Új privát üzeneted érkezett!

Eta
Köszi :D
Nem szoktam mérni kerületet :) Nekem régen mindig a védőnő mérte Marcival.

Szqulla
Egyáltalán nem oda kell menni védőnőhöz, ahol az állandó lakcímed van! Az én állandóm bp XI. ker. de szigetszentmikóson lakunk, és ide járok védőnőhöz, nem vagyunk ideiglenesre sem bejelentkezve. Ahol laksz, oda kell menni védőnőhöz! Mert utána az a védőnő fog titeket látogatni szülés után a babáddal ;) Úgyhogy menj csak a védőnőhöz nyugodtan :)
Nekünk 2 nagy boxer van a házban :) Bent :) Imádják a gyereket! Az első pár hétben azért féltettem Marcit, na nem azért, h bántani fogják, hanem nem akartam, h megnyalják. De odaengedtem őket mindig Marci közelébe, nézegetthették, meg megszagolhatták, de mindig felügyelet mellett! Pár hónaposan pedig beindult a barátkozás, fél évesen már labdáztak együtt :D Most meg már Marci mászik a hátukra, meg fociznak a kertben, fogócskáznak, imádják egymást. :) Azért persze mindig felügyelet alatt vannak, fél szemem mindig rajtuk :) Meg a kutyáknak van egy kis kuckójuk (a szélfogóban vannak az ágyaik, néha "bezárom" őket oda, amikor kell nekik egy kis nyugi :D Egyébként mindenhova bejárásuk van.)

Rodina
Köszi a poci dicséretet! Az elsőnél nekem sem volt ekkora ám!
Szaladgálós autóval ki vagyok békülve, örülök neki, h a célnak megfelel ;)

Na, mennem kell Marcit fürdetni... korán indult a nap, szeretnék pihizni én is...

szisszka
 
 


Rodina
Megnéztem a blogod, tetszik! :) Követlek is már! :wink:

szisszka
 
 


Sziasztok!

Eclipse, nagyon szépen köszönöm a jótanácsot, fel is hívom őket, május első felében el is megyünk, eldöntöttük :D


Gyancsi, Eta jobban vagytok már?

Sziszka, nagyon szép a pocakod :D :D :D 4D az SZTK-ban?Nagyképernyős?
Nagyon nagy különbségek vannak helyek között.
Akkor jó mozgalmas napod lehetett ma, pihengess sokat ám!

Szqulla, nekem van egy pici kutyám, bichon havanese, imádom, és nagyon el van kényeztetve, sajnos.Ez az én hibám.Már most aggódom, hogy mi lesz.

Rodina, de jó ötlet volt a telefonos felvétel!Nekem eszembe sem jutott!
Nyugtalanság-nem tudom, igazából mindig is aggódós voltam, de most is a doki úgy kezdte, hogy meg kellene csinálni a Down szűrést.Aztán mikor rákérdeztünk, hogy szükségesnek gondolja e a mértek alapján, akkor mondta, hogy végülis nem, de aztán megint elkezdte mondani. A férjem mondta, hogy ne aggodalmaskodjak, hiszen neki ezt mondania kell.
Na, mindegy, tiszta dilinyós vagyok!

Jó éjt mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na, azért csak sikerült :D :D :D
Lefotóztam az uh képet, nem mertem betenni a scannerbe.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Megvolt a kombinált teszt 8) Láttam törpikénket :lol: :lol: 60,2 mm, NT 1,3 mm, orrcsont rendben. A korom, a vérvizsgálat és az uh alapján az átlagos 1:516 kockázati arányt 1:10 316-ra kalkulálták nálam. Törpike minden szeletét megvizsgálták, kobak, nyak, pocak, ujjak leszámolva, stb.
Egyébként éppen ébren volt, és a köldökzsinórral küzdött. Beleakadt a kezkecskéje :D
Képet próbáltam feltenni, de majd újra próbálkozom, mert nem nagyon sikerül a fotózás :(

Aztán a teljes napot együtt töltöttük. Vásárolgattunk. Második gyerekről lévén szó, a meglévő gyerekünknek, és magunknak :oops: Kaptam nyakláncot, terhes farmer halászgatyát - strapabíró, kényelmes darab vékony anyagból, koszfogó, szóval lehet benne játszóterezni a gyerekkel, meg minden. Meg kaptam pár felsőt, de ezek normál üzletből valók. Egy csomó fazon van megint, ami jó nagy pocakra is, és mivel valójában nem terhes ruha, lehet majd hordani később is. Ez az én trükköm. Csak naciból kell terhes, a felsőket pedig össze kell vadászni. Ezért van csak összesen kb. 3 valódi kismama felsőm az előző terhességből.

Hazafelé bölcsi, elhoztuk Atit. Aztán indultam is vissza Pestre egy barátnőmmel találkozni. És fél 9-re értem haza. Ki vagyok mint a liba, de azért elolvastalak Benneteket :)

Sziasztok új csajok!!!! Gyertek csak minél gyakrabban!!! :wink:
Rodina - szuper antré, naggggyon helyes babóca.

Szisszka - nem semmi az a pocak!! :lol:

Kinga - érdemben nem tudok a véreredmémyre írni semmit, de szorítok, hogy minden ok legyen!!!

Sophie - a szex nálunk is tiltott volt, aztán doki 03.26-án már azt mondta, hogy semmi nagy orgia, csak finoman, öregesen :lol: De nincs hozzá kedvem :cry:

Eta - nekem alapból két kis pattanásom van cickók helyett. :lol: Na persze, most más a helyzet!!! Szóval extra melltartó méretben én tuti nem tudok segíteni :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Dorka!
Nagyon szép a baba!
Én 35 éves elmúltam, és nálunk szóba sem került, hogy ne csináljuk meg a down kór szűrést, azaz ezt az egész kombinált tesztet. Inkább kiadok rá egy csomó pénzt, mint később derüljön ki - ne adja Isten -, hogy baj van! Sok helyen ingyen is megcsinálják és még 1 hét az eredmény.

rodina74
 
 


Sziasztok!
Rita gratulalok!
Noverem jovohonapra van ki irva,29 mondott neki a doki most meg helyesbitett ho kozepere,Bar elsonek fiut momdott neki most meg lanyt :lol:
Bocs hogy betolakodtam!Nekem van egy 2 eves kisfiam,Adi.

Kép

Kép
marcsitita
 
 


sziasztok,

rodina: gratula a szép babócához.:)

dorka: a Te babód is nagyon szép.:) és ne aggódj. szerintem is csak kötelességből említette a doki a down szűrést.

mikegirl:gratula a 12. héthez, és a babóhoz!:) a naci biztos szupi lehet. :)
lányok, olyan jó látni, hogy már túl vagytok a 12. héten.:) picit irigykedem is.:)

szisszka: tényleg szép pocid van így a 10.héten.:)

nálam a helyzet változatlan. róka még itt van, de azt hiszem, itt is marad még egy picit. Mivel csak jövő héten megyek uh-ra, a férjem úgy döntött, ma du. bevisz a kórházba és megnézzük UH-n a babócánkat. már nagyon kíváncsi vagyok rá:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Jó reggelt!

Rodina!
Milyen blogod van?, és hol? Ami a Down szűrést illeti azt tudom hogy székesfehérváron ingyenes! ha kel a szám bejeleentkezni akkor csak szólj. Nem tudom egyébként mennyit kérnek el egy ilyenért....

Szisszka!
A védőnő nem mondta hogy kell mérni a pocakot?
Azért irigyelem ám! szép. Az enyémen látszik hogy csak háji :(

Na mindegy had legyen védőréteg ha elesünk: ))

Dorka!
Hát nem semmi kép lett. Kár hogy bevillant egy része. De én sem tenném be scan alá: ) Csinálsz baba albumot?
Mellesleg az állapot most sem rózsás, de legalább végig alugtam az éjszakát. Az orrom tele úgyhogy gondolom horkoltam kedvesen: ) reggelre meg mindig fáj a torkom gondolom attól hogy a számon veszem a levegőt.
De amíg süt a nap jó a közérzetem, és ez a legfontosabb, meg az hogy rókakoma elkerült: ))

Mikegirl!
Tudod mostanában szívesen elcserélném az Pam Anderson-i testrészeimet kisebbre... Nagyon nehezek.. Egyébként valaki volt olyan tök jó fej és adott egy honlapcímet.. Amit meg is néztem és tök jó kis melltartók meg atomgatyók vannak!
Megyek is uh után bevásárolni. Előtte nem merek, mert aztán nem tudom kifizetni a fényképet
:lol:

Na azt hiszem lépek....
mindenkinek rókamentes, uh dús szép napot!

Pá Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Lányok!
Gratulálok a jó uh eredményekhez!

Rodina!
Közben rájöttem, hogy nekem is van crl méretem, csak összekevertem a bdp (fej kerület) mérettel. Gasztonyi csinálta a fiamnál. Elég szűkszavú, de ha kérdeztem, türelmesen válaszolt. Ő is nagyfej, de Hajdú Krisztánál én lejebb nem adom :wink:

Szissz!
Az én hasam is kb ekkora, egy héttel mögötted :)
A listát pedig előre is köszi. Párszor biztos át fogom olvasni, de megjegyeztem a oldalt is, hogy bármikor vissza tudjam keresni :wink:

Rabbe!
Válaszoltam :) Folyt.köv....

És hát akkor itt van a mai sztárfotója a kis Gombóckánknak:
Kép

Hasi uh volt, és talán a gép sem annyira tökéletes. Ezért is homályos. De minden rendben vele, 26mm, aktívan ficánkolt és kalimpált a kezével. Szívhangot is kihangosították, hallottam, ahogy pulzál.

Kombi tesztre május 13. megyek (beírtam a vonalzóm alá)!

A mai uh-soknak is mennek a drukkok ezerrel!!!!....................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!!!!

Mindenkinek jó reggelt! Imádom az ilyen napos reggeleket. Nem tudom ki írta a fehérvári szűréshez a teloszámot, de engem érdekelne. Mehetek oda akkor is ha pesti vagyok?

eta,
Én is 26-án megyek a 12 hetes UHra. :D

eclipse,
Amit nekem küldtél jógást az mit mond, mikortól lehet menni? A nőgyogyi és védőnő engedély már meg van. Meg őrülök, ha még egy hetet ki kell bírnom mozgás nélkül. Olyan nehéznek érzem mindenem, tuti, hogy segítene rajta a mozgás.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok,

megvolt nekünk is a 12. heti uh, minden rendben a babával. 56 mm, okés volt az orrcsont és a tarkóredő méret is. megnézte minden végtagját, ott is minden rendben. sokat ficánkolt a bébi, lábai keresztbe, egyik kis keze pedig ökölbe volt, de végül megmutatta az ujjacskáit. nagyon édes volt

velem is minden okés, tüneteim már nem nagyon vannak (néha pici derékfájás, fáradékonyság). laboreredmények tökéletesek

lányok szerintetek nem baj hogy az afp-re csak a 17. hétre kaptam időpontot, nem a 16.ra? lehet hogy a doki elszámolta, és emiatt izgulok picikét

Henne nekem is volt olyan álmom hogy megjött, biztosan csak a félelmeinket álmodjuk meg.

Én babakocsi ügyben tök tanácstalan vagyok milyet vegyünk. gondoltam többfunkciósra is de azok nagyon nehezek, és mi a negyediken lakunk, lift nincs. szóval mégis az a megoldás, hogy az elején mózes vagy hordozó - vagy szerintetek szükség van mindkettőre? aztán később valami könnyű sportkocsi

Mikegirl ne is gondolj arra hogy beteg lehet a babád, úgy kell hozzá állnunk hogy nem történhet semmi baj. én mindig azt mondom, hogy ráér akkor agyalni az ember amikor kiderül a probléma. tudom hogy nehéz van hogy én is hülyeségekre gondolok, de ezeket el kell hesegetni. persze nyilván máshogy áll hozzá az ember, ha korábban már voltak gondok

Gyancsi szerintem nyugodtan menj el Rotterdamba, ha nem vagy rosszul. utána egy darabig úgysemm mehetsz ilyen programokra. bár olvasom mégis inkább a balcsira mennél hát az is szuper szerintem. jobban vagy már?

Zsófi szex téma: mi elég sokáig nem tudtunk most, mert Apa beteg volt, több hétig köhögött. picit azért már hiányzik. én az elején izgultam nehogy baj legyen emiatt a babával, mivel mi sokat vártunk rá. most már talán jobban merek majd, hogy 12 hetesek lettünk. de azért csak óvatosan fogunk

Eclipse sajnálom a hányásokat remélem hamarosan most már elmúlik

Szisszka köszi a részletes listát, én nagyon örültem neki :)

Gyancsi Eta és a többiek én is az öregek táborát erősítem :P

De furi hogy páratoknak már nő a hasa, én még semmi változást nem látok. biztos attól is függ, hogy fekszik a baba. meg az én hasam alapból elég nagy, úgyhogy van helye odabent..

Kinga jó lett volna pedig talizni :) végül is hova jársz? bocs lehet hogy irtad nem emlékszem rá. sajnálom a laboreredményeket, remélem minden rendben lesz

Rodina üdv itt :) édes a babócád

üdv a többi új kismaminak is

Dorka gratula az uh-hoz szerintem nyugodj meg, ha lenne valami gond mondták volna. édes lehetett ahogy integetett

mindenkinek gratula a szép babafotókhoz :) én is rakok majd

Kép
vayacon
 
 


HaLi!


Haynii!
Én írtam a telószámot!
küldöm priviben: )) aztán majd fotózkodunk együtt 26 án!
Hova mész uh ra?

küldöm a privit: ))

Kép
Kép
eta
 
 


Haynii,
hát sajnos Erika is csak a 14. héttől lát ott szívesen... én 13+1-en vagyok, gondolhatod, hogy ha tehettem volna, már mentem volna. :( Így jövő hétfőn fogok menni először (13+6)

Mindenkinek gratulálok a szép, egészséges babócákhoz!! Éljen-éljen!!! :D :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszi Eta a cuccost!
Én a MÁV-ba járok.
Mi ingyenes pontosan F.váron? A kombinált?
Hol fogsz szülni?

Kép
Kép
haynii
 
 


Szisszka,

A Fehérvári úti SZTK-ban van 4D-s ultrahang? Nekem 2 hét múlva kell mennem oda, és próbálok tájékozódni, hogy most hogyan működnek a dolgok? Mikor Zalánt vártam a Bártfai utcába kellett menni UH-ra, és ott még nem volt 4D-s gép....
Lehet vinni adathordozót, amire rámásolják a felvételt?

Kép

Kép
amanita01
 
 


Haynii!
Én is a MÁV-ba járok! Ott is ingyenes a kombinált teszt. Előbb meg kell csináltatni a genetikai uh-t a betöltött 12 vagy 13 héten (úgy tudom, nem lehet időpontot kérni, de ajánlhatom, kedden - Hajdú Krisztához, vagy csütörtökön - Bátorfyhoz - menjél, mindketten Istenhegyis dokik, és már 7-fél8-ra menjél oda, mert sokan vannak náluk). Utána mehetsz vérvételre Olasz Andihoz.
Neked ki a kezelő orvosod?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztoook! :)

Köszönöm a pocak dicséreteket :D

Uh képek: én beszkenneltem, nekem a régiek azon a fényes papiron vannak. Nem lett semmi bajuk. De ajánlották, h szkenneljem be őket, mert azok a fajták hamar kopnak. A mostani ilyen rendes papiron van, azt is megpróbáltam beszkennelni, csak az béna lett valamiért :D Úgyhogy apa megoldotta a telójával (tett rá valami docu scan programot :D )

Kombinált teszt: akkor oda csak akkor jelentkezzek be, ha megvagyok a 12. heti uh-val???? Bocsi, ha baromságot kérdezek, de nem tudom, hogy megy ez?! :D




Dorka
Igen, én is meglepődtem, h ilyen van már. Amikor marcival jártam akkor még a kicsi képernyős volt, a régi fajta. De azóta felújitottak sokmindent az épületben. És örülök neki :D
Kutyus: ne aggódj, jóban lesznek :) A mieink is iszonyatosan el vannak ám kényeztetve :D A lényeg az, h ne érezze majd azt, h elhanyagolod a baba miatt :)
Tényleg ne aggodalmaskodj! :wink: Nekem pl. a doki is ajánlotta a down-kór szűrést, h menjek el ott helyben (aztán megtudtam, h kapnak pénzt ezután) és utána ajánlotta az asszisztense a bolgárkerék utcát, h ott ingyen megcsinálják a kombináltat...
Édes a babód a képen!

Mikegirl
Örülök a jó eredménynek! Hol voltál kombinált teszten????

Eta
Nekem a védőnő régen mérte, még Marcival (simán fogott egy mérőszalagot, derekam-köldököm vonalában mérte, ha jól emlékszem :wink: )
A mostani védőnő nem mért sehogy :)

Angie
Gratula a sztárfotóhoz!!!!! :) És a pocakhoz is :)

Hajni
Ha pesti vagy, akkor a Bolgárkerék utcában elvileg ingyen csinálják a kombi tesztet!

Vayacon
Neked is gratula az uh eredményhez!!!! :)

Amanaita
Régen nekem is a bártfai utcába kellett járnom, és régi gép volt :)
Most amikor voltam, akkor a fehérvári útra kellett mennem, be kellett jelentkezni előre, egy telefonszámon, ami a beutalón volt.
A fotón is rajta van, h "gyogyir XI. Uh- 4D Uh. És a falon van egy nagy képernyő.
Múltkor amikor voltam, én annyira izgultam, h semmi ilyesmit nem kérdeztem meg, h lehet e vinni adathordozót :D Meg siettünk is, mert apának vissza kellett menni a dolgozóba. Viszont apa mostmár bejöhet.
Viszont mivel ugyanott csinálnak magánban babamozit is, nem tudom, h a sima sztk-s uh-n foglalkoznak e ilyennel, h kiírkálják a dolgokat... Meg ahogy elnéztem, kb. 10 percet van bent egy kismama, úgyhogy nem tudom... Esetleg telefonon kérdezz rá. Én 30-án megyek legközelebb...
Te mikor mész?

szisszka
 
 


Sziszka,
köszi az infót.

angie34,
26 ra kaptam időpontot. Az hétfői nap. Akkor nem tudod ki van? Nem mondták, hogy csináljam meg vérvételt is csak annyi, hogy 26-án menjek, vagy ez nekik egyértelmű? Most, hogy mondod a csajszi azt mondta, hogy kedre nincs időpont hanem érkezési, valószínű erre gondolt. Ez azt jelenti, hogy gagyib diagnózist kapok???? :oops:

eclipse,
akkor nincs más hátra csak erőle a 14. hétig!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Haynii!
Nekem a dokim azt mondta, hogy a másik két dokihoz nem szívesen küld (ez alatt mindenki azt ért, amit akar, de számomra egyértelmű volt, hogy azok nem annyira jó dokik). Hajdú Krisztina az orszák első számú genetikai ultrahangosa, Bátorfy pedig neki a tanítványa, és mindketten az Istenhegyin is dolgoznak, ami szintén egy nagynevű intézet. Náluk kettőjüknél nincs időpont egyeztetés, hanem érkezési sorrendben hívják be a betegeket, és hát aki teheti, hozzájuk megy. Persze, te döntöd el, de ha ragaszkodsz a jó szakemberhez, akkor keddet javaslom. Megéri sorban állni. Más képes fizetni 28e ft-ot, hogy az Istenhegyin Hajdú Krisztinához kerüljön, a MÁV-ban pedig ingyen megvizsgál. A vérvételre is időpontot kell kérni Olasz Andinál (sajnos nem tudom a számát, de lehet, hogy ha felhívod a kórházat, és kéred a nőgyógyászatot, ott meg tudják adni). Nekem ezeket mind mondta a kezelő orvosom.
Te kihez jársz?

Szissz!
Köszönöm :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


A férfi orvoshoz megy, mert gond van a nemi életével.

Az orvos Viagrát ír ki a betegnek, de csak a felét kell bevenni.
Otthon a férfi előveszi a vágódeszkát, és késsel kétfelé vágja a viagrát.
Az egyik fele elrepül, egészen a papagáj ketrecébe, az meg egyből bekapja.
A férfi azonnal felhívja az állatorvost, és elmeséli neki, mi történt.
Az állatorvos szerint, a papagájt hűvös, sötét helyre kell helyezni, mert különben elpusztul.
A férfi fogja a papagájt, és beleteszi a fagyasztóba.
Természetesen megfeledkezik róla, és másfél óra után rohan a fagyasztóhoz, hogy megnézze mi lett vele.
A papagáj teljesen meg van izzadva, és lihegve így szól:
- Hú bakker, egy órát tartott, amíg széthúztam a csirke lábait!

Kép
Kép
haynii
 
 


Angie,
Dr Oszoli Gábor

Kép
Kép
haynii
 
 


vayacon
KOcsi ügyben próbálok segíteni.
Sokat mentek majd autóval? Mert akkor eleinte jó, ha van hordozó, de ha vesztek olyan gyerekülést ami újszülött kortól használható, akkor hordozó sem kell.
Ha sokat akarsz vele sétálgatni, akkor eleinte mózes kell. Abból van amit be lehet kötni kocsiba, de az irreálisan drága, szerintem felesleges.
Vázakat sokfélét lehet kapni ami kicsire összecsukható, könnyű szerkezetes és használhatod mózessel, hordozóval, sportrésszel.
Arra célszerű még figyelni, hogy legyen lábzsák, esővédő, és nagy kosár.
Próbálok keresni neked ilyen kocsit, mert anno én is hasonlóakat keresgéltem. tezek fel linket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, köszi ari vagy nagyon. igen, sokat megyünk kocsival. akkor szerinted olyan autóülést vegyünk, amit újszülött kortól sokáig tud használni?

én néztem több funkciós kocsikat amiket lehet pl mózessel is használni, de ezek mind 10 kiló fölött voltak. nekem meg az gyerekkel együtt nagyon sok lenne. mig sportkocsis változatból van 6 kilós körül is.

lehet az elején a sétához még kengurut vagy hordozókendőt kéne használni (túl sok séta úgy sem lesz valószinű a rossz idő miatt) és később sportkocsit. szerinted?

Kép
vayacon
 
 


http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=43
ez egy nagyon jó kocsi, lehet hozzá mózest is kapni

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=43

igaz nem valami olcsó, de a szempontjaidnak megfelel.

http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=43

az abc design kocsik is nagyon jól, ez pl iszonyat jól irányítható, cserébe nem pillesúlyú. Viszont alapból van benne mózes.
Ha esetleg van a házban lent tároló ott is lezárhatod és akkor nem kell cipelni, max eleinte a mózest.

http://www.bertini.com.au/pages/X6_Koln.php
ez is jó és könnyű kocsi, viszont nem olcsó. www. fanibabahaz.hu oldalon találsz hozzá árakat.
nekünk x4ünk van tőlük, nagyon szeretem, most veszünk hozzá majd tesóülést. Viszont az x4 nehéz mint egy tank. De nem kell sokat emelgetnem, ezért nekem nem számított a súly.

Kép
Kép
nati80
 
 


vayacon
HIdd el sokat fogtok sétálni. Én Fannival még esőben is hóban is sétáltam, mert ő a mózesben nem fázott, viszont jót aludt a levegőn. Én meg emberek között voltam.
van olyan ülés ami 0-18kg-ig jó, vagyis kb 4 éves korig. Utána ülésmagasító is elég már.
Azért jobb, ha olyan kocsit nézel ami 10 kg körül van, mert az stabilabb és nem borul fel könnyen. Pedig mikor a gyerkőc feláll benne, könnyen borulnak a kis súlyú kocsik.

Kép
Kép
nati80
 
 


http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=43
eszembe jutott ez a kocsi is, de érdemes élőben megnézni, mert nagyon kicsi! Gyerek elfér ugyan benne, de döbbenetes mekkora. Könnyű, kicsire összecsukható és drága is. Ehhez ha jól láttam van mózes, ami inkább egy hálózsákszerű valami, de szerintem nem rossz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Angie,
Minden oks. Elintézve. 27.-én Hajdú Kriszta aztán Olasz Andi vér. Jó, hogy szóltál, köszi. Most néztem, hogy a dokim kifejezetten kérte, hogy HK-hoz vagy B-hez menjek, csak figyelmetlen voltam. Még egyszer köszi.

Kép
Kép
haynii
 
 


Lányok,
és egy ilyen babakocsi? :D
bár nem tudom, h újan mennyibe kerül egy ilyen...

http://www.teszvesz.hu/item981789849_nania_babakocsi_mozes_hordozo.html

szisszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Jelentkezem, és kicsattanok az energiától. Tök nyugisan keletem, majdnem átaludtam az éjszakát, éhes vagyok, és nincs hányingerem, nem szédülök, és úgy általában nincsen semmi bajom :D :D :D
Olyan jó!!!!!!!Ennyi idő után :D :D :D

Mikegirl, nagyon örülök, hogy minden ok!Gratulálok!Amiket én is vettem felsőket, azok sem kimondottan kismamafelsők. :D

Rodina, köszi a gratulációt!Megértelek, hogy meg szeretnéd csináltatni, a következő babánál már én is megfogom, ezt már most eldöntöttük.Csak az a durva, hogy ebből is üzletet csinálnak.

Henne, de jó, hogy mentek délután!Nagyon jó lesz, majd meglátod, aztán gyere és mesélj, bár tuti te is a föld felett leszel!!!! :D :D Neked is köszi a dícséretet :D

Eta, te meg gyógyulj meg minél előbb aztán!!!Pihenj!A náthát ki kell feküdni!
Én egy kis füzetbe írom, hogy milyen vizsgálaton voltam, mikor, meg vettük ezt a Gombos Edina féle babanaplót, amit majd a pici fog megkapni, ha nagykorú lesz! :D Még nem írtam bele semmit, annyira tökéletesre szeretném :D

Angie, gratulálok a sztárfotóhoz!!!!!!!!!!Örülök, hogy minden rendben van! :D :D Bár nem is lehetne másképp :D :D

Vayacon, gratulálok!!!De jó!!! :D Húúú, én minden áldott nap megnézném legszívesebben!!!
Babkocsi témában megértelek.Mi a 3-on lakunk, nálunk sincs lift, de ezen igazából még nem is nagyon gondolkoztam :D

Szisszka, akkor megnyugodtam picit, gondoltam, hogy kapnak valami pénzt a Down kor szűrést illetően, anynira átlátszó volt, ahogy mondta a doki.Szóval akkor ti is kényesztettétek a kis állatokat!Én egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne szeretgessem azt a kis mókust!
Szóval nem lett baja a képeknek?Akkor lehet, hogy megpróbálkozom a scanneléssel.

Nati, te egy tündér vagy!!!Én is egnézem ezeket a kocsikat!Igazából annyi féle van, az ember, azt sem tudja, mihez kapjon!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csak azért tettem fel képeket, mert anno sokat foglalkoztam azzal, hogy a számunkra legjobb kocsit válasszam ki. nekem fontos volt még az is, hogy szemből is tudjam tolni a babát. Ezek a kocsik tudják ezt is. Igaz mindnél az ülőrészt kell fordítani, de én fannit még most is ki tudom venni üllőrészestől, ha elalszik és szembe akarom magammal tolni. pedig így össz, már 16 kg körül van az ülőrésszel együtt.

Homeós listát majd felteszem ide, de mivel még olyan nagyon ráér nem kapkodom el.

Szisszka
Nekem nem tetszik ez a márka, nem valami strapabíró a kinézete, láttam már élőben kocsit és gyerekülést is. De vannak babypoint kocsik, amik egész jók és olcsóbbak is. Nekem nagyon fontos volt, hogy a váz igen strapabíró legyen, ne "lötyögjön" jobbra-balra, ne nyikorogjon, nyöszörögjön 1 hét után, ne törjön szét a jó magyar utcákon!

Na megyek mert Fanni jelzi, hogy van valamim a gatyában!

Kép
Kép
nati80
 
 


Henne!
remélem minden oké, gyere hozd a híreket!

Eta,
minden hozzászólásom végén ott van a blogom elérhetősége!
Kösz a szfhv-i elérhetőséget, de végül is én az istenhegyire megyek, és fizetek! Úgy gondolom, ott több idő van egy kuncsaftra, mint a nem fizetős helyeken, mert ott ezren vannak. Inkább fizetek, nekem megnyugtatóbb!
Remélem estére már jobban leszel!
Mindenkinek megnőtt már a cicije?

Angie!
Nagyon szép a babád, kár, hogy már hasi volt. Ilyenkor még a hüvelyi többet mutat! De a lényeg, hogy minden rendben!

Eclipse!
Te hova fogsz menni terhes jogára? Én kerestem a közelünkbe, de még nem találtam!

Vaya!
Babakocsi ügyben még én is teljesen tanácstalan vagyok. Bár nekem a húgom ígérte, hogy hoz egyet, mert kint sokkal olcsóbb. Bár a repülőre hogy teszik fel, még nem tudom! Kocsiba való csecsemő ülést – ez nem is jó szó rá, mert valami mózeskosárszerű dolgot- ígért az unkatesóm! Majd azt augusztusban hozzák el. Szóval talán ennyivel könnyebb és olcsóbb.

Haynii!
Nagyon jót röhögtem!

rodina74
 
 


Dorka!
Akkor neked a 12. hét meg is hozta a radikális változást. Örülök, a jó hangulatod van.

Nati!
Köszi a babakocsi tájékoztatást. Én az előzőből tanultam, hogy drágát nem érdemes venni oda a mi terepünkre. Én egy tavalyi kiadású Pierre Cardin 29e ft-os babakocsit fogok venni, ha beleléptem a 30. hétbe. Addig semmit nem merek gyüjtögetni.

Haynii!
Nahát, ez tök jól. Egyébként a dokidról jó dolgokat hallottam, bár állítólag nem sokat kommunikál, csak ha kérdezik. Nekem pedig fontos, ha a doki mondja magától a dolgokat. Neked mi a tapasztalatod ilyen téren vele?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Lányok!
Valaki említette, hogy milyen fontos, hogy jó melltartót vegyünk. Az Anita szerintem is jó. Csatolok két linket, ahol most akciósan lehet megvenni:
http://bolthely.hu/kismamaruha/fokat/4a ... _FEHERNEMU
http://www.maternelle.hu/termekek/fehernemuk.html

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,
Én is azt hittem, hogy ez fog történni és amikor az első TV-n voltam nála a vizsgálat után jöttem volna ki amikor azt mondta, hogy üljek le egy percre. Hát had ne mondjam, hogy csak úgy dőlt belőle . Egy oldalt telejegyzeteltem Meglepett de örültem neki. Meghát bármikor hívhatom, mehetek. Nekem ez fontos. Neked ki a dokid? Igényjogosult vagy az ÁEK-ba?

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok lányok!!

Tegnap este értünk haza Balcsiról,már teljesen off-on voltam.Ma meg beindult Mosómasa Mosodája.

Reggel voltunk a kombinált szűrésen,levették a vért,jövő hét csütörtök péntek felé küldik e-mailben az eredményt.Alig várom. :wink: A genetikai u.hang már két hete meg van,úgy hogy most nincs más dolgom,mint türelmesen várni 7.-ig,mert akkor kell mennem a terhesgondozóba legközelebb....az rohadt messze van még :cry:

Gratula a fotókhoz és tiszta szívből üdvözlöm az újakat...a táblázathoz még hiányoznak adatok...aki nem tudja kitölteni,az legyenszives nekem elküldeni az adatokat és felteszem..aztán megkéne próbálni valahogy bevarázsolni ide is! :roll: Várni akarok vele,míg minden adat a helyére kerül.

Hála égnek 2 napja nem hánytam,de nem merem elkiabálni.Viszont én is tiszta takony vagyok,de az a poén,h hetek óta.Mivel semmim sem fáj,csak néha rám jön egy roham és akkor tüsszentek vagy 10-et :lol: egyre inkább az a gyanúm,h allergia áll a háttérben és nem megfázás!

A ruhák után,úgy jártam,h sikerült szert tennem 200db pelenkára 20.-os db áron(pampers).Egy ismerősöm jár ki Ausztriába lomizni :oops: ciki nem ciki,én annyi mindent hoztam már onnan,nevetséges áron,h......imádom!Egy lerakatban is járt,ahol "kamionról lehullott" :wink: cuccokat kap..és ezek között volt több ezer baba-mama csomag,amit szülés után szoktak kapni az anyukák.Ebből lettek itthon kiszedve a pelusok,egyesével lezártak,tehát sterilek :wink: ..és én azokból hoztam el.De hoztam pár Nuck(asszem így írják) cumit,popsitörlőt,szintén pampers és popsikrémeket.Ebből még mindből van...több száz darab..pár 100.--os árért.Jah és baby ásványvíz,több 100 zsugor..és valamint teafilterek kartonszámra(édeskömény a babának,szoptatós a mamának)
Ha valakit valami érdekel írjon,talán tudok segíteni!!!!
Nem mindenkinek derogálnak az ilyen dolgok,de ezek a cuccok eredeti csomagjukban,bontatlanul vannak!Ezen rengeteget lehet spórolni..szerintem.

Na bocsi,h ennyit süketeltem,ha valakit nem érdekel,de hátha van akit érdekel!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Haynii,
marha jó vicc volt!!!
:lol: :lol:

Vayacon,
a Lónyay utca 24. Aranyszív Központba fogok járni, a Kálvinhoz közel, jövő hétfőtől hétfőnként 17:30-19:00

Megkaptam az időpontot 3D UH-ra, jövő péntek 30. 19:00
Moziiiiiiii!!!!! :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Nati köszi a tanácsokat babakocsi ügyben. megnéztem elsőre egész klassznak néznek ki, de azért tüzetesebben átnézem majd. hát olyan nagyon picit nekünk nem érdemes venni mert szerintem nagy babám lesz családban az a jellezmő

tároló van itt csak nincs hozzá kulcsunk. de elvileg járna, férjemnek majd mondom, intézkedjen,hátha kapunk.

én még ezt néztem, mindent összevetve szerintem nem rossz ár ennyi pénzért

http://elefani.eu/spd/termek_397117/Cam ... _babakocsi

meg egy nagyon könnyű sportkocsit találtam.

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=22710

akkor ilyet szerinted nem érdemes? mondjuk ha rá leszek kényszerülve max 8 kilósat vennék, mert megszakadnék a 10 kiló felettitől

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!!

remélem nem zavarok,de maradt még egy S-es méretű nyári lenvászon kismamanaci!!
És egy M-L-es méretű kantáros farmernaci.Valamint S-M-es méretű tavaszi-nyári felsők.


Képet tudok küldeni.Többit priviben megbeszéljük.

Vaya!!
Puszillak!!!!Valamikor ha lesz időd talizhatnánk!!! :lol:
csucsu99
Budapest
 
 


Dorka
Örülök, hogy jól vagy már :D Végre!
Én reggel korán örültem, épp nem voltam rosszul, cserébe napközben igen :(

Nati
Egyébként szupik a babakocsik, amiket belinkeltél!
Én szeretem a Naniát. Mi ilyen babakocsit kaptunk a nagynénémtől, előtte már két gyerkőcöt kiszolgált, és semmi baja! Stabil, nem nyikorog, könnyen irányítható, 3 fokozatban dönthető, és tudom szemben is tolni a babát, a tolókar fordítható, van hozzá lábzsák. Van hozzá hordozó is (nem babakocsira tehető), de annak sincs baja. Marci 8 hónapos koráig használta a hordozót és a babakocsit is. A hordozót kinőtte. A babakocsi meg 10 kg, és 8 hónaposan Marci súlyával meg egy nagyobb bevásárlással már nem tudtam a lépcsőn cipelni. De nekünk bejött nagyon! Utána Marcinak szintén Nania autósülést vettünk, már több mint másfél éve azt használjuk, azzal sincs gondunk! De lehet, h az újabbakat már nem gyártják ennyire strababíróra, nem tudom...
Persze tökre megértem aki drágábbat vesz pl. babakocsiból, mert azok különböző igényeknek megfelenek ;) Plusz más az is, ha valaki kapásból több babára vásárol! Mi már majd nem feltétlenül szeretnénk harmadikat jelen állás szerint...

Angie
Második kocsinak mi is Pierre Cardin-t néztünk ki, de aztán mire odajutottunk, h megvennénk, már nem volt meg. Apa meg nem az a fajta, aki szeret vásárolni, meg nézzük meg itt is meg ott is...

Aranyoska
Szerintem jól jártál a cuccokkal! Legalább ennyivel kevesebbet kell majd megvenni!

Vayacon
Jók a babakocsik! A Graco-ról, mint márkáról sok jót hallottam! És tény, h ez aztán könnyű babakocsi!

szisszka
 
 


sziasztok,

dorka:ez remek, remélem így is marad nálad. Akkor kezdek reménykedni, hátha nekem is elmúlik majd a róka 12. hét után:)

bementünk apával kórházba.:) olyan vicces volt, hogy ő csinálta az Uh-t, de annyira édes volt.:) hasi uh-t csinált, 22 mm-es a picikém.:) két hete 11 mm volt:)
képet sajnos nem tudok feltenni, mert nagyon halványka, nem látnátok jól. de pulzál a kis szíve, és növekszik szépen.:) most kicsit megnyugodtam:)

lányok, tök jó, hogy ennyire képben vagytok babakocsi ügyben..:) én még annyira nem..jól jönnek a tanácsok:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok sziasztok!

Bocsi, csak most tudtam belépni! A lényeg, hogy már nagyon vártam, hogy elújságoljam MINDEN RENDBEN! Nagyon örülünk! 61 mm a kis picurink. Május 11-én megyek az AFP vérvételre, majd május 25-én a következő uh-ra! 4d-s uh-ra mi is el akarunk majd menni a férjemmel!
Dorka neked is nagyon gratulálok! Akkor ugyanakkora a babánk, ez szuper!
Mindenkinek sok pusszi!

Kép
Kép
start7
 
 


Szisszka
Ezek szerint amikor ezeket a kocsikat néztem rosszul ítéltem meg, vagy amit te írtál, már nem gyártjákl olyan strapabíróra.

Angie
Én anno azt gondoltam, hogy olyan kocsit veszek, ami nálunk bírja a járdákat vagy azok hiányát, és kiszolgál 2 gyereket, esetleg bele lehet tenni 2 gyerkőcöt egyszerre.

Mi a bertinit (x4) találtuk és tényleg bírja a strapát. Váz, mózes, sportrész, esővédők, bundazsák, pelenkázótáska kb 120 e volt. Huzat levehető és mosható, ami szuper. Mózes összecsukható, ha már nem kell így kis helyen elfér.
http://www.bertini.com.au/pages/X4_Koln.php
nekünk a zöld verzió van, pont ami a képen van. IMÁDOM!!! Robosztus ugyan és a váz + ülőrész 15 kg, de bírja a strapát, csak ajánlani tudom.

na megyek, mert Fanni kezd lefárasztani. csak a széken állni lehet most, vagy kanapé szélén ugrálni. Kikészülök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati megnéztem jól a kocsikat, ezek nagyon klasszak, de sajna nekünk túl drágák. kiszámoltam,hogy a hordozót is beleszámítva jócskán 100 fölött lennénk, nekünk meg az most túl sok lenne.

szóval jó lenne száz alatt maradni, de azért minőségi cuccokat venni. esetleg abban gondolkodom, valami olyan könnyű sportkocsit venni, ami teljesen vízszintesre állítható, és mellé hordozót. vélemény? tudtok esetleg ilyet?

Henne én sem vagyok ám még képen. szerintem érdemes ezt jól meggondolni, mert azért nem olcsó dolgokról van szó és jó lenne ha beválna. még én sem most akarok venni csak szeretném jól meggondolni a döntést

Csucsu akkor sok mindent sikerült eladni, tök jó :) tényleg jó lenne talizni, bár az idővel elég ramatyul állok, de mindenképp összehozzuk majd valamikor :)

Start Henne gratula az új uh-hoz. furi lehet hogy egyben Apa a doki :)

Rodi az tök jó, hogy ennyi mindent kaptok. én ikertesóméktól kaptam volna csomó mindent de hát ugye náluk is jön a baba, igy hoppon maradtunk.. :wink:

Kép
vayacon
 
 


ezek a bertinik tényleg nagyon vagányak, nekem is pont az ilyen zöld kocsik tetszenek :)

Fanni édes :lol: olyan mint a keresztfiam.. őt sem lehet egy percre otthagyni

Kép
vayacon
 
 


köszi vaya:) igen, a párom most viccelődött is vizsgálat közben, neki is furcsa volt.:) de mivel csak jövőhéten megyek nődokihoz, így már kicsit aggódtunk a pici miatt, ezért nézte most meg ő.:)

kocsit majd mi is később akarunk venni, addig jól átgondoljuk,milyen is legyen.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


start: Neked is gratula a 12.heti uh-hoz!:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Vayacon
100 alatt van az abc kocsi, és abba van mózes. Hodozót meg tényleg át kell gondolni, lesz e rá nagyon szükség, vagy inkább ülést vesztek.
De amúgy vannak jó és olcsóbb kocsik is nagyobb felszereltséggel, csak jól utána kell járni.
Nézz babypointos kocsikat, vagy haukot.

Kép
Kép
nati80
 
 


na jó már tényleg nem jövök több kocsival, de ha olcsóbb és jó kocsi kell

http://bolthely.hu/babypoint/id/00161_B ... ocsi_2010_

és a hordozó hozzá

http://bolthely.hu/babypoint/lista/49eb ... lu_Hordozo

Nagyon jól felszerelt, de a súlyát nem tudom.

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: