Új privát üzeneted érkezett!

Ja!
TULIPÁN?Rólad ezer éve nem hallottunk!
Vendég
 


Alziza:
Na,hát azért Zalán nem áll épp az éhhalál szélén,a képeket nézve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát őszintén,nem tudom,mi volt ez a 2 és fél hónapos hasmenés..
Most kb egy hete semmi baja nincs. Pedig kap tejet,és tejes ételeket is!!!
Mondjuk igyekszem úgy adni neki,hogy egy nap csak 1x kapjon. Pl ha reggelizőpelyhet eszik reggelire (azt ANNYIRAAAAA szereti!!!), akkor az ebéd,vacsora nem tejes.
De csak kétnaponta merek reggelizőpelyhet adni neki reggelire..
De mindenesetre most nincs semmi baja.. :roll:
Állítólag pl. élőflórás joghurtot még tejallergiás gyereknek is lehet adni..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!
Ugye mennyire úgy néz ki mintha jó súlyban lenne?
Pedig 8600g.Hát ez nem valami nagy súly egy ennyi idős gyereknél!Na jó nem is magas!
Nem is az izgat,hogy kicsi,hanem,hogy nem vátlozik!
Meg ez a hülye hasmenés!Nyűgös is tőle!Nyilván nem lehet túl jó érzés!
Ráadásul most lehet,hogy be is nyelt valamit,mert 2 napja nem eszik!És most mégjobban hasmenése van!Hígabb!(már bocsánat :oops: )
Vendég
 

 
 

Alziza:
Elcsépelt közhely.. de abszolút illik az aggodalmadra. Egyáltalán ne azzal foglalkozzál,HÁNY KILÓ a gyerek.
A képen tökéletesen látszik,hogy egy jó húsban lévő,jókedélyű kis krapekod van. Lehet,hogy sose lesz 80 kilós. Na és?
Van,aki 2 kilóval születik,vagy még kevesebbel. Az egyik ismerősöm ősszel 6 (!!) kilóval szülte meg a kisfiát. Semmivel nem indul nagyobb eséllyel az életbe,mintha feleannyival született volna.
Én rengeteget aggodalmaskodok a Petin.Annál is inkább,mert a Napsugár étvágyával még akkor sincs gond,ha totál beteg. A Bogiéval sincs..
Petikém,hát nagyon nehéz dió.
Tisztára a férjem. Ha pl. nem viszem el sétálni,mindjárt nem eszik. A férjem aznap,amikor itthon van,és nem dolgozik,van,hogy alig eszik. Egyszerűen képtelen lenne elhízni. :lol: Ha meg jól bekajál valamiből,hasmenése van... :evil: :evil: :evil:
Így is hízott 8 kilót az esküvőnk óta,de szerintem abszolút nem látszik.. Mellette egy vágósúlyú koca vagyok.. :roll: :roll:

Na,szóval ilyenek ezek a pasik.. Mindig van velük valami... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamai!

Hát,Zalán elég rosszul van!Este nem ette meg a tápszert,bele sem ivott.Reggel megitta,de nem sokkal később ki is hányta.Azóta alszik!Ha felébred elvisszük az ügyeletre!
Szerintem ez a vírus lesz!
Vendég
 


Üdv mindenkinek, még ebben az évben!

A betegeskedő gyerkőcöknek jobbulást kívánok! Nálunk éppen Imike kezd belázasodni, remélem semmi komoly!

Vera, hát akkor mégiscsak! :lol: De majd a 12. héten visszatérünk rá!

Alziza, sebaj, majd a 2008-as karácsony lesz az igazi! Petikém 4 hónaposan volt 8 kg! Most nem tudom mennyi. Neki meg lehet, hogy jön a foga, nagyon gázos volt az éjszakánk, szinte fél óránként ébredt!

Barbamami, magyon klasszak a játékok, majd én is teszek fel képeket........

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kép
Vendég
 


Mindenkinek!
Kép

Vera, ezt meg neked küldöm! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Petikém, ma 18.00 órakor elindult felfedezni a világot! MÁSZIK! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mindenkinek BOldog Új Évet Kívánok!!!!


Ildi:Gratulálok!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Ügyes ez a fiú! Kép

Zalán még mindíg nincs jól!Végül is az ügyeleten kiderült,hogy elkapta ezt a vírusos fertőzést!Napok óta nem eszik,ha mégis az nem marad meg benne!
Ma rizsnyákot csináltam az benne maradt!Nyűgös,egész nap cipelni kell! :(
Talán akkor most már javul!
De most lehet,hogy Zina is elkapta! :(
Vendég
 


Bennem is biddog valami, már kapar a torkom! :cry:
Képzeljétek a legkisebb teknősünket kinyírták a nagyok, fogalmam sincs, hogy miért, nem is részletezem! :roll: Pedig hét évesek, együtt kerültek a házhoz! Rejtély.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Kép

Ildi!
Mi már gyógyulunk!
Zalán ma már jól van!(remélem nem kiabálom el!)
Érdekes teknőseid vannak! :shock:

Nagy a pangás csajok!

Mandala??
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Boldog Új Évet mindenkinek!

Tegnap írtam egy hosszút, de elszállt :cry: Nem is baj, mert gyakorlatilag segélykérés volt egy diliházból...De ma már suli-ovi-bölcsi van!

Alziza!

Jók a képek, de talán mégjobb lehetne, ha nem beteg Zalánról készültek volna, hanem egészségesről! Nálunk a három kicsi pont olyan gumitalpú zoknit kapott a Mikulástól, amilyen Zalánnak van.

Én ma felírattam a csapatnak az influenza elleni védőoltást, mert tegnap reggel felrémlett bennem, mi lesz, ha itt mindenki lebetegszik. :shock:

Amúgy nyakig ér a hó, a szilveszter is havasra sikeredett az idén, nagyokat lehet szánkózni a dombokon. Most tanulok 1000rel, a jövő hétre 3 vizsga és egy fordítás van előirányozva...

Sziasztok.i
iloly
 
 


Cső csajok, nálunk mindenki lepukkant! Én is, pedig ezerrel kéne tanulnom! Na megyek is...... Kép

Alziza, jó, hogy ti már kezdtek gyógyulni!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Mi van Veletek?Gyógyulgattok?

Többiek?

Mostanában nem nagyon írtok!Mindenki eltűnt!
Szomorú vagyok e miatt!De tényleg! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Ne szomorkoldj Ildi!

De tényleg!
:lol: :lol: :lol:

Részemről állandóan vizsga van.
iloly
 
 


Sziasztok!

Ildi:
Hogy vagytok?..

Alziza:
Jól látom,hogy IKEA Ektorp kanapétok van? A 2-es,vagy a 3-as? Kényelmes? Én is pont ezt néztem ki (nálunk csak a 2-es fér be sajna..,de úgy néztem,elég széles..)..
Na persze,bár már ott tartanánk..
Hogy állsz a pakolással? :roll: :roll:

MANDALAAAAAAAAAAAA!!!! Hol vagy?????

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Na végre! :lol:

Igen a kanapé Ektorp!A 2 személyes,mert mindenképp kinyithatót szerettem volna!Már régóta kinéztem magamnak!
Kényelmes nagyon és 3-an is nyugodtan ellehet férni rajta!
Pakolás:Hát...
Fele cuccom dobozokban!De már nem is idegesítem magamat!
Egyszer majd csak rend lesz! :roll:

Mandalával nem tudom mi van!Már írtam Neki,de semmi! :(
Vendég
 


Alziza:
Igen,mi is úgy néztük (az IKEÁban..),hogy 3-an is simán el lehet férni rajta.. A párom mondta,hogy majd keveset adunk enni a srácoknak,és nem nőnek olyan nagyra :lol: :lol: :lol:
Hát,mindegyiknek lesz padlópárnája.. A corában néztem,nagyon szépek vannak most!!! Virág alakú is van,és valami műbőr,szóval szinte elnyűhetetlen..
(Na persze,ha rengeteg elköltenivaló pénzünk lesz,akkor egy Ektorp fekvőfotellel lesz kiegészítve.Tudod,úgy hozzátoljuk. És akkor úgy fog kinézni,.mint egy sarokkanapé..Akkor el is férünk majd rajta..... :roll: Csak az a gáz,ha nem lesz ugyanolyan huzat,mire a fekvőfotelt megvesszük. Lehet,hogy megveszem előre mindkettőre a huzatot :?: .. Max lesz 2 huzat,hogy lehessen cserélgetni)..

Tényleg,Zalán hogy van?

Igen,Mandalával én sem tudom,mi van,remélem,semmi bajuk nincs :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Látjátok! Én is EKTORP kanapét szeretnék venni, de a kinyitható variációt. Nekünk Jennylund foteleink vannak (Drapp-kék-fehér) csíkos, és a drapp kanapéra gondoltam...(meg arra, hogy veszek majd pót huzatkollekciót, ha sok pénzem lesz. (öt fotel van)

Egy dolog aggaszt csak. A fiúk imádnak a kanapén ugrálni. A tavalyi katalógusban úgy hirdették az EKTORP kanapét, hogy gyerekek ugráltak rajta... :lol: :lol:
iloly
 
 


Huh,Iloly, ÖT fotel?? Jó nagy nappalitok van!!!! :lol: :lol: :lol:
A honlapjukon is pont azt hirdetik,hogy ugrálhatnak a srácok rajta.. :D Ha jól emlékszem,van kék-fehér-(drapp?..) csíkos huzattal is.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Sajnos drapp,az nincs a kanpé huzat csíkjai között. Bár amire megveszem, még lehet is :lol:

Hát nem kicsi, de nekünk kell is ekkora. Azért akarok kinyithatót, mert ez lesz akkor a pótágy.

Tényleg Mandala, Bebi merre jártok?
iloly
 
 


Sziasztok!

Vera??????Merre vagy?

Alziza:
Na,azt hiszem,megvan,mitől van a Petinek hasmenése!! Hát rájöttem,hogy az OLAJAT nem bírja!!! Pont,mint az apja..
Na,úgyhogy én áttérek az olívaolajra(attól semmi baja),és a ZSÍRRA. (Érdekes,attól sincs semmi baja!!)
Egyébként az az érdekes,mostanában elég sok helyen olvastam és hallottam,hogy ezek a növényi olajok(napraforgó...) nem is olyan jók,mint ahogy régebben áradoztak róla. Hát,nem tudom. Nekem mindenképpen váltanom kell..

Napsugár ma 7 éves. El se hiszem,hogy már ekkora!!!!! Nem szültem olyan régen :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Iloly!
Nekem is a kinyitható van!Ezért lett a kétszemélyes,mert a 3 személyes nem nyitható!
Rugós,ugyhogy szerintem bírja a strapát! :lol:

Barbamami!
Komolyan? :shock:
Zalánnak ahogy elmúlta vírus elmúlt a hasmenés is!Lehet,hogy ez a francos vírus bujkált benne egy hónapig???? :roll:
Vendég
 


Napsugár!
BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép
Vendég
 


MANDALA??????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új évet így utólag.

Égtelen régen voltam erre. Nem is tudom mit mondjak. Annyi minden történt. Dobok pár képet amiből látszik remekül vagyunk.

Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Majd jövök. Puszika!!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Bebi!

nagyon jók a képek! :lol:
Gyere kicsit sűrűbben!
Vendég
 


Bebi:
Aztaa! Már 5 hónapos a kicsi fiad?????
Nagyon helyesek a gyerekeid!! :D :D :D

Ma beszéltem Mandalával telefonon :D :D (Eltartott egy ideig,mire eszembe jutott,hogy megvan a száma :roll: :roll: :roll: )
Pont elkaptam az óvodába érkezés pillanatát a 4 gyerekkel :lol: :lol:
Jól vannak,csak el van havazva szegény.........
Hát,nem tudom,valahogy ismerős ez az érzés.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Jaj de jó,hgy tudtál beszélni Mandalával! :lol: :lol: :lol:
Már aggódtam egy kicsit,hogy mi van!
Vendég
 


Sziasztok!


Na végre eljutottam ide is!
Bebi, hát a kisfiad nagyon aranyos! :lol: Természetesen a lányok is nagyon szépek! :P

Én is elvagyok havazva, ma is vizsgázni voltam. :roll: A héten ez már a második volt: kedden kommunkikációelméleten voltam, 5-ös lett, ma neveléstörténet vizsgám volt 4-es lett. :lol: :lol:

A gyerkőcök javulgatnak, már koránt sem olyan takonykórosak. Én is meggyógyultam, volt egy enyhe kis idegösszeomlás szerű valamim is. :roll: Na persze ez csak az én diagnózisom. Valószínű, hogy nagyon ki vagyok merülve. Egyszerre elegem lett sokmindenből, és elfáradtam. Az egész kertes ház mizéria, a nehézkes közlekedés, a távoli boltok, orvosi rendelő, stb....szóval odáig mentem, hogy megmondtam a férjemnek, hogy nem akarok tovább kertesházban lakni. Szerintem ő is megkönnyebbült. Megúntam, hogy nem haladunk a felújítással, csak állandóan öljük bele a pénzt, és nincsen vége. Úgyhogy visszaköltözünk a városba, egy kényelmes lakásba.

Na most egyenlőre ennyi....

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék sűrűbben jönni de egyszerűen nem megy. A kicsi állandóan eszik, a középső nyaggat. Közbe otta suli, folyamatos vizsgák. A nagynak állandóan a sarkába kell lihegni különben elkódorog. Közbe házat kéne venni vagy építeni stb... Szóval elegem van. Teljesen ki vagyok bukva. Állandóan fáj a fejem, alszok álva, fut a lakás. És még egy szavam sem lehet mert a férjem nagyon sokat segít. És nem hánytorgat semmit a fejemre, bezzeg én nem tudom soha befogni a lepcses szám.

No mindegy. Röviden ennyi. Még van egy utolsó vizsgám kedden és pénteken megy a kis család Welness-elni Siófokra. Fúúúúúú, már nagyon várom.

Ildi! Nagyon ügyes vagy. Gratulálok az eredményekhez.

Alziza! Próbálok kicsit többet jönni. Azért közben sokat gondoltam rátok.

Barbamami! Ezen én is kivagyok borulva. Hogy megy az idő. Bár csak megállíthatnám kicsit.

Puszika!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

EKTORP kanapésok :D :D
Tegnap este voltam az IKEÁban..
Ma estig.. :roll: minden Ektorp huzatot 20% kedvezménnyel lehet megvenni a Family tagoknak!!!!!! (Ott is lehet regisztrálni,máris kapjátok a kedvezményt......)
És:
(Iloly..) Megkérdeztem,FEBRUÁRBAN megszüntetik a kinyitható Ektorp kanapét!!!!!!!! (Márciusig,ameddig lesz készleten,addig lesz..)

Szóval..
Lehet csak huzatot venni most kedvezménnyel,és később huzat nélkül a kanapét..

:D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hú Barbamami!

Te egy tündér vagy, hogy szólsz! :) Nem kis falat, mert most éppen meggyőztem magam, hogy hagyom a fenébe, de lehet, hogy mégsem. Holnap úgyis megyek Pestre, majd beszaladok és szétnézek.

Ne legyetek már kibukva ennyire. Én sem vagyok túl jó kedvemben, de ami itt megy azért túlzás!!!! Nem kis meló egy kertes ház, de az én kölkeim tuti kicsinálnának engem egy társasházban. Már elég anyunál 1 nap bezárva a harmadikon a 96nm-es lakásba. :shock: Vagy a te gyerekeid nem mozognak? Így legalább kivezénylem őket az udvarra, aztán ha elfáradtak bevezénylem őket.

Ha a ennek az oldalnak a bejegyzésein múlik, nem fogunk hozzájárulni a népességrobbanáshoz!! :lol: :lol:
iloly
 
 


Iloly, tudod én abba fáradtam bele, hogy állandóan össze kell szerveznem, hogy hogy jutok el a boltba, postára, bankba, stb....mert a boltot tavaly bezárták, ami itt volt az utcánk elején, a posta kb. 5 buszmegálló, a bank és egyéb bevásárlőközpontok benn vannak a városba. Nekünk nincsen kocsink, bár akkor sem volt, amikor kiköltöztünk ide, de megoldhatónak találtam. Most viszont már csak idegesít, mert ez így nagyon macerás. Imikét ha nem veszik fel ide a helyi oviba, akkor vihetem a város másik felébe, és persze Petikét is, mert mégsem hagyhatom itthon. Anyósom aktívan dolgozik, anyukám igaz nyugdíjas, de nem várhatom el tőle, hogy nyekkentek és ő már szaladjon is. Ahova visszaköltözünk ott minden megvan kb. 500 m-es körzetben, és nagyon ligetes. Vannak játszóterek és ismerősem is. itt nem sok emberrel lehet találkozni, mert mindenki dolgozik, vagy nagyon elfoglalt.

Na én is megyek, mert tanulnom kell.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Oké! Ildi. értem, itt csak annyiban más a szitu, hogy éppen a fentiek miatt mi nem házat cseréltünk, hanem 2 autót kell fenttartani. (na jó munkaeszköz is). Itt semmi ovi-suli-bólcsi nincs, tehát vinni kell őket, de persze a körzetek (ovi-suli) pont ellentétes irányban vannak kijelölve :lol: Bölcsi így sincs, tehát mindenki a városban lakik tőlünk. :oops: DE AMIT ÉN IGAZÁN UTÁLOK AZ A PAKOLÁSés egy ilyen hétvégén mint a mostani gyakorlatilag egész nap rakosgatok: moógép, mosogatógép, asztal-le fel, kazán. táska, tornazsák, utazótáska, kosár stb... :lol: :lol: :lol:

Veráról nem túl jókat olvastam egy másik topikban. Majd leírja ha gondolja. :cry:
iloly
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Aranyos vagy,hogy gondolsz ránk! :lol:


Vera azt mondja pénteken jön és elmeséli mi van!akkor megy dokihoz! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors kanapé helyzetkép Budaőrsről: A kinyitható nem szűnik meg teljesen, csak átalakul=azonos forma, de a mérete nagyobb lesz, akkora mint a 3 személyesé.
iloly
 
 


Iloly!

A franc!Még jó,hogy ezt megvettük! :roll:
Azért jobb lenne egy 3 személyes nyitható!
Vendég
 


Reggel a férjem kérdezi tőlem: mentek ma valahova? :roll: Mondtan meki, persze drágán, a nemlétező boltba, itt az utca elején. :shock:

Sajnálom Verát, bár nem tudom mi van vele, csak sejtem a szavakból.
Én még mindig padlón vagyok, de biztosan az állandó kialvatlanság teszi. Nem tud a szervezetem regenerálódni. Az a helyzet, hogy a kocsi sem oldaná meg a gondjainkat, sőt még tetézné is, mert sokba kerül, és pont a költségeket akarjuk lefaragni. Ami azzal jár, hogy visszafizetjük az egyik hitelünket és a szocpolt. Na ez egy kicsit érvágás, sőt nem is kicsit, de átgondolva hosszútávon sokkal jobb megoldás költözni, mint az összes pénzünket beleölni a ház teljes felújításába, és még nyaralni sem voltunk a gyerekekkel, amióta megvannak. Itt a szomszédok nem összetartóak, csak ha szidni kell valakit.

Barbamami, azt hiszem én meg jó nagy surmó vagyok! Szerintem nem köszöntöttem fel Napsugarat a szülinapja alkalmából4 :oops:

Drága Napsugár, sok boldog születésnapot kívánok neked! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Biztos nehéz döntés ez! :?
Én mondjuk nem mennék már el kertesházból!De hozzánk közel van minden!Anyósom is! :shock: :roll: :x Itt az udvarban! :shock:
Sajnos nekünk is sok pénz belement ebbe a házrészbe,de nincs más választásunk,itt nem hagyjuk,eladni nem tudjuk mert anyósom a haszonélvező! :x :(

Mindegy,majd egyszer!
Teszek képeket:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Iloly:
Na,hát ezt már nem mondták nekem,csak azt,hogy megszűnik..

Ildi:
Köszi :D
Én kertes házba születtem.. Vecsésen is az lesz.. De ott legalább ki tudom engedni a gyerekeket az udvarra,itt nem.. :roll:
Anyósom nekem is a szomszédban lesz,tőle kaptuk a fél telket.
Hát,különben nem tudtunk voölna építkezni az életben sem..

Alziza:
Aranyosak a képek!! :D

Megkerestem Verát. Nem tudom,nekem nem úgy tűnt,hogy rossz hírei vannak, felrakott két igencsak zebracsíkos tesztet,az egyik tegnapi azt hiszem.. :D Remélem,év végén kis rózsaszínbőrű manóképeket rak majd fel :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom mi a jobb. Anyós az udvarban? Vagy 380kmre? Én speckó most leginkább azt szeretném, ha itt lenne a házban, főzne helyettem, és vigyázna szegény beteg Lócikára... Csak mert majd nekem kell a többiekért elmenni meg még 100 dolgot elintézni délután és nem szívesen hurimálom a beteg gyereket. :cry:

Alziza!

Azért kicsit korán kezdi ez a fiú a felesek ívászatát! :lol:
iloly
 
 


Kép

Alziza, hát Zalán még mindig dögös kiscsákó!

Iloly, hát elgondolkodtam azon, hogy mi a jobb, ha kilóméterekre van az anyós, vagy ha a kert végében! 8)

Higgyétek el, hogy én is sokat rágódtam az eladáson, mondjuk főleg most már higgadtan, de amikor elborult az agyan, gyorsan eldöntöttem, hogy megyünk. Na szóval, hogy ne legyek olyan zavaros, átgondoltam az érveimet és ellenérveimet, így a döntés végleg megszületett költözünk. Hosszútávon ez a megoldás működik, fogalmazzunk úgy, hogy a fenntartható fejlődés a kertes házban számunkra nem előrelátható. Másként fogalmazva: a pénznyelőbe belepumpált rengeteg energia ás anyagi ráfordítás egyenesen arányos az idegrendszerem felszámolásával és hosszútávon a család szétesését eredményezheti. Tudjátok a férjem nem egy ezermester, mondjuk tudtam is ezt róla, de nincsen semmi kedvem, mint egy rabszolgahajcsár kivezényelni a napi munka után a kertbe, vagy a házba, hogy az elmaradt, vagy befejezésre váró dolgokat megcsinálja. Mennyi veszekedést spórolunk meg ezzel! :lol:

Na megyek is reggelizünk, ti meg emésszetek! :lol: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!

Olyan helyes vagy, amint próbálod nekünk magyarázni a döntéseteket! :D Teljesen megértelek, ez a póker elv (asszem) ha rossz a helyzet nem a már eddig beleölt milliókat kell figyelembe venni, hanem ha lehet, még időben ki kell szállni. Na erre én nem vagyok képes...Sajnos mindent figyelembe véve megint oda jutottam, hogy itt semmi sem működik, (de sehol sem) és akármit is próbálok változtatni jobb nem lesz.
Úgyhogy sok szerencsét a váltáshoz, remélem jól döntöttetek. :)

puszi:i
iloly
 
 


Iloly :P :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sehol senki? :cry:
iloly
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg nincs valami nagy mozgásmostanában erre!
Kár! :(

Mandalával mi lehet?


Írjatok csajok!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.16 20:51-kor.
Vendég
 


Hát Alziza!

Bátor vagy! (Vagy rajztanár? :D ) Én nem mernék csak úgy nekiállni a frissen festett falnak. :lol: :lol:
iloly
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: