Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szia Niki! :) Ne aggódj az oltás miatt, egyetértek Pannival: olyan picuri volt még a baba, hogy ha megmaradt akkor már nem lesz baj :) A csaszin se parázz, ha jönni akar, akkor jönni fog! :) Nekem Emmával a 7. héttől 2 hétig olyan görcseim voltak, hogy szó szerint nem tudtam felkelni az ágyból, a nagymamám járt ki hozzánk hétköznap, hogy segítsen :roll: :oops: Így utólag olyan volt mint a vajúdás, mégse lett semmi baj :wink:

H1N1 oltás: mi sem. Senki a családban. Az okokat már leírtátok :)

Meme, jó ötlet a táblázat, de én is várnék még vele...

Neveket illetően nálunk még nincs megegyezés, de van még időnk :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jó reggelt!Vagy inkább hajnalt!
Ha mindenki ugy gondolja, hogy később, akkor karácsonyi ajándéknak megkapjátok a táblázatot!:) Addigra legtöbbünk betölti a 12. hetet. Mindenki nyugodtt szívvel keresheti meg magát a táblázatban! Mit szóltok? Ha valaki előbb szeretné elküldeni az adatokat, jöhet, de akkor majd csak decemberben készítem el! Jó?

Pannyi
mi még nem tudom hogy hogy fogjuk becézni, de sztem sehogy. Nekem úgy tetszik hogy kristóf, ugyhogysztem nem lesz becézve:)

Van valami olyan dolog, olvastam róla, hogy ha akkor van szex, még mielőtt megérne a pete(egyy-két nappal előtte), akkor asszem kislány lesz, mert ők tovább élnek, viszont lassabbak. Ha viszont akkor van szex amikor peteérés van, vagy utána 1-2 nappal, akkor fiú, meert ők gyorsabbak, viszont rovidebb ideig élnek. Azt hiszem így volt. De megpróbálom megkeresni, és bemásolni.:) Persze csak ha érdekel titeket:)

Most megyek, készülődök, mert ma kezdődik a hatósági tanfolyam 8-kor. Jók legyetek, írjatok sokat!
Pussza csajok!
Vigyázzatok magatokra, és a babyre:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hmeme
megelőztél koránkelő :lol: :lol: szerintem tökéletes a decemberi táblicsku!
én kislányra vágyok a fiam után,a férjem még egy fiúra :wink: nevet még nem néztünk,majd ha lesz szivverés ráfekszünk az ügyre!

Kutyafüle
szerintem se aggódj,annyira pici volt még,bizti nem lesz semmi :wink: csaszival kapcsolatban nem tudok okosat mondani,nem tudom mennyi időnek kell eltelnie 2 között,de majd a dokid megnyugtat :wink:

Barbuss
és mitől voltak a görcseid??kemény lehetett :oops: :oops: szép név az Emma nagyon :wink:

oltás:mi sem adatjuk be senkinek a családban.

lányok ki megy elöször a héten uh-ra??kiért kell szoritani?olyan jó hogy beindulnak már a dolgok :wink:

nekem reggelente nagyon fáj a derekem,délutánra meg a puffadás,ennyi a tünetem,ja meg a cici érzékenység :wink:

bibar
 
 

 
 

Jó reggelt!
Na úgy fest holnap vagy szerdán tudok menni a dokihoz. Addig marad az aggodalom. Anya nagyon félt engem, hogy nehogy valami bajom legyen, hogy így hamarbaba, meg a babát, hogy nehogy valami fejlődési rendellenessége legyen pont emiatt. :cry: :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Meme!

Ez a Czeizel féle módszer amit nagy vonalakban leírtál...én nagyon jól ismerem(gondolhatod hogy 4.babánál a 3 fiú után már minden érdekel :wink:)és mi most ezt alkamaztuk..de ez sem 100%...úgyhogy kivi leszek.Még talán annyit tennék hozzá hogy a pé előtt 4-5 napig minden nap kell akciózni mert a fiú katonák így legyengülnek és kevesen leszenk..a lányok strapabírók és ők bírják...mi most is a pozi lh tesz napjáig 5 napig minden nap akcióztunk,aztán utoljára a pozi lh napján...a pozi lh napjától számított 12-36 óra múlva van a tüszőrepedés...így van esélye az erős lány kiskatonáknak...de van olyan is hogy előbb van a pé és mégis a fiúk érnek be elsőnek :wink: ..ezért nem 100% a módszer.

Sztem a tábla karira jó ötlet,akkor már mindeni megnyugszik.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék halkan. Így először is sok-sok jót kívánok minden júliusi Babavárónak!

Én múlthét hétfőn teszteltem, kedden voltam dokinál és kb 4 hetes lehettem, akkor a doki szerint. 6 mm-es petezsákot látott. Van egy kislányom, aki januárban lesz 3 éves, így vele vagyok itthon gyesen. (ez köszönhető a remek óvodai és bölcsödei helyzetnek, ugyanis hely az nincs, leghamarabb jövő szeptemberben fogják felvenni oviba, mert be kell tölteni a 3. életévét és csak utána lehet jelentkezni, kerületi szinten pedig kiadták, hogy csak szept-től kezdhetnek a gyerkőcök) Császárral született a lánykám 2007-ben. Kutyafülének csak azt tudom mondani, hogy el fog telni egy év a két gyerkőc között, így nem lesz gond a csaszi miatt. Figyelni fogják úgyis az előző heget. Egyébként "kicsit ismerlek", mert a 2009.májusi topicban van/volt a barátnőm, aki miatt zugolvasó voltam és úgy szurkoltam Neked is, hogy megszülessen Rikid. Ha jól emlékszem a 40. hetet betöltötted már.
Többieket itt ebben a topicban még nem nagyon tudtam megjegyezni, hiába olvastam vissza, de remélem, majd idővel megismerjük egymást.
A negatív gondolatokat pedig együtt űzzük el (nálam is támad olykor), de olyankor próbáljuk egymást nyugatni, segíteni, sokkal könnyebb. Nálam pl. tegnap jött, átolvastalak titeket és el is illant. Tehát hatásos a pocak parti :lol: :lol:

Szép napot Nektek!
Andi (Manorka)
manorka
 
 


Szia Andi! Gratulálok!!!DE jó, már láttatok Ti is valamit.
Igen, jól emlékszel, Rikit picit túlhordtam. :) Ja és köszönöm a bíztatást!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


szia Manorka
üdv a csapatban :wink: :wink: hát igen,az ovodai elhelyezés elég gáz,nekem mázlim van,ovónő vagyok :lol: :lol: igy az én manómat bármikor be tudom nyomni,legalább ennyi előnyöm legyen,ha már a fizu....már látott petezsákot a dokid?de szuper :wink: jó ez a pocakparti,tényleg negativság űző :wink:

Panny
na kiváncsi vagyok hogy sikerült a módszer :wink: 3 fiú,atyaég,volt egy ovisom anyukája,ők is addig gyártották amig lány nem jött,aztán 5.re érkezett meg :lol: :lol:

Kutyafüle
kitartás,akkor te mész leghamarabb uh-ra :wink: irj majd mi volt!!

bibar
 
 


Manorka
Üdv közöttünk! Gratula neked a már meglévő és az útban lévő gyerkőchöz!:)

Bibar
Én szerdán megyek fél 4-re( remélem odaérek) dokihoz,de ha kutyafüle holnap megy, akkor ő az első a drukk sorban:)
Tegnap nekem is volt cici érzékenységem, de mára már megint csak a bimbóm érzékeny.

panny
Nem tudtam, hogy ez az, de akkor nem mondtam okosat:) De akkor ha mi a pozitív lh teszt napján voltunk együtt?Akkor most nekünk mi az esélyes?:) Én már belekavarodtam, hogy mikor hogyan, milyen nemű lesz. Segítesz?

Ma reggel teljes nyugalom tört rám a babával kapcsolatban:) Felkeltem pisiltem egy tesztet, és olyan sötét lett, mint még egyik sem! (pedig csináltam már12-t :oops: ) Ugyhogy ha baj lenne, véleményem szerint a hcg sem termelődne nagyobb mennyiségben, hanem szépen lassan elapadna. De mivel ez már olyan erős, mint a controll csík, akkor biztos szépen növöget a baba a pocakban. :) Tiszta hülye vagyok?? :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Már akartam kérdezni, hogy ki merre lakik? Ha akarja valaki a város/falu nevét, akkor legalább, hogy melyik megye:)
Én Pécsett lakom:)Van még valaki Pécsről?:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Köszönöm a kedves szavakat!

Még csak petezsákot láttunk, de osztom a véleményt, hogy jobb úgy menni UH-ra, hogy már látni a pici lüktető szívecskét. Addig meg megy a körömrágás... Szóval van benne jó is, meg nem is a korai UH-ban. Nálam azért volt fontos mihamarabb elmenni, mert volt már egy terhességem, ami 24 hetesen kinyílt méhszáj miatt vége lett (igaz, az ügyeletes dokit is okolom, de nem szeretnék ebbe most belemenni, inkább örüljünk a jó dolgoknak). Lánykámnál pedig barnáztam és vele is veszélyeztetve voltam, illetve most is az vagyok elővigyázatosságból. Utrogestant kapok.
A mensesem pedig annyira összevissza volt, hogy ezért nem is számolunk az első nappal... tehát ezek miatt van az én aggódásom. Na, de a pocak parti engem megnyugtat. Ezért is örülök Nektek!

Bibar de jó lehet, hogy óvónő vagy. Igazából az ember akkor jön rá, milyen jó dolog is ez, mikor megszületik a csemetéje. Persze biztos vannak kemény napok és nagy felelősség, ezt nem vitatom.
Most látom, Olivér jan.14.-én született, Nóri lányom jan.13.-án :) Majdnem pont 1 év van közöttük.

Niki megy leghamarabb UH-ra? Jujj, de jó, gyere majd referálni!

Utána ki következik?

Én majd csütörtökön fogok menni újra.

Andi
manorka
 
 


Andi
szegény akkor volt rossz tapasztalatod sajna :cry: :cry: én is csütörtökön megyek uh-ra :wink: imádok egyébként ovónőnek lenni,szeretem a gyerekeket,szóval 17 éve azt szeretem amit csinálok :wink:

Hmeme
én fóti vagyok :wink: már 2 éve,azelött pesti voltam!nem vagy hülye,én is csinálnék még ezer tesztet,csak az uram lebeszélt :wink: :wink: de tuti hogy ott van ha ennyire erősödik a csik :wink: :wink:

többiek hol lustiznak? :wink: :wink:

bibar
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk :wink:

Andi! Üdv köztük :) Mikor mész vissza dokihoz?

Tényleg Panny, 4 gyerkőcöt terveztek, vagy lesz még tovább? :wink:

Én Dunakeszin lakom (4 éve).

Holnap megyek dokihoz, már nagyon várom! :) Pont holnap lesz a házassági évfordulónk, szép ajándék lenne egy dobogó szívecske :)

Na, vissza a munkába, aztán spurizok Emmáért :)

Szép estét Mindenkinek!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Ja igen: Bibar, nem tudni hogy mitől voltak a görcsök :roll: Vagyis volt sok tipp pl. méhszalagok nyúlása, de az önmagában nem hiszem hogy ilyen görcsöket okoz... :roll: A lényeg hogy nem lett gond :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Üdv.Andi!!

Pocak-party...ez nagyon jó :wink: :wink: :wink:

Meme!

H ti is csak az pozi lh napján voltatok együtt utoljára akkor talán azt mondanám h esélyesebb a kislány....de majd meglátjuk :wink:

Barbi!

Nem,több babát nem tervezünk.Elég lesz a 4 :wink:
Anno az eskünönkön(8 éve) azt beszéltük h 4 gyerekünk lesz....persze akkor még nem vettük ezt olyan komolyan....és láss csodát bejött :wink: :wink:

Mi Gödöllőn lakunk(én tőzsgyökeres gödöllői vok)de az új házunkba 5 éve lakunk....közel vok Fóthoz meg Dunakeszihez is viszonylag :wink:

Én is scináltam vagy 8 tesztet :oops: nekem se engedi már az uram :wink: h töbebt csináljak..de lehet h sutyiba veszek még 1-et :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Barbuss
nagyon drukkolok holnapra :wink: lesz ajándék meglátod :wink: holnap hányadik hét melyik napján leszel??

Panny
hú mi hárman tényleg egy kupacon lakunk,azt hiszem lesz majd minitali :lol: :lol:

bibar
 
 


Barbuss
Holnap mennek a drukkok! aztán gyere a hírrel, hogy mi volt??:)

Muszáj kicsit pihiznem, mert belehülyülök ebbe a sok sz@rba, amit tanulok. :?

Mosogatni kéne, mert apa főzött magának délután, aztán szalad a konyha...De annyi lecke van mint a dög! És még 4 nap fejtágítás....Persze egész nap majd elaludtam. Most is olyan vagyok, mint akit fejbevágtak. Vagy a terhesség, vagy az idő teszi, de legszívesebben egész nap aludnék.:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbuss, mennek akkor holnap nagyon a drukkok!!!!
Én még nem tudom mikor tud fogadni, holnap délelőtt derül ki.Szerintem csak szerda este, de én jobban örülnék a holnapnak persze.
Meme, mit tanulsz?Én is tanulok az államvizsgára.Úúúúútááááááloooom!!! De muszáj, már csak az utolsó lépés választ el a hőn áhított diplomától.
Mit akartam még?Nem tom, megyek etetni,a fiam reklamál. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki
Biztosításközvetítő hatósági tanfolyaymot kezdtem ma. Szerencsére csak 5 nap, de a mai is sok volt... Fúúúúúúúj!! Mikor lesz az államvizsga? Mikor kell drukkolni??:)

Jó étvágyat Rikinek!:)

Na tényleg elvonulok, mert sosem leszek kész ezzel a sz@rral..:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


December 14-18 között.De 200 oldal tömény szörnyűség.Sosem fogom megtanulni ezt. :cry:
:arrow: megyek is tanulok, meg beteszek egy mosást.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok, akiket még ma nem üdvözöltem.

Még bekukkantottam az esti fürdetés előtt gyorsan, kell egy kis pihi.

Ha már a fórumhoz csatlakoztam, akkor szeretnék az egy kupacban lakók közé is csatlakozni :D Káposztásmegyeren lakom, Dunakeszi szélénél, így se Dunakeszi, se Fót, se Gödöllő nincs messze. Még a végén kiderül, hogy ugyanoda járunk vásárolni mindannyian :lol: A gólyáknak pedig biztosan errefelé volt dolguk, aztán küldtük Pécsre innen és még hová is? :D

Akik mennek UH-ra azoknak megy a drukk, akik pedig tanulnak, azoknak kitartás.

Jó éjt!
Andi
manorka
 
 


Kész vagyok mára a tanulással!!! Illetve abbahagytam!
Megyek elmosogatok!

Jó éjt Nektek!
Holnap mennek a drukkok!!!:)
Kíváncsian várom a fejleményeket!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Holnapra mennek a drukk az UH-kra!! :wink:

Tényleg egy kupacon vagyunk...minitaliban majd benne vok :wink:

Én már lefektettem a srácokat..pici alszik,a nagyok meg mézik a mesét és szunya(esti mese szóban már megvolt :wink: )

Apa épp most jön meg a fogorvostól.

Ja és ma Márkért is mennem kellett délben a suliba mert a tanítónéni hívott h nagyon fáj a foga :( ..és pont az amit 2 hete betömött a dokinő..most megint kifúrta és hagyni kell szellőzni. Ez még csak tejfog hál'istennek.Amúgy nem rosszak egyátalán a fogai,ez az egy rossz volt...de ezen se látszott semmi.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Manorka
ez hihetetlen,tényleg egymás mellett vagyunk :lol: :lol:

Hmeme
jó tanulást,már ha lehet ilyet mondani :wink: :wink: kitartás

Panny
jaj ezek a fogak,annyira utálom a fog gondokat :oops: :oops: én manóm is most aludt el,azt hiszem hamar követem mert olyan álmos vagyok :wink:

Niki
hááát neked is jó tanulást,jajj de rég volt amikor én tanultam :oops: :oops: de ha visszamegyek melózni ugyis elküldenek tanfolyamra,hogy frissitsek :oops: :oops:

na jó éjt kismamik :wink: :wink:

bibar
 
 


Sziasztok!

Meme: én nem vagyok kivánós, bár néha rám jön, hogy húslevest akarok, úh ma csináltam is egy jó nagy adagot :) Én most kisfiút szeretnék, aztán majd még 2 kislányt :D Mondjuk tudom, nem kivánságműsor :) Karácsonyi tábla ötlet tetszik :) Én péceli vagyok.

Oltás: én sem oltatok, az első 12 hétben semmiképp, de utána se tervezem.

Niki: ha nem lázasodsz be, nem hiszem, hogy gond lesz.

Manorka: üdv a csapatban!

Babruss: drukk holnapra az UHra!

Akik tanulnak azoknak minden elismerésem és kitartás!

Mi meg vagyunk, remélem bébike is, már csak 8 nap az UHig, elkezdtem visszaszámolni!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Jó reggelt!!!
Barbuss megy a drukk, gyere a jó hírekkel és esetleg képpel!!!!++++++
Képzeljétek, tegnap beszélt anya az infektológusával, akihez jár, ő egyébként a megyében a legelismertebb szakember, és azt mondta, ha a kismama az első vagy a harmadik trimeszterben kap oltást, az nem gáz, a másodikban nem ajánlja. A médiában meg nem ezt hallani. :roll: Most legyen az ember okos. De én bízom a főorvosnőben, mert anyát úgy tűnik szépen meggyógyította.
Szép napot mindenkinek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Barbuss
nagyon drukkolok!!!! :wink: gyere majd a hirekkel :wink:

Fókamoka
Manómokust hogy hivják??? :wink: :wink: még 8 nap?jaj én ezt a 2-őt alig birom kivárni :oops: de nekem biztos még csak petezsák lesz,aztán majd várhatom a következő uh-át :wink:

bibar
 
 


Jó reggelt!

Köszi a drukkokat :) Csak esti időpontom van, úgyhogy későn jövök, de remélem annál jobb hírekkel :wink:

De jó, hogy ennyire egy kupacban vagyunk! :P

Niki, akkor nyugodj meg! Sokkal többet ártasz az idegeskedéssel, az oltást meg már nem tudod visszacsinálni! Minden rendben lesz! :)

Kitartást a tanulóknak - huhh de nem lennék most a helyetekben :oops:

Ja és hess a fogfájásnak :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jajj, most bőgtem egy jót.:( Én nagyon bírom a nőgógyászomat, de képtelenség hozzá eljutni.:( Se ma, se holnap nem tud fogadni, legfeljebb majd a jövőhéten. Kész vagyok.Addig meg idegeskedjek, hogy minden rendben van-e odabent. Most azon gondolkozom, hogy legalább így elsőre elmegyek egy másik dokihoz, hátha tud segíteni. MErt én megkattanok jövő hétig. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Niki nyugodj meg. Ne idegeskedj! Most ez a legfontosabb. Ha nagyon ragaszkodsz a dokidhoz és bízol benne, akkor próbáld kivárni az időpontot. Tudom, nagyon nehéz, de 1 hét hamar el fog telni. Ott a gyönyörű Riki baba, próbáld a gondolataid felé terelni. Ha viszont nagyon nem hagy nyugodni és mihamarabb el szeretnél menni másik dokihoz, akkor keress egyet, akit barátnőd vagy olyan ajánl, aki közel áll hozzád.
Riki babáról mesélj nekünk, hogy van, mekkora, miket tud már? És milyen az étvágya?

Ne idegeskedj, jó? Ha tudsz, aludj délutánonként Rikivel.

Andi
manorka
 
 


Sziasztok, bocs hogy így bepofátlankodok, de vannak eladó babaruháim, ha érdekelnek:


már kinőttük az 50-es méretet és lassan az 56-os méret is kicsi lesz. Nem tervezünk újabb babát - egyenlőre-, így el szeretném adni a babaruhákat.Sok olyan ruha van, ami nem is volt még rajtunk és sok ruhát pedig Londonból veszek, mert a sógornőm ott lakik és ő veszi meg nekem és küldi haza - pl: nagyon édes rugik és pulcsik, amit itthon nem igazán lehet kapni.

Szóval ha valakit érdekel szóljon és szépen nőjük majd ki a következő méretet is... Wink

Ja és ikreim vannak, tehát bőven van ruha - két apróságról :wink:

t-pk
 
 


Na,sikerült másik dokit kerítenem, aki holnap este tud fogadni.Jupiii!!!!
Bocsánat az idegeskedésért.Annyira bekattant, hogy mit éreztem Rikivel, mikor 6+3 naposan nézték uh-val, 3 főorvos állt körül, és mind csóválta a fejét, hogy ennyi idősen nem így kellene neki kinézni. És a doki felkészített a legrosszabbra. De azért adta ezt a sárgatest hormont. És az az egy hét, amíg tehetetlenül feküdtem itthon és imádkoztam, hogy velünk maradjon. Aztán az imáim meghallgatásra találtak, és velünk maradt. Ezért kell tudnom, hogy minden rendben van-e odabent, akkora-e,amekkorának lennie kell. :oops:
De egy hét múlva hála a hormonnak már dobogott az a szivecske.
Riki még csak forog és kúszik. Illetve épp most kukázott.Odakúszott,és mire beértem már ette is a számlát. A szájpadlásáról szedtem le egy nagyobb darabot. Eszik már almát, barackot, meggyet, sütőtököt, répát, krumplit. Meg még egy picit tud szopizni is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!

Amúgy elkezdhetted volna simán az Utrot magadtól is...kárt nem okozol,legalább megnyugszol.Nem maradt Riki idejéből?
Én a pozi teszt óta használom reggel-este egy darabot.Dokihoz meg csak 23.-án megyek.Énmindengyik terhességemnáél használtam az utrot.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Örülök Niki, hogy megnyugodtál és hogy sikerült bejelentkezned máshová. Ne aggódj, minden rendben lesz! Addig is csak jó dolgokra gondolj!!
Riki jó nagy fiú már. Kis számlavadász :) Gesztenyét próbáltad már adni neki? És az nagyon jó dolog, hogy még tudsz adni neki tejcit. Szerencsés vagy!

Na, akkor semmi stressz holnapig! És mindenképpen gyere elmondani mi volt. Biztosan már látsz dobogó szívecskét is!

Barbussnak is megy a drukk és gyere Te is, ha tudsz este.

Andi
manorka
 
 


Sziasztok!

Nagyon várom a mai dokisokat, hogy miket mondtak!
Holnap akkor dömping lesz:) Én is holnap megyek:) Nagyon várom már! holnap töltöm a 6. hetet. Elvileg kéne dobogjon a szivecskéje? Vagy még nem gáz ha nem dobog még?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme!

Attól függ milyen a gép.Ha szuper a gép és a méhedben is úgy tapadt meg a pici akkor simán lehet majd látni a szívhangot is..de ha kicsit elbújik és netán a gép se egy csúcsmodell akkor lehet h csak petezsák lesz...de nehogy megijedj akkor!!!

Magándokihoz mész?Akkor gondolom nem egy lestrapált SZTK-s gépe van :wink:

De jó nektek..itt már mindenki a héten fogja tudni h minden ok?!Én meg még várhatok majdnem 2 hetet...dehát én akartam így :wink:

Asszem talán Fókamóka se megy a héten még,ugye?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni és nem utrot kaptam, hanem duphastont. Az vele a bibi, hogy egyrészt akkor sem ajánlott szedni, ha a terhesség rendben van, másfelől,akkor nem szoptathatok, ha szedem.És hát ha nem muszáj, azt a napi 100g-ot igyekszem még megőrizni.Már csak az immunvédelem miatt is. Hű túlzottan megnyugodtam.Akkorát aludtam.Hűű.Mennem kell tanulni. Várom majd nagyon Barbusst.
Meme, ahogy Panni is írta nem biztos, hogy fogod már látni, szóval ne ijedj meg.Ha szép feszes nagy petezsák van, vagy sejthető magzati árnyék, vagy a sejthető szikhólyag, az mind nagyon jó.Persze elhiszem, hogy szeretnél szívhangot,az a tuti. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi csajok a nyugtatást!

Sztem nagyon elbújt helyen tapadt meg, mert múlt héten is végig nyomta a hasam a doki, hogy lássa.
Panny
magándoki, de nem tudom, hogy a gép mennyire szupi, mert még képet sem tud nyomtatni:) Úgyhogy sztem nem egy mai csirke:) De a doki ügyi, ugyhog biztos meglátja, amit meg kell!:) Imádom! Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a pacákra...annyi nőgyogyónál voltam már, de egyik bunkóbb volt, mint a másik. Nem beszélve arról, hogy a szakmai tudásul meg egy nagy 0 volt! De ez a doki....:) Sacc 3 éve nem volt peteérésem, ő 2 hónap alatt rendbevágott, ugy hogy itt lapul a babó a pocakban:)
Na nem ömlengek:)

Aki szült már!! Azoktól kérezem, hogy kértetek e fájdalom csillapítást? Én nagyon félek a gerincbe szuritól. Sógornőmnek elcseszték. Nem oda adták, ahová kellett volna, és lebénult. Még az volt a szerencse, hogy csak a próba adagot kapta, így "csak" átmenetileg másfél napra deréktól lefelé...Szóval én lehet inkább üvöltök, de nem akarok lebénulni.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Lehet hogy utánzom Nikit, és én is lepihenek kicsit:) Ma nem tanulok, ugy döntöttem. Annyira izgatott vagyok a holnapi nap miatt, hogy ugysem fogna az agyam. Meg még valahogy ki kell sírnia apának, hogy ott lehessen UH-on holnap. Úgyhogy emiatt is aggódom kicsit, hogy elengedik e a munkahelyéről. Mindenképp szeretném hogy ott legyen velem. Ha minden rendben, akkor azért, hogy ő is lássa, hogy mit hozott össze:) , ha meg baj van, akkor egyedül nem bírom végig csinálni. De az utóbbiba bele sem gondolok!

Akkor én most kicsit pihi, aztán jövök!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, nekem nem nagyon volt választásom, én ugyanis császárral szültem,és ugye akkor gerincbe érzéstelenítenek. Rengeteg rémtörténetet hallottam róla, és féltem is tőle nagyon, és tartok tőle most is, de én bízok azért abban, hogy nem cseszik el most sem. Mert most is tutira császár lesz.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Meme!

Én épp ezért iszonyúan féltem a gerincszuritól smit te is írtál a sógornődről :shock: Amikor én szültem az elsőt akkor is volt a MÁV-ban egy csaj aki lebénilt.

Na szóval én egyik szülésemnél sem kértem semmilyen fájdalomcsillapítást.Direkt mondtam apának meg a szülésznőmnek hogy ha netán abban az állpotban kérnék akkor se adjanak..hát kértem is :wink: de ki voltak okosítva.Nem akartam a babát a fájdalomcsillapítóval kábítani,mérgezni..mert hiába így-vagy úgy de átjut a babába..vagy a lepényen vagy az anytejjel....és nem vettem volna a lelkemre h így kezdje kicsiny életét :shock: ..persze van aki erről teljesen másképp vélekedik,megértem őket is...van akinek nagyobb a fájdalomküszöbe-van akinek nem...van aki élményként éli meg a szülést-van aki borzalomként...mások vagyunk és senkit nem ítélek el ha másképp gondol bármit.

Niki!

Na látod az igaz h szoptatás alatt nem ajánlott az utro sem.Amúgy az utro erősebb mint a Duphaston.És igazad van mert hagy szopizzon a kicsikéd amíg van.Egyébként a te dokid erről h vélekedik?Ez is egy olyan téma ami megossze a nőgyógyász társadalamt..van aki egyenesen ellenzi h terhesség alatt szopotatni,van aki meg simán pártolja.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hmeme
én is császáros voltam,de nem féltem a szuritól,csak jót halottam róla nem volt a környezetemben rossz tapasztalat.ha rendesen szülnék akkor is kérnék :wink:

Niki
örülök hogy megnyugodtál egy kicsit,biztos minden rendben lesz az uh-án :wink:

Panny
kitartás,te már többet látsz majd mint mi :wink:

jaj én egyfolytában lesem magam,ha nincs tünetem tiszta hülye vagyok.....olyan nehéz a várakozás.
valakinek új tünete jelentkezett már??nekem semmi ,csak a gyomorsav ami jelen van,na meg az esi puffadás,istenem de szeretnék egy szupi hányást :lol: :lol:

bibar
 
 



Bibar :lol: :lol: :lol:
Nekem semmi tünet. A mellbimbóm érzékeny, meg fáj a derekam, néha a hasam, meg puffadok.Ennyi.Semmi hányinger, de még pisilni se kell gyakrabban. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a fórumokat, de úgy néz ki, hogy most már írhatok is. Tesztekből és vérvételből tudtuk, hogy babánk lesz, és a múlt héten voltunk UH-on is. Még csak a petezsák volt látható, de mi már annak is nagyon örültünk. Ez lesz az első baba...
A következő UH-ra dec. 3-ra hívott a doki.
A várható időpont: 2010. 07. 09.
Úgy vettem észre, hogy a többség nem az első babáját várja, így lehet, hogy majd lesz 1-2 butusnak tűnő kérdésem...
Mi még csak most tanulunk! :)
Szép időszakot mindenkinek!

Üdv: Anita
aita
 
 


Hmeme
Én is csaszis voltam, így kaptam érzéstelenítést. De 8 órás vajúdás után már azt gondoltam, megváltás lesz. Viszont semmit sem hatott. Lehet immunis vagyok rá, mert egyszer mandula műtétnél sem hatott az érzéstelenítő, így ez már a második volt. Visszatérve a szülésre, a vége az lett, hogy elaltattak és úgy császároztak. Mikor pedig felébredtem, se gyengeségem, se fejfájásom, se semmi nem volt. De akik még kaptak érzéstelenítőt az ismerőseim közül, azoknak sem volt semmi probléma.
Drukk neked holnapra!

Bibar
Engem is a tünetek vizslatása tud kiakasztani, időnként bepánikolok, ha semmi újat nem tapasztalok. Pedig mellérzékenyés van, sőt mintha lufikat cipelnék. Émelygés is kezdődik, bár az a frankó hányinger még várat magára. Sokat pisilek, bár sokat is iszom. A hőm 37 körül van, ezt is képes vagyok többször mérni. Hangulatingadozásom pedig már nevetséges. Egyik pillanatban semmi bajom, utána meg jön a rossz kedv, a "hagyj most békén és ne szólj hozzám" műsor.
De valahol ez a természetes, szeretnénk, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. És így is lesz Lányok, meglátjátok!!!
A tünetekre visszatérve pedig ez csak a kezdet. Innentől indul az Anyai aggódás és a féltés, ami teljesen természetes, vagyis, hogy minden rendben legyen a terhesség elején, a közepén, a végén, a szüléskor, az újszülött korban, csecsemőnek, bölcsisnek, ovisnak, iskolásnak és sorolhatnám. De tényleg így van. :lol:
manorka
 
 


Anita
üdv a csapatban :wink: de jó akkor már láttál petezsákot :wink: hol tartassz,hányadik hét hányadik nap??én már ugy várom hogy csinálhassak vonalzót :oops: :oops: ja most látom hogy juli 9,én 10.-e,akkor te 5+1 napon vagy :cry: kérdezz majd nyugodtan,hidd el nem lesz butusnak tünő,én is kérdeztem annó :wink:

Manorka
na tele vagy tünettel :lol: :lol: hát igen,de ha már megvan a manó legalább látod mi ujság vele,igy meg csak találgatsz mi van a pocakban :wink: örökös aggódás de isteni :lol: :lol:

Niki
pisilni nekem is csak akkor kell gyakrabban ha vizet iszom :lol: :lol:

Barbuss
jaj már nagyon várom a jó hireket :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok!

Na én már tűkön ülök :oops: fél óra múlva indulunk :D

Anita, szia! Üdv köztünk :)

Nekem is van émelygés, de se "frankó hányinger" se "szupi hányás" :lol: Bár ami késik, nem múlik attól tartok... :?
Nekem nem a bimbóm érzékeny, hanem olyan mintha köveket cipelnék és nagyon érzékeny akárhol hozzáérek :roll: A puffadás állandó, hangulat ingadozás szintén :? És majdnem minden nap elsírom magam valamin :oops:
Ma egész nap éhes voltam, de semmit se kívántam igazán... Végül "megmentett" a férjem egy kis pizzával :lol:

Niki! Megértem az aggodalmad. A vetélés után nekem az első gondolatom volt a pozi teszt után, hogy rohanok a dokihoz (nekem is kellett mind2x hormon pótlás), aztán lenyugtattam magam és úgy döntöttem, hogy kihúzom a 6. hét végéig :wink: Ma vagyok kereken 6 hetes! :) Szuper hogy sikerült holnapra időpontot szerezned! :)

Fájdalomcsillapítás: én nem kértem, pont azok miatt, amiket Panny leírt. Bár nekem extra gyors szülésem volt, szóval egy szavam se lehet :oops: Még infúziót se volt idő bekötni :wink:

Na, megyek, nemsokára indulunk! :P

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Jó "reggelt":) Felébredtem!
Azt hiszem a terhességi tünetnek tudhatom be, hogy szívem szerint átaludnám a napot!:) Pisi ügyben : Napi sacc 1-1,5 liter vizet iszom, és max másfél órát bírok pisilés nélkül. És a gatya kezd szorítani. Mondjuk lehet csak a puffadás miatt. Bár nem érzem, hogy gázos lennék. Na majd holnap kiderül:)

Barbuss
Nagyon irigyellek ám!:) Már lassan biztos ott vagytok! Drukkolok nagyon! Siess a hírekkel!:)

Köszi a véleményeket, tapasztalatokat az érzéstelenítéssel kapcsolatban. Most úgy gondolom, hogy ha egy 11 hetes vetélést túléltem, egyelőre nme tudok nagyobb fájdalmat elképzelni.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Anita!!!! Neked is boldog babavárást!!!! De jó, én úgy örülnék egy petezsáknak!!!!! Nekem második babám lesz, de még így is millió kérdés van bennem. Szóval ezt nem lehet kitanulni.
Barbuss, siess utána hozzánk!!!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: