Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok minden babavárónak!

Én még nem tudom, de nagyon remélem, hogy lesz egy októberi babánk. Jövő kedden tesztelek és nagyon remélem, hogy pozitív lesz, mert annyira szeretném. Én is és a párom is októberi, és jó lenne ha a babánk is októberi lenne :P.
kaccso
Üröm
 
 


kaqk.:én 5+ 2 naposan voltam dokinál,és csak petezsákot látott,d eaz szépen kivehetö volt,még az én számomra is.Méretet is vett rola... :)

kicsidodi:Te mit érzel mostanság???Én kicsit aggodom,mert ma nem fáj annyira,illetve nem annyira érzékeny a mellbimbom mint eddig.Csak nincs semmi baj... :oops:
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


jo lenne ha csinalna mindenki vonalzót...ugy sokkal jobban beugri ki hol tart..persze mikor ki mar tutti biztos lesz ? nem?

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 

 
 

Vikanya:
Szerintem az nem baj hogy nem fáj, érzékeny a melled, mellbimbód. Nekem csak oldalt fáj húzódik a mellem..mintha nőne..:-( de a bimbó nem fáj.

Kaccso: +++++++++++szorítok hogy legyen októberi a babátok is!!!!

Bicebóca: jó lenne a vonalzó...csak ....mmmmm legalább petezsákot látnék ...utána a szülők megtudják..na akkor majd csinálok..:-)

KépKép
kaqk
 
 


biceboca: én is Erdélyből vagyok, csak én Hargita megyei.

Kaqk: nagyon köszönöm a sok pozitív jelt.

Ma reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett, ez egy kicsit elszomorított, de hát kicsit korai volt. De írtó türelmetlen vagyok. Legközelebb csak kedden fogok tesztelni, mert hétvégén kéne megjönnie, de remélem nem fog.
kaccso
Üröm
 
 


kaccso:Én is küldök neked pozitivat +++++++++++++++++++!!!Remélem elég lesz...??!! :lol:

kaqk:De az nem baj hogy eddig extra érzékeny volt,ma meg már nem???

bibeboca:hogyan kell vonalzot csinálni?? :oops:
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya: tutti nem baj! nekem is fájt 2 héttel ezelőtt a mellem, de pár napig, azóta semmi, ilyen tünet még sok lesz..(persze személytől függ) jönnek-mennek, derékfájás, émelygés, hányiger, stb, aztán egy jó pár marad...kivánom, hogy mindenkinek minél kevesebb rosz tünete legyen :)
Vonalzo: eleg ha pl az enyémre kattintsz es nyilik egy uj oldal, ott mar kapsz utmutatast, amikor megszerkesztetted, ott keresd meg BB CODE..klikk...masold le (Copy) itt a forumba lepj be a profil-odba (fennt) es a vegen van egy olan h BB Code bekapcs..es ott illeszd be..

Kaccso:Szioka..kozeli szomszed :) szoritok!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


vikianya Mekkora volt a petezsák mérete?
Ja bocsi lányok sziasztok!
Kicsit el vagyok keseredve sőőt nagyon :( Most voltam uh-n ahol ezt írták a leletre: 3.5 mm-es gestatios gyűrűvel ellátott petezsák! Erre azt mondta a doki,hogy ez kb 2,5 hetes terhességnek megfelelő.Na de elvileg 4 hetesnek kéne lennie! :( 3 hét múlva kell visszamennem hogy fejlődik-e tovább.Lehet túl hamar mentem el? :(
Aki volt már uh-n annak mekkora volt a petezsák?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


biceboca: Juj de jo en is Marosvesarhelyen szulettem es itt is nottem fel, most Marosszentgyorgyon lakom. :D Kihez jartal az elso terhesseged ideje alatt? Meddig szamitasz dolgozni?
En is Elevitet szedtem az elso terhessegem alatt majdnem vegig 10 kilot hiztam osszesen. Most is akartam szedni de 3 nap utan iszonyu szorulast kaptam tole ugyhogy muszaj volt hanyagoljam igy maradtam a folsavval es C vitaminnal. Melyik korhazban szultel? Milyen rossz tapasztalataid voltak?
imolax
Abaliget
 
 


kaqk: Ha most 5 hetes vagy akkor kellene latszodjon mar a petezsak. En 4+3 naposan voltam UH-n mondta is a doki hogy valoszinu nem latszik semmi de amikor ramtette a szondat egybol megmutatkozott a 2 mm-es petezsak ami mehen belul van es aminek nagyon orultem. :D

anyamaci: Ne aggodj biztosan kesobb fogant azert kisebb vagy igen hamar mentel.
imolax
Abaliget
 
 


sziasztok!!!

Anyamci:+ jelzés 6 × jelzés 11.
Nem tudom ez jot jelen-e de azt mondta a doki hogy fiatalabb a terhesség,az utolso menzihez képest.Menzi szerint 6 hetesnek kellene lennie,de ma vagyok 5+4 -en.
Biztosan késöbb fogant a baboca,ne keseredj el. 8)

Bibeboca:nekem már 1 hete fáj/t igy a mellbimbom.Ma is fáj ,de közel nem ugy mint eddig.
Bár lehet nekem nem tünik fel,mert a párom nagyon beteg.40fokos láza van.Nagyon aggodom érte,és lehet hogy emiatt nem foglalkozom a testemmel.
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ultrahang:
Hát, lehet, hogy nyers vagyok, de hogy gondolhatja komolyan vki, hogy a hüvelyi uh-tól vetélt el :shock: ?!?!?! Vagyis biztos lehetséges, de akkor az a baba elment volna egy szimpla szeretezéstől is, ráadásul az sokkal hosszabb, és erőteljesebb,mint egy uh. A szexet pedig csak veszélyeztetettség esetén tiltják... :roll: .
Szóval az ilyen riogatókra nem kell hallgatni :wink: .
(ÉS most ne kövezzetek meg, de ha egy baba elmegy egy uh-tól, vagy egy normális szeretkezéstől, akkor ott vmi nincs rendben, és inkább most menjen el,mint később, mert annál feldolgozhatatlanabb a dolog :roll: .)

Kaqk!

Én 5+1 naposan voltam,és azonnallátszódott a peteszák :wink: . Szerdán megyek újra (6+4), remélem lesz szívhang :wink: .

Vikianya!
A cicim érezhetően nőtt, de nekem sem szúr annyit. És pár napja megszűnt a menszis fájdalom is,viszont ha nem pihenek nap közben, picit görcsölget, de magneB6 pezsgőtabira elmúlik :wink: . Néha émelygek is, de az nagyon ritka, pedig visszanéztem: Botonddal ilyenkor már legalább 10 napja totál kivoltam. Remélem ez marad is így :wink: . Nem hiszem, hogy rosszat jelentene :roll: . Hiszem. hogy minden rendben van odabent :wink: .

(Persze én aggodalmaskodom néha :roll: . Most pl. azon zizegek kicsit, hogy ahányszor felveszem B-t - elég sokszor - mindig megfájdul a méhem.De hát ezt egyszerűen nem tudom elkerülni, olyan kicsi még...)

Biceboca!

Hihetetlen, hogy neked már nő a pocid :shock: :D . Nekem is láthatóan nagyobb, de én tényleg csak fel vagyok fújódva. Várom már, hogy a babától legyen nagy, és ne kelljen takargatnom :oops: :lol: :lol: .

Anyamci!

Sztem itt vmi félreértés van! Petezsák csak a 4-5. héttől van, a 2,5 hetes terhesség elvileg nem létező dolog, hiszen azt a peteérés utáni 3. nap lenne, amikor még a beágyazódás sem kezdődik meg. Szóval a dokid nyilván arra gondolt, hogy az ovulációtól számítva 2,5 hetes a terhesség, azaz menszitől 4,5 kb. ergo tökéletes a méret :wink: . És 100%, hogy így értette, mert különben nincs peteszák!
De legközelebb, ha vmi nem egyértelmű, nyugodtan kérdezz rá nála, minthogy utána elkeseredj :wink: !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Kaccso: üdv itt! :wink: mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :oops: :D

én már produkálom magamnak a tüneteket...... :D pedig ma is teszteltem egy negatívat..... :lol: de megint nem alszok el csak kb hajnal egykor fáj a cicim is hányingerem is van.....Annával is megvoltak ezek a tünetek !!!!
pedig nem görcsöltem rá a témára.......sőt épphogy arra görcsölök hogy ne legyek terhes..........
jó hogy ezt egy friss kismamás topikban tárgyalom ki...... :lol:

na de lelőttem magamat!!! tuti nem vagyok terhes.....csak már jönne meg basszus..... :roll:

ííígy van hajráhajrá vonalzó készítés!!! :)

Anyamci: szerintem hamar mentél és picit fiatalabb a babó mint ahogy Te gondoltad.......... :wink:

nekem a 8. héten volt 6mm.....

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Anyamci:ja hogy Kicsidodinak milyen igaza vaaaaan.......2,5 hetes terhesség nincs is..... :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Na igen ez nekem is megfordúlt a fejembe,hogy mi de hát gondoltam biztos ő tudja :? Aztán most rengeteg helyen utána néztem és szinte mindenhol arra jutottam,hogy az én picim az pont jó ezekkel a méretekkel!Hülye doki!!!! :evil: Már bocsi de hogy lehet ilyen .....beszéljen érthetően és ne csak sietve dobjon ki a rendelőből(mert ez volt) Na meg sokan azt írkálták,hogy ilyenkor van akinek még nem is látszik a petezsák sem most mi 4-4,5 hetesek vagyunk! Tényleg kár volt ilyen hamar elmennem dokihoz....
Na meg engem ez a kifelyezés : gestatios gyűrűvel ellátott petezsák. volt idegen és furi mert eddig ezt így nem hallottam :oops: :oops: csak h petezsák és ennyi.
Na megyek megnyugszok szerintem....és felfogom,hogy minden rendben lesz. :wink:
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Amíg én henyélek a kórházban, hogy megszaporodott a társaság! :oops: :lol: :lol: :lol: :wink:

Anyamci
Ez nagyon jó eredmény!!!!!!!!!!!!

Nekem a klinikai jó UH-s géppel is még csak a megvastagodott nyálkahártyát látták :oops: :wink:
Vendég
 


carotta: Hogy vagy? Meg mennyit tartanak bent?
imolax
Abaliget
 
 


imolax írta:carotta: Hogy vagy? Meg mennyit tartanak bent?


Ha nem hánynék, akkor egészen jól lennék... :oops:
Akkor engednek haza, ha valami megmarad bennem és nem kell már infúziót kapnom...
Vendég
 


carotta Szia! De jó,hogy végre jelentkeztél! Gyógyulj meg mihamarabb :)
Igen már tudom én is,hogy jó az eredmény!Nagyon haragszok a dokimra...annyira tudkó volt most,hogy elhatároztam,hogy a 3. babust nem nála szülöm meg! Nem csak h elriasztott de bunkó is volt!!Képzeljétek a rendelőben rám se nézett hanem ÚJSÁGOT!!! olvasott.Na az milyen!Erre mire sorrakerűltem a korházban az uh-n hát mit ad Isten...hírtelen megjelent és ő vizsgált meg mert a másik dokinak el kellett mennie.pfff.
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Lányok!Hogy kell ilyen csíkot(na nem a terhességire gondoltam :lol: :lol: :P ) csinálni ami van itt többeknek is?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Vonalzó
Sok oldalon tudsz készíteni
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.picibaba.hu
www.nagyonbaba.hu
www.csaladinet.hu
www.mamanet.hu
stb.

Ha megcsináltad a vonalzódat, a BBCode sort kell kijelölni másolni...

Itt a lap tetején: profil... arra katt... ott van hely, ahova be kell illeszteni az aláírást (középtájon fehér téglalap)
Engedélyezni kell az aláírás hozzáadását a profilban és hozzászólás írásnál is!
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:45-kor.
Vendég
 


Carotta!

És mit mondtak, mi bajod? Gyógyulj!!!
Köszi a táblát :D ! Infók:Őrbottyáni vagyok, és a Szent Istvánban fogok szülni.
(Még az anya korát, meg a tesókat szokták esetleg feltüntetni, ha gondolod... :wink: )

Anyamci!

Dokid :evil: . Alapvetően úgy vagyok vele, hogy mindenkinek lehet szar napja, nem tudhatod, mi történt vele, miért volt mufurc, de azt te tudod, nálad hol a határ. Én pl. annak idején kerestem magamnak egy dokit, egy nőt, aki első találkozásnál nagyon kedves, készséges volt. Aztán pár héttel később, a terhességem első heteiben nagyon begörcsöltem, de úgy igaziból, percekig :( . Borzalmasan megijedtem, sírtam, mint egy csacsi. Aztán gyorsan felhívtam, és neki tök higgadtam elmondtam, hogy mi történt. Erre olyan lenéző, gusztustalan stílusban beszélt velem, mintha a s*ggéből rángatott volna elő, sőt még a terhességet is megkérdőjelezte,mondván, nem ő uh-zott, ő nem látta :shock: :evil: . Nem beszéltünk többet :twisted: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Hali, csak egy gyors reagálás, mert nem hagynak....menni kell fürdeni!!

Carottta: +++++++++++++hogy maradjon bent vmi és ne kelljen infúzió.

ja és a táblába javítsd már ki légyszi. cél dátum. 2011.10.11. és ma még csak 4+1 vagyok
DE Szupi ügyes vagy, köszönjük!!!!!!!

KépKép
kaqk
 
 


Köszi a drukkokat, nagyon jól esnek :).

Carottta: nagyon sok kitartást, szorítunk, hogy maradjon bent a kaja.

vikianya: képzel az én férjem is lázas :(.

Ezen a héten nagyon viszketett a mellbimbóm, de nem figyeltem rá. Ma zuhanyzás közbe vettem észre, hogy a bimbóm hegye fehérebb mint a többi rész. Először azt hittem, hogy sebes is, de nem csak fehérebb. Most nem tudom, hogy ott fehéredett ki, vagy a többi rész lett barnább? Valakinél volt ilyesmi tünet?
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!!Nekem még mindig nem jött meg.

Kérdés: ilyenkor lennie kell krémes folyásoknak?? Mert nekem van, nem mindig, csak néha. :roll:
rosszasag200
Érd
 
 


sziasztok!!

Rosszaság.Nekem most is van egy kis folyásom.Mikorra nem vártad?Höd hogy alakul???Mikor teszteltél/tesztelsz? :)

kaccso:Az én mell bimbom is ilyen volt kb.2 hete,de ahogyan jött ,ugy elis mult pár napra rá.Én nem nyilvánitottam ezt tünetnek,de lehet hogy ez is az. :P

Carotta.tényleg köszi a táblázatot ,nagyon jo ...Budapesti vagyok,és a Szent Imre korházban fogok szülni... :wink:
Gyogyulj meg gyorsan...

kicsidodi:pont azt érzem,és ugy ahogyan azt Te is leirtad.. :lol: remélem ez nem jelenthet bajt... :oops: :cry:
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


elméletileg megcsináltam már egyet :)
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


hát akkor mégsem..... :twisted:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


ohhh,mégis sikerült....kicsit nagy ... :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Lányok,ismét egy buta kérdés :oops: :lol: Nektek szokott olyan nap lenni,hogy nincs semmi tünetetek,hogy terhesek vagytok? :shock: mindig fájt a pocim derekam de tegnap este óta nem :? A cicim is most mintha nem fájna annyira.Ez normális dolog,hogy egyik nap ilyen másik nap olyan?
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok :)

Kicsidodi: A tegnap már a kollegák is meg jegyezték...jujj mekkora pocid van...majd csinálok képet...na de első babával is ekkora volt...

Carotta: kitartást, szoritok hogy legyél jobban.

Imolax: :) de jó, közel vagyunk egymáshoz!!!te kihez jársz? én első terhességgel Molnar Claudiu-hoz jártam, jo szakember, meg minden, szuleshez nem jon be, mondjuk nem nagyon megy be egy sem...az Uj korházba szültem, az orvosokra nincs panaszom, de az asszisztensek nagyon mogorvák, durvák, nem törödöm-ök...stb
Most a regi szülészetre készülök menni, fel van újitva, oda Dudcus-hoz gondoltam, érdeklődtem, mindenki meg volt elégedve vele!
De ha feltétlen az Ujba akarsz szülni, akkor Turós-t nagyon tudom ajánlani!
Dolgozni, szerintem 33-34 hetig fogok járni..kb..ejsze, majd meglátjuk.
Te mivel foglalkozol? irj többet magadról!!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Vikianya: ugyes!! sikerult, gratula a sok gyerekhez!! az en agyamban is 3 gyereket szeretnek...majd meglátjuk, egyszer a második is legyen meg...a sorrend fontos :)

Anyamaci: ige fennebb (joval) pont ezt irtam, hogy egy nap igy- masnap semmmi...
nekem is ma ugy latszik hanyingeres napom lesz..

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Na mait írtam elszállt! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :evil:

Nekem tünetem csak annyi van, hogy a mellem majd leszakad melltartó nélkül. Estére is lehet kellene. Mint Emmával.

folyás..lehet, nekem is van

tünetek, egyik nap ilyen, másik olyan..ezen ne parázz!!!

Na el is felejtettem mit is akartam még..ja még mindig nem tudom, hogy menjek e el jövő hét végén uh-ra mert ha látnék petezsákot az megnyugtatna/biztosabb lenne...és akkor szívesebben megmondanám a szülőknek. vagy, mondjam meg és majd csak 2 hét múlva menjek uh-ra....hát egy pzs látványa megnyugtatna...nem tudom...
új vonalzót is csak uh után csinálok.

KépKép
kaqk
 
 


sziasztok!!!

kaqk:Én is azért mentem el a héten hétfön dokihoz,hogy megnyugodjak,hogy van-e tényleg valami,és látott már petezsákot.Én is elgondolkodtam hogy elmondjuk-e már a családnak a babát,vagy várjam meg a következö(2 hét mulva)uh.??!!Nem tudom hogy mi lenne a helyes,és jo!!

Bibaboca:Köszi,hát csak sikerült.Bár egy kicsit nagy lett,nagyobb minta tieteké... 8)
Köszi a törpökért...Mi ugy voltunk vele hogy 2 babo biztos,de ha ugy van jöhet a 3. is..és most ugy van... :P

Anyamci:Pontosan igy vagyok én is.Tegnap alig fájt a cicim,mellbimbom.De estére már fájt a derekam,és a hasam is.Ma érzékenyebb megint a mellbimbom,és nagyon hányingerem van reggel ota. :cry: Szoval ennyire változo...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikiana: hát egy petezsák tudatában a szülőknek tesóknak már elmondanám..:-)
jó a vonalzód!!

avatar kép???

KépKép
kaqk
 
 


kaqk:Még nem beszéltük meg apával hogy mikor is lenne jo szolni...

keresek valami normális képet magamrol.. :?

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


nincs fent a gépen ilyen kicsi méretü kép.. :(

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, Kaqk: mi már mindenkinek szolltunk:), de észre is vették a pocimon..na jó többet nem irok le ezt a mondatot...nem akarok az agyatokra menni, pedig meg dokinal nem voltam...holnap beszélek vele, rem hétfő-kedd be tud táblázni, hogy fogadjon...alig várom, azért már aggódok, hogy legyen minden rendben

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Vikianya: le tudod kicsinyíteni a méretét a képnek!!!!

Biceóbóca: értem. írj csak mindent ami jólesik! :-)

KépKép
kaqk
 
 


Carotta: én is debreceni vagyok! :-) hogy vagy ma?
valószínű ismét a klinikán fogok szülni.

KépKép
kaqk
 
 


biceboca: Nyugi a férjem engem is hülyének néz mikor mondom,hogy nőtt egy picit a hasam :lol: Pedig tényleg!Van 2 fermerem ami nagyon kényelmes és laza volt!a többi meg szűkebb!Na erre a 2 lazább most épp,hogy jó már nem az a kényelmes a többi meg nem is jó!!!!Van amelyikat nem tudom begombolni pedig kb.3 hete volt rajtam és még nem volt baja :lol:
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Bibeboca:Ird csak azt ami jol esik... :lol: :P Szivesen vesszük...(sztem)

kaqk:Megprobálom megcsinálni,bár sztem nem veszitetek semmit ha nem látjátok a képem...... :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya: ne viccelj! Jó lenne arcot társítani a "név"-hez íráshoz!:-)

Anyamci: én is észrevettem ilyeneket, minden rám jön, csak picit fura.. Emmával alig nőtt a pocim, sokáig észre sem vették hogy babát várok,
Most meg puffadok, estére olyan pocim van ... :shock: :shock:
Igyekszem a sok édességet száműzni, és még egészségesebben étkezni . meglátjuk.

KépKép
kaqk
 
 


kaqk.jol van igyekszem megcsinálni.hogyan kell amugy kicsiteni a képet???

Anyamci:Én is olyan vagyok estére mint egy lufi.Ma meg hihetetlen gyomorfájdalmam van(volt a másik 2 terhességnél is),és hányingerem.Ja és egésznap csak aludnék.Délelött is aludtam kb.1 orát ,és most délután is...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


csajszik!!!
Most megijedtem....
Az egyik ismim is babás,ma volt dokinál.Látott nálla petezsákot,és szikholyagot is....
Nekem nem emlitett a doki szikholyagot...akkor most mi van??Mégsincs baba??? :cry: :cry:
Most nagyon elkeseredtem....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


kaqk írta:Carotta: én is debreceni vagyok! :-) hogy vagy ma?
valószínű ismét a klinikán fogok szülni.


Igen, észrevettem, hogy debreceni vagy :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Vikianya
Hüvelyi vagy hasi vizsgálat volt?
29-31. napon: petezsák
29-36. nap: másodlagos szikhólyag
36-38. napon: amnion és szikhólyag érintkezési felszínén az ébrény kimutatható, szívcső pulzálása megfigyelhető
Vendég
 


Nekem a mai UH-n 0,31cm-s szikhólyag látszódott :lol: :lol: :lol: :lol:
Kaptam képet is a "babámról" :lol: :lol: :lol: :lol:

Most már boldogabban hányogatok :oops:
Vendég
 


Carotta:Hüvelyi uh volt.

Elméletileg ma vagyok 5 hetes 5 napos,de ha leveszem a 2 hete(a menzitöl a pé-ig)akkor ,csak 3hetes 5 napos vagyok....

Nem csodálom hogy boldogan Hányogatsz,de azért gyogyulgass,és ne hányj már sokat... :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: