Új privát üzeneted érkezett!

még mindig nincs hír Móniról és Kicsikéről?? :roll: kezdek aggódni...


mindjárt jövök, csak Charlotteot is lefektetem.
Vendég
 


Nem létezik, hogy még nem szültek meg!!!
anyabebi
 
 


na hát ez nem volt egyszerű menet :? :x :roll:


lefeküdtünk Charral, olvastam neki mesét. mese vége, fölálltam, lekapcsoltam a villanyt. már lépnék ki az ajtón amikor is fordulást hallok és hatalmas ordítást. Charlotte leesett az ágyról és rántotta magával a baldachint, így rászakadt a függöny. :shock: :shock: Hál'istennek semmi baja sem lett, csak megijedt, de vagy 15 percen keresztül úgy ordított, hogy felébresztette Alexet...úgyhogy a két gyerekem egyszerre ordított...Char Ákos kezében, az járkált vele, csitítgatta, Alex ugyanez az én kezemben. Aztán végül Char kb 5 perc múlva édesdeden elaludt, letettük az ágyába. Igen ám, de a fiam meg úgy gondolta, hogy ha egyszer már felkeltették, hát akkor ő most már fönt lesz... na ja. itt szenvedtünk vele fél órát, sehogy se volt jó neki, mire végre elaludt. :roll: na elindultam vele a kiságya felé, letettem, elléptem már nagy szemekkel pislogott rám. :lol: de fogtam és otthagytam...azóta csöndben van, de nem alszik. :lol: :lol: 3 percenként belesek a szobájába, de nem alszik, csak csöndben nézelődik...megzabálom. :lol:

folyt.köv, csak ránézek a fiamra.
Vendég
 

 
 

na a fijjam is elaludt végre.


Ginuska
igen, itt a sima szülésnél 2 napot vagy bent, császárnál 4-et, persze ha nincs semmi probléma. :wink:
Ti hogy becézitek Georginát? :D

Cosmic Girl
szurkolok, hogy Peti kibújjon a jövő héten! :wink:

Szilveeaa
akkor úgy látom ez a te napod sem...az enyém se. :roll:

időjárás: áá gyerekek itt még mindig 30 fok...sztem holnap ki is rakom Alexet a teraszra aludni napközben.

Anikó
csak nem Tamara is készülődik? :wink: :lol:

Betty
Charlotte is rám hasonlít! :wink: 8) pedig annyira akartam, hogy Alex az apjára hasonlítson...de nem jött össze. :roll: ebben is látszik, hogy a barna gének erősebbek, mint a szőke. :roll: :lol:
Nagyon szép a Mariangela név. :wink: át is írtam a táblikban!
Örülök, hogy ilyen jól kezeled a cukortémát! dejó neked is már csak 9 nap van! :wink: :lol:

Tilli
fogfájás :evil: :?
abban reménykedem, hogy lelohad
azt olvastam , hogy lerohad. :shock: :oops: :lol:

Pocok
nyugi, semmi baj sincs a Törpivel!! :wink: az meg, hogy így idegesítenek a dokik háát..no comment. :evil:

Nita
Charlotte is összeszedte magát...mára ő is gyönyörű. 8) csak kicsinek nagy szőrös volt, mint egy majom. :mrgreen:

Csilla
De nem bánnám, ha nem egy kisóvódást kéne megszülnöm...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok :)

csak röviden benézek mert a sz@r napom csak fokozódott ...
most jöttünk a kórház járatról, mert nekem is eljátszotta Zoé amit Tillnek Lencsi ... ma zéró mozgás volt.
De mindent rendben találtak, hazajöttünk, csak nagyon megviselt az egész ...
Hétfőn megyünk újra, nekem elvileg 16-án indítanának mert a korábbi csaszival nem engednek túlhordani :( de megpróbáltam kikönyörögni a 19-ét ...

Pocok :)
tudom hogy most nagyon ki vagy DE hidd el ezek a hülye gépek NEM megbízhatóak ...
Nekem is össze vissza írt ki mindent, és azon isnagyban múlik ki nézi.
Volt olyan hogy két hét elteltével nekem csak kisebb lett a mért méret - a heg miatt az elmúlt 6 hétben minden héten csináltak UH-t - mert ha a doki csak egy hajszálnyit beljebb húzza azokat a sz@r vonalakat az már ilyenkor a végén gyakorlatilag heteket jelent kiírt adatban ...
Szóval fel a fejjel, a lényeg az hogy jól van és nem az hogy mekkora lesz :) Kitartás :)

Moncsi :)
sajnálom a balesetet - Nálatok is zajlik az élet :)
Alex meg tündéri hogy már most így elnézelődik az ágyában ...

Mindenkinek puszi és kitartás!!!

R

ui.: jó lenne valami hír tényleg Kicsikéről és Móniról ....

Kép
zsrit
 
 


Zsrit,
nahát, ezek a lányok :shock: Mit riogatnak itt minket??? :roll:
(fiam nem csinált ilyet... :roll: :P )
Örülök, hogy minden rendben!

Monica,
fogfájás még tartja magát...(éjjelre benyomok mellé 2 propolisz tablettát, az múltkor a bölcsesség fogamról is lehúzott olyan gyuszit, amit nem hitt el a fogdoki :roll: - hátha...)

Ugye, kettővel mennyi a tennivaló? :D
Char hogy fogadta Alexet? Mesélj majd, ha lesz időd!

(Lencsi teljesen lent van, beékelte magát, érzem. Csak azt nem értem, miért 3-as még mindig a méhnyak hossz, és hol maradnak a jóslók??? :roll: -annyira szeretném, ha saját döntéséből elindulna :oops: :oops: :oops: nem akarom a kórházat szülés előtt :( )

tillidian
 
 


Drukkok mennek mindenkinek!

Nálunk jobb és rosszabb napok váltogatják egymást...
Vendég
 


Jó reggelt!

Na, ilyen sem volt még, hogy én vagyok az első... :D :D :D Kidobott az ágy. 6-kor felkeltem pisilni, azóta fent vagyok. Apának is ünnepnap a mai, mert ágyba kapta a reggelit meg a kávét! :D :D :D

Mi van lányok, nem huhogott senki??? :roll: :roll:

Moncsi: Sok puszi a Charnak! :D Természetesen Alexnek is. :D

Zsrit: Örülök, hogy minden rendben, és csak Zoé ijesztgetett. :)

Till: Mikor mész legközelebb?

Andi: Jó, hogy néha tudsz jönni helyzetjelenteni, még ha csak 1-2 szóban is! :wink: :D Puszi az ikreknek!!! :D
bobóbaba
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Hogy vagytok ma?? Kinek hogyan telik majd a hétvégéje?? A szülősökről tényleg még mindíg semmi hír???

Mi holnap megyünk megismerkedni a férjem öccsének (középső) a barátnőjével, illetve annak szüleivel. Decemberben eljegyzik egymást, s itt az a szokás, hogy meg kell ismerkedni a szülőknek/családoknak egymással előtte. A barátnőt már több mint egy éve (amióta együtt vannak) ismerjük, de a családját majd csak most mutatja be nekünk-bár nem igazán értem nekünk miért kell mennünk- szerintem ez olyan szülők és szülők közötti dolog. Nincs is sok kedvem az egészhez (nagy zabálás, édességek, borozás..stb), de nincs más választásom menni kell. Legfejebb nem maradunk sokáig.

Moncsi: tényleg már nincs sok hátra, de egyre ingerültebb vagyok én is ezeken az útsó napokon. Már olyan türelmetlen vagyok.
A barnáknak tényleg erősebbek a génjei: a fiam pl. lehet, hogy jobban hasonlít rám, de a haja, bőre az apukájáé (szerencsére!!!!) Nyáron is olyan szép barna volt-rengeteget volt napon és egyszer sem pirosodott ki a bőre.
Sajnálom a balesetet éjszaka-de a lényeg,hogy nem történt baj!!! A kisfiad tündérke lehet!!! Nagyon jó, ha már most megszokja ha nem ringatják kézben álomba. Puszilom!!!!!!

Pocok: szerintem is hülyeség, hogy a 36-dik hétben jársz!!! Ezekkel a méretekkel legalább a 38-dikban kell hogy legyél, de ha még a 40-dikben is vagy, a babák súlya valóban eltérő egyes hetekben, a 3 kg körüli súly viszont tökéletes! egyébként az uh-kon mért súly tényleg csak becsült, gyakran tévednek.
Mi most járunk a 37/38-dik hétben és kb. 2800g lehet a babám, mert a legútolsó mérés szerint kb.3 hete volt 2400g. Az orvos azt mondta, a becsült súlya 3 kg körülre várható.

na megyek cukrot mérni meg reggelizni...

puszillak Benneteket, ha nem jelentkeznék Jó hétvégét mindenkinek!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Jó reggelt!


Nem hiszem el, hogy Kicsikéről meg Móniról még mindig semmi...kezdek aggódni!

Apa elment dolgozni, nagyjából visszaolvastam...most látom Pocok, hogy mi van, de ne aggódj, basszus olyanokat tévedhetnek a dokik!!! Barátnőmnek pl. felfelé becsültek bazi nagyot, olyan 4,5 kilós babát, aztán 3100-zal született a kisfia :roll:

Én még mindig nem szülök :lol: éjjel tök nyugis, egy pisijárattal...úgyhogy várok és várok és várok :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Kíváncsi vagyok mit mond ma a doki, de nem feszülök rá a dologra, főleg, hogy jönnek anyáék, nem akarom Őket idegesíteni!

Úgy látom, így a vége felé csökken a huhogó és a kukorékoló kedv is :lol: :lol: :lol: nincs valami nagy teljesítmény mostanság :shock:

Anyabebi, véletlen taliztunk álmodban vagy direkt bandáztunk???
Vendég
 


Gmail-en megnéztem az összes "régi" és új babát, mindenki gyönyörűűű!
Vendég
 


Tilli, Neked akartam még, hogy akkor ezek szerint kezet foghatunk a zárt méhszáj miatt :roll: csak Te még elvileg előttem is vagy :roll: dettó nekem is; feje beékelődve, közben meg semmi :roll: akkor mi nem szülünk?! Nem akarom, hogy indítsák vagy befektessenek vagy akármi, ami nem természetes!
Tesómék topicjában is kaptam egy aranyos hsz-t; hogy jaj csak nehogy indítsák, mert az indított szülések 80-90%-a császárral végződik :roll: :roll: :roll: 1. szerintem ez nem is igaz, 2. minek kell ilyet írni, amikor amúgy is aggódik az ember?!
Vendég
 


Sziasztok!

Anyabébi!
Minden elismerésem a tegnapi 12 órás alvásodért! :lol: Biztos megérdemelted! Kép

Tilli!
Fogad javulgat már? :roll: :roll: :roll: Nincs is sz@rabb a fogfájásnál!!!!! :? Éjszakád hogy telt?

Pocok!
Tegnapi nap után sikerült kicsit megnyugodnod? :roll: Nyugi,tuti minden rendben van a kiscsajoddal! Kép

Nita!
Nem dobsz egy sms-t Móninak,hogy mi van Velük :?: :?: :?: :?:

Csibe vagy Pattogó!
És Ti Kicsikének :?: :?: :?: :?: :?:
Csak azért írom Nektek,mert Ti vagytok a hírhozók.És jó lenne már tudni mi van velük! :roll: :roll: :roll:

Moncsi!
Sajnálom Chart,biztos jól megijedhetett szegényke! :cry: :cry:
A kisfiad meg tündéri lehet! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobóbaba!
Piros pont Neked,amiért kiszolgáltad Apát! :lol: :lol: :wink:

Betty!
Jó vendégeskedést Nektek holnapra! :)
Bár ez tényleg furi,hogy még a tesó családjának is be kell mutatkozni! :roll: De fogd fel úgy,hogy legalább esztek-isztok egy jót! :wink: És a cukrod is javult már,így talán szülés előtt pár nappal szerintem egy kis "tilos" finomságot bedobhatsz! Kép

Tegnap csináltam képet a kandallónkról,feldobom ide.És akit érdekel az iwiw-en van pár kép a lakásunkról.

Kép Ez egy ilyen modern kandalló :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok! :P

Twins-Andi,
puszi Nektek! :P Tényleg jól esik, hogy bekukkantasz drukkolni!!! :D

Bobóbaba,
de korán keltél! :roll: :P (Apának jó dolga van! :D )
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz!
Holnap kell ismét amnióra és NST-re mennem :roll:

ParisEszti,
én is aggódom picit, de reméljük, vagy nagyon elfoglaltak, vagy ők is elfelejtették elmenteni a számot :roll:

Kézfogás stimmel! :roll: Mit csinálnak a Lányaink odabent??? :shock: :roll: :P
"kedves" hozzászólással ne törődj! Barátnőm mindkét lányát túlhordta, mindkettőször indították 40+5-ön, spontán szült 2-3 óra alatt! :P (neki már van egy nagy fia is, azt mondta, annyi a különbség, hogy itt egyből 2 perces fájásokkal indított, és 2-3 óra alatt kézben is tartotta a lányokat :wink: )
Nagyon kiváncsi vok, mit mondanak ma Neked!!!

Sziszkó,
kandalló nagyon szééép! :D Gratula! :wink:
(fogam -vagyis ínyem -még nem lohad, de egész éjjel "pácoltam" propolisszal, talán mintha kevésbé fájna :roll: -még kúrálom)

Lányok,
nyákdugó egy kis része úgy döntött, megunta eredeti helyét :roll: :P -de valszeg a tegnapi "megpiszkálás" eredménye :roll: - fájás semmi :roll:
(huhogás: én mindig vagyok, tegnap is benéztem még 2-kor, de sehol senki...így magányomban nem írtam...)

tillidian
 
 


Hírek Kicsikéről!

Beszéltem a férjével, Kicsikénél problémák voltak a szülés után. A szülés rendben lezajlott, a méhlepény is megszületett, majd Kicsike rohamot kapott és hányt. Megműtötték, hátha valami vérzés okozta a bajt. Végül kiderült, hogy ez valamilyen szindróma (a férje mondta, de még mindig lyukas az agyam). Kicsike még az intenzíven van, de már jobban van, fel fog épülni.
A baba egészséges és jól van.

Ha van új hírem, írok.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Esztikém: véletlenül találkoztunk, asszem valami kajárdában legalábbis úgy tűnik élelmiszerhez volt köze :)

Sziszkó: tök jó a kandalló :) Irigyirigy :)

Tilli: Bakker tegnap óta a Lencsilánykát énekelgetem magamban :mrgreen: , tudod azt a Halász Judit-ost.

Zsrit: :shock: ez a Zoé !!!!
anyabebi
 
 


Screennek is írtam, ők remekül vannak, a baba szopik (már ott is hiányzik a bimbóvédő), pihenni is tudott. Írtam már, hogy a baba 55 centivel és 3,5 kilóval született? Holnap hazaengedik őket valszeg.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Mindenhol ilyen fos idő van? :roll: Kivéve Görögországot és Franciaországot persze :D
Vendég
 


Kicsike: :shock: :shock: :shock: :shock: Na bassz!
anyabebi
 
 


Kicsikének jobbulást!Rendbe fog jönni!És az,hogy a baba jól van,az meg szuper hír!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Itt is fos idő van, pedig délután akartam az urammal sétálni egy nagyot a cukrászdába :oops:
anyabebi
 
 


Jaj Kicsike, istenem, remélem hamar rendbejön!!!

Tilli, én még mindig nem tudom mi az a barna trutyi, ami néha távozik, de szerintem nem a nyákdugó...

Screennek nagyon örülök!!!

Anyabebi, miért is nem gondoltam egyből, hogy kajához van köze??? Esetünkben máshoz nem is lehet :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Eszti,Till."Vigasztaljon" benneteket,hogy én méhszájilag már teljesen készen állok,mégsem történik semmi.Bár nagyon gyúrok a délutánra....hátha.Vagy este......

Kép
Kép
zanikó
 
 


Eszti: ha nem a nyákdugó akkor lehet, hogy betojtál? :mrgreen:
Tuti a nyákdugó az, más nem lehet!!!
anyabebi
 
 


Anyabebi,sebaj!A cukrászdát pontosan fos időre találták ki!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hú,most vettem észre,hogy a vastablettámból már csak a mai adag van.Márpedig én úgy terveztem,hogy pontosan a szülésig fog kitartani!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anikó, hát akkor MIRE VÁRSZ??? SZÜLLLLLLYYYYÉÉÉÉÉ!!! :lol: :lol: :lol:

Én Magna Cum Laudét hallgatok, félig bőgve (olyan szép emlékeink vannak Rolanddal...) :roll:

Megjöttek anyáék, puszi, délután jövök!!!
Vendég
 


Nekem is kéne szednem a vasat de a héten még csak 2-t vettem be :oops: , az gáz?
anyabebi
 
 


Sziszkó,tuti jó lett a lakás!!A konyha a kedvencem.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hello lányok!

Tegnap délután megint nem volt netünk...de állítólag nem csak nekünk, valami hálózati hiba volt...

Eszti - pedig annyiszor eszembe jutottál éjszaka :( De lehet, hogy csak a nagyszülőkre várt Toffee és ma már nyugodtan indul el kifelé :wink:

Kicsike - basszus...mik történnek??? :shock: Sok-sok drukkkk és jobbulást!

Pocok - szonográfus :evil: Kristóf sem lesz óriás bébi állítólag (36. hét 2200 gramm volt), de a doki azt mondta, hogy ez még nem törvényszerűen tolja ki a szülés időpontját...
Miért kell folyton ijesztegetni az amúgy is parás kismamikat??? :evil:

A mi lelki és fizikai állapotunk úgy ingadozik, hogy szegény férjem már nem is bírja követni...az egyik teherautót szerelik az udvaron, félóránként bejön, megnézi, hogy pörgök vagy fekszem-e, hányingerem van-e vagy éppen mignon-n eszegetek...(ja, a mignon-t tegnap vettem a CBA-ban, pedig utálom a bolti sütiket, de amikor megláttam, azt hittem, hogy ott helyben meg kell kapnom, különben éhen halok...naná, hogy kb. egy negyedet bírok belőle egyszerre megenni, annyira geil). Pocak kőkemény, baba pedig aktív mint a fene. És hétfőn megint egyedül kell bemennem Pestre...

Ha tényleg ilyen mértékű lehülés jön, nekem nincs is mit felvennem :roll: Akkor inkább szüljünk, nem?

Szép hétvégét!

Kép
kkia
 
 


Betty: Jó szórakozást holnapra! :wink: És ahogy Sziszkó is, talán egy kis "bűnözés" is belefér már a dolgokba írta. :roll: :roll: :D :D

Sziszkó: Szuper a kandalló! Irigykedem is rendesen itt a panelrengetegben a harmadikon.... :D :D Iwiw-en is megnéztem a képeket, tök szép lakásotok van! :wink: :D

Eszti: Élvezd ki a szüleiddel töltött minden pillanatot! Aztán ki tudja, lehet, hogy délutánra a lánykád is meggondolja magát, és kibújik! :roll: :D

Csibe: Köszi a híreket! :wink:

Kicsike: Mielőbbi jobbulást, gyógyulgassál!! Az jó, hogy a picurral minden rendben van!!! sok puszi nektek!!!

Zanikó: Hajrá, szurkolunk!!! :D :D

Időjárás: Igazából nem tudom, mert nem voltam még kint. De mindjárt megjön Apa a kutyasétáltatásból és kifaggatom. :lol: :lol: Remélem jó, mert ma lesz bababörze, és én el akarok sétálni! :D :D Na, fel is értek. Állítólag kellemes idő van. :) :)
bobóbaba
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jelentem minden a legnagyobb rendben, még 70-es fájás közben is tökéletes kispocak szívhangja :) Ja és természetesen ez egy másik gép volt :))))))))))))))))))))))))))
Mindenkinek köszönöma vígasztalást!!!!!!!!
Azért holnap újra ctg.

Kicsike, JOBBULÁST! Nagyon szorítunk!!!!!!!!!!!!

Till
Nekem a nyákdugó első darabja tegnap hajnalban vett búcsút tőlünk ;) a harmadik meg tegnap este.
pocok001
 
 


Nitácska, köszi a linket a bababörzéről. Mikortól lehet vinni a babát ilyen helyre? Akkor még alig két hetes lesz.

Az én dokim soha nem mondott méretet, csak hogy minden oké, szépen fejlődik. Egyedül az utolsó UH-n a 38. héten mondta, hogy kb. 3600 gr és szép nagy baba lesz. Két nap múlva született 3520 gr-mal. De ő állítólag nagyon jó az UH-ban.

Wazze, tejgyár lettem. :shock: Babácska falánk, úgy tűnik, mintha minden tejcit betolna, ami egy ciciben van. De most mivel kicsit még fájt a cicim, lefejtem a maradékot. 40 ml lett! Pedig a cicim már szinte puha volt, mintha alig maradt volna benne valami. Mennyi lehetett eredetileg??? :o

Ja, este alternatív pizsi-party-t tartottunk. ;) :D :D :D

Twins, mi az hogy jobb és rosszabb napok? Néha sokat sírnak, néha pedig tök nyugisak?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pocok: Kép

Vcsibe: Alternatív pizsiparty? :shock: :shock: :lol: :lol: Grat, ugye mily leleményes tud lenni az ember??? :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek annyira boldog vagyok!! :lol: Nem tudom emlékeztek-e még, hogy az egyik otthoni barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek! Na és ma reggel kaptam a hírt, hogy 37+5-re megszületett Léna Anna 3700 gr.-mal és 56 cm-vel. :lol: :lol: :lol:

Kicsike: :( :( :( jobbulást!!Martinról nem tudunk valamit? :roll:

De egyébként a rossz éjszakánk folytatódott..Alex 5x(!!!) kelt fel! :roll:

na majd jövök még
Vendég
 


Én most ilyen vagyok: Kép Az előbb ment el a bátyám, itt volt elköszönni. Holnap hajnali 4-kor indulnak, addig meg már a Gabónál lesz a kórházban. :cry: :cry: Úgyhogy én most felöltözöm, és elhúzk a börzére, hátha lesz valami, amit megveszek, és akkor egy kis boldogsághormonom is termelődik. :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Moncsi: Gratula a barátnődnek! :D Téged sajnállak a rossz éjszaka miatt. Talán addig jó, amíg egyben vagyunk??? :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Vcsibe! Tejgyár? Az a lényeg eszik sokat a Milán és még marad is....

Jaj szegény Kicsike! Az a lényeg már jobban van! Jaj, mik vannak.
Na ezen aztán sajna tud parázni az ember.

Bobó! Nálunk is bababörze van :)

Sziszkó! Nagyon szupi lett a kandalló! Modern, de mégis olyan...irigy!!!! Alul a szellőző jó ötlet!

Eszti!Nyálkás vagy folyós barna?

Pocok! Szuper! Örülök, hogy minden ok!Most akkor nyugi!!!

Monica! Ittenem! Az a lényeg, nincs nagyobb baj!


Tegnapi napom: Este pokerpartira mentünk 20.30-ra. Házi pizza is be volt ígérve, szóval az volt a húzóerő. Ittam kólát is(na annyira nem esett jól mint amennyire utánatok megkívántam ). Éjféltől 50 percig nyavajogtam a férjemnek, menjünk. Pocak kő kemény, ülni se bírtam, lábam dabadt, derrekam leszakadt. Bőgés határa. Alig tudtam hazavezetni, mert ugye innia kellett. EZ VOLT AZ UTOLSÓ ESET! Bármikor megszülhetek, úgyhogy megkapta. Éjjel nem is beszélt velem. Reggel elviharzott és mikor hozta a fát a kandallóba, akkor már nagyon hízelgett! (megsúgom sztem az anyósom helyrerakta egy kicsit Kép ) Megérdemelte!
De az ananászos pizza....házilag, mennyei volt!
Vendég
 


Bobó! Én lemaradatm, a tesód hova megy?
Vendég
 


wááá meghozták a pierre cardin babakocsit, amit használtan kapunk, és az lesz itt fönn, hogy ne kelljen az ABC-t fölhozni (nem hozzuk fel a sarat, meg nehéz is). Így itt fönt ebben fogom tologatni stb. A hordozóját is megkaptuk, azt meg belerakjuk Ákos kocsijába, és akkor nem kell rakosgatni az enyémből az övébe, ha esetleg azzal megyünk valahova. :D
Vendég
 


Na hello Csajok!

Délutános műszak nincs?

NST-n minden rendben, ASK-t viszont megint esélytelen volt még megpróbálni is, méhszáj teljesen zárt.

Szülők vittek, lelkesen vártak velem (volt egy kis csúszás), aztán vártak rám, aztán elmentünk megnézni Rolit, pár percre ki tudott jönni hozzánk. Meg vásároltunk kicsit, aztán húztunk haza ebédelni, mert én már az NST-re várva megkívántam a kórházi kosztot is (pont osztották), alig reggeliztem...

Jó volt, hogy itt voltak egy kicsit anyáék!!!

Most pihizek, mert persze megint jóóóóóóóóóóóóóóóól megvizsgáltak, fájogat ahasam...meg csokit zabálok :D
Vendég
 


Sziasztok!

megjöttünk, voltunk Burger Kingben ebédelni (éljen az egészséges életmód :mrgreen: ), és alaposan bevásároltunk. Fiúk számítógépeznek, én meg ledőlök 8)

Kicsike,
hatalmas gratula Nektek és mielőbbi felépülést!!!!!

(ez mitől lehetett? :shock: Szegény! :oops: )

Anyabébi,
dudorássz csak! :wink: Jó kis nóta, mi? :D

ParisEszti,
de akkor mi lehet? :roll: (igazából én sem tudom -még soha nem láttam nyákdugót :D - olyan, mint PÉ-kor, csak barna...azóta
megint találkoztam egy darabbal :roll: )

Zanikó,
akkor hajrá délután! :wink:
(Én a 12-ét szeretném, lécciléccciiiiiiii!!! :lol: -holnap Apának előadás :? )

Kkia,
így van: szüljünk! 8) -nekem sincs őszi terhesruhám...

Pocok,
akkor minden ok! :wink:

Vcsibe,
hajrá teeej!!! :D

Monica,
barátnőnek gratula!!! :P

Sztercsi,
Apát felvesszük a "klubba" -ha még emlékeztek :oops: :lol:

Bobó,
jó börzézést! :P

(én már alig tudok járni :roll: Hajnali 2-3 között olyan szinten láttam csillagokat a fejecske beékelődéstől, hogy négykézláb mentem ki WC-re :oops: :mrgreen: -még jó, hogy a fiúk nem láttak, lett volna röhögés :lol: :lol: :lol: -aztán vízszintesben "kitoltam" a lánnyal: szépen feljebb igazítottam a hasam és megszűnt a tejútrendszer :D )

tillidian
 
 


Sztercsi, pókerparty miatt nem irigyellek :roll: :roll: :roll: én úgy 7 hós terhes koromig nagyon fitt és lelkes voltam, mentem bulizni még Siófokra is nagy hassal, vezettem oda-vissza...de ha most valaki azt mondaná, hogy el kell mennem muszájból valahova fickándozni, háááát elküldeném melegebb éghajlatra az biztos! Este 10 órakor hála a jó éjszakáimnak nekem totál lejár a mandátumom, ha akarnék sem tudnék huhogni éjszaka...!

Kkia, de aranyos vagy, hogy gondoltál rám!!!
Vendég
 


Tilli, Sztercsi párját már akkor is felvettétek a klubba :lol: :lol: :lol:
Nem tudom mi lehetett az, most reggel óta megint semmi...majd így a vizsgálat után megint figyelgetem...
Vendég
 


Eszti,!
Az a lényeg, hogy NST rendben!!!!!
(most írt egy másik topikban egy lány: neki majdnem 42 hetesen indítottak szülést, és spontán meglett egy délelőtt...azt írta: 41+2ig :shock: egyszer sem sikerült amniot nézni, mert totál bezárkózott a kisfia :roll: )

Örülnék, ha holnap ELŐBB nézne méhszájat a dokim és utána próbálná felrakni a csövet :shock: :roll:

Léptem én is aludni...

tillidian
 
 


Nekem ma a csövet meg sem próbálta, de így sem volt kellemes, mert ujjal "feszegette" a méhszájat :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ de csak mert rajtam kívül nincs most senki :roll:
Vendég
 


Esztikém: csak azért a tiéd a laptető, mert én eddig zabáltam :), de mindjárt hányok is :(
Sajnos a cuki későbbre marad, mert már nem fér belém semmi :shock:
anyabebi
 
 


Pattogó: te punnyadsz?

Hé, többiek! Mindenki sziesztázik?
anyabebi
 
 


Till! Kép négykézláb....én azért nem tudok ma mozogni, mert a bal vádlim reggel begörcsölt, alig mozog, a jobb csípőmnek vmi idegén pedig a kisasszony fekszik(tegnap a nagy mocorgásban sikeresen eltalálta megint, azért tudom). Én úgy megyek, mint aki becsinált.

Eszti!Igen, a férjem már a klubban van, csak azta is csinálja...
Szegénykém! Nyilj már ki méhszáj. Mekkora számot kaptál rá?

Laptető pedig Anyabebié :) Tényleg, ma merre vagy????
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: