Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Reggel voltam vérvételen, nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz idő van kinn. Annyira esett, hogy az esernyőm nem sokat ért:( Most nem esik, de felhős van nagyon.

Én is a sajátunkkal mostam ki a babacuccokat, ha majd megérkezik és nem tetszik a kis bőrének, akkor váltok babás mosó cuccra, ha nem lesz semmi baja, akkor marad így ahogy van.

Anna!
Nagyon szorítunk, mi is sok pozitív energiát küldünk neked. Sok pihenés és bízunk benne, hogy nem lesz gond!

Holnap megyek az első NST vizsgálatomra, majd beszámolok, hogy milyen volt, én is nagyon kíváncsi vagyok rá.

Az idő ellenére is szép napot mindenkinek és pihenjetek amennyit csak tudtok!
puszi

andicsiga
 
 


Orsi
Vasárnap hajnalba terveztük, a barátunk lagzija után. Zadarba megyünk majd. (Bizunk benne, h az elég délen van. Bár elnézve a linket amit küldtél, nem túl biztató a helyzet. :( )
Ha arra felé jártok benne vagyunk egy ebéd vagy vacsiba! :D

Anna
Kitartás! Nem lesz semmi gond! :) Ahogy a lányok írták csak +an! :)
Ha pedig lelkesítésre/bátoritásra van szükséged írj nyugodtan! :)

Suzy
Köszi! :)
Tuti ezt éreztük tegnap! Neked nem húzódik a pocid? Már gondolkodom a Magne B6 bevételbe... (Vagy inkább délutáni alvás? :? Csak kerüljek innen haza, olyat szunditok.... :D :D :D )

Andi
Mikor lesz eredménye a vérvételnek?
Várjuk majd az élménybeszámolót az NST-ről! :) Én olyan kiváncsi vagyok! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Délelőtt nálunk is esett az eső,most már elált és fujdogál a szél és borong.Már alig vártam hogy be jöjjek a szobába és lepihenjek.

Anna!Szorítok neked,hogy minden rendben legyen. :wink:
Köszönöm a sok segítséget mindenkitől,nagyon jó,hogy erre a fórumra rátaláltam.

wivianne!Most ki írja hogy inkorect,miért van ez?valamit nem jól tölthettem ki?Előre is köszi.
Szép napot kivánok mindenkinek és jó pihenést!

Puszilok mindenkit.

Kép
erika12
 
 

 
 

Andi
Akkor ez volt az uccsó v.v :?:
holnapra egy nagy-nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++gyere majd a hírekkel várunk :!: :wink:

Vivi
dehogy is nem, húzódik, nagyon kemény is, de már sokan mondták, hogy ennek ilyennek kell lennie, csak fura nekem mert már egyáltalán nem olyan puha, mint volt :!: érzem, hogy jobb lenne már vízszintesben lenni :roll: én szedek 3x1-et naponta :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika
Majdnem jó! :) Már kiír valamit.
Akkor addig ok talán, h :

tickerfactory.com
-megkeresed kb. a lap közepe: "Trying To Conceive/Pregnancy"
ezen belül rákattintasz a: Pregnancy
kiválasztod a vonalzót, majd: NEXT
kiválasztod a figurát, ismét NEXT

Lehet, h ezután nem volt jó a dátum:
DUE date: mikorra vagy kiirva
Today's Date: mai dátum (!) Current Time: idő
Ismét: NEXT
Ha ez mind kész, akkor:
bbCode:
Ezt kimásolod és rámész a profilodra és bemásolod az aláírásodba. Majd küldöd.

Így csináltad? Szerintem próbáld újra, és lépj ki majd vissza.

Suzy
:) Szerintem is jobb lenne vízszintbe. Márcsak 1óra és alhatok. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
messze laksz a melóhelytől :?: nekem fél óra :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

kb. 10 percre kocsival. (de ha tömegközlekedéssel mennék, az több is lenne, mint félóra + egy csomós séta)
Autóvál jársz te is a munkahelyre, vagy tömegközl.?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Tömeg közlekedek, meg sétálok, drága a benzin sajnos :!: közbe bemegyek boltba, postára stb.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én lassan csomagolok és elindulok hazafelé :wink: itt már megint nagyon meleg van, de lengedezik a szél így elég kellemes :!: :wink:

Szép délutánt Mindenkinek, pihizzetek Kismamik :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hát igen a benzin nagyon drága, de egy 10perces utat megtenni 4x annyi idő alatt.... :(
Meg szerencsére van egy pici támogatás a cégtől: 9 Ft/km. Tudom, h nem megváltás, de azért a semminél több. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó pihizést Suzy!

(Itt még szemerkél az eső.... :( )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Erika

Most látszik a vonid, de a terhes hetek nem.
A amikor bejött a tickerfactory, akkor a lap közepe táján lévő "pregnancy"-re kattintva csináltad meg a vonit?
Mikorra vagy kiírva?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Nah, visszatértem....

Suzy!
Okos ez a lány....:-)) :lol: :idea: :!: :!:
Remélem már otthon vagy és vizszintes testhelyzetben vagy...!

Vivi!
Hm...azt hiszem addig nem merészkedünk le...jóvan...akkor legfeljebb, majd gondolunk egymásra ebéd/vacsi közben!
Hihi! :wink:

Andi!
Hát már nagyon a célban vagy.....
Küldjed csak az infókat az NSTről!!!! :P

Erika!
Megfőztél, okés minden? :P

Anna!
Nem irtál, remélem, nem buktál ki nagyon....annyira sajnálom!
Tessék jelentkezni!!!! :x :) :( :o :!:

Nnoémi!
Apa túl van már a védésen? És és és????

Gabi!
Sütizel?Mármint meló van? Vagy?

Noncsi!
Mi elküldjük neked az esőt, te pedig légyszi egy kis szárazabb levegőt erre...úgy 25-26 fokig jöhet!!!!Köszike!

És a többi Kismami???
:?: :D :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


wiwianne!Sikerült végre...hurrá...nem nagyon látom a baba háta mögött a számot én 20-ast látok mintha :) .igen a "pregnancy"-re kattintottam.
De azt nem értem még,hogy nem mutatja a számokat,vajon miért?függ a vonalzótol?A nőgyógyászom nem mondta és én meg nem kérdeztem még meg,hogy mikorra várható a pici csak én számoltam ki,hogy october végén,de legközelebb mikor megyek meg kérdezem.21-edik hétben vagyok.Mégegyszer köszi a segítséget.

Jó pihenést!

shorchi!Sikerült megfőznöm,szerencsém volt már készítettem a második fogást mikor az anyósom haza ért a városból,átöltözött és segített.
Ezután ettünk és lepihentem nyugodtan a párom sincs most itthon a városba van rendezi a dolgait.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára erika12 2010.06.16 12:51-kor.

Kép
erika12
 
 


Orsi
Hát igen, akkor marad az, h gondolunk rátok :D
Zadarig is nagyon szuper az autópálya :D
Győr mellől (ha apum vezet) 7,5-8h alatt ott vagyunk. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Erika
írd meg mikorra vagy kiírva és megpróbálom én is és küldöm a linket neked privibe. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Tudom, hogy jó az autópályaaaaaaaaaaaa.... :wink: :lol:
:-P

Remélem azért kicsit javul majd a helyzet...csak ne essen a töbi nem érdekel....mármint a látnivalókat borús időben is meg tudjuk nézni!!!! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
:D Teljesen igazad van! Csak ne essen!
(Bár olyan kiváncsi vagyok, h hogyan reagál Barni, ha én is úszom egyet a vízbe, nem csak Ő pancsizik. :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


wiwianne!Légyszi olvasd vissza már megírtam újra szerkesztettem.

Kép
erika12
 
 


Vivi!
Sztem tutira élvezni fogja, Neked meg furcsa lesz.....én voltam párszor úszkálni terhesen, Miskolctapolcán..stb...annyira furi volt,a viz felhajtóereje miatt lemegy a pocakod súlya...és olyan mintha ott sem lenne...Én kétpercenként tapogattam magamat....hihihihihi! :lol: :P :shock: :) :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajok!
Szerintetek mennyi idővel a szülés előtt vegyem fel a kapcsolatot a szülésznővel?
A multkori alkalommal megkaptam a dokimtól a telefonszámát és azt mondta, hogy 2 hét múlva hivhatom, mert most nászúton van...
De most meg mi megyünk el nyaralni....szóval....hm..???!!!Nemtom.... :?: :arrow: :idea:
Help...
Andi?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Suzy!
Valószínűleg ez volt az utolsó vérvételem, legalábbis remélem, hogy minden rendben lesz és nem kell újabb:)

Vivi!
Eredmény holnap vagy pénteken lesz, de megírom majd azt is.

Orsi!
Én holnap fogok találkozni először a szülésznőmmel, úgyh gondolom nem vagytok elkésve. Még nem is beszéltem vele, a dokim azt mondta, hogy mindig vele szokta a szülést vezetni és holnap bemutatni neki.Szerintem ha egy hónap múlva hívod akkor sincs még késő, akkor leszel, ha jól látom a 30. hétben, úgyh még belefér.

andicsiga
 
 


Andi!
Köszönöm szépen!:-)
:D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a sok bátorítást és pozitiv gondolatot. :)))

Napi egyszer tudok csak irni, m nincsen laptopom, és nem szabad nagyon a gépnél sem ücsörögnöm. :(

Pussz

Kép
presario
 
 


Helló mindenki!!!!

Itt vagyok,csak délelőtt vásároltam,jól eláztam,mert a kocsiig nem nyitok ernyőt ,aztán megcsináltam a kaját.
Rántott karaj,rántott csirkemell,kapros-juhtúróval töltött r.gomba,fokhagymás krumplipüré,ubisali. :lol: :lol: :lol:
Mindjárt olyat zabálok :lol: :lol: :lol:

Húúú vissza olvastam,de nem emlékszem semmire :oops:

Este még lehet jövök,amúgy velem semmi és a nap is kisütött,jó meleg van megint!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Én is kéreeeeekkkkkkkkkkk...nyammi...nyammi!
Mit vásároltál?

Csütörtökön este megyünk vissza Pestre! Pénteken délelőtt doki, utána meg hozzák a konyhabútorunk másik felét.....
Meg vásárolnom kell még a nyaralásra is...kell vennem jó naptejet....hátha mégis jó időnk lesz és szükség lesz rá....!
Meg ezer pakolnivalónk van a lakásban..már 2 hete nem voltunk otthon....ez a háromlakiság teljesen kikészit...itt is ruha ott is ruha...pfffff!Remélem nemsokára vége!!!

:D :P :lol: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Kaját vettem,meg magamnak egy halásznacit :oops:
Küldöm a kaját,nyisd az ablakot :wink: :wink: :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Ablak nyitva.....
Berepülésre engedély megadva!!!!!
Röppálya...öööö...tök egyenes.... :lol:

Köszipuszi!
:wink: :lol: :D :shock: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Nem régen ébredtem a délutáni alvásból, apácska hívott és még jó, hogy csörgött lehet, hogy reggelig aludtam volna, se megtusolva semmi :lol: olyan jót aludtam, nem volt ma már nagy hőség, nem mond most egy pár napig jó időt, sőt esőt :shock: :cry: nekem nem hiányzik egyáltalán, mert akkor sok mindent nem lehet kint csinálni :!:

Gabi
Én is azt hittem már dolgozni voltál, de olvasom, hogy micsoda kajcsit csináltál, a nyálam is csorog, most egyébként is éhes vagyok :lol: én már nem nyitom az ablakot, mert gondolom már nincs is belöle :roll: :lol:

Anna
Ne is üldögélj egy percet sem a gépnél, csak jelentkezz néha egy pár szóra :!: rendbe lesz minden majd meglátod, ki drukkoljuk mi is neked :wink: :!:

Orsi
Nem is tudom, hogy meg lehet ezt a sok lakiságot szokni :?:
pénteken várunk a dokis hírekkel :!: :wink:
Nálunk a 30. hétig lehet szülésznőt választani, mert mindegyik be van osztva és előjegyzésük van :!: nekem van 3 ismerős, remélem nem lesz gond, de még egyik sem tudja, majd eljön mindennek a maga ideje úgy vagyok vele :!: :wink:

Vivi
Az a pár ft km-ként is valami, nekem bérlettámogatás van :arrow: ezt kell kihasználnom :!:

Na megyek eszek valami, mert éhes vagyok, megéheztem az alvásban :lol: utána meccsezés és alvás :!: :wink:

További szép estét :!:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Orsi
Alig várom asz úszást! :D :D :D (Mármint, ha lesz rá lehetőség...)
Nagyon rossz lehet ez a 3 lakiság. Amikor még nem laktunk együtt a párommal én már akkor utáltam pakolni, pedig az csak 2hely!

Szerintetek érdemes szülésznőt is választani?
Mert én nem nagyon ismerek itt senki olyat, akitől kérdezhetnék, h ajánjon egyet, és ugy gondoltam (lehet, h naivan), hogy a szülésznők azért rendesek , és h próbát teszek az akkor éppen ügyeletessel...
Szerintetek hülyeség? (Nem biztos, h nagyobbat tévedek így, mintha valakit találomra választok... :? :? :? )

Gabi
Nyammmmmmmmm!!!!!!!! Végig tudnám enni az egész menűt, akár igy reggel is! :D :D :D

Suzy
Kidöltem tegnap én is gyorsan! :)
Nagyon fájt a pocim, és bevettem egy MagnaB6-ot. Ez nálam, mint az altató... 10perccel utána már alszom. (reggel pedig olyan éhesen kelek... :? ) Furcsa...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt :!:

Vivi
Én is jót alszom, de hát ezért is jó, mert ellazít és megszünteti a görcsöket, haskeményedést :!: na ettől aztán lehet zabálni, a B6 vitaminnak ilyen "mellékhatása" is van :!: :roll: :wink: Én is mindig éhes vagyok, alig várom, hogy beérjek és egyek, de ha otthon vagyok és felébredek már muszáj ennem, szabályosan korog a hasam :lol: :roll:

Sztem jó, ha beszélsz szülésznővel, mert úgy is Ő van ott veled :!:
nálunk érdemes választani úgy, mint orvost, azt mondják az a biztos, de hát ki tudja, sztem ha 30 hétig felkeresel egyet addig össze is tudtok ismerkedni és ha még sem válik be még mindig ott van az ügyeletes :!: :roll:

Én olyan jót aludtam éjszaka, csak mostanában felkelek már megint 3x pipilni, most egy időben már nem kellett :roll: meg elég sűrűn begörcsöl a vádlim és azonnal ugrok és állok rá, pedig szedem a magne b6-ot :shock:
Tegnap délutánra eltűnt a bokám :shock: azonnal vizes ruháztam, de fura mert nem is volt annyira meleg :roll:

Ma kettős front van, az egyik barátnőmnek hajnali 2-kor elfojt a magzatvize most bent van a klinikán, izgulok miatta, semmi fájása nincs, valószínű, hogy megindítják a szülést :!:

Hogy vagytok Kismamik :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló!!!

Hát én mióta nem alszom délután olyan jókat alszom éjjel :lol: :lol:
Azért felébredek a forgolódásra,mert az már nem olyan,mint régen,de pl pisilni már nem.

Suzy!
Szerintem te azért kelsz most fel pisilni,mert nem izzadod ki a vizet és valahol ki kell jönnie
:wink: Sajnos nekem amikor a munkahelyen elkezdett dagadni tavaly a bokám,akkor ha nem volt olyan meleg akkor is bedagadt :shock: és nem értettem,hogy miért.Életembe soha nem dagadt,erre tavaly elkezdte :twisted:

Tegnap még nézelődtem festékeket a kisszobához.Nem tudom,hogy kevertessünk vagy vegyük meg a készre kevertet,mert abból is van olyan ami nekünk tettszik.Vélemény?
Mondjuk a keveréses árát nem tudom és a készre kevert ára is jó.

Vivi!
A szülésznőt a dokitól kérdezem majd meg,remélem tud ebben segíteni,meg lehet,hogy van kimondottan kedvence közöttük akivel szeret együtt dolgozni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ja már tegnap is akartam írni nektek,hogy nem valószínű,hogy megyek dolgozni még,mert nagyon meleg van a termelőbe (40-45 fok) és szerintem 1 óra állás után összeesnék.
Szóval,ha nem jövök reggel akkor csak más dolgom van. :lol: :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Lehet, hogy akkor jön ki a sok folyadék :roll: :wink:
Az Én szülésznőim a dokimmal szoktak dolgozni, ez így van, amikor megy valaki szülésznőt választani meg szokták kérdezni, hogy ki az orvos, mert általában azzal dolgozik együtt, legalább is nálunk így van, ez a szokás :!:

Jól is teszed, hogy nem mégy dolgozni, nem is bírnád abban a nagy melegben :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Nekem nem volt ilyen jó éjszakám, mint Nektek...
Itthon Sopronban van egy ksikutyum Fifi, a törpetecskó. Tegnap esedékes volt neki a kötelező oltás és vizit a dokinál. Persze nem Én vittem el, hanem a szüleim, mert rájuk maradt a kutyum, már az ő gyerekük!! :)
Oltásait megkapta, körmeit levágta, fogait megnézte, ...de képzeljétek el még a múlt héten ahogy jobban megsiniztem találtam az oldalán két kis göböt...olyan a tapintása mint egy zsirmirigynek amikor begyullad....ezt is megmutatták, na vérvétel...és kiderült, hogy megcsipte egy kullancs és a lyme-kór okozza ezeket a tüneteket...de állitólag állatoknál ás a lefolyása, olyan mint nálunk az influenza, jön és elmúlik....kapott erre is szurit!
Na este.....tiszta bágyadt votl, már nem tetszett amikor megjöttek sem....nem akart a helyén aludni...bemászott az Én ágyamba...szépen megágyaztam neki Apa oldalán, mondván úgysincs itt...Szegény Kutymó, jól belázasodott éjjel....minden órában fent voltam vele...viz, vizestörölköző...és lázcsillapitó, szóval nem volt jól. Meg voltam ijedve nagyon! De most meg, mintha semmi nem történt volna.....csak kómás vagyok!

Apukám drága mondta, mivan elkezdted a gyakorlást???? Hogy óránként fent voltál.... :? :D

Délelőtt meg védőnőhöz is kell mennem, össze kell magamat vakarnoom.... :wink:
Kiváncsi vagyok mennyit hiztam...mert Csajok...észrevettem ám, hogy hizogatok....:-)

Vivi!
Nem egyszerű.....a védőnő után el kell kezdenem pakolni és ki kell sakkoznom magamban melyik ruha hol van....szóval!!!
Én mindenképpen választok szülésznőt....a szülés 80%ban Ő lesz Velem, a doki néha Rám néz és a végére bejön.Ennyi a szerepe, de a szülésznő végig ott lesz, gátvédelem...lazitás, légzés....fájdalomcsillapitás...mindhez kell majd....és ha mondjuk az ügyeletes szülésznő ügyelete alatt 6 Kismami szül meg...gondolhatod mennyi ideje jut majd Rád....szinte semmi! És szegény Apa lesz a fő segéded....amitől szerintem eléggé bepánikol egy férfi...../Elég nekik a borogatás csere, kis masszirozás....és a kézszorongatás, esetlegesen a köldökzsinór elvágása!!/
Szóval szerintem meggondolandó!

Suzy!
Tegnap nem is volt meleg??!!Bokád mégis eltűnt?Hm? Vizesedsz...?
Irigyellek a jó alvásért.... :wink:
Barátnőd? Infot róla! :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Az nagyon meleg... :shock:
Sztem se menj...nem ér annyit!!!!
Elég, ha szegény Apa izzadja végig a munkaidejét..... :(

Sztem mindegy, hogy keverteted-e vagy készen veszed....csak az a szin legyen amit elképzeltél....
Ha van készen is olyan, akkor felesleges kevertetni....sztem!
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy
Nagyon vizesedsz? Segített a borogatás polcolás?
Általában én sem kelek már éjszaka pisilni, (bár ma éjjel 1:45kor megébredtem)
A barátnőd hányadik hétben volt? Meg lett a baba?

Orsi
Szegény kutyus! De fő, h már jól van!
Majd mesélj a védőnő után! :)

Gabi
Szerintem is jól teszed, h nem mész dolgozni! A 40°C kicsit sok egy terhesnőnek.
Ha találsz olyan színt, ami tetszik és készen van, akkor én azt választanám a helyedbe. (keverni tuti nem tudnak mégegy ugyanolyat, ha nem elég :) )

Szülésznő:
Köszi csajok a tanácsokat! :) Tényleg átgondolom. Esetleg megkérdezem a dokim, h kivel szokott dolgozni... :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
Sajnálom a kutyidat nagyon :!: :cry: nekünk már többször volt lázas a kutyánk és akkor adtunk neki Rubophent a doki ezt mondta és olyan gyorsan levitte a lázát :!: a kullancs nagyon veszélyes és rengeteg van belőle, mi vettünk ilyet csepegtetős izé-mizét, tudom, amit a nyakához kell tenni, EXSPOT a neve, 700ft és nagyon jó, mert fél évig szinte védett és nem megy bele a kullancs, ha meg bele megy egyszerűen kifordul és leszárad :!: egy próbát megér, mi nagyon meg vagyunk vele elégedve :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!
Igen már jól van, csak szegény mégilyen oldalazva ját..valószinűleg fáj neki a szurik helye....de már nem lázas és a kedve is jó!Csóválja a farkát és kint az udvaron futkozott egy nagyot.....remélem csak ennyi volt!

Suzy!
Tegnap Anyumég is vettek sztem hasonlót minnyá megnézem...EXSPOT a neve és ilyen olaj....ki kell nyitni és levágni a végét és gerincoszlopán végig csepegtetni. Szernintem ugyanaz mint amit Te mondtál!

Nah, Védőnő megvolt, hamar megjártam....mondjuk tőlünk a 4. ház az orvosi rendelő és Védőnő itt Sopronban....szóval csak átruccanok...és az előttem lévő hölgy is hamar kint volt...
Vérnyomás:102/51 87 pulzus
Kilók: 59,9 kg---- :arrow: elkezdtem végre hizni!!!!Aminek Én örülök, mert engem mindig azzal dorgáltak, hogy nem sikerül magamra szednem semmit...és az sem jóóóóóóó.
Ha ilyen tendenciát követek....mire megszülök az alapsúlyomnál....6-7 kilóval leszek több! De ugye azt tudjuk, hogy az utolsó hónapokban gyakran duplázódhat a súly.....kicsit átmehetünk falógéppé.... :lol: :wink:
De minden rendben van, szivhang is jó....
Holnap meg doki 10.45-re.

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Még nincs semmi hírem, megy az oxitocin neki :!: :roll:

Vivi
Nem vizesedem nagyon, csak estére már elfárad a lábam :roll:
Július 8-ra volt kiírva, kislány lesz, általában a lányok hamarabb jönnek :!: :wink: tegnap volt CTG-n és semmi nem volt még a doki is megnézte, de jött a front és ennyi elég volt :!: :roll:

Orsi
Az az, egy jó szer, használni fog a kullancsok ellen :!:
Tökéletes vérnyomás, Én szívesen adnék át egy pár kilót :wink:
örülök, hogy minden szupi, akkor jöhet a nyaralás :!: :lol: ügyi vagy :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lassan indulok pakolászni és készülődni. :D Holnap és holnapután még itthon vagyunk, de valószínű már nem jutok gépközelbe. :(

(Picit majd drukkoljatok, h 1 nap legalább tudjunk fürödni...)

Ha hazaértünk jövök és mesélek! :) :D :)


Mindenkinek szép hétvégét és jó gömbölyödést a jövőhétre! :D
Vigyázzatok magatokra és a babákra! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nagyon jó pihenést kívánok Nektek, vigyázz magatokra és a kis pocaklakóra :!: :wink: érezzétek jól magatokat, kapcsolódjatok ki, biztosan sikerülni uszikálni Neked is, nemcsak a babónak :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A hétfői vérvételből vannak eredményeim:
toxoplasma: negatív (ezt nálunk 2 havonta ismétlik)
vércsoport: A Rh+, ellenanyagszűrés: negatív
délután lesz meg az AFP-m :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Jöhet a nyaralás igy van...én már bapakoltam a ruháim Sopronból való részét.....holnap délután meg hétvégén meg a Pestit...
És még vennem kell pár dolgot....
Sztem jönni fog még rám azért pár kiló nyugi!!!!
Ezek jó eredmények, biztos az AFP is rendben van! :wink: :) :D

Vivi!
Jó nyaralást és tényleg nagyon remélem, hogy tudtok fürdeni!!!!
Mert akkor Mi is tudunk....:-P
Érezzétek jól magatokat! Puszi Nektek!
Vigyázzatok az úton!!!! :!:
:lol: :wink: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!

Jó nyaralást és kívánom a legjobbakat!!!
Drukkolok
:wink:
Érezzétek jól magatokat!És vigyázz a pocaklakóra.

Jó utat!

Kép
erika12
 
 


Erikaaa!
Megjavult a vonid!!!! :lol:
Hurrááááá!!! :!: :!: :!: :wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Csajok készen van az AFP-m 25 lett, ez tökéletes eredmény (tartomány 8-80) :!: :wink: nagyon örülök neki :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika
Nagyon szép a vonalzód, most már tökéletes is :!: :wink: össze hoztátok ezt Vivivel látod :!: :roll: :lol:

Orsi
Jó pakolászást és nagyon vigyázz Te is magatokra, uszikáljál, pihizzél, kapcsolódjatok ki apácskával :!: :wink:
Jó utat :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszi Suzy!
De Én még azért Veletek leszek hétfőig!!!!
:) :wink:

Tényleg tökéletes az eredmény!!!!
Grat hozzá!
:wink: :lol: :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Ja tényleg Ti akkor mentek, de nem baj akkor kétszer ugyanazt kívánom :lol: kicsit felejtek :oops: :lol:

Köszi, nagyon boldog vagyok, apácskát nem tudom felhívni, de annyira elmondanám már neki a jó hír :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: