Új privát üzeneted érkezett!

vagy mégis? :D

Kép
Kép
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!

De sokan lettünk, üdv az újaknak!

Influenza elleni oltást megkérdezem a nőgyógyásztól, elvileg szerdán megyek. Szerintem beoltatom magam, férjem minden évben be szokta, mert emberekkel foglalkozik és sokat van tömegben is, de a gyerekdoki a gyerekeinknek nem ajánlotta, állítólag ők nem a veszélyeztetett korosztály. Mi megbízunk benne, úgyhogy ők nem lesznek beoltva, csak mi szülők. JA! ÉS mondtam neki, hogy jön hármaska, úgyhogy tud róla. Végülis senki nem jár még bölcsibe oviba.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


ronika, milyen adagban szeded az utrot?

airyale, üdv itt :)

picuri, én is úgy tudom, hogy az első trimeszterben nem ajánlott az oltás, de izisz azt írja, hogy ő most fog oltatni... szóval most akkor nem értem... :S uhra 24én kell mennem, 6+3nál.

anyesz, köszi :) igazából onnan jött, hogy valahol olvastam egy aranyos történetet, miszerint a babák miután kiválasztják a szüleiket, a tündérlétrán jönnek le hozzájuk :) de szólíthattok szilvának is, az rövidebb :D

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

 
 

tündér este egyet.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

De jó, hogy ilyen sokan lettünk!!
Picuri, Tündérlétra, Airyale, sok szeretettel gratulálok nektek!

Csero, Zita, köszi, jól vagyok, csak most meg kicsit náthásan. Nekem nincs nagyon tünetem a mormotázást leszámítva. Csaninál se volt sok, néhány émelygés, 2-3 fejfájás, és egy-két hashúzódás, de semmi durva.

Roni, gratulálok a petezsákhoz!

Tündérlétra, nagyon örülök, hogy elsőre sikerült a lombik, nagy dolog, biztosan minden rendben lesz mostmár. Én is csak 23-án megyek dokihoz meg uh-ra.

Puszi nektek, vigyázzatok magatokra!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, még azt akartam, hogy én is gondolkodtam az oltáson, de egyszerűen nem tudom rászánni magam... Persze nem a tűtől félek, vagy ilyesmi, hanem annyira újak ezek az oltóanyagok, ez a H1N1 hisztéria, nem bízom igazán az orvosokban sem, mert mindegyiken azt látom, hogy ők se tudják mi a jó. A nőgyógyászomat azért megkérdezem majd. A kisfiamat nem fogom szerintem beoltatni. Lekopogom, nem volt igazán beteg január óta...
Igyekszem az immunrendszeremet erősíteni, gyakran kezet mosni, és nem kerülni emberekkel cseppfertőzéses helyzetbe. Persze, tudom, hogy ez édeskevés. Még meggondolom.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tündérlétra!

Csak gyorsban írtam, szóval nem tudom, hogy lehet-e, ha lehet ilyenkor oltatni, akkor oltatom magam, ha nem akkor nem. ;) Ez kimaradt. :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Remélem mostmár az én vonalzóim is látszani fognak, megküzdöttem velük! Nem vagyok egy gyakorlott fórumozó.

Az influenza oltás, így már nekem is kérdésessé vált. Nem szeretném ha emiatt valami baja lenne a picinek.:S Akár azért mert oltást kapok, akár azért mert influenzát!:SS

Ti hol tervezitek a szülést? Hátha egy helyre mennénk!:))

A kislányom az Uzsokiban született, és a mostani babucit is ott szeretném.

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


Dina, látom, a Te kislányod is 2009. májusi baba. :) Akkoriban nem futottunk össze a májusi topicban, igaz? A Szaffi név megragadt volna.
Én a Szent Imrében fogok szülni. Csanit is ott szültem, és szuper volt, nagyon meg voltam elégedve.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szia Szofi!

Nem igazán voltam fórumozó, olvasgatni még talán olvasgattam, de akkortájt biztos nem. Nem voltam akkoriban toppon!:((

Sok vért vesztettem a császárnál és nagyon le voltam gyengülve, a kislányom meg az első hat hónapot végigordította, úgy, hogy ha valahol szoptattam(ahol valamiért több anyuka volt) befogták a babájuk fülét, annyira hangosan tudott sírni. Gyerekorvoshoz vittük van-e valami baja, de csak annyit válaszolt, hogy majd a harmadiknál nem fogok ilyet kérdezni.... :?
De igaza lett, letelt a hat hónap, és mintha kicserélték volna a kislányomat.

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


ronika, csak azért kérdeztem ám az utrot, mert kíváncsi voltam, hogy Neked is olyan szinten folyik-e, mint nekem, de gondolom napi 1től nem :) (én 3x3at szedek, 2 alul, 1 felül).

szofi, köszi, én is nagyon bízom, de néha nagyon elbizonytalanodom, mert semmi tünetem nincs. estefelé már csak kóválygok, pikkpakk elalszom, de éjszaka felébredek pisilni, és utána már nehezen alszom vissza. a 'mindjárt megjön érzés' is egyre ritkább. tudom, hogy csomó embernek nincs tünete, de én nyugodtabb lennék, ha reggelente a budi felett görnyednék... mindenesetre ez a várakozás az uh-ig elég idegörlő...
hogyan erősíted az immunrendszered? én eddig homeós bogyókat szedtem, de nem tudom, most lehet-e. d-vitamint, cinket és c-vitamint szedek, de nem hiszem, hogy ennyi elég... szóval én egyre inkább az oltás mellett vagyok, eddig is így voltam vele, hogy nekem van immunrendszerem, meg tudok küzdeni bármilyen bacival, nem kell oltás, de ha terhes lennék, vagy kisgyerekem lenne, akkor oltatnék, bár akkor sem magam miatt.

izisz, így már világos :) majd megírod, mit mondott a doki?

airyale. én még nem tervezem a szülést :) de ha már így szóba került, nem tudjátok, van olyan kórház, ahol egy esetleges császár esetén altatnak a gerincbe adott érzéstelenítés helyett?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


airyale

szintén uzsoki:) Dr. Mecsér Miklósnál. és most néztem a honlapjukat gyönyörűen felújították a szülészetét. Mikor Izámat szültem 2008 november 25-én utána kezdték el a szülészetet felujítani így én még nem ismerem ilyen állapotában de nagyon tetszik. És amúgy a hozzáállásuk is. hogy ki lehet tolni a babót a folyosóra de a kórterembe nem jöhet be senki vagy hogy nem 2-3 nap után dobnak i mint máshol hanem 4-5 nap múlva.

jah és ahogy nézem lehet együtt szülünk)
Vendég
 


tündér
a hüvelyitől folyhatsz bizony. én szájon át szedem.

ha kéred altatnak. nem erőltethetik rád az epidurált.
Vendég
 


Tündérlétra!

Megkérdezhetem, hogy miért szeretnéd az altatást? Nálunk pl. csak vészhelyzetben altatnak, amikor már nincs idő az érzéstelenítésre. Amúgy meg spinális van. Csak azért kérdem, mert engem altattak már és érzéstelenítettek is és annak ellenére, hogy rettegtem az érzéstelenítéstől (az altatástól is) mégis az volt a "jobb". Az elég furi volt, hogy sokáig nem éreztem a lábam, de pl. nekem azzal nem volt gondom, hogy szédültem utána, bár nem is nagyon emelgettem a fejem. Viszont az altatás után ájuldoztam, persze én is sok vért vesztettem az is közrejátszott, de mondták, hogy az altatás hatása is.
Bár a többi kórház szokásait nem ismerem, mégis fura lenne, ha valahol csak úgy lehetne választani...

Majd megírom mit mondott a doki az oltással kapcsolatban.

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Csero, ezt a túrótortát csináltam:
http://sutiland.freeblog.hu/archives/20 ... Turotorta/
Nagyon egyszerű és finom! Mi málnás tejszínhabbal ettük :D
Remélem, már nem szédülsz.

Airyale, üdv itt! Nem terveztétek még a második babát? Otthon vagy még Szaffival? Mióta laktok itt Érden?

Anyesz, én is esténként vagyok rosszabbul. A vonalzóid sajna nem látszanak :? A bbc kódot kell bemásolni, és a profilodnál legyen bekapcsolt állapotban a bbc kód.

Szofi, szerencsés vagy, hogy nincs tüneted :) Oltás ügyben osztom a véleményed, én is félek tőle. Julcsi is csak a kötelezőket kapta. De olyan nehéz egyébként dönteni :?

Szilva, nem mindenki görnyed ám reggelente a budi felett :lol: Én speciel semmit sem érzek reggelente. Aztán később jön az émelygés. De ne izgulj, nem muszáj, hogy legyenek tüneteid! A fáradékonyság tuti jó jel :wink:

Nekem elkezdtek már szorítani a gatyáim, úgyhogy ma vettem két újat itthonra, jó kényelmesek, laza derekúak :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita!

Pont most akartam én is rád írni, hogy én is érdi vagyok.:)) Születésem óta itt lakok(23éve)És még az esküvő óta se változott a lakcímem, mert a szülői telken lakunk,csak külön házban.(parkváros, vincellér u.)

Nem terveztük a babót, de nagyon örülünk neki! Már most szívem szerint pakolnám össze a kórházi cuccokat, vasalnám a babaholmikat... pedig még az első uh sem voltam!:)) Ma akartam lemenni, de miután láttam mennyien vannak előttem visszafodultam.

Szaffival itthon vagyok még, és úgy néz ki itthon is maradok még egy ideig:)) És Ti merre laktok? Nagyon cuki Julcsiról ez a kép.Hogyhogy magánban akarsz szülni?

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


izisz, azért, mert még a gondolatától is írtózom, hogy beleszúrjanak bármit a gerincembe (amúgy nem szeretnék császárt, de ha az kell, akkor altassanak). de egyébként normál, hüvelyi szülést szeretnék, ha lehet válogatni :lol: :lol: :lol:

zita, én látom anyesz vonalzóit... :o :o :o :o :o :o :o
megmondom őszintén, én azért csak aggódom, kicsit hihetetlen, hogy ennyire mázlista legyek, hogy semmi tünet... bár most azzal nyugtatom magam, hogy végülis a stimu sem viselt meg, nem voltam idegbeteg a rengeteg hormontól, a hasam sem fájt (mások meg olyanokat írtak, hogy menni alig tudtak, szúrt-fájt-feszített). már azon agyaltam, hogy veszek egy 3. tesztet is, de aztán letettem róla, mert egyrészt az sem nyugtatna meg, másrészt nem ezen múlik. szóval kínlódom tovább
a hasam viszont nekem is brutál, még összeér a farmerem, de gondolkodom egy derékmelegítőn/bandázson...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündérlétra!

Ne aggódj, a tünetek hiánya miatt, se az első babámnál, se most nincs semmi. Bár ezért a mondatért sokan kövezni fognak, de se émelygés, hányás, hányinger, aluszékonyság, fáradtság, és még sorolhatnám mi nincs, de a lényeg, hogy ha nem éreznék egy kis lufit a pocimban, meg a teszt nem lenne pozitív semmi változás nem lenne az eddigiektől. Még a mesut se írom ide, mert nekem sose volt rendszeres. Azt hittem a szülés után beáll, de nem, se fogamzás gátlótól. Volt, hogy 3 hónapig nem volt semmi, és utána se volt az, hogy akkor a kimaradt hónapokat behozza, hanem még ezek után pecsételő volt. Mindezzel csak az a gond, hogy nehéz meghatározni a szülés várható időpontját.
airyale
Érd
 
 


Sziasztok!

Huuu, mennyit írtatok napközben. :)
Anyesz, Zita: én is fõleg este felé vagyok rosszul, de akkor nagyon. :S

Tündérlétre: ne aggódj, nekem is az elsõ babánál szinte semmi tünetem nem volt. :)

Én a SOTE II. fogok szülni, elsõ babánál is ott szülte, és nagyon meg voltam/vultunk elégedve.

Én dec. 1-re kaptam idõpontot a dokimhoz (elég sokan vannak nála mindig), de nem baj, mert addigra bizti lesz szívhang is.

Szerintem, majd ha már mindenki volt volt UH-n után csinálhatnánk egy táblázatot, benne, hogy ki hol és mikor szül, késõbb, hogy kislány vagy kisfiú lesz -e a babóca... ilyesmiket beleírhatnánk és akkor idõközönként feltehetnénk, hogy lássuk, ki hol tart. :)
Mi szóltok hozzá?
picuri2
Budapest
 
 


Tündérlétra!

NEM gerincbe adják, gerinc mellé, úgy is hívják, hogy gerinc közeli érzéstelenítés. De tényleg álljunk hozzá pozitívan, sikerülni fog természetesen megszülni, miért ne menne!! ;) Nekem is sikerült, igaz csak másodjára, de harmadjára is fog. ;)

Én is látom anyesz vonalzóit! Kutyusos meg kacsás. :D

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


De fura, én csak a hivatkozásokat látom Anyesz aláírásában :shock: A többiekét meg látom :roll:

Dina, hű de fiatal vagy! :o :D Mi is parkvárosban lakunk, de még csak jó másfél éve :) Te nem fogadott dokinál szülsz? Terhesgondozásra hova jársz? Nekem is mindig össze-vissza ciklusom volt, most szülés óta 7-9 hetes. De az utóbbi időben már kitapasztaltam, hogy mikor van peteérésem, és két hétre rá mindig meg is jött. Szóval tudom, mikor fogant a kistesó. De majd neked is biztos belövik a szülés dátumát az uh alapján :)
Jó neked, hogy ennyire jól viseled a pocakosodást! Én minden délután alszom, bár ez nem olyan szörnyű :lol:

Picuri, táblázat jó ötlet, kezdünk jó sokan lenni, nehéz követni ki kicsoda :oops: :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


De fogadott lesz a doki. Az első dokimmal meg voltam elégedve, ott is az uzsokiban volt a szülés, de sajnos azóta változtak a körülmények. Az a dokim Pesti volt és a magánjába kellett járni, az egyéb vérvételes vizsgálatokra, meg két olyan kórházba amiben dolgozott. a nyírő gyulába és az uzsokiba. Akkor még ezt bírtuk anyagilag fedezni, de azóta a törlesztő a benzin olyan sok lett, hogy sajnos nem tudok bemenni hozzá autóval,(jelenleg el is van romolva) busszal meg egy rémálom lenne(meg nem kevés pénz, szintén) pest másik végére bemenni gyerkőccel.

Szóval most itt helyben gondolkodok az egyik dokin dr. Baksay László, aki nekem nem mellesleg szintén az uzsokiban dolgozik. Szóval úgy gondoltam, hogy egy ideig lejárunk az sztkba, és az utolsó pár alkalmat a magánjába, így kevesebbet kell fizetni is, meg azt a pár alkalmat csak meg tudjuk oldani kocsival, de mindet képtelenség. 1 fizu 2 hitel.... De szerintem ezt senkinek nem kell bemutatnom...



Mindenki:
A táblázat jó ötlet, már én se nagyon bírom követni, hogy ki mikor hol...:)

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


sziasztok.

táblázat. régebben csináltam anno a lányommal mikor őt vártam:)

tünet nekem még nincsen de a doki azt mondja majd lesz mikor elkezd dobogni a szíve:)

hát ma megjártam a hadak útját. Mivel én koros vagyok és 8-ik terhesség ebből 2 vetélésem volt így táppénzre kérettem magamat múlt héten. ma elmentem a körzetimhez hogy ő a nőgyógyászom javaslatára fel vesz. erre közölte keressek más körzetit mert ő többet nem fog felvenni betegbe. előzmény. nyáron úgy tudtam megoldani a gyerekeim nyári szünetét hogy betegbe mentem de hivatalosan legálisan de a munkahelyemen egy bunkó feljelentett a tb-nél és vizsgálat volt belőle. Persze nem találtak semmit sem de akkor is emiatt nem vállal többet a házidokim. Nah megyek egyből a nőgyógyászatra hogy mi legyen. Mondják semmi baj felvesznek és ráadásképp megnézett újra uhuval. Most már látszott a szikhójag is ami 4 nappal ezelőtt nem:) Jövőhéten tervezem hogy elmegyek az örsre mecsérhez akkor már kell látni szívdobit is:)
Vendég
 


Tündérlétra, megértem, hogy mit érzel! Én Csaninál voltam így, hogy egy fél émelygésnek is örültem, mindennek, ami arra utal, hogy TÉNYLEG terhes vagyok. Mostmár tudom, hogy én nem vagyok eza fajta, és tudok neki örülni (helyett, tegnap majdnem vettem még egy tesztet... :lol: )
Immunrendszeremet semmi extrával nem erősítem, csak szedek vitaminokat febiont, meg egy másik multivitamint, ami nem terhesvitamin, ezen kívül friss citromot és mézet teszek minden nap a teámba. Kb. ennyi.

Zita, olyan rossz, hogy nem tudok én se bízni az oltásban. Sokkal egyszerűbb lenne, de nem megy. Egyáltalán nem vagyok arról meggyőződve, hogy hosszú távon nincsenek olyan mellékhatásai, amik rosszabbak, mint az, hogy most nem kapok el egy influt, amibe tegyük fel, nem halnék bele. Csaninak kiváltottam a bárányhimlő oltást (ő ugye bölcsis) vagy 3 hete, de ott aszalódik a hűtőbe, még mindig nem szántam el magam. A kötelezőket persze ő is megkapta, meg a meningococcusosat.

Picuri, táblázat jó ötlet, én benne vagyok. Ki vállalja, hogy vezeti...?

Ronika, sajnálom a kalandjaidat, de legalább megint uh-zhattál. Nekem még 1 hét.

Puszi lányok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ha ti is benne vagytok, én szívesen vezetném a táblázatot.

Ötleteket viszont együtt összedobhatnánk, hogy ki milyen adatokat javasol bele. természetesen a részvétel nem kötelező, ezt jelezzétek, ha nem akartok ezen szerepelni.

Ha megvan a végleges infó lista, hogy mi legyen a táblázatba, akkor mindenkit kérek, aki szeretne benne lenni, hogy azokat az adatokat, 1 üzenetbe foglalja bele, így nem kell mindenkiről visszakeresgetni.
Én ezekre az adatokra gondoltam a teljesség igénye nélkül:

Ki(felhasználó név)
Anyuka kora(?)
Hol szül
orvos neve?
Szülés várható időpontja
kislány v kisfiú
Testvérek száma (neme?, Kora?)
Lakhely(?)

Várom az ötleteket, vagy mi kell, mi nem a fentiek közül.

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


sziasztok,

airyale, picuri, köszi a megnyugtatást a tüneteket illetően :) madame szofi, Neked is :) (a tesztvásárláson én is gondolkodom... :shock: :shock: :shock: :shock: )

táblázat: szerintem a terhességi kort még belerakhatnánk. a kisfiú/kislány verziót jelölhetnénk háttérszínnel (persze kék/rózsaszín), és akkor nem kell külön oszlop. a testvérek is lehet egy oszlop, és oda mindenki azt ad meg a tesóról, amit akar (név és kor pl). a többi nekem okés.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


én tünetek híján felszerelkeztem egy csomó teszttel. a vaterán vettem. wondfo terhes teszt, nagyon olcsó, és amikor elbizonytalanodok csinálok egyet.(már 4et megcsináltam):))

Jó mert ugyanolyan megbízható mint a drága boltiak, de míg a boltba 2db-ot veszek, míg itt 1625ft ért postával együtt, 25db-ot vettem, így van lehetőségem újra és újra meggyőződni a manóm jelenlétéről!:))
http://szepseg-egeszseg.vatera.hu/egyeb ... 10551.html

tündérlétra, tetszik a rózsaszín kék ötlet!!

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


Dina! Szerintem lehetne még egy baba neve oszlop, az orvos neve meg szerintem nem olyan fontos. Amúgy ok, és köszi a táblázat vezetést!

Szofi, hát igen. Julcsi szerencsére már túl van a bárányhimlőn, így legalább ezen nem kell dilemmáznom :) Másfél évesen elkapta a szomszéd lányoktól. Mondjuk kistesónál majd gondolkozhatok rajta újra :roll: Nekem külön nehéz, hogy a gyerekorvosunk nagyon oltáspárti, és mindig stresszel ezekkel, én meg igyekszem ellenállni. :evil:

Én továbbra is irigykedem a tünetmentesekre... én szinte egész nap émelygek, és ma délelőtt is bealudtam több mint egy órára, de már újra ásítozom. És éjszaka is alszom 9 órát :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


airyale, ha tudtam volna, hogy ilyen rosszul viselem a várakozást, én is beruháztam volna :) mire átér az utalás, meg ideér a posta, addigra majdnem ott vagyok már az uh napjánál... meg az az igazság, hogy szerintem engem az sem nyugtatna meg (de most fos szarul vagyok, kellett ez nekem... :roll: :oops: :roll: :oops: )

zita, jó ötlet a baba neve, az orvosét meg aki akarja beírathatja a kórház neve mellé.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem tudjátok, mi volt a legbiztosabb jele, hogy terhes vagyok? Amikor nem jött meg 25 napra és percre pontosan. :lol: Nekem ilyen rövid ciklusaim voltak, és általában 7 napig tartott egy-egy "buli", úgyhogy emiatt IS nagyon jó babát várni, hogy nem menstr. állandóan. :lol:

Én benne vagyok a táblázatos dologban, mi is így csináltuk a 2009, júniusi topikban. Mi leendő gyermekünk nevét is beleírtuk, aki már tudta, eldöntötte.
Megjegyzem, a férjem és én csaka szülőszobán... :wink:

Persze a táblázatvezetést nem merném elvállalni, mert egy egyszerű vonalzóberakás sem megy. :oops: :lol:

Mindjárt újra próbálkozok.
Újabb tünetem: mindenen bőgök. :shock: ciki, le ne bukjak a m.helyen.
Puszi mindenkinek!
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Jó ötletnek tartom én is: még a babák leendõ neve, és majd amikor tudjuk, hogy kinek milyen nemû babája lesz, akkor a Õ sorát kékre vagy rózsaszínre állítjuk. :) Orvos neve szerintem sem fontos, legyen opcionális. :)
Terhesség korát talán kicsit nehéz lenne vezetni, persze ha Airyale tudja folyamatosan frissíteni, nem gond. Szerintem elég, hogy ki mikor fog szülni.

Airyale: nagyon köszi, hogy felajánlottad a táblázat vezetését. :) Privibe küldjük át neked az adatokat? (Mert ha itt küldjük, elég nehéz lenne neked kibogarászni a sorok közül... de ez csak az én véleményem) Vagy neked hogy könnyebb? :)

Puszi Mindenkinek! :)
picuri2
Budapest
 
 


picuri2:
úgy küldjétek az adatokat, ahogy nektek jobb(ide vagy privibe, mindegy). úgy gondoltam, hogy majd minden héten hétfőn tennénk ki újra a táblázatot, és akkor mindenkit egy egy héttel növelek meg:)

Viszont azzal még gondba vagyok, hogy hogy tudom felrakni ide a táblázatot, mert egyenlőre se képként, se táblázatként nem engedte, pedig már megakartam nektek mutatni! Valakinek van erre ötlete? a képre azt írja nagy, de bármennyire kicsinyítem nem lett jobb, a táblázatra, meg azt, hogy a fájl típusa nem megfelelő.. :? :?

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


Sziasztok!

Hű de jó sokat írtatok! :)

Airyale! Üdv köztünk, gratulálok és boldog babavárást! Gyönyörű neve van a lánykádnak! :) Köszönjük, hogy felvállaltad a táblázat vezetését! :) Szerintem jók amiket írtál. Időközben úgyis lehet bővíteni. :) Az előző topicban gmail fiókot nyitottunk és abba egy dokumentumot csináltunk a táblázatnak. Oda lehetett feltenni fotókat is egy helyre. Mindenkinek külön mappája volt. És egyéb hasznos infokat is lehet egy helyre gyűjteni. Csak egy ötlet. :)

Tündérlétra! A várakozás a legnehezebb. Én az előző terhességemnél ki is akadtam a dokimnak, hogy mekkora kicseszés a kismamákkal, hogy van egy első uh és utána 12 hetesen csak. Kitartás! :)
Igazából visszautasíthatod a spinális érzéstelenítést. Előtte alá kell írni, hogy beleegyezel a beavatkozásokba.

Picuri2! Sajnos táppénz témában ne vagyok otthon, de nemrég változtatták a munka törvényeket. Szerintem nézz utána mindennek, mert most már nem a kismamák mellett szólnak a szabályozások. :(

Anyesz! Én látom a vonalzód. :)

Zita! Jól néz ki a túrótorta! :) Pihenj amennyit tudsz! Már csak pár hét és vége! :)

Ronika! Jól megjártad a dokival! Most keresel másikat? De jó, hogy kaptál egy potya uh-ot! :) Már nem sok kell e szivecske dobogáshoz sem! :)

Oltás. Én nem oltatom be magam. A gyerekeket sem. Nálunk szerencsére a doki sem erőlteti, úgyhogy én a nem oltani állásponton vagyok. Persze azokat is megértem, akik az oltás mellett vannak. Nem egyszerű, az biztos. :?



csero
Pécs
 
 


Én ma beszéltem a dokimmal és pénteken megyek hozzá uh-ra! :) Már nagyon várom! :)

A szombati szédülést leszámítva nekem sincsenek nagyon tüneteim. Amik vannak az a fáradékonyság és a fájós cicik. Ezek teljesen bírhatóak. :) Mindenesetre azért vettem Magne B6-ot is. :)



csero
Pécs
 
 


picuri, a terhesség korára kell írni egy képletet, és az automatikusan aktualizál :)

airyale, ilyet nekem is szokott csinálni, jellemzően a munkahelyemen szórakozik, itthon simán enged feltölteni... na, mindjárt kipróbálom, összedobok egy teszt táblázatot, és megnézzük, fel tudom- e tölteni.
lehet, a böngésződ a ludas, esetleg próbáld másikkal a feltöltést.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 



Kép
Kép
tündérlétra
 
 


airyale, próbáld mozillával, én most azzal töltöttem fel.

többiek, nézzétek meg, hogy Nektek is működik-e a tábla, meg tudjátok-e nyitni

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


én meg tudtam nyitni, de nekem is mozzillám van, azért nem értem, hogy mi lehet a gond. :(:(:(
airyale
Érd
 
 


1321463799.8097.xls

Nah, sikerült nekem is feltölteni. Az volt a baja, hogy új fajta excel táblázatot akartam beilleszteni, de a régi típust engedi!:))

Pocakosok(:)), ha ez így jó lesz, jöhetnek az adatok!:))

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


szuper lesz airyale :) köszönjük :)

hol: passz
mikor: 07.16.
neve: passz
terhességi kor: 5+2
tesó: nincs


köszi :*

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündérlétra: ja, igen közben leesett már nekem is. :) De köszi az infot. Látszik, h kiestem a munkából. hihiiiii :D
picuri2
Budapest
 
 


Hol: SOTE II.
mikor:2012.07.20
Terhességi kor: 4+5
tesó: van/ Arnold
név: még nem tudjuk
lakhely: 18. kerület
korom: 28
picuri2
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na, szupi, indul a táblicsku! Airyale, nagyon köszönjük!

[color=green]Név: Szofi (madame nélkül, ha nem gond nektek)
Hol: Szt. Imre, Dr. Bencsik
Mikor: július 7.
Neve: Botond vagy ...?
Terhességi kor: erre sztem használjuk Tündérlétra képletét, sokkal egyszerűbb
Tesó: Csanád, 2009.05.19., Szt. Imre
Ha kell a korom: 29
[/color]

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Név: Zita
Hol: ?
Mikor: július 1.
Név: ?
Tesó: Julcsi, 2009. április
Kor: 32
Lakhely: Érd

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


anyáám.:D

a tábla szuper. még bele lehetne rakni aki tudja a következő vizsgálatot uhut esetleg.

huu nekem nem fog kiférni a tesók így csak a számot mondom ahányan vannak:D

Név: Veronika(ronika75)
hol: uzsoki dr. mecsér béla
szül várható ideje: 2011.07.13.
Neve: Bence?
terhességi korom: ma 5+6
tesó: 4 fiu, 1 lány,
korom:36
köv. orvosi vizsg: nov. 24.
lakhely: Bp.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 20:33-kor.
Vendég
 


1321471986.6839.xls

alakul a táblázatunk. próbáltam visszaolvasgatni és javítgatni amit kibogarásztam, az esetleges tévedésekért bocsi.

Ha valaki valamit nem akar megjelölni, megmondani, azt is jelezze és akkor nála kihúzom.

Jó éjt csajok, a nagy tesóknak, és a pocaklakóknak is.
Folyt. köv. holnap.

Dina

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
airyale
Érd
 
 


nah akkor a lányom neve Izabel. a fiaim születtek 1996,2002,2004, neveket nem mondok még:)

születtek. 96-os vácott utána a többi fiam bp szent István és a lányom uzsoki
utso mensi eredetileg szept. 19 de a fogantatás a tuti okt. 20.

és ha kész a tábla akkor rakd sorrendbe a leendő születési időrendbe
Vendég
 


Anyesz, hát a 25 napos ciklus sem túl baráti :roll: A 60 napos meg babatervezésnél nem ideális :)

Csero, drukk a pénteki uh-hoz!

Szilva, jönnek a tünetek? :wink:

Vitamint én nem nagyon szedek, csak folsavat és magnéziumot a 12. hétig. Julcsival semmit sem szedtem, így is 4,1 kilóval szültem, nem szeretnék még ennél is nagyobb babát :) Inkább próbálok az étkezésemre figyelni. Immunerősítőnek meg két hónapja homoktövis olajat eszem, nekem ez nagyon bejött, rengeteget voltam náthás Julcsi születése óta, most meg kopp-kopp elkerül egy ideje :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


amúgy hála az uzsokiba csinálnak integráltat meg kombináltat is. nekem genetika is lesz.

ma megvolt az exemmel a tárgyalásom. gyerektRTÁS CSÖKKENTÉST AKART DE HÁLA NEM SIKERÜLT NEKI ÉS MOST EGY PÁR ÉVIG NEM IS ADHATJA BE MERT BOHÓCOT CSINÁLT MAGÁBÓL
Vendég
 


Dina, Julcsi a János kh-ban született, 32 vagyok, a fiú nevünk Pál.
zita978
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: