Új privát üzeneted érkezett!

Beo mivel nekünk nincs autónk (még :) ),így én mindig bkv-val járok. Busszal, metróval is voltam már. És csak kendőben megyek Vele befelé,mert a babakocsival nem szenvedek. Nem volt egyáltalán gond. Ha valaki közelít és már-már Nektek megy simán szólni kell,vagy én megfogom Maja fejét és jelzem,h azért vigyázzunk. Mondjuk Nekünk ugye karikás kendőnk van és azt nem mindenki veszi észre,h abba baba van. Volt már,h ismerősöm is 5 percig beszélgetett velem,mire észrevette és nagyot csodálkozott :D A megkötősben észreveszik és vigyázni fognak. Szóval sztem nyugodtan, én szeretek kimozdulni akárhogy is Majóval.

Gesztenye nekem is van,h még a tápit sem várja meg a jány,de már cicin alszik és nem hajlandó felébresztettni magát. Ilyenkor kiveszem a szájából,mert ezek csak hirtelen alélések,általában 10 perc múlva már sír,h folytatná. Szóval én kiveszem a szájából a cicimet és megnyomkodom. Ha még jön normálisan és spriccel,akkor értelemszerűen van még mit ott enni. A másik,h szerencsére Maja is jelzi,ha már nem jön,mert akkor rángatja a fejét,tátog,beveszi,kiköpi a cicit.
De nem egy gyors evő,én is,mint Cat örülnék,ha hamar lezavarná,de hát bika a drágám,szeret élvezkedni :) Aztán annyi tápit kap főleg vacsira,amennyit befogad. Van,amikor az elkészített felét eszi csak meg,van,amikor még enne. Ilyenkor már csak cicire teszem megint vissza,mert addig azért megint termelődik és csak az összebújás hiányzik már Neki.
A lényeg,h szerintem manókád jelzéseit figyeld főleg,ha másból nem,akkor abból kiderül,h mit akar.
Ja...és őszintén valamikor olyan fári vagyok,h ki sem várom a tejem végét és odaadom Neki a tápit. Ez ritka,de előfordul.

Szép halak! Az a rája kell nekem akváriumba :D

dharma
 
 


Lecsóóóóó! Én is akarok! :?

icamica
 
 


Aki nagyon unatkozik :roll: vagy a nagyobb gyereknek szeretne csodát mutatni :)
http://game.ize.hu/click.php?id=1609&ur ... inator.com

dharma
 
 

 
 

Bogyó! :D :D :D

Kép
Kép
tisa
 
 


Most már csak Icának megy tolatva a csigabigája :lol: !

Kép
Kép
tisa
 
 


Mai kép a fiaimról:

Kép
Vendég
 


jaj Tisa :lol: :lol: :lol:

Cat: nagyon szépek a fiaid, Marci milyen nagy már :)

dharma: nem tudom milyen a kendőd, megyek gugli és megnézem :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam. Most esélyem sincs visszaolvasni, mert rengeteget írtatok.
Írok pár sort magunkról és inkább bekapcsolódok a mostani dolgokba.

Nekünk az elmúlt napok / hét elég zsúfolt volt. Itt volt az anyósom, szülinapoztunk, apósék falujába búcsú volt, ovis szülőin voltam, vendégeink voltak (még mindig babalátogatók, meg Csani névnapját köszöntők), közben 1 hét alatt 3-szor voltunk orvosnál. Kende taknyos lett, Csanit vittem tanácsadásra, és 2 nap múlva vittem őt ismét orvoshoz, mert azt hittem elkapta a takonykórt Kendétől. Szerencsére makk egészséges a kicsi, csak elkezdtünk fogzani. Ezért szörcsög az orra, nyálzik és megy a hasa. Szóval elég nyűgösen teltek a napjaink. Kíváncsi leszek mikorra töri át magát a fogacska. Az az érdekes, hogy nem az alsó metsző fog akar kijönni, hanem az a fog amelyik 5.-nek szokott kitörni.

Cat: köszi a szemészetes infót. Már rég akartam ezt írni neked!

Valaki kérdezte menet közbe az aventos mellszívót. Én is leszedem azt a gumis vackot róla, nekem azzal nem működik.

Bocsi a többiektől, de másra most nem tudok reagálni.

Azért próbálok kicsit visszaolvasgatni, hátha lesz valami fontos infó a számomra, vagy tudok én is tanácsot adni valamiben.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


dharma:
ahham most már tudom melyik az a kendő fajta. és meg tudod jól kötni? mármint lehet ilyen pici korban is? mert a neten csak nagy babákról készült képek vannak.

bocsi elfelejtettem, de aki rendelt olyan ingyenes intim torna dvd-t az megkapta már??

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo én így viszem,csak nem lóg ki.
Kép
Szeretem,mert nem kell a kötéssel vacakolni,csak felcsapom és mehetünk. Maja is szereti. Most láttam egyébként mei tait egy nőn.Nagyon tetszett,eldöntöttem,h én is veszek.

Kisvirág Csanádnál már lehetne orrszívót használni? Egyébként ezek a tünetek Majánál is megvannak. Lehet Ő is fogzana már most? :roll:

dharma
 
 


Cat Marcinak már nagyon "érett" pofija van. Olyan,mintha idősebb lenne :)

dharma
 
 


uhhum értem :) nagyon kényelmesnek tűnik :)

tessék annyit foglalkoztunk a hátrafelé menetelő csigámmal, h már be sem töltődik a vonalzóm..... :lol: :lol:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Dharma: én szívom Csani orrát. Néz bután hogy mit csinálok vele, de nem sír. Azt mondta a doktornő, hogy sóoldattal is fújjam be neki, de bevallom azt nem mertem neki. Félek hogy hátracsurog és félrenyeli.
Szerintem simán lehet, hogy ti is elkezdtetek fogzani. Legalábbis már kötődik az ínyük.
Nekem ez azért nem olyan furi, mert Kendének 3,5 hósan kint volt az első foga. :roll:
De klassz hogy így viszed ki Maját. Klassz lehet ez a karikás kendő!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisvirág_30 2009.06.15 14:30-kor.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Cat: nagyon helyesek a fiúk!!!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Evészet: változó hogy eszik Csani. Van hogy 10-15 perc alatt teleeszi magát, de van hogy cummog fél órát is. Meg olyan is szokott lenni, hogy 10 perc alatt végez, elalszik leteszem és fél óra múlva ordít, mint aki egy falatot sem evett és gyorsan eszik még. Így van hogy egy órát is eltart ez a tortúra. Ez akkor macerás mikor nem itthon vagyunk.
Pár napja meg szegénynek szerintem belehasít a fájdalom a ínyébe, mert szopi közbe (pár perc szopi után) felsír és nem akar tovább enni, pedig akkor még dől a tejecske. Szóval tuti nem az a baj, hogy már nincs a cicibe. Mikor nincs a cicibe azt tán úgy jelzni, hogy bekapja, kiköpi, rángatózik rajta aztán sír, bekapja, kiköpi..... Ilyenkor megkínálom a másik cicivel, vagy ha az is üres akkor tápival.

Apropó tápi: Ki milyen fajta tápit ad?
Mert néha már nekem is pótolnom kell egy kicsit neki, mert annyit eszik, hogy már nem győzi a cicim. És a tápit nem nagyon akarja megenni. (Beba ha start aktiv)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kikocska: nagyon örülök, hogy jó lett a szövettan eredménye!!!!!!!


Most ennyi, mert Csani ébredezik, de igyekszem jönni. És azért olvasgatok hátrafelé is!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!
Nálatok is jó korán kezdődik a fogzás. :shock: Sír miatta éjszakánként?
Luca is szokott olyat csinálni a cicin, hogy bekapja, kiköpi, rángatózik, néha még sír is. Ezt viszont van amikor már 1-2 perc után elkezdi. Olyan hamar csak nem fogyhat el a tejcim, tehát nálunk ez nem feltétlenül annak a jele, hogy nincs több tej.
Mi Milupa HA Startot használunk, nincs vele semmi gondunk, bírja Lucám.

Beo!
Én rendeltem meg a DVD-t, de még nem érkezett. Mondjuk, még nem is telt le a 20 nap (ennyire ígérték).

Erről jut eszembe! Megrendeltem neten a fürdőfotelt. Nem olyan, mint Kikocskáé, de ugyanott vettük. Holnapra már itt is van.

Kép
gesztenye74
 
 


Beo, mikor mentek kaposvárra? Mi jövő hét utáni héten, és maradunk is 1 vagy 2 hetet. Ha pont akkor lesztek, akár össze is futhatunk! Akkor vannak nagyszülők, és talán rugalmasabb vagyok.
És szerintem pont a buszon, tömegközlekedésen jobb a kendő, mert ott van nálad, nem ijed meg a zajoktól, és le is tudsz szállni. Én általában még helyet is szoktam kapni.

Mi most Óváron vagyunk anyukáméknál, nem egyszerű. Misitn eléggé megviselte a váltás, a két nagy meg ébren bírta az utat végig, fél11-ig elég szörnyű volt. Persze reggel fél6kor ugyanúgy keltek... Misi meg rémülten kapaszkodott a pelusba meg a cumiba, és ijedten nézett, nagyon keveset aludt, nem értette,hogy a fenébe nem az ágyikójában alszik. Most már lassan úgy néz ki,belejön szegényke...

mennem kell, azthittem, van időm,de megint nnincs. ittnem szokott....

kikocska
 
 


Cat: köszi a tippet az adókártya lehámozásához! Nekem papírostul jött le először. Mondtam apának, hogy hámozza már ketté az egészet, mert nekem nem sikerül, és láss csodát ahogy írtad tényleg le lehet szedni azt a ragacsos szart a hátuljáról. Apa fél perc alatt lekapta. (biztos azért sikerült neki mert én már kifárasztottam a kártyát :lol: :lol: :lol: )

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gesztenye: van hogy felsír éjjel, de utána vissza is alszik. Szóval még az az igazi éjszakázós fogzás még nem indult be.
Néha nekem is van még tej a cicibe és mégis rángatózik. Van hogy büfizne kell olyankor. Nem próbáltad?
Ja és grat a fejéshez. Te írtad a múltkor, hogy 60-at sikerült ugye?
Egyébként mostanában már nem jön le már nekem 60. Csak ha sokáig csinálom és közbe többször átmasszírozom a cicim, vagy belövell közbe akkor sikerül a 60, de a nagy átlagban már "csak" olyan 30-40. :( Látszik többet eszik a kis lelkem-bogaram :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Helló mindenki!

Tisa: gratula Léna babának a 3ik hónaphoz! :D :D :D

Táppszer téma:én nem adok neki semmilyen pótlást sem és a cumisüveget el sem fogadja a Drágám! :shock: :D
Nálunk is változó, hogy milyen sokáig eszik meg az intenzívsége is .


Alvás:már egy hete nem kell fel éjjelenként elalszik 22:30kor és reggel 5 körül kell de ma aludt fél7ig.
Én majd ősszel szeretném áttenni a saját szobájába addig nem merem és én is felkelek a nyöszörgéséére de már megszoktam csak a nagyobb nyögésekre figyelek mert akkor már ébredezik.

Cat: nagyon szépek a fiúk!! :D :wink: :wink: :wink:

Én a fürdést eltoltam fél órával így fél 9 körül kezdjük de tegnap 9re értünk haza kicsit csavarogtunk. :oops: :oops:


Kép

Kép

Na lépek mert el kellene mosogatnom és szerintem ő is kel nemsokára.

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Milupa Milumil HA Start, eszi, mint a gép :D

icamica
 
 


Tisa: én is gratulálok Léna baba 3. hójához!

Gabka: de király nálatok az alvás. Irigylem! Klasszak a képek! A fürdetős nagyon cuki, kis döbrögi.

Alvás: mi 7-fél8-kor fürdetünk. Este 9-től alszik kb. 1-ig utána alszik kb 4-is és onnantól kezdve óránként kelek hozzá :roll: :roll: :roll:
Nekem a Kende szobájába van a kicsi. Úgy veszem észre, hogy nem zavarják egymást.
Kende este 10-kor megy aludni és reggel 7-8 ig alszik. :) 3 évesen már azért illik átaludni az éjszakát nem? Csanitól se várok túl sokat, mert Kende kb. 1 hónapja alussza át az éjszakát... No comment....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nekünk is Milumil Ha start van,meg ennek ugye az antireflux változata.Maja bírja.Sztem a hozzátáplálással sem lesz Nála gond,szeret enni :)

Szép fiúcska Andris. Látom Neki még labdája is van :D

dharma
 
 


Úgy lett,h végre megint megvettem magamnak a kedvenc parfümömet. Már nagyon rég nem használtam Maja miatt semmit,csak izzadásgátlót. Hétvégén Dani Anyukájának vettünk parfümöt,azzal befújtam magam és megint elkapott a hév. Imádom a jó illatú parfümöket :)

dharma
 
 


Éjszakai alvás:
Én nem kívánom, hogy ne ébrdjen fel éjszak Marci.
Nekem így a tökéletes, hogy egyszer felkel enni, mert az csak 10 perc, és így 12 órát alszik egyhuzamban.
Ma például este háromnegyed kilenctől reggel kilencig. És Beni is csak negyed tízkor ébredt, így én olyan kipihent voltam, mint a gyerek előtt sosem.
Arról nem is beszélve, hogy már délután is aludtam 2 órát.

Hiába, a szépséghez sok alvás kell. :wink: :D :D :D
Vendég
 


kikocs: 27-28.án megyünk Kaposvárra. ha jól matekoltam Ti pont nem ugye?

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!

Nekünk még nem érkezett meg a csajszi adókártyája....Ez vajon mitől függ?? :roll:

Már megint elfelejtettem azt az oladlt,amiről le lehet tölteni a családihoz meg az anyaságihoz a nyomtatványokat...Meg tudná nekem adni vki?Az egyik barátnőmnek pont most aktuális :D

Na megyek,mert Apa fürdeti a pici lányt és lassan végeznek,utána pedig enyém a terep,mert éhes a leányzó :D

Kép
demetnik
 
 



icamica
 
 


Szakácskönyv férfiaknak

1. Először is, moss kezet!
2. Igenis, moss kezet. Ez elengedhetetlen.
3. Ebben hajthatatlan vagyok: moss kezet!
4. Rendben van. Most menj a hűtőhöz, és vegyél ki 5 tojást.
5. Azt a 4 tojást,amit sikeresen kivettél a hűtőből, törd fel egy tálkába.
6. Emeld fel a tálkát a padlóról,és töröld fel a kiömlött tojást.
7. A jövőben ügyelj arra, hogy semmit se verj le a másik kezeddel.
8. Vegyél ki a hűtőből újabb 5tojást, és azt a négyet, ami megmaradt belőlük, törd fel egy tálkába.
9. Vegyél ki a konyhaszekrényből egy pohár lisztet és egy fél pohár cukrot.
10. Csukd be a tisztítószerek szekrényét, és nyisd ki a konyhaszekrényt.
11. Ez só. Tedd vissza a szekrénybe, és vedd ki a cukrot.
12. Próbáld a cukrot a pohárba önteni. Söpörd össze a cukrot,ami kiömlött.
13. Vedd elő a mixert, és és keverd benne a tésztát, amíg sűrű lesz.
14. Tisztítsd meg a falakat, a plafont és a padlót a tésztától, amit kevertél.
15. Nem, ez nem elég. A kutya nyalogatja a falat. Vegyél egy kendőt, és tisztíts meg mindent.
16. Legközelebb próbáld meg óvatosabban indítani a mixert. Ez nem egy légpuska.
17. Így szokták a fedelét rátenni, felülről.
18. A töltelékhez végy 10 almát, hámozd meg és vágd fel őket.
19. Tegyél ragtapaszt a sebekre az ujjadon. Jegyezd meg: felvágják az almákat, nem meggyilkolják.
20. Göngyöld be az almákat a tésztába, és tedd be őket a sütőbe egy fél órára.
21. Ha egy fél óra múlva a tészta még nem sült meg, ez azért van, mert elfelejtetted begyújtani a sütőt. Gyújtsd be, és várj újabb fél órát.
22. Letelt a fél óra, hagyd abba a tévézést, és vedd ki a tálcát a sütőből.
23. De most már komolyan! Hagyd abba a tévézést, és vedd ki a tálcát a sütőből!!
24. Vedd ki a tálcát most rögtön!!
25. Gyönyörű,nagyokos! Ez már elégett. Most menj a legközelebbi cukrászdába, és vegyél almás pitét.
26. Menj haza, és fogyaszd el a vásárolt almás süteményt.
27. Előbb vedd le a nylon csomagolást róla, tökfej

icamica
 
 


A képzés címe: intelligenssé válni

Cél:
Aktiválni a férfiak agyának idevágó részét, amelynek létezéséről sejtésük sincs.

A tanfolyam árát a tényleges szükségletek felmérése után állapítjuk meg, kedvezményt adunk azoknak a jelentkezőknek, akik mindegyik kurzuson részt vesznek.


KÖTELEZŐ TANTÁRGYAK
Leválni az anyámról (2000 óra)
A fizetésemet a feleségemnek adom (550 óra)
A feleségem nem az anyám (350 óra)
A foci csak egy sport, Ronaldo pedig egy hülye (500 óra)

IGEN HASZNOS TANTÁRGYAK
Nem vagyok féltékeny a gyerekemre (50 óra)
Kész vacsora...egy mosolygó feleség (200 óra)
Nem viselkedem úgy, mint egy fajankó a feleségem barátai előtt (több mint 500 óra)
Hogyan lazítsunk úgy, hogy ne tűnjünk lustának (300 óra)
Leküzdeni a távirányító-szindrómát (550 óra)
Nem hugyozok mellé (100 óra, gyakorlati foglalkozás videórögzítéssel)
Előbb sikerül kielégítenem a feleségem, minthogy elkezdené tettetni (több mint 1500 óra)
A cipők maguktól soha nem mennek el a cipősszekrényig (800 óra)
Hogyan jussunk el a szennyestartóig úgy, hogy útközben nem tévedünk el (50 óra)
Hogyan éljünk túl egy náthát agonizálás nélkül (200 óra)

VÁLASZTHATÓ TANTÁRGYAK
Emésztési technika mosogatás közben
Agyamba vésem, mely napokon esedékes a szemétlevitel.
Konyha - kezdő szint: háztartási gépek: ON (bekapcsolni) OFF (kikapcsolni)
Konyha - haladó szint: az első zacskós levesem anélkül, hogy elforralnám az összes vizet
A jégkockatartó megtöltésének veszélyei (diavetítéssel kísért bemutató)
A legújabb tudományos felfedezés: főzni, levinni a szemetet nem okoz impotenciát (laboratóriumi gyakorlat
A WC ülőke dörrenésmentes lehajtása (videókonferencia a Harvard egyetemmel)
Miért nem szükséges a takaró emelgetése, miután megszabadultunk bélgázainktól? (páros gyakorlat)
Alapvető különbségek a szennyeskosár és a padló között (zeneterápiás laboratóriumi gyakorlat)
Hogyan repül a reggeli kávéscsésze a mosogatóig (gyakorlatok David Copperfield irányításával)
Érzékeken túli kommunikáció: mentális gyakorlatok azokra az esetekre, mikor elmondják, hogy az illető dolog a szekrényfiókban van, ne kelljen visszakérdezni, hogy melyik szekrény melyik fiókjában.

HÁZIDOLGOZAT TÉMÁK:
a témák nehézsége és összetettsége miatt csak 2 dolgozatot kell beadni:
1. A vasaló: a ruhák titokzatos útja a mosógéptől a ruhásszekrényig
2. Én és az elektromosság: a villanyszerelő kihívásának anyagi előnyei villamossági hibák esetén (a legbanálisabbaknál is!)
3. Miért nem bűntény virágot ajándékozni a nőnek a házasságkötés után?
4. A WC papír: a WC papír vajon a papírtartóban jön a világra?
Az eltévedt férfi autóvezető is kérhet útbaigazítást a járókelőktől ha szükséges, anélkül, hogy impotensnek tűnne
5. Tisztítószerek: adagolás és gyakorlati felhasználási tanácsok a lakásban javíthatatlan károk elkerülése céljából
6. A mosógép: a nagy ismeretlen
7. Milyen genetikai akadályai vannak, hogy szó nélkül végignézzük, amint egy nő parkol

icamica
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, csak gondoltam hátha érdekel valakit.

GRACO Baby Delight elektromos hinta szinte új, még az eredeti elem van benne.

Egyszerű használat:
- kisméretű, könnyen hozzáférhető hinta
- teljesen összecsukható a gyors és egyszerű tárolás érdekében
- az üléshuzat géppel mosható
- nyitott tetejű konstrukció a baba egyszerű elérése érdekében

Kényelem:
- 2 sebességes hinta
- 3 fokozatú döntési pozíció
- 5 pontos biztonsági szíj

Szórakozás:
- leszerelhető játékrúd 2 db puha játékkal

[image1]

Bolti ára 25.000 Ft, én 16.000.- szeretnék érte kapni.

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


sziasztok.

jelentem mi is élünk,csak időm nincs.

fiúk most aludtak el,mindketten egyedül :lol:

ica:

tök jót nevettem,kicsit jobb kedvem lett:)
páromra ma rábíztam a gombát míg megetettem Alexot....korom feketére égette......

akartam képet tenni de most vettem észre hogy nem az én kábelem van bedugva,és nem akarok zörögni,maj legközelebb.

vissza én sem nagyon olvastam,csak a tápni akadt meg a szemem.
PAtriknak annó humanát adtuk.először a simát,aztán a humana baby-fitt(asszem)-et.ez bukós babáknak van.

hulla vagyok megyek letusolni aztán irány az ágy.

Kép
Kép
ettike
 
 


-Sziasztok!

Tisa!
Gratula a 3 hónaphoz :-) Mi iy mindjárt töltjük.... :shock: :shock: A kitartásodért meg még nagyobb gratula... ez a pár nap már hamar elmegy és jön a párod :-) Jó nagy állatokat fogot. :-)

Nos megprobálok hozzá szolni a témákhoz :-)

Tápszer: Mi a milumil ha startott kaptuk, de szerencsére csak 2x használztuk. akkor becsuszott neki és nem is volt gondja.

Alvás: Kezdünk alakulni, de nem akkarom elkiabálni. Eddig úgy volt hogy ests kb 8tól kettöig aludt akkor kacsi aztán 4 és 5 között megint. aztán 7:30, Tegnap elött viszont este 8tól reggel négyig aludt. :-) Megriadtam és majd leestem kétségbe esésemben az ágyról, hogy világos van és csipognak a madarak :-) Aztán tegnap 2 kor kellt, de gondoltam megprobálom húzni. 3x beadam a cumit és így végül +:45ig huztuk ettünk és reggel =:15 kor kelltünk. a baj csak az volt hogy én 2-4:30 fent voltam. De rászeretném szogtatni a négy órási kellésre, mert az mindeanyiunknak jó lenne...

Evés:. Hogy mennyit, nem tudom mert sikerült leraknunk a mérleget.
az éjjelivel együtt 6x eszik... de van hogy délelött kihagy egyett és akkor csak 5. Ma estemértem és 5930 gramm :-) Szóval asszem nincs gond . 270gr hizott múlt hét óta.....

Jaj valamire akartam reagálni, d emire.... ??? :shock:

És most elmondom nektek bár nem ide tartozik, de muszály kiirnom magmból.... :-( Nagyon carul vagyok lelileg.
Először is mert anyum májbeteg (ezt eddig is tudtuk. sajna mikor én születtem vért kellet kapnia és fertözött volt akkor alakult ki.) -viszont mostanában elkezdet rosszabbul lenni. arra gyanakodtak a dokik nem e lett rákos a mája. megcsinálák a vér vételt mára lett eredmény. sajnnos valahol a szervezetében rákos sejtek vannak :-( Ennit tudunk holnap megy a dokihoz akkor majd többet, de ez borzasztó. Az eredménynek 5.8 lehetett volna ehelyett 15, valamennyi. nagyon oda vagyok és anyukám is. most el kezdik vizsgálni máj biopszia stb stb.... Szóval nem jó a helyzet.....

A másik gondom Benike és kezdem feladni. Szóval van tejcsi ezt tudjátok bőven sok is....:-/ Már minden megprobálatam előfejni apasztani stb.... de semmi úgy eszik hogy szív egy pár percet aztán kiköpi és égtelen üvöltésbe tör ki. olyan mintha fájna valamilye.... ordit elvörösdik néha még levegőt se vesz... ha felveszem büfizni nagyon nagyokat büfizik és sír közben :-( és ez így megy.ez lelkileg nagyon megterhel. ritkán szopizik nyugiba. nagyon keservesen sírdogál és láttom hogy szopizna , de akkor újra neki állunk akkor egy kicsit megy aztán újra és kb 10 perc után sikerül normálisan ennie.... Borzasztó.... Mi tegyek??? Annyira szeretnék szoptatni, de ma már csak egy hajszál választott el hogy ne üvegből adjam.....

Nos elnézést mindenkitől a leírtakérte, de muszály volt kiírnom magamból.

puszi mindenkinek

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziszike!

Anyukádat nagyon sajnálom!
De ha időben felfedezték, teljesen meg is gyógyulhat.

Beni és a szopi: Én azt javasolnám, hogy személyesen keressetek fel egy szoptatási tanácsadót. Ő látja közben mit is csinál pontosan, és lehet, hogy megfejti az okát. Jó, ha olyan szoptatási tanácsadót keresel, aki gyerekorvos is.
De ha tudsz fejni, és üvegből elfogadja, akkor az is lehet megoldás.
Vendég
 


Szia Cat!

Kösz a gyors reagciót :-)
Anyum!
Ő már 23 éve beteg és most elöször csinálták ezt a vizsgálatott így már lehet rég beteg..... majd meglátjuk!

Beni!
Ma már arra jutottam hogy holnap felhívom a dnőnket. Nagyon jóban vagyunk vele elmondom neki és bizttos tud valakit aikhez fordulhatnék. nagyon szeretném szoptatni, mert nagyon ügyesen csinálja és nagyon szerettet is eddig. Üvegből elfogadja, de azt mondja a férjem úgyan úgy sírzt. (éjjel szogta néha ő etetni) Amúgy azért nem szeretném eüvegezni, mert kolinál ez volt... ő nem akart nem szerettet szopizni így én fejtem aztán üvegből adtam.... nagyon macerás volt és a végére teljesen kipurcantam....

Ráadásul itt a kaki gond holnap már 7. napja nem kakilt.... :-(

mégegyszer köszi.

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Sziszike!!! Kitartás!!! Anyukád miatt nagyon szorítok neki, hogy rendben legyenek a dolgok! Nagymamámnál kb 8 éve vették észre, hogy a mellében rossz indulatú daganat van. Akkor kezelték, és rendbe jött, de rá néhány évre a másik mellében is volt, azt le is kellett venni. Azóta kezelésekre jár, de szerencsére kop-kop azért jól van!!!! Szóval hinni kell, és nehogy feladja!! Legyen erős!!

Szopi! Pepe is elég kapkodva eszik, sokszor félrenyel, ugrabugrál, pont ma mondta a párom, hogy hogyan lehet így enni, hogy a lába néha a fejéig ér! Szóval ő is ilyenkor sír, nem veszi be vissza a cicit, és tudom, hogy büfi van beszorulva. Szinte csak éjjel eszik nyugiban, alvás közben...
Ő 5900 gr volt ma.
Most megmértem este, (elég sokáig, kb 20 percet evett most, mert szinte aludt közben) és kb 90-100-at evett csak. Bár előtte kb másfél órával is evett.

Cat! Nagyon szépek a fiúk!!! Nem semmi, hogy milyen jó alvó gyerkőceid vannak!! Irigy vagyok!!!
Nálunk Kisvirághoz hasonlóak az alvások, általában 1-3 között ébred, majd 5-7 között. Most szombaton a hétvégi házunkban voltunk, napközben sokat volt a szabadban, és éjjel fél11-től fél 5ig aludt, utána még fél 8ig! Nagyon jól kipihentem akkor magam.
Gabka! Milyen jó nagy a kádatok! Annyira édes Andris benne, tényleg úgy el van terülve, látni, hogy élvezi!

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziszike! És akkor sem, ha rásegítesz neki? Pepe hasa csütörtökön kicsit ment, akkor 4-szer kakilt, és azóta nem. Azonban ma fürdés előtt lázmérővel kicsit rásegítettem, és kakilt. (nem akartam megvárni a holnapot, mert akkor kapja az oltást, nem akartam, hogy annyi oka legyen nyűgösködni)

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziszike!

Ha nincs kaki ennyi ideje, akkor fájhat a hasa is már és azért nem eszik. Tipikus magatartás. Marci is szokta húzogatni a lábát, kiköpi a cicit... Ilyenkor kakil vagy csak próbálkozik.
Ha nem megy magától akkor segíts neki. Én nem szoktam ennyit várni, ha látom, hogy valami nem stimmel.
Vendég
 


Eda!

Marci jól alszik?
Apa még így is elégedetlen.
Beni többet aludt napközben is.

És Apának a mérce egy ismerősünk kisfia, aki ennyi idősen átaludta az éjszakát és napközben is csak enni kelt fel. Ha mégis ébren volt, akkor csendben nézelődött.
Marci pedig ha ébren van folyamatos törődést igényel. Szinte mindig kézben akar lenni.
Vendég
 


Cat! Marci már szinte kamasz az alvásával. Most végignézhette a Rex felügyelőt, aminek negyed 11-kor volt vége (mert ma vége lett a sulinak, vakáció van), és reggel sokáig alszik ilyenkor.
Ő olyan mint én, este sokáig fent tud maradni, és reggel sokáig képes aludni. (apával ellentétben, ő már Pepével lefeküdt 9kor :? )
Picinek úgy aludt éjjel kb mint Pepe. Aztán (majd utána nézek a régi noteszemben) kétszer aludt egy nap délelőtt és délután másfél-másfél órát, majd 9 hónapos korától ebéd után 3-4 órát! Ez nagyon jó volt!!! Kiszámítható! Aztán az oviban már egyáltalán nem aludt, autóban sem soha. Azóta is duracell elemes... (néha Pepe a kis duracell)

Pepe napközben azért jól alszik, legalább egyszer 3 órát, és még késő délután ismét egy kicsit. Lehet hogy ez az oka annak, hogy éjjel már fel-felébred. De azért kb 9-10 órát alszik

Napközben vele is sokat kell foglalkozni, de azért én sokszor leteszem a földre plédre nézelődni (játszóhíd, már ütögeti a csörgőket!! :D ) és a pelenkázón imád játszani, ott is csörgők vannak, persze ott nem hagyom magára. A kiságyban is elnézelődik kb 10-10 percet, babakocsiban még el is alszik cumival ha fáradt, úgyhogy semmi okom a panaszra.

De az az ismerős baba nem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!
De szerintem ha foglalkozunk velük, okosabbak lesznek!!!
Marci nagyon igényelte a foglalkozást, és (lehet hogy nem ez az oka), de nagyon hamar beszélt, és számolt, olvasott, stb.
Kicsit hosszúra sikerült, de közben Szökést nézem, aztán megyek a fiúk után! :wink:

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok, csak gyorsan írok, mert hulla vagyok és megyek aludni.

Baba képek nagyon szépek, gratula a hónap és kerek fodulókhoz!

Cat – nagyon szépek a fiúk

Gesztenye – én az etetés elejétől néztem az időt, de nem igazán tartottam be, ha fél órával előbb vagy később volt éhes, én akkor adtam/adok neki enni. Van olyan, h csak szomja és azért kell neki szopizni, Lea nem nagyon akar még vizet sem inni, már az összes teát is kilőttük…

Mi BEBA HA Active Start – ot használjuk

Sziszike – sajnálom a mamádat nagyon, nálunk is kakilás vagy büfizés szokott lenni, ha Lea nagyon vergődik szoptatás közben, esetleg adj kamilla teát, hogy kijöjjön a kaki, vagy Aloe Activátort, esetleg torna szopi előtt?

No, megyek aludni, jó éjt!

Kép

Kép
leo50
 
 


Tényleg lányok! Nekem Pepe hason nem nagyon akarja emelni magát.
Azonban kb 3 napja észrevettem, hogy nem csak úgy kalinpál a kezével, hanem céltudatosan ütögeti a csörgőket!!

Megpróbálom feltöSlteni, hogy mennyire kék a szeme. Kék szem Hihetetlen
Sajnos nem tudom annyira kicsire lecsökkenteni a méretet, hogy fel tudjam tölteni, csak így pdf-ben.

Kép

Kép
eda7
 
 


Na, úgy látom, hogy azt is látni a szemén, hogy milyen kis csipás... :shock: (jövő hét hétfőre kértem az időpontot, addig még masszírozom, hátha nem kell a könnycsatornát átmosni)
Na, megyek én is pihenni...
Én is a szopi elejétől nézem az időt, és abszulút igény szerint etetem, ő sem fogadja el a cumisüvegből a vizet stb.-t. És sokszor a kutacsa be van kicsit esve, így azért szomjaska.

Kép

Kép
eda7
 
 


Szép jó reggelt!

Andris elaludt este 11kor és még mindig alszik az én melleim meg szétakarnak durrani. :shock: :D :D :D

Eda:Andris is szereti a játszóhídját és ő is tök jól elvan a pelenkázó lapon.

Icamica: nagyon jó a almáspités cucc. :D :D Szerencsére apa nem ilyen általában ő főz vasárnap mert én ugye nem igen érek rá délelőtt így ha akar délben enni akkor tennie kell érte. :wink: :wink:

Képzeljétek tegnap is volt kakink, tök szuper!!!Eddig egy héten 1 szer volt sajna de most egy hét alatt már 3szorra jön. :D :D :D :D Talán kezd beállni neki.

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Jó reggelt!

Már amennyire,mert elég rossz hírt olvastam :cry: Sziszike nagyon sajnálom,együtt tudok érezni,nagyim is azon a képen,ami mindenkinek tetszik daganatos :cry: Meg most a párjáról is kiderült. Szörnyű,h ez a XXI. századba milyen gyakori. De gyógyítható!!! Remélem,h Anyud is kitart és minden rendben lesz!

Pepének tényleg nagyon szép kék szeme van. Gondolom,ha ennyire ilyen,akkor marad is ez a szín. Kíváncsian várom,h melyik babának milyen szemszíne lesz és kinek mikor alakul ki. Majának egyenlőre sötétkékesszürke még mindig. Sztem a zöld felé tendál,de lehet csak én akarok valami változást látni.

Tegnap este páromék sulijának év végi vizsgafilmjeit néztük meg. Szegény Majának így megdőlt a napirendje,meg nem voltam altatáskor mellette,így már fél 3-kor ébren volt. Én meg nagyon fáradt vagyok. Nagy nehezen erőt vettem magamon és csináltam Neki tápit,erre bealudt :shock: Úgyhogy mindjárt én is követem.

Kaki :oops: Majának tegnap óta kemény a kaksija. Szerintetek ez normális? Lehet azért,mert ez az antireflux kaja besűrűsödik?

dharma
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem, de a számítógépet valami átok érte....

Először vírust kapott....megcsinálták...másnap elszállt a modem....megcsinálták......aztán vihar volt és elszállt az op rendszer....most végre van net és a gép is jó!!! :lol:

Átolvastam amit írtatok, de csak amire emlékszem, mert nagyon megragadt.....bocsi:

Kikocska!Végig izgultam Misit, de szerencsére a következő oldalon már láttam is hogy minden rendben!!!!Úgy örülök!!!

Tisa! Büszkék lehettek magatokra apával, nem lehetett könnyű ez az időszak!!

Sziszike!!Nagyon sajnálom ami anyukkáddal történt, remélem minden rendben lesz!!Szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tünemény!Örülök, hogy benéztél és jól vagytok!!

Kicsit megnyugodtam, mert nálunk is olyanok az éjszakák mint néhányotoknál:
8 körül fürdés, és 1-2 és 4-5 körül evés újra.....
Irigykedem az alvós babákra, de majdcsak alakul ez is....már kiegyeznék a 4 órás evéssel is....igaz mi kicsik vagyunk még.....

A tápszeres babák mondjuk tény, hogy jobban alszanak, mert az anyatejet jobban feldolgozza a pocijuk az ..na ez is a tápszer előnye! :lol:

De végül is az a jó, hogy nem hasfájos és nagyon jó kislány....éjjel nekünk is 10 perc a kaja és már abban a pillanatban alszik is vissza.
Nappal is nagyon sokat alszik és nem kell dajkálni, beleteszem a kiságyba kicsit sirdogál, nyöszörög néha és elalszik.Még soha nem kellett elringatni, vagy kézben elaltatni...Ilyen téren a három gyerek közül ő a legjobb ...
Ha fennt van akkor igényli, hogy foglalkozzunk vele.Ez általában egy-egy óra a szopi után..

Van valakinek éranyajegye a babáján?
Mirának amikor megszületett már volt a háán eg yés most kezdett el nőni és pirosodni....állítólag ez igy szokott és majd elmúlik, de azért megmutatom eg ybőrgyógyásznak, úgyis majd kell visszamenni kontrollra a Heim Pálba...

Nem tudom mit akartam még.. :oops:

Kép


Kép
tasin
 
 


Nem tudja valaki,h milyen szúnyogírtót lehet használni baba mellett? Ilyen konnektorba bedugósra gondoltam.

dharma
 
 


Dharma!
Háát én nem mertem semmilyet se, mert mégiscsak méreg....és belélegezzük.....tavaly nekünk i s volt minden szobában, de féltem, hogy a picinek valami allergiát vagy mittudoménmiit okoz...

így maradt a jó öreg szúnyoghálló...most már a ház összes ablakán és ajtajára csináltattam és ettől a legyek is szépen kinnt maradtak..... :lol:
Szerencsére találtam egy pasit aki nagyon olcsót megcsinálta, anyaggal együtt, lefestve, 32 ezer FT-ért ( 11 ablak-2 ajtó )szerintem nagyon olcsó volt.. :? és jól is néz ki..

Kép


Kép
tasin
 
 


tasin: ez tényleg olcsó mert a mi bejárati ajtónkra 25.000 ft volt a szúnyoghálósajtó.de nálunk is van mindenhol az ablakokon. :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: