Új privát üzeneted érkezett!

Edit, de örülök Neked is!!! Szépen gyűlik a csapat, tök jó :lol: :lol:

Afra, a hangulatingadozás rám is jellemző. Vasárnap pl bevonultam a hálóba bőgni, etetés közben, mert apja meg a fia csak röhögött, de úgy, hogy nem lehetett Marcit megetetni. a normális reakció az lenne nálam ilyenkor, hogy röhögök én is, de most bőgtem :? Persze, írogathatom, hogy mi történik Hédivel meg velem :lol: Meg akik még velünk egyszerre várják a babát. :lol: :lol:

Vivi, de jó lenne ilyen gyors szülés... Az esély megvan rá, mert én is mentőben születtem. De Marcival sem volt hosszú, fél 10-kor burokrepesztés, fél 2-kor meg a kezemben volt már

Na átnézem még egyszer a listát. Hédi, tuti, hogy bele akarod rakni a következő vizsgálat dátumát? Csak mert valószínű egyre csak gyűlünk majd, és naponta csinálhatod majd újra... Nekem mindegy, szívesen megadom, csak lehet, hogy sok lesz vele a meló így. Muszáj priviben? Nem jó így? A tábla úgyis publikus lesz, nem?

A rendes nevem: Brigi
Kor: 34 év (75.07.08. )
Lakhely: Bp
Baba neve: Jázmin/Csongor
Következő vizsgálat: 05.14
tesó: Marcell (08.06.02)
pozitív teszt: 09.05.02

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ja igen, a kórház: István kórház

Azt nem írjuk bele, hogy van-e kívánság a nemet illetően? Mert én kislányt szeretnék...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi - igazad van a vizsgálatot illetően, de akkor mindenki jelezze majd piros betűkkel, hogy hahó, holnap vagy akármikor megyünk UH-ra vagy akárhova :D okés? ;) csak h tudjunk drukkolni :) és akkor ennek helyére (meg hát persze, amúgy is) betehetjük, h kinek mi a kívánsága :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Heydie!
Kép

Brigi, Vivi, Editke!
Kép

Afra!
Én is letört és álmos vagyok, de nyugi, mert ott van és jól van a Kép

Tegnap 1/4 4-kor keltünk és 23 órakor kerültem ágyba. Ma délelőtt meg pajzsmirigy vérvételen voltam. Ebéd után nagyot aludtam, de még mindig nyomi vagyok.
Holnap jövök! 8)

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Na csajok, délután látom punnyadás volt...én is pihengettem meg tanulgattam. Kezdem érezni magamon a fáradékonyságot, ami korábban meg sem kottyant, az most leszívta az agyamat. Ez mondjuk nekem így vizsgaidőszakban nem túl jó... :? na mindegy.

Nonó, örülök h jelentkeztél, köszönöm a gratulát :) biztos te is a baba miatt érzed magad ennyire fáradtnak :) tudtál végülis pihenni?

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Én késő délutánra olyan aktív lettem, óriásit sétáltam a kutyámmal.Ez már napok óta nem ment , de most nagyon jól esett.
Jó éjt Mindenkinek!!
editke28
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok én is.:D

Harmadik babánkat január elejére várjuk, papír szerint 5-7-e, aztán majd kiderül. Mindkét gyerekemet túlhordtam, szóval még az is lehet, hogy csak később fog születni ő is.

Én már a 20. nap körül elkezdtem gyanakodni, mert kicsit furcsának éreztem a melleimet szoptatás közben, valami megváltozott. Tünetem amúgy nem sok van, sűrűn pisilek, hajnal 5 után nemigen tudok aludni, néha farkasétvágy, és érdekes módon nem kívánom a csokit, pedig nagy kedvelője vagyok. :oops: :wink:

Szülés: egyet szültem a Nyírőben, egyet az Istvánban, most Kistarcsán gondolkodom, elvileg pénteken hívom fel a kinézett dokit, hogy vállal-e, majd a 8. hét végén szeretnék menni.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Jó reggelt!

Uxi, üdv itt. És gratula a két nagyhoz is, meg a kicsihez is. Ennyire nem voltál megelégedve a dokikkal, hogy nem mész vissza hozzá?

Nonó, a pici miatt kellett a pajzsmirigy-vizsgálat?

Ja, és Uxi én sem tudok sokáig aludni... Helyette napközben egyre gyakrabban :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Jó reggelt lányok!

Uxi!
Kép
Gratulálok a harmadikhoz!


Brigi!
Hosszú kivizsgálássorozat egyik eredménye az enyhe pajzsmirigy alulműködésem. Most havonta kell nézetnem a hormonszintet, mert vetélést okozhat.

Lányok! Mindhárman ugyanannyi idős kismamik vagyunk! DE JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!! :lol:
Lusta ez a nagyonbaba vonalzó :?

Többiek? Csak nem alszotok még? :wink:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok!

Uxi! Isten hozott és gratulálok a harmadik babához!!!

Azt hiszem, tegnap kicsit megerőltettem magam, mert este meg éjjel nagyon feszített, nyilallgatott a hasam, és minden percben vártam, h mikor fog megjönni :cry:
de hála Istennek nem jött és most már kicsit jobb is...ma azt hiszem itthon maradok a fenekemen és pihenek.
Vigyázzatok ti is nagyon magatokra!!!

Ki hogy van ma?

afra.h
 
 


Afra!
Nyugi! Nem is fog megjönni! Pihenj sokat! Ma végre és is pihenhetek és vissza is tért az eddig eltűnőben lévő mellfeszülésem.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Lányok szavazzatok!

Ezt egy másik fórumra írták, de bennünket is érint:
Figyelem!
Reggeltől működik a szavazatszámlálónk a fidesz.hu-n

http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=132987

SOS terjeszteni kellene, hogy minél többen nyomják az IGEN-t, mert a
délutáni sajtájra fel kell mutatni valami eredményt!
Egy IP címről csak egyszer lehet szavazni,tehát minél több embert el kell
érnünk.
Akinek van e-mail listája, kérem, továbbítsa!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok!

Borzalmas éjszakám volt, alig tudtam aludni. Hányingerem volt, pisilni jártam, ráadásul megfagytam, borzasztó hideg van (most 9 fok, éjjel még kevesebb volt). Aztán végülis 7-től 11-ig aludtam egyhuzamban :?

Uxi - én is üdvözöllek itt, gratulálok a két csemetéhez és a babácskához!!! :) jól van csajok, gyűlünk :)
Kisfiadat meddig szoptatod még? Több helyen olvastam, h amikor az anyuka megtudta, h terhes, mindig elválasztotta a gyerkőcöt.

Afra - pihizz ma sokat!!! És ne aggódj, nem fog megjönni :) kipihened ma a tegnap fáradalmait, és minden rendben lesz! Egy kis meleget meg küldhetnél ide, az Északi sarkra ;)

Nonó - remélem nem lesz semmi baj a pajzsmirigyeddel!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Pihizz te is...most ránk fér :)
Kicsit azért még félek, de remélem, minden rendben van :roll:

Szavaztam is

afra.h
 
 


Szia Hédi! Látom, neked is kijutott a "jó" éjszakából... :? Küldöm a meleget, h jobban érezd magad :P

Nonó-ka! Én is nagyon drukkolok, h minden rendben legyen a pajzsmirigyeddel!

afra.h
 
 


Afra:
szúrkálásra, görcsölgetésre Magne B6, vagy bármilyen magnézium, és pihi! Jelez a szervezeted, hogy sok volt.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lehet, h egy kis napsütéstől tényleg jobb kedvem lenne... :) pláne, h az sem dob fel, h tanulhatok ma is, holnap vizsgázom :?
Tünetekkel hogy állsz? Ha azok megvannak, akkor biztos minden oké :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Köszi Mágnes!
Igen, vettem be MagneB6-ot, jobb is lett tőle...szerintem is az lehet, h kicsit sok volt tegnap...már napközben is éreztem, h ez így nem lesz jó :? most meg is lett a böjtje
húúú, de várom már, h menjünk orvoshoz...az sem érdekel, h szótárral leszek kénytelen kommunikálni vele

afra.h
 
 


Vannak tünetek hála Istennek...mellfeszülés, gyakori pisi, meg a fáradékonyság..
Én is vizsgázom holnap, de hála Istennek csak nagyon lájtosan kell tanulni rá..az nem megerőltető

afra.h
 
 


Sziasztok!

Szia Uxi! Gratulálok a babóhoz! :D
Afra! Minden rendben van, csak tényleg pihizz!!
Nonó-ka ! Szavaztam. :wink:

Mint írtam tegnap feltűnően jól voltam délután és este, hányinger, szédülés eltűntek....Nem akarom szétparázni magam, de kicsit megijedtem, hogy elmúltak, hamar vettem is egy tesztet, hogy van-e még csík.Volt még, de akkor meg az lett a bajom, hogy mintha halványabb lenne.Végülis rájöttem, hogy nem halványabb, ezért azt hiszem megpróbálok relaxálni kicsit, szerintem rámférne. :(
editke28
 
 


Ennek a vonalzónak meg ugrania kellett volna egy napot.Miért nem??Mindent elrontok, nem igaz.
editke28
 
 


A holnapi vizsgázóknak 1 kalappal.

Afra!
Köszönöm, hogy a távolból is szavaztál!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


afra.h írta:az sem érdekel, h szótárral leszek kénytelen kommunikálni vele

Ez haláli :lol: :lol: én is várom a vizsgálatot, elhiszem h te így még sokkal jobban...

Editke - sztem jelentkezhetnek még azok a tünetek :wink: pihizz sokat te is!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Editke - sztem nem rontottál el semmit, Nonó is írta, h lusta a nagyonbaba vonalzó, majd ugrik egyet :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Milyen szépen bővül a topic. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Editke! Maximálisan együtt tudok veled érezni parázás-ügyben..ilyenkor tényleg egy kis relax segít...ugye a forró fürcsi kilőve, de egy finom zuhany, egy jó könyv...egy jó kis séta, vagy egyszerűen csak egy nagy alvás csodát tehet.
Amúgy állítólag ezek a terhestünetek jönnek-mennek. Néha erősebb, néha gyengébb, néha elmúlik, aztán újra előjön.
Nonó-ka! Köszi a bíztatást :P
Hédi! Igen, hogy úgy mondjam elég "érdekes" lesz azt hiszem ez a dokihoz menés, de már a főbb szavakat kiírogattam magamnak, így remélhetőleg értegetni fogom, h mit csinál velem, mit kérdez tőlem a doki :lol:

afra.h
 
 


OK.Köszike.Akkor majd ugrik...
Rám jött a hiszti, elnézést mindenkitől.Mostanában kicsit hamar kiakadok a nagy semmin is.
Úgy döntöttem jövő héten megyek dokihoz.Hétfőn és szerdán van.
Nem ismerem, most megyek hozzá először, de csak jókat hallottam róla.Az eddigi dokim nyugdíjba ment sajnos pedig olyan jó volt.Régóta ismertem, nagyon jó doki volt. :(
editke28
 
 


Editke!
Ne izgulj! Nagy érzelmi hullámvasutazás ez az állapot. Majd visszajönnek azok a tünetek, ha mégsem, akkor is ott a baba a pocakodban és jól van!
Köszi a szavazást!

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Afra - én meg azon gondolkodtam, h ha használ esetleg szakkifejezéseket, akkor azokat vajon megértem-e :D ez éjjel jött rám, már mindenen gondolkodtam, h hátha elalszom...de biztos tanultam azokat is. Majd kiderül, azt megértem h van-e baba, ennél fontosabb meg nincs :D

Editke - akkor van még tüneted ;) a hamar kiakadás a nagy semmin is az! Szóval ne aggódj..
én ilyet még nem vettem észre magamon, maradt az émelygés, néha egy kis szurkálás meg a pisilés.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Editke! Én is jövő héten megyek :P reméljük, már szívhang is lesz :P És ahogy Hédi mondja, ez a hangulatingadozás is egy tünet...úgyhogy :D
Hédi! Hát igen, tudunk ám agyalni már most is :D

afra.h
 
 


Lányok!
Segitsetek! 2 tesztet vettem. Még nem csinálom meg. De... az egyik Clearblue, a másik Medilab.
Namost a Medilab 20-as érzékeny. a Clearblue-ra nincs irva, hanyas :evil: viszont a neten azt olvastam, 25-ös, több helyen is. Egy helyen meg, hogy 50-es, de ráirva nincs. Namost a 10-es ugye a legérzékenyebb. Akkor ez a számok szerint még a Medilab-tól is később alkalmazható. Ha igaz, amit a neten irtak. Viszont (tudom, már az agyatokra megyek), a tájékoztatóra az van irva, hogy különösen érzékeny, és a várható mensi előtt 4(!) nappal is már kimutathatja a terhességet. Namost akkor mi van?!?!?! Szerintetek melyik teszttel kezdjem???
Vendég
 


Én a Medi-Labot ismerem, és olyat is olvastam rajta, h az orvosok is ezt használják...hm???
Amúgy én se tudtam eleinte hova tenni azt, h 20-as érzékenységű, de amúgy meg különösen érzékeny...mindenesetre nekem délutáni pisiből a (nem)várt mensi előtt 2 nappal erős pozitívat mutatott.

Clearblue-t nem használtam, így arról nem tudok nyilatkozni.

afra.h
 
 


Vivi - én vmikor azt olvastam, h a ClearBlue vmennyivel érzékenyebb a többinél...a neten most ezt találtam:
A teszt a nap bármely szakában elvégezhető a menstruáció esedékességének első napjától kezdődően. Egyértelmű eredmény 1 percen belül. A Clearblue több mint 99 %-os pontosságú.
A MediLabról viszont azt írják, h a korai terhesség kimutatására szolgál, 3 naposat is kimutat...mindkettő elég erős, sztem szinte mindegy h melyikkel kezded.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Afra!
Mensi előtt 2 nappal délután? Húúúúú
Heydie, igen ez a dobozon is rajta van, de az is pirossal, hogy 4 nappal előbb is, bár nem 99%-ban, de kimutatja a terhességet.
Na milyen hülye vagyok, terhesség elején mindig megőrülök egy olyan tesztért, amit minél előbb megcsinálhatok, a terhesség végén meg megőrülök, hogy legalább pár nappal előbb szülhessek.... na elteszem magam egy időre! :roll:
Vendég
 


Amúgy mikorra tervezed a tesztelést? :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Igen Vivi! :D Azt még hadd tegyem hozzá, h kb 4 nappal az esedékes mensi előtt pedig Lily-vel teszteltem (ami ugyebár nem az a nagyon érzékeny fajta), és az is kétcsíkos lett (igaz halványan) :wink:
Most már nagyon kíváncsi leszek rád :wink:

afra.h
 
 


Vivi!!
Én medilabot használtam mindig.Igaz most csak az elmaradt mensi után teszteltem 3 nappal, de este és kimutatta.Úgy olvastam elég érzékeny.Hajráááááááá!! :D
editke28
 
 


Vivi!
Ne agyalj, tesztelj! :lol: Olyan türelmetlen vagyok!

Lányok!
Ti nem alszotok ebéd után?

Brigi!
Merre jársz?

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Én most itt helyben el tudnék aludni, úgyhogy egy kávé (meg egy kis babanetezés) erejére félretettem a tanulnivalómat... :roll: de szerencsére már nincs sok, mivel tegnap és tegnapelőtt kitanultam a lelkemet :D csak mire odáig jutok, h már akár alhatok is, nem leszek álmos :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Nem a dokik miatt vándorolok, vagyis csak részben.
A lányom a Nyírőben született, azt bezárták, a doki meg állítólag kiment külföldre.

A fiam az Istvánban, az egy rémálom volt, oda nem szeretnék visszamenni. Maga a szülés sem volt semmi, meg a kórház sem. Egy nagy átjáróház, meg egy nagy kamu, hogy milyen alternatív hely. :evil:
Végülis a konkrét indok, ami miatt nem szeretnék visszamenni, hogy a dokimra mindig órákat kellett várni, magánrendelésen is minimum két óra votl, ami ugye két gyerek mellett nem lesz kivitelezhető.


Csajok, csak egy jótanács: nem érdemes túl korán dokihoz menni, a 7. hét közepe előtt semmiképpen. Emivel 5+6 -nál voltam, hiszen nem tudtam, mit kell ilyenkor csinálni, s kifogtam egy rettenet bunkó dokit (13. kerületi sztk.), aki művi befejezésre akart küldeni, mondván, hogy csak egy üres petezsák van, nincs baba, vagy nem él.
Még jó, hogy a kórházból hazaküldtek, s egy hét múlva kellett visszamenni, akkor már láttuk a szívverését is.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Heydie, már nem szoptatok, 5 napja elválasztottam.

Nem mertem kockáztatni, mivel mindkét gyereknél problémás volt az első harmad, s egyik este szoptatás után kis barnázásom volt. Simán lehet állítólag szoptatni közben, de a görcsöket/vérzést okoz, abba kell hagyni. Növelheti a vetélés kockázatát, mivel a szoptatás közben méhösszehúzódások lehetnek.Mivel már úgyis majdnem kétéves, gondoltam, bezárom a tejipart.

Tényleg, milyen népszerű dátum a január 7-e :D .

Ti nem vagytok kívánósak?
Én olyan lehetetlenségeket kívánok, most épp párolt kelbimbót, meg savanyú karfiolt. :shock: Ja, és citromos fantát, de hogy ez honnan jön, évek óta nem ittam ilyen szénsavas löttyöket... :shock:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi - én eléggé tartok tőle, h nem sikerül jó dokit kifognom...anyunak volt egy ismerőse, aki 37 hetesen váltott orvost, nem volt vele megelégedve, csak vmiért nem mert lépni, aztán ahogy közeledett a szüléshez, belátta, h ha tényleg jó élményként akarja megélni (első baba volt), akkor váltani kell. A másik parám az, h nem lesz szívhang, bár egyre többször olvasom, h aki a 6. héten megy, annál ha csak petezsákot (meg talán szikhólyagot) látnak, akkor visszarendelik 1 héttel később...lehet h túl sokat agyalok a dolgokon :roll:

Kisfiadat nem viselte meg az elválasztás? :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Citromos Fantát most hirtelen én is, de valószínűleg csak azért, mert írtad :D én egyébként az eperre vagyok rábukva, bár ez nálam nem feltétlenül köthető a terhességhez, amúgy is imádom :D nálam egyébként inkább az ellenkezője, az étvágytalanság van, a hányinger miatt - gondolom...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Nem viselte meg annyira, mint gondoltam. Talán érezhette, hogy ennek most fontos oka van. Elmondtam neki, nem tudom, mit fogott fel belőle, de azóta nem követelőzik.Előtte képes lett volna akár levetkőztetni is, csak hogy cicit kapjon, nagy függő volt.
Nem is tudtam elaltatni máshogy, csak cicin.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!Én is csatlakozom hozzátok....
4 hetes terhes vagyok, tavaly sajnos volt egy vetélésem most nagyon örülünk a kis babának...
Sajnos nagyon hányingerem van valami jo tanács ellene?köszi...
gyöngyi-30
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak ma anyuéknál voltunk egész nap, nemrég értünk haza Marcussal.

Nonóka, nem is tudtam ezt a pajzsmirigy-problémát. Még jó, hogy kiderült, és vigyázz magatokra!!!

Afra, tessék pihenni!!! Főleg az elején nagyon fontos!!! Főleg, ha ilyeneket érzel, eldobni mindent, és bedőlni a tévé elé vagy az ágyba!

Editke, örülj, ha nincsenek tünetek. Nekem Marcival szerencsére alig volt, és ép, egészséges (kicsit rossz...) fiam van :lol:

Vivi!!! Tessék már megcsinálni azt a tesztet. Itt hagysz minket a bizonytalanságban??? :lol:

Nonó, én aludnék, de egy majdnem egy éves mellett nem akkor alszom, amikor szeretnék :cry: De ha ő alszik, én is megpróbálok :lol:

Uxi, én az Istvánban fogok szülni. A kórház tényleg nem egy nagy szám, és valóban átjáróház (de legalább ágyban lehetek a látogatások alatt, ami nagy segítség...). És az én dokimra (doktornőre) is sokat kell várni, ha a délutáni rendelésre megyek. A délelőtti pörgősebb szokott lenni. Jövő héten a délelőttire megyek, remélem még mindig pörgős :lol: A doktornő ilyenkor inkább visszarendel 2 héttel későbbre, mert ha gáz van, akkor sincs elkésve még semmi

Kívánósság? Ne is mondjátok. Csütörtök óta meggyes sütit ennék. De nem piskótát, hanem olyasmit, mint mondjuk a rétes, ami dugig van a savanykás meggyel :oops: Marcival a Sprite-ért voltam bezsongva. Most jobban odafigyelek arra, hogy mit eszem-iszom, és tea vagy ásványvíz folyik le az esetek 95%-ában :lol:

Gyöngyi! Üdv közöttünk! Hányingerre nekem a NAGYON cukros teát javasolták, és hát nekem be is vált. De tényleg nagyon édes legyen!

Hédi! Hogy áll a táblázat? Vizsga után várható?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


De hosszú lettem :oops: Bocsi :oops:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi a tanácsot kiprobálom!!!Ugy látom jo kis csapat van itt... :lol:
Mindenkinek üdv...
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi - én hányingerre a pár korty hideg kólát is hallottam, nem tudom, h tényleg hat-e, talán érdemes kipróbálni...egyéként üdv köztünk, gratula a babához! :) kereken 4 hetes vagy? Akkor mi is közel vagyunk egymáshoz :)

Brigi - a táblázatba csak te és Afra küldtétek az adatokat, a többiek egyelőre nem, úgyhogy jelenleg mi hárman vagyunk benne...

Csajok - én már nagyon szívesen feltenném a táblát, úgyhogy ha gondoljátok, küldjetek adatokat! Beteszem, h mi kell...jöhet priviben is, meg itt is, nekem mindegy teljesen :)
- név
- születési dátumotok
(azért gondoltam így, mert így tudunk köszönteni :))
- lakhely
- első pozitív teszt ideje
- korház
- baba -ideiglenes- neve
(ez pl. nekünk tegnap óta a Buborék, by apa :))
- szülés várható ideje
- kívánság a baba nemét illetően
- tesó(k)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Hékás, ki a dokid?
Nem véletlen B.Judit? Nekem ő volt.

Gyöngyi, esetleg próbáld meg a pirítós+kefír kombinációt. Én a lányommal az első harmadban szinte azon éltem.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: