Új privát üzeneted érkezett!

Reni!

Ebben igazad van!Persze ez sok mindentől is függ gondolom én,hogy milyen a szülés stb.Császárnál gondolom nem is a sajátod van rajtad :wink: :lol:
Persze én még nem szültem,szóval csak hallomásból tudom ezeket :wink: :oops:
Személy szerint azért nem a legjobb cuccot venném fel szüléshez,abba majd utána feszítenék mikor jön a sok fénykép :lol: :lol:

Nagyon jó ez a kép!!!!!Ő a kisebbik,ugye?

annus11
 
 


Sziasztok!
Szoptatós melltartó eladó 80-95 B,C kosármérettel!
Az ára:1100FT(posta 345 FT)

Kép
mné zsuzsi
 
 


Ha valakit esetleg érdekel az írjon privát üzit!Persze a postaköltség az +!

Kép
mné zsuzsi
 
 

 
 

Annus!

Én is így indultam neki, hogy olyan h.inget viszek, amit akár ki is dobhatok. Ezért írtam, hogy kimosható. Nekem nem volt, a Lehel galériáján vettem a kínaiaktól a hálóingeket. Tehát sokat nem áldoztam érte, mert kábé annyit használtam. :? De ha szülnék harmadszor, akkor cicagatyát és pólót vinnék be. Nem hálóingeznék már.

És igen, Ő Norbi :D Imádom ezt a képet. Mindig jóleső érzéssel nézegetem. Azt sajnálom csak, hogy Levi születésekor még nem volt digitális gépünk :( Bár papírképem van róla ilyen friss korából.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jaj Istenem, már este 6 óta olyan hányingerem van.. :( Szegény én. És a párom mit tesz? A másik szobában filmezik. Olyan jó esne ha itt lenne velem. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szegény Aida! :( Hogy vagy?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni:
Nem sokkal jobban. Éjjel is volt hányingerem. Most meg szédelgek itt le-fel mint egy zombi és még csak a kajára sem tudok gondolni. Fogalmam sincs mi lehet velem. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: itt komáromban van egy fehérnemüs bolt, abban vettem 2.240,- ért.
annus11: ezek már a szülés utánni vendégvárós hálló ingek. vettem egy tök egyszerü, "kidobósat" szüléshez
rennye: nálunk a kórházba kötelezö a hállóing. én pizsama párti vagyok télen, nyáron meg semmi. :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi:
És mi lenne, ha megkérnélek, hogy vegyél nekem is egy ilyet a méretemben és elküldd nekem postán? Természetesen állom a postaköltséget is. No? Írj privit, ha esetleg megoldható. Tényleg nagyon tetszik. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


AIDA
oké, megegyezhetünk. de várnod kell. ez volt az utolsó kis darab.
már csak 1 L-es maradt az üziben és sárgában.
gondolom neked is M-es fog kelleni.és csak ebben a szinben?ezzel a mintával?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Milyen színek vannak még? És milyen minták? Amúgy ez tetszik nagyon, de hallgatom a kínálatot. Várni meg még tudok, hisz Noel baba remélem még sokáig bent kuksol. :)
Nekem S-es a méretem (vagy néha XS-es:D), olyan is van belőle, igaz? Mármint S-es.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


nem ajánlom kórházi tartózkodásra az S-es méretet szülés utánn.
alpból én is S-es vagyok /nekem is van pár xs-es gatyám is/, de mire megyek szülni már M-es fog kelleni. ha te nem is szedtél magadra +kilókat a pocid meg fog ugorni, és nem lesz jó rád a hállóing.
most csak ez a 2 fajta volt, de majd megkérdezem az eladót, ha megyek be legközelebb és megirom neked.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Hát nem tudom, talán. De alig hízok és a családomban mindenki rögtön "visszaesett" a szülés után. Azért én bíznék az S-esben. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Jöttem bekukkantani :D Remélem,hogy jól vagytok.Bocsi,hogy nem reagálok most semmire csak nem sok időm van sajna.Átugrottunk anyuékhoz kicsikét.Mi jól vagyunk hál istennek.Élvezzük a szabadságot :D Mit szóltok ehez az időhöz?Nekem jobban tetszik mint a nagy meleg :D Csak ne lenne ilyen borús az idő.És hétfőtől hideg lessz.Végre!!!

Vigyázzatok magatokra és a babákra!!Nem tudom mikor jövök legközelebb,mert anyuéknál lemondom a netet.Remélem hamar tudok majd jönni.

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Aida: miért van hányingered??? :cry: rosszat ettél???
Rennye: olyan édi az a kép, úgy meghatódtam, hogy itt bőgtem a gép elött.... :oops:bocsi mostanába mindenen bőgni tudok.. :)

Hálóing: én a kínainál vettem 2db-ot 2ezerért...meg még viszek egy nagy pólót is... :roll:

Novellázok nektek egy kicsit :lol: : voltam vizsgálatokon a klinikán.(az I.sz. nőin fogok szülni) de elmondom az előzményeket, hogy értsétek: a nőgyógyim (Gábor) nem szüleszt, úgy tudtam meg a védőnőtől, h majd egy másikhoz fog majd az utolsó hetekben átirányítani, aki a klinikán dolgozik(vmi János).ez még okés eddig. mikor vizsgálatokra kellett mennem a fiához irányított, aki ott a klinikán dolgozik(András), mert ő adta a vizsgálatokra a beutalót, majd amikor azok elkészültek, szépen átadta apukájának.(mert ugyebár egy XVIII.kerületi orvos nem adhat beutalót egy VIII.kerületi klinikára csak úgy). eddig ez is oké.
Tehát én felhívtam Andrást, elmondtam milyen vizsgálatokra küldött az apja,megbeszéltük 3/4 8kor bedenszelek a klinikákra, mikor odaérek felhívom, kezembe nyomja a papírokat oszt mehet vér-vizelet-ctg. Miközbe írta a beutalóimat:
- "De aztán mostmár többet lássam errefelé kisasszony!"
(nézek rá nagy szemekkel, h miről beszél)
- " Hát tudja: szülőszobalátogatás, ismertetés stb..."
És akkor leesett: - "Jaaaaa! hogy önnél fogok szülni???"
- " Hát..ööööö...nem beszéltek erről édesapámmal?.....vagy ha gondolja nem muszáj nálam, ha másvalakinél szeretne itt a klinikán, akkor nincs akadálya..."-mondja szabadkozva.
Hát így "találtam" rá a szülészemre.. :lol: örülök, h nála fogok, mert az elejétől fogva ismerem, meg az összes leletem meg van neki, és amúgy is nagyon jófej...csak én nem is gondoltam, h ő már orvos, olyan kis fiatalka.. :oops: :lol: mondta, h ha végeztem, csörgessem meg és üljünk be a rendelőjébe, mert biztos van kérdésem. Hát én rázúdítottam mindent... :lol: megbeszéltük, h mikor induljak kórházba, mik a jelek, h semmiképp nem kérek EDA-t( ő erre boldogan bólogatott - nem szereti az EDA-t) én meg úgy vagyok vele, nekem semmiféle ember ne dugdosson tűt a gerincembe,mégha aranykezű akkor se. megbeszéltük töviről hegyire a gátmetszést-varrást......és persze megvizsgált.majg közölte: MEGRÖVIDÜLT a méhnyak. hát mondom ez király..kicsit korai így a 34.héten :? azt mondta pihenjek...(ja, a kismanók meg majd főznek, takarítanak helyettem) :? . A ctg jó lett, bár ezt nem fejtette ki részletesen. nekem a szeizmikus mozgásérzékelő jutott róla eszembe, amikor a földrengéseket mérik.. :lol:
Úgyhogy mostantól hetente megyek ctg-re... :? amúgy ezt igen vicces vizsgálatnak tartottam :lol: ott ültem még 4 kismamával fél órán át,( mert egymás mellett 5 készüléken nyomják egyszerre,) fogtuk a kis korongot a pocakon, a gép meg csak úgy köpte a papírt .....néha bejött a nővérke, ránézett a papírokra, akinek nem ugrándozott a görbélye, meglökdöste a hasunkat, hogy "ne most aludjon az a kölök..." :lol:
voltam védőnéninél is, nagyon csípem, sajnálom, h váltanom kell. (a költözés miatt: átirányított egy XIV.kerületihez).azt írta a terhes kiskönyvbe: "csak így tovább!" :lol:
No nem untatlak titeket tovább... :lol:

Többiek merre jártok? Vizsgálatok?
Remélem mindenki jól van! :) Vigyázzatok magatok! :)

Kép
pocimaci
 
 


Ma voltunk 4D UH-n, kistücsök jól van. Teszek pár képet:
Kép Gondolkodom
Kép Cumizom
Kép Kacsókám
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ja és azt nem is mondtam, hogy Noelnek szép, nagy 1.22 cm-es kukija és 5.7 cm-es talpacskája van. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


pocimaci: nyugi,nekem már a 20. héttöl rövid a méhnyakam :?
aida: nagyon édi a kis Noel :lol:

Mi jól vagyunk, bár én annyira nem szeretem a hideget és a kis Törpe se. ilyenkor nem nagyon akar mozogni, melegbe aktivabb. mostanság sokat csuklik.
tegnap azt álmodtam, hogy megszültem. gyorsan, ügyessen, fájdalom mentessen :lol: :lol: . jó lenne, ha élesbe is igy zajlana :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!
Én is abban reménykedem hogy gyors lesz és problémamentes.Igyekszem vele egyezkedni hogy ügyes legyen!
Aida!Nagyon cuki a Noel baba!!!!
Én az elmúlt 4 napban kezdtem el napi egyszer érezbni hogy csuklik!De olyan jó érzés.Na meg éjszaka én is egyet csuklok és kész.
Legyetek jók!vigyázzatok magatokra!Valószínű én összeszedtem valami hülyeséget!De az is lehet hogy csak megfáztam!Teáztam egész nap a kaja nem is kellett!
Kellemes estét!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Zsuzsi!

Azér ha nem múlik nézesd meg dokival!Nehogy baj legyen!

Aida!
Ez is egy remekül sikerült 4D!!!Nagyon jól látszik Noel!!Hihetetlen!!

Mindenkinek gyors és problémamentes szülése lesz,nyugi! :wink: :lol:

annus11
 
 


A két vezetéknév mellé a két keresztnév ugye már buta?

Minap énekeltem picúromnak:
"Olivér légy merész,
légy ügyes és tettre kész,
így nem érhet semmi vész,
hidd el kicsim!..."

Innen jutott eszembe h kislány koromban mennyire tetszett az Olivér név.. de a Noel már marad. És milyen jól összecseng. :D
Noel Olivér - Noli Oli :)

Esetleg lehetne Szanyi Noel Olivér.. apa soha nem menne bele.. :roll:
Tóth-Szanyi Noel Olivér.. :? Juj ez már vészes. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

És az már eldöntött tény h 2 vezetékneve lesz a gyereknek?Lehet csak én enm emlékszem :oops: Ez a férjezett neved?És a férjed is felvette a tiedet?

annus11
 
 


Nem vagyunk még házasok, de az sem számítana ha igen mert se én se ő nem szándékozik felvenni a másik nevét. :)
Én ragaszkodom a vezetéknevem tovább adásához. És a párom is. :) Nincs más út.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Jöttem be kukkantani :D Örülök,hogy mindenki jól van.

Aida:Noel baba nagyon aranyos :D

Mi jól vagyunk hál istennek.Ma eléggé borús idő van és hideg is :cry: Persze vártam,hogy hűvös legyen,de hirtelen lett így nem nagyon van még meleg felsőm :cry: Én is remélem,hogy mindenkinek gyors és fájdalom mentes szülése lessz :D A héten megyek nőgyógyászhoz kontrollra.Az apaságit is elkéne már intézni,mert csak úgy szaladnak a hetek :shock: :D

Remélem,hogy mindenki jól van.Vigyázzatok magatokra és a babókra!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida!

Ja értem!!!Amúgy én is sokat gondolkoztam hogy kéne továbbvinni a nevemet...mert 3 lány mellé csak 1 fiú van a családban,és egyenlőre nem úgy néz ki h nagycsaládos lenne :roll:
Viszont azt nem tudom h esetleg egy 2.fiúnál kérhetem e azt h az én vezetéknevemet kapja...lehet h ilyet nem lehet,még akkor se ha beleegyezik a férjem?

De akkor nálatok marad az 1 keresztnév,szerintem úgyis szép lesz :wink:

annus11
 
 


Annus:
A gyerekek vezetéknevének meg kell egyezniük. Kaphatják a Te vezetékneved, de akkor mindegyiknek azt kell.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

Ettől féltem.... :wink: :lol: Na nem baj,akkor öcsémre marad ez a nemes feladat :wink:

annus11
 
 


Hát igen, ha van fiútestvér feleslegesen ezen gondolkozni. Nálunk vagyok én meg két nővérem, édesapám öccse meghalt fiatalon, a bátyja már nagyon idős és soha nem volt és nem is lesz gyereke, nővérének ugyan van gyereke de ott az apa nevét kapta. Így a Szanyi név általunk szépen kihal. Hacsak én a konok fejemmel tovább nem adom. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aha,hát igen.Nálunk apumnak nincs testvére...ja és neki is 4.gyerek lett fiú.Szóval ha egyszer öcsém arra adná a fejét h megnősül v gyereke lesz akkor se bizti h lesz fia aki továbbviheti a nevét...Na persze az se bizti h nekem meg 3-4 fiam lesz.Anyai ágon is szinte csak lányok vannak :wink:
Amúgy szép dolog h gondolsz erre!

annus11
 
 


Mindig úgy éreztem, hogy édesapámnak ez fontos. Ezért érzem "kötelességemnek".

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Na megjöttem!!!
Hihetetlen de van egy 8,9 mm babócám és dobog a szive is!!!!Nagyon szépen megnőtt,a doki is megdícsérte!Alig tudtam elhinni,csak kamilláztam ott.A villamoson meg majdnem bőgtem,bizti néztek is hülyének :lol: Legközelebb 3-4 hét múlva kell csak mennem,kúpot még a 11.hétig kell dugdosni.Na és itt a 2.sztárfotó Maszatkáról!

Kép

annus11
 
 


Annus: úgy örülök nektek :D :D :D :D :D
Jó lett a sztárfotó :wink: :D :D :D :D

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Annus, Maszatka nagyon fotogén. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


annus Gratulálok :)
Remélem mindenki jól van a rosssz idő ellenére..

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia Annus!Gratulálok!!!!De miért kell kupoznod?Vigyázz magadra!!!!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Köszi!

Csak elővigyázatosság miatt,mert tavaly volt egy vetélésem.Így nyugodtabb is vagyok,már az elejétő kapom.

annus11
 
 


Értem!Akkor meg pláne nagyon vigyázz magadra!

Kép
mné zsuzsi
 
 


sziasztok!
Ajánlom figyelmetekbe a következő homokozót!Illetve ha van időtök akkor nézzétek meg a többi termékemet is!ha valamelyik érdekel benneteket,akkor írjatok privát üzenetet!
92785671

Kép
mné zsuzsi
 
 


hát ez nem jött össze ez a Vatera.hu oldalon egy termékkód!Kagyló formájú homokozó!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon el van tűnve mindenki :( máskor ha bekukkantok, annyi az olvasnivaló, hogy nem győzöm...
Mindenki jól van?

Nekem most a legnagyobb problémám, hogy nem tudok választani a nevek közül...Annyi minden szóba jött már, és egyiket sem találom "a tökéletes" névnek....Illetve szinte napról - napra változik a véleményem :shock:
Még van időnk - hátha megálmodom addig :lol:

Üdv, Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Aida: annyira jók ezek a 4d-s képek!!!:) milyen szép baba-arca van a fiadnak, már most! Amikor én voltam, még egy kicsit "fura" arca volt Emmusnak... :( (anyu szerint: kis zombi) :lol: Nekem nagyon tetszik a kettős név! Különleges, és nem találkozol vele szembe nap mint nap.....(merthogy nekem "tucat-vezetéknevem van", és az nem túl jó.)

Annus: hogy rohan az idő! lassan te is pocakot növesztesz! :lol:

Zsuzsi: remélem már jobban vagy! :roll: nekem is szokott csuklani, vicces érzés....én csak úgy hívom: dobol.. :lol:

reni, rennye, és a többiek merre vannak?????

A héten voltam a kutyuval állatorvosnál, és majd meg kell műteni a fogait, mert be vannak gyulladva.. :cry: kapott antibiotikumot, h lemenjen az ínygyulladás, mert addig nem műthetik.. :cry: szegény, enni is alig bír... :cry:
Hétfőn voltunk ismerős házaspárnál (3 tündér kislányuk van: 8,-5,-és 2 évesek), ő is a sote I.-en szült és egy csomó jó tanácsot adott. a három lány simán kitesz egy osztálynyi fiút :lol: nagyon elevenek voltak.. :lol: nem értették én miért nem tudok velük bukfencezni a szőnyegen.. :lol:
mostanába nagyon nyilall a hasam, de csak bal oldalt, mint amikor az ember fel van fázva :? nem tudom mi lehet :? ez, majd a jövő héten megkérdezem a dokit. na meg az állandó hőhullámok...itthon mindenki falramászik tőlem :lol: : lecsavarom 17fokra a fűtést, Laci pulcsiban ücsörög(szegény :) ) rólam meg szakad a víz.... anyu azt mondta, azért mert kicsit több a vértartalékom a baba miatt.. :o

No megyek, vacsiidő! :lol:
MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA(+A BABÓKRA)!!!!! Undorító nyálkás, taknyozódós idő van... :?

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!

Pocimaci! Ari vagy, hogy hiányolsz, köszi :P . Én megvagyok, csak olvasó üzemmódban. Szoktatom a fiúkat oviba-bölcsibe, aztán nem vagyok itthon szinte egész nap, mert Norbi 9-13.15-ig van bent, és fél4-re megyünk Leviért, addig meg nem mindig jövünk már haza, inkább sétálunk. Már mindketten bent alszanak. Nekem meg bazi elszomorító az üres lakást nézni, úgyhogy én meg egyedül azért nem jövök haza. Csak bedepiznék itt egymagamban. :oops: Szóval 9-16-ig az utcán élek :lol:

Közben átestek a fiúk egy hányós hasmenéses víruson, megünnepeltük Norci második szülijét, jól becsokitortáztunk. :lol: Ilyenek.

Szép Noel baba.

És szép Maszatka!!

Tudjátok, leesett az állam. Sokan közületek mindjárt szültök!! Na jól megaszontam. Szóval miután olvastam Pocimaci sorait a has-nyilallásról (de béna szó :? ), megnéztem, hanyadik héten van ez nála(d), és felderült az arcom. Ez lehet már jóslófájás is akár. :D
Olyan izgi...... 8) :D :D :D :lol:


Kriszti!!

Mik azok a nevek amikre már gondoltál/gondoltatok?? Nagggyon kíváncsi vagyok :)

Nem jut több most az eszembe, bocsi :oops: :oops:

Szép estét!!
Szép estét!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi, de muszáj volt.....

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Rennye!
Hasonlítanak a gyerkőcök!!!!Kis macsók már most is :wink:

Én meg ugye pihizek ezerrel,most taknyos vagyok,a héten már 2szer volt migrénes fejfájásom....másnak is volt ilyen?Persze mindig estére jön,így alig alszom éjjel.Tegnap társult hozzá egy jó kis cicifeszülés,azt hittem le is esnek anyira fájt :roll: Ma ahátamba nyilalt bele vmi...de az már elmúlt :lol: Szóval pihi pihi,a lakás meg szalad mellettem.....


Kriszti!
Milyen neveken gondolkoztok,szerintem írd le nyugodtan,hátha már az is segít h látod vagy elmondjuk melyik kinek és mért tetszik.Az a baj h én is gondban vagyok...azt hiszem h még nincs meg az a bizonyos név....persze ötletek vannak,de én még ráérek :wink:


Akkor most ki fog legközelebb szülni??Jelentkezzen :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, nővérem az első terhességével az egész első trimeszterben fejfájással küzdött. Ilyen tényleg van sajnos. Kinek hogy jönnek ki azok a fránya hormonok.

Én egyelőre még egyben maradok remélem. :) Tegnap bementünk kórházba fájások miatt, de még mindig semmi változás 2000-es az érték és Noli jól érzi magát. Most dec. 18-ra jött ki a szülés várható ideje. Meg ez az orvos is mondta, hogy kezdjem el szedni a Cordaflexet. Napi 2-őt szedni fogok most már.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Pocimaci!
Én már jól vagyok,szerencsére gyorsan túltettem magam rajta.Sok teát ittam.
Az én férjem is nagyon fagyos,ő mindig be van öltözve én meg nembirom elviselni a meleget.Egyfolytában szellőztetek.

Kép
mné zsuzsi
 
 


kriszta: ird le a neveket, mi majd szavazunk :wink: . még mi se döntöttük el. férjem a saját nevét akarja én nem :?
pocimaci: nálunk is ez van. párom meg akar fagyni én meg föni :roll: . ha ö tüzel a kandallóba, éjjel nem tudok aludni, állandóan felébredek, mert melegem van, ö meg nyugodtan alszik. de tegnap nem tüzeltünk és olyan jót aludtam :lol: :lol: :lol: :lol:
jósló fájások már nálam is elkezdödtek :? :? :?
rennye: nagyon helyesek a fiaid :lol: :lol:
annus: nálam pont forditva történt. nagyon migrénes vagyok, receptes gyógyszert szedek. a terhesség alatt meg semmi migrén, fejfájás /kivéve 2 alkalmat/
aida: mire van az a cordaflex?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


A Cordaflex hivatalosan vérnyomás csökkentő, de
"A Cordaflex hatóanyaga nagy dózisban gátolja a tolófájásokat, ezért fenyegető koraszülés esetén az uterus relaxációjára is sikerrel alkalmazták."
tehát a túl korai méhösszehúzódásokat gátolja. Olyan mint a magnézium, csak annál sokkal brutálisabb méhizomlazító.

A vérnyomás csökkentő hatását pedig normális vérnyomás esetén nem fejti ki, így az én 100/50-es vérnyomásom elvileg már nem csökkenti tovább. Hát még jó hogy nem. :D

Még nem kezdtem el szedni, ma nagyon jó napomat élem megint, majd ha megint lesznek alhasi fájdalmaim akkor rákapok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Timi, Te hogyan írnád le a jóslófájásokat? Méhkeményedéssel jár? Mert én igazából azóta sem tudom, hogy az a tegnap előtti méhkeményedés nélküli alhasi-deréktáji fájdalmak korai jóslófájások voltak-e nálam. Igazából az orvos sem mondta meg mi lehetett.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


jobb esetben bekeményedik a pocim /olyan, mintha a baba nyomná ki magát/, rosszabbik esetben bele is nyilal, görcsöl.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: