Új privát üzeneted érkezett!

Twist
Császár lehetett, mert Attila azt írta, hogy a műtét után...

Kép
buborka.
 
 


Attila & Klári!

Gratulálunk nektek! Sok boldogságot kívánunk a picurkához!!!
Reméljük, minél hamarabb otthonról is tájékoztathattok minket a részletekről!

Puszi.

Gabi

Kép
hutyg
 
 


Attila, Klári
gratulálunk a csöpp Leventéhez, remélem minél hamarabb együtt lehet majd a család, még kicsit talán hízni kell idekint, hogy hazaengedjék, de remélem minden rendben velük!!!
Majd mesélj mi történt, és ha lesz esetleg fénykép majd azt is kérünk a kis hercegről! :D:D:D

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

 
 

Attila, ne aggódj, úgy tudom, hogy majdnem 34 hetesen már tényleg nem lesz semmi baj a babával:) Szépen meg fog erősödni, majd meglátjátok:)
Vendég
 


Klári, Attila!!
Gratulálunk nektek, sok boldogságot, Attila, drukkolok, hogy hamarosan együtt lehess a Babával és Klárival!

Kép
cat__
 
 


Bogyra:
Gratulálok Neked, minden elismerésem!!

Francesca:
Kellemes láblógatást, ugye milyen jó?

Hasszorító öv:
Én vettem, méghozzá a bugyisat,remélem, nem fogom megbánni. Az eladó kb akkor alkat, mint én, a derekára ő rápróbálta, én pedig a combomra, hogy nehogy ott legyen szoros.

Melltartó:
Én megkockáztattam egyet, a többit majd ha tudom az új méretemet.

Kép
cat__
 
 


Klári, Attila, nagyon gratulálok! Attila, köszi, hogy ilyen gyorsan szóltál az itt aggódó csapatnak. :) Hihetetlenül meglepett a hír. Remélem, mihamarabb együtt lehet az újdonsült boldog család!!!

Bogi, gratulálok a sikereidhez, és sok sikert a továbbiakhoz! :)

Ági

Kép
ági33
 
 


GRATULÁLOK sok sok erőt és tejcsit kívánok :D

Móni
KépKép
reunion
 
 


CLARA és ATTILA!

ISTEN HOZTA LEVENTÉT A NAGYVILÁGBAN!
Nagyon GRATULÁLOK nektek!
Sok boldogságot, egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!


Sajnálom, hogy nem mehetsz be Hozzájuk, de biztosan nagyon jól vannak!
Szerinted jövő hét elején hívhatom majd Klárit?

Kép
akire79
 
 


Lányok
Nem tudja valaki elérni bogaracskát, talán Ő is tud valamit mondani még Ő is benn van a kórházban nem?

Móni
KépKép
reunion
 
 


akire79 írta:Szerinted jövő hét elején hívhatom majd Klárit?


Nemrég beszéltem vele, még picit bágyadt volt, úgyhogy most pihen, de szerintem hétfőn már simán hívhatod. Max dobj neki előtte egy SMS-t...

reunion,
Bogaracska még bent van, ő tartja magát :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Köszi Attila, hétfőn mindenképpen hívni fogom!

És lehet valamit tudni? Klárinak bennt kell még maradnia a vérnyomása miatt vagy az visszaáll így a szülés után?
Levinek meddig kell benntmaradnia?
Vagy ezeket kérdezzem majd inkább Kláritól :oops: ?

Kép
akire79
 
 


Klári és Attila! Nagy-nagy gratuláció a fiacskátokhoz! Nagyon jó egészséget kívánunk az egész családnak!!!

Kép
Kép
alma26
 
 


akire79 írta:Köszi Attila, hétfőn mindenképpen hívni fogom!

És lehet valamit tudni? Klárinak bennt kell még maradnia a vérnyomása miatt vagy az visszaáll így a szülés után?
Levinek meddig kell benntmaradnia?
Vagy ezeket kérdezzem majd inkább Kláritól :oops: ?


Egyenlőre se ő, se én nem tudom :(
Holnap, vagy hétfőn talán okosabbak leszünk. Klárinak elvileg helyre kell jönnie, el kéne, hogy múljanak a tünetei, Levi lehet, hogy csak melegítős inkubátorban van, de azt sem tudom úgy meddig tartják bent :)

Klári

Kép
claracroft
 
 


Hát nem írigyellek :oops:
Azért még tartasz a barátokkal tejfakasztó bulit :?:
Kitartást Neked is, remélem nagyon hamar láthatod őket és főleg a kezedben tarthatod a kisfiadat!

Ha holnap beszélsz Klárival, mond meg neki, hogy mindannyian pusziljuk és kitartást neki is!

Kép
akire79
 
 


Egyenlőre nem gondolkodom a tejfakasztó bulin... :)

Holnap beszélek Klárival, és jelzem Nektek, ha van új hír, valamint átadom a jókívánságaitokat neki.

A.

Klári

Kép
claracroft
 
 


Clara és Attila!
Gratula Leventéhez! Reméljük, hogy nem kell sokáig nélkülöznötök, hamar felszed még néhány 100 grammot, és hazaengedik a kórházból!
üdv:
szcsm

Lányok, blogba még mindig nem néztem, meg leveleket sem: ezek szerint átköltözünk valami zárt helyre? Mert akkor azért lassan körülnézek....

Kép
szerencsemák
 
 


szcsm
Igen, nézz körbe és várunk ;)

Kép
buborka.
 
 


na, látom valóban tervben a költözés. Regisztráltam, jelentkeztem...

Kép
szerencsemák
 
 


Klári és Attila! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek hármasban!!!
Pikk-pakk eléri a 2 kilót, azt hiszem, akkor engedik haza Levit :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Nnnnna,ereztem ha egy delutan nem jovok fel valami tortenni fog,es lepadloztam :lol:

Klari es Attila!!!
NAGYON SOK BOLDOGSAGOT KIVANOK A BABUCIHOZ,GRATULALOK!!!!!!
Klarinak kulon kivanok mielobbi felepulest es sok-sok tejcit!!!!

De jooo Nektek :lol:
Bar en imadkozom meg a lanykam bent maradjon minimum5 hetet,azert azt az erzest mikor meglathatod a babadat...:)
Plane elso babasan...huuuuu

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Azert ez nem semmi...micsoda nap :)
Es ha belegondoltok mostantol ez lesz,valaki mindig sorra kerul :lol:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Sziasztok!

Clara és Attila!

Sok boldogságot kívánok nektek a babátokhoz és a szülővé váláshoz! Bőséges tejet és gyors felépülést hozzanak az elkövetkező hetek! Legyetek mihamarabb otthon!


Anita
kisvuk9
 
 


Kisvuk! De jóóó, hogy előkerültél! Mi újság Veletek? Jól vagytok?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Jó reggelt!!!
De jó hírre jöttem ma :)
KLÁRI ÉS ATTILA NAGYON GRATULÁLOK A KISFIATOKHOZ!!!:lol:
Bogaracskának kitartást!
Nekem estére elmúltak a fájások a kisfiam elkúszott a petefészkem környékéről és megszűnt a szúró érzés úgyhogy rossz helyen volt a drágám... :wink:
gyöngyi-30
 
 


KLÁRI ÉS ATTILA nagyon sok boldogságot a kicsi Levihez!!! :D :D

Hamar meghízik a legény és már otthon lehettek hármasban nemsokára!

Kép
detti_
 
 


Nahát. mire jövök...

Klári, Attila, hatalmas gratula a kisfiatokhoz, nagyon sok boldogságot kívánok, drukkolok, hogy Levi hamar megerősödjön és Klárinak elmúljanak a tünetei, Attila, te meg hogy mielőbb magadhoz tudd ölelni a családodat!Micsoda hír!!!!és persze sok tejcsit Klárinak!!!!

Attila, Klárinak nem múltak a tünetei, azért kellett kivenni Levit?

Kép
lizzyy
 
 


Lányok, kérdésem lenne:

overall - hányas méretet érdemes venni? és gondolom olyat, aminek van lábacskája is, mert látok olyanokat is, amelyikeknek nincsen... :shock:

Köszi a hazavitellel k

Kép
lizzyy
 
 


na, ez jól elment,,, szóval köszi a hazavitellel kapcsolatos véleményeket, maximálisan megerősítettek benne, hogy jól gondolkodtam!

Kép
lizzyy
 
 


Lizzyy:En turiban vettem egyet(vadonat uj volt..),56-os,kis rozsaszin pihe-puha :)
Az biztos jo a kihozatalhoz,labresze is van,1300 ft volt :D
Arra gondoltam en veszek majd ott megegyet,volt tobb meret,ennyi penzert :)
Amugy horror aron lattam a Brendonban meg itt-ott...
Szerintem erdemes venni 68-t,mert a babat ugysem viszed ki gondolom egy darabig,ha nagy az overall az nem problema,es ha mar belefektet az ember egy nagyobb osszeget legalabb ki is tudja hasznalni.

Kép



Anita
bellaani
 
 


Kedves Klári és Attila!
Szívből gratulálok a kis Levente érkezéséhez! Reméljük nem kell sokáig bent lenni a kórházban.




Hékás, nincs olyan menüpont a blogban, amit írsz.
Csak ezeket látom:

* Új blog
* Blogjaim
* Személyes dolgok

Ezen kívül semmi mást. :cry:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


bundazsák: a lábrészest macerásabb ráadni, viszont hordozóba praktikusabb.
Ugyanakkor az egybezsákok között is létezik olyan, amint van egy kis nyílás, ahol t lehet dugni a hordozó övét, hogy be lehessen kötni.

Nekünk asszem egybezsák van (nyílásos), szép erős ciklámen színű, jól fog benne mutatni a fiam :mrgreen: ...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, akkor a blogjaimra kattints :wink: :lol:

Bundazsák: én macerásnak tartom az overallt ilyen picinél. Még gyakorolja az ember hogy hogyan is kell megfogni őt egyáltalán, és akkor szenvedni egy overallal... Nekünk olyan zsák van, amin át lehet bujtatni a hrodozó övét.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Kattintok én,de nincs ott semmi, csak üres fehérség. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Overáll,
nekünk rendes lábas van, de elől két zippzárrral, így nagyon könnyű ki-be rakni a gyereket és 3-6 hós a mérete, kb 68-as, lába egyébként lepatentolható és a kesztyűje is.

Haskötőt kérdezte valaki,
nekem Chicco van, tépőzáras, kb 15 centit lehet rajta állítani, anno 5 éve 7000 volt. Marcinál csak itthon hordtam Lilinél már a szülés másnapján, mert hatalmas volt a bőr rajtam a csaj miatt.

Szopis melltartó,
a C&A-s nekem csak itthonra volt jó, meg éjszakára nagyon kényelmes, mert pamut, de tartani nem igazán tartott nekem, nem éreztem magamat jól benne, így én Anitákat vettem (baby outletben volt a legolcsóbb 3 és 5 éve), most előkotortam még jó mind, szerencsére, két vaj és két fekete színű, ezekkel kihúztam 20 hónapot már, ezek sokkal profibbak.

Baba kivitel, mi Marcit 10 naposan már sétáltattuk februárban nagy hóban a babakocsiban, Lilit pedig szinte másnaptól, de akkor enyhe október vége volt. Szóval nem feltétlenül kell hetekig bezárkózni, mert az nekünk sem lesz jóóóóóó! :D:D
Szép napot, itt süt a nap, eddig legeltünk kint az udvaron! :D

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Attila, Klári

Nagyon- nagyon sok boldogságot kívánok nektek a kis családotok gyarapodásához! Üdvözöljük az első topik-babát!
Sajnálom. hogy ennyire nem kaptok tájékoztatást a babáról, de remélem ez hamarosan megváltozik.
Klári hogy van? Levente hány kilóval és hány centivel született?

Bogyra Gratulálok a sikereidhez!!! Engem is nagyon érdekelne a tanulmányod, mert a mi babánk is majdnem lombik baba lett!

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Kedves Attila!

Szívből gratulálok nektek a kis Levente érkezéséhez! Klárinak mihamarabbi felépülést és sok-sok tejcit kívánok! Remélem hamar felépül Klári és a baba is szépen fog gyarapodni és hamar hazamehettek! :D
Majd várjuk a babasztárfotót ha tudsz hozni a Csöppségről!
:D
Kép

KépKép
ldetti
 
 


Sziasztok! Van hír Kláriékról? Bellani, bizony, most már mindig sorra kerül majd valamelyikünk. Izgi és tök jó is.))

Szeretnék egy pratikus dolgot kérdezni a kórházi csomagról:
Nekem a legnagyobb sporttáskába sem fér el az a sok cucc, amit vinni kell a kórházba. Végül is a hatalmas pakk Tena betétet és a nagy zsák pelenkát külön vigyem, úgy el fog férni szerintetek? Vagy legyen úgy, hogy a babaholmikat külön tegyem, amiket le kell adni a kórházban (pelenkák, popsitörlő) és a mama cuccok a sporttáskában? Így is 20 kg lesz, amit cipelnem kell. És akkor még a hazahozós babaruhák és hordozó persze, itthon maradnak, majd apuci hozza be őket.
Aztán még kell könyv és rádió és telefon is és papírok, meg fényképező is. De már a 6 db hálóing is betöltötte a zsákot és a melltartók, melltartóbetétek, törlőkendő, tusfürdő, krémek, tejszaporító tea, meg saját kispárna is kell nekem, stb. Szóval, nem boldogulok. Nektek már megvan minden?
Vendég
 


Twist, én még nem kezdtem el pakolni, de szerintem felesleges nagy zsák pelenkát vinned, mint ahogy egy egész csomag Tenát is. Járj utána, mert látogatási tilalom alatt is kaphatsz csomagot, és ha fogyóban van valami, legfeljebb apa behozza. Melltartóbetét sem kell sok, az is csak akkor kell, ha beindul a tej. Nekem pl. már itthon indult be... Milyen krémet akarsz vinni? Ha kibírod nélküle 3-4 napig, helyet spórolsz. Meg tejserkentő tea sem kell a kórházba szerintem. Ha még helyet akarsz spórolni, lehet kapni uti piperecuccokat (tusfurdó, sampon, fogkrém). Ha elfogy, kidobod a flakont, és nem 2 heti adagot viszel magaddal, sokkal kisebb helyen elfér.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi, jó ötlet a kis adag sampon, meg ilyesmi, köszi!:)
Megfogadom a tanácsaidat, aztán megint átpakolom a cuccokat.
Vendég
 


Huuuuuu,Twist,ahogy most ezeket igy felsoroltad,nekem olyan erzesem lett mintha semmim sem lenne :oops:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Célszerű még az is, ha kettőbe szedjük a kórházi cuccot: egy kisebb táska a szülőszobára (pl. hátizsák), és egy nagyobb a kórházi tartózkodásra.
A szülőszobait szülés után haza lehet küldeni, legalábbis azt a részét, ami már nem kell.

Én is vettem mini sampont, fogkrémet, de pl. tusfürdőből nagyot viszek majd, mert máskor is naponta 3-4 szer zuhanyoztam, nehogy elfogyjon.
Melltartóbetétből kb. 4-5 párat fogok betenni, de valószínű még ez is sok lesz.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ja, és tudom, a luxuscikk :D : szempárna az alváshoz, (az a sötétítőpárna). Én legalábbis képtelen voltam égő villanynál aludni, lekapcsolni meg nem engedték. :evil:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Klári, Attila!
Sok boldogságot Levihez!!!!!
Ha majd lesz időd mesélj nekünk egy kicsit. Miért indították a szülést? Rosszabb lett Klári állapota?
Most jól vannak?
Hamar megerősödik a kislegény és biztosan gyorsan hazaengedik Őket

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Klári, Attila!

Nagyon sok boldogságot a picihez! Remélem mihamarabb együtt lehettek! :D

Kép
arian78
 
 


Ati, Klári!

Gratula a bébihez! Sok erőt, egészséget, meg minden egyéb jót nektek!

Megérkezett Pannika férje! :D

Egyre többet gondolok az én kis manómra, hogy milyen jó lenne, ha már itt lenne velünk teljes életnagyságban. Annyira nagyon várom már, hogy végre magamhoz öleljem, megpuszilgassam, hogy végre valahára egy igazi kis család legyünk!

Kórházi pakk: én külön szedem az én cuccaimat, a baba cuccait, meg ami a szülőszobára kell. Már csak a köntösömet kell hozzá kimosnom.
Én vettem új tisztálkodószereket, mert láttam a dm-ben kis kiszerelésű, tusfürdőt, sampont, ilyeneket, csak szerintem drágák. Úgyhogy mindenből megvettem a rendes kiszerelést.
És igen, bazi nagy lesz a kórházi pakk. Sok törölköző, hálóing, köntös, ilyesmik sok helyet foglalnak. De nem adok lejjebb a higiénia és a kényelem rovására, és én is viszem a kispárnámat! :D

Jövőhét elején rendbe vágok mindent, elpakolok, bepakolok, kipakolok, takarítok, mosok, vasalok, és utána nem csinálok mást, csak várom a bébikét!

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Klári, Attila, sok boldogságot kívánok nektek Leventéhez!
Gyors felépülést és sok tejcit Klárinak!
Várjuk a további jó híreket babáról , mamáról!

Bogyra, látom te még mindig a régen megszokott formádban vagy :lol: gratulálok az eredményeidhez!

Amióta itthon vagyok alig jutok nethez... a zárt blognak majd utána nézek, láttam Hékás írt mailt...
pici76
 
 


Ez a külön pakk ötlet is nagyon tetszik!
Mi az ami a szülőszobára kell? Mondjuk fényképezőgép, ásványvíz, meg szőlőcukor? Nem is tudom, mi kéne oda.....
Vendég
 


Szerintetek kell hajszárító is? Mert az nagyon nagy helyet foglal. Nekem naponta kell hajatmosni, mert olyan zsíros sajnos.
Vendég
 


Pillesz: annak idején voltam kórházban laporaszkópia miatt és azokon a puha párnákon nem tudtam egyik éjjel sem aludni. Na, ezek után a kispárnámat mindenképpen viszem, hogy a nyakamat alátámassza, különben "nyitott szem" projekt lesz egész éjjel:-)
Vendég
 


Twist: ezek kellenek a János kórházba. Itt 2 pakk van, de én hármat csinálok belőle, mert ami a babának kell, azt külön rakom.

Szent János Kórház - Szülészet-nőgyógyászati Osztály
1125 Budapest, Diós árok 1-3. Telefon: +36 1 458 4592 FAX: +36 1 458 4590
Mit vigyek magammal...

Nagy táskába ( a kórházba )

* - fürdő papucs
* - 3-4 elöl gombos hálóing, pizsama, ami kényelmes
* - köntös
* - Tenafix, bugyi
* - zokni
* - 2-3 db törölköző
* - kéztörlő
* - nyomható kézmosó szappan
* - tusfürdő, sampon, hajbalzsam
* - fogkefe, fogkrém, egyéb pipere dolgok
* - fontosnak vélt tisztasági holmik, krémek, stb.
* - hajszárító
* - papírzsebkendő, szalvéta, puha wc papír
* - betét ( Tena Lady Extra vagy Super, és szárnyasbetét )
* - fertőtlenítő törlőkendő a wc-re ( pl. : Domestos )
* - kistányér, kés, villa, kanál, bögre, pohár
* - 5 db textil pelenka
* - csomag nadrágpelenka
* - popsitörlő, popsikrém
* - kis kesztyű
* - melltartó
* - melltartóbetét
* - müzlistál ( fejéshez )
* - mellszívó
* - tejfokozó tea
* - cumisüveg
* - bimbóvédő
* - olvasnivaló

Kórházi táskán belüli kis csomag, szülőszobára

* - elöl gombos hálóing
* - innivaló ( lehetőleg szénsavmentes ásványvíz, 0.5l kiszerelésben, 2-3 üveg )
* - pohár
* - gyümölcslé ( kis dobozos, szülés utánra )
* - ropi, vagy nápolyi
* - szőlőcukor, tik-tak vagy csokoládé
* - derékmasszírozó ( ha egyébként használunk ilyet )
* - textil pelenka, vagy kis frottír törölköző
* - zene ( CD, kazetta )
* - legyező
* - bugyi, vagy Tenafix és betét ( nagy méretű, pl. Tena Lady Extra, vagy Super )
* - papucs ( apukának, illetve a kísérőnek is )
* - zokni
* - fényképezőgép ( elem, töltő, kártya, film, stb.)

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: