Új privát üzeneted érkezett!


icamica
 
 


Beo, Tünemény itt van a XVI. kerület Csömöri közepe tájékáról nyílik a Szentmihályi út és ott van. Örsről kb 10 perc. Vagy Fogarasi útról is jönnek buszok. Neked Beo lehet közel van,mert a XIV-ben laksz,de Tüneménynek a Nyugatitól kb 40-50 perc. Azért én örülnék Nektek :)

Kikocs nagyon jó,nagyon örülök. Szuper,h ilyen hamar megcsinálták,meg engem is evett a fene,h 2-3 hét az nagyon sok :shock:

dharma
 
 


Még szinte el sem múlt a szülés utáni vérzésem,de már megjött a mensim :? Csak az éjszaka folyamán,illetve ma reggelre a 3. bugyimat veszem fel. Még jó,h tegnap vettem újakat. De már a végére
olyan elegem lett,h betettem egy tampont is. Nagyon elegem van a betétekből!!! :evil:

dharma
 
 

 
 

Akkor ez a gyors menstruálás ragályos a fórumon :?
Az én gyógyszerem 5900 Ft.-!!!! :shock:

icamica
 
 


dharma írta:Beo, Tünemény itt van a XVI. kerület Csömöri közepe tájékáról nyílik a Szentmihályi út és ott van. Örsről kb 10 perc. Vagy Fogarasi útról is jönnek buszok. Neked Beo lehet közel van,mert a XIV-ben laksz,de Tüneménynek a Nyugatitól kb 40-50 perc. Azért én örülnék Nektek :)

Kikocs nagyon jó,nagyon örülök. Szuper,h ilyen hamar megcsinálták,meg engem is evett a fene,h 2-3 hét az nagyon sok :shock:


tudom a Csömöri út Szlovák út kereszteződésnél laktam 13 évet :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Dharma!
Hamar megjött a mensid.
Hogy állsz a szoptatással?
Nálunk kb. 70% a szopi, 30% tápszer. Úgy néz ki, hogy erre álltunk be, mert már hetek óta ez van.
Délelőtt minimális tápszer van, délután egy kicsit több, de mindig kevesebb a szopinál szerencsére.

Kép
gesztenye74
 
 


Köszönöm az együtt örülést :) ez a legjobb. Az együttérzés is jó, néha terhes, de többnyire jó, de az együtt örülés az igazi :lol: :lol: :lol:

Icamica, jók Mia képei! nagyon ügyesen tartja a fejecskéjét, és hogy koncentrál közben :) olyan viccesek ilyenkor ezzel az aránytalanul nagy fejükkel, Misi néha billen is tőle, a lábai meg a magasba, mert nem leejti a fejét, hanem mint a mérleg, billeg a karjain, pocakján :D A babazsákos meztelenesek is nagyon édesek. Jó neki nagyon :) Az első ilyen babaerszényes alvóson nagyon nagyon a te lányod! nagyon hasonlít rád!

Beo, naggyon cuki Balázs a videón a blogon, elhiszem, hogy olvadsz :D

dharma hivatalos eredmény így is jövő pénteken lesz, szóval még tenyésztik a cuccot, biztos kell neki idő. Általában tényleg 2-3 hét a biztos eredmény, gondolom megnézték mikroszkóppal, meg kicsit hagyták dolgozni, vagy mittomén, mit csinálnak vele, és abszolút nemhivatalos csatornákon jött az infó.
Én annyira fáradt voltam tegnap, hogy leesett rólam ez a teher, hogy jóformán elájultam este, már mesét is alig tudtam olvasni este, és biztos előbb aludtam el, mint a gyerekek... (Jó is, mert éjféltől viszont többnyire fent voltam Misivel.)

Gesztenye, a Mária a Visegrádi és a Balzac utca sarkánál van, a Nyugati közelében.
Mária Bababolt. 1132 Budapest. Visegrádi utca 25. 06-1-239-5872

Na, megyek, nekünk is jönnek vendégek, és sül a sajtos, csak idelopóztam...

kikocska
 
 


Beo, most látom, hogy amit feltettél linket ide, az ugyanaz :) csak előbb jutok el a blogra, mint az itteni linkeket megnézem, néha ki is maradnak...

Viszont ezt nézzétek meg feltétlen. Hogy honnan is jönnek a bébik :)
http://video.rutube.ru/b0fcd305c874b312de16cea6c515edfa
már vagy 100szor meg kellett nézni a gyerekekkel, de még mindig nem idegesít :)

kikocska
 
 


ÁÁÁ, amúgy is imádom a Pixaros kisfilmeket :D

icamica
 
 


Nagyon jó ez a kis mese! :D :D :D :D :D :D :D Szegény gólya én úgy sajnáltam főleg mikor a cápát akarta rátukmálni a felhő! :? :? :? :D :D :D

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Azért én a felhőt is sajnáltam, mikor egyedül maradt.

icamica
 
 


Sziasztok!

Ica!Én is! :lol: :lol:
De ezt még nem láttam eddig!Nagyon tetszik!

Gyerekek alszanak,apa elment sörözni,ényém a világ...vagy legalábbis a gép!

Zsu,köldökcsonk????Ragaszkodó egy tipus! :shock: :D

Kész,kiesett a fejemböl,mit szerettem volna még irni.... :?

Borókám kinötte a kiskádat,ugyhogy ma már a "nagy"ban pancsolt,nagyon élvezte :) (a nagy nálunk 120-ast jelent,mert pici a fürdö,de most majd ....170-esnél kisebbet nem engedek az új házba! :lol: Nagyon hiányzik már egy nagy kád vizben elnyújtózás!)
Ja és a bcg oltása is kifakadt a lánynak,nem emlékszem,hogy Botinál ennyi trutyi jött volna ki belöle.Pedig hozzá sem értem,csak ahogy kalimpált a kis karjával....ezen is túl vagyunk...

Viszont azt vettem észre pár hete,hogy Borka görbe.Hason fekve föleg.Meg a fejét sem nagyon emeli.Ha fogom a kezembe,vagy a térdemre fektetem,nagyon szépen tartja magát,de ha lerakom,akár keményebbre,akár puhára,csak küzd .Kicsit aggaszt a dolog,Boti ilyenkor már gyönyörüen emelte.és tartotta a fejét.Ha mi nden igaz hétfön végre eljutunk ortopédiára,kiváncs leszek mondanak-e rá valamit.

Botonddal ma Nevezd meg cimü könyvet nézegettük,vannak benne állatok,jármüvek,stb.Növényeknél tartottunk,mondogatta:
a paradicsom nagyon egészséges,a citrom savanyú...a krumplizsák az nagyon finom :shock: :shock: :?: :?: volt vagy két perc,mire rájöttem hogy a padlizsánról beszél! :lol: :lol:

Na megyek inkább nézek egy kis filmet,amig apa hazaér...
Jó éjt!

Kép
Kép
gizu
 
 


Igen, szegény felhő... én a gólyát akkor sajnáltam legjobban, mikor azt hiszi, hogy bárány...

Gizu, tipikusan Dévény... De igaziból nem akarom többször leírni, olyan hülyének érzem magam, hogy újra és újra sulykolom. az ortopédusnak nem ez a dolga, hogy ezt észrevegye.

nagyon fáradt vagyok, egyre korábban kelnek a gyerekek. borzasztó. A korán kelés nem lenne, ha pihenhetne az agyam, de mind a három fent van...

kikocska
 
 


Jó reggelt!

Kikocska!
Jó volt megnézni ezt a kisfilmet, nagyon aranyos. :)

Gizu!
Hogy érted azt, hogy Boróka kinőtte a kádját? :shock: Széltében vagy hosszában? :)

Erről jut eszembe, hogy mi már kétszer is fürdettük Lucát úgy. hogy apával a nagy kádban lubickoltak. Nagyon élvezte. Szívesen feltenném a videot, amit készítettem róluk, de apa kukija is látszik, így nincs engedélyezve a dolog. :oops: :)

Kép
gesztenye74
 
 


Sziasztok!
Napok óta nincs netünk.
Ezért mostam, vasaltam, még főztem is, eddig rohadt voltam, meg takarítottam, hűtő, fagyasztó leolvasztás, gazolás, kapálás, ma meg anyuéknál netezek kicsit, nemtom meddig jutok. Oli 3 napja felkel 3-4 vagy 5 órakkor is enni. Most megint rájött, hogy le van maradva.
Lehet megsértődött, hogy azt hitték, hogy koraszülött………pedig túlhordott a lelkem, csak hosszú.

Ettike a párod egy tipikus férfiállat.

Kikocs jó nagy fiad van, hogy már egyedül fürdik.

Lili én is vásárolok magamnak mindig, ha kiszabadulok anyuval, mert ugye semmi nem jön rám az eddigi rucijaimból, mert deréktetkó, köldök piercing mutogatós fölsők és csípő gatyák nem igazán trendik most a 91kilóval.

Ica még jó, hogy van mit ennie szegény Miának..
Egyetértek szürkesarkakata, és pocaklakó storyban.

Na majd folytatom
, mert még 3 oldal van
tegnap volt Oli élete első bulijába, fél 1o ig

kocska
 
 


Mi is most érkeztünk meg Tatabányáról. Kicsit tartottam attól,h Majónak felborul ott majd a "napirendje" (már amennyi van Neki), de szépen meg volt tartva a fürdés, evés,fekvés ceremónia. Bár első éjszaka fél 3-kor kelt,ma csak 3/4 5-kor és 11-től szinte egész nap aludt,vagy nézelődött,picit rimánkodott :D
Tegnap volt baba,mama,papa találkozó az ottani szülőkkel :D Voltunk 4 babával, 3 anyával és két apával :D Nagyon furi volt babakocsikkal végig vonulni a tóparton. Jól kibeszéltük a szoptatás,meg hasonló témákat.
Kaptam annyi ruhácskát,h már mosnom sem kell,mert úgysem tudja még egyszer felvenni :D :D :D Barátnőm babája olyan kis husi,most 2 hónapos és 7 kiló. Az Ő ruháit kaptuk meg,amit sztem Maja ezzel a növekedési tendenciával fél éves koráig fog hordani.

Gesztenye hát igen sajnos. Legalábbis gondolom/remélem,h ez az,mert nem darabos és tűz piros. De fájni nem fáj és lázam sem lett,h ez valami komplikáció miatt legyen. De remélem jövő hétre vége és mehetek a 6 hetes kontrollra orvoshoz,akkor majd mondom is Neki.
Napi 2-3* adok Neki. Úgy,h van 3 nagyobb étkezése,amikor szopik és adok Neki tápit is,amennyit befogad,de min. 80-at. És közte napi 3-4 szopi is van. De az orvos a refluxa miatt azt mondta,h 3-4 órát két etetés között pihennie kell a pocijának,h lemenjen Neki. Így igazából Nekem is jó,mert a szoptatással megkapja a védettséget,amit egyébként csak azért szeretek,mert imádom látni,ahogy megnyugtatja. Néha olyan kis mohó tud lenni. Meg jó összebújni Vele. Ezek miatt érdemes,de egyébként engem nagyon irritál az érzés. Most leírhatom a nagy közhelyt,h páromék is így nőttek fel és szép,okos,nagy gyerek lett belőle :roll: :D

Kocska lehet csak fejlődési ugrás és azért akar Téged annyira :)

Ja...elmerészkedtem venni magamnak feszes,hosszú gatyát. A kismama részlegnél lukadtam ki,úgyhogy van így megkésve egy kényelmes kismamanacim
:D :D :D

dharma
 
 


Kikocska!

Úgy örülök, hogy minden rendben van! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Kikocska!!! Nagyon örülök!!! Boldog pillanat lehetett!!!

Én sajna nem gondolkodom babaúszásban, mert sokszor van problémám a strandvizektől, babákra nézve, és saját magamra nézve sem lenne szívem bemenni a vízbe. :?

Kép

Kép
eda7
 
 


Meg szerettem volna nézni az Ildi kis videóját, de nem tudtam megnyitni, mert szerintem ez a számítástechnikus (winchester cserém volt) nem tett nekem vissza olyan progit, ami felismeri. Valaki aki ért hozzá, tud nekem mondani olyan helyet, ahonnan le tudok tölteni valamit? köszike
(Kikocska meséjét sem tudtam megnézni :cry: )

Kép

Kép
eda7
 
 


Nektek kb hány perc alatt laknak jól a babók?
Én nem szoktam mérni Pepe evését, mert az elején annyira kalimpál, hogy képtelenség normálisan megmérni.
Ő kb 10 percig eszik jobb esetben. Lehet, hogy ennyi idő elég?? Nagyokat kortyol, és van, hogy utána 3 órát is alszik, annyi, hogy ha fent van, akkor kb 2 óra múlva ismét eszik, és úgy alszik csak el.
Lehet, hogy ilyen kis ügyes? Mert azt tudom, hogy a nagyobbak már gyorsan kiszippantják a magukét, de akkor a 3 hónap már ehhez elegendő? Húúúú már holnap kapja a 3hónapos szuriját. Rohan az idő!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Jó reggelt!

Luca ma viszonylag korán ébredt: 6.40-kor. Borzasztó volt ilyen korán kelni! :)

Dharma!
A barátnőd babája is jó húsban van. Még Lili&ana Sáráját is túllicitálja. :)
Ha azt nézem, hogy Luca szombaton lesz 2 hónapos, és még csak 4,5 kg, akkor igen csak van különbség. :shock:

Nekem is valahogy azt kellene beállítani, hogy legyenek "kisebb" és "nagyobb" evések nála. Az a baj, hogy mivel csak 5 evésre jut időnk a hosszú alvása miatt, már így is ébresztgetnem kell napközben, hogy összejöjjön az 5 evés. Pedig utálom felébreszteni, és Ő is sokkal jobban eszik, ha magától ébred.

Kép
gesztenye74
 
 


Eda: Janka is max. 15 percet eszik, bennem is felmerült, hogy nem kevés-e ez.

Kikocska: Nagyon tetszett a mese, Janka is itt ült az ölemben, amikor néztem, tátott szájjal bámulta a monitort :)

Dharma: Szerintem mi is hamarosan költöztetjük Jankát a saját szobájába, mert éjjel sokszor van úgy, hogy fent van, de csak neszel meg nyögdécsel, aztán alszik tovább. Csak az a baj, hogy így azonnal észre veszem és beletelik egy kis időbe, mire vissza tudok aludni. Csak félek tőle, hogy úgy meg amiatt nem alszom majd, hogy rohangálok a szomszéd szobába megnézni mit csinál :roll:

Kocska: De jó, hogy jelentkeztél, már hiányoltalak.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szép jó reggelt!

Ma ünnepnapra ébredtünk :lol: !
Léna betöltötte a 3. hónapot!

Kép
Kép
tisa
 
 


Eda!
Én még továbbra is úgy szopiztatom, hogy 10 perc egy cici, majd 10 perc másik cici. Utána pedig a cumisüveg, ha kéri.
Persze ez a 2x10 perc sem végig szopizás. Általában 4-5 perc múlva már el kezd rúgkapálni, akkor kicsit szünetel, majd újra kezdjük. Utána nyugodtabb szopi jön. Szerintem, az első időszak az igazi szopi, aztán már kevesebbet eszik. Majd ugyanez a másik cicin, de ott már nem mindig jön össze a 10 perc, mert vagy bealszik vagy elunja.

Nekem olyan furcsa, hogy milyen eltérések vannak azonos napszakok etetései között. Tegnap reggel 130-at szopizott a cicimből, majd még 40 tápit az üvegből. Ma reggel csak 90-et a ciciből, és 20-at az üvegből. Pedig ugyanúgy 9 óra telt el az utolsó evése óta. :shock:

Kép
gesztenye74
 
 


Tisa!
Gratula Lénának!!! :D :D :D
Ti hányszor esztek egy nap?

Kép
gesztenye74
 
 


Kaposújlak Nyúz 1:

Tegnap megvolt az első hosszabb utazásunk. Mia szempontjából ez így nézett ki: "Hmm, sírtam otthon egy kicsit, aztán Csepelen is, egy kis ordítás Budaörsön, és egy nagy Kaposújlakon. Amíg ment a kocsi, addig aludtam." :D :D :D

2-3 hete nem volt olyan, hogy 2 nap egymás után kakált volna, de most az érkezés örömére akkorát tojt, hogy azzal kezdtük, hogy kisúroltuk.

Kicsit még nyűgös, lóg rajtam, de éjszakára úgy elfáradt, hogy bő 8 órát aludt.

15-20 perc alatt bekajál ő is (2 ciciből), régebben ez félóra volt.

És ma lett 7 hetes :)

icamica
 
 


Köszi lányok! Lehet, hogy megerőszakolom azt a mérlegelést, hogy kiderüljön, így 10 perc alatt mennyi megy le a pocijába. Mert a 15 perc is azért jóval több, mint nálunk a 10. :shock:
Tegnap ettem egy kis bablevest...... :oops: de szerencsére sok pukin kívül semmi baja nincs tőle!! :lol: Már a kaka is jöhetne, mert csütörtökön kicsit ment a hasa (szerintem), mert 4-szer is kakált, de azóta nem. Ma már a 4. nap lesz. :?

Kép

Kép
eda7
 
 


Tisa! Icamica! Boldog hét, ill hónapfordulót nektek!!!!
Tisa! Léna már megkapta a 3 hónapos szurit? Ő kap majd Rotát?
Mert Pepe azt is kap holnap, érdeklődnék, hogy ha kapott, akkor megviselte? Úgy tudom, nagyon vigyázni kell majd, hogy mi el ne kapjuk tőle a vírust ....

Kép

Kép
eda7
 
 


Gesztenye!

Eddig 5x evett egy nap, kb. 150-160 ml-t tápiból. Reggel ébredéskor 6 óra, aztán 10, 13, 16 és az esti fürcsi után 19.15 kor.

De ma hogy 6.30 kor kelt, így a tisztába tevés után 7 körül ettünk. Így megpróbálok ma átállni a 4 óránkénti evésre: 11 és du. 3 és aztán jön az esti 19.15-ös. Ez így 4 alkalom.

Nem tudom, hogy fog sikerülni. Vannak napok amikor azt érzékelem, hogy kibírja a 4 órákat. Ha így lesz, akkor biztos, hogy ugrani fog a menniség is amit egyszerre megeszik.

Nálunk az esti a fix etetési idő. Mindig 7kor van fürcsi. Ehhez igazítom a többit. De ha előbb kel fel mint fél7 - és ez még elég rapszódikus nála, talán most kezdünk átállni erre is -, akkor már nem tudom reggel kihúzni neki 11-ig a kaját, mert rettentően éhes.

És tegnap mértem a tiszta súlyt (mindig vasárnap az esti fürcsi előtt szoktam): 5960 gramm. Kis csini :lol: !

Kép
Kép
tisa
 
 


Igazából nem erőltetem, Léna igényeihez igazítom. Mert a védőnő már 3 hete javasolta, h elkezdhetünk átállni a 4 óránkénti evésre. De Ő akkor még többet igényelt, illetve korábban.

No meg itt van az is, h kb. az 5. hónaptól el kéne kezdeni a hozzátápit, az meg megint be fog zavarni egy kicsit, vagy lealábbis alakítani fogja az étkezési rendünket. No, majd meglátjuk. :wink:

Kép
Kép
tisa
 
 


sziasztok!

Tisa boldog 3 hót Lénának! Kérünk szépen egy friss képek a kislánykádról! :)
Mit fogott a párod az újabb tengeri túrán???
Felolvastam Atinak :D Olyan irigy lett hogy másnap fogott is 4 pontyot :shock: .... többet nemolvasok neki, csinálhattam halászlét! :)

A mese annyira aranyos hogy hihetetlen... :D

Nálunk a kaja jó esetben 20 perc, de még mindig inkább 30 (na de minden alkalommal 2 mell mert csak így elég)

dharma kitartás nekem már másodszorra jött meg.... nem kegyes hozzánk a sors!

Szombaton én is vettem 2 nadrtágot! 2XL.... Nem kommentálnám! De ezek legalább nem feszülnek....

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Eda nálunk pl az esti etetés nagyon el szokott húzódni. Kb 30-40 percig van cicin,aztán még vagy 20 perc míg a tápit is bevágja. Aztán összebújunk és úgy alszik el. Imádom :) De ez viszont már cumisüveg függő,mivel most próbálkozunk. Ugye az antireflux tápi besűrűsödik,így a 4 cumisüvegből 2 ki van lőve,egyből olyan gyorsan jön,h a 100-at 5 perc alatt benyomja,ami azért nem jó,mert nem érzi,h evett és túleszi magát,mert még kér. Ugye egy felnőttnek is 20 perc kell,míg a kaját elkezdi megérezni. A másikból meg nagyon lassan és nehezen jön,de inkább abból adom,mert legalább megküzd érte és a cicin nem kényelmesedik el.
A videós dolgot igazából nem értem,mert ha jól emlékszem a youtube-on van Ildi videója. Ahhoz is kell vmi + alkalmazás? Egyébként a szoftverbazis.hu oldalon lehet letölteni ilyen dolgokat.

Sildi én sem tudok aludni,ha megnyikkan és nyögdécsel. Oda nem megyek hozzá,viszont a szívem addig gyorsabban ver,meg a testem is feszül addig,mert nem tudom,h elalhatok-e,vagy imádkoznom kell :D Csak azt nem tudom,h varázsoljuk onnan ki a pianinot,mert az nagyon nehéz. Neked van légzésfigyelőd? Vagy beszerzel egyet? Mert nekem a védőnő azt mondta,h ha átmegy külön szobába akkor kéne. Én őszintén nem szeretnék.

dharma
 
 


Bogi!
A Párom szombati napjának termése: 1 rája, 6 cápa és 8 makréla! :shock: :oops: :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


Léna babának sok boldogságot!

dharma
 
 


Boldog 3. hónapot Lénának!

Dharma: Nincs légzésfigyelőnk és nem is szándékszunk venni.

Jaj, ez a rota elleni oltás még mindig akkora kérdőjel számomra. Akkor mi is elkaphatjuk az oltott babától? És hogy kell vigyázni, hogy ne történjen meg??

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tisa hajad rövid? Arról is kérnénk képet! :)
Meg én személy szerint a halakat is megnézném majd ha előkerül a párod! (AMI MINDJÁRT ITT LESZ hisz a héten már jön! Hős vagy hogy gy kitartottál!! ) :D :) Gondolom csináltak képeket!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Dharma! mozillan próbáltam, ott nem ment. az exploreren már igen, sikerült a számtech emberkével beszélnem, délután beugrik. valami beállítás... De a kikocska meséjét így sem sikerült megnéznem... :cry: Talán majd délután.

Kép

Kép
eda7
 
 


Holnap jön a doktornéni, majd mindent elmond gondolom, hogy mire vigyázzunk a Rota után. Megírom majd

Kép

Kép
eda7
 
 


Boldog 3. hónapot Lénának!
Icamica boldog hét fordulót, jó messzire mentetek, mi is megyünk majd Kaposvárra családhoz.

Szerintetek mehetek BKV busszal kendőbe kötött gyerekkel? nem túl hangos? nem fognak fellökni? kicsit félek... véleményeket várnék Tőletek :)

Balázs, ha van elég tejem (tudtam enni és aludni :) ) akkor úgy 20 perc alatt kész van :) vagy bealszik és csak cumizik vagy ha nemalvás következik akkor kilöki a cicit, nagyot nyújtózkodik, h Ő bizony jól lakott. Én sajna mérleg függő vagyok, szóval mindig mérem. Sajnos van, h azért nem eszik eleget mert nincs. És akkor jönnek a váltott cicizések mindenféle pózokban, h ki tudja szívni ami kell. Az a baj, h van amikor totál kemény ciciből 80at eszik mert nem éhes annyira, de van h laposabb ciciből 130-at és ezt én mérleg nélkül nem tudom megállapítani... Úgy tervezem, h a hozzátáplálásig méregetem. lehet addigra belehülyülök.

Balázs egyébként nagyon hangosan alszik, nyújtózkodik, röfög, köhög, morog, ha jön a kaki hangosan nyög. Én már csak az éhesvagyok nyögésekre kelek fel éjjel.

Dharma és is így aludtam (nem aludtam) régebben, h mormoltam az imát, csak egy kicsit aludjunk még... Párom még így is nagyon parázott az elején, és akart légzésfigyelőt, h 1 méterre fekszik tőlem. a szobája a lakás másik végén van, ha majd kikerül, amit sokára tervezek (kb 1 éves kora körül) akkor már talán nem kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyó_beo 2009.06.15 10:38-kor.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Bogi!
A hajam még nem rövid...holnap megyek fodrászhoz...

Már most tudok képet mutogatni, mert küldött át neten. :lol:
Kép Kép

És voltak repülőmúzeumban és azt mondta, hogy ilyen gyorsan fog hazarepülni hozzánk :lol: :
Kép

Kép
Kép
tisa
 
 


És KÖSZÖNJÜK, KÖSZÖNJÜK a sok boldogat!

Kép
Kép
tisa
 
 


de aranyos, h milyen gyorsan repül. nagyon erős vagy, h kitartottál, nemsokára együtt lehettek :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Dharma, Ica (ha jól emlékszem, Te is tápizol pótlásként)!
Honnan tudjátok, hogy vége van a cicinek?Tudom, hogy hülyén hangzik, de Luca nem csinál olyat, hogy elfordul vagy eltolja a cicit. Mindig nekem kell megszakítani a szopizást, mert magától nem hagyja abba soha. Ha bealszik, az sem jelenti azt, hogy vége, mert alvás közben is szopizik, és van úgy, hogy már a 2. perctől alszik, de közben dolgozik. Ő akár órákig ellenne a cicin. Általában marad benne, mert tudok fejni utána.
Ezért nehéz meghatározni azt a percet, amikor azt mondjuk, hogy oké, ennyi volt a szopi, és most jöhet a tápszer. Tök mindegy, hogy 10 percig szopizik vagy 30 percig. A különbség csupán annyi, hogy ha hosszabb ideig hagyom a cicin, akkor elfárad, és nem marad energiája a cumisüvegre akkor sem, ha nem evett eleget. :shock:

Eda!
Nálunk is szokott olyan lenni, hogy 4 napig nincs kaki. Állítólag, 1 hét szünet még belefér.
A Rotát mi holnap kapjuk meg, majd kikérdezem az orvost előtte. Ti miért 3 hónaposan kapjátok meg?

Sildi!
Ti is 3 hónaposan kapjátok?

Nálunk a 2 hónapos vizsgálatra beszéltük meg. :shock:

Ti hogy számoljátok az etetések közötti időt? Ha jól látom, akkor Tisa a kezdetétől. Én a végétől szoktam, mert hogy nálunk minimum fél óra mindennel együtt (cici+üveg), de van úgy, hogy 40 percig is elhúzódik. Úgy gondoltam, hogy innentől kezdve kell a gyomornak min. 3 óra szünet, nem? :shock: Rosszul csináljuk?

Luca külön szobában alszik, és végig alussza az éjszakát. Ennek ellenére minden kis nyögésére felébredek, pedig tudom, hogy a légzésfigyelő jelez, ha gáz van, illetve, hogy reggelig alszik. Érdekes, hogy a férjem is aggódik érte, Ő viszont nagyon jól alszik éjjel. Úgy látszik, hogy ez csak az anyukáknál ilyen érzékeny dolog.

Kép
gesztenye74
 
 


Bogyó! Mindig mosolygok a vonalzódón! Ez a csiga hátrafelé halad??? :lol:

Kép
Kép
tisa
 
 


Én a kaja kezdetétől számolom az időket, min. 4 órát, mert táppal elhúzódhat 1 óra hosszára is egy etetés.
Onnan tudom, hogy vége, hogy elengedi. Alvás közben is kajál, és eszében sincs kiköpni a cicit, ha még van min nyámmogni. Viszont ha egyszer ő elengedte, és visszateszem a szájába, akkor próbálkozik, de újra és újra elenged, és néz rám nagy szemekkel, hogy mit akarok ezzel az üres cuccal itt. :D

icamica
 
 


hehe tényleg :D hát ez egy sablon kép, ilyet adott a gép :D :lol:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Tisa!

Ügyes vagy a kitartásoddal! Meglesz a jutalma.

Lénának pedig sok boldogat!

Evés: nálunk változó a hossza. Éjszaka már csak 6-8 perc, napközben néha 10 néha viszont 30 perc. De ez a hosszabb leginkább a jéték, mosolygás és a kaki miatt ennyi.
Az, hogy mennyi idig esznek gyerekfüggő, mint ahogy a mennyiség is.
Felnőtt korban sem esznek egyforma gyorsasággal az emberek, és csecsemőkorben sem. Ez természetes. Én irígylem azt, aki hamar túl van rajta. Második gyereknél már kész áldás. Mert nálunk legalábbis mindig akkor kell valami a nagyobbnak, amikor a kicsi szopik. Ez Murphy.
Vendég
 


Gesztenye: Én még azt sem tudom, hogy beadassam-e neki...

Kép

Kép
sildi83
 
 


tessék, másik kép másik ticker :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Ica!
Hát, igen, így elég egyértelmű, hogy mikor van vége a szopinak.
Az én Lucám erre képtelen. Egyszerűen csak nem szívja annyira erősen a végefelé, ahogy kellene, így mindig marad benn egy kicsi. Én meg találgathatom, vajon végzett? :shock:

Sildi!
Én is sokáig tanakodtam, de mivel a háziorvosok egyesülete is ajánlja beadatni, úgy döntöttünk a férjemmel, hogy mi is beadatjuk. Sokat szeretnénk emberek közé menni, jobb az óvatosság.

Lecsót ebédeltem, és túl melegre melegítettem a mikroban (mindig akkor hívnak telefonon, mikor nem kellene :evil: ). Jól meg is égettem a nyelvem. :evil:

Kép
gesztenye74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: