Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Bdana: én a femibion 800 keztem és múlt heten volt itt a védő nő és pont azt beszéltük, hogy volt még abból 10 szem Higy szedjem be vagy térjek át a 400-ra és azt mondta nyugodtan szedjem be a maradékot és aztàn szedhetem 800! Jod az a nagyon fontos...Magnézium direkt nincs benne mert azt akkor javasolják vagyis nem azt modták akkor szedd ha kis feszülés van és külön lehet venni nekem a béres magne b6 ajánlotta...
Kálcium meg nem jött szoba :oops: De szerintem elég az ahogy van legalábbis nekem azt mondta a dokim!!!!
Képzeld nekem hosszabb sző szálak lettek a hasamon :shock: :lol: Tök vicces :lol:

Viki: gyere mindenképp ha voltál uh!!!Megy a drukk!!!!

Babóca: üdv köztünk, gyere majd hogy mit láttál a lába között :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Nóci! Igen én is így voltam vele, a 800-al kezdtem, most pedig a 400-al folytatom, nekem azt mondta az dokinőm, hogy ezt a szoptatásig és alatt is lehet szedni. Biztonságból vettem egy kalciumsandoz pezsgőtablettát,arra annyit mondtak, hogy rosszat nem teszek vele a kalcium beépül az én és a kicsi csontjaiba is. Annyi, ha vesekövem lenne, akkor nem annyira jó mert elősegíti a vesekő képződést. Nekem epekövem van, úgy hogy annak meg mindegy - lekopogom most már pár hete békén hagy -

Viszont most mértem magamat és fogytam.....még egy hete kb 75kg voltam, most már "csak" 73,5kg....tudom, hogy így is sok, de gondolom a melegtől lehet, mert kevesebbet is eszem, tehát magamhoz mérve fogytam, azért nem fúj el a szél :lol: - már ha lenne ......

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Jaah képzeljétek amit mesélni akartam, a pékségbe mentem ki és ott mondta az eladó hölgy, hogy amikor ő terhes volt még UH sem volt, nem hogy 4d, pedig nem olyan régenről beszélünk 1976-ról, azt mondta, hogy semmi mást nem csináltak a terhesgondozáson csak vizelet vérvétel meg súly és vérnyomás és vércukorszint mérés....annyit mesélt még, hogy magánrendelések akkor is voltak persze, de olyan pénzeket kértek az UH-ért hogy egy átlag ember nem tudta megfizetni vagy max egy alkalmat.... és persze a gyerek nemét sem tudták....

Huuuh ezen annyira elgondolkoztam, hogy mennyire rossz lehet akkor azért 9 hónapot kivárni, hogy egyáltalán meg van-e keze-lába, egészséges-e.....nem semmi. Jó persze tudom, hiába van most csúcstechnika attól még születhet beteg baba, amit nem vesznek észre, de azért szerintem ennek sokkal kisebb az esélye. :roll:

Szóval szerintem mi szerencsés korszakban vagyunk, mert igazából ha akarnánk minden nap az UH-n ülhetnénk :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

 
 

Csajok, nézzétek mit találtam :lol: :lol: Összedobjuk???

8) 8)

http://www.hasznaltultrahang.hu/hasznalt_mysono201

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Most elképzeltem, ahogy mész vizsgálatra és mint a vizeletmintánál, mondod, hogy hoztál otthonról uh-t. :D
andi1982
 
 
 
 
 


Hogy holnap kiderül-e, hogy kisfiú vagy kislány, kíváncsi vagyok én is rá. De igazából látni szeretném csak, hogy ver a szíve, megvan keze, lába... hogy hihetõ legyen, hogy tényleg van. :lol:

Én vitamint nem szedek, viszont rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszem. A tejtermékeket nem igazán tudom megenni, a hús ízét meg megérzem a számban, és már jön is vissza. Múltkor egész a rágásig ment a folyamat, de tovább már nem. :cry:
9 hetesen voltam a védõnõnél, akkor 64 kiló voltam, hogy 60-61 között mozog, jobb napokon 62. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy decemberben még 78 kilót nyomtam, aztán szépen diétáztam (vagy életmódot váltottam? :) ), Updateztem, s lefogytam 65 kilóra. A terhesség óta ez kevesebb lett. De anno a lányommal amikor terhes voltam, 72 kilóról indultam, 68ra lefogytam a 12. hétig, aztán végül 75 kilóval mentem szülni. :) most is jó lenne nem sokat hízni :D a súlyom is aggaszt picit, de a java még ezután jön :P
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Andi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hááát szerintem érdekesen néznének rám, főleg, hogy ha lenne itthon ilyen kütyü mindennap csinálnék egy csomó fotót, úgy hogy nem egyet vinnék hanem vagy ezret :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi, köszönöm, aranyos vagy, megkaptam.

Szia Babóca, üdv. köztünk!

Oui, 4D az Uh, csak nem színes a fotó.

Nekem volt szőrösödés a lányokkal, de ha jól emlékszem, később kezdődött.

A lányok betegek. Borkának mandulagyulladása és szájfertőzése van, Kincsőnek egyenlőre csak az utóbbi. Tegnap este Borkánál csak kb. a 10. testborogatással tudtam este lefektetni aludni. Ma du. Kincső szegénykém végig rajtam lógott. Én meg vadul kapkodom a C-vitamint.
Egyébként csak folsavat, meg a magnéziumot szedek. A Mg nem rendszeres, csak ha érzem, hogy szükséges. Én majd csak ősztől kezdem újra az Elevitet.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


füles! jobbulást a lányoknak! szegénykék, nem elég, hogy ilyen meleg van...

dana!biztos nagy lenne a kísértés, ha bármikor láthatnám. :)
andi1982
 
 
 
 
 


Füles, jobbulást a lányoknak! Mandulagyulladásra nekem nagyon bevált a Lymphophön csepp. Állandóan visszatérő gyulladásom volt, nem segített semmi, aztán ezt ajánlotta valaki, és 3 nap alatt rendbe rakta! Próbáljátok ki, nekem bevált, meg nyilván annak is, aki nekem ajánlotta :)

Szerintem simán megvehetjük ezt a gépet :) De egyébként én most azt gondolom így első babásként, meg a barátnőm is ezt mondta, hogy amikor már mozog folyamatosan, akkor sokkal kevesebbet aggódtak (ezen!), mert érzik, hogy jól van. Szóval én már nagyon várom!

Én ma nagyon kiakadtam, tiszta ideg voltam egész nap, ennek folyományaként (gondolom) iszonyatosan bekeményedett a hasam, feszít, görcsöl, nem esik jól megmozdulni sem :roll: Remélem holnapra kialszom. A magnézium sem segít...

Baromira várom a holnapi ultrahangot!

Jó hír, hogy a hétvégén Balcsira megyünk, már alig várom :)

Én 51-ről fogytam az elején 47-re, most kb 48 vagyok... Nem túl sok. A hasam viszont már 11 cm-t nőtt (köldöknél mérem).

Én nekem az is furcsa, nem tudom elképzelni, hogy van, aki nem akarja ugye tudni, hogy kisfiú vagy kislány. Én nagyon szeretném tudni. És két napja tudatosult bennem, hogy kislányt szeretnék!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!

Dana, azt hiszem mindannyian azon a gépen lógnánk egész nap :D
Így is olyan nehéz a munkára figyelni, mert mindig valami babacuccot nézegetek :) vagy az álom babakocsi után kutatok, vagy ruhákat nézegetek :D

Füles, jobbulást a gyerkőcöknek!!!

A kívánós korszak elkezdődött már nálatok? Van esetleg olyan, amit terhesség előtt szerettetek, de most nem bírjátok megenni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Füles, jobbulást a gyerekeknek, és vigyázz magadra is!
Itt is torokgyulladásos megbetegedések vannak bent, én már letudtam a terhesség elején...:(.
Tegnap este olyan aranyos volt Zora, a nagy, odabújt a hasamhoz, köszönt a babának. Ha eszem valamit, sokszor megkérdi, ízlett-e a kishuginak/öcsinek. Annyira más most így, mint a mikor Mirát vártam. Akkor még nem értette az egészet, csak félt, hogy milyen lesz. Most már tudja, hogy nem olyan rossz egy tesó!!!
Kívánósság: nekem sajnos még nincs, hanem inkább lekorlátozódott azon ételek száma, amit egyáltalán meg bírok enni. Egy hónapig a medve sajt volt, most már az sem megy.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Szia Lívi!

Hát igen :lol: :lol: szerintem meglátnák a főnökeim, hogy mennyit nézegetem a babacuccokat meg kismamaruhákat meg minden ilyesmit a neten..... :lol: :lol: Igazság az, hogy megváltoztam, lehet a melegtől is, de lelassultam, nem idegeskedek, pedig határidők vannak, bevallások vannak, de nemizgulok már, hogy jaj két nap múlva 20.-a meg semmin és mégis ugyanúgy meg van a meló mint előtte :roll:

Én még nem merek babakocsikat meg babacuccokat nézni, még kiszeretném várni a 16.heti AFP-t és a genetikai vizsgálat végét, addig nem akarom beleélni magam 100%-ban a babára, mert tudom magamról, hogy nagyon megviselne.

Most kismamama cuccokat nézek ezerrel a Vaterán , ott van egy csomó "egységcsomag" :wink: csak az én méretemben kevés van, de azért lehet találni. Azért nem aggódom a súlyom miatt, mert én alkatilag nem voltam sosem sovány fajta, mondjuk tavaly nyáron lefogytam kb. 55-60kg-ra, de annak lelki okai voltak és nem a "saját akaratom" :)

Nagyon várom a jövő hét pénteket, akkor megtudjuk, hogy kisfiú vagy kislány és azt is, hogy mi a genetikai vizsgálat eredménye, illetve megcsinálják az AFP-t is.....

Hát most nagyvonalakban ennyi ....és dög meleg van, elromlott a klíma a melóhelyen 29fok van már most, nem tudom, hogyan tudok így majd dolgozni :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Szia Babóca! Üdv közöttünk! Majd ha meg vannak az UH eredmények, mindenképen mond, hogy mi volt :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Amikor Nócit vártuk, én tudatosan nem vásároltam semmit a 7. hónapig. Nem babonából, hanem azért, mert tudtam, hogy még hosszabbnak tűnne számomra a várakozás, ha állandóan a kis cuccait nézném.
Mi egyébként 3 babakocsit vettünk, amiből egyet eladtam már. Sehogy sem volt jó mindenhová. Végül a nagy kerekű terepkocsi és egy könnyebben összecsukható maradt meg. :)
Most nézegettem az autós babahordozókat, mert a travel system-es kocsival azt is eladtam. Találtam egyet, aminek le lehet vízszintesig dönteni a háttámláját. Olyat szeretnék.
andi1982
 
 
 
 
 


Andi milyen az a ledönthető? Nekem ellopták a travel systemes babakocsit.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Tegnap kint voltam a brendonban, vettem a kicsinek a Touragoo legolcsóbb babakocsit a nyaraláshoz, mert a másik ami van, annyiszor volt mosva, hogy rojtos a széle. Úgy gondoltam, jó lesz még a babának is, így nem tűnt olyan pénzkidobásnak új babakocsit venni. Szuper, a nagy még tudja is tolni! A másikat nem tudta, mert olyan a kiképzése.
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/31637?storetype=store&store=32

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Tegnap voltunk 12 hetes genetikain az Istenhegyin. Minden eredményem szupi jó lett! Down 1:22000-hez lett, a többi még jobb. 1,8 mm az orrcsont. Sajna szégyenlős volt, így n tudjuk a nemét.

Én váltogatom a vitaminokat, direkt.

Oui, a beesafe- nek van vízszintesig dönthető autós hordozoja. Imádom ezt a márkát!! A világ legjobb gyereküléseit gyártja.

Nekünk ABC Design 3Tech babakocsik van. Travel Systemes. 2 gyereket már kiszolgált, ütöttük-vágtuk, de kifogástalan állapotban van, hihetetlen strapabíró, és jó nagy a mózese, sokáig elfér benne a babó.

Épp most tolták anyut a műtőbe. Itt ücsörgök a folyoson a kórházban. :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon! Mit csinálnak most édesanyáddal? :shock:

Hála a Jóistennek, hogy a kicsi rendben van :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Honeymoon, remélem minden rendben lesz anyukáddal! Az nagyon jó, hogy ilyen gyorsan reagálnak a leletre.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Nekem az anyósom küzd a kórral, lassan 7 éve.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Honeymoon kitartást!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Lányok a Mens Mentisben melyik doktort ajánljátok PCo szindrómával? Köszi!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Livi, tüdőrákja van, műtik.

Köszi Csajok a drukkokat!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Oui, dr Tüű! De 3 hónapos a várólistája! :(

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon!

Nagyon szorítok, hogy anyukád minél előbb meggyógyuljon!
Az én anyukám leukémiás volt. Fél évet jósoltak neki, aztán végül meggyógyult. 10 évig élt még teljesen tünetmentesen.


Oui! Ez Pierre Cardin, amit találtam: http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=521
andi1982
 
 
 
 
 


Oui, én Nas Katalinhoz járok, meg még vagy 4 ismerősöm. Mindannyian meg vagyunk maximálisan elégedve, az a doktornő egy tündér! Nagyon ajánlom! Nem hiszem, hogy Tüű annyival jobb, végülis ő választotta maga mellé a többi dokit is, a többi doki is ezer százalékig szakmailag ezer százalékos.

Honey, kitartás! Gyors felépülést anyukádnak!

Dana! Én meg pont úgy vagyok vele, hogy mostmár mindegy. Láttam mozogni, nő a pocakom, már lassan megvan a neve is. Ez már olyan mély fájdalom lenne, amit babacuccokkal vagy nélküle kiheverni is nem tudom, hogy ki lehet-e. Én ha megtudom a nemét, akkor el fogok kezdeni vásárolgatni, nem mint egy őrült, de ha látok valamit, meg fogok venni. Meg mivel jó lenne minél jobb áron megúszni, amikor valami akciós lesz, akkor lecsapunk rá :)

Én az AFP-től nagyon félek, mert sokan mondják, hogy megbízhatatlan eredményt hoz. Nekem a doki azt mondta, hogy csináltassuk meg és nem mondja el az eredményt. De mondtam neki, hogy be fogják írni a kiskönyvbe, úgyhogy úgyis megtudom...

Várom a délutánt!!!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


AFP azt hiszem nekem sem lesz... Mivel megyek az Istenhegyire kombináltat csináltatni.
Köszönöm Viki, nagyon örül a barátnőm a tippnek, mert a Tűü-s várólista eléggé elijesztette.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


sziasztok!

Én is nagyon várom a délutánt. Viki, te hány órára mész? Én háromra :) Nagyon izgulok. Problémamentes volt az elõzõ terhességem, most mégis mindenért izgulok, teli vagyok várakozással. Várok minden egyes vizsgálatot, nézem az eredményeket, hogy megfelelõek-e, néha már úgy érzem, hogy túlaggódom a dolgokat.
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Megkérdezhetem, hogy a vonalzókat hogy csináljátok? :D
baboca0104
Balatonalmádi
 
 



Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Köszi, oui! :) próbálkozom kreálni én is valamit :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Szia Babóca, az enyém innen van:
http://picibaba.hu/

Szólj ha nem megy:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


A qui féle linket letiltotta a céges tûzfal :), livike megcsináltam az általad linkeltel, de a dátumot nem jól írja, nem jól számolja. Elvileg ma vagyok 14 hetes. :/ Te mikorra várod? :)



Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca,

Gyors megnéztem neked, ha nem jó dátumot ír neked, akkor a szülés várható idejét módosítani kell.

Nekem a doki azt mondtad, hogy január 3. így én azt állítottam be.
Akkor te állítsd be január 2át, úgy jónak kellene lennie.
:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livike! Köszi, módosítottam :)

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca,

Ügyi vagy :)

Ma mész 4D-re, de jó :) Bp?

Én este nőgyógyászhoz megyek, de nem tudom, hogy ő megvizsgál-e, legutóbb azt a dokit akihez járok (Dr. Széles Ferenc) helyettesítették és a helyettesítő (Dr. Klung Elvira) meg sem vizsgált, csak átnézte a papírjaimat és beutalót adott a 12. hetes ultrahangra. Ez is SZTK-s rendelés, én eddig teljesen meg voltam vele elégedve, csak az a rossz, hogy nem tudom mi miután következik, és hogy mi fog történni :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livike,

Balaton parton lakom, Veszprém megyében, Balatonalmádiban. :) Igen, ma megyek, fél óra megyek a buszra :) Nagyon izgulok, hogy minden rendben van-e. Nálad elsõ baba?

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca,
ÓÓÓÓ Balaton!!!!!!!!! :D :D De jó lehet ott lakni :D
Irigykedem ám most ezerrel!!!!

Nyugi minden rendben lesz, gondolok rád :D

Első baba, igen, azért sem nagyon tudom, hogy mi fán működik meg merre.... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Itt lakni jó :) bár a Balatonban fürdés nekem nem igazán "fekszik" :)

Majd a menetét látni fogod egy idõ után, hogy mi hogy van. Én holnap megyek háziorvoshoz, EKG-ra, mert az még elmaradt...

Na, majd uh után jelentkezem :) További szép napot neked! :)

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Hajrá Babóca!!!! :wink: Jelentkezz!!!


Lányok ti hogy bírjátok ezt a meleget, én mindjárt meghalok....nem bírok dolgozni....nem tudok koncentrálni...csak ülök itt a melegben és nézem a monitort.....midjárt elájulok.... :cry:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana, nálam ugyanez van, 2 hete folymatosan. Megváltás munka után a forró játszótér padján ülni és a gyerekeket legeltetni.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én is nehezen bírom, pedig légkondis a hely...
Félóránként kimegyek megmosni a kezem (mert ragad hozzá az egér és a betűk is) és az arcom, így próbálom átvészelni a napot, és számolgatom még a másodperceket is...
Persze munka az bezzeg van....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Babóca,

Szorítok!!!

Neked is szép napot!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Hát igen, a légkondi valamit dob a helyzeten.....de sajnos nálunk nem megy,a klímaszerelő meg csak holnap jön... :cry: 31 fok van az irodában, kibírhatatlan------- :evil:

Nahát most kimentem és bedugtam a fejem a hidegvízes csap alá :lol: most egészen jól érzem magamat :roll:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


:( Szegény.. El sem tudnám képzelni mi lenne, ha nem lenne....
Kitartást!!!
Lassan vége ennek a napnak is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Tegnap egy kicsit irigykedtem a dm-es árurakodóra, hogy jobb munkakörülményei vannak hőmérsékletileg, mint nekünk.:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Anno... x évvel ezelőtt Libri könyvesboltban dolgoztam a Mammutban, ott annyira nyomatták a klímát egész nap, hogy hosszú nadrágban és pulcsiban voltunk... Nem is tudom melyik a jobb :?

Te mit dolgozol?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Irodában dolgozom.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Lívi, a hideg ellen fellehet öltözni, de a meleg ellen nem lehet levetkőzni.... :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: