Új privát üzeneted érkezett!

tacska, holnap mész uh-ra? Kérjük ám a beszámolót! :)

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok:-)

Aranyosak vagytok, köszönöm a gratulációkat és a kedves fogadtatást:-)))) Én is gratulálok mindenkinek a babájához:-))))

Tacska anno ügyeletesnél szültem és annyira kedves és türelmes volt vele, hogy szeretném majd megkérni, hogy vállaljon el. Remélem még mindig ott dolgozik :roll:
A kistarcsai kórházban szültem. Van még vki, aki ott fog szülni?

A babák nemeiről is volt szó pár napja, mivel már van egy kisfiam, ezért mi kislányra "gyúrtunk":-))) Remélem összejött. Lehet, hogy butaság, de én tényleg úgy érzem,h ogy ez a baba kislány lesz.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Sziasztok!

talinn Gratula és üdv itt köztünk :)

kisbaby Az orvosom Dr. Millián Csaba.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Hogy vagytok? Én ma nagyon nyűgösen és hányingeresen... :(
Már nagyon várom a 17.-ei Ultrahangot. :)

Szép Napot Mindenkinek! :)[/b]
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Elvira köszönöm:-)

Én aggódósan :? Úgy érzem soha nem telik le az a 3 hét, ami még hátra van.
Most nézem, hogy neked is annyi:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Szia !

Miért aggódsz?
Igen, egyidősek vagyunk. :)
Nem kell aggódni ! Hányingeres vagy?
Nincs esetleg skyped? Ott tudnánk néha dumcsizni. :)
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


:-)))

Sajnos nekem is volt már egy nem sikerült terhességem, ráadásul pont az első, úgyhogy azóta nagyon félek. Bár a z orvos tegnap nagyon megnyugtatott és biztatott, hogy engedjem el, azért bevallom nem könnyű.
Már a megalakulás óta olvasgatlak benneteket, de addig nem akartam csatlakozni, amíg az orvos meg nem erősített, hogy minden rendben van.
Na, nem is akarok többet mesélni erről, hiszen nem hátra kell nézni, hanem előre és hinni abban, hogy most is minden rendben lesz:-)

Sajnos és tényleg sajnos, szinte nincs is tünetem az álomkóron és az éhségen kívül, de az sem jellemző.
Viszont már most akkora vagyok mint egy bálna:-))))))
Van syke-om, majd megadom a nevemet és akkor keress meg :D
Inkább estefelé érek rá jobban, amikor már elaludt a picurkám:-)

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


Hát akkor megértem, hogy miért aggódsz, sajnálom.
Most viszont tutira minden rendben lesz! Másra NEM is szabad gondolni ;)

Az tök jó, hogy van étvágyad én alig tudok enni rendes ételt szinte majdnem minden nap reggeltől hányingerem van.
Egyél mindent amit csak megkívánsz!! Majd ha már nem leszel kismama és vége a szoptatásnak tudsz fogyókúrázni. :)
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok,

írtam egy csomót, és elszállt :twisted: :twisted:

tallin, tökéletesen együtt tudok érezni veled, az én babám 15 hetesen ment el, úgyhogy én is aggódom picit... De most minden rendben lesz, pozitívan állok hozzá!

elvira, jókat hallottam az orvosodról én is. Én még gondolkodom a 2 kórház között.

anitja, én bejelentkeztem az istenhegyire, kombináltra megyek, és aug. 22-ére kaptam időpontot. Én is a 13. hétben leszek.

Akik mostanában mentek uh-ra, nagy nagy drukk, és kellemes babanézést kívánok! Elutazunk egy kis időre, aug. 6-án jövünk haza, addig is olvaslak Benneteket, vigyázzatok magatokra!

Kép
kisbaby
 
 


kisbaby én csak ajánlani tudom.
Tényleg egy jópofa orvos és nagyon ért ahhoz amit csinál plusz sosem mond negatív dolgokat, mindenhez pozitívan áll.

Jó Pihit Nektek! :))
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


kisbaby nagyon sajnálom, de tényleg most muszáj, hogy minden rendben legyen!!

Jó pihenést!!:-))

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
talinn
 
 


kisbaby, jó pihenést!

talinn, biztos, hogy minden rendben lesz!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok kismamik :D Végre hétvége, lehet egy kicsit pihizni!
Ti hogy bírjátok ezt a meleget?Mi nagyon jól vagyunk, csak a szagok zavarnak, de semmi más.Várjuk már a keddet,hogy mehessünk a dokihoz :lol:
Szép napot mindenkinek!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Sziasztok!
Voltam uh-n, a kis lény 16 mm-es, 8 hetes vagyok.
Elküldtek egy csomó laborra meg védőnőhöz, a doki meg közölte, hogy ha nála akarok szülni akkor most már járjak a magánrendelésre. Oké...hoppá
A múltkor beszélgettem ott a váróban egy csajjal akivel napra egy idős terhesek vagyunk és őt is ugyanakkorra hívták vissza mint engem, de nem jött. Remélem, nem lett baja a babájának...
Nóri lányom meg beteg lett, náthás meg köhécsel, szegény, remélem nem lesz rosszab, tavasszal sokat kínlódtunk ezzel, be is fulladt meg ilyenek. :(

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


tacska, gratulálok a méretekhez! :lol:
Nórinak mielőbbi jobbulást!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy szabad-e csatlakoznom?

Elvileg 03.04-re várom a 3. babámat :-) Nagyobbik gyermekeim 5 és 3 évesek. mind a ketten fiúk :-) Kolos és Benedek.
Orvosnál hamar voltam akkor még csak 4-5 hetesnek felelt meg. Szerdán megyek legközelebb akkor már lesz szívhang és pontosabbat tudok mondani hogy hány hetes. Kalkulátor szerint 9.

Próbálok visszaolvasni persze csak ha jöhetek.

üdv
Szilvi
sziszianyu
Érd
 
 


Csak egy próba a profilom miatt bocs :oops:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Szia Sziszianyu! Akkor hasonló cipőben :wink: nálunk is 5 és 3 évesek a "nagyok" :lol: csak nálunk a második Kislány :lol: persze, hogy jöhetsz :D Ez nyilvános fórum 8)

Én kezdek egyre jobban lenni (csökken az émelygős órák száma), az étvágyam meg csak nőőőő és nőőőő (ha így haladok most elérem a 100kg-t :oops: , Natival csak azért nem sikerült mert szülés előtt pár héttel volt egy hasmenéses gyomorrontásos nyavajám, és 5kilót lefogytam egy hét alatt :shock: )

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Huh , de helyesek a gyerkőid :-)

Én sajnos nagyon vacakul vagyok :-( Egyik terhességemnél még csak émelyegni se.... Most meg egész nap 2 nappal ezelőttig csak pirítóst ettem. tegnap meg ma sikerült főtt kaját....
Bizakodom, hogy nem sokára vége...

Köszönöm a fogadást :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok! Tudom,rég írtam,de nem jól alakulnak a dolgok és teljesen kivagyok.... Szóval az első uh alkalmával ugye azt mondta a doki,hogy még nagyon korai,akkor késett 3 napja. Akkor csak megvastagodott nyalkahartya volt. Rá egy hétre és két napra elvileg a 6+0 héten mentem most pénteken és most egy másik doki vizsgált,aki talált egy 17 mm-es petezsákot,amiben viszont nincs semmi és ő ráadásul már 7 hetesnek számolt a mensim alapján,de tuti elszámolta mert annyi semmiképp nem lehetek. Szóval azt mondta,hogy már kéne lásson benne egy kb. 14mm es babát...Rairta q papíromra,hogy Missed ab. Szerinte vetélés lesz,levetette a hcg-t ami nekem 16,447 lett és mondta,hogy jövőhéten megint megnéz és a hcg-t is. Nem tudom mi lesz,teljesen ki vagyok akadva,csak sírok egész nap és teljesen magamba vagyok zuhanva,el sem tudom képzelni,hogy nekem esetleg abortuszom legyen és ne egy egészséges kisbabám szülessen....

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!

Szia sziszianyu :)

gerianya szerintem próbálj meg nem stresszelni (tudom könnyű mondani) és nem a legrosszabbra gondolni, mert ilyenkor nagyon erősek a vonzások. Próbálj pozitív maradni és figyi az orvos is tévedhet. Élj úgy mintha minden normális lenne. Légy erős és ne sírj. Biztos nagyon rossz lehet, de én ezt tanácsolom bár szerintem mindenki ugyanúgy érezni magát ahogy Te. Szuszá nem lesz gond! Szorítok!!!!!! :)
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt Kismamik!
Sziszianyu, üdv. a kismamik között!!!Hogy vagytok?Eddig nekem szinte semmi tünetem nem volt, de egypár napja egyre gyakrabban van hányingerem, ami még nem olyan vészes, de remélem rosszabb nem lesz :lol:
Gerianya, fel a fejjel!Gondolom most nagyon nehéz neked, de még nem biztos semmi.
Én is holnap megyek uh-ra, nagyon várom, remélem lesz már a kicsikénknek szívhangja :D

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Szia sziszianyu! Üdv közöttünk! :)

gerianya, probálj tényleg pozitív lenni!!! Persze könnyű mondani.
Bízok benne, hogy minden rendben lesz!

hajni1980, várjuk az uh beszámolót!

Én egy hét múlva megyek uh-ra, de már nagyon-nagyon várom!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Gerianyu!
Tudom könnyű mondani, de tényleg nyugi. Nekem 2 vetélésem volt és amikor mértek hcg-t az mindig nagyon alacsony volt a Tiéd nagyon magas! Ez mindenképpen jót jelent. Ne add fel bíz benne, hogy csak később fogant és azért nem látják. Ha jól olvasom az első uh óta van " fejlődés" ez mindenképpen jó!!!
Nekem a 2. fiamnál a bunkó sztk-s közölte, hogy nem érti minek rohangálok valszeg elvetéltem és kész. Ezek után 2 hét múlva szívhangja is volt és minden a legnagyobb rendben. Egészséges 3 éves.
Szóval ne add fel!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!
Én elköszönök, az első vizsgálaton nem volt szívhang és a mostani 10 hetesen sem, holnap megyek kórházba.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Kedves Kemse!Nagyon sajnálom,ami veled történt....

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Gerianyu! Próbálj megnyugodni, nagyon sajnálom, hogy ezen keresztül kell menned, szörnyű lehet várakozni :(
Mikor, melyik nap kell visszamenned?


Sziszianyu, lehet most Kislányod lesz, ha ennyire mások a tünetek :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Kemse :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


kemse, szívből sajnálom :-( Sajnos tudom, hogy most mit érezhetsz, januárban én is ugyanezen mentem keresztül.... De próbálj meg előre nézni, és "elfogadni" a helyzetet, aztán kis pihi után mihamarabbi újra babásodást kívánok neked!!!!

gerianyu, te pedig próbálj pozitívan gondolkozni és nem stresszelni!
ljankaa
Budapest
 
 


kemse, borzasztóan sajnálom! :cry:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


kemse!
Nagyon sajnálom! Adjon erőt gyermeked!

Anitja!
Titkon bízok benne, de igazából én másodikra nagyon lányt szerettem volna. nem jött össze és be vallom ki is borultam. Most viszont úgy érzem tényleg mindegy! Utolsó terhességem így mindegy mindenhogyan nagyon boldog leszek, de a szívem legmélyén kicsit reménykedem... :-)

uh-nak drukk!!! Én szerdán megyek alig várom!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziszianyu miért az utolsó terhességed?

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


JSziasztok! Ma reggel felhívtam a régi dokimat,akinél a fiamat szültem,hogy szeretném ha megvizsgalna.Mentem is egyre. Jött a férjem is,meg ott volt anyum is,ő ott dolgozik.Amint elkezdte az uht,azonnal megláttuk az 5 hetes,5 napos,pulzalo szívcsővel rendelkező bébinket! Azt mondta minden rendben, el lettem számolva pénteken,nem érti,hogy csinálta a másik doki és miért ilyesztgetett rögtön abortusszal. Mindannyian sirtunk,kijött végre q 3 napi stressz. Annyira boldogok vagyunk!!! Bocsi,hogy most nem olvasok vissza,majd szerdán,akkor szabadnapos leszek. Mindenkinek köszönöm a biztatást,nagyon jól esik!!!

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!

Látod gerianyu nem szabad stresszelni az orvosok is tévednek.

kemse Nagyon sajnálom! :(

Ti hogy vagytok ma ? Én egészen jól, csak pár órát volt hányingerem.
14.-én megyek dawn kór szűrésre 17.-én uh-ra! Nagyon várom már! :))
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


Jajj, de örülök gerianya!Komolyan már én is pánikolni kezdtem a holnapi uh miatt :)

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


gerianya, ez nagyon szuper!!! :lol:

hajni1980, kérjük ám a beszámolót!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


gerianya, tényleg milyen jó hírek! :-))
Még "szerencséd", hogy járatos vagy a dokinál, meg hogy anyukád is ott dolgozik, így könnyebb a bejárásod és reggeli telefon után tudtál is aznap menni :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Gerianya! Uhhh, Aztaa, de jól tetted, hogy nem vártál :shock: Nagyon örülök, hogy végre megnyugodhatsz :D

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Sziasztok!

Gerianyu!
De jó!!! :-) Megnyugodtál egy kicsit?

Anitja!
3 gyerkőt szerettünk volna. Ez most meg lesz így 99,9% hogy többet nem babázunk. persze soha ne mond hogy soha, de férjem nagyon nem szeretne többet.... és most úgy érzem nem is lenne nagyon meggyőzhető. Így én is úgy készülök, hogy ez az utolsó....

Aki ma megy uh-ra annak sok drukk !!!

Én holnap megyek alig várom....

Ti hogy vagytok?

Nekem a délelőttök egész jól, de késő du-tán este fele émelygek.....
Viszont délelőtt meg folyamatos ehetnékem van. mondjuk lehet megelégelte a szervezetem a 6 hete tartó koplalást :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Sziasztok!

Szerencsére nekem múlnak a rosszulléteim, egyre kevesebbet vagyok rosszul.

Ki megy ma uh-ra, és mikor?

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok Kismamik!Én ma este 7-kor megyek uh-ra!!!!Nagyon várom már, de persze egy kicsit izgulok is, hogy minden rendben legyen :lol:
Én is egy kicsikét ghányingeres lettem, de ha ez így martad, akkor nem vészes!
Szép napot Mindenkinek :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


hajni1980 kérjük ám a beszámolót!!! :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!Nagy örömmel írom, hogy minden rendben a Babócánkkal, 7 hetes és 4 napos, 12,2 mm és csodaszépen vert a pici szívecskéje :lol: Nagyon-nagyon boldogok vagyunk!Hétfőn megyek vérvételre, holnap pedig bejelentkezem a védőnőhöz!
Csodaszép estét Mindenkinek :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


hajni1980, de jó! :lol:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Kemse:Nagyon sajnálom,ez borzasztó dolog!Nagyon féltem,hogy velem is ez lesz,átérzem! :(

Hajni:Gratulálok! :D

Sziszianyu:Nálunk is 3 manócska van tervben,nem is hiszem,hogy többet elbírnék.... :)

Itt egy kép a hétfői uh-ról.Annyira szuper volt látni,hogy vert a ,,szívecskéje",mindannyian sírtunk odabent.Ekkora kő még az életben nem esett le a szívemről. :)


Kép

Kép
gerianya
Pusztaszabolcs
 
 


Sziasztok!
Gerianya örülök,hogy jó véget ért a dolog, további szép várandósságot neked!
Kemse, nagyon sajnálom! Legközelebb sikerül!

Én is jobban vagyok már egy fokkal, ha nem alszom eleget az megvisel, konkrétan mintha egész éjjel nem aludtam volna, olyan vagyok.
Na meg a kajákkal nagyon kell vigyázni, mit eszem és mikor. Nekem is mennem kéne vizsgálatokra, de hogy mikor tudok, az rejtély.

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! És minden a legnagyobb rendben!!!! :-) 9 hetes pont annyi amennyinek kell. vert szépen a szívecskéje és már baba formájú :-) nagyon jó uh-t csináltak róla! Este meg probálom felrakni :-) CRL:21 mm

Hajni!
Gratulálok Nektek is :-)

Gerianyu!
Nagyon aranyos!!!! :-) Már megnyugodtál teljesen?

Nagy kérdés! Dokim ajánlotta a kombinált szűrést! Mi a véleményetek róla??? Nekem van beteg a családban, de első kettőnél nem csináltunk ilyen vizsgálatot teljesen egészségesek, de azóta született a keresztlányom több újjal kis láb deformációval így most tanácstalan vagyok. Az az igazság ha 10 ezerbe kerülne nem gondolkodnék, de 33 ezer forint...

este megpróbálom csatolni pici babát :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


sziszianyu én 14.-én megyek 9.000 Ft az első és ha az első vérvétel és uh nem tetszik az orvosnak akkor kell csak a második amit 20-ból 1 kismamánál kér.
elvira00
Szigetszentmiklós
 
 


De jó olvasni ezeket az UH beszámolókat :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Elvira!

Ez a kombinált teszt?? Mert ahova engem küldtek ott 33 ezer...
Hová mész?

Jaj annyira jó nézegetni a kicsit :-)

Rosszullétem viszont van tegnap éjjel pl alig aludtam... :-( ez egy kicsit beárnyékolja :-) de sebaj ennyit megér!!

Ti hogy vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


Annyira jó nézni az uh eredményeket, és képeket!

sziszianyu, az igen, szép méret!

Rettenetesen várom már 6-át, de még kicsit odébb van. :cry:

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: