Új privát üzeneted érkezett!

Most már nyugodt vagyok. Lesz, ami lesz!
18.45-re megyek.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Teszt eredménye negatíííííííííííííííííííííív!!!!!!!!!!!!!!!! :o

............de még nem jött meg!!!!!


Andi: ++++++++++++++++++++++++++++++++ nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Szúúúúúúúszáááááááááááááááááááááá! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Andi laptetős vagy, szóval nincs miért aggódnod. :lol: :lol: :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

 
 

mokibuci majd ha 1hét múlva is negatív akkor ráérsz aggódni :wink:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Mokibuci: szerezz 10-es érzékenységű tesztet. Csak az tudja ilyenkor kimutatni.

Fatamorgana: az a baj, h nagyjából tudtam, h nemsokára laptető, tehát volt benne egy ici-pici csalás is.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mokibuci: sajnálom,hogy MÉG negatív a teszted,ez még változhat!
Jó ötlet megnézni másik teszttel,de nekem hiába volt 10-es érzékenységű tesztcsíkom,a mezei rossmannos Facelle kazettás teszten látszott csak (már 2 nappal korábban),amit a 10-esen csak látni véltem! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok lányok (fiúk)!
Szeretnék csatlakozni hozzátok,ma vagyok 5 hetes. Van már egy két éves kisfiam,és nagyon szerettük volna már a tesót.
Azoknak üzenem akik bőszen tesztelgetnek,hogy nekem csak a mensi után 5 nappal lett pozitív a teszt,úgyhogy hajrá!
tamara75
 
 


Tamara: gratula! :)
sajna nekem egyértelműen megjött,így már csak júliusra pályázhatok :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Tamara: üdv - akkor már hárman vagyunk (khmm... vagytok) biztosan megfogantak.
Fatamorgana: köszi a képet, kedvesem elmondása alapján neki is ilyesmije volt az UH-n :)
ficere
Miskolc
 
 


Tamara GRATULÁLOK! :D
Mikorra várható a baba kb? 8)

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!
FM: Hivatalosan júni.6,gyakorlatilag 12 körül,mert nekem mindig a ciklus legvégén van peteérésem. Úgyhogy én már a fogantatás után pár nappal mindig tudom hogy valami történt,mert nem jött meg :D
Andi most van UH-n, remélem minden rendben.
tamara75
 
 


Andi gyere a jó hírekkel! :wink: :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Tamara Üdv közöttünk! :D
De jóóó nektek! Gratulálok!!!!

Andi??????

......tudom,tudom Annával is így jártam,már majdnem 6 hetes volt(am) mire kimutatta a teszt!!!! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy drukkoltok nekem!

Nemrég értünk haza.
A petezsák 14,9. CRL: 2,1 mm( gondolom az embriót jelenti).
Ma vagyok 5+5 napos hivatalosan is.
Viszont van egy kis gond, amit sejtettem is. Múlt héten is véres volt a rákszűrés után a műszerek feje és most is az uh feje. Emiatt mától kapok progeszteron injekciót. Remélem nem késtem el vele.
Szívhang jövő hét kedden. Addig táppénz és bizakodás. Viszont én úgy érzem, hogy ez a baba velünk marad. Megpróbálok nem aggódni addig is.

Tamara: én is június 6-ot számoltam! De jó lenne egyszerre szülni! Te mikor mész uh-ra?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi :D :D :D :D :D :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Andi: ne aggódj,nem lesz baj! A progeszteron szuri védi a terhességet!!
A crl a baba "ülőmagassága",majd mindig ezt fogják mérni :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Andi: juhúúúúúúúúúú! :) Tudtuk mi ezt!!!!

a progeszteron miatt ne aggódj,hogy esetleg késő lenne. Annát ugye megtudtam a 6. héten 6 hetes 2 naposan pedig már az orvosnál ültem nem kevés mennyiségű vérzés miatt.Ettől kezdve a 12.hétig 3X1 Utrogestan kúp (szintén progeszteron) majd a 13. héttől leépítettük és minden oké volt!!!!!!!!!!!!!! :wink: NYUGIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helyzetjelentés:
Ma reggeli (többetek javaslatára) 10-es tesztem negatív......... :roll:
menstruáció viszont még sehol.....................

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Köszönöm a biztató szavakat!

Nagyon remélem, h a progihiány okozza a bajt és minden rendben lesz.

Nagyon aggaszt az, hogy a mellem 3 napja már nem olyan érzékeny mint az elején. Csak akkor fájnak, ha megnyomogatom őket. Nálatok meddig tartott a mellfájdalom? Lehetséges, hogy a tünetek enyhülnek, majd visszajönnek és megint enyhülnek?

Mokibuci: sok mindenkinél később lesz pozitív a teszt. Némi remény azért van még, hiszen még nem jött meg!Remélem nem is jön meg még jó pár hónapig! Drukkolok nagyon!
Annánál mikor lett pozi a teszted? Vagy ténylegesen csak a 6. héten tudtad meg?
Volt más oka a vérezgetésnek, vagy csak a progihiány tehetett róla?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok, Uj vagyok! :) Gratulalok mindenkinek akinek mar pozitiv a tesztje! :)
Mi nemreg vagtunk bele a gyermekvallalasba, es most eppen azon örlödöm, hogy sikerult-e. Csinaltam mar tesztet, de csak szombatra varom a mensimet ( persze csak 25-s erzekenyseguvel). A mai fogaszatot azert lemondtam, mivel erdekes tuneteim voltak: nagyon eros emelyges hanyinger, enyhe undor szagoktol es etelektol, de kivanni semmit nem kivantam annyira meg. Alhas gorcsok, es mellfeszules, ami ma ejszaka nagyon felerosodott, nem tudtam hasra fekudni, szinte égnek.. es ez nem csillapodik. Persze a hanyingeren kivul ez mind a PMS tunetei lehetnek. Lehetseges h. magzatvedo vitamintol vannak az emelygesek?? folyamatosan olyan gyomorrontas erzes... meg remenykedem egy 2csikosban, de tudom meg az elejen jarunk..
20140211131327
 
 


Szia Reginand!

Van, aki két nappal a beágyazódás után érzi már a hányingert. A hasgörcsök a beágyazódás jelei lehetnek. Én 2 napig éreztem és teherbe is estem.
Viszont itt csak a pozitív teszt a biztos. Nekünk majdnem 5 év kellett, hogy teherbe esek és minden egyes mensi előtt babásnak éreztem magam. Minden tünetem megvolt, mégis nega teszteket produkáltam.
Vannak olyan magzatvédő vitaminok, amelyek émelygést okoznak. Én Femibiont szedek. Semmi bajom tőle.
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi
Mellfájdalom nekem majdnem az egész terhességet végig kísérte........na meg utána szoptatáskor......(de ez tök egyéni szerintem...)emiatt ne aggódj!!!Ténylegesen pontosan 6 hetesen tudtam meg (előtte való nap volt egy kukából "előhalászott" naggggggyon halvány)Nekem az Utrogestan használatától kezdve nem is volt semmilyen vérzésem úgyhogy a progihiány lehetett az ok!

Reginand: Szia köztünk! :lol: Tegnap én is lemondtam a fogászatot!!!!!!!!!!! nahááááát :oops:
Drukkolok nektek szombatig,amúgy jól írtad lehetséges magzatvédő vitamintól a rosszullét az Annás topicban sok kismama nem is tudta bevenni mert rosszul voltak tőle,és megfigyelték,hogy ha nem veszik be semmi bajuk nincs :? És talán pont az agyonreklámozott Elevittől volt.........ki érti?!!!?? :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci: nagyon drukkolok,hogy meglegyen a pozitív teszted! :)

engem nem hagyott nyugodni a dolog,ma a mensi ellenére csináltam egy tesztet,ami szintén negatív... :lol: ki gondolta?! :lol:
De már megint bele tudtam volna magyarázni,hogy van ott valami, bár lehet,hogy csak elindult valami,és nem lett belőle több,mert vetélésem előtt az ultra alacsony HCG-mmel volt ilyen tesztem,azaz ennél egy fél fokkal erősebb,ezt bárki negatívnak mondaná,és azt is tudom,hogy mára már erősebben látszana,ha maradós terhesség lenne :)
Így álmodozom tovább :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti: nem tudod feltölteni a tesztről a képet? kíváncsi vagyok rá :oops: :lol:

köszi a drukkot!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci: férjem már max. csak röhög rajtam,persze Ő most nincs itthon,de az előző ilyen képzelgésemnek már annyira nem hitt,hogy meg se nézte a tesztet! :D
Hidd el,feltöltve még annyira se látszik a semmi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt tuti csak beképzelem,mert már tudom,milyen az,amikor annyira minimálisan látszik csak a 2. csík :) Első terhességnél kidobtam a tesztet,hogy nincs rajta semmi,majd miután a doki mondta,hogy van terhesség,előhalásztam,de nagyon kellett néznem,hogy lássam rajta,pedig ott volt! :D Aztán a gyermekemmel szintén nagyon halovány volt,és mégis itt van :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ez azért mennyire szomorú,hogy a sok felelőtlen embernek véletlenül becsúszik a gyerek,meg hányan elvetetik meg stbstbstb. sorolhatnánk napestig.................Itt meg hány ember van aki szinte beleőrül a gyerek utáni vágyba........ :cry: :roll: és nekik meg nem adatik meg egyáltalán, vagy csak nagyon nehezen.......
Miért van ez így?
Ez annyira szomorú.................

.....szólottam

:oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Tényleg Ficere az elején írtad,hogy az orvosi vizsgálat után párod rezidenskedése "fel lesz függesztve"???
Nos,hogy álltok ezzel???
Biztos,hogy fel kellene függesztenie?Vagy esetleg veszélyes számára?
Csak kérdezem........... :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Helyzet jelentek: Nálam mensi szerű tünetek és ami aggaszt, h a cicimben nem érzek semmit... pedig azok nagyon fájtak mikor babás voltam... :roll: Bár a mensi szerű tünetek is voltak. 8) :lol:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


FM: naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :lol: :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Tényleg Ficere az elején írtad,hogy az orvosi vizsgálat után párod rezidenskedése "fel lesz függesztve"???
Nos,hogy álltok ezzel???
Biztos,hogy fel kellene függesztenie?Vagy esetleg veszélyes számára?
Csak kérdezem........... :wink:

Szia!

Igen felfüggesztettük, mivel ugye másik városban volt, és amúgy is elég stresszes hely. A vonatok meg folyton késtek, kétszer is lekéste, úgyhogy annyira komoly stresszforrás volt az egész, hogy úgy éreztük, nem éri meg. Ráadásul egy rakás pénzt is elvitt, most viszont itt helyben tud egy kicsit dolgozni még pár hónapig, szóval anyagilag is megéri, márpedig fel kell készülnünk a gyerkõcre úgy is :)

reginand: üdv! remélem csatlakozol majd Te is pocakosodó csapathoz :)
ficere
Miskolc
 
 


Fatamorgana: nekem is az volt gyanús,hogy eltűntek a tünetek,cicifeszülés és fájdalom,pedig a terhességemkor az egy idei még erős volt,a hónaljam akkor nagyon fájt :)
A mensi első napján máris érezhetően visszahúzódott a méhem,ez is jel volt :?

Drukkolok Neked is! :) Hátha a mensi-szerű tünetek,amik engem a terhesség alatt végig elkísértek,csak véletlenül kísérnek Téged is! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Fatamorgana: ne aggódj! Nekem most az egyszer nem úgy fájtak a melleim, mint máskor! Alig éreztem őket. Mégis csináltam pár pozi tesztet! Azt nézd, hogy vannak-e kék csíkok rajta és hogy mirigyesedik-e. Azok már jó jelek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi nekem alapból vannak kék csíkok, de plöttyedt a drága... :(
Nagyon érzem, h mensi lesz... :roll:
Mármint nem a szívem mélyén, hanem a derekamon, hasamon. :shock:

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


FM!
Remelem sikerul! :)
Amugy en eppen azt erzem mint Te..Nem hiszem h. 2csikos lesz..
Elmult a mellfajdalom is, ill csillapodott.

Mikobuci: Koszi, en igyekszem :)

Ficere, Koszi Neked is :)

Megigerem igyekezni fogok :D Mennyi ido alatt urul ki a vitamin?? mar 2 napja nem szedem, de reggel megint rosszul voltam
20140211131327
 
 


Megjött. :roll:

Újabb izgalmas hónap következik. :D

Szép babavárást mindenkinek! :D :D :D :D :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


FM:

Sajnálom,fel a fejjel!!!! :D



Nekem még mindig negatív,de mens. sehol :?: :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!

Van 6 db pozi tesztem próbáltam feltölteni de nem tudom.

29 éves vagyok győri és van egy 2,és fél éves kisfiúnk már.Ha minden igaz akkor a tesó júni 12-re várható. :D

gtimi83
Győr
 
 



gtimi83!
Gratula! :) Kellemes babavarast!:)

Fm! :(
20140211131327
 
 


Fatamorgana:
A francba már! Úgy reménykedtem! Kívánom, h mielőbb sikerüljön!

Mokibuci: nagyon remélem, hogy nem is jön meg! Hány napja késik?

Raginand: mizú? Tünetek? Teszt?

Timi: 6 pozi teszt! Ez nem semmi!
Nekem 5 van!
Mikor mész uh-ra? Milyen tüneteid vannak? Cickód mennyire fáj?

Ficere: nálatok mi újság?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: vannak tunetek: mensisek, eleg egyertelmuek :) szoval majd a kov. ciklusban ujra :) remenykedtem h. sikerul nagyon gyorsan, de igazabol epp a munkahelyen is stresses volt minden, es idegeskedtem sokat, ugyhogy annyira nem csodalkozom.

Mokibuci: tenyleg mi ujsag? Remelem van vmi jo hir!
20140211131327
 
 


Timi: Üdv itt! :D 6 teszt....nem semmi! juni 12? Akkor 5.-e körül volt mensid ugye?Mert nekem meg 17.-ére írja a kalkulátor (és az pont a névnapom......... :D:) ) és 10.-én volt mensim......

Andi,Reginand: köszönöm az érdeklődést 4 napja késik,teszt negatív,nem érzek semmit........zabálom a pepperonit (amit amúgy utáááloooook) pedig ez is hülyeség mert kívánós meg nem lehetek még............... :lol:

Reginand: nehogymár' neked is megjöjjön mert lassan senki nem marad......... :wink: :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Kezdeném azzal hogy mi szeptemberben kezdtünk próbálkozni és elsőre összejött.Éreztem a peteérést és a beágyazódást is pontossan majd utána már hiába akarta megmagyarázni az uram én tudtam hogy Júniusban babázunk! :D

Ami fura nekem hogy nem nagyon van tünetem.Elsőre jött a hasgörcs ami most is megvan aztán volt a zsiros bőr és fájdalmas pattik ez már nagyon gyanus volt és az utóbbi egy hétben minden nap meg kellett ennem egy adag vajas sóóóóós nagyon sós popcornt más kivánalmam nem nagyon van.Szerintem a tejzacsik is most kezdenek néha nyilalgatni eddig csak sejtettem néha hogy fájnak.

Mindenkinek drukkolok akinek nem lett még pozija akinek meg nem sikerült annak sok sikert erre a hónapra.

Mókibuci!

Igen pontossan 5.én volt meg utoljára 33 napos ciklus volt az utolsó.Ja az előbb nem irtam hogy bár nem egészséges de én meg a csipős pirosaranyat eszem mindenhez. :oops:

Szóval a kisfiam 2 és fél éves akit Matyinak hivnak és nagyon eleven jókedvü kicsi kuki! :lol:

Dokihoz még nem mentem csak jövőhét péntekre kaptam időpontot gondolom akkor kapok beutalót is az első uhura.Már nagyon várom.

Lányok fiúk elolvastam mindent de nem tudok mindenre reagálni szóval inkább csak bekapcsolódom közétek.

gtimi83
Győr
 
 


Reginand: a terhes tünetek olyanok, mint a mensisek! Nem sok a különbség. Nekem az óriási fáradtság volt a legfurább.
Te akkor holnap tesztelsz, nem?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Tesztelt valaki?

Andi mi volt az uhun?

gtimi83
Győr
 
 


Timi:
Kedden megyek csak uhu-ra.

Tényleg! Hol vannak a tesztelősök?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Itt van egy tesztelős :roll: negatív,de mensi sehol................... :lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Timi: akkor ügyesen "összehoztátok" .Nekünk Anna "sikerült" ugyan így első próbálkozásra...... :roll: tesó meg nagyon neeem........

csípős pirosarany :lol:

fájdalmas pattanás....?? Kinyomhatatlan,piros,és fáj ha hozzáérsz vagy ráfekszel?? :oops: mert ilyenek nekem is vannak.......bár amúgy is szoktak sajna (mert még nem nagyon sikerült kievickélni a kamaszkorból :roll: :wink: :lol:) de nem ilyen makacs dögök......

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


na esetleg mennyit írjak még,hogy laptető legyen :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci: csuda csintalan a cklusod! :)

képzeld,nekem meg tegnap este (5.ciklusnapon) volt egy erős ovutesztem! Még épp nem pozitív...! :shock:
Nemsoká majd tesztelek mára is,később koncertre megyek :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Üdv mindenkinek! Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Ma vagyok 5 hetes...
Ez azért hihetetlen számomra, mert nincs semmi olyan tünetem, ami ilyenkor jellemző. A picire csak a kimaradt mensi és a két pozitív teszt utal. :D
Már jó pár napja keresek egy ilyen fórumot.
Örülök, hogy Rátok találtam!

ficere: gratulálok, érdekes, hogy pasiként itt vagy. remélem maradsz, és mesélsz a Te szemszögedből. :)

andi: gratulálok Neked is, és ne aggódj, minden rendben lesz!!!
anyukám mindig azt mondja, hogy az lesz, amit fejben eldöntök.

tamara, gtimi: gratulálok!

mokibuci: remélem még reménykedsz! ne add fel, amíg tényleg meg nem jön. szorítok!!!

incifinci, fatamorgana: sajnálom, hogy nem jött össze, de a kövi hónap a tiétek! ++++++++++++

fatamorgana: megkönnyeztettél a picurkád képeivel és történetével... felnézek Rád, amiért képes vagy ilyen pozitívan látni a világot. jó egészséget nektek és további hasonló boldog befejezéseket. fantasztikus ember vagy, és a kisfiad egy igazi túlélő!!!!!

reginand: drukkolok Neked! mi a helyzet? megvolt a teszt?

Üdv: Bogi
ether
Cegléd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: