Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Benita, a Segédletfültől nem voltam tisztában a lépésekkel... :)
remélem most látszik...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Benita:
szerintem a 16. nap még belefér, mi úgy csináltuk azt az egyetelen ciklust, ami úgy tűnik sikeres lett, hogy 13,14,15 nap volt akció:), vagyis ha volt a 15.-en akkor az még életképes szerintem...

Őzi:
ezzel a toxoplazmózissal jól megijesztettél, remélem nem kaptam el, amióta terhes vagyok...

Cicmerák:

örülök, hogy végre hallok olyat is, hogy valaki festette szőkére a haját a terhessége alatt...
milyen festéket használtál? fodrász csinálta?
ha már tényleg nagy lessz a pocim, lehet, hogy érdekel a cipő márkája, most még kicsi, csak látszik, hogy sokkal nagyobb, mint volt...

Lányok, ha nem gond újabb kérdéseim lennének:
-ti bejelentettétek már a munkahelyeteken? mikor célszerű? mi az az időpont, amitől tutira védettséget érez a kismama, és nem rúghatják ki?
-meddig szeretnétek dolgozni?
-utazással (kocsi, repülő), szórakozással hogy álltok? szerintetek az elkövetkező időben mit lehet?
-sportol valaki? én arra gondoltam, hogy az első 3 hónapban nem, de utána kéne, nehogy nagyon elhízzon az ember...


Szóval, ha van időtök és infótok ezzel kapcsolatban, osszátok meg velem!

Köszi!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa

Én 1-jén kezdtem a cikl-t, ezért könnyű számolni. Nekem a 13. napon volt (utoljára) akcióm, és a 15. napra írta a net. a fogamzás napját. És akkor is fájt a hasam. (Érdekes, ez bejött.) és ma van 16-a! :? ...........azért még ráhajtok egyet.............. :lol:
De ha nem sikerül (foci vb van!!!! :evil: ) bízom apa sejtjeiben!!
Az előző terhességemnél is így volt: 8-ára írta az aktuális napot, és 6-án voltunk együtt. (bejött!)

A munkahellyel kapcsolatban:
Attól a pillanatról, hogy orvosilag igazolt a terhességed, védettséged van. Hozzáteszem, hogy ha határozatlan szerződésben állsz! Függetlenül attól, hogy táppénzre mész v. dolgozol tovább. (Van rá törvény is, ha kell megkeresem neked. én is foglalkozom ezzel, mert lóg a levegőben a munkahelyem :( )
Az, hogy mikor jelented be? Ha fennáll a veszélye annak, hogy valakit elküldenek, akkor célszerű előbb bejelenteni, minthogy az elbocsátásról tájékoztatnak valakit. Ugyanis ha bejelented, nem küldhetnek el. De ha ők bejelentik, hogy elküldenek, akkor már gázabb. Bár törvényileg meg lehet támadni, mert bizonyítani tudod, hogy előbb terhes voltál, mint az ő döntésük született. Rem. érted. :wink:

Meddig szerencsés dolgozni?
Ameddig tudsz, és a közérzeted, fizikai állapotod engedi. És ami FONTOS: ha nem veszélyezteti a munkaterületed a babát. Ő az első!

Utazás:
Repülni nem szabad! Kocsi: aki ahogy bírja ( :oops: ) szórakozás: szintén aki ahogy bírja. Nyilván ilyenkor fáradtabb vagy, túlzásba nem lehet vinni, + no alkohol + füstös hely (gondolom ez nem újdonság) :roll:

Sportolni lehet, amennyi jól esik, csak light-osan!! 8) 8)

Írtam neked privit! Nézd meg. Abban van a ticker-es segítség!

Puszi

Benita
benita
 
 

 
 

Luisa
Talán, mire ezt olvasod, már látszik a vonalzód. Ha nem, valószínű az lehet a hiba, hogy nem a teljes hivatkozást másoltad be. Próbáld csak újra. :wink:

Benita
benita
 
 


sziasztok csajok,

én nem tudom mi történt a másik topicba de nem is nagyon akarom,tényleg jobb ha az ember nem olvas rémhírket mert csak levetíti önmagára :?

luisa,
én ciccel értek egyet hajfestés témában,én is végig festettem a hajam szőkére mikor terhes voltam és gyereken nem látszik :lol:
vessetek a mókusok elé de sztem ez a mit szabad és mit nem nagyon túl van lihegve :oops: egy egyészéges terhesség esetén sztem élj úgy ahogy máskor és csináld azt amit máskor is.persze nem azt mondom hogy emelgess 20 kilós zsákokat de azért azt is túlzásnak tartom hogy van aki egy bevásárlószatyrot sem emel meg :oops: na eldugulok mert a mókusok már rágják a bokámat és mit tudjuk a mókusok nagyon veszedelmes állatok :P :P :P

csókolat
gigike
Vendég
 


benita,

nem kötöszködni akarok :oops: de nyugodtan repülhetsz terhesség alatt csak egy speckó harisnya kell ami véd az esetleges trombózis ellen.ennyi.én is repültem :wink:
Vendég
 


Benita!
Persze, úgy értettem, hogy még beleférsz. Mert fájt a hasad, attól még nem biztos, hogy akkor rögtön kiszabadult a tüsző. Tehát még szerintem próbálkozzatok nyugodtan.
nanett
 
 


Ja! Ma megyek a dokihoz, úgyhogy kérlek, drukkoljatok nekem nagyon.

Benita!
Persze, ha kapszulában szeded a jódot, akkor nem kell más formában.
nanett
 
 


Gigi
Ok's, nem vitatom, és nem is baj, ha kiigazítatok. Én még nem is repültem!!! ....nemhogy pocakosan!!??.......csak hallottam.. (bocsi) 8)

Ha ma már nem lesz időm írni, hétfőn mindenképp jövök.

Pusz-pusz mindenkinek. Élvezzétek a napsütést!! 8) :D 8)

Benita
benita
 
 


Mindenkinek nagyon jó hétvégét! Persze, aki még dokizik annak hajrá!!!! :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok Lanyok!

Benita,
A lelkembe latsz. Alig varom, hogy mehessek hetfon dokihoz.
Amugy meg probakozzatok persze... ha fajt akkor meg csak a tuszot erezted, ha mar kireped, a pete vandorlasat nem erezheted. A pete is setafikal meg jo par orat, szoval a kis fickok meg idoben osszefuthatnak vele...

Luisa,
Bocs, en pont az ellenkezojet akartam, nem akartartalak megijeszteni. Ugy gondoltam a tenyek ismereteben, konnyebb a megelozes, ez minden.
A sportolasrol pedig: hat en nagyon szerettem volna sportolni az elso trimeszterben, de erre eselyem sem volt. Orulok, hogy el tudtam latni legalabb minimalisan a teendoimet, nemhogy torna! Remelem, a masodikban mar menni fog. Jo lenne, mert szerintem en sok folos kilot szednek fel enelkul...

Nanett,
Hetfon megyek dokihoz es neha jobban vagyok mar. De alapvetoen eleg hasznalhatatlan vagyok. Persze ez mindaddig nem erdekel, amig minden rendben van. Most jovok le a progirol, emiatt is aggodom. Viszont mar tudok hanyas nelkul fogat mosni, ami azert rendesen noveli a komforterzetemet :) . Viszon nagyon kerlek, ha visszajottel a dokitol, akkor jelentkezz feltetlenul, ok? Nagyon drukkolunk neked!!!

Jo hetveget minenkinek!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


sikerült a ticker, ne haragudjatok, de ez már nagy siker!!! :)

Őzi, köszönöm az infókat, úgy ilyesztettél meg, hogy pl amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok nem foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, és most utólag visszagondolva ijeszt meg...

Ennyire rosszul vagy néha? Nekem még émelygés sincs, vajon ez mitől van? Mindenkinél vannak rosszullétek? mikor kezdődik? remélem ez nem gond, hogy nálam nincs... bár én még nem lehetek 100% os bizti a terhességben amíg a doki az ultrahangon nem biztosít erről 2 hét múlva... :(

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa,
A rosszullet mindenkinel mas. Nekem a 6. hetig csak etvagycsokkenesem volt es hangulatingadozasaim, egyszoval semmi kulonos. Aztan meg egyik naprol a masikra szinte agynak estem, hanytam, gyenge voltam, folyamatosan rosszul ereztem magam. Alig volt valami amit meg tudtam enni es bennem is maradt. Ehhez kepest azert most mar sokkal jobb. De sok kismamanak egyatalan nincsenek rosszulletei, az hogy van vagy nincs, onmagaban szerintem nem jelent semmit.

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Kismamikat nem viseli meg ez a meleg? Itt kint Lorrachban borzaszto meleg van!

Nanett Izgulok ERTETEK!!!Jelentkezz!!!!!!!

Tegnap mentem a Paromert a munkahelyere es mondja mikorzben jovunk haza hogy reggel latott 2 golyat! Na erre ugyan ott egyutt lattuk a 2 golyat :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot. Ott a BABA! 12 mm-es volt és pulzált a szíve, 8+1-nek mutatta a gép. Naptár szerint holnap leszek 8 hetes. Szóval a mérete is rendben. Én persze nem láttam rögtön a babát, én csak pacákat meg foltokat látok sokszor az UH-on, a doki meg hallgatott, tiszta ideg voltam. De aztán mutatta, hogy itt a petezsák, a szikhólyag, a baba. Hát most nagyon örülök. Csak így is maradjon. Kaptam beutalót vérvételre. Szerencsére az EKG most elmaradhat, nem olyan rég voltam. Aztán majd mehetek kiskönyvért. Legközelebb az ominózus tarkóredő vizsgálat jön, ahol nálam az előző babánál kiderült a baj. Most nagyon bizakodok, hogy nem ismétlődik meg.

Egyébként nekem is a 6. héttől indultak a rosszullétek. De ma - lekopogom - jobban vagyok. Éreztem a kaja ízét is és nem undorodtam tőle, ami mostanában elég ritka dolog.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!
nanett
 
 


Kép

GRATULALOK NANETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Nanett!!!
Nem is tudom mit mondjak! Ugy feltettelek! Nagyon orulok neked, nem is hiszed mennyire!!! Igy tovabb!!! Most mar aztan szeretnem latni azt a vonalzot!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kepet kaptal? Tedd fel legyszi ha kaptal!!! Nagyon boldog lehetsz, vigyazz most nagyon magadra es legyen most mar egy nyugodt hetveged!!!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot.

Na, neki is álltam vonalzót gyártani. Most majd meglátom, sikerült-e.

KépKép
nanett
 
 


Juj, sikerült!

Őzi!
Képet sajnos nem kaptam, de olyan izgatott voltam, hogy el is felejtkeztem róla.

Hát, az biztos, hogy nyugodtabb lesz most a hétvégém.

Cirkuszka!
Itt is borzalmas meleg van. De én inkább erre szavazok, mint a júniusi télre. A gólyák csakis jót jelenthetnek!

KépKép
nanett
 
 


nanett,
szuper jók ezek a hírek,öröm ilyenekre idejönni a topicba.remélem egyre több és több szuper jó hírt kapunk mindenkitől :D

benita,
akkor jó ha nem haragszol :D

csajok,
én hétfőn megyek vérszívásra megnézni mennyire ment le a prolactinom,most én kérek egy kis drukkot meg pozitívat :oops:

jó hétvégét,ha lesz időm bekukk
Vendég
 


Nanett :)
De jó!!!!! Gratulálok! Vigyázz magatokra :!:

Búcsúzom egy időre, holnaptól a Balatonon fogok "szenvedni" :wink: 8)
Mi lesz velem babanet nélkül? :shock:
Gondolok majd Rátok sokat :)
(ui: még nem 1cn., csak pötyögök)

HIÁNYOZNI FOGTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gratulálok Nanett!!! Tök jóóó!!! Remélem, jövő hétfőn én is jó hírekkel jövök! Ugyanis hétfőn megyek uh-ra ismét. Amúgy beszéltem a védőnőmmel, azt mondta, hogy nem érti, miért ijesztgettek, mert 6 hetes baba első uh-nál azt nézik, méhen belül van-e és csak a petezsákot mérik, ritka, ha ilyenkor már látszik a szívműködés. Szerinte az volt a baj, hogy nem mondtam az elején, hogy hosszú ciklusaim voltak. Igazából mióta szülés óta megjött és abbahagytam a szoptatást, összvisz 3-4szer, ha megjött a terhességig... és sose 28 napra.

Kép
vio
 
 


Vio!
Biztos, hogy hétfőn látni fogod már a babát. Egészen más, hogyha hosszú a ciklusod. Nekem meg rövid volt. Jó, hogy a védőnőd megnyugtatott.

Gigi!
Megy a drukk a vérvételhez.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Szeretnék majd csatlakozni hozzátok :oops:
Hogy miért, majd :!: :?:
Tavaly szeptember óta szeretnénk babát,de még várat magára a baboca :roll:
Remélem,hogy hamarossan én is áldott állapotba kerülök és 2007-ben szülők leszünk a párommal :!:
Minden kismamának gratulálok :!: A többieknél meg minél hamarabb jöjjön a gólya :!:

Jó éjszakát!

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Dejó végre jók a hírek, már kicsit elkenődtem, hogy annyi rosszat hallok. Gratula nanett, Vio hajrá hétfőn, és mindenkinek! :)
Jó hétvégét!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


je és üdv a legújabb tagnak odrynak!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Közsi Luisa!
odry
 
 


Sziasztok Lanyok!!!

Ahhh itt nagyon meleg van! Tegnap egesz nap tuzott a nap aztan eldontottuk hogy kimegyunk a strandra , erre elindulunk a strand elott beborul na mondom kiraly, kint vagyunk uszkalunk pancsizunk erre elindulunk haza na a haz elott kisutt a nap! Nem voltam merges ahhhhh :twisted:

Hogy vagytok?
Mi rendesen hancurozunk de tenyleg mikorben egyutt vagyunk minden gondolatom elszall a baba felol :lol: Ennek nagyon orulok :D

Vio!
Hetfon Rad gondolok egesz nap!!!! Ne lepodj meg ha csuklasz :P

Kismamik hogy vagytok?
Gyugyi? Benita? Pekneanita?

Udv Odry koztunk!

Most megyunk majd at St.Louisba alitolag ott is van egy nagy strand talan tobb sikerrel jarunk, ja az mar Franciaorszag, tok jo 3 orszag kozott maszkalhatunk:)
Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Benita Kuldok Neked meglepit:) Mert tudom hogy szereted:)

Kép

A Tobbieknek meg sok sok: Kép

Benita neked is:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Mi az hogy nincs erre elet? Kép

Ja persze hetvege van:)
Mi most ertunk haza a strandrol egy nagyon jo helyen voltunk hatalmas nagy aquapark egesz nap 37 fok es most elkezdett zuhogni az Kép

Megyek ledolok mert eleg faradt vagyok! Ma meg benezek! De holnap ott vagyok:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Nanett Gratulálok!!! :D :D
Vio: szorítok holnap!!
gigi: neked is drukkolok ám!!
Most jöttünk haza anyukáméktól....felszedtem vagy 5 kg :lol: ,jól kipancsoltuk magunkat...Bencus nagyon élvezte a vidéki életet :D
A hasam viszont nagyon fájt :cry: ...kedden kéne megjönnie...ez már annak a jele lenne?..soha nem fájt ,,, se előtte, de alatta :cry:

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Timcsusz!

Nagyon drukkolok hogy Kép legyen es a fajasok miatta legyenek:)

Gigi! Gondolok Rad hetfon!!! Nyugi minden rendben lesz!!! Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka köszi, ari vagy :D ..háát nagy öröm lenne , ha elsőre sikerülne.....!! :D :D
Lányok jól értelmezem..apával legközelebb 29.-én érdemes összebújnunk ??

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Sziasztok!

Bocs, de most nincs időm visszaolvasni rendesen!

Én is holnap megyek dokihoz!
ÜDv. az újaknak!

cic
cicmerák
 
 


Üdv Odry közöttünk!

Cic!
UH-ra mész holnap?

Cirkuszka!
Irigykedek rátok ám rendesen!

KépKép
nanett
 
 


Odry,
Udv a topikban!

Gigi,
Drukk a verszivashoz!

Mindenki masnak aki uh-ra megy hetfon (en is ;)),
Aki kap kepet tegye fel, es mindenki szamoljon be nekunk a fejlemenyekrol! Ja es mennek itt is a drukkok!

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok! Gondoljatok rám, fél 8-ra megyek! Fél 6-tól fent vagyok, nem bírtam már aludni, nagyon pörögnek a gondolataim!!! Jaaaj, annnnnnnnyira félek! Még kb. másfél óra és minden kiderül! Olyan kettős érzésem van! Inkább nem is írok többet, majd ha megjöttem, beszámolok! Ha esetleg estig nem írok, akkor sejthetitek, hogy gáz van! De bízom benne, hogy nem.....

Kép
vio
 
 


JO REGGELT!!!!Kép

Haaatttt a tegnap napom eleg rosszul vegzodott! Ugye irtam hogy aquaparkban voltunk de azt nem hogy ott az egyik csuzdan amikor mentunk le akkor egy csaj hason rugott , na akkor csillagokat lattam!Jo hat hazajottunk erre a Parom akar spenotot csinalni na nem megy a tuzhely(ikeas szar) . Ok, mondom akkor csinalok salatat, na bemegyek a konyhaba erre megakarom fogni a deszkat ami egy picit hozzaert a tuzhely femes tetejere na jol megrazott!! Itt mar beparaztam, mert utana elkezdett fajni egy picit a fejem! Jon a Parom kiveszi a tuzhelyet a helyerol hogy megnezze mi van! Mondja hogy löehet hogy a vihar miatt van ilyen, mert hogy este jott egy kissebb vihar! Erre alulrol ugye van ilyen takaro fadeszka .lec ami kb 40-50cm! Azt feltette a szekreny tetejere, O furdik en meg megyek be a konyhaba teat akartam csinalni, nyitnam a konyhaszekrenyt erre az a szar majdnem a fejemre esik de szerencsere csak a kanalat talalta el de nem alt meg esett tovabb a labamra de azt is eltudtam rantani! Na ezek utan ugy gondoltam en bemenekulok az agyba talan ott nem er semmi baj!!!!

Hat most felkeltem es remenykedem hogy ma ne tortenjen semmi baj velem!

Hogy vagytok?

VIO VELED VAGYOK GONDOLOK RATOK!!!!!!!!!!!!!

Kép
Udv MINDEKINEK

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Jó Reggelt!

Húúú Cirkuszka nem volt semmi a tegnapi napod :( :(
Ma már vigyázz magadra!
Vio, nagyon izgulok érted!!!
cic, őzi....várjuk a képeket :D
gigi:remélem már túúúl vagy !!

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Vio! Gondolok rád!!!!!!!!! :) Gyere majd gyorsan!
cicmerák
 
 


Timcsusz!

Hogy erzed magad??

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok

Igyekeztem visszaolvasni a hétvégén történteket.

Nanett
Igazán nagyon örülök a jóhírednek. Ez fantasztikus. Látod, megérte az izgalmat... :P Vigyázz nagyon magadra. Legközelebb mikor mész? Nem sürgetni akarlak, csak emlékeztetni, hogy EL NE FELEJTSD a képet!!!! Mi kíváncsiak vagyunk ám!!!! :P :P :wink:

Vio
Nagyon szorítok neked, rem. jó hírrel jössz vissza! :) :) :) :D :D :D

Cic, Őzi
Nektek is hajrázok, igaz ti már "nagyobb képet" láttok. Sok szerencsét, várjuk az újabb bébi-felvételeket (ha lesz)! :wink:

Gigi83
Hajrá a szurkálásra. Rem. jó eredményt kapsz. :lol:

Gyugyi
Gondolok rád is, jó nyaralást a kölkökkel!

Odry
Üdv. közöttünk. Még én is baba előtt állok, (meg még többen közülünk), úgyhogy írjál bátran többször is. Együtt könnyebb lesz. :)

Timcsusz
Neksokára tesztelhetsz??? :o De jó neked! Mindent bele, kívánom, h. kétcsíkosat produkálj! :D

Cirk
Jó neked ott a "távolban". Azért vigyázz jobban magadra, hátha már nemcsak magadra kell vigyázni!!! :wink: Jók a figuráid, honnan veszed?

Többiek hogy vagytok? Ancsa, Okr, Kavicska, Rabkri, Luisa


Benita
benita
 
 


Benita!

Felmentem a googlera es oda beirtam hogy gif es akkor kiad egy csomo oldalt ahol lehet ilyeneket leszedni:) Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Bocsi

Az én sztorimat kifelejtettem. Szóval: volt akciónk a hétvégén, talán marad(t) belőle valaKI. 8) :lol: Végül is a 15-éhez képest 17-én jött össze a "program", meg hát 13-án. Sajna 16-án nem. Beleférhetek??? :shock:

Timcsusz
Küldtem privit!


Benita
benita
 
 


Vio! HIREK????????????

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is.
Üdv az újaknak!
Nanett ez nagyszerű hír! Gratulálok!
Vio? Mizujs? Jelentkezz, kíváncsi vagyok...

Lányok, nálam semmi újság. Hála az égnek ki tudok kapcsolni. A férjem is segít ebben, adja a tenni valókat. Pénteken összeállítottuk a medencét. Szombaton félig engettük. A térkövezésünk elkészült, szombaton délután azt söprögettem és kertészkedtem. Este olyan szinten fájt a fejem, hogy még hánytam is. A rejtélyek városa alatt rendbe jöttem egy kicsit, de péntek este óta fáj a baloldalam, szerintem a petefészkem. Tegnap is nagyon jó idő volt és a medencébe is tűrhető lett a víz, így a párommal kifeküdtünk a matracra, jaj, de jó volt. Ennyi történt a hétvégén. A három gyerekünkből egy se volt otthon, így volt időnk egymással is foglalkozni. :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok csajok,

most értem haza és olyan de olyan melegség üntött el mikor olvastam hogy ennyien szurkoltok nekem :) KÖSZÖNÖM MINDENKINEKés most ugye már szétizgultam az agyamat mert csak olyan 3 körül lesz ereemény(haját tépő szmájli)

vio,cic,
UH-n meg dokinál mi volt??????????????????drukkolkunk nektek és gondolunk rátok :)

cirkuszka,
drága konkurenciám :lol: :lol: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a tegnapi napod de két nap egymás után ilyen nem fordulhat elő :?

újaknak üdv:)

később jövök
csók
gigi
Vendég
 


Sziasztok! Rossz híreim vannak. Megint ugyanazt mondta a szonográfus. Szerinte nem él. Szerinte... viszont nagyobbat mért.
6 napja petezsák: 25x20 mm, crl:2,4 mm
ma petezsák: 29x19 mm, crl 4 mm
Szívműködés nem látható. Illetve azt is odaírták, embrioárnyék látható életjelek nem észlelhetőek.
Kérdeztem, hogy ha nem él, akkor hogy lehet, hogy nagyobb lett??? Azt mondta, hogy szerinte jobban be tudta hozni a géppel. Szerinte...
Őrületbe kerget ezzel a "szerintem"-szóval. Azt mondta, ha nem hiszek neki, nézessem meg mással is, vagy visszamehetek akár pénteken. Dokimat próbálom elérni, ott is van a kórházban, de mindig máshol... du. 15 órától rendel. Akkor beszélek vele. Vagy lehet, hogy elmegyek a rendelésére...
Szerintetek hogy lehet, hogy nem vérzek, ha nem él?!?!?!
Nem nagyon reménykedem már egyébként.
Vio
vio
 
 


Ne add fel Vio!
Ha gondolod én elmondom, hogy nálam mi történt. Az én babán 4-5 hetesen halt el tehát 10 mm-es petezsáknál nem láttak többet., és akkor már 6 hetesnek kellett volna lennie. Azt mondták, hogy 2 hét múlva menjek vissza, mert ha él akkor nagyobbnak kell lennie, mit egy pont. Aztán rá 1 hétre elkezdtem vérezni és el is ment tőlem. A 7. héten fejezték be a terhességemet.
Szerintem ne add fel, ha nőtt akkor élnie kell. Szerintem is menj el a dokihoz, egy rendes nőgyógyászhoz és az már biztosan meg tudja mondani, mi lehet vele. De én úgy gondolom, ha életképtelen lenne, már rég véreznél. Na ez csak az én véleményem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ne add fel Vio!
Ha gondolod én elmondom, hogy nálam mi történt. Az én babán 4-5 hetesen halt el tehát 10 mm-es petezsáknál nem láttak többet., és akkor már 6 hetesnek kellett volna lennie. Azt mondták, hogy 2 hét múlva menjek vissza, mert ha él akkor nagyobbnak kell lennie, mit egy pont. Aztán rá 1 hétre elkezdtem vérezni és el is ment tőlem. A 7. héten fejezték be a terhességemet.
Szerintem ne add fel, ha nőtt akkor élnie kell. Szerintem is menj el a dokihoz, egy rendes nőgyógyászhoz és az már biztosan meg tudja mondani, mi lehet vele. De én úgy gondolom, ha életképtelen lenne, már rég véreznél. Na ez csak az én véleményem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: