Új privát üzeneted érkezett!

Ildóca,
hányra mész orvoshoz?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nem, még nem láttuk, hány baba, de hát egy van szerintem :) Bár én örülnék az ikreknek is :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,
én is örülnék, csak akkor már tuti be kellene valahogy építeni a tetőteret :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

teszt
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Tényleg lassan ide se merészkedek így, hogy még csak első baba, Ti meg már nagyon rutinosak vagytok... :) És ráadásul én is 33 éves vagyok már. Hát igen, én se így terveztem az életem.

Annak nagyon örülök, hogy írtátok, hogy sokaknál nincs tünet, mert tényleg kezdek begolyózni, nem tudom elhinni, hogy végre megtörténik a csoda, mert semmi tüntetem. Na, jó, kis esti mellfeszülés, éjszakai gyomorégés, meg állandóan pipilni kell. Ma alig értem be a munkahelyemre, azt hittem, a buszon becsúszik. :) Nagyon durva volt. Ja, és némi érzelmi ingadozás, amit már férjem is kezd érzékelni, szerintem bármikor el tudnám bőgni magam, pedig ez mostanában nagyon nem volt jellemző rám.
Nektek nincs ilyen érzésetek?

Brunhild

Üdv! És jobbulást kívánok! Én is ettől félek, hogy elkapok valamit, és akkor mit lehet szedni. Remélem, hamar felépülsz, majd írd meg, mi vált be.

Ildóca
Akkor Te is holnap mész orvoshoz? Majd mesélj, mi volt. Én alig várom már, bár ahogy írtátok még egyáltalán nem biztos, hogy lüktetést is fogok látni. Pedig annnnnyiraaaaa szeretnéééém!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Sziasztok!

Nos, én új vagyok itt. Olvasgattam a bejegyzéseiteket, s eszembe jutott egy-két dolog:

linacska: látom, nem vagyok egyedül a szorongásommal, én is akkor akarom bejelenteni a nagy hírt, amikor már hallom a szívhangját, jajj, ezen nagyon stresszelek, hogy tényleg rendben menjen minden… első gyerek… bár lehet, más nem stresszel ennyire, én nagyon

anabique: ú, de jó neked, hogy korán el tudsz aludni, én egész éjjel kétóránként járkálok ki-be, majd derék- és nyakfájással ébredek, bár lehet ez is azért van, mert kissé stresszes vagyok

gil: én is a 6. hét + 1 nap –on megyek ultrahangra szívhangot hallgatni… s nagyon izgulok, te hogy vagy ezzel?

Ja, igen, hányingerem nekem sem igazán van, inkább ez a derékfájás, ami kínoz, de nem bánom, csak minden rendben legyen a kicsivel.
Na igen, s igencsak kakukktojás vagyok, mivel nekem ő még csak az első babám.
Sziasztok, kellemes estét mindenkinek!
jamaica26
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék. 34 éves vagyok és van egy 3 és egy 5 éves fiam. Július 13-ra várjuk hármaskát.
A "jajj csak anyám meg ne tudja" klubhoz én is csatlakoznék. :D
Bár én dolgozok és májusban kellene szerződést hosszabbítani..hehe...szívás...addig biztos nem tudom titokban tartani. A barátnőimnek 1 gyerek is sok, így nekik sincs sok kedvem megmondani. A gyerektelen barátnőim "irigyek", így nekik sem. A sógornőm meg lombikozik, így neki sem...a gyerekek kikotyognák...nem is tudom, hogyan lesz.
Holnap megyek UH-ra, szeretném tudni, hogy méhen belüli-e.
Semmi tünetem,talán a cicifájás. A fiúkkal hánytam, álmos voltam.
Asszem ennyi.
Ja...irigylem a 4 és 5 gyerekeseket, igazán különleges életetek lehet.
jjucuss
Eger
 
 


Csináltam én is egy ilyet: :)

Kép
jamaica26
Dunaharaszti
 
 


Üdv az újaknak! :D

Szóval voltunk orvosnál ! A helyzet a következő!
14x6mm-es petezsák. Embrio,életjelenség még nem látható!
Szóval nálunk még marad a titkolódzás! Mert addig nem szeretnék a gyerekeknek semit mondani amíg nem látok a saját szememmel pulzálást!
És persze csak kéthét múlva kell vissza mennem és akkor újra megnézzük, hogy mi újság!
Hát egyenlőre ennyi!
De már most aggaszt egy kicsit a dolog, hogy aztmondta a doki, hogy kromoszóma vizsgálat! Mert mire szülök betöltöm a 35-öt!
De én ezt nem akarooooom!
Ugye van más megoldás is erre? Kicsit biztassatok, hogy igen! Inkább megcsináltatom a 4-es vérkép tesztet amit Kincsővel is megcsináltattam!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Jó reggelt!

Üdv az újaknak!

ildóca, az is jó, hogy jó helyen van! :)

Jaj, már én is nagyon várom a következő UH-t, már csak egy hét... :wink:

Nálam már a derékfájás elmúlt szerencsére, de a hányás egyre erősödik :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszi Panndi a bíztatást!
De azért kicsit ideges vagyok mert ilyen még nem volt egyik terhességemnél sem, hogy 5 hetesen csak egy üres petezsák és benne semmi!
Szóval ez a két hét jó lessz ha maratoni gyorsasággal eltelik, mert nem tudom, hogy fogom túlélni!
Próbálom nyugtatgatni magam de amikor nincsenek itthon a nyagyok Kincső meg alszik egyfolytában ezen agyalok! :roll:
Modjuk egyfolytában beszélek neki, hogy ugye minden rendben odabent! És persze próbálom elhitetni maggammal, hogy miért is ne lenne rendben! :)
(Na jó most lehet, hogy hülyének néztetek!)

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca!

ne izgulj, minden rendben lesz!
Én a másodiknál jártam hasonlóan, igaz, SZTK-ba mentem első uh-ra, állítólag a főorvost fogtam ki, idős doki, aki csak kereste és kereste és még a nővért is behívta és ketten nézték... és semmit sem láttak! Azt mondták, itt sajnos semmi sincs, lehet ciszta, de terhesség nincs..Ki voltam akadva, tudtam, hogy terhes vagyok! Elmentem egy magán rendelőbe, ahol azonnal minden látszott, picur meg szívhang meg minden rendben volt! Azt mondták, nem értik, hogy nem látta a másik orvos..

Úgyhogy, próbálj arra gondolni, hogy minden rendben van!

Bruni
20140901114303
 
 


Bruni!

Köszi aranyos vagy!
Én is magánba voltam tegnap!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Most csak mobilról.. Ildóca, nekem mindkét gyerekem 5+4en egy 5 mm-es petezsák volt. Üdv az újaknak, este majd írok rendesen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hello!

Nekem ez a 6. terhességem és mivel 2 sajnos missed ab-s volt ami csak a 11 hetes uh-n derült ki, ezért én inkább nem mondom el a gyerekeimnek sem nehogy beleéljék magukat. Ha a 11 hetes uh-n minden rendben lesz akkor elmondjuk.
A magzatvíz vizsgálattól én is félek, de remélem annyira jók lesznek a többi eredmények, hogy nem kell elvégeztetni.
Vessétek rám az első követ, de nekem halvány fogalmam sincs, hogy mikor látszott valami a petezsákban. :? pedig a legkisebb 2 éves emlékeznem kellene rá :roll:
klarissza36
Kecskemét
 
 


Nekem az ötödik terhességem, de az utolsó babánál olyan baj volt, ami sokaknál csak a 20. hét körül derül ki, így úgy gondoltuk, elmondjuk, egyszerűen nem történhet meg velünk még egyszer...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi, Ildóca, köszönöm a tippeket a megfázásra!

Odaadtam férjemnek a listát az este, azt mondtam, amelyikből van, olyat vegyen (homeos cuccok nincsenek mindig raktáron a mi patikánkban). Nos, Angin-heel-t hozott, hálás köszönetem érte, csak ajánlani tudom, máris jobban vagyok, tudok nyelni -szerintem holnapra teljesen elmúlik! Azt azért hozzátenném, hogy amint kiderült, vényköteles, de azért adtak ideadták. Másrészt azt írja, terhesség-szoptatás alatt meg kell kérdezni az orvost.... Én most bevettem, mert tudom, hogy ennyire az elején biztos nem árthat (sokan még azt sem tudják ilyenkor, hogy terhesek), de ha mondjuk a későbbiekben szükségem lenne rá, megkérdezném az orvost, vagy rákeresnék a neten :) (de igazából nem hiszem, hogy árthat).

Én most próbálom elérni a rendelőt, hogy időpontot kérjek, de nem egy egyszerű dolog..vagy nem veszik fel, vagy foglalt :?

Bajcsiban senki sem fog szülni közületek, ugye?

Bruni
20140901114303
 
 


Na újra rendes gépről írok.

Alig várom már, hogy holnap legyen. 15:40-re van időpontom. Néha úgy elbizonytalanodom, máskor meg teljesen biztos vagyok benne, hogy minden ok.

Üdv az újaknak!!!

Lassan ne nyissunk egy táblázatot a topictagokról, hogy tudjuk majd követni ki hol tart?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


brunhild: örülök, hogy jobban vagy! Fura, nálunk ideadták minden szó nélkül, meg úgy tudom, a homeos dolgok nem vénykötelesek. Meg úgy tudtam, a homeos cuccok nem ártanak, és mehetnek terhesen is. Na de a lényeg, hogy jobban vagy!

linacska: drukkolok holnapra! :) Minden rendben lesz!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Megvan az időpont! Dec. 1-jén megyek, 6+5 hetes leszek, remélem akkor már jól lehet látni :lol: Amúgy én sem emlékszem semmi konkrétra, pedig a kicsi még csak most lesz 3 éves..Azt tudom, hogy eddig mindig azon voltam, hogy pozitív teszt után minél előbb orvoshoz jussak, hogy megerősítse a terhességet..most meg nem annyira sürgős. Illetve szeretném már látni, de tudom, hogy hiába mennék most, úgysem lát még semmit..úgyhogy inkább várok még...
Ja, én is 33 éves vagyok :)

Panndi

Én is úgy tudtam, hogy a homeos cuccok egyrészt nem ártanak, másrészt nem vénykötelesek, de erre tényleg rá van írva mindkettő :shock: De tényleg nagyon jó!!!
Majd beszerzem újból a kis füzetet "Homeopátia kismamáknak és babáknak" ( a régit kidobtam), nem árt, ha van....
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Ildóca
Tudom, könnyű mondani, hogy ne idegeskedj, biztos tényleg korai volt még, vagy nem elég jó az UH gép. Én a helyedben nem bírnék két hetet várni. Elmennék egy hét múlva, illetve el is mentem.

Linácska

Megértelek a dokivárással, eddig egy nyugodt percem nem volt!

Brunhild
Örülök, hogy jobban vagy!


Képzeljétek, ma este voltam dokinál, és pulzált a kis szívecskéje!!!! Soha nem volt még ilyen fantasztikus élményem!!!!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
gratulálok a szívdobogáshoz! Nekem még ilyen tuti nem lesz holnap, de egy jó helyen lévő petezsákkal is megelégszem egyenlőre :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszi az újaknak szóló üdvözlést mindenkinek! :D
Hú, hát rendesen pergetném én is a napokat a következő ultrahangig, ami jövő szombaton lesz elvileg, s nagyon-nagyon szeretném, ha már szívhangot is hallanék (6hét + 1 nap... )
Most megint beparáztam kicsit, mert egy hete szedtem rendesen a vérnyomás-gyógyszert, s semmi változás, 160/90. Ma kaptam egy újat, jól be is szédültem tőle, de lényeg, hogy hasson...
Valaki esetleg küzd hasonlóan magas vérnyomással? Tapasztalatok? Vigasz? :)
A homeopátiás szereknek én is utánanéztem, de nem láttam köztük vényköteleseket, nekem most egyelőre sedatif pc - m van, a stressz leküzdésére..., de csak akkor veszek be ha tényleg kell.
Istenem, mennyire csak vánszorogni tudnak a napok....
Kellemes estét mindenkinek!!! S kevesebb aggódást, mint nekem van... :)
jamaica26
Dunaharaszti
 
 


Linácska

Köszi! Te hányadik napnál tartasz? Bocs, nem bírom követni. Nem csinálsz vonalzót? Biztos rendben lesz minden!

Jamaica
Aggódásban nem tudom, engem felül tudsz-e múlni, bár a mai eredmény jót tett. Hátha Neked is lesz szívhang, ma vagyok én is 6+1, de azt olvastam, nagyon változó, kinek mikor. Vérnyomáshoz nem tudok hozzászólni.


Merckformint, Bromocriptint szed vki?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Köszönöm mindenkinek a bíztatást!
Ma nagyon vacakul voltam, egésznap bírtam volna aludni!
Egész nap hányinger ! :(
Persze jó kis futkosós délutánunk volt ma 2-kor elmentem itthonról és fél 8-ra értem haza!
Megyek elrakom magam holnapra!

Gil!

Gratula a szívdobogáshoz! :D

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


gil, gratula a pulzáláshoz :)
Az feldobja az embert :)

Engem jövőhéten egy igazi naaaagy szívhang fog feldobni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil,
én szedek Merckformint, mind a 3 gyerekem az mellett fogant. Az első kettőnél a 10. hét körül leállítottak róla, és végig diétáztam, most új orvosom van, nem tudom, hogy ő hogy viszonyul hozzá. Most sajnos nem adtam még le a súlyfelesleget, ami Levi után felszaladt, +10-zel kezdem, jó lenne, ha szülés után nem jönne még további plusz kiló.
Ma vagyok 5+2-n. Én szívdobogásra még nem számítok, a könyvem szerint még nagyjából most kezd csak igazából beindulni, a dokimnak meg nem is a legszuperebb UH-ja van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi Lányok a gratulációt, döbbenetes volt tényleg az élmény.
Bocsi, de ilyen öreg fejjel az első bébivel nagyon meg bír hatni minden :)

Ildóca
A tüneteid akkor jó erősek, biztos szépen növekszik a baba! Próbálj kevésbé aggódni. Nyilván kellemetlen a rosszullét, de legalább biztató jel.

Panndi
Az nem kérdés, hogy feldobott! Eddig nem is mertem örülni... férjem ki is volt emiatt, de most már én is bizakodó vagyok. Ha ennyire nehéz volt megfogannia, remélem, velünk is marad már! Az tuti, hogy addigra szép szívhangot fogsz hallani!!!

Linácska
És mikor kezdted újra a gyógyszert? Szülés után vagy szoptatás után? De jó, hogy Neked hamar felírták!!! Valószínűleg ezért kellett ilyen sokat várnunk... már nekem is lehetne vagy két gyerkőcöm :(
Képzeld, aki felírta végre májusban a Merckformint, és tisztában van vele, hogy egyértelműen ennek köszönhető a csoda, ahogy kiderült a terhesség, azon napon leállított róla, mert erre nincs törzskönyvezve a gyógyszer. Sokat utánaolvastam, hogy ilyenkor nagy a vetélés kockázata, nem mertem abbahagyni, és ezért rohantam gyorsan más orvoshoz, aki végig fogja szedetni, nem is csak az első trimeszterben. Nekem is + 10 majd -10 kiló a Merck előtt és után. Mennyi az adagod? Ja, és egy fontos kérdés, én az XR-t szedem, este a napi adagot, evés előtt vagy után kell szedni szerinted?
Drukkolok a mai vizsgálathoz!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Gil,
nekem is XR van. A símától nagyon ment a hasam. Én most 2x750g-ot szedek, és mindig evés közben szoktam bevenni. Amkúgy nekem anno a nőgyógyász írta fel, hogy ez jó szokott lenni, aztán 75 nap múlva babás is lettem, de utána már csak akkor kezdtem újra, mikor volt egy Angyalka babánk, és kivizsgáltak, és kiderült, hogy tényleg szükségem van rá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok,

Voltam tegnap nőgyógyásznál, és mi is láttunk szívdobogást. :)) Gil, ez nem csak elsőre megható, én most harmadszorra is elkezdtem könnyezni... Felfoghatatlan, hihetetlen csoda! Annyit mondott még az orvos, hogy korának megfelelő, már 5 mm!! (kb 5+5), és javasolta, hogy szedjek folsavat a 12. hétig.

Írt beutalót a genetikai tanácsadóra, ahol megbeszélhetem a röntgen én antibiotikum problémakörét, de azt mondta, ne számítsak fekete-fehér válaszokra.

Gil, Linacska, mi az a Merckformin?

Ja, és ha már homeós bogyók is szóba kerültek, mit ajánlanátok folyó és eldugult orra, ami nem nagyon akar javulni? Más tünetem nincs, se torokfájás, se köhögés, semmi, csak a reggelre teljesen eldugult orr már lassan 1 hete.

Ildóca, fel a fejjel! Valószínűleg tényleg csak az uh nem mutatta meg, egyébként nekem is úgy rémlik, hogy inkább csak később szoktak szívhangot látni. Hányingerügyileg meg szolidarítok veled... :/
anabique
Budapest
 
 


Kép

A fekete körben az a kisebb fehéres-szürkés "pötty". Na az ő. :)
anabique
Budapest
 
 


Anabique,
de jó, olyan fura, nekem ilyenkor még csak petezsákot szoktak látni, de gondolom az UH minőségétől is függ.

A Merckformin az időskori cukorbetegség kezelésére szolgáló gyógyszer hivatalosan, de PCOS, vagy inzulinrezisztenciában szenvedő betegeknél is hatásos, és sokszor elég a teherbeeséshez, ha addig nem sikerült.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anabique

Nagyon jó az első fotó, gratula! :D

üdv.
20140901114303
 
 


Köszi. :)

Klarissza, írtad, hogy neked ez a 6. terhességed. Ti ezek szerint mindenképpen szerettetek volna még babát?

Ildóca, mi az a 4-es vérkép teszt?

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Halkan én is szeretnék csatlakozni hozzátok!és hogy én se lógjak ki a sorból, 4-ik babánkat várjuk!persze az sem lóg ki akinek még csak az első!A 2 nagy az első házasságomból született,a kicsi már a mostani férjemtől,és a pocaklakó is az övé.
Dokihoz majd csak dec.elején megyek,hogy már lássunk is valamit.eddig 3 + teszt,mellfájdalom,hányinger utalnak a babóra.július 22-e az időpont,kalkulátor szerint.
Én mindenképp csináltatok kromoszóma vizsgálatot,mire megszületik én is elmúlok 35,de nem csak ezért.Mikor Bettit vártuk,akkor a 12ik héten voltunk integrált teszten,és hát a véreredmény jó volt,de a tarkóredő 3mm-es volt,ami ugye down-kórra utal,elküldtek szívuh-ra,ott rendben volt minden.de az egész terhességem stresszes volt emiatt,h mi van ha..Aztán végül megszületett makkegészségesen szerencsére!
Ami miatt izgulok,bár nem kéne,mert doki "áment" mondott rá mikor még tervben volt,hogy nekem ez lesz a 4ik császárom,és sok orvos már a 3iknak sem örül.hát enyém azt mondta nyugodtan jöhet .
Ennyi röviden,még vmit főznöm kéne,most aludt el Bettim.

Klarissza!
:D :D :D :D !de jó!

Mi már egy csapatban vagyunk a Klarisszával egy másik csapatban is.A szitu ugyanaz,minden szempontból,ugye??

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Nekem is 6ik terhesség,2 missed ab :cry: :cry: :cry:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Üdv. Honey32!

Én ma beszereztem a homeós könyvet kismamáknak..600 Ft volt, a múltkor még ingyen adták, kár hogy kidobtam :(

sziasztok
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Én úgy indultam, hogy ha Lili 5+4-en volt 5mm-es petezsák, Levi 5+4-en 6mm-es petezsák (bár ott tudtuk, hogy csak 5+2), akkor ha most is ennyit látok, akkor megnyugszom. Most van egy 8-9 mm-es petezsákom, de a doki azt mondta, hogy még ne bontsunk pezsgőt, majd jövő héten megnézzük újra. Ezt annyira nem értem, de most izgulhatok még egy hétig. Talán szikhólyag látszott a petezsákban. De amúgy elővettem Levi UH képét, amit ráadásul jó géppel csináltak, na látványra sem volt több, mint most ez a kisbabácska.

honey,
üdv neked is!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska, ezt nem igazán értem. Miért mondta, hogy ne bontsatok még pezsgőt? Bár ahogy elnézem, te sem igazán érted. Drukkolok, hogy jövő héten már pozitívabban fogalmazzon az orvosod!

Honey, üdv itt. :)
anabique
Budapest
 
 


Anabique,
én sem értem, még max. 5+2 napos voltam, de lehet, hogy csak 5+1. Szerintem tökéletes, amit láttunk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én csak azt tudom elképzelni, hogy ez készülékfüggő. A "Gyermek születik" c. könyvben azt írják, hogy az 5. héten már ver az embrió szíve, mégis sokan írják itt, hogy akkor még csak petezsák látszik. Fogalmam sincs, nálunk milyen készülék van, de én 5+5-nél voltam, és már egyértelműen látszott szívverés.

Most az ugrott be, hogy az elsőnél én is jártam hasonlóképpen. Azt hiszem, vérzés miatt kellett bemennem a kórházba, mert ott ügyelt az orvosom kollégája (a dokim épp nem ért rá). Először megnézett egy régi készülékkel, és közölte, hogy nem találja! Na akkor azt hittem, elsírom magam. Aztán mondta, hogy menjünk át egy másik készülékhez, mert az jobb. És azzal meglett! Szóval igen, biztos, hogy készülékfüggő!
anabique
Budapest
 
 


Nekem meg mindegyik babánál csak a hetedik és a nyolcadik héten volt szívhang, előtte nem. Szerintem is tökéletes, amit láttál :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hello!

Honey puszi!!!!

Én 6 hétnél előbb nem is gondolom, hogy elmegyek dokihoz ej ráérünk arra még :lol:

Anabique: Honeynak inkább volt tervezett a babája mint nekem, nekem besikerült :oops: Pedig apukát szigorúan távol tartottam magamtól a kritikus 1 hétben, hogy hogy lettem mégis terhes szerintem csak a Jó Isten tudja. Egyébként előző gyermekünkre másfél évet vártunk és clostys volt.
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza, nálunk is "besikerült". :D Védekezés mellett.
anabique
Budapest
 
 


Én csak dec.6-án megyek dokihoz,akkor 7+3 napos leszek már. dec.10-én meg megyünk londonba repülővel.most kicsit parázok e miatt,mert úgy tudom h az első 3 és az utolsó 3 hónapban nem ajánlott repülni.úgy emlékszem itt is van vki aki repül majd,de nem emlékszem ki az :lol:
hát majd dokibácsi megmondja mehetünk-e.
Gratula mindenkinek,akinek már láttak szívdobogást!én is nagyon várom már

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni ha lehet bár én szerintem inkább augusztusra vagy július végére várnánk a babát.
Bár még a teszt nem mutatta ki , de émelygésem van szinte egész nap, meg a hasam alján olyan puffasztó érzés nyomja a nadrág meg hasonló.
Nekünk 2. baba van egy 3 éves lányom aki most kezdte az ovit szeptemberben.
Ja és én sem szeretném ha bárki megtudná:)
Gratula mindenkinek a babóhoz
dorka0803
Budapest
 
 


Dorka,
üdv köztünk. És már meg kellett volna jönnie???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Nem még nem 5 nap múlva kellene megjönnie, de nagyon bízom benne hogy nem fog megjönni.
Köszi a fogadtatást
dorka0803
Budapest
 
 


Dorka,
drukkolok!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dorka, drukkolok :)

Nekem három nappal az esedékes menstruáció előtt már pozitív volt a teszt, hajrá ;)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: