Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy gyors info!
Még korai de később jól jöhet!
Babaszakácskönyv pdf formátumban! :)
Most küldte a barátnőm!
Feltettem a gmail-unkbe a dokumentumok közé!

Majd később jelentkezem!

Cat köszi a kaja nálunk is úgy van meg hoyg van amikor nagyon kicsit eszik, de ezért is kérdeztelek pont téged, mert ahogy olvasom Marci is kb annyikat eszik mint Csani nem egy habzsolós típus! :)

Ma látogatóink lesznek! :)
A barátnőm a kislányával! :) (februári topik) Alig várom hogy lássam őket, Adrikánál akkor voltam mikor 6 hetes volt biztos hatalmas! :)

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Én mind a 4 sarkán megpróbáltam megtalálni a pontot, ahol leválik, de nem sikerült. Annyira azért mégsem ügyesek :evil: :evil: :evil:

icamica
 
 


Ica!

Úgy kell, minhta a kártyát akarnád szétszedni.
Amit leválasztasz róla, az kb ugyanolyan vastag, mint maga az adókártya.
Én először meg is ijedtem, mert azt hittem, azt szedem ketté.

De nekem ebben van tapasztlatom, mert olyan sebtapaszt használunk itthon, amiről szinte lehetetlen levenni a védőcsíkot.
Vendég
 

 
 

Nekem Marci már közel egy hete sztrájkol. Nem akar enni.
Pontosabban csak feleanyit, mint előtte. Pedig az sem volt sok.
Ma reggel 60g, és jó sok rábeszéléssel fél óra alatt még 20-at sikerült beleimádkoznom. Pedig tej van bőven, még a máik ciciből is próbálkoztam...
Fogalmama sincs mi lehet az oka.
De az biztos, hogy akárhányszor mértem mostanában, 80 g-nál több nem jutott a pocijába. Nem is igen hízik.
De a kedve jó, kakis pelus is van...
Én a melegre fogom.

Valakinek ötlete, hogyan lehetne rávenni az evésre?
Vendég
 


cat, nekem réka nem evett, ha megizzadtam, és nem mosakodtam meg előtte. Gondolom sós volt. Egy tippnek... De ha éhes lenne, kelne éjszaka is...

kikocska
 
 


Sziasztok!

Tünemény: De jó hallani Rólad és látni a kis tüneményes Lucát!

Dharma: köszi a segítséget, nagyjából sikerült, bár mit ne mondjak minden konvertáló proginak van vmi gyíkja. Az egyik a hangot nem viszi át, a másik a képeket. A végeredmény így sem lett tökéletes, nagyon lerontja a képek minőségét, de még mindig messze ez a legjobb a sok közül, amivel próbálkoztam.
A blogos dolgot meg azért kérdeztem, mert gondolkodom rajta, hogy írok én is Jankáról. Itthon vezetem neki a feljegyzéseket egy füzetbe, (Anya is csinált ilyet rólam annak idején és olyan jó visszaolvasgatni). Az az igazság, hogy sokkal jobban szeretem az ilyen kézzel fogható dolgokat, mint a virtuálisakat. A fényképekből is mindig előhívatom a jobbakat, sokkal élvezetesebb úgy nézegetni őket, mint a képernyőn.

Adókártya: Nekünk se jött le, csak papírostul együtt, pedig ketten is küzdöttünk vele...

És íme a kis prezentációm linkje:

http://www.youtube.com/watch?v=o2wBPxFH9HI

Néhány kockán ot a kis hangszóró, sehogy nem sikerült eltüntetni :?

Kép

Kép
sildi83
 
 



kösz sildi most BŐGÖK!
Megérte a munkát!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kikocska!

Az izzadás nem lehet gond, mert zuhanyzás után ugyanez a helyzet az evés mennyiségével.

Éjszaka a szokásos egy rövid szopizásra ébredt.
10 percen belül aludt is tovább.
Vendég
 


én megfogadtam, h nem fogok cérna hangon gügyörészni a gyerekemnek. hát a videó tanulsága szerint nem megy :) ezt a mozit ma reggel kaptam :)

http://www.youtube.com/watch?v=wKMEg0NdGSI

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok Lányok!

most meg netcaféból irok. megvolt a szuri, most épp alszik a kis Drágám. Hát én jól megsajnáltam, mire az első után megnyugodott, már jött is a következő. :( remélem nem lesz lázas. este megint egyedül leszek, apa éjszakázik. Teszek a telefonra egy kis feltöltést, ha gond lesz, tudjak szólni valakinek, hátha segit. Egyébként, ha lázas, beadom a kúpot, és ha nem megy le, akkor mikor adjam be a következőt??? Na ezt felejtettem el megkérdezni a védőnőtől. Van most itt valaki, aki tudna erre valaszolni, mig itt vagyok a neten?? (Bár inkább ne legyen erre szükségem)

Ildi megkönnyeztem én is Jankás videot! Nagyon aranyos! Ti is gyönyörűek vagytok! :D

És tudja valaki azt az éneket, amit a 100folk celsius énekelt, a cime: A nagymamám, és ezt kerestem a neten, de nem találtam.

Luca volt hogy aludt már 7órát is egyhuzamban! Bár inkább alszik egyszer 4-5 vagy 6 órát és utána 10perc szopi, és a következő alvások már 2-3órásak. Ő úgy alszik, hogy jól bebugyolálom, mint egy kis pillangóbábot, akinek csak a feje van ki a takaróból, igy nem hadonászik és nem ébreszti fel magát. Vagy csak biztonságban érzi magát.

Van olyan aki fontolgat babaúszást?? a doki azt mondta ma, hogy ez csak divat, és ha nem beteg a baba, akkor minek? szerintetek?? Lehet majd kinézünk a MOM-ba, hallottam ott van ilyen, és megnézem hogy is megy ez.

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: Én is gondolkoztam a babaúszáson, még nem tudom ...Asszem inkább babamasszázsra megyünk majd. Képtelen lennék a víz alá nyomni, meg itt olyan klóros a víz az uszodában, hogy szörnyű.
a lázzal kapcsolatban: ha jól emlékszem Kikocska hűtőfürdőzette Misit, amikor belázasodott. Jankának is volt egy kis hőemelkedése, remélem már 2 nappal az oltás után nem lehet lázas.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Erre gondoltál?:

Az én nagymamám egy kis házban él,
Nem messze tőlünk, a város szélén
Lakói is vannak az udvarban,
Nem csoda, ha hébe-hóba nagy zaj van:

Refrén:
A kutya ugat, a macska nyávog, a vén tyúk kotkodácsol,
A kacsa hápog, a liba gágog, a kakas kukorékol.
A kutya ugat, a macska nyávog, a vén tyúk kotkodácsol,
A kacsa hápog, a liba gágog, a kakas kukorékol.

Az én nagymamám mindig a kapuban vár,
Ha hétvégén megyek suli után.
Ha a bringám csengője csilingel,
Az udvar is megtelik élettel:

Refrén…

Mikor ágyba bújok este, nagy csend van,
A légy sem igen zümmög a kis házban.
Reggel a kakas szó felharsan,
A ricsaj kezdődik az udvarban:

Refrén…

Az idő elrepül, mint a madár,
Vidáman búcsút int a nagymamám.
Míg hajtom a bringám, amíg belefér,
Az állatsereg hangja sokáig kísér:

Refrén…

A kutya ugat, a macska hápog, a vén tyúk kotkodácsol,
A kacsa nyávog, a liba hápog, kakas kukorékol,
A kutya nyávog, a macska hápog, a vén tyúk kotkodácsol,
A kacsa nyávog, a liba krákog, a kakas kukorékol…

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ildi! Köszi a tanácsokat, szóval akkor nem kell több kúpot adni, hanem a borogatás meg a hűtőfürdő kell. Bár inkább ne kelljen!

Nem, nem erre, hanem arra ami úgy szól, hogy
A nagymamám falun lakik, egy kis házban él...
Van kutyája, van macskája és van egy szem unokája,
a nagymamám, falun lakik egy kis házban él.

sajna nem tudom tovább. Az orrom krumpli, hajam kóc lemezükön volt ez.

most próbálgatom a babás vonalzót, remélem sikerül...

Kép
tünemény
 
 


Tünemény!

Én 3 éve akartam Benit vinni babúszásra, és nekünk a Mom volt a legközelebb akkor.
A védőnő nem javasolta, mert szerinte nem elég tiszta a víz.

Sildi!

Nekem az egyik barátnőm hordta babaúszásr a fiát Egerben és nem panaszkodott.

De én úgy tudom, hogy abban a medencében ahol babák vannak, nem lehet klórral fertőtlenítani, és nem használhatják mások csak a babák és a szüleik.
Vendég
 


Tünemény: Nem tudom, egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy nem lehet-e még egy fél kúpot beadni akkor...

Valaki tapasztaltabb???

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok Lányok!

Vagyok, csak zugolvasó lettem...Ez van amikor az ember egyedül marad...

Megnéztem a videókat, nagyon jók lettek, ügyesek vagytok. De az Ildié ma végleg betette a kaput... Még most is a torkomban van a sírás..."Apa vállán a legjobb büfizni"...

Annyira hiányzik Sanyi. És annyi mindenről marad le szegényem. És sajna Léna úgy fog rá nézni mint egy vadidegenre. Most nagyon szarul vagyok lelkileg. Nehéz. Itt alszik mellettem a Kislányom és szép csenben folynak a könnyeim. Azt hiszem kezdek kilenni...

Kép
Kép
tisa
 
 


Tisa!

Mikor ér haza a férjed?

Vigasztaljon, hogy ha 2 napra ment volna el csak, akkor is idegenként nézna rá még Léna.

De kitartás! Erős vagy!
Utána együtt lesztek, és mindent bepótoltok majd!
Vendég
 


Tünemény!

Nekem egyik gyerek sem lázasodott be soha oltástól.

Amikor pedig Beninek láza volt, már elmúlt 3 hónapos és akkor kaphatott Nurofent. Az mindig levitte. Ha nagyon magas volt akkor kombináltuk egy kis hűtőfürdővel.
Vendég
 


Cat!
20-án, jövő hét szombaton, este 8 körül. Soha nem fog eltelni ez a hét. Egymást próbáljuk erősíteni, de már mind a ketten kimerültünk ettől a távolságtól.

Aztán 6-án már indul Nápolyba. Újabb 6 hét. Még belegondolni is szőrnyű.

Amíg meg itthon van, az kb. 10 nap, rohangálunk a hivatalos ügyeket elintézni a kiköltözéshez, hol együtt, hol külön-külön.
'Sokat' leszünk együtt...

Senkinek nem kívánom.
Kicsit most passzív vagyok, ne haragudjatok, de muszály voltam már kiönteni magamból ezt a keservet. Eddig mindig vhogy kiűztem magamból, de most egyszerűen nem megy...Nem akarom, hogy Léna megérezze rajtam a feszültséget. Ezért is jöttem. Ti mindig lelket tudtok lehelni a másikba.

Kép
Kép
tisa
 
 


Szia Tisa!

JAj. Sajnálom, hogy Te is egyedül vagy. Remélem Apa nem sokáig lesz oda. Ha van kedved, egy sétához vagy babázáshoz, akkor talizhatunk majd!

Holnap estére apa el akart vinni a focis bankettre ami este kilenctől lesz éjfélig...én meg egyszerűen nem tudom egyedül hagyni, pedig unokatesóm felajánlotta, hogy vigyáz rá, de szerintem egész idő alatt csak a babára gondolnék... és lelkiismeret furdalásom lenne, hogy egyedül hagytam... viszont ez talán amolyan 'randi'féle lenne apával, aki az utóbbi időben igencsak el volt hanyagolva...minden téren, és néha úgy beszéltem vele mint egy kutyával...pedig most nem érdemelte meg...és azt is kibirta, hogy én a hátam közepére kivántam a cekszet, na jó, neki jó volt egy párszor, de az se szivvel lélekkel volt részemről...és most kezd valami visszajönni... szóval nem tudom menjek-e, vagy inkább maradjak a babámmal és várjam haza apát.

Kép
tünemény
 
 


Cat köszi az infot! és a babaúszásról szólót is! Hát nem tudom, vigyem-e, vagy maradjon a séta és a szárazföldi játékok! Mert nagyon szeret fürödni, ezért is gondoltunk az úszásra, és hátha fejleszt valamit.

Tisa, akkor tényleg hosszú időt kell egymás nélkül kibirnotok. Sajnálom, és elhiszem, hogy ez nagyon nehéz!!

Kép
tünemény
 
 


Sildi azt szintén ha rámész a hangikonra,ami ott van középen,jobb katt, "Hangobjektum szerkesztése" és ott meg is jelenik egy ablak,aminél lehet tenni pipát a hangikon elrejtéséhez vetítés közben. Egyébként meg Te még jobb programot is találtál,mint én,mert Neked legalább nincs ott a neve eltüntethetetlenül a videón. Hol találtad? :D
Egyébként meg nagyon-nagyon jó lett sztem,szépen megcsináltad. Szeretem ezt a számot,rég hallottam :) Szépek vagytok nagyon!

Hihetetlen! Múlt hét pénteken adtam postára az anyasági támogatásra az igényt és ma meg is jött. Feltéve,ha az,ami 64125 Ft. Soha nem volt ennyi pénz a szlámon :D Az a baj,h ilyenkor kényszerem van,h vegyek valamit Majának,tegnap pl kacsás tárolót, meg szőnyeget vettem hirtelen felindulásból Neki. Pedig sulira meg jogsira kéne. Most,h itt van Velünk a babó nagyobb hiányát érzem egy autónak. Na nem a városban flangálás miatt,hanem pl most,h megyünk nagyszülőkhöz vidékre jól jönne. De remélem télre már lesz kocsink.

Megyünk végre Tbányára párom szüleihez. Már nagyon vártam.

Kikocs én is benne vagyok a városligeti taliba. Remélem Te is tudsz jönni.
Majával kipróbáltuk tegnap a fürdetőt. Nem igazán értette,h mi van :D

Tünemény örülök,h megvagytok, jól vagytok! Nagyon szép, formás Lucababa. Remélem tudtok majd szerezni már számítógépet.

Amióta megvan ez az antireflux tápszer nem értettem,h miért sírdogál Maja evés közben is. Tegnap rájöttem: nem jön normálisan,vagy egyáltalán nem a cumisüvegből,mivel ez sűrűbb,mint a normális :? Még jó,h kaptunk munkatársainktól ajándékba egy olyat,amit félre is tettem,mert nagy volt a lika,az most pont jó :)

dharma
 
 


A pohly blogból a kívánt idézet:
"A kisgyermekes szülő egy napjában van körülbelül egy óra letaglózó öröm és szívfacsaróan gyönyörű pillanat, tizenegy óra minden büszkeséget és önérzetet letörő agresszív pszichotréning, a többi báva horkolás."

icamica
 
 


Tünemény! Háát igen, ez már az 5. hét a Párom nélkül...

De csak pozitívan: az én lányom a napsütötte tengervízben fog megtanulni úszni! :lol:
És azt hiszem elég gyorsan, mert én versenyúszó voltam, így meg tudom tanítani neki a szabályos úszásnemeket!

Szerintem nem hülyeség a babaúszás. Én annó már 3 évesen tudtam úszni. Hülyeség amit a doki mondd, hogy csak ha beteg a gyerek akkor menjen úszni :shock: :shock: .
Sokkal hamarabb és jobban elsajátítják ezt a sportot. És ez a legegészségesebb sport. Az izületeket kíméli, szép alakot és izmokat csinál, egészséges nagy tüdeje lesz az embernek. Az állóképesség fejlesztéséről meg nem is beszélve.

Usziba én sem vinném, hiába csak a gyerekek és a szülők használhatják. Igaz kell vinni orvosi papírt a gyerekről, hogy nem beteg, de a szülőkről már nem feltételezem, hogy mindenki extra higénikus (bocsi)... Én inkább a természetes vizekre szavazok, úgyis jön a nyár. A folyók, tavak térdig érő részein már lehet szoktatni Őket, nagyon nagy odafigyeléssel és óvatossággal.

Ja és Tünemény! Ilyen pici babáknak fél kupokat lehet adni, 4 órás időközönként. Vagy hűtőfürdő: először olyan hőmérsékletű legyen a víz mint a kicsi testhőmérséklete és aztán szép fokozatosan adagolni kell a hideg vizet hozzá. Vagy van a priznic: hideg lepedőbe betekered a nyakától a talpáig és azt cserélgeted rajta. Ha popsiban hőmérőzől, akkor a mért 37,5 még jó, nem lázas a baba. Mindig le kell vonni egy fél fokot a mért adatból.

Kép
Kép
tisa
 
 


Tisa: Jaj, nagyon sajnálom, nem akartam a videóval érzékeny pontot érinteni :( Elképzelni sem tudom mennyire nehéz lehet most Nektek...

Dharma: a google útján jutottam hozzá, de hogy a sok közül végül melyik volt az, meg nem tudnám mondani... Power point to video a neve. A kis hangszóró pedig most már ott marad, mert én bizony nem kezdem elölről a konvertálást :) Amúgy ha jól emlékszem kipipáltam az eltüntetését, mégis ott maradt néhány helyen :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tisa nagyon sajnálom :cry: . Nagyon rossz lehet,de jól csinálod,h nem Lénának érezteted. Viszont az újratalálkozás nagyon szépésjó lesz. Amennyire lehet azért érezzétek nagyon jól Magatok majd!!!

dharma
 
 


Ildi! Ne viccelj, honnan tudhattad volna. Szépek vagytok, és ez a természetes. A Család együtt! Az uccsó kép, amit feltettem Lénáról az úgy készült Róla hogy az Apja vállán volt :D .

De mi is nemsokára EGYÜTT LESZÜNK! Csak most áldozatokat kell hoznunk, hogy valóra váltsuk a vágyainkat. (Ez már jobban hangzik tudom, de akkor is c@r még:? )

Kép
Kép
tisa
 
 


jaj Tisa fel a fejjel!!! kitartás! :(

én 14 évig úsztam, nagyon jó dolog Balázst is fogom vinni baba úszásra és majd nagy korában rendes úszásra is.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo aranyos Balázska. Jó husi pofija lett :)

Úszás: szerencsére pont nemrég nyílt itt a közelben egy uszoda,ahol van babaúszás is. Én megyek az tuti nem érdekel a divat,sztem nagyon jó program a babának és a mamának is.

dharma
 
 


kikocska írta:http://teszt.szeretni.hu/?i=teszt-agyfeltek


én csak jobbra látom forogni :) balra nem megy :D

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Tisa én is erre gondoltam, amiket itt leirtál, hogy az úszás mindenképp jót tehet a piciknek, és igy hátha egy életre megszeretné a vizet és ezt a mozgást!

Most épp itt szundizik mellettem, visszaaludt... Megyünk majd haza, és elmondom neki, Petőfi: Arany 'Lucáját' :D ezen mindig olyan jókat mosolyog, és beszélget ő is!

Kép

Kép

Kép

Kép

a nagyikámék is olyan büszkék! minden nap telefonálnak!

Dharma nekünk is gyorsan jött az anyasági, viszont a terhességit még mindig nem küldték... :roll: tegnap azt mondták, elbirálás alatt áll, és talán hétfőn utalnak...nagyon remélem!

Kép
tünemény
 
 


Dharma Ti merre vagytok? ha nem túl messze, akkor talán mehetünk együtt úszásra! Majd megkérdezed, hogy ez hogy működik?

Kép
tünemény
 
 


Kikocska hogy vagytok? és köszi hogy gondoltál rám! Jó ez a táncos kép, először én is jobbra láttam forogni, de utána lehetett forgatni, igy hol jobbra, hol balra pörgött :D szóval azért valami csak működik mindkét oldalon :lol:

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: De édes, ahogy bebugyolálva alszik! Janka ezt tuti nem tűrné, meg nem is alszik el háton :?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Naa, még gyorsan egy ucccsóra benézek Hozzátok.
Aztán majd jövő héten. Ha lesz rá időm. Mert hétfőn este Anyuméknál alszunk, mivel kedden de. megyek fodrászhoz - azt hiszem levágatom a hajam rövidre - és ő fog Lénázni.
Csütörtökön reggel meg megyünk doktornénihez a szokásos vizitre, meg az oltásokra.
Hétfőn MÁR 3 hónapos lesz Léna. Hihetetlen!

Most meg gyors pakolászok, mert kiruccanunk hétvégre a Szüleimmel vidékre vízpartozni, bográcsozni :lol: . Ezt nagyon élvezi Lénus!

Vízpart. Erről jut eszembe... BOGI! Köszi, hogy időnként gondoltál rám :wink: . Képzeld - azért írom ezt kifejezetten Neked, mert a Te Urad is nemnormi pecás :lol: -, h Sanya volt és most szombaton is megy tengeri horgászatra. A múltkori eredménye egy makréla és egy alkarnyi hosszúságú cápa. Csak hogy kicsit felidegesítsd az Urad :lol: :lol: .

Tasin! Ezen semmiféleképpen nem akartam átugrani. Szorítottam a Párodért, nem semmi műtéten esett át. Jobbulást Neki.

Zsu! A köldökcsonkotokról az jutott eszembe, hogy Barni - Boldog névnapot Neki - legalább annyira nehezen szabadul meg tőle, mint amennyire nehezen akart kibújni a pocidból. Szerintem ezt veheted vmi mély és szoros kapocsnak Köztetek :lol: .

Alvás: látom kezd egy kissé versennyé alakulni :D .
Akkor most én is benevezek!
Léna este 19.30-tól alszik reggel 07.00-ig. Megszakítás nélkül!
Azt hiszem nem panaszkodhatok a kis Mormotámra!

Köszi Csajok az energit, meg a lelkesítő szavakat. Elköszönök, majd jövök. Pusza Nektek és jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
tisa
 
 


dharma merre mész úszni?

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Valaki kérdezte a fürcsifotelt, elfelejtettem tegnap, a Mária babadiszkontban vettük, kb 1300ft volt 4 éve.

Tünemény, szépek vagytok! és én mennék a bankettre a helyedben! Mert kicsit labilis a kapcsolatotok, és valószínű fontos nagyon a párodnak, hogy hozz áldozatot. Na, majd ezt sms-ben is, hátha késő lesz.

Tisa! Nagy nagy ölelés!!! Hős vagy, és nagyon nehéz neked! Az álmokért megéri áldozatot hozni, bár ez gondolom néha túl nagynak tűnik. És igaziból a lényegről lemaradnak az apukák, mert dologznak. Nagyon ritkán látnak első bármit. Nagyon nagyon ritkán. Inkább az első10-ből valamit. De most még olyan kevés új tudomány van, hidd el, sokkal rosszabb lenne, ha már 1 éves lenne. Szerintem akkor, 10-12 hónaposan a legédesebbek, és annyi tudományt szívnak magukba napról napra, hogy akkor a legjobb elnézni őket. Akkor már lehet is. Szóval van rosszabb is, és bizonyos szempontból ez a kisebbik rossz, más szempontból viszont nem... Jó lesz nektek nagyon augusztusban! Csak már lennétek ott!

Babaúszás. Mi voltunk vagy kétszer... nagyon jó egyébként, csak messze votl. Ha valaki akar menni, akkor már most edzeni kell a gyereket, keressetek honlapot hozzá, hogy miket kell csinálni (pl. arcát le kell önteni vízzel minden nap, meg hidegebb vízben kell fürdetni, meg mittomén már mi...) meg x hónapos korig lehet csak menni, annak is nézzetek utána.
Az viszont nem igaz, hogy fog tudni úszni a gyerek onnantól sőt. Olyan helyet keressetek, ahol azt is vállalják, hogy majd megtanítják a gyereket rendesen úszni, a legtöbb helyen ez adott egyébként. Mert a babaúszás egészen más, mint a rendes. Egy barátnőm kislánya járt, nagyon ügyes volt, egyedül átúszta a medencét. Most 4 éves, és most rendesre is kezdett járni, és nagyon sokat küszködik szegény, mert annyira felerősítették ugye az ösztönös dolgokat, hogy nem nagyon megy neki a tanult, mindig belekeveredik. Viszont nagy súlyú baba volt, és nagyon élvezte, hogy ott tud mozogni, meg hypoton is volt, és nagyon sokat segített neki.

Ja! magas meg alacsony összegű tgyás azért is lehet, mert a mostani fizuval küldték illetve vonták le az adót is.

Icamica, köszi! Jó idézet, nagyon tetszik! :D bár néha túlzás, de ikrekkel bizonnyal helytálló :D

Lázcsillapításnál: 6 óránként lehet adni ugyanazt a hatóanyagút, 2 óra elteltével lehet más hatóanyagút. De a hűtőfürdővel vagy prizniccel érdemes próbálkozni a második adag előtt. Mindenki kérdezze meg a dokinénijét, hol kezdődik a lázcsillapítás. A mienknél 38.5 alatt (popsiban 39) napközben nem kell csillapítani, 39 felett viszont párhuzamosan meg kell kezdeni a priznicet vagy hűtőfürdőt is. Mert a láz a barátunk a vírusok elleni harcban, egész addig, míg a keringést nem veszélyezteti. Éjszakára már 38 körül szoktam adni.

Ildi, nagyon ügyes vagy, szép, megható lett! :) gyönyörűek vagytok ti is!

kikocska
 
 


Kikocska Köszi! na most megérte eljönni netezni, kaptam infokat! :D :D viszont most már Luca unta meg, és mennünk kell!

majd probálok megint jönni!

vigyázzatok magatokra! puszi mindenkinek!

Kép
tünemény
 
 


NEGATÍV A SZÖVETTAN!!!
nagyon aranyos volt a doktornéni, mert nagyon szem előtt tartotta, hivatalos eredmény csak jövő pénteken (!!!) lesz, de azt mondta, hogy minden rendben. Egy úgynevezett kék naevus nőtt az anyajegy alá, az ijesztett meg mindenkit. Ez pedig jóindulatú daganatnak minősül. Sebaj, most már kint van, többet nem ijeszteget :)

megyek, blogolom :)

kikocska
 
 


Bocsi,sietek,de Kikocskának szeretném irn i,hogy SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nagyon hamar meglett az eredmény :shock: :D )
Na majd jövök vmikor...

Kép
Kép
gizu
 
 


dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kikocska: Éljen! De örülök!!!

Szörnyű levert vagyok, menten álmonhalok. Rájöttem, hogy nagyon hiányzik nekem a bicajozás. A jövő hét utáni héten Anya szabin lesz, majd ellógok egy órára tekerni, de várom már!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyorsra!

Kikocs!
Nagyon jó! Gratula. Nagyon szorítottam csak időm nincs írni.

Tisa!
Tarst ki!!! Bár gondolom nagyon nehéz. De jó hogy ilyen családod van, mert valahogy csak elmegy ez az 1 hét..... :-)

Ildi!
Annyira jó lett, hogy sírtam. nagyon megható. Ügyes vagy.

Na lépek.
Este ha tudok jövök.

Kép

Kép
sziszike22
 
 


Ja, képzeljétek :) A barátnőm ráragasztotta a gyerek egészségügyi kiskönyv elejére a a kislánya képét, nagyon tetszett az ötlet és én is odaragasztottam Jankáét, mégse egy idegen baba vigyorogjon rám róla. A védőnéni meg először azt hitte, hogy új kiskönyvet adtak ki. "De jó a kép az új kiskönyvön" Csak utána vette észre, hogy Janka van rajta :) Így legalább egyedi :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Kikocska!!Jaj,de jóóóó!!Nagyon örülök neki!!!

Kép
demetnik
 
 


Na látom volt közben mindenki!
Tünemény, Tisa! :)

Kikocs JIPPIJÉÉÉÉ!!!!!

Tisa kérünk majd képet az "új" hajadról!
Bár te most nem így érzed de rohan az idő... mindjárt újra péntek lesz és minden rózsaszínné válik. (még ha csak kis időre is!)
Ti mikor mentek a párod után Olaszországba???
Az én párom most is épp horgászik (nemrég ment ki), reggel elvileg megyünk utána (időjárás függő) Húúúú ha elmondom neki ezt a tengeri horgászatot. Bár nekem is fáj, mert tavaly nászúton megleptem egy "ilyennel", de nemvolt az igazi és nem is fogott semmit... :( Én szomorúbb voltam mint ő. Annyira akartam hogy jó legyen.

úszás: én is tervezem hogy viszem Csanit én a Kalovits félét néztem ki, nekünk a X. kerület elérhető a lehetőségeik közül!
De az úszás mindenhol ilyen "drága mulatság". Bár tudom.... mihez képest!?

képzeljétek közben itt végkiárusítás kezdődött egy kenguru goldban és minden 50% :shock:

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


és egy kép a mai babapartyról :)
Adrika 4 hónapos 1 hetes, Csani kerek 8 hetes!
Szép nap volt ma is! :D

Kép

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Kikocs!!! :D :D :D :D :D

icamica
 
 


Kikocska!
Nagyon jó!!! :) :) :)

Nekünk megvolt ma az ortopédiai vizsgálat: minden rendben van. A doktornő javasolta a baba-mama tornát, és azt, hogy minél többet legyen a gyerek hason. Ezzel nem lesz gond, mert Luca imád hason feküdni.
Utánajárok, hogy hol van a közelben baba-mama torna, sőt, a babaúszást is megérdeklődöm.

Luca ma szinte egész nap aludt, csak az evésekre kelt fel. A vizsgálatot is hősiesen tűrte. Étteremben ebédeltünk, végigaludta.

Kikocska!
Én kérdeztem a fürdőfotelt, köszi! Hol van ez Mária babadiszkont?

Holnap hozzánk is többen jönnek látogatni. Igazából nem bánom, csak az a baj, hogy az etetés olyankor mindig felborul egy kicsit.

Kép
gesztenye74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: