Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nekem most egy pár napja nem fáj a hasam szerencsére. Érdekes mert nekem meg éjjel fájt nagyon a mellem, most meg nem. Alig bírtam feküdni, mert még az oldalra fordulás is fájt. Most meg semmi. Remélem nincs gond.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Ahogy én az eddigi várandós topicokat olvastam, mindenkinek össze-vissza jelentkeztek a tünetek. HOl voltak, hol elmúltak, majd megint visszatértek. Úgyhogy szerintem ne izgulj! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Reménykedők nem szoktak írogatni ilyen topikokba??? Mert csak én vagyok egyedül itt, aki még bízik a mensi elmaradásában, többiek már babások vagytok! Mindenkinek gratula ismét!
Szorítsatok, mensi még mindig sehol! 8)
*witch*
 
 

 
 

Witch mikor csinálsz tesztet?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Witch
de én szoktam olvasni, de nálam még ciklus eleje van. :? viszont vettem lh teszteket, hátha segít. :) mikorra tervezed a tesztelést?????? pontos szokott lenni amúgy a menzid?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Witch!

Én meg is lepődtem amikor megnyitottad a topicot, mert csak babásan szokták már. Képzelj el engem, hány topicot nyithattam volna a 9 hónap alatt. :lol: De nem baj, hogy így alakult, nem kell mindig mindent úgy csinálni, ahogy szokás!! :wink: Meg egyébként is nagyon reméljük, hogy itt is maradsz!! :wink: De ha olyanokkal is szeretnél beszélgetni akik ugyanúgy reménykednek, mint te, akkor nézz át a fogamzás részbe is, ott rengeteg olyan topic van, hogy pl. júliusig babásak akarunk lenni, vagy én a reménykedés a terhességre topicba írtam (és maradok babásan is :wink: ) ott syrynx is fellelhető, de van még több ilyen topic.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni ha lehet. Múlt hét szerdán teszteltem pozitívat. A nagy nap 2009. 07.03.
Gratula a már pozitív tesztelőknek!
anuwen
 
 


Anuwen üdv közöttünk. Gratula a pocaklakóhoz. Mesélj magadról, első baba?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ja elfelejtettem mondani, hogy holnap megyek vérvételre, legalább már ennyivel is előrébb vagyok, úgy is kell menni még majd ekg-ra, meg belgyógyászatra.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen első baba lesz. 22 éves vagyok. Én még nappali tagozaton tanulok, de így halasztani fogok. Párom 29 és jövőre lesz az esküvönk.
Még nem nagyon fogtuk fel, hogy mi tröténik velünk. Első póbálkozós hónap volt. Nem gondoltam volna,hogy ilyen hamar összejön.
anuwen
 
 


Hogy tudok ilyen vonalzót készíteni én is??
anuwen
 
 


Bocsi Lányok, nem akartam felborítani a rendet! :oops: Akkor léptem is, és majd jövök, ha úgy akarja a természet! Ha meg nem, akkor mindenkiek boldog babavárást, könnyű szülést, és szép éveket a baba mellett!!! :)
*witch*
 
 


Szia Anuwen, üdv közöttünk!

Gratula a teszthez, nekem is első baba lesz, bár én már egy kicsivel idősebb vagyok, mint te.

Vonalzót úgy tudsz csinálni, hogy rákattintasz valamelyikőnk vonalzójára, kijön egy oldal, ott értelemszerűen megcsinálod a vonalzót, majd az url-es kódot bemásolod a profilodnál az aláíráshoz.

Mikor lesz az esküvőtök pontosan? Előrébb hozzátok most, hogy kiderült, baba van? Nekünk most nyáron volt júliusban, de már korábban elkezdtük a próbálkozást mi is. Egyébként a mikulásos vonalzóm oldalán van esküvős vonalzó is ha szeretnél egy olyat is ami visszaszámol a nagy napig! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Witch!

Nehogy eltűnjél ha már így megismerkedtünk! :shock: :D Írtam is, hogy nincs itt semmiféle rend, mindenki oda ír ahova akar! :shock: Engem meg érdekel, hogy most hogy alakul nálad a babakérdés!

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Jó reggelt!

Anuwen!

Üdv közöttünk,Gratulálok én is a babához!
Na és érzel Te már valamit?
Te mikor mész orvoshoz?

Witch!
Ne hogy eltűnj,engem is érdekel mi van Veled?!
Még drukkolunk!

Szép napot Mindenkinek!
20140328174041
 
 


Minden nappal egyre jobban örülök ennek a babának,most már alig várom a jövö hetet,akkor megyek az orvoshoz,szeretnék már biztosat tudni! Nagyon kiváncsi vagyok mit fognak majd szólni a gyerekek! Alig várom már hogy elmondhassuk nekik!De ez még egy kicsit odébb van!
Tegnap nagyon jó napom volt,semmi rosszullét,csak egy kis cicifájás!
Ma reggel viszont most érzem már ezt a hányingert!
De nem lesz idöm ezzel foglalkozni lesz ma elég dolgom!

Na és TI többiek?
20140328174041
 
 


Sziasztok

Voltam ma vérvételen. Többet tuti nem fogo menni ide ahova tartozunk Szigetszentmiklós- gyártelepre. Oda mentünk 7-re, annyian voltak mint az oroszok, beálltama sorba, jött egy nő aki megnézte a papírokat és közölte hogy ő ezt nem fogadja el, mert nálunk más fajta papír van, menjek vissza a dokimhoz. Mondom neki hogy ezt még is hogy képzeli, nem itt vana dokim, mire közölte hogy hát elég baj az. Menjek a nőgyógyásztra és ott majd adnak egy másik papírt, mondanom sem kell hogy 8-tól volt rendelés. Mondtam hogy én meg nem várom ezt a sort. Micsoda megkülönböztetés ez, mi az hogy nem fogadja el azt a papírt amit más doki ír?
Felhívtam a szülésznőt, pont dolgozott így elmentem a kórházba és levette ő.

De őrület hogy mi volt ma bent a városba nulláson, M5-ösön, mindenhol baleset.Dugó.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Nem semmi! :shock: Én is nagyon örülök ennek a babának, már egy éve várunk rá, de ezektől a vizsgálatoktól kiver a víz. Nem magától a vérvételtől, hanem épp ettől amit írsz. Ilyen papír, olyan papír, ide menni oda menni, jó, nem jó, háziorvos, nőgyógyász, védőnő, ezt mond, azt mond, de legfőképpen mindenki mást. Én kibírnám, de munka mellett elég fárasztó lesz... Szerintem próbáljuk lazán venni, nem szabad ilyeneken felhúzni magunkat.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vonalzóhoz a segítséget, bár még mindig nem értem, hogy hova kell bemásolni. Bocsi az értetlenségemért, de nem vagyok egy számítógép zseni.
anuwen
 
 


tabati hát mondjuk én szerencsésebb helyzetben vagyok mert nem dolgozom. Én kivárok minden sort, csak utána ne találja ki hogynem jó ez a meg az és menjek vissza stb....
Úgy hogy nem sok vérvétel van szerencsére, azt mind megcsinálja a szülésznőm. Közben pedig csak a dokimhoz kell menni, meg védőnőhöz. Az ekg-t meg a belgyógyászt letudom hamar.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Az esküvőnk időpontja március 14. Nem hosszuk előre a baba miatt. Ha jól számoltam kb. 5 hónapos lesz. Majd csak megoldjuk valahogy.

moncsy. 78 kérdeztes, hogy most mit érzek. Hát lelkileg ma egy kicsit megborultam. Megijedtem nagyon. Amúgy testileg jól vagyok, csak a cicim fáj nagyon.
Jövő héten megyek orvoshoz, de még pontosan nem tudom, hogy mikor.
anuwen
 
 


anuwen a lap tetjén találsz olyat hogy segédletek, ha oda kattintasz akkor legördül egy menü, ott megtalálod a profilodat. arra kattints, és utána pedig van olyan hogy egyebek na oda kell bemásolni az url címet.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


anuwen mitől ijedtél meg?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszönöm a segítséget. azt hiszem menni fog.

Hogy mitől ijedtem meg meg?Mindentől... Gondolom a hormonok is közrejátszanak, de attól, hogy milyen lesz a kapcsolat majd a párommal, milyen lesz a szülés, az alakom(csúnya hiúság). és ezektől olyan lelkiismeretfurdalásom lett.
De szerencsére van egy csodálatos anyukám, aki megnyugtatott.
anuwen
 
 


No megnézem, jó lett-e a vonalzó...

Kép

Kép
anuwen
 
 


Nem lett jó. :(

Kép

Kép
anuwen
 
 


anuwen értem. Majd meglátod minden kétséged elfog múlni ahogy meglátod majd az uh-on, főleg ha már szívhang is lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


igen biztos vagyok benne, főleg, hogy annyira vágytam rá. Csakhát egy kicsit ijesztő a helyzet...

Kép

Kép
anuwen
 
 


Gabi!

Hát majd én is megoldom valahogy a vizsgálatokat, szerencsém annyi, hogy délután dolgozom és csak 4 napot. Szóval pénteken tulajdonképpen akár egész nap ott ülhetek a dokinál. :lol:

Anuwen!

Jók a vonalzók!! :wink: Amúgy szerintem még én sem fogtam fel teljesen, hogy jön a baba, de mivel mi már egy ideje próbálkozunk, volt időm felkészülni valamennyire. :D Írtad, hogy halasztasz az egyetemen, akkor majd lesz időd átgondolni a dolgokat, meg kicsit magatokkal foglalkozni. A párod miatt meg szerintem ne aggódj, ha közösen akartátok a babát, akkor nagy boldogság lesz. :D Az alakja miatt meg mindenki aggódik. :oops: :lol: Úgyhogy ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Én eddig intenzíven sportoltam, képzeled, hogy milyen gondolatok jártak a fejemben az elején, hogy ilyen hirtelen abba kell hagyjam az edzéseket. Oda kell figyelni az evésre, meg azért lehet mozogni a várandósság alatt is, csak nem mindegy, hogy mit és hogy mennyit. Aztán szoptatás után, ha van egy aranyos anyukád, ahogy írtad, aki imád majd együtt lenni az unokájával, akkor egy két óra edzés hetente kétszer és fitt anyuka leszel! :wink:

Moncsy!

Hasad szokott még fájni?

Kép
Kép
tabati
 
 


Majd, csak szülés után halasztok az egyetemen. Mivel júliusban születik, talán még le tudok vizsgázni.
Akkor jó, ha nem csak én aggódok az alakom miatt. Én eddig nem nagyon sportoltam. Most kezdtem szemezgetni a kismama torna DVD-kel. Te mit sportoltál?

Kép

Kép
anuwen
 
 


Versenytánc. Nem versenyeztünk, mert nem lett volna rá időnk, de elég komolyan csináltuk. Úgyhogy most a férjem is visszavesz kicsit, ő a párom és nélkülem ugyebár nem lesz ugyanaz. Ha majd túlleszek a 12. héten akkor azért néha elmegyek táncolni, de korántsem lesz ugyanaz, mint volt. De nem szomorkodom, hisz tudtam, hogy egyszer eljön ez az idő. Aztán majd ha a gyerekek nagyobbak lesznek, akkor folytatjuk. :D

Igen akartam is kérdezni, hogy nem tudod e még ezt a tanévet végigcsinálni, de ezek szerint akkor még megcsinálod.

Én is szeretnék majd kismamatornára járni, de szerintem én eljárok majd valamelyik kórházba, szoktak lenni ilyen foglalkozások, otthon utálnám egyedül csinálni. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Ha minden jól megy, akkor mi is júliusra várjuk a babánkat, így szeretnék csatlakozni! :D Elvileg július 3-át számolt ki a születés-kalkulátor, aztán majd meglátjuk, a doki mit mond.
Nagyjából év eleje óta próbálkozunk a babával, úh most n örülünk, h végre összejött! :D :D :D
Van már egy pici fiunk, (vele vagyok itthon gyed-en) és most jó lenne egy kislány, de két kisfiú is nagyszerű lesz, ha úgy alakul. :lol:

Anuwen! Én két héttel a szülés előtt államvizsgáztam, úh meg lehet csinálni, csak nem a legjobb, mert már n nehéz sokáig egy helyben ülni, meg az embernek nem is a tételeken jár az esze....:lol:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Mármint összesen két kisfiúra gondoltam, nem MÉG kettőre! :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
*cini*
 
 


cini szia, üdv itt közöttünk. De izgi eddig majdnem egyszerre vagyunk kiírva.
Gratula pocaklakóhoz, nektek is jó sokára sikerült.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Üdv közöttüml Cini!

De jó, gyülekezünk! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok,

Gratulálok a pozitív tesztelőknek !
Witch, drukkolok és várom jelentkezésed. El ne tűnj !!!

Rólam annyit, hogy mégsem lesz júliusban baba :( próbálom jó oldalról közelíteni... még nincs itt az ideje, 9 hónapos lányom mellett elég nehéz lett volna, meg hát igazából nem is próbálkoztunk, sőt... csak úgy éreztem, de mégsem

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Andi!

Majd eljön az ideje! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Cini!
Üdv közöttünk!
Gratulálok!
Egyre többen vagyunk!

Hál istennek nem fáj már a hasam,ma egész nap el voltam foglalva,a Hugom költözött neki segítettünk!

Anuwen!

Nekem 3dik baba lesz,de amikor pozitív lett a tesztem,én is megijedtem kicsit,pedig terveztük!
Szerintem ezen mindenki átesik!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Látom, még sehol senki! :(

Tök fura, nekem szinte semmilyen terhességi tünetem nincs. Kicsit érzem a cicim, de nem vészes. Eddig minden terhességi tünetet produkáltam, minden hónapban, aztán kiderült, h nem is vagyok terhes, most pedig, h az vagyok, szinte nincs is tünetem. :roll: Biztos pszichésen generáltam magamnak a tüneteket.... :lol:

Andi! Átérzem a helyzetedet, de ne aggódj, meglesz az a baba, csak egy picit később.:wink: Azért majd szólsz, ha összejött?

Betettem még egy vonalzót, bitos ami biztos alapon. :D

Szerintetek mikor kell először dokihoz menni? A 7. héten? Vagy a 8.-on? (Húúú, az még nagyon messze van, annál előbb szeretném látni!) Én az előző babóval ahogy + lett a tesz, már mentem is, de olyan picike volt, alig látszott, aztán mehettem vissza két hét múlva, h újra megnézzék. :roll:

Kép
Kép
*cini*
 
 


cini én minden terhességemmel már a 4-5 héten mentem, mert akkor még ha szívhang nincs is akkor is megtudják állapítani magát a terhesség tényét és azt hogy jó helyen van, nem méhenkívüli.

Én most voltam hétfőn akkor még a 4. héten voltam, 2 mm-es volt. Legközelebb 3 hét mulva kell mennem akkor leszek 7-8 hetes, akkor már szívhangnak is kell lennie. November 17-én megyek.

Nekem a cici fájás a legnagyobb tünet, meg a fáradtság. De ma pl reggel nagyon hányingerem volt alig tudtam bepakolni a mosogatógépbe, mert egyfolytában öklendeztem. de aztán bevettem az elevitet és utána elmult, Most már nincs semmi bajom. Pedig egyik gyerekkel sem voltam hányingeres.

Meg van a vérvétel eredményem is, minden szupi, semmi eltérés nincs sehol sem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Hú, tabati versenytánc!!Én is versenytáncoltam öt évig, mi jártunk versenyekre. De én már jó régen abbahagytam. :(

*cini*: Szülés előtt államvizsga? Az se lehetett egyszerű. Nekem csak egy szigorlatom lesz a következő félévben meg egy pár vizsga. De nem számítok a legjobb átlagra. :D

Én arra gondoltam, hogy jövő héten megyek dokihoz, akkor leszek kb 6 hetes. akkor lehet, hogy még várnom kellene?

Kép

Kép
anuwen
 
 


Moncsy!

Azért remélem nem cipekedtél sokat! :wink: Én is úgy költöznék már, de nekünk még 3 év tuti míg be tudunk költözni. (építkezünk,egyelőre hitel nélkül :roll: )

Cini!

Nekem sincs az égvilágon semmi tünetem. Tegnap óta, mintha érzékenyebb lenne a mellem, de nem vészes. Ezen kívül semmi. Viszont sokan azt mondják, hogy lehet, nem úszom meg, mert van akinek csak később, a 6. hét körül jönnek a tünetek. :roll:

Doki kérdés!

Én is már voltam, amint megtudtam elmentem, de nekem januárban volt egy méhen kívüli terhességem, ennyivel tartoztam a nyugalmamnak. Persze azért nem kell izgulni senkinek, valószínüleg én sem mentem volna el ilyen korán, ha ez nem lett volna a múltban. Nálam is még csak nagyon pici pöttyöt láttak és a papíromra is azt írták, hogy terhesség gyanúja. Legközelebbi időpontom nov. 20.

Anuwen!

A tánc az szuper dolog, imádom!! Férjemmel táncon ismerkedtünk meg, az esküvőnkön is bemutatóztunk a rokonoknak. Ha már... :lol:

Gabi!

Szuper, hogy jók lettek az eredmények! legalább ezzel már nem kell foglalkoznod mostanság és megnyugodhatsz! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Én mondjuk egészségügyis vagyok, így mindig előbb megyek dokihoz, de most egyébként is kellett, mivel előző terhességem vetélés volt. És akkor úgy beszéltük meg hogy ha legközelebb sikerül akkor minél hamarabb menjek. Kaptam is utrogesztánt, az ilyen progeszteron készítmény, terhesség megtartást elősegítő gyógyszer. 12. hétig kell használni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


tabati megnyugodni igazán csak akkor fogok ha már szívhang is lesz,már annyira várom hogy 17-e legyen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hm-hm. Akkor mondjuk nov. közepére kérek én is egy időpontot. :roll:

Tabati! Építkeztek?!? Te szegény...az jó nagy macera, de a végén olyan jó lesz beköltözni! :wink: Bátrak vagytok, h bele mertetek vágni hitel nélkül, de a mostani gazd-i helyzet titeket igazol. :?

Anuwen! Bevallom, az érdekelt a legkevésbé, h hányas lesz. "Legyen meg"-re mentem, aztán mázlim volt a tétellel, úh jó lett. Közben persze szétrúgott a pocakban a baba, mert nem tetszett neki a nagyobb löket stressz hormon, de túléltük, és n jó, hogy már nem kell(ett) ezzel foglalkoznom. :D

Mindenki tudja már, hogy hol fog szülni? Én a SOTE II-re megyek, mert ami egyszer bevált, azon nem változtatunk. :D Esetleg jön még vki ide? :roll:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Én arra gondoltam,hogy a Péterffyben fogok, mert jókat olvastam róla, meg kb öt percre van tőlünk. Az a baj, hogy nem tudom kinél, meg hogy, mert eddig kétszer voltam ott, rákszűrésen és nem tudom,hogy megy ez a dokiválasztós dolog. :oops:

Kép

Kép
anuwen
 
 


Tabati most fejeztük be az építkezést, úgy hogy tudom milyen, de nagyon jó érzés beköltözni az tuti. Egyébként én is jártam táncolni, még gyerek fejjel középiskolában, és a legjobb barátnőm is versenytáncos volt a testvérével táncolt, de aztán ő abba hagyta mert a családot választotta. De a testvére még mai napig is jár. Nem ismeritek? Szöllősinek hívják őket.
Aztán a férjemmel kezdtünk el járni táncolni de csak simán társastáncra elég nehezen tudtam rávenni, én imádok táncolni, de végül ő is megszerette. Viszont mikor Rékával terhes lettem akkor abbahagytuk. Majd ha megszületik a negyedikés már nem szopik akkor újra szeretnék járni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én a ferihegyi útra járok magánrendelőbe 12 éve, és a Bajcsyban dolgozik a dokim, ott szültem a többi gyerkőcöt is ,most is ott fogok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Igen, mindenkinek megvan a maga keresztje. Én már most nyugodt vagyok, hogy méhen belül van, mert nekem ez volt a gond. De reméljük mindenkinél minden rendben lesz. Sokan mondják, hogy innentől aztán egy perc nyugtunk sem lesz, mert ha megszületett, akkor is lesz min aggódni egészen felnőtt koráig, s még utána is. De hát neked nem magyarázom! :lol:

A táncot én is úgy tervezem folytatni ahogy te, mi is legalább 3 babát szeretnénk, de a négy is jöhet! :wink: Erőnlétem talán nem lesz majd a régi, de a technikát nem felejtem el, aztán majd az erőm is visszajön! :wink:

Építkezés!

Tényleg macera, de egyszer el kellett kezdeni. Mivel egyszerre nem volt annyi pénzünk, hogy lakást vegyünk, hitelt meg nem akartunk felvenni, csak ez a megoldás maradt. A telek amúgy megvan, már van rajta egy ház az apósomék háza, jelenleg mi is ott élünk (most máshol pihenünk, de holnap már megyünk haza), szerencsére elég nagy, úgyhogy ráfért még egy ház. Szerencsére most fejezték be a tetőt még tél előtt, úgyhogy nyárig semmi dolog vele. Lesz egy kis nyugi. Bár szerencsések vagyunk, mert nem kellett ott lennünk az építkezésen (ugyebár dolgozunk) apósomék nyugdíjasok, ők tartották a frontot. Ha ők nincsenek, akkor még nagyobb káosz lett volna. Így is volt mindig egy-két galiba.

Cini!

Mindenki tág szemekkel nézett ránk, amikor megtudták, hogy nem vettünk fel hitelt. Most meg mindenki mondja, hogy milyen jól tettük. Pedig csak annyi volt rá az okunk, hogy az én közalkalmazotti fizetésem ugyebár nem az egekben jár, férjem meg most szakvizsgázott, most indul be neki a pályája, amire nem mertünk hitelt felvenni. Bár sok mindenki szerint jól dolgozik, ügyes (szerintem is csak én elfogult lehetek :oops: ), de mégsem tudhatjuk, hogy így az elején hogy alakul a fizetése. Vállalkozó, így semmi sem fix.

Én Kistarcsán fogok szülni reményeim szerint.

Anuwen!

Nálam úgy ment ez a dokiválasztás a kórházban, hogy januárban amikor bent feküdtem, kiválasztottam magamnak egy szimpi dokit, és most felhívtam a kórházi ambulanciát, hogy szeretnék ahhoz a dokihoz egy időpontot kérni kivizsgálásra. kérdezték, hogy miért, mondtam, hogy babát várok, és rögtön kaptam korábbi időpontot. (mondjuk ez elég érdekes szerintem, de legalább nem annyira kétségbeejtő a helyzet, mint előtte hittem) De szerintem te érdeklődhetnél, biztos van itt a babaneten egy Péterffys topic, ahol tudnak ajánlani dokit. Aztán elmész hozzá, s meglátod, hogy neked is bejön e.

Kép
Kép
tabati
 
 


Mi is három babát tervezünk...

sajnos mi vettünk fel hitelt, csak így tudtunk lakást venni. Sajnos devizahitelt, úgyhogy most várjuk, hogy hogyan változik a törlesztő. :(

Köszönöm a doki választós tippet!

Kép

Kép
anuwen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: