Új privát üzeneted érkezett!

Nono úgy látom már megoldódott a dolog. Itt nem árulják még, úgy néztem a neten inkább USA-ban elterjedt, baby gender test a neve. Amit rendeltél, hányadik héttől mutatja meg a nemet?

Pitypang csak opptimistán! Biztos még túl korán voltál, jövő héten már biztos látni fogja a doki.

Meglepetés azt hittem csak itt ilyen laza az egészségügy, nem gondoltam volna hogy Németországban is :evil:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Nyufó sajnos eü szerintem mindenhol egyre rosszabb lesz...

Na jó itt nincs hála pénz(mondjuk itt nem is fogadot dokival szülnek)megúgya a szobák általában két ágyasak saját fürdövel.
meglepetés2011
 
 


Milyen tesztekről írtok, mik ezek a tesztek?
Tényleg van olyan teszt ami megállapítja a nemet, és ez mennyire pontos??? Segítség!!!!
Bocsi a tudatlanságomért, 14 éve szültem utoljára akkor még netünk sem volt, nemhogy ilyen tesztek.
nlzs
 
 

 
 

Meglepetés arra gondoltam, hogy amíg otthon elég sok vizsgálat van, addig itt nálunk pl. a töredéke se (itt sincs se terheléses cukor, se nyakiredő vizsgálat, UH is csak a 12. és a 20. hétben csak) . Igaz, ez mind igyen. Itt sincs választott orvos, csak midwife, nem is találkozom orvossal, csak ha baj van. Erre írtam hogy nem gondoltam hogy Anglián kívül máshol is van ilyen lazaság.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Hogy csináltok ilyen vonalzót?
Hol vannak ilyen baba nemét megállapító tesztek?
nlzs
 
 


Nlzs szerintem ezt a komoly döntést egyedül te tudod meghozni. Szerintem az kell mérlegelned, mennyire fontos neked ez a harmadik babó, mennyi áldozatot tudsz érte meghozni. Azért így hogy nem a várva várt első gyerek, hanem már van két gyerkőc, rájuk is gondolni kell, nekik fontos lenne egy egészséges anyuka még sokáig. Azt pedig csak te, illetve az orvosaid tudják hogy mennyit bír ki vajon a szervezeted, képes lennél-e végigcsinálni a terhességet. Az hogy 39 lennél ma már nem számít szerintem, főleg hogy nem az első gyerek, esetleg nagyobb a rizikó bizonyos rendellenességekre, de az kiszűrhető. Hát nem hiszem hogy sokat segítettem, de drukkolok neked nagyon, hogy meg tudd hozni a számodra, illetve az egész családod számára a legoptimálisabb döntést.
Betti az előző oldalon írta le melyik topikban, kitől lehet ezt a nemmegállapító tesztet megrendelni.
Vonalzó: itt tudod megcsinálni http://lilypie.com/ utána pedig a profilodban kell az aláírásba bemásolni

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


ti különben észrevettetek valami változást a hasatok alján a méh környékén?csak úgy külsőleg tapintva.
az enyém olyan kemény,feszülős..olyan érdekes érzés,ilyen még soha nem volt.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok! Az én pályafutásom ebben a topicban befejeződött! Nekem már biztos nem lesz januári babám!
Délután elkezdtem görcsölni és mivel már volt vetélésem ezért rohantunk a dokihoz. Sajna az én dokim külföldön van ezért őt csak telefonon értem el, egy ügyeletes vizsgált. Van egy 7.3mm-es petezsák de nincs benne embrió. Ekkora petezsákban már kéne lennie, de nincs. Megmondták, hogy itt a vége ezt a terhességet be kell fejezni de azért hazaküldtek, hogy szenvedjek csak hétfőig amég haza nem jönn az orvosom. Ha nagyon görcsölök vagy nagyon vérzek akkor mehetek vissza és akkor megcsinálják a műtétet. Rendesek, nem?
Mindenkinek nagyon drukkolok és minden szépet és jót kívánok!
Sziasztok
Kinga
lk
 
 


lk

nem is tudom mit mondjak,annyira sajnálom,nem lehet igaz :cry:

KépKép
bettike83
 
 


IK!

NAGYON SAJNÁLOM!
Remélem hamar túl jutsz rajt, próbáld ne nagyon a lelkedre venni,
hátha valami oka volt, legközelebb csak sikerül.
Nem lehet okosat mondani ilyenkor, el sem tudom képzelni milyen érzés lehet.

Pont tegnap mondtam a férjemnek, nem biztos, hogy van baba a az én zsákomban, mert semmi rosszullét, a két fiammal végig hánytam a terhességet. Múlt héten szívhang még nem volt.
nlzs
 
 


Lk borzasztóan sajnálom és felháborító ez a hozzáállás hogy még kínoznak pár napig! Nem lehet valahogy kideríteni, hogy miért történik ez veled, mi nem működik jól a szervezetedben?

Nlzs ne vonj le semmi következtetést abból hogy most más a terhességed. Azt mondják minden terhesség más és más, lehet az egyiknél tünet a másiknál nem. Azt is hallottam már, hogy volt aki onnan tudta pont hogy más nemű a gyerkőc, hogy pont mint nálad két ugyanolyan terhesség után egy gyökeresen más jött. Nekem az elsőnél semmi tünet nem volt, most meg rohangáltam a wc-re, pár napig erős mellfájdalmam volt, és még ki tudja mi lesz más. Szóval csak optimistán!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Az, hogy az ikrek ennyivel elöbb születtek és a vetélések között valószínüleg nincs összefüggés. A két vetélés között viszont valószínüleg van mert mind a két esetben ugyan az történt és ugyan akkor. Ennek a végére fogok járni, addig nem próbálkozunk újra! Próbálok előre nézni! A gyerekek miatt úgy sem borulhatok ki mert ők nem tudnak semmiről! Amúgy titokban nagyon megviselt! A legrosszabb, hogy még várnom kell a műtétig, ráadásul nem vagyok valami jól, görcsöl a hasam.
De ti most ne ezzel foglalkozzatok hanem csupa jó dologgal! Néha majd rátok nézek, hogy ki hogy áll és ha megtudok valamit majd leírom hát ha valakinek még hasznos lesz!
Nőjön jó nagyra a pocakotok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sziasztok
lk
 
 


lk !
Igazad van nézz a gyerekeidre, vigasz bennük van.
Biztos lesz egy egézséges babátok még!
Túl nagyra azért ne nőjön a hasunk.
Nyufó8!
Kösz a biztató szavakat, én is rohangálok pisilni, sajna pont éjjel a
többet, a mellem még mindig feszül.
Te, vagy ismerősöd csináltál már ilyen nemi tesztet, mennyire igaz?
nlzs
 
 


Lk biztos ha kiderítik az okot és "megszerelnek" utána neked is sikerülni fog. Addig is meríts erőt a gyerkőceidből és kitartás neked! És szerintem itt mindannyian örülnék nagyon ha majd majd megírnád nekünk a nagy hírt ha sikerül megint! A műtéthez sok erőt kívánok és gyors gyógyulást!

Nlzs erről a nemi tesztről semmit nem tudok, Nono kérdezte tőlem, hogy itt Angliában mennyire elterjedet, de tőle hallottam róla először én is, úgy néztem utána mi is ez. De Betti az előző oldalon említette melyik topikban kitől lehet rendelni, gondolom ha annak a lánynak írsz aki árulja, ő tud róla infót adni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Bocsi a zavarásért...de...olcsóbban és szuper minőség!

Eladó egy igazán megkímélt szuper Chicco Trio For Me Olasz gyártmányú babakocsi hordozóval és bázistalppal.Igazán könnyű kezelni,kis helyen elfér, magától megáll összecsukás után,nem nyílik szét.Szuperkönnyű irányítani,tolni.

A kocsi színe gyönyörű almazöld, ami unisex.Kislánynak is és kisfiúnak is tökéletes.
A hordozó sötétkék vajszín keveréke, ami a vázra simán rákattintható, anélkül,h.a sportrésze rajta lenne.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Újszülött kortól 3 éves korig használható. Clik-Clak System.Hát klasszis a javából! 4 kerekű babakocsi előre-hátra néző sport ülőrésszel,(2 irányba lehet fordítani a sport részt) szűkítő Synthesis talpas hordozóval (0-13kg-ig), kupolával, esővédővel,5 pontos párnázott biztonsági övvel, lábtakaróval,bevásárló kosárral, a tolókarokat összekötő pótelemmel

Papírjai megvannak.

A babahordozó újszülött szűkítővel. Praktikus és biztonságos mert csak a talpat kell fixen az autóba a biztonsági öv segítségével bekötni és utána magát a hordozót csak bele kell csúsztatni.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Nagyon könnyű a hordozó, papírja is megvan!

Szeretném felhívni a Chicco egyedülálló markolat megoldására a figyelmet!

1. Úgy lehet vinni a hordozót, mint egy táskát, és nem kifordított kézzel. Kb. fele olyan nehéznek tűnik benne a lurkó, mint a hagyományosnál! Smile

2. Az autóba rakásnál viszont két kézzel lehet megfogni, ami szintén jelentős könnyebbség a hagyományosokhoz képest.


Új bolti ára 100.000 Ft körül mozog vagy még több.

Csatoltam 2 db videót, ahol meg lehet nézni,h.miket is tud ez a kocsi:


http://www.youtube.com/watch?v=1CqnjE8WqRA

http://www.youtube.com/watch?v=eJrS1v7iT1s


Én inkább a személyes átvételt javaslom, de postázom is, ha nagyon akarod, de garanciát nem tudok érte vállalni, ugyanis nincs akkora dobozom,h.a kocsit is meg a hordozót is beletegyem.Jobb megnézni,élőbe,h.mennyire gyönyörű.


A kocsi huzata frissen mosva!Tisztán adom át az új gazdinak.Még a kerekeit is lemostam.Mintha új lenne.
A képek tisztítás előtt készültek.


Személyesen Nagykőrösről vihető el.

Kupolát telyesen be lehet húzni
Fekvő pozició


hordival,plusz bázistalppal

egy csomó extra kiegészítővel


összecsukva pici helyet foglal

Itt lehet megnézni:

http://www.teszvesz.hu/item1014104187_c ... _alul.html

Ha érdekel írj a timcike81@yahoo.com- ra
Vagy hívj: 06204941003

Ára: 53.000 Ft plusz posta, ha muszáj

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kinga, nagyon sajnalom!
De hidd el, nem kinzas, hogy egyelore nem mutenek meg - lehet, a termeszet teszi majd a dolgat es nem is kell muszeres befejezes.

Viszont gondolj kicsit mashogy is bele. Rengetegszer lehetett mar olyanrol hallani, hogy egyik orvos azt mondta, nincs baba, mutet lesz (meg verzes eseten is), az anyuka kert par napot, aztan par nap mulva ott volt a szivhang. Csodak vannak! Ne add meg fel.

Mennyire verzel? Gorcseid vannak? Add meg ezt a par napot meg magatoknak!
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:45-kor.
szonce82
 
 


lk: az egyik topiktársamnak egy másik helyen vmi baci okozta a dolgot és neki is és a férjének is szednie kellett antibigyót de csak több vetélés után derült ki. Nem tudom mi volt az de ha gondolod megadom pü-ben a nevét h megkérdezd h mi volt az a bajság. Borzasztóan sajnálom. Sok sok erőt kívánok neked és remélem hamarosan babázhatsz! Trompipi viszont jól mondta és ezzel nagyon egyet értek, hátha vmi hioba csúszott a gépezetbe. Én is görcsöltem pár napig. Bízom benne csak a hormonok miatt. Hátha lesz ott egy apró szívhang. de ha nem....az borzasztó. Kitartás.

nlzs: ez egy nem-teszt h fiad v lányod lesz e. A betöltött 8. héttől használható asszem de ez nem biztos ahogy néztem. Ára 9000 körül mozog plusz postaköltség, pisi teszt de csak reggeli pisiből mutat biztosat. Rendelhető esthajnalcsillagnál. Nemrégóta van, kb fél éve talán? Még vita is volt belőle, sokan pl czeizel is azt mondta h ezzel túl korán megállapítják a nemet és aztán ha nem kell fiú/lány az anyának akkor elveteti. És ezzel nem ért egyet.

Abortusz: Ne hari csajok senkit nem akarok megbántani és ítélkezni sem szoktam de én abszolút abortusz ellenes vagyok. Én úgy gondolom h egy baba ha már ott van akkor joga van megszületni és élni. Nem értek egyet vele h ...hát nem is akarom leíri h ez számomra mit jelent. Természetesen mindenki saját belátása szerint dönt de én sosem pártolnám h ....hát értitek, nem akarok ilyen kemény szavakat használni. Úgy gondolom ha jön, Isten majd elrendezi a dolgokat, néha bízni kell és megoldódnak....néha nagyon nehéz elhinni de biztos vagyok benne hogy így van és nincsenek véletlenek. ...sosem kapunk nehezebb terhet mint amit el tudunk viselni és az a picur él, akkoris ha csak pár mm, akkoris ha a mai törvények alapján valójában nincs akadálya az abortusznak, akkoris ha azt hisszük ez túl nagy kihívás nekünk. Nem tudom, hisz nem éltem sosem h egy ember így gondolkodjon és mi zajlik le benne, hogy érez és hogy magyarázza meg magának h ez helyes. Nem akarok vitát és biztos van már olyan aki átélte és így döntött. Én akkor sem értek vele egyet. egy életről hogy lehetne dönteni? Élni mindenkinek joga van attól h nem tud beszélni vagy a tv szerint nincs joga dönteni róla az csak egy emberi törvény. Remélem senkinek nem gázoltam a lelkébe, nem volt célom, csak felmerült és én is válaszoltam rá...uff, szóltam. 8)

nyufó: mi az a midwife? Az micsinál? Olyan mint nálunk a dúla? Vagy inkább mint a szülésznő?

nlzs: én is így vagyok ezzel. Félek h nincs már baba. Nagyon félek pedig nem volt vetélésem még. De elmúlt minden tünet. És ez nem tetszik. A fiamnál annyira rosszul voltam h kórházban kötöttem kis infúzión. A lányomnál ennyire azért nem de ott sem volt sétagalopp. És most semmi. Ez nem tetszik. Dokihoz csak köv pénteken tervezek menni h legyen is vmi ha lesz egyáltalán. Úg látszik nincs terhesség aggódás nélkül. Remélem csak tévképzeteink vannak!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:46-kor.
szonce82
 
 


Köszönöm a bíztatást! Azt mondta az orvos, hogy semmi esély nincs rá, hogy itt baba legyen. Egy 7.3mm es petezsákban már kell, hogy legyen embrió, főleg a 6.-ik hét vége felé (bár nekem soha nem szokott 28 napra megjönni, inkább 32-34 napra). Már nem is érzem a tüneteket. Nem vérzek és most a hasam is csak jobb oldalon fáj kicsit. Szegény párom is abban bízik, hogy rosszul látta az orvos és bíztat, hogy szedjem tovább a gyógyszereket meg a magnéziumot és várjuk meg a hétfőt! Nekem nincsenek ilyen illuzioim! Én is láttam a képernyőn, hogy nem úgy néz ki a dolog mint ahogy ki kéne! Én csak abban reménykedem, hogy kibírjuk még hétfőig minden különösebb baj nélkül és akkor az én dokim tud műteni. Aztán nekilátunk kideriteni az okot. Megkérdezem a fertőzésről is. Ő amúgy is egy meddőségi szakember, benne volt a hazai lombik program kifejlesztésében is. Biztos van ötlete. Ha meg nem derül ki az ok akkor sem keseredhetek el hiszen van két gyönyörü fiam! Csak mi nagyon szerettünk volna még egy vagy akár két babát is!
Azért azt majd megírom, hogy mit mondott az én dokim hétfőn!
lk
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:46-kor.
szonce82
 
 


lk

sajnálom,azért remélem idővel túljutsz a veszteségen.marha nehéz lehet most.

KépKép
bettike83
 
 


szonce: borzasztó nehéz az is biztos de akkoris egy ember. Egy élő ember. És ha beteg? Nem véletlen kapunk ilyen feladatokat az élettől/sorstől/Istentől ki miben hisz ugye. Én nem tudom h lehet ezt elviselni de el lehet az biztos. Mégha összeroppan is az ember, feláll és tovább megy. Az egy élő ember. Tegnap a játszótéren beszélgetett egy nagyon unszimpi nagymama egy másikkal és hallottam (akkoris ha nem akartam hisz ott ültek mellettem pár cm-re) és azt mondta h a beteg gyerekek selejtek, hogy nem hasznos tagjai a társadalomnak, hogy az ilyenek nem érdemlik meg hogy éljenek. Hát nem tudom de elborzadtam ettől a szövegtől. És ő miért hasznos? Vagy én? Nem is értem. minden ember érték, mert egyedi egyszeri és megismételhetetlen. És akármilyen is de egy élet. És ha csak a 10 parancsolatot vesszük de sok sok vallásban benne van v.miléyen formában h ne ölj. Vmiért ez az ő feladata mégha nehezebb is mint sokunké. Iszonyat nehéz lehet iszonyat. De élet. Én így gondolom, ne hari persze ettől nem változik meg a világ nem lesz kevesebb az abortusz. És ez spec eset, de hányan vetetnek el ép, egészséges babát is? Rengetegen mert nem alkalmas mert épp nem jókor jön mert a párom nem akarja.....én ezzel nem értek egyet. De ez én vagyok. És tudod nem tudom mit tenék ha kiderülne h ne adj Isten beteg a babám. Azt hiszem összeomlanék, de az enyém és olyan amilyen de az enyém. Hisz Márk anno csak egy kis lyukkal és egy enyhe vesetgáluattal érkezett amit ki is nőtt bennem mégis egy világ őlt össze h mit rontottam el. Pedig semmit. Vigyáztam rá, egészségesen ettem, jártam terhes gondozásra, sosem cigiztem/drogoztm/piáltam és mégis. És már a terhességemben fokozott figyelmet kaptam, magzati szív uh...aritmiás volt már a hasamban. Szval nehéz ügy és borasztó. De sztem hagyjuk is a témát nem ide való....senki nem azért van itt mert ez foglalkoztatná azt hiszem.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


jó reggelt

Ik :sajnálom

Nono:egyet értek veled abortusz témában.Nekem sajnos el kellet venni 16 hetes babámat (nem volt többé szívhang) szörnyü volt...
meglepetés2011
 
 


meglepetés

az azért nagyon szörnyű lehetett,de mi lett a baja?már 16 hetesen nem szokott ilyen lenni.borzasztó

KépKép
bettike83
 
 


Alap esetben én is úgy gondolom, hogy akinek van esze megcsinálni, az vállalja a további felelőséget is a létrejött életért. Az már egy nehéz kérdés, ha fejlődési rendellenességet találnak hogyan tovább, de ha mondjuk az Esőember, Nevem Sam, Forrest Gump című filmeket említem, tudom hogy csak filmek, de jól példázzák hogy ezek az emberek is értékesek, sőt, sokszor több szeretet, érzés, érték rejlik bennük mint egészséges társaikban. (én a vakok intézete és a mozgássérültek intézete mellett nőttem fel, úgyhogy nem csak a film idealizált alakjaira gondolok).
Szóval alapjában én is abortusz ellenes vagyok. De! Nem biztos hogy nincs olyan élethelyzet, amikor az ember nem változtat az elvein. Ha mondjuk egy radikális pédát nézek, amikor mondjuk kiderül a terhesség, aztán kiderül hogy mondjuk rákos az anya és ha rögtön műtik, kemózzák, akkor túléli, vagy pedig megtartja a babát, de akkor a rákkal való harcot veszti el. Most főleg ha már van több gyerek is, akikre úgyszintén gondolni kell, hogy milyen lelki sérülést okoz nekik anya nélkül felnőni, így is elleneznétek az abortuszt egyből? Én se vitázni akarok, ráadásul mindenkinek joga van a saját véleményéhez, elveihez. Tényleg csak érdekel a véleményetek :wink: .

Nono a midwife szülésznő. A sima szüléseket le tudja vezetni, de amint komplikáció van, hívják az orvost.

Szonce Nono szerintem azért ne aggódjatok mert más a mostani terhesség, illetve nincs tünetetek. Tényleg ezt már sok helyen olvastam, hogy minden terhesség más. De én vagyok rá a példa! Az elsőnél az ég világon semmi tünetem nem volt, de semmi, se hányinger, se hasfájás, cicifájás, semmi!!! És van egy egészséges 18 hónapos kislányom, szóval nyugiiiii!!!

lk nagyon gondolok rád, és biztos hogy lehet majd még egy vagy akár több egészséges babátok, ha kezelik a problémádat! Írd meg mindenképpen mi volt az orvosnál, meg hogy mit sikerült kideríteni. Szorítunk neked és sok erőt!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


bettike83:sajnos nem tudni i történt..a tragédia sajnos sohasem elkerülhetetlen ezzért is nagyon kell vigyázzni magunkra
meglepetés2011
 
 


hát igen,mert mikor valaki beköltözik a pociba akkor már nem csak agunkért vagyunk felelősek ha azért az életért is aki bennűnk fejldik.

KépKép
bettike83
 
 


Lanyok, ugy remlik, valaki kerdezte a multkor a folyast. Nekem eddig semmi nem volt, csak az Utrogestan kup olvadasakor ami kifolyt, de ma eleg bo es sargas volt. Aggodom nagyon.
Raadasul nekem sincs hanyingerem, kicsit sem, egyedul a mellem es a fejem faj es nagyon faradt vagyok.

Ti hogy vagytok?
Vendég
 


azért ne aggódj.van aki nem is érez semmit terhesség alatt,nem törvényszerű a hányinger.

KépKép
bettike83
 
 


trompipi:szerintem emiatt ne aggódj minden terheség más.Amúgy a fáradság is jel én ma szinte állva aludtam volna
meglepetés2011
 
 


Kép

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, nem nagyon latszik a kep, ezt a tesztet most csinaltad?

Megvan a tegnapi laboreredmeny, a HCG-m szerdan 800 volt, tehat duplazodott mult het ota. Ez teljesen egybevag a petezsak meretevel is :).
Minden oke, egyedul a macskakkal kell vigyaznom, mondta az asszisztens. Gondolom, ez a toxoplazma-dolog.
Annyira megnyugodtam!
Vendég
 


íme az enyém Kép
meglepetés2011
 
 


ez a mai teszt.amúgy látszik szépen,csak elég gagyi már a gépen és vaélamiért halványan csinálja a képket.

de amúgy ha jó megnézed ott van.

KépKép
bettike83
 
 


Trompipi örülök a jó híreknek, akkor most már meg tudsz nyugodni hogy ha nincs is tüneted ott a kis pocaklakód!

Bettike nem nagyon ismerem ezeket a csíkteszteket, a vastag csík mellett közel még van egy halvány csík, meg még messzebb is látok egyet? De tudod azt mondják a halvány csík is terhesség :lol: A peteérés óta hány nap telt el neked szerinted?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


15.

a kortoll csik mellett közel van a hcg csik :) és messzebb egy kicsit van egy ragasztós rész,ami messziről harmadik csiknak iis látszódhat,de nem az :D pár nap múlva csinálok ujra.erősödik e.de biztos fog.

jövöhéten meg irány a doki.

KépKép
bettike83
 
 


En csak egyszer teszteltem, a "nemvart" elotti napon:

Kép [/img]
Vendég
 


Bettike csak nehogy túl korán menj te is a dokihoz és elkeseredj ha még nem látja a doki a pocaklakót. Nem lenne érdemes egy kicsit várni még? Neked is megnyugtatóbb lenne, ha már biztosat tudna mondani a doki. Ha a következő teszted erősödik, akkor biztos hogy nő a HCG a szervezetedben. De mondjuk ennyi várakozás után azt hiszem én is azonnal elrohannék a dokihoz :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Bettike, nekem most esett csak le, te ugy irtal ide eloszor, hogy meg nem teszteltel, ugye? Akkor hatalmas gratulaciooo!
Vendég
 


Én az elmaradt mensi napján teszteltem egyet:
Kép

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


ja igen,úgy irtma ide h egy nagyon nagyon halvány pozi tesztem volt,3 nappal ezelőtt,a mai pedig sokkal erősebb,szépen kivehető a második csikocska :)

mi már több min 2 éve várjuk a bébit és kiderült h magas a prolaktinom ez 2 hoja volt,elkezdtem szedni a bromot és a második honapra szépen levitte azt a szintet.és lám,lehet itt van a mi kis csodánk :)
uhra még nem megyek,max annyi h megnézetem a hcgt.progit mert ha kell pótlás valamiből is akkor ,még időben meglegyen.meg iszom a palástfű teát.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike meg emlékszem volt az az elég ígéretes hőgörbéd is. Akkor ezek szerint a korábbi és a mostani teszt között is erősödött a csík, már biztos szépen növöget a HCG szinted :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


szépek a tesztek még-még szerintem még sokan fognak csatlakozni
meglepetés2011
 
 


jó lenne ha jó sokan lennénk

Nlzs, Nono el vagytok tűnve, minden ok?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Na lányok mivel midnenki feltette milye volt én is! D ne röhögjetek ám nagyon! Az erősebb csík mindehol a terhesség csíkja a másik a halvány a kontrollé. :lol: Kép

Az elsőt megcsináltam és behajítottam a kukába, mondván rossz, aztán megcsináltam a másodikat az is két csíkos lett na mondom csak én vagyok ilyen peches hogy egymás után két rosszat vásárolok össze, a harmadiknál már derengett h lehet h nem rossz csak pozitív? A negyediknél elbőgtem magam h persze h pozitív. Sztem kaptam egy kisebb sokkot mikor megláttam és nem fogta fel az agyam...így védekezett vagy mi. Tiszta gáz... :lol: Tény mi védekeztünk....de úgy látszik nagyon jönni akart. Persze apjuk hihetetlen boldog volt, sztem egyiknél sem volt olyen boldog mint most. Nem is értem. Mondtam is neki ha ennyire örül miért védekeztünk?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Reggel totál kész voltam azért nem volt erőm benézni. Megtalált az alacsony vérnyomás reggel és visszadőltem az ágyba mert nem tudtam lábra állni. Aztán apa hozott kv.-t amitől majdnem kitaccsoltam úhogy reggel munka elött elment még nekem kólát venni hátha az lemegy és segít. Az segített de mire hatott.....és apának már indulni kellett, ráadásul ma volt az anyák napi buli a törpillámnak és össze kellett szednem magam mert ő menni akart és ez így egyszerre sokkk volt kicsapta a biztosítékot, úhogy ráadásként jött az ok nélküli bőgés. Azon sírtam h apa elment dolgozni. Mostmár jobb, meg hatott a kóla is úhogy elmentünk végül az oviba, sőt ebédelni is elvittem őket, du meg fagyit ígértem. Kár h itt kőröz a róka. És nagyon kómás is vagyok. Hej de messze ilyenkor a 12. hét még. Pedig de nagy megváltás lesz!
Ahogy elnézem a többieket csak én vagyok ennyire nyüzüge és én viselem nehezen. Mondjuk az lenne a csoda ha könnyen menne. Márknál vészes hányással kórházban kötöttem ki....a lányomnál a 6. hónapig voltam carul.....de azért remélem most jobb lesz. Reményhal ugye.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


görbi

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/7 ... 90400_.png


nyufó


igen,erősödött elég egyértelműen :)

szépek a tesztek lányok :)

KépKép
bettike83
 
 


nono

én is reggel kész voltam,úgy támolyogtam el a wcre is,nagyon szédültem és még hozzá jött ez a jó kis émelygés....na de erre vártam eddig,most boldogan viselem minden bajommal egyűtt :)

KépKép
bettike83
 
 


bettike: igen addig oks h az ember örül hisz ez jelzi h a baba jól van (mármint reményeim szerint ugye) csakhát így ellátni másik két törpördögöt meg a háztartást és nem mondhatod nekik hogy bocs anya most épp elájul és nincs ebéd meg csak a dvd egész nap. Szval ez azért nem egyszerű mégha az ember ettől függetlenül nagyon nagyon boldog is. Én mindig 3 babócát akartam csak apjuk nem. de mostmár ő a legboldogabb és ez így van jól. Meghát elmúlik ez is csak amikor az ember benne van nem könnyű átvészelni. No és a hormonok...a sírás érzékenység jelzőm ilyenkor mindig elég alacsony szintre van beállítva és rögtön bőgök. :oops:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: