Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Kezdek függõvé válni elsõ dolgom,hogy megnézzem írtatok-e a témához.Ha egy darabig nem jönnék,az azt jelenti szülni mentem.
Szeretném ha nem kellene febr.10.-éig várnom a babócára,de egyenlõre jól érzi magát az odúban.
Zsuzsó!Te is a varrástól félsz,mint én?Azt hittem csak én vagyok ilyen.Tudom hogy az aranyerem is elõjön majd,az utobbi szülésnél,már nagyon fájt,alig tudtam hazajönni a korházból,szerencse hogy a szomszédban van.
Nálunk a gyerekek nem tervezett idõpontban jöttek,hanem véletlenszerûen a két fiú között 19 hónap van,de mostanra úgy összenöttek,hogy egyik sem csinál a másik tudta nélkül semmit,mindent megbeszélnek.
Mikor kicsik voltak nagyon fárasztó volt,de így utólag már megérte.
A kisebbik fiú után 5 évvel jött a lány,de így sem volt könnyü,mert addigra a fiúkat kellett mindenhova cipelni.
Sajnos segítségem mint nagymami,vidéken voltak,most meg már szegények nem is élnek.
Na életregény lezárva.
A fiaim mindig panaszkodnak hogy sokat beszélek,milyen igazuk van!!!
Sziasztok
Veronika
 


Sziasztok net-függõ anyukák!Kép

Szóval én a Bánkot már gátvédelemmel szültem (ez elõnyére legyen mondva az ügyeletesnek amelyik miatt lekéste az én szülésznõm meg orvosom a szülést), így csak icipicit repedtem, azt kellett varrni. Nekem mindháromszor volt méhszájplasztikám is ( harmadszorra már csak kicsit) mert nem igazán tágultam hanem repedtem. Ez köszönhetõ volt mindhárom viharos szülésnek, de fõleg a harmadiknak, aholis három ujjnyira voltam csak nyitva amikor már jöttek a tolófájások. Okos dokinõ: "anyuka tartsa vissza", kösz, mintha az olyan egyszerû lenne. De szerencsére a baba feje elsimíthatta a méhszájat valamennyire mert mondom hogy nem voltak vészes repedéseim. Nem tudom hogy vagytok vele, de az epidurállal hogy álltok? És harmadszorra már úgy akartam volna szülni, csakhogy épp attól a naptól ment szabira az altatóorvos akivel le volt fixálva, meg megnyugtattak hogy amúgysem lett volna idõ arra hogy hasson. Kíváncsi leszek majd a tapasztalataitokra, de nekem már a harmadik is nagyon de nagyon fájt, sokkal jobban mint a második szülés ami indított szülés volt (ez állítólag sokkal fájdalmasabb a spontán szülésnél). A negyedik még rosszabb lesz? Jajj!Kép

Sheila nálunk mindegyik gyerek között bõ két és fél éves korkülönbség van, szerintem ideális, fõleg ha érettebb a gyerek a koránál, mint pl. az én nagylányom volt. A kicsi más tészta...

Veronika. Ismerõseim ahol nagyon kicsi a korkülönbség ugyanezt mondják mint Te, hogy kezdetben piszok nehéz, de utána szinte összenõnek... Hát ezt talán tényleg megéri a kezdeti nehézség.

Nálunk a tervezett negyedik lány lenne (én azt szeretnék) nem mintha a kisfiam rossz lenne, de valahogy mivel mindigis lányokat akartam ez így lenne jó. Na majd meglátjuk... Azért annak nagyon örülök hogy van egy kisfiam is, így legalább a párom sem mondhatja hogy nincs trónörököse!Kép

Nálunk a lányaim eszméletlenül sokat beszélnek! KépKépKép Még álmukban is! Csak tudnám kitõl örökölték!Kép A kisfiam szerencsére még nem beszél, mert azt hiszem meg is õrülnék ha háromfelõl beszélnének megállás nélkül egyszerre.

Na most eldugulok (látszik hogy nem vagyok egy szûkszavú anyuka én sem) és várom hogy jelentkezzetek!

Veronika azért ne siessetek annyira, jó annak a babócának még ott benn!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!Kép

Norci, Zsuzsó , Veronika!Kép

Jó sokat írtatok megint!Kép

Zsuzsó!Kép

A smile-t úgy kell, hogy a kettõspont után rögtön nyomsz egy ilyen jelet ) , közben lenyomva tartod a nyilat Kép
a szomorú fejnél pedig fordítva történik ( , Kép

na ezt jól elmagyaráztam, sajnos nem vagyok egy PC-zseni a szakkifejezéseket illetõen, de azért szorgalmasan koptatom a billentyûket...Kép

szerintem jó esélyetek lehet a gátmetszés elkerülésére
/ én sem akartam elhinni a két gátmetszéses szülés után /

lényeg, hogy hozzáértõ szülésznõt fogjatok ki!

nekem a dokim most is vágott volna legszívesebben, de a szülésznõ ragaszkodott a gátvédelemhez...
a doki ingatta a fejét, hogy nagyon feszül a heg, mégis sikerült!!!KépKépKép

csak egy kis belsõ horzsolásom keletkezett, amit három felszívódó varrattal ellátott, és csodálatosan tudtam ülni az elsõ naptól!!!Kép

Örökre hálás leszek a szülésznõnek, de persze szigorúan be kellett tartanom az utasításait, nehéz volt, de nagyon koncentráltam!

amikor megjelent a baba feje, már nem nyomhattam, csak lihegtem mint a kutya, így szép lassan született meg a buksi...

akkor per pillanat úgy tûnik, mintha órákig tartana a kitolás, de utólag milliószor megéri!!!KépKépKép

ja, és az intim tornát csinálom már évek óta, és a szülés után is folytattam...Kép

most már eldugulok, köszönöm a korkülönbséggel kapcsolatos
véleményeiteket!Kép

Puszi Mindenkinek!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 

 
 

Sheila,
Te bujkalosKép Elarulnad a szuleszno nevet? Szeretnem a kov. gyereknel en is meguszni, ha lehet.
KosziKép
-Afonya
afonya
 
 


Szia Áfonya!Kép

Na, most jól lebuktam!KépKépKép
Bezzeg a babás topicba nem írok, ugye?Kép
Pedig rendszeresen olvaslak ám Benneteket!Kép

A szülésznõ neve valamilyen Tímea volt, sajnos vezetéknevet nem tudok, ezt is csak hallottam a dokitól szülés közben...
egyébként, amennyire abban a beszûkült tudatállapotomban meg tudtam ítélni: MINDEGYIK szülésznõ fantasztikusan kedves és empatikus volt, érezni lehetett rajtuk a szakmai elhivatottságot.Kép
mivel hajnali 4-re értem be, és hatkor mûszakváltás volt,
kb. három szülésznõvel volt szerencsém megismerkedni...
mind szuper voltKép
a szobatársnõm egy másiknál szült, az a hölgy is profi volt a gátvédelembenKépKépKép

szerintem esélyed van legközelebb megúszni!Kép

Érdekes, hogy úgy vettem észre a dokik még hajlanánaka gátmetszés felé, a szülésznõk azonban szívügyüknek érzik a gátvédelmetKép

Le a kalappal elõttük, inkább Õk érdemelnék a "hálapénzt",
mivel sokkal-sokkal több munkát végeznek körülötted!!

merem állítani, minden gond nélkül megszültem volna a szülésznõvel is, orvos nélkül...
Õ volt az, aki végig mellettem volt, biztatott, bátorított.Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Halihó!
Tegnap egész napos áramszünet volt ezért nem jöttem.
Voltam NST-n de Levente még nem kíváncsi a külvilágra,majdnem szétrugdalta a gépet,annyit mocorgott.
Ahhoz képest hogy a 38. hétben vagyok nagyon jól érzem magam.No megyek beszerzõ útra mert ha hazaérnek a suliból mindig éhen akarnak halni.
Sziasztok!!
Veronika
 


Sheila,
kosziKép Nyitottam egy gyori topicot itt, az anyasagon belul, ha idod engedi, nezz at oda is.
Tobbiektol bocsi az Offert. Megelolegeztem magamnak a tagsagot, mert a 3dik gyerkoccel mar en is tul leszek a 35-onKép
-Afonya
afonya
 
 


szkedves Áfonya, azért elõbb is idelátogathatsz, nem kell megvárnod a bûvös 35. évet!

Többiek!
Sheila, az intimtornáról én is sok jót hallottam, talán majd valamikor el is fogom tudni végezni. Nekem a viharos gyorsaságú szülés miatt szó sem volt lassan születik meg a baba feje, meg hasonlókról (egyik gyerek sem így született meg, hanem egyben kicsusszantak, nem vacakoltak a könyv betartásával)és mégsem repedtem csak egy picit! A természet annyira klasszul megoldotta a dolgokat, nem tudom miért ragaszkodnak az orvosok annyira a gátmetszéshez!
Hát igen, a dolgok oroszlánrészét többnyire a szülésznõk végzik! Mondjuk mi ezért honorálni is szoktuk õket, mert õk aztán tényleg megérdemlik (kivétel a második szülésemnél a szülésznõ, de akkor még nem volt szabad szülésznõválasztás)!

Vera! De aranyos a kisfiad, érzi gondolom már õ is hogy nemsokára kívül tágasabb, kihasználja még ezt a kis idõt ami hátravan. A sógornõm nõvérééknél meg ha minden igaz holnap indítják a szülést (harmadik baba), már így is három nappal túlhordta, pedig karácsonykor már be akarták fektetni és rémisztgették hogy meg akar elõbb születni. Most meg esze ágában sincs kibújni! De a gyerekek tudják hogy mikor akarnak megszületni!Kép Irigylek minden most szülés elõtt álló kismamát!Kép Na de ami késik...

Puszi, és most már írjatok majd Ti is!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hopp, Bánk nyomott egy sz-et a kedves elé!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


sziasztok,

még nagyon friss terhes vagyok, most léptem az 5. hétbe, még orvosnál sem jártam, de a teszt már pozitív lett. Én is bõven elmúltam 33 éves az elsõ gyerekemnél, és majdnem 37 leszek, amikor a második világra jön. Én bevallom õszintén, tele vagyok kétséggel, és ezt nem csupán a HCG érték növkedés teszi... Totálisan élveztem a fiammal az eltelt 2,5 esztendõt, úgy éreztem, senki nem fér bele a szívembe mellette, senkit nem tudok olyan önzetlenül és teljes szívemmel szeretni, mint õt. Talán ezért sem estem teherbe majdnem egy éven keresztül, pedig egyáltalán nem tettünk ellene semmit. A férjem gyakran mondta, hogy õ igyan szeretne egy kislányt is, de ha bennem tényleg olyan nagy a kötõdés a fiúnkhoz, akkor inkább ne legyen második. De gyõztek az észérvek (jó, ha egy gyereknek van egy testvére, semmi máshoz nem hasonlítható kötõdést ad), és továbbra sem védekeztünk, és most terhes vagyok. Nagyon zavaros a fejem, segítsetek, nektek is ilyen nehéz volt? Biztos vagyok benne, hogy a korom is okozza a kétségeket, hiszen a másodiknak is meg akarom majd adni mindazt a törõdést és odafigyelést, amit a fiamnak, de vajon lesz-e hozzá elég türelmem és kitartásom? A fiam most nõtt meg annyira, hogy lehet vele beszélgetni, sétálgatni, lehet otthagyni másik gyerekek társaságában lelkiismeretfurdalás nélkül. A férjemmel kábé mostanában tudtunk újra közös programokat szervezni, elmenni együtt valahova, és most megint jön az óvatosan élés, elnehezedés, a jaj ne haragudj, olyan álmos vagyok. Épp mostanában kezdtem egy kicsit újra igazi nõnek érezni magam, igaz, némi szomorúsággal véve tudomásul, hogy bizonyos kilóktól talán meg tudok szabadulni, de mi van, ha a bõröm már nem feszesedik utána? És persze ott van a rém, hogy ha megint jön az terhességi és szoptatási idõszak testi eldeformálódása, vajon 38-39 évesen hogyan fogom érezni magam, elhasználtan, öregen és ráncosan (ezt most nagyon erõsen túlzom)? Kábé sejtem, hogy az öregedéstõl félek leginkább ebben a terhességben is, meg attól, hogy ezentúl már tutti csak átlagos munkahelyi karriert futhatok majd be, hiszen két gyerek mellett negyvenévesen biztos hogy nem akarok majd napi 18 órákat robotolni az elõléptetésért, de még a pénzért sem. Á, kezdek zavaros lenni, maradok a kérdésnél: lányok, ti hogyan rendeztétek magatokban ezeket a kérdéseket?
elle
elle
 


Veronika, Zsuzsó mi van veletek????
Sheila?

Elle! Elõszöris gratulálok a pocaklakódhoz! Elhiszem hogy zavarosak még a dolgok, hiszen még csak most szokod a gondolatot hogy nem is olyan sokára már egy másik babád is lesz, kétgyerekes anya leszel! Hidd el, mindannyian túlestünk ezen az önmarcangoláson, hogy fogom-e tudni annyira szeretni a másikat is mint az elsõt, stb. És ez meg fog oldódni, ha addig nem is, de ahogy elõször a karodban tartod már egészen már lesz a világ! És egyformán tudod majd szeretni õket, én pl. nem gondoltam volna hogy képes leszek erre amilyen majomszeretettel imádtam a lányomat amíg még egyke volt! Ahhoz nem igazán tudok hozzászokni hogy a karrier kérdés mennyire íródik le azáltal hogy újabb gyereket vállalsz, mert az nálam már nem szempont három meglevõ meg egy tervezett gyerekkel. Nekem az igazi karrier már itthon van, a gyerekek között, de én ilyen vagyok, más meg másmilyen. Nálunk 2,5 év van minden gyerek között, így nem is tudtam visszarázódni úgy igazából a "civil" életbe egy-egy gyerek után, de nekem egyelõre nem is hiányzik. Többiek Ti hogy vagytok ezzel???
Gyere ide sûrûn, és mi amennyire tudunk majd bátorítani, támogatni fogunk!

Pocakosok tessék már írni hogy mi van!!!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok
Újra itt vagyok,bocs a késésért de beugrottam megszülni a babócát,02 10.-én 4.05-kor világra jött Levente simán császár nélkül,viharos gyorsasággal.A kórházba 2-re értünk,2.45-ig megkaptam a beöntést adatokat felvették,reggel 6-ra már a szobámban voltam.
Apuka nagyon jól bírta a kiképzést és tényleg nagyon jó volt hogy ott volt mellettem.
Levente 3kg 70dkg,55cm,csak szopik,bár nehezen indult meg a tejem.A legnehezebb a varrást kibírni volt,de az aranyerem is nagyon fájt,nehezen húzódik vissza.
Most mennem kell, mindenkinek sok kitartást,és jó babázást.
Veronika
 


Veronika! Nagyon nagy gratula!!!KépKép

Annyira irigyellek, nagyon ügyesek voltatok! MInden jót, jó egészséget, és sok-sok tejcsit a kisbabának!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok, ha lehet. Sheila és Kata007 talán emlékszik is rám a "...megint megjött..." topikból, váltottunk ott pár szót régebben. Bemutatkozásul: 37 éves múltam õsszel, tehát már igencsak itt a helyem Kép A nagyobbik fiam 8 éves, a kisebb 5 hónapos. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom élvezni az újabb babázást.... de nagyon élvezem Kép Úgyhogy tervbe is vettük a harmadik babát, sõt... a párom még tovább is gondolkodik, de én nem merek. Már igy is nagyon a "normális" kor határán érzem magam....Nem tudom, lenne-e elég erõm egy igazi nagy családhoz... Mindenesetre most élvezzük a kicsit (a páromnak õ az elsõ vér szerinti gyermeke - ide elöször "saját"ot irtam, de kijavitom, mert sajátjának érzi a nagyobbikat is -, a nagyfiam az elsõ házasságomból van).

üdv mindenkinek,

iddiko
iddiko
 


Szia iddiko!

Üdv a topicban, itt a helyed!Kép Az nagyon klassz hogy már a következõ babán gondolkoztok! Helyesek lehetnek a gyerkõcök! Kis korkülönbséggel még egész hamar teljesíthetnéd a párod álmát!Kép
Írj majd magatokról, sokat, mindent, és Ti többiek is!

Akik meg már egy ideje nem jelentkeznek, jöjjenek, írjanak!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


valóban, a karrierkérdés igazából nálam is másodlagos, bár szeretném, ha a gyerekeim azt is látnák, hogy anya önmagát is komolyan veszi, és csinál valamit mellettük is, tehát a karrierépítés nem igazán fedi le azt, amit írtam odafenn. A leszek-e még kívánatos nõ az életben már jobban zavar, hiába no, mégiscsak nõbõl vagyok...
elle
elle
 


Kedves Norcsi!

Köszönöm az üdvözlést, nagyon jólesett Kép
Azt hiszem, sikerült eldöntenem, hogy mégse vagyok túlkoros még egy babához. Tehát úgy döntöttem: megint babát várok - most már csak az kellene, hogy a baba is észrevegye ezt, és jöjjön is Kép Kép No és természetesen kislánynak kell lennie, mert különben szegény apja mehet a Nyelvtudományi Intézetbe, kérvényezni, hogy a "Botrány" legyen anyakönyvezhetõ név, mert megmondtam, ha megint fiú lesz, botrány lesz.... Kép Kép Amióta a nagyfiam ezt meghallotta, már csak Botrányka néven emlegeti a leendõ kisebbik öccsét... el vagyok nyomva mint egyszem nõ Kép

sziasztok,

iddiko
iddiko
 


Szia Norcsi! Kép

Mi még egyben vagyunk, bár egyre nyûgösebb vagyok, nagyon sokat mozog kis mazsola a hasamban és jobban is fáradok.
Papíron márc. 23-ra vagyok kiírva, de nem hiszem, hogy addig várni fogunk, mivel nagyon lement a pocakom. Jövõ héten megjön a gyerekbútor is, így mindennel elkészülünk mire jön a picuri. A nagyok már egyre türelmetlenebbül várják.

Elle!

Teljesen természetes, hogy zavarosak a dolgok, de majd kitisztulnak. Ne légy türelmetlen. Ha igazán akarod, össze lehet hangolni a karriert a babákkal, fõleg ha a párod is segít. Nekem is sikerült, pedig ez lesz a negyedik kismanónk és 40 éves vagyok. Nagyon szeretem a munkámat, amit most sem fogok teljesen abbahagyni, de most nagyon várom, hogy babázhassak.
Sok sikert és kitartást!

Sziasztok,
Zsuzsó
Zsuzsó
 


Sziasztok!

Elle, szerintem leszel, fõleg ha nagyon szeretnéd. Én még nem szántam erre nagyon oda magam, lusta is vagyok a tornára, de majd...

Iddiko!KépKépKép Nocsak, nocsak, akkor már el is határoztátok magatokat? Nagyon klassz döntés, én drukkolok hogy hamar sikerüljön és hogy kislány legyen!Kép Nálunk apa volt elnyomva amíg a kisfiunk meg nem született!Kép És már beletörõdött hogy neki csak lánya lehet, elképzelhetõ hogy örült mikor az uh. megmutatta hogy bizony kissrác a pocaklakó!Kép

Zsuzsó! Akkor még egyben! Azért nem kell sürgetni, õ tudja mikor van itt az ideje! Nekem sosem szállt le a hasam, egyikkel sem! További kitartást, és részletes beszámolót kérünk ha meglesz a picúr. Persze addigis jöhetsz ám!Kép

Sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!!!KépKépKép

Nem tûntem el, csak "elhavazódtam" szokás szerint...Kép
elfoglalt kismamasors...Kép

Veronika!Kép

Hatalmas GRATULA a kicsi Leventéhez, nagyon ügyesek vagytok!!!!KépKépKép
Remélem, már túl vagytok a kezdeti nehézségeken, és már pihenni is tudsz...KépKépKép

Elle!Kép

Szetettel üdvözöllek, és megértem a dilemmádatKép
Szerintem sem a karrierlehetõség esetleges elmúlasztása a Te problémád...Kép
Jövõre / ha Isten is úgy akarja/ már nekem is lesz egy új kis pocaklakóm,így már szakmai elõmenetelben én sem gondolkodom..., bár, szerintem az a legszebb "karrier", ha elégedett csöppségeket nevelünk, akikbõl boldog felnõttek válnak majdKép

tanulni meg itthon is lehet /nyelvet, és még sok mást / én is ezt teszem/tenném, csak sajnos még az optimális napirendet nem sikerült megalkotnom, hogy a terveim megvalósításából minden napra jusson isKép, de örök optimista vagyokKépKépKép!!!

a másik gond / öregedés / engem is nagyon foglalkoztat, de ezzel mindannyian így vagyunk, "hisz nõbõl vagyunk", ahogy írtad...Kép
de hiszem azt, hogy a mai modern lehetõségek mellett / kozmetika, sport, egészséges életmód / nem kell túlzottan aggódnunk...de nekem is vannak rossz napjaimKép

de most boldog vagyok, mert végre beleférek a terhesség elõtti ruháimba, majdnem 10 hónap kellett hozzá...,Kép
de sikerült!!!Kép a két fiú után 3 hónap elég volt, igaz Velük kevesebbet híztam...Kép

Melissával faltam a franciakrémeseket, így 15 kg maradt rajtam szülés utánKép

a jövõ januárra tervezett babásság kezdete elõtt jó kondiba hozom magam, és elkerülöm azokat a hibákat, melyekbe legutóbb beleestemKép

ennek ellenére , már most tudom, hogy ugyanolyan "kétségeim"
lesznek majd mint Neked most...Kép

de ez így természetes, nemsokára a babavárás öröme minden negatív érzést elmos majd, meglátod!!!Kép

Zsuzsó!Kép

Elhiszem, hogy nehéz már Neked az utolsó idõszak, még élénken él bennem is a tavaly ilyenkor...Kép

de türelem, meglesz a gyümölcse nemsokáraKép

Iddikó!

Igen, emlékszem RádKépKépKép
de én a "friss kismamákból" ugye oda is írtál?Kép
Örülök, hogy hasonlóan gondolkodunk, sok a közös bennünk...Kép
ugye milyen jó babázni?Kép

Norcsi!Kép

Bocsi az "eltûnésért" azért olvastalak ám Benneteket, de sokminden történt körülöttünk mostanában, így írásra nem
jutott energiám...

Pusz Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!!!KépKépKép

Nem tûntem el, csak "elhavazódtam" szokás szerint...Kép
elfoglalt kismamasors...Kép

Veronika!Kép

Hatalmas GRATULA a kicsi Leventéhez, nagyon ügyesek vagytok!!!!KépKépKép
Remélem, már túl vagytok a kezdeti nehézségeken, és már pihenni is tudsz...KépKépKép

Elle!Kép

Szetettel üdvözöllek, és megértem a dilemmádatKép
Szerintem sem a karrierlehetõség esetleges elmúlasztása a Te problémád...Kép
Jövõre / ha Isten is úgy akarja/ már nekem is lesz egy új kis pocaklakóm,így már szakmai elõmenetelben én sem gondolkodom..., bár, szerintem az a legszebb "karrier", ha elégedett csöppségeket nevelünk, akikbõl boldog felnõttek válnak majdKép

tanulni meg itthon is lehet /nyelvet, és még sok mást / én is ezt teszem/tenném, csak sajnos még az optimális napirendet nem sikerült megalkotnom, hogy a terveim megvalósításából minden napra jusson isKép, de örök optimista vagyokKépKépKép!!!

a másik gond / öregedés / engem is nagyon foglalkoztat, de ezzel mindannyian így vagyunk, "hisz nõbõl vagyunk", ahogy írtad...Kép
de hiszem azt, hogy a mai modern lehetõségek mellett / kozmetika, sport, egészséges életmód / nem kell túlzottan aggódnunk...de nekem is vannak rossz napjaimKép

de most boldog vagyok, mert végre beleférek a terhesség elõtti ruháimba, majdnem 10 hónap kellett hozzá...,Kép
de sikerült!!!Kép a két fiú után 3 hónap elég volt, igaz Velük kevesebbet híztam...Kép

Melissával faltam a franciakrémeseket, így 15 kg maradt rajtam szülés utánKép

a jövõ januárra tervezett babásság kezdete elõtt jó kondiba hozom magam, és elkerülöm azokat a hibákat, melyekbe legutóbb beleestemKép

ennek ellenére , már most tudom, hogy ugyanolyan "kétségeim"
lesznek majd mint Neked most...Kép

de ez így természetes, nemsokára a babavárás öröme minden negatív érzést elmos majd, meglátod!!!Kép

Zsuzsó!Kép

Elhiszem, hogy nehéz már Neked az utolsó idõszak, még élénken él bennem is a tavaly ilyenkor...Kép

de türelem, meglesz a gyümölcse nemsokáraKép

Iddikó!

Igen, emlékszem RádKépKépKép
de én a "friss kismamákból" ugye oda is írtál?Kép
Örülök, hogy hasonlóan gondolkodunk, sok a közös bennünk...Kép
ugye milyen jó babázni?Kép

Norcsi!Kép

Bocsi az "eltûnésért" azért olvastalak ám Benneteket, de sokminden történt körülöttünk mostanában, így írásra nem
jutott energiám...

Pusz Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Bocsánat a kettõzésért!!!!

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Norcsi, köszi a biztatást és a drukkolást Kép

Sheila, örülök, hogy emlékszel rám Kép Igen, voltam a "Friss kismamák" topikban is, egy ideig még a táblázatban is, de sajnos júniustól már nem tudtam olyan gyakran netközelbe kerülni, mint amig még dolgoztam, igy aztán szépen kikoptam onnan (is) Kép Aki miatt abban a táblázatban szerepeltem: Misi fiam szept. 4-én született, egészséges, szép kis lurkó, rengeteg boldogságot ad mindannyiunknak. Sajnos hagytam magam rábeszélni a császárra - 3 orvos állitotta, hogy túl nagy a baba, nem fogom tudni megszülni -, elég rossz élményként maradt meg bennem ez is, mint az elsö szülés. Ezért aztán most van "lelki" felkészülnivalóm is: valahogy ki kell iktatnom magamból azt a görcsöt, hogy nem vagyok képes megszülni egy gyereket....illetve hogy nem olyan nagy baj az, ha a következö is császáros lesz. No meg persze fizikailag is fel kellene készülni: pl. leadni a tetemes súlyfelesleget Kép Szerdán megyek egy bemutatkozó látogatásra (és rákszürésre) egy új dokihoz, kiváncsi vagyok, milyen lesz. Drukkoljatok nekem légyszi!

sziasztok,

iddiko

ui. Nem ismeritek véletlenül Gabi1-et? régebbi irásait találtam csak, az emilcime nem müködik, pedig nagyon szeretnék megkérdezni töle vmit.
iddiko
 


Sziasztok!

Sheila jó hogy elõkerültél!KépFogyáshoz nagy gratula, én még el sem kezdtem, mindig tologatom hogy majd ha már nem szopizik Bánk, de mivel még javában szopizik így már lépnem kéne!Kép

Iddiko. Javaslom a kineziológiát, pont az ilyen lelki görcsök problémák megszüntetésére való, és ezáltal testi szinten szünteti meg a problémákat. Mivel nekem mindhárom szülésem "simán" ment, bár a másodiknál csak a babán múlt hogy nem lett császár (meg az elkódorgott ápolókon akik nem vittek idejében a mûtõbe), így nem tapasztaltam meg milyen a császár. Bár vajúdás alatt ami rövid de annál fájdalmasabb volt sokszor kívántam bárcsak kivennék a babát, azért nem bántam meg hogy természetes úton születtek. Viszont az Anyukám az öcsémet meg engem is császárral szült, és pont ilyen gondolatai voltak a szüléssel kapcsolatban nagyon sokáig mint neked. Sokáig úgy érezte õ nem is mondhatja azt a szó szoros értelmében hogy "szült" mert a gyereket csak úgy kivették a pocakjából. Szóval én javasolnám a kineziológiát egy újabb bébi elõtt, és utána jöhet a hajrázás!!! Gabi1-et sajnos nem ismerek! Hova mész új dokihoz? Én drukkolok hogy minden simán menjen, szimpatikus legyen!

Sziasztok, szép napot: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


HELLÓ LÁNYOK!
Ugy látom megint sokasodunk nagyon örülök neki hogy nem vagyok egyedül,bár mostanság nincs idõm ide ülni és írogatni.Azért mindig olvaslak benneteket és köszönöm a gratulációkat.Nagyon tetszik a tüzijáték!!
Levente már 2 hetes sokat szopik,és elég gyakran is,bár a súlya szerint elég lenne 4 óránként.Az északáink is elég zürösek még
Majd folytatom de mennem kell megint....


Veronika
Veronika
 


Veronika!
Megértjük és majdcsak beáll a napirendetek és akkor majd tudsz írni is nemcsak olvasni! Nekünk még mindig zûrösek az éjszakáink, pedig a nagylegény már néhány nap múlva 16 hónapos lesz, de még mindig fenn van éjszaka legalább kétszer, de általában többször.Kép Viszont még mindig szopizik!Kép Mégegyszer sok boldogságot Leventéhez!

Sziasztok többiek, tényleg jó hogy sokasodunk, úgyhogy írjatok légyszives, kivel mi újság van?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Kedves Norcsi, köszönöm szépen a tippet a kineziológiát illetöen, de valószinüleg nem fogom alkalmazni, mivel egyszer már nagyot csalódtam benne. (Egy tyúktojásnyi cisztát akart az akkori orvosom mütéttel eltávolitani, amit én szerettem volna elkerülni, ezért próbálkoztam a kineziológussal. Három alkalommal voltam nála - á 3eFt/alk. -, a harmadik találkozón közölte, már csak borsónyi a ciszta, és mire a köv. héten megyek a dokihoz, hült helyét fogja csak találni. Az UH szerint addigra majdnem 1 centit nött a ciszta.... Kép ) De most nem is érzem úgy, hogy külsö segitségre lenne szükségem a "nem tudok megszülni egy gyereket" probléma (?) leküzdéséhez. Olyan gondolatokkal vigasztalom magam, hogy mindkét (császáros) fiam jól sikerült, egészséges, szépen fejlödö gyerek, és a 9 hónapnyi "teljesitmény" van olyan fontos, ha nem fontosabb, mint az, amihez szükség esetén segitséget is kaphatok, kiküszöbölve rengeteg kockázati tényezöt. Vagy ez igy hülyeség? Gyenge vigasz?

Az új doki, akihez holnap megyek, Köbányán rendel, mivel most a Bajcsy kórházat céloztam meg (a fiúk a Jánosban születtek). Ezért kerestem Gabi1-et, mert ö irta egyszer régebben, hogy ismer a Bajcsyban egy jó orvost. Ezt a holnapit egy anyukatárs ajánlotta, aki már 3 gyereket szült nála, nekem ez elég referencia Kép

Sheila, gratula a fogyáshoz! Hogy csináltad?

iddiko
iddiko
 


Sziasztok!

Iddiko!

Ez olyan undok dolog, hogy egyes emberek kisebbségi érzést próbálnak kelteni azokban a kismamákban, akik császárral szültekKépKépKép

pedig Ti sokkal több szenvedésen mentetek keresztül...

Te ugyanolyan teljesértékû Édesanya vagy, mint bárki más,
hiszen 9 hónapig hatalmas teljesítményt nyújtottál!!!KépKépKép

ha esetleg legközelebb is mûtétre kerülne a sor, ne bánkódj, örülj a babádnak, hisz a "végeredmény" az, ami számít!!!Kép

egyébként azok a kismamák, akik próbálták mindkét szülést azt mondják, a császárral sokkal jobban megszenvedtek!!!

Kata007 tudna errõl mesélni!

Puszi: sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok Iddiko!

Na milyen volt az új doki?
A kineziológusokkal kapcsolatban szeretnék kicsit védõbeszédet mondani, mert itt is -mint minden területén az életnek- vannak kóhlerek. Az Anyukám az elsõk között végzett Magyarországon kineziológusként, õk még Carol Hontz-tól tanulták a "szakma" csínját bínját. Sajnos azóta felhígultak, boldog boldogtalan elvégzi mindenféle eredménnyel és aztán nekiáll "csinálni" és okoz ilyen negatív élményt pácienseknek mint amit sajnos Te is átéltél. Nekem a kineziológia hihetetlenül sokat segített, nagyon gyakran van szükségem oldásokra, és az élet számos területén úgy érzem hogy nekem bejött. Jó példa erre pl. az utolsó szülésem ahol írdésmondd egy óra alatt született meg a kisfiam hihetetlen sebességgel és én nem repedtem, nem szakadtam fel, icipici sérüléssel megúsztam az egészet. Úgyhogy én nem rábeszélni akarlak, de ez a terület egy értõ kineziológus vezetésével tényleg nagyon sokat tud segíteni számos problémán.
Az a lényeg hogy pozitívan állsz hozzá, és valóban a végeredmény a lényeg, az egészséges pici baba!Kép

sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Látom, járatos vagy a homeopátia terén, hátha nekem is tudsz segíteni...
Melissa születése óta, illetve kb. tavaly márciustól valami titokzatos "allergia" gyötör.
Azért titokzatos, mert még nem voltam allergiavizsgálaton,
egyrészt nem akarok gyógyszereken élni, mert szerintem a kiváltó okot kell/ene/ meegszüntetni, másrészt kicsit félek, hogy esetleg állatszõr is bejátszik, ami katasztrofális lenne, mert bengáli macskákat tenyésztek,
és ez nem csupán pénzkereset számomra, hanem életre szóló hobbi, amit imádok.
A cicáim többsége az udvaron lévõ macskaházban él, de épp a héten szült két cicamama, õk ittbent vannak egyelõre...

hozzáteszem: 4 éve van cicánk, soha semmire nem voltam allergiás, ez a "nyavalya" teljesen újkeletû...
akárcsak a kezemen lévõ / valószínüleg ekcéma/ ami hol kiújul, hol elmúlik...
ezzel kapcsolatban v.milyen tisztítószerre és/vagy a gyakori kézmosásra gyanakszom, de mindkettõ használata a macskák és Melissa miatt elengedhetetlen...

viszont: tavasz-nyár-õsz idõszakban az allergiám kicsit durvább / orrfolyás, tüsszögés, szemviszketés / stb.
ezért úgy hiszem, némi pollen is van a dologban / a terhességem elején költöztünk falura, addig városlakók voltunk /
télen viszont hosszú panaszmentes idõszakom volt, csak most kezdõdik megint valami...
az ekcéma is hol van , hol nincs...

ha tudsz, légyszíves ajánlj nekem valamilyen homeopátiás szert, mert nem szeretném vegyszerekkel bombázni a szervezetemet, az úgyis csak ideig-óráig megoldás, vizont én szeretném a régi egészségemet visszanyerni...

a fogyás spontán történt, mert eddig még túl fáradt /és lusta / vagyok a tornára, de ha kitavaszodik, majd eljárok futni...
és persze némi zaklatott életmód is bejátszott / Melissa mellett gyakran még enni is csak állva, pár falatot tudok,
és hát a kisasszony 10 kilóját cipelni sem egyszerû... /

és még szeretnék jövõ októberre mégegy babát...
NORMÁLIS vagyok???

Puszi Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila, persze hogy normális vagy!Kép Én meg nem aludtam végig egy éjszakát nagyjából mióta a nagylányom megvan, tehát 6,5 éve, és ennek ellenére én sem mondok le a további babáról!Kép Vagy akkor én sem vagyok normális?Kép

Rátérve a problémádra. Az a gond ezzel a "mondj egy szert dologgal", hogy a homeopátia nagyon de nagyon személyreszabott, vagyis ugyanolyan problémára személyektõl függõen más és más szer használ.(Pl. a Julcsi lányomnak volt most bárányhimlõje, de ott is van vagy ötféle szer, ilyen típusú embernél ez használ a másiknál más. Nála eltaláltuk és az aloés firsttel karöltve olyan simán zajlott le a betegsége hogy egyáltalán nem viszketett.) Én is csak úgy bele-belekontárkodom a homeopátiába és akkor ha éppen a dokink nem elérhetõ. De az igazi megoldás Nálad is egy homeopátiás orvos felkeresése lenne. Õk foglalkoznak allergiával is, méghozzá sokszor nagyon sikeresen, és nem kell hozzá a szurkálós, stb. allergiavizsgálaton keresztülesni. Nálunk eddig még ilyen nem volt, de Anna lányomnál hamarosan szükség lesz rá az állandó takonykór miatt gyanakszunk allergiára. Az ekcéma, és egyéb panaszok is egy jól eltalált alkati szerrel lennének orvosolhatók, de ehhez is egy orvos kell. Homeopátiával csak orvosi diplomával rendelkezõ személy foglalkozhat Mo.-on, de persze köztük is vannak olyanok akik kevésbbé értenek ehhez a gyógyászati ághoz mint mások. Nem tudom merrefelé laktok, ott a közelben ki lenne az aki megfelelõ lenne. A mi felnõtt homeopata dokink Érden van (mivel remélhetõleg hamarosan oda fogunk költözni) a gyerekorvos homeopata pedig a Rózsadombon. Õ egyébként foglalkozik felnõttekkel is, és nagyon jó orvos. Ha érdekel az elérhetõségük magánban szívesen! Sajnos most egy-két szert kiragadni nem tudnék, a lányomnál is tesztelgetés útján fog majd kiderülni hogy mi lenne a legalkalmasabb szer az õ bajára.
Fogyásért továbbra is nagyon nagyon irigyellek, mert én is rohangászom a fiam után eleget, de mégsem mennek le a fránya kilók, mondjuk van étvágyam is, meg a pajzsmirigyem is kissé rendetlenkedik, ez is belejátszhat!

Kérdezz nyugodtan, ha tudok segítek. Egyébként (nem akarom népszerûsíteni) de a kineziológia is nagy segítség lehet akár az allergiában is, mert itt pontosan a lelki ok feltárása a cél, ezután szüntethetõk csak meg a testi panaszok is. A tüneti kezelés nem megoldás, akárcsak a hagyományos orvoslásban.

Sziasztok, többiek merrefelé vagytok?

Jó hétvégét mindenkinek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak most jutottam a géphez. Sheila kedves, köszönöm a szavaidat!! Nagyon-nagyon jólesett, amit irtál. Kép

Norcsi, neked is köszönöm a biztatást! A kineziolóussal kapcsolatban nekem is van (volt) egy halvány gyanúm, hogy nem a leghozzáértöbb személyhez kerültem, de ennek most már nincs jelentösége. Nem csalódtam akkorát, hogy hókuszpókusznak tekintsem az egészet, de elsönek valóban rossz volt.

Az új doki szimpatikus volt. Korrektül válaszolt minden kérdésemre, fájdalmatlanul csinálta a vizsgálatot, vállalja a terhesgondozást is, szülést is, (közel van a kórház, nagy elõny!) és nem is kért túl sokat, asszem. Úgyhogy maradok nála. Kedvesen biztatott, hogy menjek vissza mielöbb egy pozitiv teszttel. Kép

Ja, és már csak azért is megérte elmenni, mert megtudtam, hogyan kell szépen, orvosi nyelven mondani azt, hogy kövér vagyok! Kép Na, ti tudjátok? Kép Kéremszépen, azt mondta a doktor, hogy igy 40 felé már teljesen természetes, ha az ember "korpulensebb", mint 18 évesen. Hát én ettöl úgy megnyugodtam....! Kép Sokkal szebben hangzik a korpulens, mint a kövér, nem? Kép Pedig azt vártam volna, hogy elkezd szónokolni, hogy ekkora túlsúllyal hogy merek én terhességre gondolni, stb. De nem. Csak annyit mondott, hogy jobban oda kell majd figyelni a vérnyomásra, a cukorra, stb. Na ez nem jelenti azt, hogy ne próbálnék továbbra is megszabadulni a fölöslegtöl.

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek!

iddiko
iddiko
 


Sziasztok!

Iddiko!
Igen, én is emlékszem rád!
Ígérem írok neked a napokban, de most nincs hozzá erõm!
Sajnos történt velünk (a párommal) valami, amit meg kell emészteni, még nekem is! Kép

Pusssz! Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata007!

Küldtem neked mailt a profilban lévö cimedre.
pusssz,

iddiko
iddiko
 


Iddikó!
Megkaptam, igyekszem válaszolni, s leírom majd a hallgatásom okát is.

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Iddikó!

Mail ment!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Drága Virtuális Barátnõm!

Jól rámijesztettél...Kép

ugye azért nem komoly a baj?
megkaptad a legutolsó /kb. jan 27. / mailemet?

Iddiko!Kép
Igazán nincs mitKép
Ne emészd magad olyan dolgokon, melyekrõl nem tehetsz...
amúgy is akad egy kisbabás anyának épp elég gondja-baja nem igaz?

Norcsi!Kép

Köszi a tanácsokat, elmegyek majd egy homeopata orvoshoz, úgy tudom itt nálunk / Gyõr / is van ilyen...

képzeljétek, nem vagyok rá büszke, de a szülés óta nem voltam nõgyógyinál...Kép

már kezdtem aggódni, így hát elmentem egy szupi orvoshoz, akinek cytológiai laborja is van...

szerencsére minden OK, teljesen egészséges vagyok...
megkérdeztem Tõle: akkor gondolhatok mégegy babára...
azt mondta: természetesen, mire én: de hát a korom.../ 36 év /, majdnem kiröhögött...azt mondta még FIATAL vagyokKépKépKép HURRÁ!!! és a cyto eredmény: P1 lett!!!


Iddiko!:KépKépKép

ez a "korpulens" nagyon tetszett!!!KépKépKép

ami azt illeti: 18 éves korom óta én is "korpulensedtem" rendesen!Kép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila! Gyõrben a következõ dokit találtam:
Hídvági Zsófia dr. Gyõr 20-416-5116 havi 1 alk.
Nem sok az a havi egy alkalom amikor rendel!Kép A mieink minden nap elérhetõek!

Miért kezdtél aggódni, volt valamilyen konkrét panaszod? A lényeg az eredmény, hogy minden oké!Kép

Korpulens nekem is tetszik!Kép

Kata007 azért remélhetõleg nincs nagyon gond, ugye?

Megyek mert nálunk sajna nagy betegséghullám van (bárányhimlõ, és a kicsin nagyon csúnyán jött kiKépKépKép) és most nagyon nyûgös, viszket neki, szenved tõle!Kép


Sziasztok, írjatok!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy idepofátlankodtam, de érdekelt a topic, mert én tavaly 33 évesen szültem.

Sheila szövege ragadott meg, miszerint "már akkor megfogadtam, hogy én soha nem használom ki így a nagyobb gyermekeimet, most is félredobok mindent / házimunkát, tanulnivalót stb. / és én viszem sétálni Melissát...
Patrikot csak akkor kérem meg, hogy játsszon a kicsivel, ha nagyon muszály, de csak rövid idõre..."

Férjemnek, pont úgy, mint Neked, állandóan vigyázni kellett a 9 évvel fiatalabb húgára. Õ sem emlékszik vissza erre túl boldogan. Pont ezért tetszett, hogy ezt a "hibát" nem akarod elkövetni a fiaddal. Kép
DE ez a "pótmamaság" különben meg hihetetlen jó hatást tett a párom jellemére. Ilyen házias, családcentrikus férfi szerintem nincs több a földön: takarít, bevásárol szó nélkül (ez neki természetes), mi több, míg a legtöbb férfi kézbe se meri venni a picit, nálunk Õ mutatta meg nekem, hogy kell a babát fürdetni és pelenkázni! Kép Emellett az összes gyereknótát ismeri (Fürge Rókalábak, Füles Mackó, Pumukli)Kép, ezeket is õ tanította nekem.
Szerintem ezért megérte a hajdani "szenvedés"; ha mégis Patrikra bízod a babát, gondolj rá, hogy egyszersmind az unokáidnak nevelsz jó apát Kép

Bocsi a belekotyogásért: Méri
méri
 
 


Sziasztok!

Drága Virtuális Barátnõm!

Sajnos elég komoly! Kép
Mailban részletezem, jó!?
Megkaptam a mailt és ég a pofám, hogy még mindig nem válaszoltam rá. Legkésõbb vasárnap este írok!

Norcsi!

Fel kell dolgoznia egy tragédiát. Nem könnyû neki! Kép

Annyira sajnállak benneteket!
Emlékszem amikor Dancsi 3 évesen elkapta két éjszaka úgy aludt, hogy én egész éjszaka simiztem hintõporral a testét. A rázókeverékkel én nem bekentem a pöttyöket, hanem bekentem az egész gyereket. Annyira kijött rajta képzeld el, hogy az akkori gyerekorvosunk (tõlem kb. 5 évvel idõsebb) még nem látott gyereket ennyire bárányhimlõsen.
Jobbulást nektek!!!!!!

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Nagyon sajnálom a párodat!Kép Kívánom hogy mielõbb fel tudja dolgozni magában ezt a dolgot!

Köszi, most már talán túl vagyunk a nehezén, de nagyon megszenvedtünk vele néhány éjszakán át hasonlóan ahogy Te is írod!Kép Most már kezdenek leszáradni, de még mindig tele van a szája (nyelve, szájpadlása, ínye), az arca, a füle meg az egész teste ezekkel a ronda hólyagos kiütésekkel. A legcsúnyább a popsija volt, a pelenkával fedett rész, tiszta kelésekkel teli, feldagadt, vörös valami, de a krém amit kaptunk rá (ótvarra is ezt írja a dokinõ) ez most két nap alatt egész jól helyrehozta!Kép A két lányom közül a kisebbik (4 éves) viselte a legjobban, neki meg sem kottyant! Köszi, jobbulgatunk!

Méri, szerintem nem kotyogtál bele, és én örülök hogy elmondtad a véleményed, és jó lenne ha jönnél máskor is a topicba!KépNekem is sokat kellett pesztrálnom a nálam 6 évvel fiatalabb öcsémet, de engem nem viselt meg túlzottan, azértis tartunk most már három gyereknél!Kép Viszont a férjem barátját olyannyira megviselte az hogy neki kellett a három kisebb öccsére sokszor vigyáznia, hogy hosszú évekig hajtogatta hogy õ nem akar majd egy gyereket sem. Most már azért szerencsére kicsit nyitottabb etekintetben!Kép Az én férjem a fiatalabb (egy bátyja van) de szerencsére õ is nagyon házias, családcentrikus valaki, szerintem ez adottság meg nevelés kérdése is.

Sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltûnésért, nagyon húzós hetünk volt!Kép
Melissának négy foga jön egyszerre, ez mindkettõnket megviselt kissé...Kép

Drága Virtuális Barátnõm!Kép

Ha tudnád , mennyit gondolok Rátok...
remélem, hamarosan rendbejöttök, csak a legjobbakat kívánok Nektek!Kép

Dórika GYÖNYÖRÛ, legyetek nagyon boldogok Vele!!!KépKépKép

A mailt nagyon várom, de ha most nem tudsz írni, azt is maximálisan megértem...nekem is legtöbbször csak olvasni van lelkierõm, ez jelenti a kikapcsolódást...KépKépKép

Norcsi!KépKépKép

Nagyon-nagyon jólesik, hogy mindig ilyen gyorsan reagálsz a problémámra...KépKépKép

A dokinõ havi 1 alkalma tényleg nem túl sok, lehet , hogy jobb lenne a Te dokidat igénybevennem...újra támadt az ekcéma, és nagyon szeretnék tõle megszabadulni...Kép

szerinted, tudnék fix idõpontot kérni vizsgálatra, hogy ne kelljen túl sokat várnom, mert biztos Melissával együtt tudunk menni...

remélem , Bánk átvészelte a bárányhimlõtKép , Nektek sem lehetett könnyû ez a hét...Kép

Méri!Kép

Köszönöm, hogy leírtad a Párod tapasztalatát, ebbõl az aspektusból nézve tényleg hasznos a bébiszittelés...Kép

mostanában Patrikot is gyakrabban meg kell kérnem, ilyenkor felajánlok neki valamit cserébe...Kép
szívesen vállalja, mesél , énekel Melissának, szóval imádják egymást, szerencsére...Kép

Gratulálok a férjedhez, és a csodaszép kislányodhoz, kicsit hasonlít az én kis Törpillámra...Kép

és épp aznap született, mikorra ki voltam írva...Kép
Melissa ápr. 30-án érkezett))))

egyébként, nekem is szerencsém van a párommal, sokat segít a baba körül és a háztartásban is...pedig nincs testvéreKép

gyere máskor is!Kép


Zsuzsó!!!Kép

Hiányzol...Kép, mi újság Veletek?Kép
gondolom a kicsi Bettit nem könnyû már cipelni...Kép

de hamarosan megérkezik...és Benned csak a szép emlékek maradnak meg...KépKépKép

azért, ha tudsz, írj Magatokról...Kép

Iddiko!KépKépKép

Nagyon-nagyon tisztellek azért, hogy Misibaba mellett máris a Kishugit tervezedKépKépKép szorítok Nektek!Kép

Puszi Mindenkinek: Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila! Szegények, ez a fogzás sajnos tényleg idegõrlõ dolog, nálunk most már a szemfogak okozzák a nagy problémát, még mindig nem jöttek ki, pedig már mióta kínozzák szegényt!Kép De már hamarosan mindannyian túlesünk ezen a problémán is, nemigaz?
A mi dokinõnk nagyon aranyos, de õ Érden van (mármint a felnõtt doki akihez járunk) ha nem lenne nagy gond az utazás, akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani. Nála mindig bejelentkezés alapján kell menni, mint ahogy a homeopaták többségénél is, és tényleg nagyon lelkiismeretes, ha netalántán közbejön valami felhív az idõpont áttétele miatt. Az õ elérhetõsége a következõ:
Heiczman Ágnes dr. Érd 23-367-253 9-9:30 h
Remélem sikerül majd megoldást találni a problémádra!!!

Mennem kell sajna, nálunk beindul a nagyüzem így estefelé, fürdés, stb., de ezt szerintem Ti is ismeritek!Kép

Mindenkinek nagyon jó jövõ hetet kívánok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Sheila! KépKépKép
Nagyon jólesett bíztatásod. Valóban egyre nehezebb, a dokim azt mondta bármikor megszülethet a pici lány, aki nem is olyan pici, a dokim szerint kb. 3,5 kg. Már nem igazán tudok aludni, és azt hiszem egyre nyûgösebb vagyok. Mindenképp értesítlek a fejleményekrõl. Csütörtökön kell visszamennem a dokimhoz és bízom benne, hogy addigra babuci is kikívánkozik, mert utána 8 napra elutazik a dokim és nem szívesen szülnék másnál.
Neked sem lehet könnyû Melissával, remélem már jobban viseli a fogzást.
Küldhetnél képet a kis hercegnõrõl.KépKépKép
Címem: mikulai@axelero.hu

Méri!
Nagyon klassz, hogy ennyit segít a párod. Szerencsére nálunk is így van, különben nem is vállaltuk volna ezt a negyedik kismanót.Kép

Norcsi!
Akit ajánlottál doktornõt, õ homeopátiával gyógyít?

Iddiko!
Sok sikert a kishugihoz!Kép

Sziasztok: Zsuzsó
Zsuzsó
 


Zsuzsó!

Hajrá, kitartás a legutolsó napokhoz! De jó lesz hamarosan Neked, nagyon-nagy irigylet! Tessék majd beszámolni a fejleményekrõl légyszi, jó?
Igen, õ homeopata, de csak felnõtt. A gyerekeket másik homeopatához hordjuk aki kifejezetten gyerekorvos.

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Zsuzsó!
Szorítok Neked!
Most, hogy már Dóri lassan 10 hónapos szívesen cserélnék veled! KépKépKép

Ja, és azért is szorítok, hogy ne császár legyen és ne vágjanak! KépKépKépKép
Aztán tényleg értesíts minket!!!

Pusssz! Kata és Dóri

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Természetesen beszámolok a fejleményekrõl.

Norcsi!Kép
Légyszíves add meg a gyerek homeopata orvos elérhetõségét.

Kata!Kép
Most még én cserélnék veled, mivel a szülést szívesen kihagynám.

Üdv: Zsuzsó
Zsuzsó
 


Zsuzsó!

Keresni lehet a következõ telefonokon (de inkább mobilon) a következõ idõpontban lehet: minden hétköznap 14-15 óra között.
Halász Gabriella dr. gye. II. 326-7175 30-924-1286
Nagyon kedves, nagytudású doktornõ, nekünk õ nagyon bevált, van tapasztalatunk, mert nálunk már õ a negyedik homeopata gyerekorvos, de õ tényleg nagyon jó!

Kérhetnél egyébként a szüléshez is homeopata szereket, mert nekem az is nagyon bevált, de ez is teljesen személyreszabott így egyáltalán nem biztos hogy ami nekem jó volt neked is az lenne.

Kéz-és lábtörést, és drukkolunk a gyors szüléshez!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot az: Kép

Kata és Dórika

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csatlakozunk, mi is sok boldog névnapot kívánunk!Kép

Norcsiék
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: