Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom a többség UFÓ-t vár! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Íme egy mai kép (12+5)!
Mindene megvan! Orrcsont ok, nyakiredő ok! Jelenleg rendellenesség nem látható! Fejlődik ezerrel! :lol:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Szöszke - Édi a baby!

Sensi - ÉN is minden éjjel legalább egy órát vergődök, mire visszalszom. Legrosszabb esetben olyan éhes vagyok, hogy elkezd hányingerem lenni, így muszáj elrágnom 2-3 kekszet. Ettől aztán még inkább felébrdek... katasztrófa! SZerintem már most szoktat a lurkó ahhoz, hogy egy jó darabig nem fogok igazán jót aludni. :?

Velem ma sem volt semmi extra. Holnap továbbképzésre megyek és betöltöm végre a 12. hetet. Már csak 5-öt kell aludni és talán nekem is lesz UFO-s képem! :D
Hulla fáradt vagyok! Bocsi. Jó éjszakát!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

Sensi!
Itt is lehet kapni olyasmi könyvet, Pocakosnapló és babanapló címmel is. nekünk van, még Ábinál kaptam, de valahogy sajnáltam beleírni, így üres. Viszont a képeket nézegetem (4D-s Uh képek vannak benne) :lol:

Kalózlány!
Köszi! Én is remélem, h írásban is megkapom a vérteszt eredményét. persze már a telcsis infónál megnyugszom :D Mint irták a lányok, a vas okoz székrekedést. Nekem is a rostos gyümilé vált be, bár még azért nehéz.

Barifelhő!
Nekem a 12 hetes Uh papiron CRL 50mm és 12. terhességi hét szerepel. Most a vértszten a CRL alapján 11+4 naposnak mondták. Vagyis Szegeden csak "egész napokkal" számolnak, kerekítenek. Összenéztem Ábi Uh leletével, Ő nagyobb volt egy picit. (talán mert pocaklakó kiscsaj??!! :lol: :lol: )
Próbálj meg nem félni :lol:
SOK BOLDOGSÁGOT előre is!

Dragonfly!
Sajnálom a rosszullétet, kitartás!!!!

Andi!
A babamozi az babamozi és nem genetikai UH! Én legalábbis ezt gondolom. Mi azért akarunk menni, h apa láthassa a babát. Persze kíváncsi vagyok Ábel mit szól hozzá :lol:
Nekem azt mondták, h mindenkinek indokolt lenne a vérteszt. A legtöbb beteg baba 25-35 év közt születik, ahol ugye nincs javasolt genetika..... A szomorú az ,h önköltséges.... (szerintem sokat spórolhatna ezen az állam, a beteg gyerekek gyógyítása sokkal többe kerül)
Mi is a Bolgárkerékben voltunk, Sejtbank KFT.

Marek!
Kölcsönösen nyugtassuk meg egymást!!!!!! Mi is 29-én megyünk a 2. vérvételre (9-15 óra közt lehet menni) Az AFP-s vérvétel nekem is 21-én lesz!!!! :lol: :lol: :lol:
Én csak azon agyaltam, h pont máj. 1-én lesz a 2. nap, amikorra eredményünk lesz és így vajon megkapjuk-e.
Tudsz valamit az eredményközlésről?? telcsi aztán írásban is??????
Igen, könnyen megtaláltuk. Jó a mitfahrer :lol: :lol: :lol: Korábban odaértünk (50 perccel előbb) , bementem , megcsinálták és mire az időpontunk szólt már robogtunk hazafelé :D

Nyugtonmalac!
Szuper hírek!!!! Azért próbálj pihenni is!!!!!

Szöszke!
Nagyon voltál-vagy :) SOK BOLDOGSÁGOT!

Bettike!
Aranyos! És KISBABA nem ufó...

Panaszkodom kicsit, ugorjátok át!
A 12. heti Uh leletemen rajta van, h keressem fel a genetikust, a korom miatt. Kaptam beutalót is hozzá. Mi eldöntöttük a férjemmel, h vérteszt. A dokim tud róla. Felhívtam a genetikust és megkérdeztem, h a vérteszt ellenére is javasolt-e Nála megjelennem. (gondoltam megkérdem, nehogy bajom legyen belőle). Hát mit mondjak számomra elfogadhatatlan hangnemben beszélt velem a nő. Közölte, h nem vagyok tisztában mi az az integrált teszt és a vérőnőnél irjam alá, h válalom a down kóros babát. Erre közöltem vele, h egészséges a kisbabám és letettem.......
Nagyon elszomorodtam. AZ a baj, h Szegeden nincs más genetikus. A férjem szerint én vagyok a dinka, miért kételkedem a babánk egészségében. Persze nem kételkedem, csak nem szeretném, ha hátrányubk lenne abból, h nem megyek el a genetikus csajhoz. Ezek után prersze nem megyek el....
Bocsi, de jólesett kiirni magamból!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

 
 

Jó reggelt!
Végre itthon vagyok és ki tudok takarítani! Meg ki tudtam magam aludni. :lol: Este megkértem a zuram, hogy ma reggel kivételesen ne kérdezze meg, hogy hol a gombfoci csapata, kérek e kávét és melyik pólót húzza fel. Mondjuk azért kétszer bejött így is, de azért sikerült fél kilencig aludni (tízig terveztem :lol: de azért ez is jó).
Lányok
Nektek van pisijárat éjszaka? Az első terhességnél pezsgőt bontottam, ha csak kétszer kellett kimennem, most meg már hetek óta végigalszom az éjszakát :roll: Nem mintha zavarna, csak olyan furi..
Zsuzsu
Mintha azt mondták volna, hogy írásban is küldik az eredményt, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
A genetikussal meg ne foglalkozz. Mondjuk elég durva, ha egy orvos ilyet mond... :roll: Ezek után én se mennék el!

marek
 
 


Zsuzsu! Ez a genetikus a Horváth Emese volt??? Velünk nagyon rendes volt... Akkor nem értem.

Tündériek a képek! :) Pocakosfotókat is lehetne?

Nekünk a 4D-n mondták hogy ez nem genetikai vizsgálat. Alá is íratták hogy ezt elmondták... Mi Pesten a Genesisben voltunk. 12 e-be került.

Nem tudom mikor jövök legközelebb. Eléggé fáj a hasam még mindig. Ülni sem nagyon birok. Létezik hogy a gátizomnak izomláza legyen? Ha igen akkor mitől??? Mert ott érzem a fájdalmat...

Kép

Kép
perdo
 
 


Perdo
Ott nekem is szokott fájni, de csak amikor front van. Hogy neked mitől fájhat azt nemtom :roll:
Intim torna esetleg nem segítene? Én könyvből próbálkoztam, ment is a dolog egy ideig, csak aztán meguntam. Én ilyen lusta fajta vagyok...

És én is szeretnék már pocakfotókat látni! Légyszi rakjatok fel, aztán ha itthon lesz a gépünk, akkor én is rakok...

marek
 
 


Sziasztok!

Zsu! Ne foglalkozz a genetikussal. Lehet, hogy a korod miatt amniocintézist akarna csináltatni, de nem igazán értem, miért. Annak a vetélési lockázata 1% körüli, ha meg a vérteszted alapján a beteg baba esény 1:1000 (0,01%) alatti, akkor nagyobb esély, hogy a vizsgálattól lesz valami baj....ha attól boldogok, írd alá, hogy vállalod a beteg baba kockázatát, k...ja be. Persze erre a genetikus azt mondja a kromoszómavizsgálat 100%-os eredmény, a vérteszt 95. De a vérteszt után a biológus elmondja javasolnak-e további vizsgálatot.
Az a fontos, hogy nyugodt legyél! Nem értem némelyik orvos/nővér(uh-os doki, stb. miért bunkó a kismamákkal - ők tudják a legjobban, hogy nyugalomra van szükségünk! És pozitív hozzáállásra!

Nekem is április 21-én vesznek AFP-hez vért (Uzsokiban), de én mintha Nálatok előrébb lennék (az lesz 16+2 nap). Vagy nektek az integrált genetikához veszik akkor magánhelyen?

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Én most nem értem ezt az afp-t mert április 21-én ultrahang szerint még csak 15 hetes leszek, menstruáció szerint leszek 16+1. Most akkor melyik kort kell nézni az afp-nél? Mert az integrált teszt második vérvételére egy héttel később kell menni. Ott egyértelműen azt mondták, hogy az uh szerinti kor számit... :roll: Valaki világosítson fel légyszi!!!

Én még mindig itt ülök a gép előtt pizsamában :oops: Asszem ma sem lesz takartás... :lol:

marek
 
 


Szaisztok!
Nincs sexibb egy pizsiben takarító kismamánál :D

Tudom én is, hogy a 4d az babamozi és nem genetikai uh, csak a dokimról írtam, hogy konzervatívságánál fogva az a véleménye a 4d uh-s társaságok többségéről, hogy igazából nem jó uh orvosok és felelőtlenségnek tartja magas szintű képzettség nélkül folytatni ilyen tevékenységet. Ennyire nem is érdekes, ő maximalista magával, a munkájával és valószínűleg az egész orvos társadalommal szeben....én azért most is fogok menni 4d uh-ra! :lol: Sőt, alig várom, hogy menjek!!!!

Marek! Én is így vagyok a pisiléssel! Egyszer sem kelek fel azért, mert kell. barbival én is rohangáltam, egész éjjel úton voltam. Most akkor pisilek, ha a gyerek miatt fel kell kelnem.
Lehet, hogy már megedződött a belsőnk! Vagy tényleg, így készít fel a szervezetünk az óránkkénti kelésre :x Az azért elég durva!

Holnap megyek uh-ra! Már annyira várom! Biztosan minden ok, de azért majd besz@rok, úgy izgulok!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem túl jó dolog történt tegnap! Délután elkezdtem vérezni, azonnal ezerrel a klinikára, ahol két doki is vizsgált. Mondták, hogy mindent rendben találtak, utána megnéztek ultrahangon is. A Mazsola nem mozgott, a doki szerint aludt, de a kis szíve vert.És a doki szerint ez a lényeg.
Most min. 1 hét fekvésre vagyok ítélve, persze nem annyira szigorúan, de mindenképpen itthon kelllenni.
Most két dolog idegesít: miért nem mozgott tegnap az ultrahangon????
most reggel miért nincs rosszullét, hányinger?????
Szóval a nagy nyugalom, hogy minden rendben eddig tartott, bár mondtaa doki, hogy ne idegeskedjek. Avér sem volt élénkpiros, és görcseim se voltak, szerinte ez nagyon bíztató. Valószínűleg egy vérömleny, vagy a lepény egy kis darabja levált, viszont az uh. minden rendben volt.

Iszonyúan megijedtem!!!!!!!!!!!
Most nincs semmi, de este még volt barnás folyadék, de minden pisiléskor rettegek, hogy mit fogok látni!!!!

Járt már valaki így?????

Kép
kalózlány
 
 


Kalózlány!
Pihenj nagyon sokat!!! Mikor kell visszamenned?
Szöszkével is valami hasonló volt...nem??? :roll:
Vigyázzatok magatokra!!!!!

marek
 
 


Kalózlány! Nagyon vigyázz magadra! nagyon pihenj!!!
Elképesztő, hogy mennyire kell figyelnünk magunkra!
Vissza kell menned?
NAgyon drukkolok és írj, ha lekitámasz kell! Online vagyok!

Andi
Kép
handrea75
 
 


köszi az aggódást, nagyon jól esik!
Azt mondta a doki, hogy csak akkor menjek vissza, ha nem múlik el a vérzés/barnás folyadék, vagy ha nem érzem magam jól. amúgy egy hét után ha jól vagyok akkor mehetek dolgozni. de light-osan.
Azt is mondta, hogy valószínű most veszi át a méhlepény a szerepét, és ez is kiválthatta a vérzést.
Tehát most megpróbálok minél többet feküdni!

Kép
kalózlány
 
 


Marek! Elvileg az uh szerinti kor számít (kivéve, ha 1000%, hogy mikor fogant a baba- pl. lombik)
Az AFP-nél ráadásul fals eredményt ad, ha nem pont betöltött 16. héten csinálják (meg amúgy is csak rosszakat hallottam a vizsgálatról - nem pontos, nagy a szórás, eltérő eredmények, stb. - persze a dokim szerint fontos és mérvadó az eredmény, pár országban nem is csinálják.)

Kalózlány! Pihenj sokat! Reméljük nem lesz baj! Főleg mivel már túl vagy a 12. heten (vonalzód szerint). Nem mindig mozog a baba, szívhang a lényeg. Nálam is csak akkor mozdult meg 1 hete, amikor a dokim szerint leért az adrenalin - az én izgalmam miatt- jó pár perc eltelt.

No, dolgozom tovább....tele hassal.
Perdo! (és Ti, akik elmúltatok 13 hetesek :) ) Rajtad is úrrá lett az éhség-rémség? Eddig alig ettem - hányingerem volt egész nap - most meg2 óránként éhes vagyok, és enni is tudok - eddig pár falat után megundorodtam.
Mérleg még nem mutat többet, szerencsére (májusi védőnő-randimig hízhatok 2 kilót)

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Akkor tényleg az a legtöbb, amit tehetsz, hogy sokat fekszel, és próbáld a lelked is megpihentetni, szerintem az is sokat számít majd!
Igyál egy finom teát mézzel és citrommal, nekem az a lélekmelegítőm! Valaki tud neked segíteni pl. főzni?

Andi
Kép
handrea75
 
 


Kalózlány!

Ugyanez volt velem a héten, de én még csak a 10. hetet töltöttem be, úgyhogy én még kaptam hormonbogyót (Utrogestan).
A pihenés mellett mindenképpen igyál -kb. 3-4 órára elosztva 2dl vízben feloldott 1000 mg-os C-vitamint, mert a C-vitamin elősegíti a seb gyógyulását.
Én kedd délután kezdtem vérezni, szerda délben már nem volt semmi az alkalmazott dolgok miatt. Ettől függetlenül egész héten itthon maradtam, nem mentem tanítani. A wc-n történő bugyivizsgálattól meg ne félj...ki kell tisztulnia a felesleges vérnek. :(
szöszke
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


Sziasztok!

Kalózlány! Tegnap nekem sem mozgott a bébi! :wink: Szerintem csak aludt! :wink:
Az enyém bizti, mert 4-kor keltünk, aztán mire dokihoz értünk és vártunk egy csomót szerintem bealudt! :lol:

Ma voltam védőnől, megvan a kiskönyvem! KÉK! :lol:
Meg el kellett rohannom 12 hetes vérvételre! Ezzel is Down-kórt szűrnek! Nálatok is van ilyen! :lol:

Peva! Én is úgy érzem mint te! Apjuk valamelyik nap meg is jegyezte, hogy nekem mindig van a számban valami! :lol:

Ez a pisijárat már sosem változik meg! :?: Bár igaz, már 1-gyel csökkentettem a számot! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Én eddig a sűrgősségin ültem anyukámmal. Remek volt. Ott is kellett hagynom a kórházban, úgyhogy most rettentő nyugodt vagyok.
Csak azt nem tudom, hogy mi jöhet még? Valahogy nem érzem, hogy rászolgáltam erre a sok sz@rra amit kapok az élettől. :cry:
Bocs, tudom, ez az én nyomorom. Asszem megyek és csinálok valamit, ami eltereli a figyelmem.
Majd jövök, ha jobb lesz... :arrow:

marek
 
 


Sziasztok!

Kalózlány - Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen. És miért ne lenne, ugye! CSak tényleg pihenj sokat és fogadd meg a többiek tanácsait!

Marek - Nem hiszem, hogy bármelyikünk is rászolgálna a bajokra, ami ér bennünket, de túl kell őket élni. A párom azt szokta mondani (kicsit morbid), hogy ami nem öl meg az erősebbé tesz. Ha egy kicsit árnyaljuk akkor azért van benne igazság. Szerintem. REmélem anyukád azóta már jobban van! Szorítok neki!

Pisijárat? Én a terhesség előtt is legalább egyszer mentem minden éjjel. Nem tudom mi az oka, szervi problémám sose volt. CSak ilyen kis pisis vagyok. :lol: Annyi, hogy amióta ketten vagyok, azóta kétszer-háromszor megyek, attól függöen mennyire vagyok fáradt.

Evés? Hát, nálam nagyon hullámzó. Vannak napok, amikor 2 óránként rágnom kell és van amikor meg alig bírok legyűrni valamit.
Ma pl. sóska ehetnékem volt, csináltam is egy adagot. Biztos nem volt elég vasam. :)

Még nem tudom mmit csinálunk a hétvégén. Ti?
Mindenkinek kellemes hétvégét és nyugodalmas pocaknövesztést kívánok. (MÁr csak 4-et kell aludnom az uh-ig!!!! :D )

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

Marek!
Nálam van pisijárat! Szerencsére már nem két óránként! :lol: Asszzem átolvasom a prospektust amit a vértesztról kaptam :oops: :oops:
Nehéz meghatározni a pontos kor, ezen kár agyalni. Nálam is van több nap eltérés, de ugye nem tudjuk a pontos fogantatási időt. Lehet viszonyítani a mensihez és a baba méreteihez....

Perdo!

Nincs más genetikus tudtommal Emesén kívül. Talán mert Ti magánban voltatok, na meg Te nem pestre mentél genetikára.....
Érdekes, a dokink támogatta a pesti genetikát...
Alakulnak a dolgok a pocakban. pihenj és jobb lesz! Kitratás!
Dórit vittétek babamozizni???

Peva!
Én úgy tudom, a hasbaszuri vetélési kockázata 4 %!!!! Nekem már volt egy vetélésem-igaz az első harmadban-, de nem kérek belőle...Ha minden eredmény OK, akkor feleslegesnek tartom. Mérlegeltünk a férjemmel és kevés dolog szól az amino mellett, sokkal több ellene...

Ápr. 21: vérvétel (AFP, vérsoport meghatározás, toxoplazmaszűrés, általános vérkép, vizeletvizsgálat)

Ápr. 29. genetikai vérteszt második vérvétele....


Remélem érted :D Az AFP -t a 16. hétben szokták. A nana.hu kalkulátora szerint én 21.-én 16+0 leszek.
(nekem Ábival 12 lett az AFP. , állítólag 8-80 a referencia. paráztam kissé, de egészséges)

Andi!
Mennek a drukkok, várunk a hírekkel! Tuti minden OK!!!!!!!

Kalózlány!
Nálam is alig mozgott pocaklakó a 12. heti Uh-n, de épp sziesztaidőben voltam (13:45) . A dokim kicsit rázogatta a pocakom, h megnézhesse a nemét, de eléggé szégyenlős és lusti volt. Ha dobog a szíve, nincs baj!!!!!

Bettyna!
MÁr csak 3-t :lol: :lol: :lol:
én holnap fodrászhoz megyek (karácsony óta nem voltam) :oops: :lol: Amúgy a családé a 7vége. Állítólag a jövő héten már 20 fok meleg lesz, örülök, h előszedhetem a szoknyákat és Ábira sem kell egy kilónyi cuccot adni :D

Szép 7végét Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Marek! :cry: Anyukád azóta??? Remélem nem lesz semmi nagyobb gond! Szorítok!

Az éjszaka pocaklakó átvette az irányítást, hogy mikor alszunk, eszünk, stb.! :lol: Szoktat a drága! :lol:

Azért hogy rohan az idő! :shock:
Lassan mindenki már az AFP-nél tart! :shock:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Kalózlány!
Nyugi, minden rendben van! Később is előfordul, hogy alszanak, és akkor sincs semmi. A szívdobogás a lényeg, főleg, hogy gondolom az erőssége is jó volt, különben a doki szólt volna. Ne idegeskedj, minden rendben van. És rengeteg nő vérzik is terhesség alatt, és ettől még minden ok. Én is barnáztam 2x 2, ill 1 napot. És tudok olyanról, akinek 12 hetesen piros, bő vérzése volt, és múlt héten született meg az egészéges kisfia.

Marek!
Ne beszélj butaságokat! Próbálj a baba érdekében picit megnyugodni! Anyukádnak pedig szorítok, h rendbe jöjjön!

Bettike!
Aranyos a kis ufo-d! :)

Pisi!
Én általában 1x megyek ki, ez eddig is megvolt, baby nélkül. Most annyi a változás, h lefekvés előtt 1 órával már próbálok nem inni, és elmegyek vagy 2x tuti, hogy ne kelljen. Én másban érzek furcsaságot. Tök nehezen folyik ki belőlem a cucc, mintha már most egy 3 kilós gyerek ülne a hólyagomon, és el lenne zárva kicsit az útja, a végét már úgy kell kierőlködnöm. És kicsit tompábban érzem, hogy kell, és nem is olyan intenzíven...úgy értem tök sokat pisilek, és előtte nem is érzem, hogy ennyire kell. Tapasztalt valaki még ilyet? Bocs a részletes leírásért.

Velem semmi különös. A rosszzullétek mintha most megint nem lennének olyan intenzívek, de már nem izgulok miatta. Érzem (remélem), hogy minden rendben van. Ma betöltöttem a 10hetet, ez miatt is csökkenhet már a rosszullét, nem? Hihetelen, hogy így rohan az idő. nem rég még alig volt 4 hetes a vonalzóm, most meg már....két számjegyű a kora. Ha a maradék 30 is ilyen gyorsan telik el, az durva lesz. Már pedig nálam az utóbbi pár év csak úgy elröppent, úh nem hiszem, h most lassulna majd le az idő. Nemsokára azon kapom magam, hogy vm csomag ordít a kezemben. :D

Na ezt most elküldöm, és még az előző oldalt is próbálom visszaolvasni.

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Zsuzsu!
Köszi a jókivánságot!

Kalózlány, Szöszke!
Aranyosak a babyk! :)

Dragonfly!
Nekem is ugyanúgy nő a pocim, mint neked, csak előre csúcsosodik, oldalt nem vastagodom.

Hát csajok, most hirtelen begőzöltem egy UH-ért. Most gyorsan szétnézek, hogy mit találok itt Londonban, és ha mára tudok szerezni időpontot, akkor elrohanok. Múltkor keresgéltem és rémlik egy, ahol hétvégén is, meg hétköznap este 9-ig fogadnak. és állítólag nincs sorban állás. 100font ide-oda, nem érdekel. :P

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Hát...már itt is vagyok. Találtam egy studiot itt közel hozzánk, és rögtön fel is hívtam őket. 3-kor mehetek leskelődni. Nem vagyok normális, 105fontba fog fájni a türelmetlenségem. És most elkezdtem parázni is, hogy mit fogok látni. Nem akarok rosszat hallani, csak mosolyogva kijönni a képekkel a kezemben! Megpróbálom daddyt is elráncigálni, de nem biztos, hogy sikerülni fog...talán nem mondom meg hova megyünk. Lehet egyedül kell mennem.

Szorítsatok légyszi!!!

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!

Sensi - NA, mi volt???? Minden rendben ugye?!
Én a pisivel pont az ellentétét érzem sokszor. Úgy érzem, hgoy nagyon kell, alig érek oda, aztán jó, ha néhány cseppet ki tudok préselni magamból. Szerintem ez se egészen normális, de már az elejétől fogva ez van.

Marek - Anyukád????

Én ma háziasszony voltam. Mosás, főzés takarítás. Apa felporszívózott. :) A hős! CSerébe kapott ebédet. :lol:
Mindettől úgy kipurcantam, hogy aludtam vagy egy órát, most ébredtem. Bár az is hozzá tartozik, hogy reggel már fél 7-kor kukorékoltam. :?

További szép hétvégét!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok,

Sensi, majd meselj, ha vegeztel!!!! Milyen jo, hogy vegre lathatod te is kis Beenie-t :)

Betti, nem semmi, hogy milyen rendes kis haziasszony voltal...en nem is emlekszem, hogy az milyen volt mar.... :? kedden jon a takineni felmerni a helyzetet!!! Dejo, dejo!! :lol:

Kepzeljetek, azt almodtam, hogy lanyaink lesznek!!! R hordta oket kendoben a mellkasan, olyan szepek voltak :D

Mindenkinek, aki verzett, vagy barnazik.... PIHENES!!!!! es ne izguljatok! A nyugalom a legfontosabb!!!

dragonfly
 
 


Dragonfly - Ritkán, de megesik velem, hogy rámtör a tisztaságmánia és akkor le tudom küzdeni a lustaságomat. :D Meg így ketten gyorsan ment. NA, jó azért nem szokott megenni bennünket a kosz. :lol: Mindenesetre köszi az elismerést. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!
Megjöttem, és minden OK! Tökjó volt látni....bár asszem aludt, mert annyira nem mozgott. De a szíve zakatolt ezerrel. Azt mondta az ultrahangos nő, hogy minden teljesen rendben van. 33.9mm (a papírra 34-et írtak) és kaptam képeket is.
Nem örülök, hogy kifizettem érte 105 fontot, de ez van...most azért sokkal jobb. :)

Dragonfly!
Én is azt álmodtam, hogy lányom lesz! És a főnököm anyja is azt mondta még előtte, hogy szerinte kislány lesz. Úúúúgy szeretném, ha így lenne! Meg akarom nézni, hogy ez a méret mit jelent 10 héthez. Mert ha kisebb, akkor lehet lány, ha nagyobb, akkor meg nem. Bár igaz, hogy a méret alapján az Uh gép 10+1-et írt ki, pedig csak 10+0 vagyok. :?

Köszi a szurkokat! :)

Minden jót nektek!

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak semmihez sincs kedvem. A tegnapi tantványaim ma jöttek, aztán elmentem anyához a kórházba, most meg kitakarítottam.
Anyukám nincs túl jól, nagyon rossz volt látni, a fiatalos, sportos, egészséges anyukámat ennyire kiszolgáltatottnak.... :cry: Remélem jövő héten végre kiderül, hogy mi van vele.

Az ultrahangosoktól várom a beszámolót! Még benézek ma, hátha valaki ír!

Addig is megyek és levezetem a feszültséget Rubint Réka barátnőmmel :mrgreen:

marek
 
 


Közeben Sensie megérkezett! Gratula a jó eredményhez.
Valaki még ment ma délután uh-re nem? :roll:

marek
 
 


Sziasztok!

Marek: Jobbulást anyukádnak!

Sensi: Örülök, hogy minden okés volt az uh-on. :) És láttad a picurt.

Mindenkinek jó pocisimit és hétvégét!

Melus
Kép

Kép
melus071
 
 


Sziasztok!
Egész éjszaka nem aludtam, folyamatosan bőgök és baromi ideges vagyok. És ráadásul ismét fáj a gyomrom az idegtől. Ennyit a nyugodt terhességről. :cry: Az orvosok nem mondanak semmit, nekik ő csak egy az ezer betegből... ÁÁÁÁ hagyjuk.

marek
 
 


Marek!
Konkrétan mi a baj?
szöszke
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem dicsekedni...itt van Beenie! :)

Ja és képzeljétek itt egész reggel zuhogott a hó, egy rész meg is maradt...hihhhetetlen! :cry: Mostmár süt a nap, és elolvadt, de én beleőrülök ebbe az időjárásba. :?

Marek! Szurkolok anyukádnak! Légyszives próbálj ne idegeskedni, gondolj a babára!

És az Uh örömére csináltam új vonalzót is. :)

SZép vasárnapot!
Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Szöszke
Épp most műtik. Bélelzáródás. Szerintem már pénteken meg kellett volna műteniük, nemtom mi a francra vártak. Rákeres az ember az interneten és rögtön megtalálja, hogy ez az egyetlen, amit lehet vele csinálni, azt viszont azonnal kell. Péntek óta ezt olvasgatom, már azon gondolkodtam, hogy kinyomtatom a szakmai protokollt, amit találtam és beviszem a kórházba, hogy hátha valakit érdekel esetleg.
Ez a magyar egészségügy. Fél éven belül kétszer bebizonyították nekem, hogy mennyire lehet megbízni az orvosokban!!! Tudom, hogy hétvége van, meg tudom, hogy nem keresnek jól, de azért emberek életével talán mégse kéne játszani!!!

marek
 
 


Sziasztok!

Marek - NAgyon sajnálom, ami anyukáddal történik, de kérlek próbálj megnyugodni! Azzal, hgoy rágod magad, nem fogod tudni megváltoztatni a dokik hozzáállását, csak ártasz magatoknak. Nem hiszem, hogy ennek anyukád örülne. Gondolom ő is egészésges, csodaszép kisunokára vágyik. Jobbulást kívánok neki! Neked pedig sok.sok tüerlem és egy kis nyugit. Tudom, hogy nem könnyű!

Zsuzsu - Megszülettek a fotók, amiket ígértem. Nem vagyok túl fotogén... :oops: Megpróbálom őket feltölteni, de nem biztos, hgoy sikerül elsőre.

Sensi - Gratula az uh-hoz. Asszem a nyugalamad megér 105 ł -ot, meg ezek a fotók is! :D

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!
2 percem van benézni, gyorsan írom a híreket:
Tegnap én is uh-n voltam, minden ok! Édi kis ufónk van nekünk is, majd felteszem holnap a képet...
CRL43, nyaki redő 1,4, szivecske kalapált veszettül, egyébként az én babám is aludt... persze, du.5-kor mit tehet egy ilyen apróság?!

Nagyon megnyugodtam. Uh szerint 11 hetes vagyok, de tudom is, hogy későbbi baba. Majd meglátjuk, jön amikor akar. Az afp idejét nekem a 15. héten uh után mondja meg a dokim, május 3-án megyek újra.

Marek! Megy a drukk anyudnak, írj, hogy mi van, és sírj inkább, ne szorongj! Az nagyon gáz!

Üdv mindenkinek!

Andi
Kép
handrea75
 
 


Kép

Ez az egyik

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


És a másik közelebbről :oops: Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy csak úgy eltűntem. Kicsit sok dolgom akadt mostanában, és fáradt is vagyok. De ezt ismeritek Ti is.

Táblához: aki szeretné jelezni, hogy kisfiú vagy kislány lakik a pocijában, az dobjon egy PÜ-t nekem, legyen szíves, és akkor kékítem/ rózsa-színezem a babanevét rejtő tábla cellát. Esetleg kivehetem az ellentétes nemű baba nevet…

Zsuzsu: a genetikus csaj, akivel beszéltél, egy jó nagy bunkó! Jó, hogy nem mész vissza hozzá. Ha mész az integráltra, akkor ott kérdezd meg, hogy mit javasol, meg a dokidat is, és ha kell, akkor gyere fel pestre, vagy valahova tanácsadásra. Úgyis csak beszélgetés lesz belőle… Szerintem. Nekem legalábbis csak az volt az elsőnél, mikor az AFP nem volt jó. Pedig nem is mentünk el integráltra. Ja és csináltak egy plusz UH-t is. :)

Marek: „ment is a dolog egy ideig, csak aztán meguntam. Én ilyen lusta fajta vagyok...” :) Na ezzel én is így vagyok! hihihi

Szerintem az összes héthez kötött vizsgálatnál a korai UH szerinti hetet kell nézni. Én ezzel is számolok. De, hogy mit értenek 12. heti, és 16. heti UH-n azt nem tudom… Betöltött, vagy folyamatban lévő? (11+1-11+6-ig vagy 12+0-12+6-ig) Változó. Nekem az számít, amit a genetikain mondanak. A másik csak kiegészítő. Arra nem figyelnek annyira, mint amiért fizetek is. :S Ez van.

Kitartást a nehézségekhez! Anyukád jobban van? Ne idegeskedj! Ártasz a babádnak vele! Anyukádnak jobbulást! És drukkolunk, hogy minden rendben legyen vele!

Kalózlány: jajj! Nem irigyellek! Tessék pihenni! És a barnás vér az jó, mert az alvadt vér távozik a szervezetedből, nem friss sebből vérzik. Pihizzél sokat! Most lehet olvasni, netezni, nem aggódni. És normális dolog az, hogy a pici szundikált a hasadban. Csak a szívdobogása számít. Ha normális, akkor rendben van. Beszélgess vele…

Pisi hadjárat éjszakánként: én is aktív résztvevő vagyok. Amúgy is ki-ki szoktam járni este, de így pocakosan… :) Állandó vendég vagyok a budin :)

Sensi: nekem is kb a 10. héttől volt jobb a közérzetem… Akkor kezdtek szűnni a tüneteim. :) De jó, hogy babamoziztál! Bár tényleg elég drága nálatok. De most legalább van képed, amit nézegethetsz, ha kedved van! :D

Bettyna: már kezd nőni a pocid, nem? :D Csinos kis meggymagod lesz!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Tábla!

Kép

[url]http://picasaweb.google.hu/NyugtonMalac/Forumra/photo#5186184446020985042][/url]

Így tudtam megoldani, ha valakinek van jobb ötlete, az szóljon! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Na rossz tábla ment fel :(

Ez lesz a 04.07-i!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Na épp összegyűjtöttem a fotóimat, de látom nem én leszek az első. Ez tökjó! Én is felfedem a pocimat. Nem akartam lefejezőset, de sajnos a mobilba csak ennyi fért bele...a fejem már nem. :?

Nyugtonmalac!
Mi már egy héttel öregebbek vagyunk, 10+1. :)

Na akkor a képek...sztem már eléggé látszik. 8, 9 és 10 hetesen készültek.


Kép 8+0

Kép 9+0


Kép 10+0

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Nyugtonmalac!
Ja így már ok...:)

A 3. kép szörnyű, mintha híznék, mint állat. :cry:

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


És a fejnélküliség pótlása...az egyiken Aidan-el, a "próbababámmal" (rá vigyázok napi 10 órában)

Kép


Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sensi!

Hogy lehet, hogy ennyire látszik a pocidon...? Nekem meg még sehol semmi, pedig holnap betöltöm a 11. hetet... :?

Marek: van testvéred, aki rajtad kívül tud anyukádra figyelni?
szöszke
 
 


Sensie
Nem semmi a pocid! Te nem azt írtad, hogy nem látszik még semmi? Vagy ezt is csak álmodtam? :roll:

Szöszke
Van egy bátyám. Pesten lakik, úgyhogy én maradtam. Meg persze apa. De mondjuk műtét után is nekem kellett felhívnom a dokit, aki persze telefonon nem mondott semmit, majd holnap személyesen. Úgyhogy holnapi program: dokira vadászás, apeh és tb ügyintézés, utána meló nyolcig. Ma éjszaka meg nem hiszem, hogy tudok aludni, mert baromi ideges vagyok, hogy mi a francot nem akart elmondani a doki.. :cry: Ráadásul anyával se tudok beszélni, gondolom még minig kómás az altatástól. Szóval remek...

És tudom, hogy az idegeskedéssel ártok a babának, de nem nagyon tudok semmit tenni ellene. :cry:

marek
 
 


Szöszke!
Hát nem tudom....mindenkinél más. Valószínűleg nekem elől hasfalnál tapadt meg a baby, neked meg mondjuk hátul a gerinced felöl...vagy nemtom. De pl az előző terhességnél is látszott elég hamar, de ennyire akkor sem. Pedig nem ikrek, esküszöm! :) Meg én mondjuk pont úgy hízom, hogy terhes hasat növesztek alap állapotban. És volt rajtam egy kis plussz...viszont a 8,9,10 heti képeken látni a különbséget is, hogy ez bizony a baby és csak nő és nő...szóval a kis plussz sem nagyon mérvadó. Ne aggódj, neked is lesz majd, de még mekkora! :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Marek!
Ülj be egy kád vízbe, szagolgass levendulás cuccokat (illóolaj, füstölő vagy bármi, amid van esetleg), hallgass nyugtató zenét, bújj össze apával, masszírozzon meg, vagy akármi nyugtató program. Ne pörgetsd magad nagyon, gondolj a babára!!!
Hmm...én nem írtam ilyet, h nem látszik, hanem az ellenkezőjét, mert ahogy a képek is mutatják, már 8 hetesen sasoltam, hogy ez durva. És egy hete terhes gatyát is vettem, mert azon kívül már csak egy normális nadrágom jön rám a kb 8-10-ből.

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?