Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Pancsi! Sikerült bár csak úgy, hogy visszaszámlál. Azt nem tudtam hogy kell beállítani, hogy előre számoljon,ne vissza.

Hadedit ez tényleg fura, hogy elmondta a tarifákat. Nekem nem mondta még, bár én még csak ezután mondom neki, hogy nála akarok szülni. Neked mennyit mondott?

Kép
bei
 
 


Jajj de bunkó vagyok! Hadedit!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!! :) Én láttam ma,de igazából még nem kivehető,csak hogy ott van és a szívverését mutatta :D

Kép
bei
 
 


4.000Ft a magánrendelés ami havi 1.
30.000Ft-TÓL a szülés.

hadedit82
 
 

 
 

Hát ha már dobog a pici szive az már nagy előrelépés!
GRATULA NEKTEK!!!!
Nekem még mindig nem sikerült ezt a vonalzót beállítani.

hadedit82
 
 


Bei...szerintem ez ilyen fajta vonalzó, csinálj itt a babaneten vagy a babázo.hu-n vonit(bár nem tudom hogy ott milyen van rég jártam arra) én a családineten csináltam vonit, ott nem visszafelé számol. :wink:

hadedit....de jóóóó!Ez szuper, vigyázz magatokra!
Na, hallod ez jó drága doki :shock: :evil: ez kész rablás!
Szerencsére az én dokim nem kér ennyit, Norbikát császárral szültem, és gyors, profi munkát végzett de ennek töredékét fizettem. :roll:

Nah, ma már fáradékonyabb voltam :? de az is lehet hogy a melegfrontot érzem.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Moncsi, szép a kislányod :)

Tarifa: az én dokimnak nincs tarifája, annyit ad mindenki, amennyit gondol. Mármint a magánrendelésének persze van tarifája, de a szülésnek nincs.

Korkülönbség: mi kis korkülönbségeket szerettünk volna mindig is a gyerekek között, eddig jó úton haladunk :) Szerintem jó :) Nem volt segítségünk, és nincs is, nagyszülők messze laknak, de nálunk Apa nagyon sokat gyerekezik :) Mi összesen négy gyereket szeretnénk, és úgy, ahogy érkeznek :) (Tehát a negyedik gyerekig nem szeretnénk védekezni.)
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam tegnap uh-n. Hát, kicsit el vagyunk kenődve. Azt mondta a doki, hogy elég kicsi a petezsák, ill úgy fogalmazott, hogy petezsáknak tűnő képet lát, de pici. Jövőhét csütörtökön kell visszamennem, de azt mondta lehet addig meg is fog jönni :shock: Abszolút nem érzem hogy meg akarna jönni...

Méhem nagyobb, nyálkahártya vastag, tehát elindult a folyamat.. de miért ilyen pici?!

Most izgulunk még egy hétig.....

Később visszaolvasok.
Vendég
 


Sziasztok!

De örülök a szívhangos híreknek!!! Lányok, ez nagyon klassz!!
Én még hétfőig tűkön ülök.....ellenben hányok, nem kicsit.... Ez volt a kisfiammal is...és úgy tör rám, mint valami megállíthatatlan vulkán....bocsánat, ha ez a kelleténél eggyel több információ volt..
Én nem nagyon fedem fel a kilétem, mert fórumoztam az előző kicsimmel is, és ott volt egy betolakodó, akinek ki tudja mi célja volt... Azóta velük szerencsére zárt fórumon vagyunk együtt immár több, mint 3 éve...Nem bizalmatlankodom, csak nagyon rossz volt a tapasztalat....
Panndi, én is az EÁK-ban szültem VOLNA- de pont akkor újították fel, így a Szabolcsba kellett szülnöm, ami egy tragédia volt....egy héttel utána már be is zárták azt a kórházat, képzelhetitek micsoda állapotok voltak ott..... Ki a dokid??
NEkem Dr. Tidrenczel -s csak annyit mondhatok - ragaszkodom hozzá!!
Na nála nem 4 ezer a magánrendelés. kicsit több! De a szülésre nem kér pénzt...szerintem ez etikátlan! Az hogy ad az ember az más kérdés. De kérni?????

Ahogy olvasom, én vagyok itt korban a rangidős.....33....
De az összes barátnőm csak tőlem idősebben szült először...szóljon ez mentségemre. NEkem is a pár-találással volt a késés indokolva. Aztán vele pedig egzisztenciát építettünk ki, hogy rendben legyünk mire jön a baba...

Én Femibiont szedek - abban emelt mennyiségű folsav van. szerintem az első 3-4 hónapban érdemes vitamint szedni, utána csak 2 naponta vagy 3.... Bár én nem szövegelek, nekem sikerült egy 23 kilót felkapnom az első gyerekkel is....hmm. :oops:

MIndenkinek sok puszi, jövő héten, ha voltam dokinál jövök!
Ja, én is a Flór F-be tartoznék, és azt hallottam egy gyógyszercégnél dolgozó - így a kórházakba bejáratos barátnőmtől, hogy a FLór F. kórház szülészete országosan kiváló hírű!!! Én csak azért nem megyek már oda, mert a dokimhoz ragaszkodom....
Sziasztok!
cigabiga
 
 


Hadedit: Én 4500-at fizettem a vizsgálattal és citológiával együtt. 1 hónap múlva megyek legközelebb, ha minden rendben lesz. Akkor nem tudom mennyit fog kérni, de lehet ha 4000 kér én nem kérek vissza az 5 ezresből. Nagyon rendes ,kedves doki. Meg is fogom neki mondani, hogy nála szeretnék szülni. Kiváncsi leszek mit mond,mármint mond-e árat,de nem tartom valószinünek.Már gondolkoztam mennyit adjak,ha nem mond árat és olyan 50-60 ezerre gondoltam. Az biztos, hogy sajnos ,aki ad azzal másképp bánnak,jobban odafigyelnek rá.... :) Én Dombóváron fogok szülni,mert a dokim odavalósi,meg az van a lakóhelyemhez legközelebb. Fogalmam sincs milyen a szülészete,de épp a minap olvastam a Tolnai Népújságban, hogy bababarát lett. Lehet választani vajúdásnál, hogy gimnasztikai labdával könnyítesz vagy bordás fallal. A labda a menő állítólag. :)

[b]beagle: :( Sajnálom, hogy ilyenekkel bíztat a doki,remélem nem lesz igaza. Szorítok nektek!!!!!!

Kata! Köszi majd próbálkozok valamivel.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni Hozzátok!
Van már egy kislányom, Zorka, aki most vasárnap lesz egy éves! :)
A tesót már terveztük, de úgy tűnik nagyon gyorsan összejött. Ma reggel teszteltem pozitívat, egyébként már 5 napja késik. Hányingerem szerencsére még nincs, de attól tartok, ami késik nem múlik. Zorkával a 18. hétig borzasztóan rosszul voltam.
Dokihoz még nem jelentkeztem be, kicsit várunk még, hogy biztosan legyen majd szívhang.
Én is az ÁEK-ban szültem, és nagyon meg voltam elégedve, most is oda szeretnék majd menni.
Minden babavárónak szurkolok, hogy minden rendben legyen, sok pici szívhangot kívánok Nektek!!!

Kép

Kép
kisszilva
 
 


Sziasztok Lányok.



Nem voltam pár napig.

Leírom a történetemet, illetve ezúttal el is köszönök Tőletek.



Kedden este mentem az első ultrahangra ahol megállapították, hogy él a baba és 9mm, csak sajnos méhen kívül van. Az orvos már nem is engedett onnan haza hanem azonnal a kórházba küldött és másnap reggel meg is műtöttek. Sajnos a baba már olyan nagy volt hogy szétroncsolta a bal petevezetékemet is, amit emiatt teljes egészében el kellett távolítani.



Szóval szörnyű napok állnak mögöttem, ma jöttem haza a kórházból. Egyenlőre még a szomorúság tölti ki minden gondolatomat, de már kezdek bizakodni is, bár sajnos így a doki szerint kb negyede annyi esélyem lesz mint eddig volt.



Szeretnélek Titeket kérdezni, hogy valakinek volt e már hasonló tapasztalata vagy hallott e ilyenről, hogy egy petevezetékkel milyen esélyek vannak, vagy milyen lehetőségek. Mert nem szeretném feladni.





Nektek további sok sikert kívánok.



Puszi: Kriszti

Kép
bbkrisz81
 
 


Sziasztok!

beagle: lehet, hogy csak későn fogant.

cigabiga: Zsófi is a Szabolcsban született, bár már ugye ÁEK-nek hívták. Hát igen, ott elég gáz állapotok voltak. Nálunk nem volt pl WC ülőke a WC-n :) Zilahi Gábor a dokim.

kisszilva: de szép neve van a lányodnak :) Jó is a kis korkülönbség, majd meglátod :)

Kriszti: sajnálom, kitartás Neked a továbbiakhoz! :(
Vendég
 


bbkrisz...nagyon sajnálom! :( Ez nagyon szomorúú :roll: Főleg hogy a petevezetéked, petefészked is odalett.
Nekem van ilyen ismerősöm, méghozzá a háziorvosom, igaz nem most ötrtént már kamasz fia van, de ő mesélte hogy az első terhessége neki is méhen kívüli volt, és el kellett távolítani az egyik petefészkét. :( Neki 50%ot mondtak, mivel hol az egyik, hol a másikban érik meg petesejt.
szerencsére neki fél éven belül lett másik baba aki jó helyen tapadt meg és szépen kihordta. :wink:
Szóval szerintem ha több idő is kell, azért nem kell túl sokat várni és összejön a bébi!Majd ezután hamarabb menj el dokihoz, hogy tudd jó helyen van e a petezsák,biztos jobban fognak rád figyelni hogy jól fejlődik e?
Én szívből kívánom neked hogy pár hónap mulva erős és egészséges terhességed legyen!Sok-sok gólyát küldök felétek :wink: , próbálj megnyugodni és jobbulást!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hát, igen ezek után lehet nem várok én sem 2 hetet az orvossal, :( ez ilyesztő, hogy bbkrisz hogy járt :cry: jobb tudni hogy jó helyen van az "baba", még akkor is ha csak egy pöttyöt látni.
jövő hét elején fel is hívom! :roll:

Beagle...jaaaj, remélem nem lesz baj! :( Nagyon drukkolok neked!
Remélem csak fiatalabb a terhességed aztért kisebb a petezsák. :roll: Annyira szorítok érted hogy ne jöjjön meg és növekedjen a tesóka!!!

A többieknek gratula, vigyázzatok magatokra! :wink:
Megyek mert ébredezik a kisfiam, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok...

Már egy pár napja olvaslak Titket és ma már úgy döntöttem, hogy csatlakozzom, ha megengditek :D
Augusztusban hagytam abban a fogit (7év szedés)hónapról-hónapra kitolodott a menzim...
Utoljára Feb.28 volt meg...Első tesztem Április 5-én(47 ciklus napomon)negatív lett...Aztán csodák csodájára 10-én pozitív...Aztán még 3 pozi tesztet csináltam +++...
12-én voltam dokinál, de semmit nem találtunk, csak azt mondta, hogy megvannak a jó adottságaim a terhességre, ill. 8 mm nyk van...3 mm sejtecséset látot, ha jól tudom, azt mondta...2-3 hét múlva rendelt vissza...Számtása szerint, még 4 hetes semm lehetek...
Érdekes... :roll:
Most nagyon izgulok és remélem minden oké...
Érdekesség az, hogy émelygésem van, ill. a bimbóim nagyon érzékenyek (nekem soha nem volt)
Én is fiatal vagyok, most töltöttem be a 23.Párom 25 lesz...4 éve leszünk együtt...És most februárban költöztünk be a saját lakásunkba :D
Hossazn ennyit rólam :D
csip-csip18
 
 


Krisz81!
Nagyon sajnálom ami történt Veletek!
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok!!!!!!
Néha azért nézz be hozzánk és mesélj!!!!!

Helló Csip csip és Szilva!
Üdv köztünk!
Zorka tényleg szép név!
A keresztlányunkat meg Zorának hívják!
hadedit82
 
 


Szia csip-csip :) Nekem is Február 28.-án volt az utolsó mesim és április 9.én csináltam az első tesztet,ami azonnal pozitív lett. Az első hüvelyi uh- tegnap volt és már majdnem 7 hetesek vagyunk és 7mm a baba. Van szívverése is és minden rendben van. :) Szóval elég érdekes, hogy neked 4 hetest mondtak. Na majd kiderül hamarosan minden. Az Uh nem hazudik. JA ! Egyébként az én dokim azt mondta, hogy pozitív teszt csak akkor lehet, ha terhes az ember lánya,mivel ugye a hcg hormont mutatja ki,ami csak terhesség esetén van jelen- ez a terhességi hormon. Szóval tuti terhes vagy szerintem,ne izgulj :)

Krisz81 Én is nagyon sajnálom. SOHA NE ADD FEL!!!!!!!!! BIztos, hogy lehet babátok és lesz is. Sok kitartást nektek-fel a fejjel!!!!! És azért néha nézz be hozzánk!

Kép
bei
 
 


Bei: igen tudom, emlékszem, hogy Te is írtad(olvastam), hogy mikor volt az utsó menzid... :D
Nekm alapból is hosszú ciklusaim voltak 40-45 nap!!!
Szerinte ez nagyon későn fogant baba (nagyon remélem)!!!
3 teszt is pozi lett!!! :)

Na nem bírtam tovább...felhívtam az orvost...
Mondtam neki, hogy nem tudok elmenni hozzá Hétfőn, mert melozzom...Akkor adot egy számot, hogy kérjek időpontot Szonógrafushoz...És ha megvan a jeletem hívjam fel...valahogy valahol találkozzunk...
Legérdekesebb az képzeljétek, hogy megkérdezte, hogy akkor még mindig nem jelentkezett vérzés???Jaj ügye ezt nem rossz indulatból kérdezte, ügye???Vagy nem méhen kívüli van a dologban ügye???
Most mi van?!?!?!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Én is régen jelentkeztem, és ritkán is fogok tudni, de szeretném azt mondani Krisznek, hogy a világ tele van csodákkal, csak hinni kell bennük. Annak pedig, hogy ismét babát várj, nagyon nagy az esélye, hiszen a másik oldal épp maradt. Szerintem is 50% körül lehet, a másik 50% pedig a csoda, ami itt van körülöttünk! Nagyon sok erőt kívánok, és soha ne menjen el a hited!

Csip-csip:
Sok minden lehet, ami miatt nem látta a doki a babát. Vagy későn fogant, vagy valóban nincs is ott. Ne idegesítsd magad, mert az csak árt neked is és a babádnak is. Én már írtam itt, hogy nekem volt olyan terhességem, amit teszt és vérvétel kimutatott, de baba sehol nem volt, majd egyszer csak megjött. Ha tudod, hogy mikor voltatok együtt utoljára a menszid előtt, akkor ahhoz képest 3-4 hetet várj, mert akkora lehet majd látni petezsákot. Drukkolok, hogy minden ok legyen!!!!

Az újaknak és a szívhangosoknak gratula :)!

Én szerdán voltam dokinál, mert a főnökömnek sajnos már el kellett mondanom, és úgy akartam megtenni, hogy életképes babót látunk a monitoron. Nos, 7+2 naposan 9,8 mm nagy volt már ő, és szépen dobogott a szíve. Még nem nyugodtam meg, mert ment már el babám 8-9 hetesen... Bár igaz, az a baba fejletlenebb volt ilyen idősen (7+4-en volt 8 mm, ami 6+4-nek felelt meg) Gyakorlatilag folyamatosan hányok és émelygek, úgyhogy gyerek és munka mellett nem egy kellemes állapot... de nem baj, mert így tudom, hogy minden rendben van :)!

Mindeninek boldog időszakot, akik orvoshoz mennek, azoknak megy a drukk, akik zugolvasók és most tesztelnek, azoknak zebrás tesztet!
titokbaba
 
 


CSip-csip! Szerintem is még olyan kicsi lehet, hogy azért nem látta. Ha ilyen hosszú a ciklusod,akkor tényleg lehet 3-4 hetes. Azt még nem láthatja a doki. Nem tudom , hogy vizsgált- hüvelyi uh-val-e vagy csak simán,mert az én dokim a 6 hetest nem érezte sima vizsgálattal.
Biztos nem rosszindulatból kérdezte.Ne izgulj!! Az tényleg nem tesz jót! Gondolj arra, hogy minden rendben lesz és úgy is lesz. Nem szabad negatívan gondolkozni.:) A pozitív tesz meg eggyértelmű. :)

Titokbaba! Gratula neked is!!!!
bei
 
 


Kimaradt az aláírásom. :)

Kép
bei
 
 


bbkrisz sajnálom !! :( de remélem összejön a babó hamar...


csip-csip gratula

Beagle drukk neked !!!

milyen szép nevek vannak itt a topicban :)

Nekünk már megvan a másodiknak is, nem kell rajta gondolkodnunk, mint Líviánál sokat vitáztunk :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Sziasztok!

Ma jelentősebben fáradt voltam, le is kellett feküdnöm még Norbi aludt, jól esett :wink:

Nagyon izgulok, hogy minden rendben van e odabennt :roll: mert eléggé feszít a hasam.
Nektek nincs szorulásotok a kismama vitamintól??? :( :oops:
Én Gravidát szedek, még az pedig kímélőbb, de így se tudok minden nap menni nagy wc-ére :( Sőőt, már 2 napja semmi, és tudom hogy ez nem tesz jót!
Eszem gyümölcsöt is, joghurtot, sok folyadék...és mégse tudok menni :roll:
Nincs valami tippetek esetleg erre?

Csip-csip, szerintem is még korai volt a vizsgálat, a méhen kívüli terhesség általában fájdalommal, görcsökkel jár.
Bízzunk benne hogy pár nap és jó helyen látható lesz a babád! :wink:

Titokbaba...örülök hogy minden ok veletek is! :D

Ma másfél éves a kisfiam! :lol: Nagyon repül az idő!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Már én is akartam a szorulásról kérdezni de nem mertem.Én is nagyon szenvedek tőle.Ráadásul a Domit mikor szültem hatalmas aranyerem lett.Már sokkal jobb de ilyenkor megkínoz.Mi lesz még később?
Hát ma egy ilyen fáradt nap volt.Én is ledőltem délután.Valami volt a levegőben.
hadedit82
 
 


Sziasztok! A szorulásról én is akartam kérdezni. Én 4 napja nem voltam,de nem is érzek rá késztetést,pedig eszek. Én is sok gyümit,joghurtor eszek és iszom is,de nekem se megy. Na aztán ma reggel sikerült kicsit nehezen,de meglett. :) Holnap megyek az első védőnős fogadásra,majd megkérdezem mit lehet ellene tenni. Egyébként én semmilyen vitamint nem szedek még, csak magne B6-ot,de nem rendszeresen és a folsavat napi 2x1-et. A dokit mikor kérdeztem kell-e valamit szedni vitamint,azt mondta nem kell. Már lehet írtam ,de a patika ahova járok nagyon jó ismerőseim dolgoznak ott és a vezető is családi barátunk, és ő is azt mondta, hogy ne szedjek ilyesmit,mint elevit,mert csak nagy lesz a baba. Ez is csak olyan,amit el akarnak adni a gyógyszergyártók. Tehát,ha nem szedem,akkor sem lesz semmi baj. Amúgy is jön a nyár és rengeteg zöldséget, gyümölcsöt ehetek(már eszek is) és ezek sokkal többet érnek,mint a gyógyszeres vitamin.

Ma még lehet benézek hozzátok,de ha nem akkor holnap mindenképp írok, hogy mit mondott a védőnő szorulásra. :) Addig is mindenkinek szép napot és kitartást! Most megyek ebédet főzni. :)

Kép
bei
 
 


Ezt találtam a szorulásról. A 7-8 hétnél írja. Bár nekem már szinte az elejétől ez van.

Puffadtabbnak érezheted magad, mert a bélgázok is azon dolgoznak, hogy a hasat, hasfalat tágítsák, ezért a terhesség alatt fellépő emésztési zavarok, gázproblémák teljesen általánosak. Az emésztési folyamatod ugyanis lelassul, hogy a tápanyagot a lehető legtökéletesebben dolgozhassa fel a szervezet, hiszen most minden csepp számít. Emiatt lehet, hogy a széklet víztartalma is csökken, és így sok kismama szorulással küzd a terhesség elején.

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Üdv, az újaknak...húú de sokan lettünk..ez olyan jó!!

Sajnos ritkán tudok jönni, ahányszor leültem írni, vagy a kicsi vagy a nagy közbeszólt :) ..de akkor is imádom őket :)

bbkrisz81!
Annyira sajnálom!
Szerintem lehet jobb lenne, majd egy terminált együttlét vagy inszem egyből....de nem akarok okoskodni...most sajnos minden 2.hónapban van esélyed a teherbeesésre. Szerintem keresd fel a Kaálit....

pancsi, bei!
Grat a szivhanghoz!!!!!!

lovaszkata!
Hipp Natal-t szedek, ez olyan, mint egy multilé. Az előző terhességemnél is ezt a vitamint szedtem és nagyon jó volt végig a vérképem. Ja, és a wc-vel sincs gond :)

Kép

Kép

Kép
vmaja
 
 


Sziasztok! MEgint vagyok! :)

Lenne egy kérdésem,Mert vannak itt akik már szültek. Nekem ez lesz az első.

Szóval mondjátok meg nekem, hogy természetes szülés után is ugyanolyan a szex,mint szülés elött????? Nekem ezt annyira nehéz elhinnem. Csak az igazat kérem!!!! :?

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Bei, nekem jobb volt, mint előtte :wink: Minden szülés után még jobb volt, remélem ez a tendencia marad :lol:

Szívhangokhoz gratula :)
Vendég
 


Sziasztok!

Szex...Bei, nekem jobb mint előtte! :oops: :D szinte sajnálom kicsit hogy most vissza kell fognom magam 8) .
Én császáros voltam, így sok minden nem változott, csak felszabadultabbak vagyunk és jobban beleélem magam :oops: :D Fél évig nagyon kövér és löttyedt voltam, ez zavart nagyon, de férjem egy szót se szólt, úgy imádott ahogy voltam! :lol:
Na elég őszínte voltam??? :wink:
Én veszélyeztetett terhes voltam , mint már írtam, és nem lehetett szexelni. :(
Párom már most sem mer hozzámnyúlni :cry: pedig talán még lehetne, és bízom benne hogy most jobban fogom viselni az álldott álapotot. :wink:

Szorulás, így utólag eszembe jutott hogy van egy szilvalekváros készítmény amit gyógynövényboltban lehet kapni, azt eheti kismama....de a nevére nem emlékszem. :roll:
amúgy most megoldódott, ettem kefírt utánna ittam kávét :?

Cigabiga....TE nem ma mész orvoshoz????
Rég írtál már, remélem jól vagy! :wink: DRUKKKKK!

Lassan telnek a napok :( , már úgy mennék dokihoz, de még csak 4 hetes lehetek, még szikhólyag se lenne lehet.
Még egy hetet ki kéne bírni. :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

lovaszkata!
Tamarin lekvárra gondolsz?
Egyébként rostos ivólébe, vagy joghurtba kevert 1 tk. búzakorpra reggelire elfogyasztva jól lazít :)

Kép

Kép

Kép
vmaja
 
 


Jó reggelt :)

Fruzsival én is veszélyeztetett terhes voltam, most meg este elalszom hamar, nappal meg hányok, hát nem vagyok valami csúscsformában egyelőre :roll:

na de ami késik, nem múlik :wink:
Vendég
 


vmaja....igen az a neve, köszi :wink: de ez a Hippes dolog se lehet rossz.

panndi....te is veszélyeztetett voltál??Hogy bírtad Zsófi gondozását?????
Merted emelgetni???Én most félek ezzel az emelgetéssel 12,5 kg Norbi :roll:
sajnálom a rosszullétet, szegény :( Még én jól vagyok.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Pandi, Kata! Köszi! Megnyugodtam. :) A széklet lazító ötletek is jók. Igazábol ma voltam védőnőnél és azt mondta, csak természetes dolgokat próbáljak széklet lazításra. Gondoltam a kammila teát is kipróbálom. De ez a kefir -kávé dolog lehet bejön nekem is.:)

Kép
bei
 
 


Hát, nehezen, hat hétig nem kelhettem fel abszolút, csak pisilni meg zuhanyozni. Jöttek a barátnőim segíteni, délelőttönként itt voltak, Zsófiztak, aztán ebéd után együtt aludtunk, aztán míg Apa haza nem ért, addig olvasgattunk, meg nyugisabb játékokat játszottunk. De nehéz időszak volt midenkinek.

Most is óvatos vagyok, mert már ugye két kicsi van. Nyilván muszáj őket felemelni néha, de igyekszem nagyon keveset. De Fruzsi még nem jár, szóval őt pláne kell emelgetnem. Remélem, most nem lesz fekvés, mert nagyon nehéz lenne megoldani...
Vendég
 


Reméljük senkinél nem lesznek ilyen gondok!Meg semilyenek!
Mi tegnap keresztelőn voltunk és én csak nézegettem a sok finom kaját!A levesből ettem kicsit de utána ki kellett mennem az udvarra mert hozták a pöriket és rosszul voltam a szagoktól.Később még ettem gyümölcssalit de ennyi bőven elég volt.Délután meg aludtunk egy nagyot a Domival.

Szex:
nekem is ez a tapasztalatom mint a többieknek!Egész más szülés után.Tök jó!És még az sem rettentette el tőlem,hogy bent volt a szülésnél és mindig tiszta tej volt minden.a hasam viszont csúnya maradt.tiszta stria mindenhol,de nálunk ez öröklődik lányos ágon.Akármivel kenhettem.
Ja !És holnap reggel megyek ultrahangra!Szorítsatok!
Én is szorítok mindenkinek!

hadedit82
 
 


Köszi csajok a szex felvilágosításba :) Már meg is nyugodtam. :D

Edit! Látom sikerült a vonalzó. Szorítani fogok!!!!!! Minél előbb gyere és mond mi volt!

Kép
bei
 
 


Vmaja:
Köszi a segítséget. Ha a terminált együttlét azt foglalja magába, hogy figyelem mikor van peteérésem, hőmérőzéssel és hüvelyváladék vizsgálattal akkor ezt ismerem már. Most is ennek köszönhettük ezt a Babát, aki sajnos nem jó helyre került.
Idén még próbálkozunk természetesen és utána majd meglátom a többit. Most is szeretném számolgatni, csak nem tudom még, hogy mikor lesz az első mensim. Mert most vérzek ugyan a műtét miatt, de a soron következő havinak is holnap kéne jönnie. Szóval nem tudom most mi a helyzet, de a köv hónapban majd ez is kiderül.
Üdv: Kriszti

Kép
bbkrisz81
 
 


Jó reggelt!

Hát én továbbra is hányok, már kezdek besokallni :(

Ti hogy vagytok?
Vendég
 


bbkrisz!
Plussz orvosi figyelés uh-val. De nagyjából ennyi.

panndi!
Sajnálom a rosszullétet...keksz nem segít?
Én azt tapasztaltam, hogy, ha reggel ébredés után nem sokkal eszek vmit és úgy veszem be a Mg-ot és iszom a Hippet, akkor nyoma sincs szinte egésznap az émelygésnek.

Kép

Kép

Kép
vmaja
 
 


Helló!

Én vagyok! De sokan eltüntek! :(

Kitartás Panndi , már a 9.héten vagy, remélhetőleg a 12-16 ig hétig csak elmúlik! :wink: Gondolom 2 terhesség után már mindent kipróbáltál, mi?
Én reggelente mielött felültem elrágtam 2 háztartási kekszet és ittam egy pohár vizet, nem mindíg segített, de szerintem semmi se segít ilyenkor :?
Még nekem mindíg nincs hányingerem, remélem ez nem jelent bajt.
Norbinál a 6-7 héten kezdődött úgyhogy ami késik nem múlik.

Pénteken hívom fel a dokimat, most amúgy is szabin van.

Ja, hoztam a táplálkozásról egy linket, hátha valakinek hasznos lehet :wink:
http://www.babazo.hu/9honap/20051125manuajanlat.html

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok! Panndi nekem nincs hányingerem reggel,csak este egy kicsit,de nem vészes,nem is hányok. Kitartást neked, hamarosan elmúlik. Egyél B6-ot, -Magne B6-ot És igyál sokat,nehogy kiszáradj!!

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok.
Márc. 14-én volt az utolsó mensim, és szabályos 28 napos ciklusaim vannak. szóval 11-én kellett volna megjönnie, másnap pozitív lett a tesztem.

Dokinál még nem voltam, bejelentkeztem, jövő kedden reggel megyek, remélem nem lesz késő. Tüneteim még nem erősek. kisebb bizsergést érzek a hasamnál, tegnap már volt émelygésem, ja és melleim kissé megnőttek, aminek külön örülök, mert "mellesleg" nem vagyok megáldva.

Mindekinek megvan már a dokija? Én 10 éve járok egyhez, nincs vele bajom, de azt hiszem nagyon drága és ha jól tudom kórházban nem dolgozik csak magánpraxisa van. Dr Túri Péter a Sthály utcában rendel, esetleg ismeri valaki.
cicóka
 
 


Cicóka üdv itt :D Első baba?
Akkor nekünk egyformácska lehet a pocaklakónk :lol: mert nekem március 15-én volt a menzeszem és 12- én nem jött meg 13-án teszteltem egy pozitívat :lol:
szerintem nem vagy elkésve, én még fel se hívtam a dokim, mert szabin van, majd pénteken hívom.
Olyan 4-5. héten lehetünk, ilyenkor még csak egy kis petezsák látható, de jövő héten már kell lenni szikhólyagnak is :wink: (az táplálja kezdetben az embriót) .Majd a 6. hét végefelé, 7.elején elkezd a kis szív lüktetni! :D Jaaaj, de várom már!
Remélem mind két kis életke jó helyen fejlődik(mármint a tiéd is és az enyém), bár nálunk még az ikreken se lehetne csodálkozni.
Kicsit én is izgulok és várom az Uh-ot. :D Bár a hüvelyi Ultrahang nem tól jó, de biztos az lesz még.
Ezt nézd meg :wink: Én az előző babavárásom alatt mindíg itt nézegettem a babazo.hu-n hogy mi lehet odabennt? :lol:

http://www.babazo.hu/9honap/2005112914het.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lovaszkata 2010.04.20 12:07-kor.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Cigabiga...voltál Uh-on tegnap??? :D Írhatnál, várjuk a híreket. Minden oké????

Ma olvastam hogy aki teheti egyen sok-sok céklát mert annak a legmagasabb a folsav tartalma !!!!
továbbá sok folsav és vas van még a :szezámmag,spenót, sóska, kelbimbó, kelkáposzta, vöröshúsok :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Na Sziasztok!
Megjöttem!
Dobog a pici szív!
Szabályos petezsák,benne embrió csomó és szikhólyag látható!CLR:5mm ,intact szívműködés!

Voltam a védőnőnél is!
A Doki 6 hetesnek mondta a méretek alapján,a védőnő szerint csütörtökön töltöm a 8-at.(mensi szerint).Mindegy is mennyi.
És a mérlegelés alapján 64,9 kg vagyok.Dominál 56-al keztem és 73-al mentem szülni.
És Ti?
Üdv az újaknak!
Öröm a sok kismama!

hadedit82
 
 


Sziasztok Mamitársak!
Kata, köszönöm az érdeklődést, igen, tegnap voltam dokinál : )
Minden rendben van, 6hetesnek mért, 5mm-es babával, Végülis ma vagyok 6+6 a házi számítások szerint, ő meg azt mondja, amit már biztos betöltöttem. Volt szívhangocska is, de ő azt mondja, hogy épp az észlelési határ tájékán vagyunk, úgyhogy épp jó volt, hoyg már tudtuk "észlelni" : )
Én irdatlanul rosszul vagyok szinte egész nap! Reggel menetrendszerint hányok...kelés után, és semmi nem segít...mint az első babámnál, pont....Már annyit kitapasztaltam, hogy ha megiszok gyorsan egy pohár vizet, akkor fel tudom gyorsítani a folyamatot... Nekem úgy jön, hoyg előbb nagywc-znem kell és rögtön utána a hányás....bocs az undi részletekért....szóval ilyenkor azt sem tudom melyik végemet tartsam oda. :roll:
Igyekszem kb. 1 órával hamarabb kelni, mint Benedekem, mert így legalább túlvagyok mire ő kel....és nem ijesztem meg.. Dehát ilyenkor pont többet kellene aludni, mint kevesebbet, na mindegy...

Az első terhességemnél minden délelőtt tömítettem szénhidrátokkal, így tudtam úrrá lenni a hányingeren. Ennek meg is lett az eredménye: +23 kg!!!! MOst próbálok vigyázni, mert abból a 23-ból még 3-4 maradt is rajtam.. :(
A legjobb lúgosító gyomorégés, gyomorsav ellen az alma és a banán, na én ezekből fogyasztok most..
cigabiga
 
 


Edit, gratulálok!!
Látod, nekem is 5mm-t és 6 hetet mondtak : )))
Ma reggel én 65, 2 voltam :wink: de a gáz az, hoyg én mindehhez csak 165 cm vagyok :oops:
cigabiga
 
 


hadedit, örülök a szívhangnak :)

cigabiga, gratula Neked is :)

cicóka, üdv köztünk :)

Én 63 kg vagyok, és 172 cm. Zsófinál 67 kg-val kezdtem a terhességet és 76-tal mentem szülni, Fruzsival 62-ről kezdtem a terhességet és 72 kg-val mentem szülni.

Na meglátjuk, most mi lesz :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jajj lányok de örülök a pici szívhangoknak!!! Gratulálok! :D :D

6 hetesnek jó az 5mm.

Kép
bei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: