Új privát üzeneted érkezett!

Hű hát ez nagyon hosszú lett, mindenkitől bocsi!

Remélem nem utáltok érte nagyon!
nansy
 
 


Benita:

Nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!! :D :D :D
Ugye milyen jó érzés???Párod tudja már?Hogyan mondod el neki?

Lányok:Most estem túl az első védőnői látogatáson! :D Végre.Már nagyon vártam.Tök ari a néni.:)
Kaptam kiskönyvet,meg Kismama újságot....
A mérleg nem akadt ki,de ami bánt egy kicsit,hogy az ottani mérleg 4,5kg-al többet mért mint az itthoni :cry: :oops:
Na mindegy,most nem ez a legfontosabb.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam a védőnőnél. Ideadta a terhes kiskönyvet, meg felvette az adataimat. Minden rendben volt.
Hétfőn kell mennem uh-ra, ez már a 8 hetes, már talán hallom dobogni a pici szivét.... :lol:
Már most jön velem Apa is, mert neki még mindig hihetetlen, hogy van egy pocaklakónk.

[/img]
ancsa800418
 
 

 
 

Jaj, azt elefelejtettem, hogy megkérdezzem, hogy tudok vonalzót csinálni?
ancsa800418
 
 


Ancsa
http://www.lilypie.com
Ezen az oldalon. ha nem megy segítek privátban, egyébként én is most csináltam, remélem megjelenik!

Nasny

Kép

Kép
nansy
 
 


És igen, megjelent. Hurrá!

jaj de messze van még az a 15.30-as uh!

Kép

Kép
nansy
 
 


nansy!

Én is megcsináltam, de nem tudom, hogy hogyan tudom ide tenni.... :( :o
ancsa800418
 
 


Nansy!

Talán most megjelenik.... :oops:
ancsa800418
 
 


Benita

Ez csodálatos hír, miattad kapcsoltam be a gépet. Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Meséld majd el, hogy hogyan mondtad meg Apának? :lol:

Fenix
Lakóhely szerinti védőnőhöz kell menned. A háziorvosod biztosan tudja, hogy ott ahol laksz, ha jól emlékszem Bp-t írtál, abban a kerületben hol található.

Nansy
Én személy szerint azt szeretem, ha mindenki minél hosszabbakat ír, hogy legyen mit olvasni, remélem nem csak én vagyok így ezzel. :oops:

Kép
Kép
bbeti
 
 


ancsa
privátban leírtam, ha még mindig gond van szólj
Nansy

Kép

Kép
nansy
 
 


Nansy!

Remélem sikerült!

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Köszönöm Nancy a segítségedet!
Azt néztem, hogy 1 nap különbséggel egyidősek vagyunk.
Te hogy érzed magad, mikor kell uh-ra, vagy orvoshoz menned?
Nekem a jövő héten hétfőn kell a 8 hetes uh-ra mennem utána csak a 12 hetes uh-ra kell majd mennem 10.25-én, utána irány vissza a védőnő.
Tehát most 5 hétig csend, nem kell mennem sehová a hétfői uh után.
Egyébként Te mivel foglalkozol? Írhatnál egy kicsit magadról!

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!
Én február elejére vagyok kiírva és már most nagyon félek a szüléstől! Az első babánk lesz, és rengeteget olvastam a terhességről, a szülésről is. Továbbá olvastam történeteket is, amelyek többsége nem volt túl bizalomgerjesztő!! Amitől nagyon félek az a gátvarrás!!! Nagyon sokat segítene, ha leírnátok nekem, hogy tényleg annyira fájdalmas-e, mint ahogy mondják? Sokan azt írták, hogy igen, meg hogy csillagokat láttak, meg ordítottak.... !!

Nagyon köszönöm!!!
baba150
 
 


Betti
Köszi, hogy ennyire számontartottál. :) Sajnos apa du. dolgozik, ezért nem is szóltam neki. Reggel mikor meglett a teszt :P , majdnem felkeltettem, de gondoltam mégsem.
Ezért lefényképeztem a telómon a tesztet, és elküldtem neki mms-ben. Egyből hívott!!!! :shock: :shock: :lol: :lol: Nagyon örült, de szerintem el sem hiszi - mint ahogy én sem!

Próbáltam vonalzót cserélni, de még a pontos napot nem tudom, hogy tartok, kb. itt.

Benita
benita
 
 


JAJ BENITA! CSAK MOST VOLT IDŐM BENÉZNI ÉS CSAK KERESTEM MIT ÍRTÁL MA, ÉS AMIKOR MEGLÁTTAM FELKIÁLTOTTAM, HOGY AZT A ......! GYORSAN KÖRBENÉZTEM KI HALLOTTA...... NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK NEKED!!! :lol: :lol:
Én sem hittem el sokáig. Csak akkor amikor végre megnéztem UH.-n.

NANSY: töpörtyűkrémes kenyér hmmmmm imádom. Megvan a vacsi ötlet. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


baba150: Én is február elején szülök, ha minden igaz, nekem ez a második szülésem lesz. Erősítsd meg a lelkedet, tőlünk aztán sok pozitív energiát kaphatsz! Nem szabad félni a szüléstől, mert annál rosszabb lesz. Én nem féltem egy percig sem, és könnyű gyors szülésem volt. Gátvágásom volt, és hát tényleg rosszabb volt mint a szülés. De mint később kiderült, lidokainnal érzéstelenítettek és az nekem nem használ...

Hol fogsz szülni? Csatlakozz hozzánk ha van kedved

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Benita Drága! Belborzongtam! Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fenix: Mindenki csak ahhoz a védőnőhöz mehet, ahova be van jelentve állandó lakcíme szerint. Szép nagy a baba! Én ma voltam ultrahangon és az én Babám 11,4 mm . Azt mondta a doki, hogy korának megfelelő, és hogy minden rendben.

Igen a Drága Főnököm tudta a februári esetet …. sejtem, hogy mi a véleményetek.

Korena: Akkor sajnos Te nagyon jól tudod, hogy mit éltem át.

Egyébként lányok el sem hiszitek, hogy azt megelőzően nem is gondoltam volna, hogy ez mit is jelen valójában. Volt a környezetemben több barátnőmnél ilyeneset, és persze tanácsokat olyan ügyesen tudtam adni, hogy majd lesz egészséges babád neked is… stb. Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Nekem egyébként akkor az segített a legjobban, hogy a párommal nagyon sokszor átbeszéltük és így tudtam lerakni (nem elfelejteni) és tovább lépni.

Ami nagyon fontos, hogy bár azt mondták akkor, hogy semmi baja nem volt s nekem sincs, én totál az ellenkezőjét csinálom annak, mint amit akkor tettem. Pl.: akkor elmentem lazán a hajamat festetni, most nem megyek és a 3. hónap után is max. becsíkoztatom. Akkor nem szedtem semmit, mert azt mondta a doki és a védőnő, hogy mivel sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, így nem kell szednem. Most azt is szedek… stb.

Ancsa: Isten hozott! J

Benkoka: Mi a volta védőnőnél? Igen, valóban közel lakunk egymáshoz. Hol fogsz szülni?

Örülök a sok velem egyidős kismamának, és persze a nagyobb pocakosoknak, mert Tőletek okosodunk!!!!!!

Szép napot!

M.

Kép
moncsi75
 
 


Ancsa
Nekem kutya bajom, se hányinger, se semmi egyéb. Csupán annyi, hogy legszivesebben egész nap ennék. :oops:

Ma megyek uh-ra fél négyre. Aaaanyira lasan telik ez a nap!
Már látnom kell a kis szívverését, és alig várom! A párom is velem jön! Majd elmesélem, hogy érezte magát egy nőgyógyászati rendelőben! Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz semmi. :roll:

25 éves vagyok, és még tanulok. Bölcsészkarra járok, magyar kommunikáció szakra. Hát mit mondjak, a májusi vizsgaidőszakot azt hiszem hanyagolom. 8)

Most rajtad a sor, mesélj!

puszi Nansy

Kép

Kép
nansy
 
 


Benita!

Nagyon-nagyon örülök!!!! Nagyon drukkoltam Neked!!! :P :P :P
Remélem minden rendben lesz. Csak pozitívan állj hozzá mindenhez. :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Aki még nem ismerné! A nővéremnek bejött, mind a kétszer. Ezek szerint nekem kislányom lesz! :)




The Original Chinese Baby Chart

On the following original Chinese Baby Chart, 12 gender predictions marked yellow have been changed to the opposite sex in the above new CHINAGOLD Baby Chart according to the survey results. These changes increase the success rate from 65% to 66.5%!
Kép [/b]

Kép
moncsi75
 
 


Sziasztok!

Nansy!

Nekem sincs semmi bajom, sem hányinger, sem rosszullét, csak egy kis mellfeszülés és egy kis gyomorégés.
Mi hétfőn fogunk uh-ra menni, Apával együtt, én is kíváncsi leszek, hogy bírja.
Írd meg, hogy milyen volt a mai uh!
26 éves vagyok és főkönyvelő egy helyi kft-nél.

Moncsi75!

Hogyan kell értelmezni a fenti táblázatot?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


A vízszintes felső sorban kiválasztod a korodat, pl.: én 31 vagyok, és a Baba augusztusba fogant. Így lemegyek augusztusig, ott rózsaszín a pici kocka, tehát kislány.

Kép
moncsi75
 
 


Moncsi75!

Köszi! Ezek szerint Nekünk kisfiúnk lesz..... :lol:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Benitaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Reggel mindössze 5 percem volt, kikerestem, írtál-e, láttam, SIKERÜLT!!! A teljes üzenetet most olvastam el, én is meghatódtam, és nagyon jó látni az örömöd!!!! Üdv-üdv-üdv!!! :D

Jaj, Lányok, olyan jó, hogy itt így együtt vagyunk!
Amikor hétfőn uh-n voltunk, Apa is bejött, hát ő ugyan nem sírt, mint én, de mondta, hogy meghatódott, és felfoghatatlan, hogy a kis csöppnek nem csak láttuk, de hallottuk is a szívét. Olyan jó, hogy van képünk, folyton nézegetjük. :lol:

Kátya
kincsimano
 
 


Moncsi:

A védőnő kikérdezett minden betegségemről,megnézte az eddigi leleteimet,kaptam kiskönyves és kismama újságot.....Meghát megmérte a súlyomat :oops:
De az a rész tetszett a legjobban,amikor apuci adatait írta a kiskönyvembe. :D
Egyébként én Pesten fogok szülni a Szent János Kórházban.
Én is ott születtem és anyukám ott dolgozott tizenévekig.
Gondolom te Dunában.?
Vendég
 


Mikor kiderül a baba az tényleg nagyon megható tud lenni. Én bőgtem a párom meg napikog vigyorgott, mint a vadalma. Még a mai napig meghatódok, ha meghallom a szívhangot.

Benkoka

Én is a Jánosban fogok szülni. Anyukád biztosan tud bővebben mesélni róla. Én ott még csak a laborig jutottam el. Rendes, tiszta hely? Milyenek az orvosk és a nővérek? Lehet majd menni oda szülőszoba látogatóba késöbb? Te már szétnéztél ott?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Benita! Ez csodálatos! Nagyon gratulálok! :D Vigyázz magatokra nagyon!

Csajszik,
a segítségetekre lenne szükségem. A vércsoportmeghatározásnál az egyik ellenanyag (IC) pozitív lett. Most el kell mennem a vérellátóba egy újabb vizsgálatra. Az orvosomat rögtön hívtam, de ő csak annyit mondott, hogy ez nem feltétlenül probléma, és mennyek el egy részletesebb vizsgálatra. Ez persze nem nyugtatott meg. A neten keresgéltem, de nem nagyon értem, hogy miről is van szó. Annyit találtam, hogy akkor szokott ellenanyag termelődni, ha az anya RH-, de én + vagyok. Tudtok esetleg valami t erről?

Üdv, az újaknak, bocsánat, de most teljesen ez köti le a gondoltaimat.

Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Betti:

Hát még nem néztem körül,csak egyszer voltam a szülőszoba előtt a folyosón,de az egész jónak tűnt,nemrégen lehetett felújítva.Barackos-narancsos és kék a fal,szép a járólap....A nővérekről sem tudok semmit.Hogyhogy még csak a laborban voltál?Az szinte csak a főbejárat!Magánrendelésre jársz?Mikor anya ott dolgozott én még kis sza..os voltam,de rengeteget voltam ott nála.Nekem mindíg szimpatikus volt a kórház,csakhát már régi szegény,de nincs elhanyagolva.Egyébként anyu a gyerekosztályon dolgozott és mindíg adott rám fehér köpeny és úgy megnézhettem az újszülötteket az inkubátorban.Tökre szerettem.Szerintem,ha legközelebb mész,nyugodtan nézz szét,senki nem fog rádszólni.
Vendég
 


Na megjöttem. Vizsga sikerült, a férjemnek is. Jó szarul voltam, olyan hányingerem volt...de a lényeg, hogy megvan.

Voltam nőgyógyásznál, megnézett UH-n. Most teljesen kétségbe vagyok esve..látta a petezsákot (6*3 mm tágulat???) a méhemben, de a jobb petefészkemben is van valami..azt írta a papírra, hogy jobb ovariumban felritkulás. Szerinte nem zárható ki a méhenkívüli terhesség sem. De hogy a rákba, ha a méhemben ott van a petezsák?? 10 nap múlva mennem kell megint, akkor már a kórházban néz meg. Addig vigyázni kell (?), ha panasz, azonnal kórház.
Szerintetek parázzak, vagy még annyira korai a terhesség, hogy nincs értelme izgulni???

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Benita!
Gratulálok a pocaklakóhoz és remélem minden rendben lesz.Vigyázz nagyon a pocaklakóra!!!!!!!!!!!!!!

Moncsi!
A kínai tábla szerint nekem is kislányom lesz(remélem az is lesz)!!!!!!!

Benkoka!
Ez tök jó!Mindkettőnk pocaklakója egyformán fejlődik!!!


Dica
Vendég
 


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatlak benneteket, és ha nem bánjátok, csatlakoznék hozzátok...

:oops:

Én is ma voltam UH-n. A 12 hetesen. Nagyon nagy élmény volt! A doki nagyon rendes volt, folyamatosan mondta, hogy éppen mit látunk a képernyőn, megszámoltuk az ujjakat, meghallgattuk a szívhangot. Majdnem elbőgtem magam... :D

Üdv mindenkinek! :-)

Kép
fire2000
 
 


Sziasztok!

Lili:

Érdekes amit írsz. Próbáltam utána nézni a neten, de főleg angol lapok foglalkoznak a témával. (indirect coombs). Esetleg, ha jól tudsz angolul akkor a keresőbe beírva a teljes megnevezést találsz elég sok oldalt. Apuka véletlenül nem Rh- os? Remélem nem lesz semmi gond. Írj majd, hogy mit mondtak.

Babancs:

Remélem Veled is minden rendben lesz. Viszont, ha tényleg valamit úgy érzel, hogy nincs rendben, vagy görcsölsz, akkor rögtön kórház. Nem akarlak ijesztegetni, csak tudod a méhen kívüli terhesség elég komoly dolog és sajnos nekem a közvetlen környezetemben volt már ilyen. Szerencsére az jól végződött, de a gyors cselekvésnek köszönhetően. Na, de Nálad nem lesz semmi gond!!!! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Fire:

Gratula Neked! Írhatnál magadról pár sort. :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nansy!

Hogy telt Apának az uh?
Remélem tetszett neki?
Ugye minden ok?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Magamról annyit, hogy 27 éves vagyok, és több mint 6 éve vagyok együtt a párommal. Ez az első terhességem. Tulajdonképpen nagyon hamar összejött, még mi sem számítottunk rá... :wink:
Úgy tervezem, hogy november végéig dolgozom - ha nem lesz semmi gáz és jól érzem magam. Bár elég stresszes a melóm, azért próbálok nem idegeskedni annyit!

Visszatérve az UH-ra: képzeljétek, nem kaptam képet!!! Kértem a dokitól, és azt mondta, hogy a Gyurcsány-csomagnak köszönhetően sajnos nincs pénze a kórháznak arra, hogy a kismamáknak képet nyomtasson. Örülnek, ha gyógyszerekkel el tudják látni a betegeket. Arra sincs lehetőség, hogy térítés ellenében vásároljak. Szegény Apa, így nem is láthatta még a kis pocaklakót!
Ti tapasztaltatok már ilyesmit?

Fire

Kép
fire2000
 
 


Fire:

Nagyon sok helyen nem tudnak képet adni, de ez Gyurcsány előtt is így volt sajnos, és szerintem még sokáig így is lesz. Egyébként sokszor az orvosok nem tudnak faxon átkéreni leleteket egy egy betegnek, mert abba nincs papír, vagy festék. Nincs rá pénz. És még sok minden másra sem. Én is nagyon sajnáltam, hogy nem kapok képet, de nálunk az Uh-n felfedeztem, hogy van videó. Ráadásul a szonográfus is egy nagyon kedves és precíz hölgy, így kép nincs, de videónk már van! Kérdezd meg hátha van nálatok is az Uh-n videó. Talán azt még nagyobb élmény visszanézni. :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szép jó estét!

Hát megvolt ez a bizonyos uh. Egészen pontosan 10mm-es a csöppség, és erős szívverés látható. Borzasztóan nagy élmény volt! Egyébként minden rendben.

Kedvenc férjecském is megnézegette a pocaklakómat. Bár megbeszéltük előtte, hogy a doki bácsi ki fog érte menni, és behívja, mégis annyira meglepődött amikor szólította, hogy körül nézett, vajon kihez beszél a doktor úr. :oops: Aztán bejött, és csak pislogott, bámulta a monitort meredten, és szinte szólni sem tudott. Igazán még utánna is kellett neki egy bő óra hossza, mire felfogta, hogy mit is látott. Persze azóta a föld felett repked, és ilyeneket mond, hogy "ő megcsinálta", meg hogy "kispapa vagyok", meg bizonygatja, hogy ő majd tisztába is fogja ám tenni!

Utánna megvettük az első bébi rucinkat, egy pinduri kiscipőt! Nagyon édi!

A kínai izé szerint nekem kislányom lesz. Úgy legyen!

szép álmokat
Nansy

Kép

Kép
nansy
 
 


Sziasztok :)

Benita Nagy Nagy Gratula :lol: Úgy örültem!!!
Újaknak üdvözlet!
Csak benéztem mert álmon halok, ma orvos hegyeknél voltam, és Noncsit is vittem :roll: Képzelhetitek, kissé elfáradtam :D

Holnap majd jövök

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy kaptam sztárfotót is!

Na mentem pótvacsizni! :oops:

Most már tényleg jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
nansy
 
 


Zsana,
Köszi az ötletet! Legközelebb majd rákérdezek. :)

Azt hiszem, én is befejezem mára. Megnézem a Született feleségeket, aztán szunya...

További szép estét mindenkinek!

Fire

Kép
fire2000
 
 


Nansy!

Örülök neki, hogy Apának ennyire tetszett, "amit csinált".... :-)
Remélem az Én párom is élvezni fogja a hétfői uh-t.
Szívhangot hallottátok?

Egyébként nálunk sem adnak képet, de videó, és hétfőn én is kérni fogok mindenképpen felvételet!



Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Nagy gondban vagyok!Szerintetek mit főzzek ma?Nem jut semmi az eszembe.Ti mit főztök?Segítség! :(
Vendég
 


Sziasztok anyucik és leendő anyucik!

Remélem beférek ide! Most hétfőn derült ki, hogy anyuka leszek, úgy jövő május környékén. Tervezett és várt baba aki most a pocimban van, és iszonyúan izgulok! Részben a korom miatt, részben meg hogy első baba!
Rólam annyit: Mártinak vagyok, és 31 éves múltam januárban, három és fél éve vagyok stabil kapcsolatban a párommal:D
Örülnék, ha megoszthatnám veletek az örömöket, és az aggodalmakat, látom, nem csak nekem jut belőlük!
Márti-horpika
horpika
 
 


Üdv horpika!


Csinálj magadnak vonalzót!

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Üdv hopika! Az én nevem is Márti és ha lánykám lesz őt is így fogjuk hívni! :lol:

Ancsa

Hogy hallottuk-e a szívhangot? Hát persze. Erős volt, és mivel én nagyon izgultam, az ő szivecskéje is gyorsan vert. Csodálatos volt!
Képet már most is kaptam, és azt mondta a doki bácsi, hogy legközelebb vigyünk videókazit, és akkor majd már itthon is tudunk mozizni! :wink:

benkoka
Nálunk ma túrós tészta lesz pirított szalonnával, előtte pedig tojás leves. Tegnap kínait főztem. Az is fincsi volt. :)

Mennem kell az egyetemre, majd még jövök

puszi mindenkinek

Kép

Kép
nansy
 
 


Nansy!

Úgy örülök, hogy Ti már hallottátok a szívhangját, Én utoljára a 6 hetes uh-on még csak a 18mm-es petezsákot láttam.
Már annyira várom, hogy a babát is lássuk és halljuk!

Na, majd hétfőn! Már kibírjuk! :oops:

Nálunk nem készül kép, csak kazi.... :lol:

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Vajon sikerült?

Kép
horpika
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
horpika
 
 


A második a BBcode, azt kell bemásolni az aláírás helyére és el kell menteni...

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Talán:D

Kép
horpika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: