb oldalt, kicsit kisebb, mint az 1ft-os, és nemtudom mi lehet. Van ötletetek?

Gizu nem semmi ez a séró. Az Adams Familys „miez”jut az eszembe

Ettike még ebből a rövid hajadból is vágatsz. Nagyon édi az igazi kis férfi ing, nekünk is van, csak még nagy.

Képzeljétek visszavittem a babamérleget, pedig függő voltam.

Zsu én a vasalással pont fordítva vagyok. Eddig sosem vasaltam, csak a párom egyenruháját+polóit. Nekem nincs semmim szinte és mondtam, ha húgom nem vasalja a babaruhát, akkor nyilván vasalatlan marad, erre most tökre ráálltam, bár a plüssösöket nem, de tök élvezem. Magamon is meglepődtem.

Gabka jó a kádas képetek, tök vagány.

Ica ez a szakácskönyv a párja az enyémnek, csak az nőknek, láttad a naplómban van valahol.

kocska
 
 


sziasztok.

kocska:

hogy bírod ennyi ideje szex nélkül???és a párod :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: anyám,szegény(mármint te)mi az hogy a 91 kilód miatt nem is reménykedsz benne?nehogymár zavarja párodat hogy nem vagy olyan vékony mint annó.....
pelus:mi a sárga 2-est már egy ideje kinőttük....de esetleg próbáld kia tescosat,az valamivel talánn nagyobb.bár mi abból már a 3-assal kezdtük.és mivel van itthon vagy 150 3-as pelusa én legközelebb már tuti 4-est veszek......elvégre is több mint 6,5 kiló a kincsem :lol: :lol: :lol:
Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

éjszaka én időtől függően öltöztetem.ha nagyon meleg van akkor egy ujjatlan badyban alszik+takaró.ha kicsit hüvösebb akkor tövid ujjú bady és egy vékony naci+takaró.de a múltkor pl. Patrik hozta a ruhát neki és egy napozót kellett ráadni,abban aludt(ja mert Patrik választja ki a ruháit :lol: :lol: tegnap a 15 fokban is egy pólót és rövidnacit akart ráadni.....végül sikerült rábeszélnem hosszúra)és nálunk mindig nyitva az ablak,éjjel,nappal,hidegbe,melegbe,esőbe,szélbe mindig.

felkelt,megyek.

Kép
Kép
ettike
 
 


mégsem kelt fel.

kocska:

megnéztem Oli képeit,tényleg vékonyka :lol: nem csodállom hogy a 2-es pleud nagy rá combban :lol:
igen még vágatok a hajamból.már hosszú hátul,úgy döntöttem hátul teljesen rövidre vágatom,tudod olyan feltüsizhetőre :lol: elől meg hagyom hosszabbra.

dharma:

kevered a tápit?doki mondta?én úgy tudom nem lehet őket keverni.bár lehet csak a humanát nem...

az lehet hogy Alex most lessz hasfájós???3 napja esténként kb. fél órát olyan nyügi szegény,és fájdalmasan sír :cry: bár ahogy nyálzik és tömi a kezét,már az is eszembe jutott hogy a foga kinozza :cry: :cry: :cry:
Kép

Kép
Kép
ettike
 
 


Öltözés alváshoz: Nálunk is időjárásfüggő.
Ha meleg van, akkor csak egy rövidujjú body, ha hidegebb, akkor erre még egy hosszúujjú rugdalózó is megy.
Én mindig takarót használok.
A Billerbecknek van egy gyapjú paplana, azt használja. Az melegben és hidegben is jó.
Beni mindig hálózsákban aludt majdnem 2 éves koráig, és azóta sem tudja elviselni a takarót. Állandóan kitakarózik. De alvás közben is, amikor nincs magánál.
Marci pedig ha fázik akkor leteszi a kezét maga mellé a takaró alá. Ha melege van, akkor pedig kimászik a takaró alól. Nagyon ügyes kisfiú.
Vendég
 


Szerintem is azért jobb a takaró,mert azt ha nagyon szeretné letúrja magáról.

Ettike Alex sem panaszkodhat,h nincs haja :D Meg Neked is jó sztem ez a rövidebb.
Mondtam orvosnak,h keverem,nem mondta,h gond lenne. Meg mind a kettő Milupa csak annyi különbséggel,h az egyikbe sűrítőanyag van. Az adagolás is ugyanaz,amit persze betartok.

Olivér olyan aranyos. Neki is naaagy szemei vannak,mint Majának :)

Szex nálunk szülésindítás céljából volt. Most a 6 hetes viziten még a turka nem volt kellemes,így még várunk. Meg kistesót sem szeretnénk,így kiváltom még előtte a gyógyszert is. Nekem Azáliát,vagy mit írtak fel. Ez vmi új állítólag.
De azért ha nem indiszkrét kérdés,akinek volt milyen volt? Gabkának tudom,h fájt, Tisának meg ok volt :lol: Mások?

Maja belustult szopizás terén a cumisüveg miatt,így most kanállal kapja a tápit. Elég nyűgösen bírja,de igyekszünk és remélem,h ez tényleg hatásos lesz.

dharma
 
 


Nagyon fáradt vagyok, mert iszonyú hasfájásom volt az éjjel. Legalább 5x voltam WC-n. Persze a férjemnek semmi baja, holott ugyanazt ettük egész nap. :evil:
Már másodszor van ilyen hasmenős éjszakám a szülés óta. Valahogy nem is ugyanúgy fáj, mint régen. De lehet, hogy csak beképzelem magamnak.

Lucám is el kezdett többet enni az elmúlt 2-3 napban. Na, így sem eszik kétpofára, de egy kicsit több végre. Már tegnap elértük a 150 gr-os súlygyarapodást a hétre. :)
Mi még mindig hasznájluk a mérleget. Igazából amiatt fontos, hogy lássam, mennyi az anyatej-tápszer arány.

Dharma!
Mi a héten kezdtünk el újra szexelni. Az első kicsit gázos volt, mert Luca közben el kezdett sírni a másik szobában, holott előtte még mély álomban volt. :oops: Szerintem, annyira azért nem fáj, mint a szüzesség elvesztésekor. A végén már egész jó volt.
A második alkalommal már minden simán ment. Fontos, hogy a partner "finom" legyen. :D

Kép
gesztenye74
 
 


Dharma!
Mit jelent az, hogy Maja ellustult?
Mennyiket eszik mostanság?
Te méred, hogy mennyi a tejci és a tápszer aránya?
Azért is kell tudni, mert ha a tápszer több, akkor nem kell a K vitamin.

Kép
gesztenye74
 
 


dharma: bevált a bimbóvédő???

nálunk ált. 25 fok van, akkor egy kis body kis zoknival, ha hűvösebb akkor jön rá rugi. De takaró mindig van. ha meleg akkor lehet h csal pelenkával takarom be és hajnalban takaró.

sajnos vissza kellett rakni a bal bimbómra evés közben a védőt mert nem bírom ki, úgy fáj. a jobbal meg kicsit ügyetlen, mert túl akaratos és mindent azonnal akar...:) türelmetlen.

viszont leszokóban vagyok a drogomról a mérlegről... két napja nem mérem. kedden lesz csupasz súly mérés, kiderül mennyire vagyunk hatásosak :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Gesztenye köszi, h válaszoltál :) Valahogy én is úgy gondoltam,h az eleje fájdalmas. Luca meg megérezhette,h rosszban sántikáltok :D :D :D
Nem szoktam mérni mert bár béreltem mérleget az nekem valahogy úgy tűnik,h nem mér olyan jól. Ahogy Maja kalimpál úgy ugrál a számláló is. Márpedig +/- 10-ek az én tejmennyiségemnél sokat jelentenek. Viszont szoktam magam fejni,amikor már "tele" van a mellem és eddig a max 40 volt :oops: :? Szóval Maja olyan 60-at szopizhat,ha nem lenne lusta. Ez Nála annyit tesz,h mivel a cumiból könnyebben jön a cicimet is csak akkora erővel szívja,ezért nekem pl csak nagyon az elején fájt a mellem,mert akkor még jól csinálta. Most már úgymond csak szopogatja,ami iszonyat idegesítő.
Most elkezdtem szedni homeós bogyót és megint aktívan fejek. Meglátjuk...

Bogyó nekem az a védő nem annyira jön be. Főleg,ahogy írtátok,h akkor a cicit is újra meg kell tanulnia. Viszont azt tudom,h a kórházban,amikor vettem,mert fájt,ahogy Maja szopizott semmit nem segített a fájdalmon. Sztem Neked is hozzá kell szoktatnod a melled,ha e nélkül szeretnél szoptatni,akkor azt végig kell csinálni :cry: Vagy használod végig majd,h megint használod?

dharma
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: