Új privát üzeneted érkezett!

jucus-örülök, hogy minden rendben van.Látom nem lacafacáztatok.telyes mellbedobással vásárolgattok.De jó...én is úgy vásárolgatnék, de nekünk minden megvan :( Majd a ruha vásárlásnál dobom be magam. :lol:

Köszi szépen a gratut.Atticy még néha elköhinti magát,ez inkább este és reggel fordul elő.

Majd dobj pár képet a cuccokról. Nagyon kíváncsi vagyok. :wink: A 22 héttől egyre többet fogod érezni.Aztán nem is beszélve a 8 hónapban meg a 9 dikben... :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Jucus! De jó, hogy jöttél! :D Én is pont úgy vagyok, mint Timci, sőt, nálam még ruhatárat se kell cserélni... :lol: Úgy irigyellek, hogy neked mindez újdonság, én is úgy megvenném még egyszer, mert olyan jó érzés volt akkor neki vásárolgatni! :lol: Na majd azért szeretnék pár új rucit, ami csakis az övé! :)
A nevekről én is azt gondolom, amit Te is, ezért lovagolok annyit ezen a kérdésen. :)
Tehetnél képet erről a sok babaholmiról és magatokról! :D
Ja és nem utolsó sorban, de gratulálok a babamozgáshoz! :lol:
Timci! Az egyik barátnőm mondta, hogy csak az ly-os Zselykét lehet anyakönyveztetni, legalábbis egy éve még így volt. Erről tudsz valamit? Azóta még kaptam pár tippet: Zsanka, Zsanna. :D Ezek hol voltak eddig? Majd megbeszélem Sándorral, csak odavan kosármeccsen. :D
Örülök, hogy Atticy jobban van már. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hehe, most látom, valaki (nem is tudom, ki lehet, deeeeeeee :D) módosította a neveimet a tábliban. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 

 
 

dincus- nem én voltam :) Én nem hallottam róla, hogy csak az Ly lehet.Majd megtudjuk.Inkább a sztár nevekbe kellene belepofázniuk, nem ezekbe!Na mind1. :evil: :evil: :evil:

Nekem még nagyon tetszik a Villő és a Zenkő! De Attila nem akarja, Ő nagyon ragaszkodik a Zsejkéhez. :(

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jelentem én voltam...
nincs kedvem írni, KO vagyok...
ma megint szülinap a családban...
majd talán holnap több eröm lesz...
pussszantás és szép hétvégét mindenkinek...
Vendég
 


Csajok szoktátok nézni a Tv2-ön a 9 hónap című műsort? Én ma bukkantam rá egész véletlenül.Nagyon jó!!!Ma a babavilágban a meghívott vendég gyerekének a neve: Zsejke volt.Kezdem nem szeretni, túl sok Zsejke nevet hallok mostanában.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Abszolút igazad van, én is erre gondoltam, hogy nem a szép, ősi magyar nevekbe kéne bicskát törni, hanem a szappanoperák által elterjedt változatokra...
A Villő meg a Zenkő nekem nem nagyon tetszik, a Zsejke sokkalta jobb. 8)
Mi még mindig gondolkodóban vagyunk, Sándor szerint maradjon Sára, mert a Zselyke szerinte komolytalan kicsit, pedig nem is igaz, mert a -ke nem is kicsinyítő képző benne.
Lehet hogy a Zselyke lesz a következő divatos név a listán egy pár éven belül, mert én is csak olyan visszajelzéseket kaptam, hogy nagyon tetszik nekik, ill. csomó barátnőm gondolkodott rajta, hogy adná a sajátjának. :D
Azért egyelőre nem fenyeget ez a veszély. Most még igencsak szórványos.
Én is felfigyeltem erre a műsorra, le is töltöttem az összes részt, még nem volt időm belenézni, de hamarosan. Várom, hogy majd bemutassák a sote II szülészetet is.
Bazsa! Aranyos vagy, jól esett, hogy beírtad! :D Nálatok aztán sok az őszi születésű! :D

Délután megyünk kirándulni, vagy ide az ócsai erdőbe, vagy a budai vár környékére, ott vettem egy kupont kenyérlángossal, jó lenne elhasználni.

Feltöltöttem egy cuki videót Emmáról a blogra, ha van kedvetek, nézzétek meg, imádom, amikor magyaráz! :lol: Lányos anyukáknak meg aztán kötelező!

Remélem jól telik a hétvégétek. Holnap vár rám a cukorterhelés meg laborok, gondolom befolyásolja az eredményeket majd, hogy még mindig benne vagyok ebben a légúti nyavalyában. :roll:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
megnéztem a videót,nagyon aranyos az kis emma :-)

tegnap jó volt a party,jókat röhögtünk,de el is fáradtam,uh ma sem viszem túlzásba az írást...
holnap én is megyek a nödokimhoz 16-ra,utána az terhes úszás 17-kor,aztán ugye itt lesz a martin baba,uh majd csak este jelentkezem...
addig is vigyázztaok magatokra...
a kisebbjeinek mennek ma is a gyógypuszik....
Vendég
 


Sziasztok!

Jé, hétfőn én vagyok az első hozzászóló???
Mindenki el volt foglalva? Vagy csak nem sikerült bejönni a rendszerbe?
Remélem jól vagytok!!!

Holnap délre megyek genetikai uh-ra. Majd este vagy másnap valamikor beszámolok. Majd te is Jucus! :)

Ja és itt egy honlap, ha valakinek még ne volna babakocsija
(mondjuk szerintem én vagyok az egyetlen?!)
http://www.bergon.hu/akcio.html

Hát szép estét vagy reggelt nektek! :)
Pusssssz: a majdnem félidős
emi79
Dömsöd
 
 


Sziasztok csajok!

Őszintén szólva nagyon nincs kedvem írogatni.Nekem úgy tűnik, hogy erőltetett az egész.Alig írtok valamit...ha írtok, akkor is az vehető ki belőle, hogy alig várjátok, hogy befejezzétek a sorokat, hogy mehessetek a dolgotokra, és mondván én megtettem a magamét, írtam, így egy darabig újra elbújhatok...Aki nem így érzi, bocsi tőle, de én sajna ezt érzem. :cry:

Atit hétfőn elvittem oviba,és mára már úgy köhög megint, mint a kutya!Elképesztő!Most én is szemét leszek,és ennek ellenére vittem az oviba, hogy más is köhögjön!!!Elegem van. :evil:

Zsejke köszöni szépen remekül van.

Akik a héten mennek dokihoz sok szerencsét és várom az eredmények hirdetését.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok lányok!

Megkaptam tegnap a leletemet. Kromoszóma rendellenességet nem találtak és biztos, hogy kislány!!!!! :D :D :D
Köszönöm a biztatásokat!!!!!

Timci!
Ne légy így elkeseredve! Jucus, emi és én is dolgozunk. (Legalábbis így rémlik)Meg ott a 2 gyerek, a suli, a sok lecke meg az edzések. Tegnap is 8 -ra értem haza. Akkor kezdtük csak a kisebbik fiammal a nyelvtan házit. Aztán még teregettem, stb... Szóval elfáradtam rendesen és hiába szerettem volna, nem volt erőm írni. Terhes is vagyok, öreg is vagyok.... :D

Az ovitéma:
Ha nincs láza Atticynek és nem érzi rosszul magát, akkor szerintem vigyed nyugodtan. Ez a sok betegség az oviban erősíti a kis immunrendszerét.
Tudom könnyű mondani, aztán rossz látni, ahogy küszködnek a betegséggel.
Én is megszenvedtem ezt, de a végeredménye az lett, hogy tényleg erős kis immunrendszerük lett és ritkán hiányoznak csak a suliból.
Ami fontos, mert egy hét hiányzás olyan elmaradást eredményez, hogy alig győzzük bepótolni.

Dincus!
Hogy bírtad tegnap a cukorterheléses vizsgálatot? Ma lesz eredménye? Volt ezzel Emmussal valami problémád?
És mi van a fotózással? Voltatok?

Emi!
Bergon babakocsi ügyben nem tudok nyilatkozni. Sok anyukánál láttam, de nem ismerem. Nekem nagynak tűnik, a mi apró liftünkbe tuti nem férne be. (1mx1m)
De a honlapon láttam Giraffe Club típust is. Azt sem ismerem, de az jónak tűnik. Hordozóval, mózessel, táskával kijön 80 e -ből, ami szerintem még elfogadható ár.
Véleményem szerint a babakocsi az anyuka kényelmét szolgálja. :) A baba nagyon jól elvan bármilyen kocsiban. Viszont nekünk nem mindegy, hogy mennyit szerencsétlenkedünk a tolással, meg az emelgetéssel.
Voltunk fenn a Normafánál múlt hétvégén. Ott érdemes lett volna egy tanulmányt készíteni a babakocsikról. A legrosszabb helyzetben a 3 kerekűek voltak. Akiknek elől nagyon kicsi a kerekük. Mindenbe elakadt, egy kisebb gödörbe is.
Timci tudna erről véleményt mondani, neki van 3 kerekű.
Nekem mindig 4 kerekű volt és most is olyat vettünk.

Babci!
Van már valami fejlemény hepatitis ügyben??????

Jucus!
Kíváncsi vagyok az UH eredményedre! Megírhatnád a méreteket összehasonlítás képpen.

Bazsa!
Én nagyon irigyellek a nagy családodért!! Nekem nincs testvérem, unokatestvérem is csak pár. Ők is Berlinben. A többivel is messze lakunk egymástól.
Én úgy vágyom egy ilyen hangos családi összejövetelre, amiket ti szoktatok tartani. Szerintem a jókedv garantált.
Pesten csak a férjem bátyja van, akivel pedig nem nagyon bírjuk egymást. Régen durván beszólogatott, egy ideig a férjem csitítgatta, azán már őt sem érdekli.
Eleinte az anyósom is ezt csinálta, mindig mondogatta, hogy úgy is el fogunk válni.
Most szeptemberben volt 20 éve, hogy együtt vagyunk a férjemmel. Ebből 16 év házasság. Anyósom részéről már rég elcsitultak az indulatok, de a bátyával azt hiszem sohasem leszek jóban. Viszont a rossz kezdés ellenére anyósomat szeretem.
Ez van.
Jól elkanyarodtam attól, amit kérdezni akartam. Mi volt tegnap az orvosnál?

Remélem, hogy nem hagytam ki senkit!
Puszi,
Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Van új vonalzóm!

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Talán most!

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


bea- nekem nincs 3 kerekű kocsim és nem is volt soha :) Vagy 4 kerekű vagy 8 volt eddig. Ti milyet vettek most, muti!
Én is csak látni láttam a Bergon kocsikat és hallottam, hogy olcsók és szarok.Hamar tönkremennek.Meg nekem nem is tetszenek, túl robosztus az egész.Hiába próbálnak a divat felé hajlani, nem megy nekik.Nehéz a kocsi és csúnya.Szerintem leglábbis.A Giraffe Club babakocsi egy az egybe ugyanaz, mint a Top Rider ,4baby,Coleto,Perre Cardin,BBY stb...ezek mind 1 kutyák. A design is ugyanaz és a felszereltség is.Mutatósnak mutatósak, de nem bírják a strapát.Nekem volt egy sportkocsim a Top Ridertől és a 9 kg os gyerek alatt kettétört.Hát ennyit ezekről.Inkább áldozz rá kicsit többet, de nem kell aggódnod érte, hogy most mikor esik ki a kereke,mikor törik ketté stb...

Nincs láza és nem folyik az orra sem, hála Istennek, csak kutyául köhög.De úgy terveztem, hogy viszem és kész. Szokja,erősödjön,ahogy te mondod.Muszáj valamikor hozzászoknia.Jó én megértem, hogy mindenkinek vannak bajai és rengeteg elfoglaltsága, de legalább 1 sort írjon, hogy mi van...Nekem is van dolgom ezer, de azért próbálok jönni :)

Nagyon boldog vagyok, hogy nincs semmi baja a picikének!!!Egyébként írtam is, hogy tuti nincs baj, nem kell félni!És szuper az új voni!!! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

Hát én most nagyon mérges vagyok magamra :twisted:
Hihetetlen, h igy benéztem a dátumot. Az volt a fejemben, h most kedden 20 hetes UH jövö kedden terhesgondozásos UH. Odamegyünk reggel a kórházba, megnéztem a kiskönyvem és akkor látom, h nem is ma, hanem tegnap kellett volna mennünk.
Mondják a nővérek, hivjam fel a dokim, hátha bent van. Hivtam, tegmészetesen nem volt bent. De szerencsére adott másik időpontot, csütörtök 2 óra.. Ááááááááááá, most lóghatok akkor is... :twisted:

Emi, Te majd mesélj milyen volt, és milyenek lettek az eredményeid. Én meg majd csütörtökön...

Timci, örülök, h jobban van Atticy, bár ez a köhögés is épp elég lehet :( Én is ugy utálom, ráadásul fekve a legrosszabb :( (éppen ugy, mint most a savam :( )
Képeket nem tudok még dobni, mindenre 6 hete mondtak, mig megjön, egyedül a brendonos cuccok jöttek meg most hétvégén, de azokról sem tudok még képet csinálni, mert azokat el kellett vinni a szülőkhöz, mert nálunk nem férne el egyenlőre. De ha gondolod linkeket tudok küldeni :)

Dincus, Ti meggyógyultatok már?
Mi volt tegnap a vizsgálatokon?
Azt hiszem mi is elhatároztuk végre magunk, már ami a nevet illeti, beirtam a táblázatba :)

Bea, de jó, h végre megnyugodhatsz :)
És gratulálok a kislányhoz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


jucus-hát ez nem akkora probléma, ne idegeskedj!Majd akkor csütörtökön.A lényeg, hogy jól vagytok!Igen, igen, dobj légyszi linkeket akkor. :wink:


Pár friss pocakkép 23 hét!

Ui: a tegnap volt a 4 éves házassági évfordulónk. Vettem egy üveg vöröset és sütöttem fini vacsit, gyertyát gyújtottam, meg minden.Jó romantikus lett, de Attila nem volt éhes,így elmaradt a közös vacsizás, de a borral koccintottunk legalább.


Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2011.11.08 12:14-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt erőm írni, mert borzasztóan fáradt voltam. Emiatt a köhögéses kutyafene miatt aludni se tudtam...rengeteget köhögtem, fekve a legrosszabb. Tegnap jól aludtam, talán javulok? Amikor köhögni kezdtem volna, gyorsan bekaptam egy kanál mézet, talán ez segített. A nőgyógyászom már aggódik kicsit miatta, nehogy nagyobb bajt okozzon, azt mondta szedjek antibiotikumot, mert ha ebből lesz egy komolyabb fertőzés, az rosszabb. Ezért ma el is mentem a házimhoz, felírta a curamot meg az algopyrint, de még nem váltottam ki. Nem tudom...félek kicsit tőle. Meg mintha jobban lennék. Homeopátiás cuccokat szedek: Stodal szirupot meg Oscillococcinumot (nem tom jól írtam-e, de most nem megyek el a konyhába ellenőrizni :))

Egyebek: Volt vér, vizelet, vércukor vizsgálat is. (Gondolkodtam reggel, elmenjek-e, alig aludtam előtte éjszaka.) Csütörtökön lesz eredmény, be kell mennem, és megkeresnem vele a dokimat, mindenképp meg akarja nézni. Olyan jó, hogy őt választottam, örülök neki.
Megnézett uh-n is, kaptam képet a picúrról. Nem is olyan picúr már, rá se fért a képre. :) Meg is rugdosta a doktor bácsit a kis huncutkám! :D

Emi! Akkor már ott vagy a kórházban. Tényleg hova jársz, kérdeztem már? :D Majd gyere az eredményekkel! Mi is gondolkodtunk Bergonban anno, de túl nagynak, monstrumnak találtuk, ahogy a többiek is írták. Nekem egy nagyon városi négykerekű Red Castle van, nem tudom, hogy bírja majd itt vidéken. Emma már egyéves volt mikor ideköltöztünk, használtam azért még, és nem volt vele problem. Teszek róla egy képet, asszem nem mutattam még meg. Mindig hordozóval használtam, a mózest Emi nem szerette, jó volt így, kilátott, ha akart, jókat is aludt, és ezt a fajtát 0 hós kortól lehetett fektetett pozícióban használni.

Timci! Emma szerencsére már csak nagyon ritkán köhög. Holnap lesz a szülinapja az oviban...hát igen, majd három hónap múlva. :lol: Én meg se akartam tartani már, de ő annyira szeretné.
Azért a lándzsást még adom neki. Gondolkodtam, hogy váltok a stodalra, amit én szedek, neki is lehet. Meg valaki mondta nekem az izlandi zuzmót, az is nagyon jó köhögésre.

Bea! Nagyon örülök, hogy mostmár papír is van a jó hírekről, és nagyon szép az új vonalzó! :D
Pont egy hét múlva megyünk a fotózásra, köszi, hogy emlékszel. Remélem szép képek fognak születni. nem nagyon tudom, mit vegyünk fel, legjobb lenne összeöltözni, de azt nagyon nehéz...semmiből nincs egyformánk, vagy épp hasonló sem. :D
Gratulálok a szép 20 évetekhez! :D

Jucus! Velem is történt már hasonló, fogjuk a hormonokra! :D Nagyon tetszik a név, amit választottatok! :wink: Valószínű nekünk nem lesz változás, marad Sára, megszoktuk, na! :D

Babci! Hol vagy elveszve?

Nem is meséltem, milyen szörnyű volt tegnap reggel az utam a klinikáig. 8-ig kell beérni a terhelésesre. Eleve nehéz, mert Emma mindig velem készülődik az oviba, de azért megbeszéltük, hogy most mennem kell. Apa a haját nem tudja normálisan megcsinálni, olyan csatokat találtam délután a hajában, hogy hajajajj. :D Na mindegy, szóval kiszámoltam, melyik busszal kell mennem. Na persze nem jött, késett kb. 20 percet. Aztán meg letett minket a Lurdy Háznál, merthogy nagy a dugó. :evil:
Persze így késve értem oda, be kell jelentkezni, nagy sor. Viszont csak a fekvőbeteges sornál álltak, hát én odamentem az ambuláns ablakhoz. Már odaadtam a papíromat, amikor gyakorlatilag megráncigál hátulról egy ,,kedves" kismama, hogy milyen pofátlan vagyok én, merthogy ő is idevár. Nézek rá értetlenül, hogy mi van, nem tud olvasni, az a fekvőbeteg-sor! Erre ő: Hát nem mindegy! Nos nem anyukám! :twisted:
Aztán amikor már végre ottvoltam az ajtónál, jön egy másik, hogy be lehet-e menni (de látja, hogy csomóan várakoznak, csak a terhelésesnek elsőbbségük van). Mondom neki, hogy nem tudom, én azért állok itt, mert terheléses vagyok. Bemegy ez a kis aranyfalat, aztán kérdezi a laboros néni, hogy nana, a terheléses jön először, nem ő az afp-jével. :roll: Szóval, kijutott tegnap a jóból.
Ja, azt se mondtam, hogy a pisi vagy a citromlé amit a lötyihez vittem valszeg kifolyt a táskámban, eláztatta Sándor csekkjét, amit be kellett volna fizetni, szal tényleg jól indult a nap. :D (Vettem egy új táskát, amúgy is kicsit szakadt volt már, meg van egy csomó kismamagöncöm, úgyhogy ez is pipa: ruhatár téliesítve.)

Na tessék, jó sokat írtam, bocs, hogy kicsit össze-vissza. Nem vagyok a topon.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Persze a képek lemaradtak. :D

Nem tudom mennyire kinézhető a babácska, mert nincs scannerem, és csak géppel tudtam lefotózni, de csak a buksit meg a felső testét keressétek. :D

Kép
Kép A színe is ilyen

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hát dincus- nem irigyellek.Nekem is tele a hócipőm a sok tahóval, de hála én sose kell várjak, mert mindig pofátlan vagyok és előremegyek.Engem nem érdekel ki mit pofázik a terheseké az elsőbbség és amúgy is, nem látom őket többet soha. akkor meg?Ezt így kell a mai világban sajna csinálni, másképp nem jutsz előre.

Én is az éjjel 2 kanál mézet adtam neki, utána lecsendesedett, de éjjel 2 fele újra kezdte.Kicsit hányt is.De kapott 20 csepp propoliszt és mézet.Így reggel 7 ig jól alukált.

Én sem venném be az antibigyókat.Várj 1 napot még, és ha mégse múlik,akkor kezd el szedni.

Én ha hiszed ha nem mindent látok!Nagyon szép kis fejformája van. Nagyon kis cuki.Örülök, hogy veletek is minden ok. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Szépek vagytok Zsejkével! :D Nekem is sokat nőtt, megmutizom majd csütörtökön, betöltött 24. héten. :D
Többiek is tegyenek, mindig csak mi rakunk, más is mutogassa a kis büszkeségét. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Igen, én mindig ki tudom nézni, csak nem tudom, más is látja-e úgy. :lol:

Na igen, terhesé az elsőbbség, de most mindenki az volt! :lol:
De ma is több mint egy órát vártunk a háziorvosnál, de Sándor is velem volt, így nem akartam pattogni, amúgy lehet hogy megtettem volna. Vagy nem, mert én nyuszibb vagyok... :roll: :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- ezek szerint mi érünk rá :) Köszi szépen.És képzeld egyre többet mocorog rugdos megállás nélkül. :lol: Ok, várom nagyon.Képzeld eddig +2 kg van rajtam.Most méretkeztem meg.Holnap megyek a védőnőhöz és utána a terhesgondozóba beutalót kérni a cukorterhelésre.Kíváncsi vagyok, hogy tetszeni fog-e nekem az új védőnő....kétlem...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát igen, most nincs erőm a diplomával foglalkozni, szal itt vagyok. :D Majd a blogra akarok írni, aztán passz. :D

Igen, nekem is nagyon beindult már azért egy-két hete, rendkívül erősen, és már úgy mindenhol. Hiába, növekszenek a kis drágák. :D
Apa is elcsodálkozott rajta valamelyik nap, lefekvés előtt mindig óriási tombolás van odabent, odarakta a kezét, és hát szabályosan megijedt. :lol:
Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy milyen(ek) lesz(nek). :D Nem kérdés, szépek, okosak, ügyesek. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Igen, én mindig ki tudom nézni, csak nem tudom, más is látja-e úgy. :lol:

Na igen, terhesé az elsőbbség, de most mindenki az volt! :lol:
De ma is több mint egy órát vártunk a háziorvosnál, de Sándor is velem volt, így nem akartam pattogni, amúgy lehet hogy megtettem volna. Vagy nem, mert én nyuszibb vagyok... :roll: :lol:

Ne légy nyuszi!Kérd ki,ami neked jár!!! A terhesek és a kisgyerekesek még a reptéren is előnyben részesülnek. :wink: Én utálok várni, gondolom mindenki, de akkor is főleg a házi dokinál,miért váratatnak egy kismamát a sok nyehós ember között?!Ez parasztság! Én felhívnám a dokit előtte, hogy itt vagyok és megkérem vegyen előre, mert nem akarok valami plusz bacit elkapni!Így csináltam legutóbb is, mikor nagyon köhögtem, még terhesség előtt...És előrevett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2011.11.08 12:35-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát igen, most nincs erőm a diplomával foglalkozni, szal itt vagyok. :D Majd a blogra akarok írni, aztán passz. :D

Igen, nekem is nagyon beindult már azért egy-két hete, rendkívül erősen, és már úgy mindenhol. Hiába, növekszenek a kis drágák. :D
Apa is elcsodálkozott rajta valamelyik nap, lefekvés előtt mindig óriási tombolás van odabent, odarakta a kezét, és hát szabályosan megijedt. :lol:
Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy milyen(ek) lesz(nek). :D Nem kérdés, szépek, okosak, ügyesek. :D

Igen , igen!!!Az tuti biztos, hogy nem is szépen, hanem egyszerűen gyönyörűek és okosak, egészségesek lesznek!!!Én is már nagyon várom, hogy lássam őket és hogy olvashassam a szüléstörténeteket.
Te fogsz először szülni közülünk ugye?Na hát hajrá.Már nagyon várom a képeket is Sáráról! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Persze, előrevenne, de velem volt a férjem, akit át akartam iratni hozzá. De majd legközelebb megkérem. Csak ne legyen legközelebb. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Persze, előrevenne, de velem volt a férjem, akit át akartam iratni hozzá. De majd legközelebb megkérem. Csak ne legyen legközelebb. :wink:

Értelek!Azért örülök, hogy gyógyulgatsz. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nana, ha már a 38. héten megcsászároznak, akkor bizony Te leszel az első, hacsak Sára nem jön korábban. De azért kíváncsi vagyok, hogy alakul majd ez a ,,sorrend". :D Bármi megtörténhet! :D Tiszta lázban vagyok, pedig még odébb van! De tegnap a váróban is volt egy ctg-s anyuka, olyan jó volt hallani az egyenletes szívdobogást! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- ha császár lesz végül, akkor nem fogom engedni, hogy hamarabb kivegye, mint 40 hét, ha előtte be nem indulnak a fájások.De ahogy számolom Márc.12-13-14 én kéne rendesen születnie, nem 8-adikán.Mert én tudom, hogy mikor fogant :lol: Úgyhogy semmi esetre sem lesz 8 előtt, hacsak Zsejke nem akarja, de remélem olyan lesz,mint a bátyja, hogy imád bent lenni. :lol: Még van egy kicsi igen, de nézd csak, még most tudtuk meg, hogy kismamák vagyunk, aztán lassan már a harmadik harmad közeleg.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, nagyon szép a pocakod :) És gratulálok a 4 éves évfordulóhoz! :)
Majd hétvégén én is csináltatok a párommal képet, hétközben sajna nagyon későn jár haza, tanul az utolsó államvizsgájára és a szakdogáját is irja, de december közepén végre befejezi a sulit!!!

Akkor felrakom azoktat a linkeket, amik megjöttek:

Kókuszmatrac: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1
Projector: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1
Bébiőr / légyésfigzelő: http://www.angelcare.hu/index.php?mkt=ac1100
Isofix talp: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 1&pageno=3
Ülésvédő: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 2&pageno=6
Hordozó: http://www.argep.hu/popup.asp?pid=14728 ... 001&foto=1
Etetőszék: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32
Ágynemű: http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1

Dincus: én is látok mindent :) nagyon szépen kivehető!
A Sára nagyon szép nép, nekem lánynévben továbbra is az a favorit :)
Jaj, még ti is köhögtök :( Én tavaly szedtem izlandi zuzmót, nekem semmit nem segitett :( Végül kb 2 hét után magától "kikopott"

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


jucus- nagyon szép cuccok! Használjátok egészséggel!!! Habár én az isofix talpat megvettem volna használtan, mert azt fölösleges újonnan venni, mert csak buksz rajta.Azzal a pici nem érintkezik.És használtan szinte félárban megveheted.Ez a fajta,amit te most belinkeltél az,amibe beleteheted majd a 9-18 kg lévő gyerekülést is, tudtad ugye?Azért választottad ezt a fajtát,mert a hordi után is a maxi Cosi ülést veszed és legyen kompatibilis?A többi az szuper jó.Főleg a bébiőr.Nekünk is Angelcare van, csak annak idején még nem volt ez a kamerás változat,azért vettem külön olyan bébiőrt,ami kamerás.Digitális babamérleget ne felejts el venni, az fontos.Legalábbis én sokat használtam és megnyugtatott.Rendszeresen vezettem a súlygyarapodását.És minden locsi előtt pucéron is megmértem, sőt minden etetés előtt és után.Így tudtam, mennyit eszik és megnyugodtam. A projektor sem rossz, nekünk együtt van a zenélő körforgóval: http://alomjatek.unas.hu/spd/C0108/Fish ... cis_projek

Már nagyon várom, hogy babázhassak...:)

Köszönjük szépen. :oops: :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jucus, nagyon jók a cuccok. Nekem is a régi angelcare van, ahogy Timci is írja, akkor még nem volt kamerás. Őszintén szólva nekem nem is hiányzik, hogy az legyen. :D
Nekem nem volt mérlegem, illetve ez így nem igaz, mert volt egy hétig. De nálam épp ellenkező hatása volt, én ezért paráztam állandóan, hogy jaj csak ennyi, vagy csak annyi. Szóval hagytam a fenébe, és utána minden rendben ment, teljesen szépen gyarapodott. Ez személyiségtől függ szerintem. Nekem elég volt havonta a védőnőnél látni, hogy de sokat nőtt, meg azért a pelusban lévő dolgok mennyiségéből is lehet következtetéseket levonni. :D
Timci! Nekünk is ilyen a forgónk, csak sajnos már nem forog, nem tudom mi lett vele, már próbáltuk megjavítani, de kevés sikerrel. :(

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timci, köszi szépen, mi is teljesen odáig vagyunk mindegyiktől :)
Igen, a talpból direkt vettünk ilyet, utána a másik ülést is erre akarjuk majd rátenni.
Mérleg. Hát igen. Ez nagy dilemmát okoz nálunk. Vegyünk ne vegyünk. Eredetileg rajt volt a listánkon, de aztán kihuztuk. Sok olyan véleményt hallottam, h beparáznak tőle az anyukák, és h csak stresszelik magukat tőle a szülők. És hogy bőven elég, ha a védőnő heti egyszer leméri. Fogalmam sincs mi legyen...
Mi is pont ugyanezt a projectoros forgót szerettük volna megvenni, de aztán végül módosítottunk miután élőben is láttuk. Csak amiatt nem tetszet, h hátul, ahol felrögzíted a kiságyra, akkora hosszú túlnyúlása van, ami miatt nem is tudnánk rendesen a fal mellé tolni a kiságyat. Ez meg sajnos nem látszik a képeken.

Forgót én majd pesten szeretnék venni a "kedvenc" boltomban :) igaz még nem voltam soha ott, csak a honlapjukat nézegetem, de annyira szép dolgok vannak ott...
Ezt ugy el tudnám képzelni :)
http://bolt.mamasandpapas.hu/index.php? ... d=11600124

Dincus, most látom Te a másik oldalon állsz mérleg kérdésben :)
Csak havonta nézi a védőnő a súlyt? Én azt hittem havonta...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Nálunk nem nézte hetente, az biztos, de akkor Pesten laktunk, és ott ha nincs gond, le se tojják a fejedet. :D
Itt azért havonta találkozom a védőnővel, gondolom, ha megszületik a kicsi, akkor is sokszor eljön majd (lehet hogy mérleggel), a pestit egyszer láttuk össz-vissz.
Szerintem ha beáll a szopi, akkor nyugodtan legyél biztos magadban, nem kell mérni, látszik az a babán, ha nem eszik eleget. :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
én nem vagyok egy nagy író... sajnálom,de szerintem igyekszem...
pofázni azt annál jobban tudok :-D
huuu, de nö a pocid :-) nagyon szép kismama vagy,ez tény...
én is készülök képpel,tök jó lett,csak még nincs itt. a tesóm küldi és rakom fel...

dincus,
én is ki bírtam venni a sára zselykét a képen :-)
jobbulást neked,remélem nem lesz semmi baj...

bea,
örülök a jó híreknek, most már akkor meg lehet nyugodni...
jucus,
én is jártam már így,csak én egy órával mentem hamarabb,így elmentem enni valamit aztán vissza.... a te eseted bosszantóbb,de hidd el nem akkor dolog ez...

emi,
várunk a mai eredmény híreivel...

én azt el is felejtettem mesélni,h 12-ére elörehozták a szülés idöpontját,amivel a nödokim nem ért egyet, én meg mondtam,h nekem aztán olyan mindegy... 3 napról beszélünk... majd kijön ha akar :-)
tegnap nem kaptam fényképet,de nem baj,hisz egy hete amott kaptam.
annyi derült ki a nagy vizsgálaton még egy hete, h a köldökzsinór nem ott helyezkedik el a méhlepényen ahol kéne,de ez nem baj,csak szüléskor nagyobb vérzés lép fel...
amúgy minden rendben nálunk, mocorog mint állat a kiscsaj :-) imádom :-)
decemberben megyünk hazaaaaaaaaaa:-) juppppi
engem is elengedett a dokinöm meg a párom is kapott szabit :-)
Vendég
 


jucus- ha mérleget szeretnél mégis, akkor azt is használtan vedd, mert olcsóbb. :wink: Én használtan vettem és maximálisan meg vagyok elégedve vele.Én akkor paráztam volna be ,ha nem lett volna mérlegem.De ki, hogy érzi.Nekünk nem lehet tejesen a falhoz nyomni az ágyat, mert ott van a szegőléc ,és az nem engedi,így tejesen jó ez a forgó.Amit te is kinéztél nagyon cukor, de mintha pont ezt láttam volna olcsóbban.Nézz szét még a vateran is,ott vannak új és használt dolgok, de olcsóbban,mint a boltokban általában.

Én Zsejkének ezt az ülést néztem ki,amikor már nem kell a hordi:
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... 3693&fot=1

Így spórolok egy csomó pénzt.Ugyanis Atinak volt ugye a hordija, utána a 9-25 kg, utána 0-25 kg,és most van egy 9-36 kg-ig: http://www.pottombaby.hu/index.php?opti ... 1&Itemid=2
Már bánom, hogy miért nem vettem meg neki ezt legelőször a hordi után...talán,mert nem tudtam, hogy létezik 9-36 ig gyerekülés,ami dönthető.De most okosabb lettem. hehe

Így Zsejkének csak 2 lesz és kész.Egy csomó pénzt megsorolok.
:wink:

dincus- és elvitted csináltatni és nem tudták megoldani a probléma forrását?Ez akkor következett be gondolom,mikor lejárt a garija...pedig az Fp termékek igen szuperek, nekünk sok dolgunk van tőle és még bírja mindenik.Főleg a játékok.Remélem nem pont Zsejkénél adja be a derekát egyik sem. :wink: Mérleg téma, téged valóban ennyire stresszelt? Húúú,én meg meghaltam volna nélküle szerintem...Mert Ati 5 perc alatt ette tele magát,és keveselltem...De 5 perc alatt, volt mikor 180-at evett...Óriási szívóereje volt.Remélem Zsejke is hamar magába tömi a tejcsit,amennyire szüksége lesz, ugyanis a nővérem kislánya 1 órát szopizott, na azt nem szeretném....

bazsa-köszönöm szépen.Várom a képeket.Örülök, hogy minden rendben van veletek is.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


az igért kép:

Kép
Vendég
 


bazsa- nagyon cuki hehe.Gömbölyödik rendesen.Most már le sem tudod tagadni. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mégha csak a hasam gömbölyödne... de nézzétek már meg a seggem :oops:
de nem érdekel... gömbölyödök,oszt kész :-)
Vendég
 


Bazsa!
Semmi baj a seggeddel! Eltakarja a hajad!! :D :D
Viccen kívül: nagyon szépen gömbölyödik az a pocak! A többivel meg ne foglalkozz! Egy kis tartalék kell majd a szoptatáshoz.

Szerintem semmi baj a Vaterás cuccokkal. Rengeteg dolgot vettem már ott szinte fillérekért.
Nekem szerencsém volt eddig, még nem találkoztam csalóval és gagyi cuccal. Meg általában a személyes átvételt szoktam kérni.
Első gyerekünknél mi is mindenből újat vettünk. Sajnos most már ezt nem tudjuk megtenni. Nem panaszkodásképpen írom, félre ne értsétek, de nagyon sokba kerülnek a gyerekek.
Tegnap vettünk nekik bakancsot télre, 25 e Ft volt kettejüknek.
Ruhát szoktam nekik venni a Vaterán, cipőt azonban mindig újat veszek.
Képzeljétek a 11 éves nagyfiamnak 40 -es a lába! :)

Most mennen kell, de a babakocsit meg kell mutatnom! Úgy örülök neki! :)
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Jucus!
Nagyon szépek a babaholmik! Gondolom elég sokat nézegeted. :)
A projector annyira klassz, azt hiszem megnézem a Brendonban és veszek egyet.

Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


És még mindig én! :)

Timci!
Nagyon szép a pocakod!
A te képeidet mindig nagy érdeklődéssel várom, mert hasonló az alkatunk. A te pocakod az összehasonlítási alap. Ez enyém is kb. ekkora. Csak az enyém olyan furán nő. Alul, ahol a gyereknek kéne lenni, ott tök lapos, felül meg túl nagy. Nő a hasam, csak fordítva.

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


bazsa- ahogy Bea is írja-" eltakarja a hajad"!!! :lol: Nem is nőtt meg a feneked.Nekem van fenekem-seggem, te elbújhatsz mellette... :lol: :oops:

Bea- szuper ez a Switch!!!Hol vetted?Vatera?Nagyon szép.Használjátok majd egészséggel!!!!Én eddig 1x szívtam meg a vaterával, de többször nem fogom.Elég nagy tanulópénz még mai napig.Már nagyon várom a végkifejlettett.
Muti már a pocakfotót!!!!

Most jöttem haza reggel 8:30-tól a kórházból.Pedig csak beutalót és időpontot kértem a jövő heti vércukor terhelésre, ez max.2 perc volt. Viszont a védőnőre való várakozás elhúzódott.Kint már őrjöngtünk.A lényeg, hogy minden remek, minden szuper.Nekem is csináltak Hepatitisz vizsgálatot és az is negatív. 8)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
ahogy mondtam is a fb-on, én vékony típus vagyok és nagyon vicces,ahogy mindenhol gömbölyödök és a gömbökböl kilógnak a hurkapálcikák :-) de mondom,nem zavar... csak vicces :-)

bea,
jól néz ki a babakocsid, nekem csak ez a fajta foggantyú nem jött be. kipróbáltam és nekem a másikfajta kényelmesebb volt.
úgy látszik a piros-fekete színösszeállítás sokak kedvence :-)
ne is mond az anyagi dolgokat én nem is tudom mi lenne velünk,ha otthon lennénk...

vettem kiságyat használtan,a tesóm ment el érte, hétvégén elhozom töle,már alig várom. matraccal együtt van de azon még gondolkodom,h eladjam e és vegyek e újat... jó fajta,megnéztem a tesztjét,csak zavar,h használt... na majd meglátjuk... a huzata mosható...
Vendég
 


Hűűű, tök sokat írtatok hétfő óta! :) Jobbulást a betegeknek! A jó eredményeknek meg örülök!!!

Bocs, hogy én meg csak néha-néha jövök, de ebben tényleg igaza van Beának, hogy mi még néhányan munkás emberek, nehezebben jutunk ide, de ez nem érdektelenséget jelent részemről legalábbis, meg szerintem ahogy látom a többiek részéről sem.

No tegnap eltöltöttem kb.2.5 órát a máv kórházban, először szemvizsgálaton (nagyon durván rövidlátó vagyok, 8as dioptria, és szerettem volna egy alapos vizsgálatot), majd aztán mentem a genetikaira.
Mindkét helyen sokat kellett várni sajna, de legalább jók az eredmények, a szemészeten azt mondták, hogy nincs akadály szemészetileg a normális szülésnek (nyilván nem klencsében fogok szülni, hanem szemüveg lesz rajtam), de javasolta a rendszeresebb szemvizsgálatot.

A genetikain kb.8-10 percet voltunk bent (olyan szép kis formás a babánk:)). A dokinő megdícsérte az afp eredményt (1), bár arról is beszélgettünk, hogy ez már tök felesleges vizsgálat, külföldön már nem csinálják...no comment).
MOndta még, hogy szép hosszú combjai vannak.
De a nemére csak miután rákérdeztem, akkor mondta, hogy lányka, magától nem említette volna.

BPD: 47mm
THQ: 41mm
FL: 31mm
emi79
Dömsöd
 
 


Sziasztok,

Bazsa, nagyon szép formás a pocakod! 2 hét mulva akkor talán már nekem is ilyen lesz :)
Egyenlőre nekem valahogy még furi, mint Beának, mintha felül kerekedne csak, alul meg nem...
Matrac: azt hiszem én abból újat vennék.

Timci, köszi a vaterás ötletet! Egyenlőre még nem nagyon vagyok benne ebben a témában, mert azt gondolom, h elég sok időt elvesz a böngészés, és most még abból van a legkevesebb, de december közepétől otthon leszek, majd utána belevetem magam :)
Itt nálunk Szombathelyen, meg a környéken is rendszeresen vannak bababörzék, a következőre már azt hiszem elmegyek, itt kismamák árulják a gyerekőceik használt/kinőtt ruháit, megunk játékait.

Nagyon szép ülése lesz Zsejkének :)

Bea, szép a babakocsi :) a piros az nekem is tetszik nagyon, az sztem a legjobb unisex szin, és ha több gyerekre tervez az ember, akkor ez egy fontos szempont.
Aztán végül le lettem szavazva, de a mostani is tetszik :) Képen lehet nem látszott, de pl a hordozónk szélén a kék sáv az farmer :) az is elég unisex :)
A projector tényleg szuper, azt végül nem passzoltuk tovább tárolásra, mert nem nagy és elfér. Már többször bekapcsoltuk és tényleg nagyon szuper, csak ajánlani tudom!

Emi: nagyon örülök, h minden renben Veletek!
Akkor már biztos, h Rebekátok lesz :)

Nah, akkor úgy tűnik egyedül maradtam, mint fiús kismama :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


jucus,
majd jól összevesznek a lányaink a fiadért :-P
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsa, de jó, hogy jöttök! Mennyi időre? A két ünnep között?
Azt hiszem, matracból én vennék újat, engem is zavarna!
Timci! Szép az ülés, nekünk a 2.-at használja Emma (első volt a hordozó), mondjuk eléggé leamortizálta, de végülis csak a huzatát kell lecserélni, maxi cosink van. Ez 6-18 kg-ig jó, azt hiszem, úgyhogy lassan cserélni kell.
Nem volt meg a garanciája, nem tudom amúgy lett volna még, vagy amúgy is lejárt már. Házilag próbáltuk szerelgetni, de majd még barkácsolunk rajta, hátha meggyógyul.
Nekünk is sok fisher price cucc van, én is elégedett vagyok velük, attól függetlenül, hogy ez elromlott.
Engem tényleg nagyon stresszelt a mérleg (de ez nem egyedi jelenség, az ismerőim között senki sem tudta ezt huzamosabb ideig mérleggel csinálni...őket is idegesítette), Emma is gyors evő volt, kivéve az első egy hetet, nem voltam ideges, hogy evett-e eleget, mert sok egyébből láttam, hogy igen, pl. a cicim méretéből, súlyából is, na meg az övéből. Amikor az ember szoptat, úgy megérzi a 100-200 grammokat is, olyan érdekes, nem? :lol:
Bazsa! A pocid nagyon szép, itt is azt mondom. Na és hogy a feneked (szerinted) nagyobb? Hát ez kit érdekel...az enyém is így volt, lehet hogy most még nagyobb lesz, de már Emmánál is beszereztem rá striákat. Akkor sem érdekelt! :lol: A férjemnek tetszem így is, sőt, valami fura okból neki még a striák is tetszenek. (Talán mert neki is van néhány, pszt! :lol:)
Bea! Én is most tök olcsón bevásároltam a vaterán, vettem egy nacit, egy szoknyát, egy meleg pulcsit 2200-ért. :lol: Úgy örültem neki. :D
Mi újság a 4d-vel? Mondtad, hogy mentek, még régebben. :D
Nagy lábon él a fiad, ez igen! :D
Klassz a babakocsi, nagyon bejön ez a színösszeállítás! :lol: Az enyém is hasonló, és a fogantyúja is ilyen. Nekem kényelmes volt. Kicsit könnyebb volt irányítani, mintha egyben lenne.
Tessék képet mutatni Barbaráról, hasonló, hasonló...látni akarjuk! :D
Emi! Örülök, hogy minden rendben volt, nagyon szépek a méretek! Akkor Rebeka a befutó? :) Nekem is 1 volt az afp-m! :)
Jucus! Akkor nem jöttök a pesti bababörzére? Daninak jó dolga lesz ennyi lány között! :lol:


Holnap megyek megint a kórházba, meglesznek az eredmények, meg kell keresnem a dokit is. Majd még egyszer szóba hozzuk, hogy akkor szedjek-e antibiotikumot, de most úgy érzem, jobban vagyok. Ez a stodal sokat lendített a dolgon. De a férjem dokija meg azt mondta, hogy lehet hogy gomba van a lakásban, és azért vagyunk rosszul. Nem tudom, az igaz, hogy eddig nem volt ilyen meleg lent, most jobban fűtünk. Emmánál megy a párologtató, most lent is tettünk vizet a radiátorra, hátha tényleg jelent valamit.

Megvolt Emi szülinapja az oviban (még mindig vicces, hogy így 3 hónap után), nagyon izgultunk, hogy tetszik-e majd neki a torta, mert nem hercegnős, amit szeretett volna. Egy nagy cseresznyét rendeltünk. De délután azt mondta az óvónéni, hogy nagyon boldog volt, csak szégyellős, és mutatott képeket is, nagyon cuki, majd megkapjuk usb-n. Holnap viszek. :)

Holnap már 24 hetes leszek, Te Jóságos Ég! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
igen a két ünnep közt megyünk :-)
mi az a striák?
cseresznyetorta,az cuki :-)

halljátok csajok,totál kivagyok minden este ettöl a baba vigyázástól... pedig a férjecském is sokat segít... mondtam is neki,h mi lesz velünk,ha ezt 24 órában kell csinálnunk :-) dehát akkor nem leszek terhes,biztos jobban fog menni :-)
mondtam hiogy a következö vizsgálaton nekem is csinálnak cukor tesztet... reggel megyek éhgyomorral,itt cukros gyümölcslevet adnak.
Vendég
 


Neki cseresznye a jele, ez volt az apropó, most írom a blogot, rakok róla képet. :) Csak tényleg para voltam, hogy majd nem örül, mert nem hercegnős. De aztán elvittük egy játékboltba, és a kis katicájából (200-asokat gyűjtünk neki) vehetett egy Aranyhaj babát, amit már régóta szeretne. :D Idén tényleg nem volt rendes szülije a húgyúti miatt, úgy voltunk vele, hogy ezt még megérdemli. :lol:
A stria a terhességi csík. Nekem a popsimon vannak meg a cicimen is. Amiket nem jutott eszembe kenni. :lol:
Könnyebb lesz, persze ha nem vársz babát, na meg azért a saját, az saját. :D
Akkor Te sem maradsz ki a jóból (cukorterhelés)... a gyümölcslé azért jobb, bár ha nagyon cukros, akkor az sem lehet túl ízletes. Nade amit kell, azt kell! :D

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: