Új privát üzeneted érkezett!

Kikocska, mennek a drukkok Misinek, egy kis hős! Tuti minden rendben lesz!!!!

Tegnap ugye mi is megjártuk a sebészetet.
Eredmény: köldökcsonk "gyönyörű". Előbb, de mostmár inkább utóbb majd leesik magától!! :roll:

Sziszike, nálatok megvannak már az eredmények? :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára svs 2009.06.10 13:50-kor.

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!!

Visszaolvastam :D

Szóval...
Mi hétfőn voltunk a gyerekorvosnál.Megkapta a szuriját.Nagyon sírt szegénykém,de hamar meg lehetett hál'isten vigasztalni.És szerencsére nem lázasodott be utána.Bár amikor haza jöttünk,felraktam neki egy fél kúpot,amitől jókat aludt,amikor meg ébren volt,mosolygott meg "dumált" :lol:
A súlya 5250 gramm,a hossza pedig 59 centi.Bár látom,itt jól elhúztak egyesek gyarapodásban :D

Lili&ana!Sára már majdnem 7 kg???? :shock: Nem semmi!!Szép kis husi baba :D
Főzés:én ma pl. gombapaprikást csináltam nokedlivel :D .Tegnap pedig rántott csirkecomb volt gyümölcsszósszal.Holnap még nem tudom,hogy mit kéne főzni.... :roll:

Ettike!Sajnálom,hogy ilyen a párod.Jól fenékbe kéne billenteni!!!

Az én férjem szerencsére mindenbe besegít,egy rossz szavam nem lehet rá!! :D

Eda!Nézegettem a képeidet.A két fiad mennyire hasonlít egymásra!!!Nagyon édesek!!

Gabka!Sajnálom,hogy nem jön össze,hogy kimenj anyudhoz!Bár a Balcsi is nagyon jól hangzik.

Mi még nem tudom,hogy egyáltalán megyünk-e vhova,ugyanis a férjem munkahelyén most nagy hajtás van.Ráadásul,amikor kevesebb munka volt,akkor szépen kiadogatták nekik ma szabikat.És ami a legszebb,ugye a baba után járna neki 5 nap.Nos neki azt is szabinak írták ki.Jövőhéten megyünk a csípőszűrésre meg UH-ra,arra kivett 1 napot és így maradt neki 1 nap!!!! :twisted:
Szóval csak ilyen hétvégi kiruccanások jöhetnek szóba :(

Kép
demetnik
 
 


Kikocska!!
Kitartás!Biztos minden rendben lesz Misivel!!Szorítok nektek!!!

Kép
demetnik
 
 

 
 

Dharma: hálás köszönet, sikerült :D Most már sínen vagyok, de még nagyon soká lesz kész, nem semmi munka, már látom :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


sildi: a blogos témához: elvileg lehet.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Kikocska!

Kitartás!
Minden rendben lesz! Csak jó híreket fogtok kapni!

Küldök sok-sok pozitív energiát. Mivel én nem vagyok vallásos, így ezt tudom tenni értetek.
Vendég
 


Lányok!

Ha csak a kötelező oltást kapja a baba, akkor nem kell kúpot adni neki. (Gyerekorovosunk mondta.)
Ezek már mások, mint 10 éve.
Nincs tőle láz és nyűgösség.
Legalábbis általában. Nekünk Beninél sem volt soha, és most Marcinak sem volt semmi tünet.
Vagy csak szerencsések vagyunk?
Vendég
 


köszönjük, Misi jól van :) meg mi is. Tudom, hogy rendben lesz minden. Hiszem, meg minden, úgyhogy tuti.

Dementik, nem emlékszem márciusban, vagy áprilisban szültél-e:
A gyermekek után a szülői felügyeleti jogot gyakorló vér szerinti vagy örökbe fogadó apák öt munkanapnyi munkaidő-kedvezményre jogosultak. A szabadság - az apa kívánsága szerinti időpontban - a születést követő második hónap végéig vehető igénybe úgy, hogy az eltöltött idő nem számít be a rendes szabadságba. A kedvezménnyel azok is élhetnek, akiknek a gyermeke halva születik vagy meghal. Az apa erre az időtartamra távolléti díját kapja az állami költségvetés terhére.

De talán még akkor is kiveheti, ha márciusi... mert a születést követő második hónap az még most van akkor is, ha márciusi, nem?

kikocska
 
 


Beo Neked hol van az új blogodon a komment lehetősége. Meg nincs ott ha jól látom sehol,h pontosan mikor írtál bejegyzést?

Sildi örülök,h sikerült :) Nekem is két napi munka volt,mire kész lett,de kíváncsi vagyok,h mit alkottál :)
Én ha jól értem olyan bejegyzést szeretnél a blogodra,ami korábbi dátumot ír ki,mint amikor írtad? Mert sztem konkrétan úgy nem lehet.

dharma
 
 


Megvolt a kontrollvizsgálat: minden rendben van, mehet a szex! :lol:

Zsu
Mit összehülyítenek Titeket ezzel a köldökcsonkkal?! Miért nem veszik már le? Nem lenne egyszerűbb? :evil:

Kikocska!
Én is drukkolok Nektek! Biztosan tudom, hogy minden rendben lesz!!!
Lucának is van néhány "érdekes" anyajegye. A gyerekorvos szerint ezt véranyajegynek vagy népiesen tűzjegynek hívják. Piros színe van. Egy nagyobb van a combján, kettő pici a hátán, egy pedig a bal szemhéján. Ezek nagy része 2 éves korukig felszívódik. Ha még sem, és zavar minket, akkor a Heim Pálban eltávolítják.

Lányok!
Van valaki, aki már megkapta a Rotát? Volt valami mellékhatás?

Megyek fürdetni!

Jó éjt!

Kép
gesztenye74
 
 


Ildi, kérj segítséget, nekem a blog.hu-n tök gyorsan megcsinálták, mikor máshonnan hoztam át bejegyzéseket, és kedvesek is voltak, pedig én meg béna :) lehet, hogy lehetséges ilyent csinálni. Én nem próbáltam...

Dharma, én azt gondolom, hogy nem lehet "ellőni" kendőt. Réka nagyon sokat használta, Nándi nem, mert nem volt sírós, vele simán lehetett babakocsizni is. De olyan 3-4 hónapos koruktól már tudnak benne ébren maradni, és nézegetni, és mindig jól érezték az enyémek magukat. Onnantól kifelé fordulva is lehet ugye lenni. Kendőbe nem kéredzkednek, szóval nem gondolom azt sem, hogy hozzászoktatom, vagy csak úgy alszik el, vagy ilyesmi. MOndjuk azért én is váltogatom, hogy egyszer a babakocsiban teszem le, egyszer a kiságyban, vagy a mózesben, hol itt, hol ott, mert Misi elég rendszerfüggő, és nem akarom, hogy ilyenekbe kapaszkodjon, hogy hol alszik el, mert rugalmasnak kell lennie szegénynek. Inkább azt találtam ki, hogy pelust a feje alá, és a cumi meg a keze közé begyűröm, hogy a pofiját takarja félig legalább. Ha így leteszem, már tudja, hogy alvás jön, és próbál aludni többnyire, jól megmarkolja a pelust, legyen ez akárhol. Ezt a kendőben is megcsinálom, behúzok egy pelust a pofija meg a mellkasom közé, azt tudja markolászni. És ha kendőből kiveszem alva, és leteszem, odateszem az arcához, meg köré a kendőt is, hogy megmaradjon az illat meg az anyag körülötte.
Misinek van egyébként olyanja, hogy sírnia kell, úgy alszik el. Ha felveszem, csak mégjobban üvölteni kezd, mert tudja, hogy az alvás jön, csak valamit muszáj előtte elpanaszkodnia. ELmesélni nem tudja...
Egyébként önállóan elaludni akarod megtanítani, vagy a kiságyat nem bírja? Mert az önálló elalvásra szerintem ráér, nem éri meg a melót ilyenkor, mikor még 10 altatás is lehet egy nap... Én pl nagyon utálom, hogy Misi nem alszik el cicin, és Nándinál csak azért nem utáltam, mert ő csak egyedül volt hajlandó elaludni...Misinek sokat kell segíteni, mert tud, egyébként még karban tud, és utána letehetem, de egyik sem kevésbé strapás, így inkább, ha megy neki, aludjon el nem kézben... Na, megint belelendültem a témába, és inkább szokás szerint arról van szó, hogy mi van és volt nálunk, hámozd ki belőle, amit még nem próbáltatok, vagy esetleg használható. Nagyon más minden gyerek. még az ikrek is :)

kikocska
 
 


ja. dharma,úgy tudsz beonál kommentelni, hogy katt arra a cím mellett, hogy hány hozzászólás van, és akkor olyan nézet lesz.

kikocska
 
 


Sziasztok

Sára nekem megint fel kelt éjjel 3.20kor biztos azért mert napközben teljesen kialudta magát vagy mert szomjas volt illetve plusz kakis is volt.

Ténlyeg lányok azt vettem észre, hogy Sára 2 napja nagyon nyomja a kakit és nagyon kevés jön ki neki, már nem amnnyi a mennyiség. Remélem nem lesz gond.

Cat Sárát megmérték amikor 2 hónaposat voltunk és nem nőt semmit, azt mondta az orvos hogy 3 hónapos kortól kezdenek nőnik, most csak kiegyenesednek.

Szóval egy kis telt galamb ugy nézki.
De jól áll neki.

Ma azt vettem észre az arcán hogy van egy anyajegye ugyan ott mint nekem, az lehet hogy ilyen gyorsan kijön neki?

Fogyász: igazából csak nagyon félek hogy ne hizzak tovább, csak azért csinálnék valamit, illetve nekem soa nem volt hasam csak koferrom de az jóóóóóóóó nagy, és most nagyon fura hogy plötyi hájam maradt a hasamból.
Tudom h ogy hiztam is ugye, és még a terhesség.
De most hallottam hogy 1 évig marad ez az alak és utána megy vissza felé.
Mondjuk ugye én jövöre akarom elkezdeni az uj progit, ugyhogy annyira nem érdekel hogy most mennyi van rajtam, majd lemegy, csak bosszantó, hogy tudom, hogy ha nem igy ennék akkor lehet hogy nem lennék ennyire dundi.
Mondjuk ilyen alkatu vagyok, soha nem volt hosszu lábam, és vékony.
Csak nagyon kicsi derekam és hasam lapos kockás, a többi az pont tenyérbe valo azt mondja a férjem.
Körte alkat.

Anyukámat ma mütötték a sportkörházban, a válát, szörnyű volt látni hogy az alataó hatásban van és ugy beszél,olyan volt mint egy halott én még nem láttam ilyet, csak haldoklo embert ( aposomat ).

Finomakat mondtatok, majd csinálok valamit
Lehet hogy holnap sült mozarellat csinálok salátával. Látjátok ilyeneket eszek általában, csak a reggeli kenyér nem kéne. meg a sok gyümölcslé, mondjuk sok vizet iszok, csak mikor már unom akkor iszok gyümölcslevet. A múétkor vettem norbis siót barackle bodzavirággal isteni de tényleg,egy ültő helyebne megittam 1 l.

Hajdút én is utálom, Kata pedig aranyos nem is tudom mit szerethet ebben a hajduban. Pedig a csajnak több pénze van mint a hajdunak.
Ti tegnap látáttok a fokuszt, mit mondott szellő mi baj van akapcsolatával Renátával, Ő a volt osztálytársam, csak nem láttam.

Na megyek
Psuzi

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!

Végre-végre-végre Boti este 10-óta alszik. Hihetetlen :)

Gesztenye nekünk a jobb szemhéjon van és van egy igazi anyajegy kezdemény a jobb karján.

Kép
Kép
gaba_30
 
 


Lányok kipróbáltam,amit javasoltatok. Betettem Maját a kiságyba,simogattam a hátát és bár nagyon küzdött,de 40 perc után most alszik. Kíváncsi vagyok meddig,mert szeretném,ha most legalább egy óra nyugi lenne és ehhez hozzá is szokna.

Zsu sok boldog 1. névnapot Barninak!

Gaba gratulálok a maratoni alváshoz! Remélem folytatódik is :)

dharma
 
 


Úgy néz ki,h nekem megállta a vonalzóm :?

dharma
 
 


Marci már 12 órája alszik. :o :D
Este háromnegyed kilenckor aludt el.
Igaz, közben háromnegyed ötkor ébren volt 10 percig amíg evett.

Így ne is nagyon vájam, hogy napközben is aludjon...

Lili!

A tested majd alakul ahogy neki jó. Ha nem eszel iszonyatosan sokat, mint én, akkor lessan de biztosan lemennek azok a ilók amiko zavarnak. De a feszesség visszanyeréséhez sajnos kell a torna.


Gesztenye!

Én semmi pluszt nem adatok be Marcinak sem.
Vendég
 


Nálunk nem ismétlődött meg az éjszakai csoda, de tartotta a 4óránkénti evést, amit nappal ráerőltettem (kelteni kellett hozzá). De nagyon jó gyerek, ma reggel kicsit anyáskodott, de utána simán le tudtam tenni, mikor leragadtak a szemei.

Ma megyek nőgyógyászhoz, fúúúj. Annyi a jó benne, hogy a terhesgondozás idején megyek, mert ott előreveszik soron kívül a gyermekágyast. De így sem lesz egy méznyalás. A fogamzásgátlóra viszont szükségem van, meg a 6hetes kontrollra is.

Sport: én el-eljárok futni, tegnap nem voltam ugyan, de pihenőnap is kell, majd ma este megyek. Ennek ellenére nem fogytam egy kilót sem az elmúlt héten, és a háj is csak nagyon lassan megy lejjebb. Tehát ne aggódjatok, ez csak akkor tűnik el, ha itt van az ideje.

Érdekes, én szeplős-pöttyös vagyok, Mián meg sehol nincs egy darab sem.

icamica
 
 


Sziasztok

Sára 4.20kor kelt aztán nagyon nehezen de vissza aludt, szerintem nem birja a meleget, most is szenved egy kicsit az ágyikojában de rajtam még melege van, de megprobálom elaltatni.

Megyekis

Kép
lili&ana
 
 


hÚÚÚ Cat jó hogy ezt írod már kezdtem magam rosszul érezni hogy ennyire jó kisfiam van! 22-kor elaludt 6.15-kor felkelt enni majd evés után 20 perccel elaludt és azóta már megfőztem! (még nokedlit is csináltam, pedig attól kicsit tartottam) és most m,egyek és felkeltem hogy egyen is!

Cat Marci hányszor eszik egy nap ha ilyen jó az alvókája? Csak mert én nappal keltem hogy meglegyen a 6-szori étkezés, de nem tudom hogy kéne-e? De félek éjjel nem aludna ha nappal nem enne eleget!?

Ja és ma beszéltem a MÁK-kal és holnap kapom a 2 havi családi pótlékot! :)
Ja és tegnap megjött Csani adókártyája is!

Kikocska nektek meg néhány pozitív ölelést küldök!

BOLDOG NÉVNAPOT BARNINAK!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


dharma menni fog ez a kiságyban altatás! Kitartás és megszokja!
Majd számolj be meddig aludt! :) De ha fel is riad az ágyban simogasd kicsit és meglátod visszaalszik, nem kell felvenni! :)
Legalábbis Csaninál bejön!
Vonalzót meg lökd meg! :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Jó reggelt!

Az éjszakánkról csak ennyit írok: szép, hosszú volt. :D

Luca most is durmol. Kb. 20-30 percig tartott neki, míg bealudt. Előtte izgett-mozgott, néha sírdogált, de végül rászánta magát.

Dharma!
Ezért írtam Neked, hogy hagyd egy kicsit "hisztizni" az ágyikójában úgy, hogy néha odamész hozzá, megsimogatod, beszélsz neki. Előbb-utóbb elalszik, ha szüksége van az alvásra. Ha nem, akkor pedig foglalkozást igényel.

Gaba!
Örülök, hogy nálatok is beindulnak a hosszú éjszakák. :D

Ica!
Nekem tök hamar megvolt a kontroll tegnap. Mondjuk én a magánrendelésen voltam, de az egész vizsgálat nem tartott 15 percnél tovább. Nem fájt egyáltalán.
Tényleg, aki már volt a nőgyógyásznál: nektek is mondta, hogy félév múlva kell egy újabb kontrollra menni?
Azt mondta egyébként, hogy 1 év kell a teljes regenerálódáshoz minden tekintetben.

Ma van anyósom szülinapja, gyorsan küldök neki egy e-mailt. :roll:

Kép
gesztenye74
 
 


Bogi!
Nálunk Luca naponta 5 alkalommal eszik a hosszú éjszakák miatt, tehát nincs meg a 6 evés. Mégis átalussza minden éjjelét.

Kép
gesztenye74
 
 



kösz gesztenye, szerintem nálunk is elég lenne már az 5, de gondoltam kérdezek! :D

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Dharma: Ismét egy kis segítség kéne. Elkészült a nagy mű, már csak fel kéne tölteni valahová. De hogy kell azt beállítani, hogy automatikusan elkezdje a vetítést és nem tudom, hogy a kiterjesztését meg kell-e változtatni, de ha igen, akkor hogy? :) Előre is köszi.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Most már tuti rossz anya vagyok, hiszen letelt a 6 hét, és én még mindig nem vagyok divatbemutató- vagy címlapfotó-képes állapotban :P Most hogy fogok a gyerek szemébe nézni pár év múlva, nem lesz rám büszke, hogy milyen fitt és szép vagyok. Sőt, az előbb nyomtam be egy gesztenyés és egy fél gyümölcsrizses sütit ebédre. És ezzel kapcsolatban csak egy dolgot sajnálok: későn jutott eszembe, hogy fújhattam volna rá tejszínhabot is. :D :D :D

icamica
 
 


Most kelt fel a minimanó. Ez majdnem 3 óra alvás volt. Úgyhogy volt időm zuhizni,hajat mosni,kivasalni a textilpelusokat, nyugiba reggeliztem és elmentem a biztonsági fürdetőért. Kíváncsi leszek,h mit szól majd este hozzá Maja.

Vonalzót kicsit befenyítettem,mert elkezdtem egy másikat csinálni és egyből helyre jött :)

Valaki kérdezte,h milyen volt a mozi. Nekem tetszett,én szeretem a terminátor filmeket. A sorozatot is végig néztük.

Sildi a "Diavetítés"-nél felül van egy olyan,h "Időzítőpróba". Én azzal csináltam,mert így Te kattintgatod végig és legalább tudod a zenéhez igazítani. Viszont a zene magától indul el.
Aviba kell konvertálni,h fel tudd tölteni. Indára vagy youtube-ra. Ezek általában fizetős programok,de valahol vannak próbaprogik. Az enyém is olyan,ezért is látszik a bal felső sarokba az a jel. Pontosan megkérdezem páromat. Írtam Neki sms-t,ha válaszol segítek. Addig esetleg azt javaslom,h gugli keresőjébe írd be,h ppt to avi + free,hátha előbb sikerül.

Magjött a tgyás,meglepően gyorsan,mert 8 hetet mondtak és sztem még a felénél járunk csak. Viszont azt nem értem,h ez,h van,mert egy napi fizetést kaptam még,mert 2-án,szombaton szültem,pénteken még szabin voltam és a gyással meg az egy napi fizummal most többet kaptam,mint amikor dolgoztam. Ennek én nagyon örülök,csak nem értem. Bocsánat,de konkretizálok. Nekem átlag kb 105.000 Ft netto fizum volt és most 94-et kaptam gyásra. Az több,mint a fizum 70%-a,nem értem :oops: :roll:

dharma
 
 


Icamica lökött vagy :D :D :D Éééén is gesztenye tortára vágytam hétvége óta. Tegnap lementem a cukiba,mert itt naon finit csinálnak,erre nem közlik,h elfogyott :?
Én sem vagyok a toppon alkatilag most. Bár írjátok,h fogadjuk el,de rossz tükörbe nézni :oops: :cry: Engem a hasamon lógó bőr,meg az iszonyat felrepedt bőröm zavar mindig,ha tükörbe nézek. És nem csak a hasamon repedtem,hanem a lábamon is. Iszonyatos

dharma
 
 


Dharma!
Látod, megy ez Nektek! :)
A TGYÁS-nál bekalkulálják a prémiumokat, bónuszokat, stb. is. Nem volt ilyened az elmúlt 1 évben?
Meg úgy tudom, hogy valamilyen adó vagy nyugdíjlevonás nem érinti, ezért a végére több jön ki, mint a fizud 70%-a.

Ica!
Borzasztó, hogy miket művelsz! Ha ezt a Rubint Réka látná... :)
Mi pizzázunk délután öcsémmel, így ebédre wellness kenyeret ettem. :)

Kép
gesztenye74
 
 


Szerencsére, nekem egyáltalán nem lett csíkos a bőröm.
A hasam viszont nekem is "plötyi".
Ráadásul, én októberben megyek vissza dolgozni. Mi fog feljönni rám? :roll: A teljes ruhatáramat csak nem cserélhetem le. :oops:

Kép
gesztenye74
 
 


Dharma: Köszi szépen! Az időzítés az megy, csak az nem, hogy ha rákattintok a power pointos ikonra, akkor azonnal indítsa, ne pedig magában a programban nyissa meg, ott, ahol szerkeszteni kell. Kicsit nehéz elmagyarázni :) Vagy így is át lehet konvertálni? Remélem nem egyesével fogja így a diákat áttenni avi-ba.

Kép

Kép
sildi83
 
 


dharma, ezen én is mulattam, hogy többet fizetnek, ha nem dolgozok. Mindegy, csak ne csináljak kárt :D:D:D azért van, mert kevesebbet vonnak belőle, mint a rendes fizuból.
Fürcsifotel meg tutira be fog jönni :) Ha fürdeni szeret, akkor ezentúl imádni fog :) És éljen a nagy alvás!!! Ügyesek vagytok!

Én is nagyon rosszul érzem magam a bőrömben most, és eszem a csokikat meg a jégkrémeket (szerdánként jön a family frost autó, és a tibi túró-citromos jégkrém valami fantasztikusan fini), mert valahogy a fáradtság ellen nagyon sokat segít a cukor nekem. Nem vagyok sokkal kövérebb, mitn voltam, kb 5 kiló, de valahogy sokkal jobban zavar. De a kóma mégjobban, úgyhogy az győz.

Misi egyébként már négy napja visszaalszik max 2 cumivisszaadással éjjel, így fél órát vagyok fenn max az egy-másfél helyett 2-3 között, szóval nagyon elégedett vagyok a fiammal, és pihentebb is vagyok. Sőt, ma fél6kor kelt végleg az 5 helyett. (sajnos Nándi is) Lehet, hogy ahogy közeledünk a 12 héthez, lassan elfogy a hasfájás. Holnap lesz 11 hetes. Hurrá hurrá! Van egy elméletem, miszerint ahány hetes koromig hánytam terhesen, annyi hétig lesz hasfájós. Legalábbis két gyereknél bejött, vissza kéne keresnem, meddig voltam most rosszul, hogy legyen bizonyságom. :)

Liliana, neked még egy kaja. sózott, fehérborsozott csirkemell szeleteket egy kivajazott vagy olajozott tűzálló tálba régetegezel váltva kb fél-egy cm vastag almaszeletekkel, tetejére reszelt sajttal kevert tejföl, be a sütőbe, és átsütni. Rizzsel szoktuk enni, nagyon gyorsan kész és kevés vele a macera, és mindenki szereti.

Én még nem voltam kontrollon. Nem jutok el, nem tudjuk összehozni a három gyerekkel. Háromszor jelentkeztem be, mindháromszor történt valami, ami miatt nem tudtam elmenni. Most három hét múlvára megint van időpontom. Meglátjuk. Az már majdnem 16 hetes kontroll lesz :D

összes kölök alszik, azért esz itt a fene. De Misi fel fog kelni, meg én majd most fogok elálmosodni, pont addigra :( így jártam. Túl korán kelnek reggel, és már 11kor ebédelnek többnyire mostanában. Mindegy, addig viszont eszek még egy kis kókusztekercset, szintén family frost :)

szép napot!

kikocska
 
 


Hát igen...ezért kell konvertálni aviba,azaz videó formátumra és akkor nem azt a powerpointos programot fogod látni,ahogy most,hanem konkrétan videó fog menni és akkor játssza szépen sorjában. Még nem válaszolt Dani,mert dolgozik,de ezért javasoltam,h addig talán érdemes utánanézni google keresőjén keresztül. Mi is onnan próbáltuk. De ha válaszol Dani megírom,h konkrétan milyen alkalmazással konvertáltunk. Az én videóm bal felső sarkában van egyébként a program neve,de én nem tudom elolvasni :oops:

dharma
 
 


Dharma, Bogi köszi! :wink: Délután meg is ünnepeljük!

Gesztenye: az az igazság, h én is jobban örülnék, ha magától esne le és nem kéne "műtéti úton" eltávolítani. Sajna nem kívánságműsor, de nagyobb bajunk soha ne legyen :) !

Csajok, azt hiszem mától nekiállok More Milket szedni. Barni még mindig nem eszik szinte soha 100-nál többet (már vagy egy hónapja nem nőtt a mennyiség) és max. 2,5 órát bír ki 2 szopi között. :? Önmagában ez nem lenne baj, mert gyarapszik, csak így semmire nincs időm. pl. játszótérre vinni Emmát. Próbálnám 2 ciciből etetni, de sosem kell neki a másik. (Tudom, tudom ez azt jelenti, h elég neki, de ha "egyszuszra" kiszívna egy picit többet, akkor sokkal könnyebb lenne az életem.)

Kikocska, nálunk is szerdán jön! :wink:
Tibi? Kipróbáljuk! :wink: A kókuszrúd nálunk is ott figyel a fagyóban!

Cat, neked helyrejött a cukrod?

Hát igen, pont nyárra nem vagyunk formában, bosszantó! Na, de jövőre, ha majd rohangászunk a kis egyévesek után!!!! 8) :lol:

Bömböl a kicsi, megyek nehogy felkeltse a nagyot!

Zsu
svs
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Sziasztok Lányok!

Felnéztem a netre unokatesóméktól, és az utolsó pár oldalba tudtam csak beleolvasni, hogy lássam hogy vagytok! A babaképek nagyon édesek! én is tettem most fel párat Lucáról, jó sokat szopizik, ez meg is látszik, mert kezd már hurkásodni a combija, és van már pofija is! :D

Voltunk már vonattal is Szegeden a nagyiméknál egy hétre, megvan a hugom, vagyis az ügyvédjével beszéltünk és már el is adhatjuk anyukám lakását! Ugye ez okozott fejfájást pár hónapja! és mi is hirdetjük a miénket, hátha jön vevő.

holnap kapjuk a szurit, hát remélem mi se lázasodunk be. a fülbelövést is megkönnyeztem, szerintem most is együtt sirunk, vagy csak én :lol:

Nem tudom, lenne-e kedve valamelyikőtöknek közös sétákhoz, mert én mindig egyedül vagyok Lucával, apa 3helyen dolgozik, szinte alvás nélkül. szóval ha benne vagytok, összehozhatjuk!remélem ha július-augusztusban megkapom a céges jutalmat, egy számitógépet össze tudunk hozni, és lenne netünk otthon. addig is a számom 06-705043744 persze csak ha nem haragszotok, hogy eddig eltüntem és kiestem a napi 'forgalomból' :(

a hasam nekem is lötyi, jó hogy ezt többen irtátok. a 23 pluszkilobol maradt még vagy 9, de hát majdcsak lemegy.

mennem kell mert Luca már sirdogál. puszi nektek

Kép
tünemény
 
 


Luca nagyon kegyes ma hozzám: eddig csak evett és aludt. Délután lesznek látogatóink, gondolom, majd akkor fog bömbölni.

Még arra is volt időm, hogy kiüljek a teraszra kicsit napozni és újságot olvasni. Baromi meleg van. Csak a mentőszínű lábaimat tettem ki a napra, de 10 perc múlva azokat is behúztam. :shock:

Zsu!
Kezelned is kell továbbra is a k. csonkot? A gond inkább csak az, hogy így nem tud hasra feküdni, nem?
Boldog névnapot Barninak!
A More Milket én is szedem.

Kikocska!
A fürdőfotelt hol vetted? Nem is láttam még ilyet. :oops: Én eddig szivacson gondolkodtam, de ez sokkal jobb.

Kép
gesztenye74
 
 


Tünemény!
A Te Lucád is nagyon aranyos a képeken. Helyesek vagytok azon a képen is, amin mindhárman szerepeltek.
Jó, hogy végre rendeződtek a dolgaitok.

Kép
gesztenye74
 
 


Mind2 alszik! 8)

Gesztenye, mentőszínű- ez jó! Csatlakoznék és is a klubhoz! Bár nekem a karom és az arcom egész barna, jól mutatnék egy rövid, pántos ruciban! :lol:
Bébike hason alszik, nem zavarja a csonk!

Tünemény, szia! Örülök, h jól alakulnak a dolgok!
Sétához nekem nagyon messze vagy!
A 2. képen nem is tartjátok Luca fejét? Ügyike!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára svs 2009.06.11 12:52-kor.

Zsu
svs
 
 


Szia Tünemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még mindig nagyon szép a kiscsaj!És jó,hogy jól vagytok!

Kép
Kép
gizu
 
 


Dharma!
Megnéztem én is, hogy mennyit kaptam TGYÁS-nak. Sokkal többet, mint a havi fizum. Nekem mondjuk szerencsém van, mert a bónuszok miatt jóval több az alap.
Megéri itthon lenni! :) Persze, csak félévig van ez a Hawai. :(

Kép
gesztenye74
 
 


Megvolt a doki, nem volt 5 perc az egész. :D Írt fel tablettát, de nem tudom kiolvasni, milyet, csak azt, hogy A betűvel kezdődik :P

icamica
 
 


icamica: Azália. azt hiszem nekem is azt írtak. én is ma voltam, minden rendben szerencsére.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Tünemény!

Jó hogy jelentkeztél.
Luca nagyon szépséges. :D (Ica! Ehhez a szóhoz mit szólsz? :D )

Bogi!

MArci étekzései:
Amikor eszik is tényleg: reggel 9 körül, egy órakor, délután hatkor és a vacsi nyolc-fél kilenc körül.
Déeléőtt 9 és egy között még eszik egyszer, de akkor nagyon keveset, és van az éjszaki egy kaja.
Ez így összesen 6. :wink:
Sikerült kiszámolnom. :D :D :D

Ica!

Én majd a gyermekeim szemébe sem merek nézni, mert Beni már 3 éves múlt és az anyukája még mindig jobban emlékeztet egy bálnára, mint egy... Modellt akartam írni, de aztán rájöttem, hogy túlzás lenne. Éppen elég ha aponto helyére a teltkarcsú nőt helyettesítitek be. :o :lol: :lol: :lol:

De szerencsére engem nem zavar.
Na jó, néha...
De nem anyira, hogy abbahagyjam ezt a zacskó kekszet ami itt van mellettem, és a fele már hiányzik. :D :oops:

Ráadásul nagyon rákaptam az Aldis baguette-ekre. Amit itthon melegítek fel a sütőben ls isteni finom friss. És menniyre hízlal...
Vendég
 


Cat, nagyon szépséges szó :D de ez nem az az igazi GÁZ kategória.
A Sparban is lehet kapni sütős zsömiket, bagettet, császárzsömlét, kösz, hogy mondtad, mert egész elfelejtettem, milyen finom! Én tejföllel szoktam enni, amibe sót borsot és egy marék összetört fokhagymát teszek, isteni :D
Egyébként én azért sportolok, hogy ne kelljen megvonnom semmi finomat magamtól. Ha van életerőm finom sütiket gyártok, tehát receptek jöhetnek bármikor. :D :D

Tünemény! Végre itt! Minden rendben?

Az APEH küldte az adókártyát. Őrjöngtem dühömben. Az idióták ráragasztották a levélre, de levehetetlenül. Oda volt írva, hogy óvatosan húzzam le a papírról, de egyik sarok sem engedett. Végül egy tonna ragasztó és egy nagy darab papír jött le vele. Mosószer, alkohol hatástalan volt, végül körömlakklemosóval sikerül lemosni, de tényleg mosni kellett. Még a maradékot radírral ledörgöltem, és kész is volt. Kb. 20 perc. Még jó, hogy odaírták, hogy nagyon vigyázzak rá, mert a pótlása pénzbe kerül. Bár ha a ragacsos felével rányomom a gyerekre most, az még 18 éves korában is rajta lógna.

icamica
 
 


Icamica:mi is így jártunk az adókártyával én fogtam és az enyémnek rátettem a másik felére és így szépen együtt össze van ragadva a 2.

ma voltunk védőnőnél és 5kg 15 dkg Andris megint 27 dkg híztunk 1 hét alatt éj 1kg 10 dkg-val vagyunk nehezebbek mint egy hónapja. :D :D :D :D :D

az előbb vonult el a vihar szép kis jégeső is volt. :shock: :shock: :shock:

cat: én is az előbb pusztítottam el egy fél csomag fahéjas puszedlit.Nekem a terhesség óta a kedvencem a pilóta minden másnap elfogy 1 cs. :oops: :oops: :oops:

én táppénznek kaptam 68.000 ft. a nettó fizum 92. 000 ft volt és most kaptam 84.000 ft-ot de ez szerintem kevesebb lesz mert ugye Andris születésnapjától már tgyes jár?!vagy nem jól tudom? :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
gabka7926
 
 


sziasztok.

adókártya:

én mikor észleltem hogy lehetetlen leszedni papír nélkül,fogtam és szépen papírral eggyütt levágtam :wink:

kilók,has,csíkok:

íííííííírtóóóóra utállom a testem :( :( :( :( :( a hasam lóg,a melleim lógnag,tetőtől talpig csíkos vagyok,10 kiló plussz..........ááááááááá
Patrik utánn azért nem zavart ennyire mert nem yár volt....mire jött a meleg azért kinéztem valahogy.....balcsira is egyberészest viszek mert undorító ahogy a bikini alsóra rálóg a bőröm :cry: :cry: :cry: :cry:
eldöntöttem hogy mikor apa itthon van akkor minden este futok.....
ma sétáltam 6km-t a dokinénihez oda-vissza.visszafele már majdnem futottam mert jött az eső.elég jól bírtam.

Alex 6,35dkg és 62 cm :lol: megkapta az oltásokat.nagyon ügyes volt.de én olyan hüle vagyok,elfelejtettem kiváltani a lázcsillapítót......remélem nem lessz lázas.....Patriknál megúsztuk.ha meg mégis kéne,apa fut az ügyeletes gyógyszertárba.de hogy ennyi eszem legyen :x

Kép
Kép
ettike
 
 


Luca ma nagyon rosszul evett, és sokat nyűgizett délután.

Kb. 3-ig kánikula volt, aztán pedig tökre lehűlt a levegő. Gondolom, ez sem tett neki jót.

Jó, hogy írtátok az adókártyát. Akkor majd óvatosan állok neki.

Délután meglátogatott a kolléganőm. Mozart golyót hozott, imádom! :oops:

Holnap délelőtt megyünk az ortopédiai vizsgálatra. Remélem, hogy minden rendben lesz.

Na, itt a fürdés ideje. Kisasszony is sír.

Kép
gesztenye74
 
 


na,m ár mind alszanak, én is egy jókis forró fürdőn túl vagyok, meg egy lelkizésen rékával, nem volt jó... úgy el bír bizonytalanodni az ember, hgoy mi a jó megoldás. nehéz a leválás. sír, hogy kicsi akar maradni, közben két év múlva iskola, szép fokozatosan el kellene kezdeni azért, hogy ne szorongva menjen oda. No, mindegy, emésztem pár napot, aztán majd blogolom, nem ide tartozik.

Igaziból azért jöttem, hogy Barnusnak sok boldogot! Néztem én is, de csak elfelejtettem, mikor írtam délben...

Meg hogy ha Tüneményt fel akarom hívni mindjárt megjelenik. Nagyon szép ez a Luca lány! Meg ti is!

Meg hogy mi annak idején úgy találkoztunk, hogy a Városligetben az Iskolások játszókertjében van egy magasabban fekvő füves placc, és oda vittünk plédeket, meg polifoamot, azon voltak a gyerkőcök. Amíg nem másztak, meg kúsztak, tökéletes volt. Akinél volt tesó, az meg tudott játszózni. Elvileg ez még nekem is működhetne, de nálunk minden változik nagyjából naponta, mert attól is füg gminden, hgoy én mennyit aludtam :) vannak napok, mikor csak túlélésre játszom, olyankor nem fér bele a három gyerekkel vonatozás.
Egyébként azóta van Óvodások játszókertje is mellette, de nem tudom, hogy ott milyen félreeső hely van, ahol nem szaladgálnak gyerekek, de mintha ott is lenne.

én le sem szedtem az adókártyát, rajta van a levélen. De a nagyoké is, amit már majdnem két éve váltottam ki...

biztos volt még valami, de most már így marad. Nyugis éjszakát mindenkinek. Talán most, hogy lecsapott a front, már esélyes is...

kikocska
 
 


Azoknak akik nem tudták leszedni az adókártyát:

Fussatok neki mégegyszer!

Először én is szidtam mindenkit, aki ezt így kitalálta, de aztán megpróbáltam újra. Gondolván, hogy ennyire nem lehetnek bénák.

És igazam volt, mert én voltam béna.

A kártya sarkánál kell szétválasztani a ragasztós réteget a megőrzendő kártyától.
Nagyon ügyesen és pontosan van odaragasztva.
Nektek is ügyesség kell a szétválasztáshoz. :)
Viszont ha egyszer beindul a megfelelő helyen, akkor pik-pakk leválik.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: