Új privát üzeneted érkezett!

Mary,

szurkolok neked nagyon :)

Geni,

pedig azt hittem, hogy hamarosan elmúlik nálam az émelygős / hányós / szenvedős korszak. Ezek szerint nem biztos? :cry: :cry: :cry:

Kép
emi29
 
 


Ollem!

Latom most mesz orvohoz, nagyon szoritok neked.
De szerintem minden ok lesz.

Velem minden rendben, csak nagyon faradt vagyok.
Mar csak a heten dolgozom hivatalosan.

Magi
Vendég
 


sziasztok!

ollem: biztos minden OK lesz :) kíváncsi vagyok az új dokival való találkozásra :)

szösszenet, klarka: Szent Imrében jó dokit nem tudtok?
és a kismama tornával mi a helyzet?
lei
 
 

 
 

emi: már nekem is nagyon elegem van az állandó émelygésből és öklendezésből. De mindenhol mást olvasni, van ahol 12-13. hetet írnak, van ahol meg 14-et. Vagyis teljesen egyénfüggő, hogy mikor múlik el hirtelen ez az állapot.....
lei
 
 


Sziasztok!!!

Már a melóhelyen vagyok....
7 hetesnek írták az apróságomat!!! De az új doki azt mondta, hogy lehet, hogy több....van szívverése, sajna nem láttam, mert pont fejem mögött volt a gép...
részletesen délután otthonról írok, de ha itt is lesz időm, akkor innen.
Voltam védőnőnél is, és kaptam kiskönyvet!!!! :D :D :D
szóval minden oké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ja a petezsákom 12 cm. Többet nem tudok. ezt is csak a gépről lestem le, doki nem mondta.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary - Ha hazajössz, azonnal írj, hogy mi volt .... nagyon-nagyon kíváncsiak vagyunk ;) De biztos minden rendben :D

Magi - Elhiszem ... rám mostanában tört ez az elvisaelhetetlen fáradtság :( Szerencsére én itthon vagyok, csak du. járok el pár órát tanítani .. az annyira nem merít ki.
Bírd ki még ezt a kis időt, és otthon pihizhetsz te is ;) :D

Emi - Nekem pl. a 8-9. héten kezdődött az émelygős időszak .. akkor pár hétig nagyon rosszul voltam .. nem is értettem, hogy hirtelen miért történt ez, amikor eddig szinte semmi tünetem nem volt, boldog kismama voltam :D
És mostanában érzem azt, hogy enyhül egy pici a hányinger .. már nem minden reggel gyötör...
Azt olvastam a baba-mama könyvemben, hogy a 12-16. hét között teljesen el fog múlni ez a negatív tünet, és utána nagyon fogjuk élvezni (fizikálisan is, mert lelkileg most is élvezzük ám :D), hogy kismamák vagyunk!!! Szóval addig féllábon is kibírjuk! ;)

Vera - Én nem azt mondtam, hogy ő az első, aki szülni fog, hanem hogy nagyon az elején .. ;) nem mindegy :D És igaz is. Arra értettem, hogy elég későn csalakozott ahhoz képest, hogy hány hetes, és örültem, hogy jött még kismama az április hó elejére is :D

Várjuk a májusiakat :D

Kép
szösszenet
 
 


Mary - Ezek jó hírek .. de úgy látom, hogy nálatok nem divat a kismama tájékoztatása .. :? :evil:
Amikor én voltam UH-n, megmutatták, mi micsoda.. petezsák, baba .. mekkorák .. mondtak adatokat, majd kihangosították a szívverését! Szerintem kérdezz bátran .. lehet nálatok csak akkor beszélnek, ha faggatod őket!
Petezsák 12cm??? Háááááát .. nekem a 8. héten, amikor azt mondták kb. 7 hetesnek felel meg a magzat, a petezsák volt 2,6 cm!!!! és a babuci 9,6mm tehát 1cm sem :D :lol:
Ultrahang-képet kaptál?
És szimpatikus volt a doki?
Hajrá-Hajrá a továbbiakhoz!

Kép
szösszenet
 
 


lei írta:szösszenet, klarka: Szent Imrében jó dokit nem tudtok?
és a kismama tornával mi a helyzet?

Írtam neked dokival kapcs. privit.
A terhestornával nálam meg az a helyzet, hogy a gerincem porckorongsérve miatt nem járhatok .. és egy gyógytornász fog nekem segíteni speciális terhestornát csinálni, olyat, ami a babát és a derekamat is kíméli ..
Sajnos én jól megszívtam ezzel a sérvvel :( :( féltem tőle, hogy fájni fog .. és fáj is :(
Én még az is lehet, hogy a természetes szülést is elfelejthetem :(

Kép
szösszenet
 
 


Lanyok!

En vasarnap voltam UH-n. A baba ulomagassaga volt 4,9 cm tehat a baba becsult hossza 8cm. :lol:
Mar jo nagy.
Megneztek a nemet is, volt nuni is meg futyi is. :shock:
Szoval meg nem lehetett megmondani.

Majd most penteken este megyek tarkoredore megint ott is megkerdezem, hogy lat e valamit.

A fiamnal mar 12 hetesen meg tudta mondani. :lol:

Magi
Vendég
 


Mindenkinek szép napot kivánok!

Aranyosak vagytok mindannyian!
Tegnap este jártam dokinál és megint egy fokkal okosabb lettem.
Ez az öklendezős émelygős időszakom azért van itt a 11 hét körül mert állítólag ebben az időben tetőzik a hormonszintem, a 13 hét környékére megnyugtatott a doki hogy csökkeni fog és akkor minden a régi lesz. Természetesen ez nem törvényszerű, de hiszem hogy így lesz!!
Már valóban 4,6cm a baby, tegnap elnevezetm ficánkának mert az ultrahangon azt néztük a dokival hogy bukfencezett és patogott fel le mint egy kis szöcske, nagyon édi volt.
Minden rendben hála az istennek! Két hét múlva megyek mert akkor lesz nyakiredő ultrahang, remélem ott is minden ok lesz!

Üdv mindenkinek.

BBCode for phpBB Forums Kép
geni
 
 


Hogy lehet, hogy Ti ilyen sokszor mentek UH-ra? Oda bármikor lehet bejelentkezni, vagy ez hogy van?
lei
 
 


ollem: örülök,hogy minden jól sikerült. Úgy látszik ez a doki akkor sokkal jobb lesz?
lei
 
 


Szia Lei!

Nemtudom hogy te hányszor voltál de én 4 szer voltam már!
Nállunk ez úgy működik hogy magándokihoz járok és akár hányszor megvizsgál valami miatt mindig megnézi ultrahangal is, hogy biztos minden rendben van e?
Meg természetesen én is állandóan kérdezem őt ha valami szokatlan van akkor még telefonon is felhívom.

BBCode for phpBB Forums Kép
geni
 
 


De egyébként ne keseredj el, mert orvosra vállogatja, van egy barátnőm aki 17 hetes terhes és még csak egyszer volt ultrahangon.
Van olyan is aki azt mondja hogy az ultrahangot nem szeretik a babák és a hüvelyultrahang vetélést is okozhat ha sokszor csinálják.
Én kérdeztem a dokim és azt mondta hogy ez nem igaz ezek a gépek már modernek és semmiféle káros hatásuk nincs.
Különben is már hasi ultrahangal nézte az utóbbi két alkalommal.
Bízzunk az orvostudományban!

BBCode for phpBB Forums Kép
geni
 
 


Ja, így már értem. Az én dokim eddig nem nézte, nem is tudom van-e a rendelőjében UH készülék, de gondolom kell legyen.
Eddig egyszer voltam UH-n a kórházban, és most megyek majd másodszor a nyakiredős vizsgálatra jövő héten.
Akkor hasi UH-t majd gondolom fog a doki csinálni ezután....remélem :)
lei
 
 


ollem, gratula :) Szuper, hogy minden rendben!
Hát, jó olvasni itt a sok szuper bébiméretről... hol vagyunk még mi ettől :lol: Node majd eljön a mi időnk is Csöppkebabámmal :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Orommel olvastam vissza az elmult 10 nap termeset es latom, a korulmenyekhez kepest azert mindenki jol van. Illetve egy valaki nem, Csadrienn, nagyon sajnalom ami veled tortent :cry: es E.andit is. Kivanom, hogy mihamarabb babasodjatok :!:

A tobbiek mind visszajeleztek, hogy jol vannak, csak nem jarnak annyit a neten. Udv az ujaknak is :!: Veram, a tablazatbol hianyzik Krisztina28(apr.27.), Szibi (apr. vege - bar o csak egyszer jelentkezett, remeljuk minden ok), Csoppke (majus vege, egy lany kisteso, 1,5 eves), Kati28 (apr.23., teso Mira, 1eves, 3 honapos), Virag5 (majus 18.) es Geni (apr.6.).

En koszi, jol vagyok! Bar eddig en is a kivaloan levok taborat nepesitettem, a 8 hettol idonkent emelygek, de azert nem komoly. Mindenesetre, aterzem azok helyzetet, akik nagyon szarul vannak. Mint pl. a tiedet Kerekes, aki 3 gyerek mellet allod a sarat borzaszto rosszulletekkel. Nicci, neked is kitartas, gyakran irod, mennyire szenvedsz. Emi, a kocsiba taccs sem semmi, gondolom, azert humorral fogod fel :lol: En is bagoztam regen, most meg okadok a fusttol. Amit az munkahelyed OEP bejelenteserol irtal, elkepeszto. Es osszessegeben a magyar egeszsegugy egy katasztrofa. Olvasgattam, ahogy Zsuzsofi, Szosszenet es Magika vitatkoztatok az orvosvalasztasrol. Szerintem ebben a rendszerben meg a jolelku orvosok is megbetegszenek lelkileg, mert rakenyszerulnek a penzre, aztan meg szidjak, utaljak oket. Hat nem a rendszer beteg? Azon meg teljesen kiakadtam, hogy egyeseknek milyen kevesbol kell kijonni. Ollem, havi 70.000.Ft! Mire eleg? Azt hittem, nalam nem keres(ett) senki kevesebbet... es jol kifogtad, meg pluszban hulye fonok, hulye doki... tiszta orulet :twisted:

Klarka, gratulalok a betoltott buvos 12. hetedhez!

Kiscsillag, remelem, annyi viszontagsag utan helyrerazodtok! A csutortoki tapolcai vizsgalatrol feltetlenul szamolj be!

Adri, orulok, hogy a haematoma felszivodott! Ahogy te is meg Szosszenet is, en is gyumolcsfalo lettem. :wink: nalam most a narancs a meno.

Lei, wellnessnapod hogy telt? :lol:

Magika, orulok, hogy jobban vagy!

Veram? Hogy allsz?

Na csajok, bocs a sok szovegert, reg jartam erre. Most mar leszek, es gyakrabban, de kevesebbet fogok irni. Bocs, ha nev szerint nem mindenkit szolitottam, de mar annyian vagyunk, hogy huha :!: :wink:
katavirag
 
 


Lányok.
az a cm mm. elrontottam. bocsika

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lanyok!

Ezek a kepek keszultek vasarnapi UH-n.

Kép
:lol:

Magi
Vendég
 


Kép

:lol:
Vendég
 


Kép

:lol:
Vendég
 


Nagyon édes, az első képen olyan, mintha tényleg integetne :)
lei
 
 


katavirág: a wellness napon végülis csak ping-pongoztam, de ez is elég volt. Este 8-kor már olyan álmos voltam és fáradt, hogy örültem, amikor 9 körül mindenki asztaltbontott és mentünk haza.
Mondjuk kicsit rossz volt, hogy még nem tudják a kollégák és hát persze kérdezgettek, hogy miért nem fürdök, meg hogy igyak martinit, meg hasonlók....szóval kellett hárítani kicsit. De most már jövő héten meg akarom mondani a főnökömnek, mert elegem van a titkolózásból....
lei
 
 


Magi, gratula! Csucs szuper kepek! Mennyire kiveheto mar a kis formaja!

Lei, szerintem is lassan bejelentheted, jovoheten betoldod a 12. hetet. Azert hanyingerrel pinpongozni sem egy elmeny :lol:
katavirag
 
 


Hello:)

szia katavirág, hú, Te aztán szuperjól összefoglaltál mindenkit! :) Nekem egyébként nem lányom van, hanem fiam :), de másfél éves valóban.

magika, ezek fantasztikus képek! :) Az első...hát az valami csúcs ;) Láttam már nemkevés uh fotót, de ilyen jól sikerült 2D-set 12 hetesen még nem :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Magi,

tényleg nagyon jól sikerült az első kép :) :) :)

Mary,

ezek szerint te nem kaptál képet sem :(

Lei,

az én dokim azt mondta, hogy az első hat hónapban havonta kell majd járnom hozzá, és akkor minden alkalommal fog végezni UH-t. Én amióta babát várok, most megyek hozzá másodszor, úgyhogy már alig várom az új UH-t.
Szerintem a nyakiredős vizsgálatnál még hüvelyi UH-t fog csinálni a dokid. Nekem már előre szólt, hogy a 12. heti még az lesz. :(

Kép
emi29
 
 


Sziasztok lányok!

Rég jártam már erre. Remélem mindenki jól van! :D

Magika, nagyon jók az UH-s képeid, főleg az első tetszik nagyon. Állítólag a fütyit hamarabb látják. :D

Túl vagyok az első vérvételen, és a belgyógyászatot is letudtam. Jövőhéten hétfőn megyek nőgyógyászhoz.

Vera, hogy áll a babaprojekt?

Vitamín: nekem a védőnőm azt javasolta, ha nem akarok sokat hízni ne szedjem. Első terhességemnél a 12. hétig szedtem, utána nem.

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Emi, Lei, en is ugy tudom, hogy a 12. hetig huvelyi UH van. En holnap megyek a masodik UH-ra. Hu, nagyon izgulok!

Csoppke, igazad van, bocsi, elirtam a babod nemet. Ha esetleg Verus nem kerul kozenk majusban, valakinek at kell venni a tablicsku kesziteset, frissiteset. En nagyon szivesen megcsinalnam, csak nem vagyok egy computer profi. Mas topicokban egeszen specko tablazatok vannak. Honnan?
katavirag
 
 


Nem kaptam képet.
Kifogyott a papír

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary,

OOOOOh... Az pech :(
Remélem, szóltál nekik, hogy mire legközelebb mész, pótolják :)

Kép
emi29
 
 


sziasztok csak fel ugrotam egy picit látom mindenki jol van aminek örülök :) én is jol vagyok

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok,

voltam dokinál:) UH nem volt, csak el szerettem volna újságolni neki a nagy hírt :) Nagyon örült; megvizsgált, azt mondta minden szuper, a méhszájamon meg sem látszik az előző szülés :wink: Azt mondta szépen fel van puhulva a méhem, és szépen nődögél, 5 hetesnek megfelelő méretű. Jövőhéten szerdán azért szeretne csinálni egy UH-t, hogy lássuk a petezsákot, aztán majd a mérettől függően meglátjuk hogy mikor lesz a következő. Hát így állunk :)

katavirág, ha gondolod én nagyon szívesen megcsinálom a táblázat alapját, aztán Te frissíthetnéd, ha belefér az idődbe. Hm? :wink:

Szép estét mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok Lányok!

én 5 hetesen voltam először Uh-on, és nekem hasit csinált, de szépen látszott ott is a petezsák. Legközelebb okt. 5-én megyek pénteken, mert akkor a dokim van a kórháznál UH.on, aztán utánna meg is vizsgál, ezért mondta hogy késői időpontot kérjek, ne legyen utánnam senki. Holnap megyek a védőnőhöz a beutalókért, és jövőhéten rászánom már magam a vérvételre.

Vera! Kiegészítenéd a tábcsin a következőket: kórház: Kaposvár, a pici nemét mi nem kérdezzük meg, meglepi lesz, viszont a nevek a következők: ha lány Kornélia, ha fiú az apja után György (nekem ez annyira nem tetszik, de nem akarok családi botrányt, X-ik generáció óta megy apáról-fiúra, most én legyek az a hárpia aki azt megszakítja?), annyit nem ér a békesség.

Magika- gratula a képekhez, szupik lettek! Már én is nagyon várom, hogy gyorsan elteljen ez a két hét.

Kitartás mindenkinek a rosszullétekhez, hamarosan elmúlnak :)
Bár én könnyen beszélek, eddig még 1x hánytam, és hányinger sem túl gyakori, ha meg elér bekapok egy magne b6-ot.

További szép estét mindenkinek! :lol:

Kép
mutyurka
 
 


Sziasztok!

Magika a képek tényleg szuperek!

Ollem! Örülök, hogy minden ok, gondolom te is megnyugodtál!?

Tegnap megkaptam a vérvétel eredményét, az orvos mondta minden teljesen OK. :D :D :D
Ma megkaptam a kiskönyvet! :D :D :D :D
Október 4.-én megyek a 12 hetes Uh-ra, addig megpróbálok eljutni EKG-ra, meg a fogorvoshoz.
A hétvégén kicsit megfáztam, hétfőn nagyon szarul voltam :( , rengeteg teát ittam, sok mézzel meg 1000 mg C vitamint, úgyhogy ma már jól vagyok! :D :D
Engem elkerül a hányinger, viszont állandó szomjúság gyötör, a nyáltermelésem megnőtt.

Kép
adri0422
 
 


Azt a 12 cm-t felejtsétek el....azt nagyon elnéztem. Még mm sem.... :(
Azt hittem az lehet az a szám, de nem ......utánagondolkodtam és nem . szóval nem tudom a méreteket....nem mondta a doki... :(
Én meg nem kérdeztem, mert azt hittem, hogy mondani fogja. Sajna nem mondta!!! :(
Úgyhogy várom az okt. 8.-át, akkor megkérdezem!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mindenkinek köszönöm , hogy szorítottatok értünk.... :D
Magi!

ezek a képek tök jók.
Én annyira sajnálom, hogy nem kaptam képet, szerettem volna megmutatni a férjemnek meg a családnak, meg nektek is, na meg szerettem volna nézegetni néha..... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok!

Ma voltam ultrahangon, e szerint 9 mm-es a pici, 7 hetes vagyok és május 4-re számolták a szülést! Izgi.
Volt már egy sikertelen próbálkozásunk januárban, úgyhogy talán most azért izgulok jobban.Remélem majd sikerül feloldódnom jobban az örömben!
Üdv nektek: Szilvi

Kép
szilvi 75
 
 



Magika: az én babám is kb. olyan, mint a tied....mi fogunk szinte egyszerre szülni, nem?:)

Lei: Dr. Kocsis Éva, Fgeyvernek utcában van a magánrendelője, nagyon sokan járnak hozzá, nagyon emberi, normális, csendes, nem riogat semmivel, nagyon megnyugtató a "lénye".
Előre be kell hozzá jelentkezni a : 061 203 67 97-es telszámon.

Torna nagyon jó volt, 12. héttől lehet járni. Mivel most szép idő volt, a kertben tornáztunk, törülközökön.
Jövő héten nem lesz, de aztán megint. 200.-ft/alkalom.
Remélem találkozunk!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Jó reggelt!
Sziasztok!!

Jelentem, nekem is megvan a kiskönyvem :)
Ma kaptam meg reggel a védőnőtől, aki nagyon kedves, segítőkész volt!
Le is mért .. eddig egy dekát nem híztam :lol: :lol:

25-én megyek dokihoz legközelebb, és 26-án a 12 hetes UH-ra :)
Már nagyon izgatott vagyok!
Tegnap voltam a párom zenekarának sajtótájékoztatóján, és többen megkérdezték, hogy jön-e a baba .. mert este a puffadástól azért kerekedik a poci. Hát, mi már így a 11.hétben nem tagadtuk le. :)
Ti melyik időszakban jelentettétek/jelentitek be a környezeteteknek??

Szilvi - Üdv. köztünk!!!

Magi - Nagyon jók a képek, alig várom, hogy nekem is legyen! :)

Kép
szösszenet
 
 


Ja, és voltam tegnap dokinál, minden rendben és olllllllyanédesen mozgott a picike!!! Van kép is, de majd beszkennelem és aztán rakom fel! Nyaki redő is rendben!!!!! Férjem is látta!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka!

Orulok, hogy nalad is minden ok.

Igen egyutt szulhetunk.
Bar apr. 1-re vagyok kiirva, szerintem kesobb fogok szulni.
A pem nem 14. napon volt hanem 19. napon, ami + 5 nap.
De ha azt vesszuk, hogy a fiam is igy fogant es napra pontosan szuletett meg az is lehet, hogy kicsit elobb fog jonni, mert semmi vitamint mar nem szedek, mert attol is rosszul vagyok.
Na meg kezdem en is a tornat jovo heten es az etkezesunk is vissza fog terni a regi kerekvagasba, mert nem fogok dolgozni lesz idom fozni konnyu egeszseges eteleket, amik nem hizlalnak.
Igy remelem nem lesz nagy a baba.
12+0 heten vasarnap az UH-n 12+6 napot irt ki a baba meretere,
4,9 cm. De ez hulyeseg, mert van aki szinten volt es neki 5,6. Szoval fene tudja mi lesz.
A lenyeg, hogy az elsok kozott leszunk.

Mondjuk en szivesen szulnek 2 hettel elobb es ezert mindet meg fogok tenni, mert akkor halak lesz es nem kos. :lol:

Magi
Vendég
 



Nekem semmi bajom a kosokkal!
Egyszeruen csak nem jovok ki veluk.
Ez nem azt jelenti, hogy bennuk van a hiba.
Lehet bennem is. :lol:

Magi
Vendég
 



Vera .. nagyon a ciklus végén vagy, mizújs?? nem érzel vmit? izgulsz?? húzzatok bele, hogy beférj a májusba :lol: :lol:

amúgy a halakkal és is jobban kijövök, mint a kosokkal .. én is arra szavaznék :) de a baba dönt, nem mi :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Jah, egy kérdés:
Védőnőnek szoktak pénzt adni? Vagy illene??? :oops: :shock: :roll: :?:

Kép
szösszenet
 
 



Sziasztok!

adri: nekem is sokkal több a nyálam és ez néha zavaró tud lenni.... :?

szilvit üdvözlöm körünkben! :)

klarka: köszi a dokinő elérhetőségét. Lehet, hogy felkeresem majd. A tornára meg mindenképpen akarok járni, úgyhogy szerintem a következőn ott leszek. :wink:

szösszenet: mi mostanában kezdjük el a környezetünkben elmondani, mert párom elég aggódó típus és meg akarta várni a 12. hetet.

Védőnő: szerintem nem szoktak neki adni, inkább bonbont vagy ajándékkosarat. De ha adsz, akkor biztosan mindent meg fog mutatni majd, ha megjött a baba, gondolok itt a szoptatásra, fürdetésre, pelenkázásra. Mert amúgy ezeket nem mindegyik mutatja meg, mikor hazaviszed a babát a kórházból.....
Érdekes, hogy többen írtátok, hogy a védőnő adott beutalót a viszgálatokra. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ő nem adhat beutalót sehová, azt csak az orvos adhat. Na ez is teljesen változó akkor mindenhol....
lei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: