Új privát üzeneted érkezett!

én is legközelebb mikor megyek már 11+3 leszek. Akkkor már nem a 12 hetes genetikaira kéne mennem?Hogy lesz így időpontom a 12. hétre? Érdekes...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci, 11+3-nál lesz uh? Szerintem akkor megnézik a nyakiredőt is. Vagy azért máshova kell menned? Nem tudom nálatok hogy van a rendszer.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


most még oda járok ahol a lombikot csinálták, ott nem hiszem, hogy csinálnak nyakiredőt. Ezért nem értem annyira, hogy honnan lesz időpontom a Klinikára nyaki redőre....,

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

 
 

Sziasztok.

Aki ismer az tudja honnan :lol: :lol: :lol: .Csak bekukk hogy elújságoljam akit érint hoyg elköltözik a lőportár utcai tb ahol a gyest és az anyaságit kell intézni. A váci út 71 szám alá az árpád hídhoz.
Puszz

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!


Megvolt az UH,7 hetesek és 4 naposak vagyunk! :lol:
És most először megvan a szívhang! :D :D :D :D :D :D :D
Most megnyugodtam,azt mondta a doki 2 hét múlva találkozzunk és a rákövetkező 2 hetest(12.) már a Margit kórházba szervezzük!
A hasam fájni is fog,nyugodjak meg,hisz nő!
Már hatalmas:1,2cm :lol: :lol: :lol:
Ja a duphastont 3x1-re felemelte biztos ami biztos,de azt mondta nem lesz semmi baj,eddig nagyon jók vagyunk! :lol: :lol:
Szóval szuper volt a mai nap annak ellenére,hogy 4 órát voltam a rendelőbe,EKG-n is voltam. Még jó,hogy vittem csokit :lol:
Remélem mindenki jól van!
Szorítok mindenkinek!
További szép napot!!
ibm
 
 


Ibm, örülök, hogy minden rendben volt!!! :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


ibm: nagy nagy gratula a kis dobogó szívű babádhoz :D :D

Tapasztalt kismamik! a 12 hetes Uh is még hüvelyi UH? mikortól van már hasi?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci
Megcsinálják :wink:
Általában utána "dobják ki" az embert...

Wera
Kezet foghatunk... egy cipőben járunk... nekem már annyi előnyöm van, hogy 2. Tónika teljesen felszívódott...
Vendég
 


AFP
Velőcsőzáródási rendellenesség gyanújára hívja fel a figyelmet elsősorban.

UH-szűrés
12-13. héten javasolja a Szakmai Kollégium...
-magzat(ok) száma
-lepény elhelyezkedése, köldökzsinór
-amnion (feszes vagy lebeg)
-koponya, nyaki régió (NT), gerinc
-szív (elhelyezkedés, üregek)
-hasfal, rekesz
-gyomor, belek
-vesék, húgyhólyag
-végtagok
-biometria (CRL, BPD, OFD, HC, APD, TAD, AC, FL)
-terhességi kor megállapítása
Vendég
 


buci79 írta:Tapasztalt kismamik! a 12 hetes Uh is még hüvelyi UH? mikortól van már hasi?


Buci, a legtöbb helyen még hüvelyi, mert úgy jobban látszik a bébi. De van, ahol már hasival próbálkoznak.

Egyébként szép jó reggelt mindekinek! :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Zölddisznó 8 napja írt utoljára, én nagyon aggódom. :(

Többiek, hogy vagytok?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

tegnap voltunk uh-n és nagyon szépen látszott a kis gesztenyénk, dobogó szívvel. Megkezdett 9. hetesek vagyunk :)
Remélem minden ok lesz ezután is.
Drukk aki ma megy uh-ra :D

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!
Zöldi a hőmérős topikba is szokott írni,majd meg kéne nézni,hogy ott van-e??
Vendég
 


szép reggelt mindekinek!

Melus:gratulálok a szuper UH eredményhez, ugye milyen nagy élmény látni?

Giga: akkor Te úgy tudod, hogy a 12 hetes genetikait a Kaáliban csinálják? Tök jó lenne... november 22-én kell mennem...beírhatod a tábliba, bocs hogy nem pü-be írom.

Zöldi tényleg nagyon eltűnt :cry: vajon mi van Vele...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


bárány, én megnéztem, ide írt utoljára 8 napja :(

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


melus, Nektek nagy nagy gratula! :)
Ki megy legközelebb UH-ra, kinek kell a drukk? :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Buci
Mikor Petivel voltam terhes, akkor megcsinálták a Kaáliban az UH-t és volt labor is...

Zöldike a hőmérőzősbe sem írt... :cry:
Vendég
 


Csöppke akkor reménykedjünk,hogy technikai szünet van!
Tavaly a házunk melett futó nagyfeszültségű vezetékbe csapott a villám,minden elektromos cuccunk elszállt...talán náluk is valami ilyesmi van
Vendég
 


gigaboszi!
Megkaptad a priviben az adatokat??

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk vasárnap Kehidáról, nagyon szép volt, csak sajna a hányás végig megvolt ott is. Tegnapelőtt egész nap hánytam, szerencsére tegnap és ma jobb a helyzet, csak most meg benyaltam valami vírust, és úgy köhögök, hogy majd kiszakad a tüdőm! :(

A kedvem nem túl jó, Violkával ma voltunk neurológusnál, mert felmerült nála, h. esetleg epilepsziás! :( Röviden: kezdetektől affektív apnoes, tehát pl. hisztinél nem vesz sokáig levegőt, ellilul, néha az eszméletét is elveszti. Ilyen másfél hónappal ezelőtt fordult elő utoljára, de akkor be is pisilt, és most ezt kell kivizsgálni, mert állítólag a bepisilés nem jellemző aff. apn-oknál! Olyan unszimpatikus nőszemékly volt a neurológus, végig azzal volt elfoglalva, h. mennyire üvölt Viola, de kérdem én melyik gyerek nem frusztrált egy rendelőben? Jövő hétfőn lesz egy EEG, állítólag azzal minden kiderül. Remélem pont kerül a végére, és tényleg csak aff. apnoe-ja van, amit majd kinő.

Bocsi, h. ez kijött :(

Üdv. Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi, sajnálom, hogy nem mondott jobb híreket a neurológus :( Az EEG-t náluk hogyan csinálák?

Többiek? Olyan kevesen írtok/írunk :?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Jewi,tuti,hogy csak az van, ezek a neurólógusok idióták,nekem is meg gyűlt eggyel a bajom,Amikor a fiam 1.5 hónapos volt egy nővérke túl lazának találta az izomzatát,elküldött neurológushoz,aki egyfolytában azzal volt elfoglalva,hogy idegesen sír és,hogy égnek áll a haja,na ez neki annyira gyanús volt,hogy minden vizsgálat nélkül rávágta béna lesz nem fog tudni járni.Persze azonnal elvittem máshoz aki hál istennek semmi bajt nem látott.10 hónaposan felált 12 hónaposan elindult,annak rendje módja szerint :D Ez egy leröviditett változat a neurológus ennél hülyébb volt :D

Voltam UH minden ok :D
Vendég
 


Sziasztok!

IBM - Gratulálok a kicsi dobogó szivecskéhez!! :-) Mi a jövőhét kedden megyünk megnézni hogy "elhalt kistesó" elkezdett-e felszívódni, és hogy Babuci jól van-e. Addig meg fekszünk amennyit tudunk és - bár tudom hogy nem kéne - de izgulunk rendesen! Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Jevi,amúgy az ő korában nem természetes a bepisilés akár egy ilyen hiszti közben is???
A barátnőm gyereke is pont egy idős a lányoddal januárban lesz 3,ő is ilyen cirkuszokat csinál,lilul a szája,levegőt nem vesz,a barátnőm szókta fújni az arcát,hogy térjen észhez,és hogy bepisilt-e vagy sem valaha is közben az rejtéj mert pelenkás még....
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem sajna előjött a kismamák hasszorulása. Ma még olivaolajat is ettem egy kanállal+activia+aszalt szilva. A doki azt mondta, ha nem javul a helyzet, hashajtót kell szednem.
Estére mindig óriásira puffad a hasam. Egyébként minden oké. Jövő héten megyek UH-ra, már nagyon várom!!!!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok! Olvaslak ám benneteket, csak sajna nincs időm normálisan írni, de igyekszem pótolni.

Mindenkinek gartulálok aki UH-n volt, nagyon jó ilyen jó híreket olvasni! :lol: :lol: :lol:

Az újakat is üdvözlöm, nekik sok-sok gratula!

Én is büszkélkedem, tegnap este dokinál jártunk és megnéztük Manókát. 19,63 mm, a szivecskéje rendesen dobogott és mozgott is, gondolom érzékelte, hogy figyeljük. :lol: :lol: :lol: Azt hiszem az ilyen pillanatokért érdemes élni!

Úgyhogy én is csatlakozom azokhoz, akik pozitívan látják a jövőt (de azért lekopogom), ügyesek ők és igyekszenek szépen fejlődni, mi pedig nagyon vigyázunk rájuk, úgyhogy no para, mert az csak árthat! Bízzunk bennük!

Legközelebb bővebben jövök, de addig is olvasgatok!

Mindenkinek további szép estét!

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ahogy látom sajnos Zöldiről továbbra sincs semmi hír, viszont Szilvaqueen küldött sms-t, azt írja, hogy nyugodtan írjam be hogy mizujs vele.

Államvizsgázik hétfőn meg táppénzen van (veszélyeztetett lett ő is) és nincs netközelben. Meg van neki mind 3 baba, szépen növekednek, émelyegni szokott, néha vérezget, feküdnie kell. Viszont a doki redukciót javasol 2-re ha a 12. hétig így marad.
Nagyon nehéz döntés lehet ez.. nem is tudom ebben a helyzetben én mit tennék...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nem vagyunk valami aktívak :shock:
De szerintem ezt be lehet tudni még most a rosszulléteknek meg annak, hogy ha van egy kis időnk inkább pihenünk mint netezünk. Meg ilyenkor még nem sok minden történik velünk a várandóssággal kapcsolatban.
Én speciel most nagggyon várom a hétfői dokilátogatást+UH-t :!:
Annyira régen volt már a 7. hét és nem tudom mi van a kisbabámmal :(

Zöldiről annyit tudok, hogy szigorú fekvésre van ítélve mert pecsételő vérzése volt és ma megy UH-ra. Nagyon szorítok neki, biztos minden rendben van a babával.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Hú Szilva, nem egyszerű helyzetben vagy :!: Ez a redukció :shock: Nem tudom én hogy döntenék.

Drukk az államvizsgádhoz!
Mankabi, IBM, Bárány gratula a szépen fejlődő babákhoz!
Bárány, akkor most te hány hetes vagy? Mostmár az UH után csinálhatnál vonalzót a csöppségnek is!
Ja Melus neked nagy gratula a dobogó szivecskéhez!

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok!

d.bogi - Hasszorulós problémákra régi jó módszer a TAMARIN lekvár! Éhgyomorra kell tolni egy nagy kanállal. Nincs rossz íze, mindenki bátran kipróbálhatja! + én a DM-ben vettem kis zacsis "bioműzliket" (pl. Zab + búzakorpa) és reggel jó adag langyos tejjel ha eszem belőlük, az általában segít. Igyál nagyon sok folyadékot, attól is oldódnak a dolgok.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Esti haspuffadás nekem is van,ilyenkor iszonyú szeles vagyok,úgy nézek,mintha az 5.hónapban lennék!!!! :lol: :roll:

Egyelőre bejön nekem a reggeli meleg ital éhgyomorra:
Legtöbbször tejes kávé,vagy forró tea.

Azt hallottam,hogy megteszi a kovászos uborka kefirrel együtt egyszerre.Hát az már nem menne... :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Én is lufi vagyok, azzal nem igazán lehet mit kezdeni... :cry: De ha végig ez lesz a legnagyobb bajunk már jók vagyunk!! :wink: Kitartás csajok!
Vendég
 


Egyetértek stellával ebben az időszakban nekem sincs sok kedvem írni, olyan levertnek érzem magam és az állandó hányinger totál kikészít. Fut a lakás is, tegnap már odáig vetemettem hogy mára meg holnapra hozatok kaját. Főzni sincs kedvem, némely szag is kikészít - a gyerek kakis pelenkáját már nem is említem. :roll: Na nem panaszkodom, lényeg hogy szépen fejlődjön pici gesztenye a pocakomban!

Szilva:
ez nehéz helyzet, de ilyen helyzetben tényleg ezt szokták a dokik javasolni a kismama érdekében.

ibm:
gratulálok, te is készíts egy vonalzót és akkor nyomon tudunk követni hol is tartasz.

Bárány:
ez rád is vonatkozik, ideje egy vonalzót kreálnod! :)

Jevi:
jobbulást! Én is hol köhögök hol nem, ez pedig a hányingeremet is fokozza. :? Bízzunk benne, hogy mindent rendben találnak a kislányodnál!

Kép

Kép
éca
 
 


Sziasztok csajok!

Én is rettenetes hányingerrel küzdöm megint és iszonyú álmos vagyok,pedig mindjárt indulnom kell megígértem barátnőmnek,hogy megyek velük vásárolni :cry:
1évesek az ikrei,nagyon cukik csak néha még ketten is nehezen boldogulunk,főleg most,hogy nem emelhetek!
De sebaj-nagyon édesek :lol: :lol: 2 fiú!
Gondoljatok arra,hogy jó jel,hogy rossulvagyunk így tudjuk,hogy valami nagy dolog zajlik odabenn! :lol:
És ez szuper!
Bocsi de most nemtudok vonalzót gyártani mert megint szarakszik a netünk :cry:
De feljebb valahol megtalálod!
Megyek készülödni!
Szép napot mindenkinek!
ibm
 
 


Kép

Na azért megpróbáltam-nézzük!
ibm
 
 


Hurrá sikerült! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok
ibm
 
 


Sziasztok!
Megprobáltam mindent visszaolvasni,Szilvi tényleg nehéz döntés elött áll...remélem minden rendben lesz vele,és Zöldivel is.

Vonalzó:9.hétben vagyok,de én még olyan bizonytalannak érzem a dolgot,hogy korai a vonalzó,nem baj??? :oops:

Hányinger:nekem nulla,de azt mondta az orvos ez lényegtelen momentum,, a terhesség szempontjából....
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány!
Köszi, és kicsit meg is nyugtattál! Végül tegnap a férjemmel is arra jutottunk, h. abbahagyjuk az egészet, és nem lesz EEG, pukkanjon meg a gyerekorvos és a neurológus is! Egy ilyen picinél ez amúgy is macerás, mert Violkát ismerve minden lesz, csak együttműködő nem! Erről ennyit...

Minden új UH-osnak nagy gratula!
Szilvának és Zöldinek nagy drukk, minden okés lesz!

Képzeljétek, most a hányásaim elmúltak, de ez a köhögés taccsra vár. Odáig fajult, h. a férjem nem bírt mellettem aludni, kiköltözött a nappaliba! :shock:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Székrekedésre
Duphalac (Laevolac)... terheseknek is és babáknak is adható... az adagolással beállítható, hogy csak könnyebben ürülő, lazább székletet szeretnél, vagy futni... :wink:
Vendég
 


Dodó
Nem :cry:
(adtál neki címet?)
Vendég
 


gigaboszi!
nem..nemhiszem.. rányomtam a pü emblémára, és irtam, és elküldtem

d.dodó
 
 


Dodó
Most már ideért...
Csak az maradt ki, hogy akkor mikorra is várod a bébit :wink:
(sok a bajom :lol: :wink: )


Kép

10 hetes pocak
Vendég
 


:D Szép poci, az enyém is alakul már, feszül rendesen!! Ti kenegetitek valamivel a terhességi csíkok ellen? Vagy használ egyáltalán valamit??? :o
Vendég
 


Sziasztok!Jo rég voltam már erre!Látom mindenki jol van!Én hétfön megyek ultrahangra már nagyon várom hogy mi lesz.Aki tud az szoritson nekem is. :)
Vendég
 


Gigi!Szép a pocakod! :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a jótanácsokat! Mindent kipróbálok, mert az olaj meg az aszalt szilva után is csak nyúlbogyók jöttek tegnap,. :((

Ma vettem glicerines kúpot, de az se hozott eredményt eddig.

Jó tudni, hogy más is puffad, én is estére mindig olyan vagyok, mintha a 4.-5.hónapban lennék...:)

Szép napot mindenkinek!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!
A hőmérőzős topikba írt zöldi :( Nem jókat sajnos :(
Vendég
 


Bocsi lányok, hogy nem jelentkeztem. Jól informálódtatok, feküdnöm kellett.De sajnos hiába. Ma már nem volt szívhangja Röfikének. :cry: Sajna elvesztettük őt.

Puszi mindenkinek!

...de azért majd belesek néha, ki hogy van! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldike
Nagyon sajnálom... :cry:

Wera
Én csak a megszokott testápolóval...
Striák a bőr alatti kötőszövet gyengesége miatt alakulnak ki... azt meg semmilyen kenőccsel nem tudod erősíteni...

Pocidicséretet köszönjük :lol:

Moni
DRukk!
Vendég
 


sajnálom Zöldike :cry: :cry: , hányadik héten voltál? már nem is annyira az elején ugye? Volt valami előzménye? Éreztél valamit? Fájdalom, vérzés ilyesmi...ha nem akarsz ne válaszolj...
azért néha írj, hogy mi történik Veled. Hiányoznál ha nem írnál...

Giga: tényleg nagyon szép az a pocak. :D

Többiek mizujs? Nekem ma elég sokat fájdogált a hasam, de legalább nem hánytam manapság.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: