Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi: köszi az infot vérsüllyedésről. Közben megjártam a házidokit, és azt mondta, hogy terhesen ez az érték teljesen normális. Úgyhogy megnyugodtam! :lol:

Buborka: nekünk a kórházban azt mondták, body, plüss rugi, sapka, takaró a hordozóra, és apuka álljon oda kocsival a kórház elé, ne rohangáljunk a parkolóhelyig sem. Amúgy én is vettem harisnyát, de talán arra a 2x1 percre amíg hidegben lesz, nem fog kelleni...

Na, megyek, iszom egy KV-t :wink:

Kép
szerencsemák
 
 


Sziasztok!

Attila:
Köszi az infókat, remélem, Bogaracska és Klári babáját sem sürgetik meg, de ha igen, a karácsonyra már otthon is lehetnek velük :)!
Nálunk azt mondták, hogy a látogatási tilalmat szigorúan betartják az ÁEK-ban, tehát ilyen esetben kizárt az apás szülés. :(

Ágota:
A vasat nekem is csak két hete írták fel..

Bogyra:
Gratulálok a Kissráchoz!

Verus:
A kávéd istenien néz ki. Én terhesség alatt egyáltalán nem ittam, de asszem hamarosan ismét rászokom :).
Én kisharisnyát is vettem, szerintem az nem lesz nagy rá, vagy ezt, vagy egy rugit húzok a nacija alá. Becsomagolom egy pelenkaformájú meleg és csinos dologba, és erre tesszük majd a plédet.

Bellaani:
Jobbulást! Rossz ez a kiszámíthatatlan időjárás! Egyik nap én is úgy jártam, hogy nem húztam fel a sálamat (megjegyzem egy garbó és egy vastagnyakú pulcsi volt rajtam) és mégis megfájdult a torkom.

Brigi:
Szupi, hogy jobban van Marci.

Tegnap voltunk ultrahangon, alaposan megnézték Anitát, bár nehéz állítólag, mert kicsit kevesebb már a magzatvíz, de a lényeg, hogy minden rendben. :)

Kép
cat__
 
 


Pillesz,

Hálós bugyi - gyógyszertárban, de érdemes a méretednél eggyel nagyobbat venni (combban elég szűk szerintem). Az én méretem M-es, de a gyógyszertárban csak XL-es volt, vettem egy csomaggal kipróbálni, hát mi ne mondjak, az is jó rám, de inkább azért vettem L-eset, hogy ha a pocim majd lemegy akkor elég lesz az is. Szóval sztem érdemes kipróbálni melyik a jó.

Férj - szerintem érdemes kiokítani, mármint én a pelusvásárláshoz elvittem magammal, és elmagyaráztam neki, mit kell nézni a csomagoláson, hogyha majd szalajtani kellene, akkor tudja mit kell keresnie :D .

Csajok, ajánlom pelusvásárláshoz a DM-et, ott az egységár 37 Ft-ra jött ki!

Ma voltam süniírtáson, azaz végre legyantáztattam a lábaimat, és a szemöldökömet is rendbe rakattam. Olyan jó!!! :)


Csuklás - Alízka is szokott, most már lassan minden nap produkálja, én meg ilyenkor úgy sajnálom szegényt :(

Kép
lizzyy
 
 

 
 

Eltűnt a vonalzóm :shock: ???


Lányok, kérdés, Ti hasszorítót vesztek szülés utánra? Kell az? Múltkor a babaexpon ajánlották, de én előtte nem is hallottam ilyenről... :shock:

Kép
lizzyy
 
 


Lizzyy: én a kórházban rákérdeztem a hasszorítóra, de nagyon elutasították. Azt mondták, max olyannak, akinek nagyon lóg a hasa. Jó, hogy mondod a bugyiméretet, én S-t vettem, de lehet nem ártana felpróbálni. Egyébként bababoltokban is lehet kapni, én a Máriában vettem, asszem 5db 490 ft volt.

Cat: méreteket megosztasz velünk Anitáról? Vagy túl indiszkrét vagyok? :lol:

Kép
szerencsemák
 
 


Lizzyy, nekem van hasszorítóm, és sokat használtam anno. Most is fogom, de még utánajárok, hogy már a kórházba is bevigyem, vagy elég lesz csak itthon

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok!

Hasszórító témához:
Szerintem érdemes megvárni vele a szülést, a kórházakban általában mindenhol van olyan jellegű bolt ahol kapható. A méret nagyon fontos, előre nehéz megvenni. Császár után nem nagyon ajánlják, de hallottam olyat is aki császár után is esküdött rá.
Nekem mikor Gergőt szültem (4090gr) utána olyan érzésem volt, hogy a bokámon húzom a beleimet és a májam került a méhem helyébe szóval iszonyatos érzés volt, alig kaptam levegőt, a függőlegest jó indulattal sem tudtam megközelíteni, és nagyon jó volt a hasszorító. Nekem a boltos csajnak szólt anyu hogy ebbe a szobába kéne egy, felhozott három méretet, ő rám próbálta kifizettem és kész.

Leventével (3570 gr) semmi ilyen gondom nem volt, pedig előre rettegtem tőle, szóval még akár pszichésen is lehetett volna gond, de mégsem volt semmilyen panaszom, nem kellett hasszorító.

Én a kismamáimon nem figyeltem meg összefüggést a has visszalaposodásának ideje és a hasszorító között. Ez inkább alkati. Volt aki félévig hordta és még akkor is úgy nézett ki mint egy félidős kismama és volt aki egy hétig és 3 hónap múlva mehetett volna köldökmodellnek... meg persze sok köztes is volt.

Tehát szerintem előre beszerezni nem kell, ha minden kötél szakad és sehol sincs egy nyamvadt hasszorító bolt, akkor tegyél be a krházi csomagba két bazi nagy biztosítótűt és egy törölközővel ugyanazt a hatást el lehet érni. :)

KépKépKép
bogyra
 
 


SZCSM:
Persze, hogy megosztom Anita méreteit:

2750 g-ra becsülik, BPD 89, THQ 95, FL 70. A súlyra azt mondta a doki, hogy 4-5 nappal kisebb, mint az átlagos, de már így is nagyobb, mint amivel én születtem!

Kép
cat__
 
 


Sziasztok!
Buborka kipróbáltam a kávét isteni bár nem lett olyan szép mint a tied :wink:
Én hétfőn megyek uh-ra már alig várom
:lol:
Egyenlőre nem kell bogyó a vérnyomásomra...
Volt itt a védőnő beszéltünk a szülésről hát tök érdekes és félelmetes egyben de már várom/persze akkor ott lehet mást mondok/ :shock:
Azt is mondta hogy vajúdás alatt nem lehet bent a férjem csak maga a szülés ideje alatt ezt ti hogy tudjátok?
gyöngyi-30
 
 


Lányok! Ahol van már gyerkőc, gondolkodtatok ajándéknak a nagytesónak, hogy a pici hozta neki? Nekem ötletem sincs, hogy mit kellene venni neki...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Cat: köszi :D ha a nagykönyv szerint fejlődik, így is simán lesz 3.5kg, ha kihúzza a 40. hétig...Hajrá!

Kép
szerencsemák
 
 


Gyöngyi! Nálunk bent volt a párom végig, de szerintem ez kórházfüggő

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Gyöngyi: nálunk végig bent lehet a férj, sőt, tegnap külön felhívták a figyelmet, hogy apukának csomagoljunk elég kaját, szórakoztató elektronikát, stb. Micsoda hülyeség hogy vajúdáshoz nem mehet be a kísérő? Szerintem akkor is fontos, hogy ott legyen...

Kép
szerencsemák
 
 


Szerintem is hülyeség,teljesen beparáztam szerintem akkor is fontos hogy ott legyen veled valaki amíg vajudsz, remélem a védőnő nem jól mondta majd megbeszélem a nőgyógyásszal elvégre is elég sokat fizetek neki intézze el ha még is így van.
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi:
A mi kórházunkban is bent szoktak lenni az apukák, biztos sokan elfelejtenek kaját vinni, mert nálunk is ezt hangsúlyozták ki a legjobban.


SZCSM:
Még az jutott eszembe, hogy tegnap azt mondta az orvos, hogy hosszú combú kislány :). Majd meglátjuk, meddig húzzuk :), mindenesetre még elbírom :D.


Brigi:
Ugyan nem tartozom a kérdezettek közé, de pl.: lányoknak többetktől plüss állatkát hallottam. Valami olyat vennék, amit nagyon szeret, amivel kapásból tud játszani.

Kép
cat__
 
 


GYöngyi, fura amit a védőnő mondott.. a fehérvári kórházban bent lehet az apuka is a vajúdás alatt... nem tudom miért mondta ezt... talán új szabály a karantén miatt? kérdezz rá a dokinál.. de én ezt még nem hallottam...
Jó hír hogy nem kell bogyó.. 130 még tényleg nem hangzik vészesnek csak maradjon is így.

Haskötő: férjem sebész, ők minden nagy hasi műtét után felírják a haskötőt. A császár is nagy hasi műtétnek számít, én az első naptól hordtam is , és nagyon jól esett.. szerintem nem is tudtam volna menni nélküle.. :roll:
pici76
 
 


"Jo reggelt!"

Most sikerult felebrednem,ugy aludtam mint akit leutottek...
De ugyis mar csak legjobb esetben is 2 honapom van ra hogy ilyen hosszan aludjak :)

Pelenka:En vettem 1cs newborn-t,meg itt allando Pampers akcio van,most mar raklappal adjak szinte ingye :) szoval vettem 4-9kg-t...
Halosbugyit meg nekem is be kell szereznem,nezelodtem viszont a neten hogy otthon milyen aron vannak a szoptatos melltartok,letezik hogy egy szopis melltartoert elkernek 7000ft-ot?
Ezek meg vannak hibbanva?
Az H&M-ben meg 3000 korul van...akko marad az!!!

Pillesz:Multkor elfelejtettem kommentalni amit a paroddal kapcsolatban irtal,hogy Te milyen fiatal vagy,parod mennyivel idosebb...hat egyaltalan nem ez szamit..Es szerencses az,aki ennyi idosen megtalalja a nagy O-t,akire alapozni lehet...En is azt hittem anno,sot ossze is hazasodtam az illetovel,azt amig en repulgettem O talalt valaki mast,pedig majdnem mindenhova elvittem magammal...Na mindegy,aztan vegulis ratalaltam paromra,neha meg nekem is furcsa hogy egyutt,es babat is varunk,en nagyon baba ellenes voltam,4 evig voltam babysitter,imadom a gyerekeket,de mondtam nekem nem lesz soha...hat csak a megfelelo embert kellett megtalalnom hozza :D

Hasszorito:Meg tudjatok esetleg mondani otthon milyen aron lehet kapni?
Itt eleg huzos,majdnem 10.000ft,annyiert lehet nem vennem meg...:?

Koszonom a KV receptet,megyek es kiprobalom :lol:

Kép



Anita
bellaani
 
 


szerintem pont az a lényeg, hogy az apuka a vajudásnál legyen bennt
a többinél ugyis lehet hogy elájul

Móni
KépKép
reunion
 
 


hasszorító bugyi: én hordtam a császár után olyan bugyit ami a derekamig ért és gumírozott volt. Irtó szexi! :D Nekem is, ahogy Picinek is nagyon jó volt, hogy volt, nélküle fájt minden lépés.... :? A hasam meg lement hamar, bár ez szerintem sem hasszorító kérdése, hanem alkalti dolog.

kistesó hozza aji: én is tervezek valamit. Nálunk egyszerű, mindegy csak négy kereke legyen: autó, vonat vagy ehhez bármi kellék. A kariajikat letudtam, még ez van hátra....

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


reunion írta:....az apuka a vajudásnál legyen bennt; a többinél ugyis lehet hogy elájul

:D :D :D :D :D

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Bellaani: itthon valóban horror áron vannak a melltartók, én is a C&A-ben néztem, hogy ott fogom megvenni, ha jól emléxem, 2db 4990 ft-ba kerül.
Az Eleonor-nál is van szopis melltartó, 1490 darabja, de múltkor felpróbáltam, és elég vicces alakja volt, max bő póló alá tudom elképzelni...

Kép
szerencsemák
 
 


Hékás, Bellaani!
Köszi a vasas-infókat. Elkezdtem a folgammát szedni, csak az a gond vele, hogy enélkül is nagyon székrekedéses vagyok.:(

Hékás!
Gyógyulás Neked! Pár hete találtak vmi bacit a tenyésztésben /jó hogy nem élünk a kezdetektől házaséletet/, így írtak föl augmentint. Nem örültem neki, de úgy fáj a torkom is már , hogy alig bírok nyelni.
Szóval még arra is jó, így muszáj beszednem.

Pillesz!
Olyan jó hallani, hogy neked már pár hét múlva ott fog szuszogni a "kismacskád". Nekem még 8 hét van hátra.

Kép
ágota 74
 
 


Ágota, a folgammával nekem is gondom volt, pont ez. Most úgy kell szednem, hogy reggel folgamma, este meg sorbifer durules (ez székletlazító is egyben). És minden este meg kell innom egy actimelt vagy megennem egy activiát. És eddig bevált.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ami a szoptatós melltartót illeti az elején én is vettem egy olcsót, de legalább rondát, aztán rájöttem, hogy legalább fél évig csak ezeket hordom így fontos, hogy normálisan nézzen ki és bármilyen (akár elegáns) ruhához is felvehessem majd. Így vettem egy fehér és egy fekete szép szopis melltartót a Brendonban horror áron. :? Viszont most nem fog kelleni remélhetőleg, hacsak tönkre nem ment áltában a gumírozása....Remélem nem... :shock:

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


De jó Pici hogy írtad akkor biztos rosszul tudja a védőnő,pont a vajúdásnál a lényeges hogy tartsa az emberbe a lelket...
Én is remélem nem lesz magasabb a vérnyomim ugyis már csak pár hét :shock: :D
gyöngyi-30
 
 


Sziasztok!

Nálunk mikor Beni született, Tescos kis favonatot hozott Eminek.
Most még nem tudom, mi legyen, valami apróságot hoz, lehet, hogy Kinder tojást. Végülis nekik úgyis mindegy az értéke, csak a meglepetés számít, na meg karácsony ott lesz a közelben, úgyis kapnak egy csomó mindent...

Pelenka: én vettem egy csomag 2-5 kg-t, és egy csomag 3-6 kg-t DM-est), egyelőre ez elég, a 3-6 kg-s ból úgyis fog még kelleni utánpótlás.
A 4-9 kg majd ráér kicsit később is, úgy 1 hónapos kora körül.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Agota:Nekem a napi 1 pohar tej segit :)

Szcsm:Koszi a melltartos tippet,nalunk itt sajna nincs C&A,de akkor varok meg vele es otthon fogom megvenni :)

Somaanya:Amiket en itt lattam 3000 korul az H&M-ben az nagyon szep,szep formaja van,nagyon jo kis pamut anyag...

Hasszorito?Arkategoria?Valaki? :D

Megyek,vasalnom kell,parom megy meloba es nincs kivasalva az inge:evil:

UUUUTALOOOK inget vasalni!!!!!!! :evil:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Ok! Tej és aktivia. Kipróbálom.

Kép
ágota 74
 
 


Somaanya: ez komoly, hogy fél évig csak a szoptatós melltartót fogjuk hordani? Bocs a hülye kérdésért...de nekem olyan elképzelhetetlennek tűnik, hogy néhány melltartóval kihózzak ennyi időt. Elvileg a sima sport melltartóimat is 1 mozdulattal fel tudom rántani, ha szoptatok épp...vagy rosszul gondolom? :roll:

Kép
szerencsemák
 
 


szerencsemák írta:Somaanya: ez komoly, hogy fél évig csak a szoptatós melltartót fogjuk hordani? Bocs a hülye kérdésért...de nekem olyan elképzelhetetlennek tűnik, hogy néhány melltartóval kihózzak ennyi időt. Elvileg a sima sport melltartóimat is 1 mozdulattal fel tudom rántani, ha szoptatok épp...vagy rosszul gondolom? :roll:


Ez nyilván melltartó kérdése. Én normál esetben merevítős, vékony szivacsbetétes melltartót hordok, azzal kicsit macerás a szoptatás, no meg a szoptatós bögyeim kiestek a korábbi melltartóimból... :D

Kép

Kép
somaanya
 
 


Aztán mikor nem szoptattam már jól összeestek... :cry:

Kép

Kép
somaanya
 
 


Brigi:Nem tudom miert,most neztem csak hogy Jazminnak fogjatok hivani a babokat :) Annyira szep nev!!!!!Mi is anno meg ebben a nevben gondolkodtunk,csak akkor Y-nal kellett volna irni,meg S-sel,hogy a hulye olaszok ne Dzsadzmin-nak hivajk...szoval bonyolult lett volna,kivancsi vagyok a Sophie-val hogy boldogulnak majd :P

Kép



Anita
bellaani
 
 


szerencsemák írta:Somaanya: ez komoly, hogy fél évig csak a szoptatós melltartót fogjuk hordani? Bocs a hülye kérdésért...de nekem olyan elképzelhetetlennek tűnik, hogy néhány melltartóval kihózzak ennyi időt. Elvileg a sima sport melltartóimat is 1 mozdulattal fel tudom rántani, ha szoptatok épp...vagy rosszul gondolom? :roll:


Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de igen, közönséges, merevítő nélküli, kényelmes (nem szoros!) melltartóval is simán lehet szoptatni.

Már nem emlékszem, meddig hordtam szoptatóst, fél évig biztos, vagy még tovább, de nem a szoptatás miatt, csak mert abból volt itthon elég nagy méret.
De egy idő után eluntam, és visszavettem a sima melltartóimat, tényleg csak egy mozdulat felrántani. 21 hónapig szoptattam, azért kcisit sok lett volna enyni ideig szoptatóst hordani..

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi írta:21 hónapig szoptattam, azért kcisit sok lett volna enyni ideig szoptatóst hordani..


Valóban sok....nekem a 8 hónap is egy örökkévalóságnak tűnt... :wink:

Kép

Kép
somaanya
 
 


Én amíg szoptattam, szoptatóst hordtam itthon mindenképpen, mert kényelmesebb volt. Ha pedig elmenőben voltunk és szoptatni kellett akkor is, ha nem esett szopi időbe, akkor jöhetett egy sima cicifix melltartó betéttel.

Nem tudom nem fogtok e koszosnak gondolni vagy ilyesmi... de nekem az anyatej a sima fehér pamut melltartót is befogta sárgásra... egy csipkéset pedig lehetetlen hipózni. Míg a jó kis pamut szopist bedobtam az áztatóba és szép fehér maradt. Még valami, érdekes módon mellgyulladásom mindig akkor volt, ha szorított valahol a melltartó, tehát most a merevítőset élből kilőttem. Van valami Stella nevü terhes bugyi és szopis melltartó gyártó, én annak a melltartóit viseltem, mondjuk az én méretemben nem is nagyon gyártanak közép kategóriás melltartót. Tehát volt ez 2500 forintért darabja a méretemben meg az Anita 10 ezerért.... szóval nem volt nehéz a döntés végülis, de nekem jól bevált.

Most is veszek még egy párat, hogy legyen! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Köszi lányok a melltartós válaszokat...megnyugodtam! :lol: A merevítősek rám sem jók már, de egyszer bevásároltam vagy 10 garnitúra gumis sportmelltartó-bugyi szettet, és azokat használom most is. Nem vagyok egy Kiszel Tünde, de a fehérneműt én garnitúrában szeretem csak hordani, ezért van 2 fióknyi, és megszoktam, hogy nagy a választék :oops: Azért a C&A.ban beszerzek szoptatóst is előbb-utóbb.

Megrendeltem a légzésfigyelőt Angliából, Angelcare AC401, 21,313 ft-ba került, majdnem fele annyi, mint itthon. Hát ez is megvan!

Kép
szerencsemák
 
 


Szerencsemák!

A szoptatás alatt is lehet szép fehérneműt viselni, csak mi azt a férjemmel illetve a barátnőmmel egyszerűen úgy hívjuk, hogy fürdőtől az ágyig garnitúra.... :) :) :)

De ha az lekerül, már a szopis melltartó kúszik a helyébe éjszakára :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Jajjj és nem is mondtam nektek a következőket :

A kutatásommal egy csomó díjat elhoztam a TDK-ról, mindenféle szakmai díjakat és többek között a Védőnők egyetlen havi lapjában publikálhatok méghozzá oldalszámmegkötés nélkül!!!!!! Ez nagyon nagy dolog szerintem! :) :)

A másik pedig hogy még utolsó leheletemmel csináltam egy nyelvvizsgát, ami sikerült is. :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Hű Bogyra, Te aztán nem vesztegetted az idődet! Nem csoda, hogy ide már nem volt időd benézni. Gratulálok mind2 eredményhez! :!: :!:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Bogyra, így már érthető, hogy ennyi dolog mellett nem volt időd fórumozni. Gratula a TDK-ért, a publikálásért és a nyelvvizsgáért. Ez egyszerűen fantasztikus!

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


Gratula Bogyra!
Emelem kalapom! Hogy szorult beléd ennyi energia?
Hadd kérdezzem meg , hogy milyen jellegű kutatásokkal foglalkozol/foglalkoztál?

Kép
ágota 74
 
 


Lányok, a C&A-ban van szoptatós melltartó? Én még sosem láttam :shock:

Lányok, kérdés, Ti a babát miben szállítjátok haza? Mert én úgy gondolom, hogy a hordozóba tesszük be, és be az autóba, én meg majd mellécsücsülök. Anyukám ezen fennakadt, hogy mért nem pólyában, ölemben tartva.... Szóval várom a véleményeteket!!!!

Bogyra - gratula, nem vagy semmi!!!!


Gyöngyi - nem útévedett a védőnő? mert ezt nem akarom elhinni... pont az a lényeg, hogy a vajúdás hosszú szakaszában ott legyen és seítsen neked!

Kép
lizzyy
 
 


Szia Lizzyy!
Én úgy emlékszem, hogy Andrist hordozóban hoztuk haza. Igazából ez a szabályos, főleg , ha messzebb laktok a kórháztól.

Kép
ágota 74
 
 


köszi ágota, mi elég messze vagyunk a kórháztól eddig nem is volt számomra kérdéses ez a dolog, csak most meglepett, hogy anyuék ezen meglepődtek... :shock: én azzal is érveltem, hogy szerintem biztonságosabb, mintha a kezemben tartanám....

Kép
lizzyy
 
 


Köszönöm a gratulációkat! :)

A kutatásban mesterségesen megtermékenyített anyukákkal foglalkoztam. Egy összehasonlító vizsgálat volt, hogy milyen különbségek vannak a spontán megtermékenyültekhez képest. Eddig ilyen jellegű kutatás még nem volt, nyilván ez is számított, hogy nem egy lerágott csontot szopogattam tovább. De tényleg rengeteg szakmai elismerést kaptam, így valószínű folytatni fogják a kutatást tovább, de mivel az én témám és én fogom először publikálni, így valszeg a nevemhez kötődni fog valamelyest továbbra is. Nem vagyok egy nagy publicista-kutató tehát nem tudom pontosan hogyan tovább. :)

Kórházból hazahozni elvileg ülésben vagy beköthető mózeskosárban lehet a gyerkőcöt, érdemes rákérdezni, mert van olyan kórház, ahol ezen felszerelések nélkül ki sem engedik a gyereket... Ha meg a rendőr megállít, konkrétan leszarja, hogy ti a kórházból jöttök éppen haza és milyen szép hagyomány a pólya... :( Arról ne is beszéljünk, hogy januárban megvan az esély hóra, fagyra, jégre, ami autóval eleve nagyon veszélyes, főleg egy olyan felfokozott idegállapotban, amiben apa van, hogy épp hazafuvarozza az újdonsült családját. A gyerkőc 30 percen keresztül biztonságosan szállítható gyermekülésben újszülöttként! :)

KépKépKép
bogyra
 
 


köszi csajok, az ő idejükben még működött ez, de ma, amikor már van hordozó.... szerintem sem kérdéses. Köszi, hogy megerősítettetek ebben!

Kép
lizzyy
 
 


bogyra, őszinte elismerésem, pláne 2 gyerek mellett!!!!

Kép
lizzyy
 
 


Bogyra!
Érdekes téma, gondolom volt mit búvárkodnod.
És látom, mint egészségügyis te is beadattad a védőoltást. Kezdek én is elbizonytalanodni... /tudom, ez már lerágott csont... de baromi nagy döntés/

Kép
ágota 74
 
 


A hazavitel érdekes téma 2 gyerekkel, 1,5 óra utazással
erre még senki nem tudta a választ,
és aki a legkevésbé érdekes az a rendőr aki megállít és beleszól
nem az ő gyerekének a gerincéről van szó

Móni
KépKép
reunion
 
 


Bogi, nem semmi vagy! Gratulálok!

Anita, nekünk is tetszik ez a név. Még így magyarosan is :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: