Új privát üzeneted érkezett!

Lafie, üdv köztünk!
Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szerintem a választott kórház miatt már nem kell fizetni, de a doki miatt lehet igen, ha nem éppen ő van bent ügyeletben.
Örülj neki, hogy nem híztál. Ha a bab gyarapszik és egészségesen étkezel akkor nem baj, ha nem szedsz fel 25-30 kilót :)

Lafie, én 15 hetesen és 19 hetesen is voltam. Szerintem bármikor lehet jó és bármikor lehet rossz. A baba fogja eldönteni hogy mit akar megmutatni. Láttam már nagyon jó minőségű 18 hetesről és olyat amiből semmi nem látszott 30 hetesen. De általában ilyan 24-26 hét között a legjobb elmenni, mert akkor még egész jól egyben látható. Na nem teljesen azért.
Cs.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Ma már kevésbé fájt a hasam, csak délelőtt, pisi egyáltalán nem fáj, meg semmi, úgyhogy egyre inkább kezdem azt hinni, hogy ez tényleg a méh növekedése, mindenestre mindig úgy megrémülök :roll: :oops:

képzeljétek, mi éppen fürdőszobafelújításban vagyunk, aztán ha kész, akkor meg előszoba+konyha burkolás, úgyhogy nem unatkozunk:)

mindenkit puszilok

Numa

Kép
numato
 
 

 
 

Hahó!

Csikken! Gratula a kiscsajhoz! :wink: Szóval Kitti lesz :lol: Szép név!

Szia Lafie! 4D - én úgy tudom, a 20. és 30. hét között, de szerintem nem tudsz rosszkor menni! :wink: Mi Miksával voltunk a 22. héten, akkor kiderült, hogy minden rendben, megerősítették, hogy tutira fiú, és egy profilkép is sikerült, de nem volt az igazi, nagyon elbújt. De nem a kora miatt nem lett igazán jó. Később a 30. hét után is elmentünk, akkor SEMMIT nem láttunk belőle, szintén csak azért, mert elbújt. De annyira, hogynem kellett fizetnünk az uh-ért.
Most valszeg a jövő héten megyünk, nyílt Dunakeszin egy új rendelő. Tök jó, legalább ezért nem kell a városba menni.

Numato! Örülök, hogy jobban vagy! És nagy munkában vagytok, akkor tényleg nem unatkoztok! :wink: Nekünk egy nagy gardróbszekrényt kell lőnünk és felállítanunk, hogy a legkisebb családtag is a gardróbban (gardróbszobácska) lakhasson majd (egy légtér a hálóval), mint Miksa annak idején. Nagyon bevált. Kinéztünk már egy ikeás szekrényt, úgyis kellene még tárolóhely, szóval nem pénzkidobás.

Eszter! Én a legutóbbi mérlegelésig 4-t híztam, de jelentős a feleslegem, úgyhogy akkor sem aggódnék, ha egy deka nem jött volna föl. A baba elveszi, ami kell neki, az biztos.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Csikken!

Kitti is szuper név, csak nálunk már foglalt a családban:)

Lafie!

Én anno a lányommal a 18. és a 25. héten voltam. A 18 hetes egy nagy maszat, semmi sem látszik, a 25. hetes az már bagyon jó, de még nem igazán kövérek olyankor a babák, szóval nem olyan látványos mint a 30. hét után.

Most meg a 17,5 hetesen voltam és szuper lett, meg si lepődtem. Jó, kis soványka meg minden. Ha igazi husis babát akarsz látni, akkro 30. héten jó menni, de korábban si nagy élmény.

Kilók: Na, én nagyon gáz vagyok, már 5 kg-ot híztam pedig ha fogynék se lenne baj mert annyival többről kezdtem mint Emmánál :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Csikken, Szirom, Manó!
Köszi a válaszokat, ezek alapján még várok egy kicsit - ha kibírom - és csak a 30. hét körül megyek 4d-re.

Numato! Nekem a védőnő azt mondta a hasfájással kapcsolatban, hogy ha szúró fájdalmat érzek, az csak a függesztő szalagok (vagy valami ilyesmi :oops: ) nyúlása miatt van. Lényeg, hogy ne menstruációkor szokásos görcsöt érezzél.

Lányok tudnátok ötletet adni szoba ill. babakocsi színnel kapcsolatban, ha nem derülne ki, hogy fiú vagy lány?
Vendég
 


Sziasztok

Üdv Lafie.

Csajok ha valaki akar venni szopi párnát,most kuponnal akciós a brendonba.

Lafie mi az elsőnél nem tudtuk mi lesz a szoba színe napsárga a babakocsi meg kék színű lett a kisbabánk pedig kislány.De ha sárga babkocsit veszel vagy bármilyent szerintem ma már nem számít,csak rózsaszín ne legyen a kocsi a baba meg fiú,mert akkor furi lenne.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Hahó!

Eszter! Köszi, de mi nemrég vettünk szopipárnát, itt: http://www.szopiparna.hu
Ez olcsóbb jóval, és klassz is, szóval ajánlhatom. Még lehet, hogy ágyneműt is nézünk majd, mert szépek és jó az áruk. És nagyon gyorsan elkészült a párna.

Lafie! Miksa szobája is napsárga, mert nem akartuk totálisan kékre vagy zöldre venni a figurát. És a napsárgához elég jól megy a kék szőnyeg és a kiegészítők, úgyhogy vidám és fiús is úgy összességében:

Kép

(A kép régi, tavaly októberi) Falszínben nem, de babakocsiban, ruhában szerintem működhet a narancs vagy a piros is kékkel, zölddel, barnával, az is elég uniszex tud lenni.

Manó! Hogy álltok a névvel? :wink: Mi az Artúr és a Zénó mellé bevettük a Samut lehetséges jelöltnek :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Lafie!

Nekem is a szúrásra azt mondták hogy rossz érzés, de veszélytelen.

Kocsi szín: Nekünk a lánynál sem volt lányos, mert nem igazán a szín alapján választottunk. Mindkét kocsink drappos volt, ebből ugye a sportkocsi van még meg most is. Nem zavarta csajt :lol:

Szóval ha nagyon nem derül ki a neme akkor ne vegyetek rózsaszínt vagy narancssárgát. pirosat. aztán a többi szín meg jó mindkét nemnek. Mondjuk én aazért sem akartam nagyon csajos színt, mert mi van ha kistesó meg fiú ugye.

Szirom!

Én is épp ezt a szopipárna oldalt akartam ajánlani. Mondjuk én kaptam egyet kölcsön, imádom, meg Emma is, állandóan le akarja nyúlni :lol:

Egyébként Emma szobája is napsárga.

Nocsak, Samu lesz a közös pont? :D

Artúr most a Shrek 3 miatt amúgy lehet népszerűbb lesz.

Nálunk még nincs nem is megállapodás, hanem nem si beszélünk róla. Megvárjuk a viszgálat eredményét. Utána viszont elővezetem a témát :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! Nemtom, még utána kell néznem, hogy a Samu hol áll a népszerűsági listán, mert tartok tőle, hogy kezd egyre gyakoribbá válni. Ha nem, akkor még az is lehet, hogy jó lesz :wink: De nekem még mindig a Zénó jön be a legjobban :lol:

Figyu! Holnapután lesz 2 hete, hogy megszúrtak, ugye? Az már elég jó, és eddig nem telcsiztek :lol:

Színekben vitatkoznék, piros meg narancssárga igenis jó a kispasiknak, csak valami jó összeállításban. De neked meg a drappal van igazad, az is uniszex.

Utána is néztem :wink: Szóval ezek szerintem simán működnek fiúknál is:

Kép
Kép

Vagy itt van ez, simán lehet szerintem mindkét nemnek:

Kép

Milyen kár, hogy nekünk nem kell babakocsit vennünk :? , mert tök jól bevált a batár kék-vajszínű kockás Bergon ide a pusztára :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


A Shreket én nem láttam, ki van benne Artúr?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

A Shrek 3-ban az új fiú, a trónörökös Artúr. A béka királ ymeghal, Shrek meg nem akar királ ylenni, ezért elmegy Artúrt felkutatni. A mecis figurák között már van is Artúr, csak akik nem látták még a Shrek 3-at azt hiszik az a Szőke herceg, pedig nem :lol:

Babkocsi: Hű, az a fűzöld az nekem nagyon bejönne :D A piro sés narancs fiúnak nem annyira...ruhában mondjuk jó a fiúknak narancs vagy bordó.

Nekem csak a chicco ponee-m van meg, ami ugye azért drapp mert annak idején az utolsó darabot hoztuk el a brendonból :oops: , mert után amár csak az új típust lehetett kapni, de amúgy nagyon bejött és megtartottuk. Viszont az újszölöttkocsim nem volt meg, mert csak pár hónapot használtam és eladtuk mert annyit kaptunk érte vidéken apósoméknál, hogy megérte. Most egy graco nem t udom micsoda van itthon, az olyan indigókék-vanília színű, most az lesz. Új kocsira nem akartam beruházni.
Ja, meg van egy nannia kereks hordozónk, az sötétkék és drappos a hordozó huzata, azzal fogok akicsival az oviba bkv-zni emmáért az első időkeben. A férjem már kérdezte minek nekünk ennyi kocsi :lol: :lol: De hát nekem muszáj bkv-znom.

Ja, igen, ma volt a 12. nap, hát, azért a 14-16-ig még veszélyes, volt akinek a 14. napon szóltak :cry: Szóval még izgulok rendesen a héten tutira, a jövő héten már csak kicsit, aztán ha jövő szerdáig (3 hét) nem szólnak akkor megnyugszom szépen.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket szín ügyben. Sajna egy kicsit most hátrébb tolódott ez a téma a rangsorban. A pénteki UH leletemen ugyanis az szerepel, hogy a lepény mélyen tapad. Én tudatlan csak a baba méretekkel voltam elfoglalva, amik jók lettek, és ma homályosított fel a védőnő, hogy ez a lepény dolog, ugyan még változhat, de jelenleg nem jó helyen van. Hát eléggé kétségbe vagyok esve... Valaki tudna nekem valami biztatót mondani, vagy ha azt nem is, de legalább, hogy mire számíthatok? Köszike
Vendég
 


Lafie!

Nekem ilyen nem volt, van más paar helyette ugye, de úgy rémlik hogy haoy nő a méh majd feljebb csúszik szépen. hameg nem akkor császár a vége, de általában feljebb megy. Fokozottabban kell vigyázni, nem emelgetni, pihizni, nehogy elkezdj nyílni és vérezni. Úgyhogy vigyázz magadra és pihenj amennyittudsz, de nem lesz baj!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Lafie, nem kell azért bepánikolni :)

Nekem is lent volt de már feljebb ment.
Egyébként ilyenkor vigyázni kell, hogy ne erőltesd meg magad, (ne ciplej nehezet) de én pl. nem tudtam ezt tartani mert Rolit állandóan cipelnem kell ( 12 kiló) De most az uh-n azt mondták, hogy már elment onnan.
Szóval ha ott marad akkor sincs semmi gond, azon kívűl hogy császároznak, mert nem szülheted meg a méhlepényt először.
És azért ha tudsz pihizzél vele. (Nekem ez se adatot meg...)
Előfordulhat vérezgetés amikor feljebb megy a méhszájról, szóval ezt is tudjad.
Na ennyit tudok. :)

Dobok fel pár uh képet.

Kép Kép

Az elsőn a feje és a NAGY füle látható a másikon meg hogy nincs kuki :)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Egébként dokid tud erről? mert ha nem akkor holnap hívd fel. Főleg ha még dolgozol amúgy. Mert szerintem ezzel nem szabad 8)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

Lafie! Szerintem nem lehet akkora gáz, ha nem hívta fel erre a figyelmedet az uh-s orvos. Én úgy tudom, ha nem lóg rá a méhszájra, akkor az égadta világon semmi baj sincs. És még úgyis feljebb fog mászni a méh növekedésével. Nekem is mélyen (és hátul) tapadt, és ez akkor derült ki, amikor korionbiopsziára mentünk és kiderült, hogy emiatt nem lehet megszúrni. De ez csak ezért okozott gondot, másért nem. A genetus sem mondta, hogy ez bármi bajt jelent, és amikor fölhívtam az orvosom, hogy elmaradt a szúrás, akkor ő sem. Aztán voltam is nála, ott is volt uh, és ott sem említette, még azt sem, hogy emiatt valamire különösen vigyáznom kellene, pedig nagyon gondos pasi. Ez a 12. hét körül volt, aztán amikor egy hónap múlva mentem amniocentézisre, akkortól már csak azt írták a papíromra, hogy hátul tapadó lepény. Szóval már volt is változás. Nyugi! Hívd fel a dokidat, de szerintem nem lesz semmi baj!

Manó! Köszi az Artúr-ismertetést! :wink:

Csikken! Aranyosak a képek! Most voltál? Ezek frissek?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


sziasztok

Tegnap voltam uh-án a szívkontrollon szóval minden rendben van,és kiderült hogy ismét kislányunk lesz ugyhogy nagyon boldog vagyok.
Köszi a szopipárna infót.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok biztatást, Ti olyan okik vagytok, hogy orvoshoz se kellett volna mennem, mert pont ezeket mondta ő is. :lol:

Csikken! Olyan kis ügyi a babid, hogy "megmutatta magát"! A fülecskéjét meg biztos azért mutatta, hogy jelezze, hogy mindent hall ám! :D

Eszter! Gratu a kislányokhoz!
Vendég
 


Sziasztok,

Most szombaton voltam uh-n!

Lafie, remélem már csajszi marad. Mert csak 95 %ra mondták, de én akárhogy nézem ez bizony nem kuki.

Eszti, grat a csajhoz:)

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok lányok!Tegnap voltam uh-án,minden rendben ugy néz ki nekünk is pici lányunk lesz! :D Lafie üdv köztünk!Látom elözö téma többek közt a szin volt.Mi is sötét zöld világos zöld kombinácioval vettünk babakocsit, mert még akkor semmit se tudtunk a baba neméröl.Látom mindenkinél rendben van minden :D További szép napot mindenkinek!

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Szöszke!

Gratula csajhoz! és Eszter neked is! Végülis mindegy csak ne legyen bajuk, igaz?

Nagyon ügyik a babák hogy sorra megmutogatják magukat! :wink:

Lafie!

Akkor most otthon vagy, vagy amúgy sem dolgoztál?

Szöszke!

Szerintem a zöld szuper mindkét nemnek. És majd még jöhet kisöcsi is ugye.

Csikken!

Én a lányomnál akiárki kérdezt emindíg mondtam hogy levileg lány, d eki tudja, lehet tévednek, szóval egyáltalán nem éltem bele magam a dologba, aztán simán lány lett. :lol: Pedig az uh-on mondták hogy tuti az, én meg egy szál lányos göncöt nem vettem :lol: Most meg egyetlen egyszer mondták hogy fiú és mindenki teljesen fiúra készül :lol: Na majd az amnio eredményéből most úgyis kiderül biztosra mondjuk. Épp most kaptam kölcsön egy szatyor fiús ruhát, mondtam ha mégis csaj jövök becserélni rózsaszínre :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szöszke! Gratula a kislányhoz! Neve van már? :wink:

Lafie! Látod, csak kérdezned kell :D

Eszter! Neked is gratula a kiscsajhoz és a szívkontroll eredményéhez is! :lol:

Csikken! Ugye te is szabolcsos vagy? A doktorom szerint nem lesz meg novemberre a MÁV, inkább év végére csak, úgyhogy azt mondta, számoljunk szabolcsos szüléssel!

Manó! Várunk!

A mi kölkecünk meg még mindig fiú :lol: Két tegnapi kép:
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok

Köszi a gratukat!

Megvan a nevünk Rozina Eszter

Kép
Kép
eszter26
 
 


Mano!Nekünk már nem lesz kisöcsi :? Ugyanis nem az elsö baba,és már egyáltalán nem tervezünk többet.Ugymond ez lesz nekünk a kis maradékunk :) Szirom!név:Alexa,v.Zoé!

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke!

Ja, értem :oops: Nincs a vonalzódonnagyobb gyerkőc, ezért hittem 8) Ha meg a korod a 35 a nevedben, az ugye tök korrekt első babának is, főleg mostanában semmi rendkívüli nem lenne benne.:)

Eszter!
De jó nektek hogy túl vagytok ezen a név témán, nálunk ez mindíg nehéz ügy, úgy látszik :D

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó! Még dolgozok és nem is mondta a doki bácsi, hogy nem lehetne. Azt mondta, hogy a 28. héten lesz lényeges, hogy hol tapad a lepény. A védőnő szerint pedig a 32. héten fektetnének be, ha netalántán addig nem változik a helyzete. Persze most még jobban odafigyelek, hogy ne emeljek semmit, ne idegeskedjek, stb....

Hát csak a mi babink ilyen kis huncut, hogy nem mutatja meg magát? Tuti direkt csinálja... :)
Vendég
 


Hahó!

Lafie! Talán kiscsaj, egy kukacot nehezebb eldugni,a fiúkról szokott hamarabb lehullni a lepel :wink:

Manó! A reggeli írásod nem láttam ám, majdnem egyszerre küldtük el! És már izgultam, hogy mér nem jössz :wink:

Szöszke! Nekem (bár ugye nincs szavazati jogom :wink: ), a Zoé jön be a kettő közül jobban.

Eszter! Ti is szépeket választottatok!

Lányok, milyen napotok volt? Én küzdöttem légszomjjal, mostanában lehűlésnél mindig ez van. Jobban bírom a kánikulát sokkal, és akkor legalább nem is fázom. A pocim is fájdogált, mondjuk elég sokat vasaltam, de félóránként muszáj volt leülnöm, mert keményedtem is. Gondolom, a front. Remélem.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Köszi az aggódást :wink:

Laffie!

Hát akkor remélem a 28. hétr efelhúzódik a jó helyre a lepén és nem kell befeküdnöd. Hány hetes is vagy? (bocs, csak olyan fura a vonalzód hogy nem a hetet mutatja, így nem tudom hol is tartasz pontosan?) Egyébként Sziromnak leeht igaza van, nekünk is a lány sokkal később mutatta meg magát, a 25. héten derült ki, most meg már a 17. héten látszott a fiú. Bár így utólag visszanézve a lányom UH-jait már látom hogy lány volt:) csak akko rmég tapasztalatlan Uh-os szemmel ugye :lol: Amikor a combcsontját mérik és alulnézetből van a baba , akkor látszik legjobban a fiú.

Szöszke!

Nekem mindkét név tetszik :D

Szirom!

Érdekes, én meg a hőséget nem nagyon bírom :( Pedig alapból szeretem ameleget, de msot alig bírok benne megmozdulni, egyszerűen pocsék a közérzetem olyankor.Persze a pocakkeményedés meg hidegfront az tényleg van. Szóval mindíg van miért leamortizáltnak lenni 8) :D Holnap be kell mennem dolgozni egy napra, teljesen elszoktam tőle az utóbbi két hétben. Pedig még 2 hét szabi aztán megyek vissza.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szisztok lányok!Már kétszer irtam litániát de 1-szer sem tudtam elküldeni mert mindig elment a net :twisted: Valoszinü hogy a Zoé lesz a nyerö :) A hideget én is jobban birom most,pedig eddig utáltam :?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Hahó!

Szöszke! Pedig írhatnál litániát, te mindig olyan rövidke vagy :wink:

Manó! Meddig akarsz dolgozni? És nyáron anyukád lesz Emmával, amíg nincs ovi?

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is csatlakoznék hozzátok. November 8-ára vagyok kiírva a kislányunkkal. Már régóta olvasgatom a fórumot, és örülök, hogy van végre novemberi topic is. Magamról még annyit, hogy Nyíregyházán lakunk, és az első kisbabánkat várjuk, akinek valószínű Liza lesz a neve.

Drienn

Kép
drienn77
 
 


Sziaszok lányok!SZirom, 1-szer probálok meg sokat irni akkor se jön össze :cry: Drienn üdv köztünk!Gratu a babához!

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Manó! Pont félidős vagyok, a gyerek rajta ül a 20-ason azért nem egyértelmű...

Kicsi Tündér, Mano, Pöttöm, Pöttömke, Pocaklakó Babuci, Tesó, Babi... Mindenki másképp hívja a kicsit, de mind édi. :) (Remélem nem hagytam ki senkit, ha igen, nem szándékos)

Majd ha lesz egy kis időm megszámolom a fiú-lány arányt is!
Vendég
 


Lafie,Te mikorra vagy kiirva?Lehet már irtad csak nem emlékszem rá. :?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke! November 24-re az orvos szerint, az én számításom szerint 22. Tehát, ha bármelyik bejön és a Tied is "pontos" lesz, akkor előtted vagy utánad egy nappal. A vonalzóm, nem tudom miért mutatja, hogy pont 20 hetes vagyok ma, mert csak 19+5.
Vendég
 


A lányok vezetnek 4-3 arányban!

Lány: Eszter 26, Szöszke, Csikken, Drienn77
Fiú: Szirom, Numato, Mano
Fiú vagy lány: Mokuska99, Amaryl, Numato, Lafie

Csináltam egy kis összesítő táblázatot a dátumokról és a nemekről. Hogy tudom úgy beilleszteni, hogy látszódjon és ne kelljen a megnyitáshoz rákattintani?
Vendég
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre, de itthon anyós szabin(mert mi sajna együtt lakunk :evil: ) és nem tetszik neki, ha a gép elé ülök. Na mindegy.

Lafie!

Üdv közöttünk. :) Mi még nem tudjuk, hogy fiú e vagy kislány, takargatja magát, de én nagyon, de nagyon kislányt szeretnék.
Most olvasom, hogy a lepényed mélyen tapad. Ne aggódj nem lesz semmi baj, ha betartod az előírásokat. Nekem a Bencével volt, elöl fekvő, kicsit mélyen, igaz véreztem vele, de ahogy nőtt a méhem úgy vándorolt feljebb.

drienn!

Neked is üdv:)

Szirom!

Eredményről tudsz már vmit? Drukkolok nagyon.

Mi jól vagyunk, néha-néha megmozdítja vmilyét, de túlzásba nem esik. Majd 23-án megyek Uh-ra. Addig türelem.

Na megyek pancsizni. Legyetek jók

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok,

Szirom, nekem azt mondta hétvégén Hajdú dokinő, hogy novemberre már nem lesz Szabolcs. Igazából én Rolit is ott szültem és meg voltam elégedve- De ha nem ott fogok akkor nem. Csak jó lenne tudni.
Neked ki a dokid?

Drienn, üdv köztünk!

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Jó reggelt!

Csikken! Írtam neked privit! Én igazából attól az egytől tartok, hogy a zsúfolság miatt nem lesz hely a babás szobában. Meg kipróbáltam volna az éjjel-nappali roomingot, mert Újpesten is csak nappali volt, de ezzel már megbarátkoztam, mert ezt eddig is tudtam (mármint a csak nappalit). De ez a minimum, amit szeretnék, a "3 óránként kihozzák a gyereket" változat nagyon-nagyon nem tetszik.
Annak viszont nagyon örülök, hogy ha időben sikerül elindulnia a babának (nincs túlhordás) és minden jól halad, akkor megpróbáljuk a sima szülést, megbeszéltük a doktorommal. Én lelkesebb vagyok, mint ő, de tiszteletben tartja a kérésemet. Végülis Miksánál is eltűnt a méhszáj (2 hét túlhordás, többszöri indítás után), csak aztán mégse nem sikerült kibújnia, így lett csaszi.

Amaryl! Manó várja ám az eredményt, neki drukkolunk! :lol:
(az enyém már megvan :wink:, minden oksi )
Mozgás: az én kispasim nagyon régóta (13. hét, nem is értem, nagyon korai, vagy csak a tapadás helye miatt éreztem meg ennyire könnyen) mocorog, elég fürge, pont, mint Miksa. Majd a végén biztos megint lesznek jó nagy fordulatok, hogy alig kapok majd levegőt :lol: De szerettem Miksánál is :wink:

Lafie! De aranyos vagy :wink: ! Gondolom a melléklet feltöltése gombbal lehet.

Drienn! Üdv köztünk :wink: ! Gyere sokat!

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy kicsit eltűntem, de igazából nem történik semmi extra, dokihoz csak 23-án megyek legközelebb.
Addig is csak olvasgatlak benneteket...
képzeljétek, ahhoz képest, hogy jövő héten már 20 hetes leszek, még nem érzem, hogy mocorognának :cry:

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Numato!

Hányra mész 23-án dokihoz? Mert én is akkor megyek 17-re.
Én se érzem annyira a mocorgását, általában akkor mikor lefekszem.

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Amaryl, mi azt hiszem 15.40-re megyünk, úgyhogy elképzelhető, hogy találkozunk :wink:

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Mókuska!

Voltál a genetikán? Mit mondtak? gondoltam ám rátok! Melyik orvoshoz kerültél?

Numato!

Én a lányom is csak a 20. héttől éreztem és akkor sem túl intenzíven, a méhlepény elöl tapadó volt és az lefogta a rúgások erejét.
Most hátul tapadó, azt hittem majd sokkal előbb érzem és semmi, most is csak a 20. héttől és bár kicsit jobban érzem amikor épp rúg, de nem túl gyakran egy nap. Szóval ez még önmagában nem jelent semmi rosszat.

Amaryl!

Igen, én várom d emár nagyon a genetika eredményét, azért köszi :D

Szirom!

Bajcsyban éjjel nappali rooming in van, én meg attól félek kicsit :oops:

Lafie!

Sajna nem tudom hogy lehet beilleszteni, pedig jó lenne a táblázat, de nekem si csak úgy sikerült hogy külön rá kell kattintani :cry: Esetleg másik topikban rákérdezek.

Drienn!

üdv itt és gyere gyakran, mesélj. Liza aranyos név :)

Szirom!

Elvileg szeptemberig dolgozom, bár nem tudom hogy lesz, mert tegnap bementem egy napra megcsinálni egy dolgot és kb 6 óra után már fájt a hasam :roll: Szóval majd meglátjuk mi lesz. Az biztos hogy hajnalban nem fogok bejárni, tehát nem fogok 8 órát tudni már dolgozni. Szerencsére elég megértő a főnöknőm, most július 19-től megyek melózni és el is kezdek majd összepakolászni meg átadogatnia dolgokat, aztán amjd meglátjuk. De anyagilag meg ugye jó lenne ha tudnék még bejárni, kb havi 50 e kiesés ha nem járok be :roll: , nem csak a fizu hanem az egyéb juttatások is ugye kiesnek. Emma csak 2 napot lesz itthon már amikor én dolgozom, akkor vagy anyukám vagy a férjem majd vigyáz rá. Épp akkortól volt ovi szünet amikrotól itthon voltam, illetve szerdán voltam ac-n és a következő hétfőtől volt ovi szünet. És már nagyon várja hogy kezdődjön az ovi.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


sziasztok!

Manó!

Bocsi, akkor neked megy a drukk. :) Emmát nem a Bajcsyban szülted? Lehet hogy már írtad, de nekem tiszta szita az agyam. Mert csak azért kérdem, mert rooming in van, de ha úgy gondolod beviheted a babát a csecsemősöknek, ha netán pihenni akarsz, nem harapják le a fejedet. Én mikor szültem a 2 fiamat nap közben velem voltak, de 22 körül bevittem, hogy tudjak egy kicsit pihenni, mert a sebem azért nem gyógyult olyan gyorsan, hiába próbáltam "szaladni" napközben.

Numato!

Lehet hogy talizunk, főleg ha egy órát csúszik. :)

Én nekem extra szar napjaim vannak, nyűgös vagyok, legszívesebben ordítanék, de okom nincs rá. Haragszok az egész világra érzésem van.

Lafie!

Táblázatot úgy tudod egyszerűen megcsinálni, hogy excelbe megírod elmented, majd paintba megnyitod és jpg-be mented el, és akkor felbírod ide tenni.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Amaryl!

Nem, emmát Újpesten szültem, mint Szirom miksát, ott volt egy nagyon kedves doki bácsim, sajnso most már nagyon messze lenne nekem a 17. kerületből, így kerüt képbe a Bajcsy. Hogy a lányom si tudjon könnyen meg a férjem látogatni. Na meg a doki magánrendelője si most így közel van, bnem igényel külön szervezést ha dokihoz akarok menni. Közben Újpestet sajnos be si zárták. Ez jó hír, a rooming -in, hogy be lehet adni. Na majd kialakul.

De jó hogy a táblázatot is tudod, nekem sehogy sem sikerült, majd lafie akkor be tudja tenni, úgy könnyebb lesz követni.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Majd még szépítek és bővítek rajta, csak kíváncsi voltam, hogy megtudom-e csinálni. Várom az észrevételeket: mit javítsak, pótoljak!!!


Kép [/img]
Vendég
 


Hahó!

Lafie! Nekem ez így elég. De van, ahol beírják a kórházat, meg hogy hányadik baba, esetleg a nevét is. Most ennyi ugrik be, de mondom, már ez is elég :wink: Ügyes vagy :D

Manó! Azért ennek a fizetéskiesésnek nézz utána, mert nem lehet ekkora! Igaz, hogy nem kapsz teljes fizut, viszont nem vonnak tb-t, így kb. ugyanannyi bír lenni a táppénz, mint a fizu.

Numato! Biztos úgy fekszenek, még nem késtél el a mocorgásról! Vagy nem tudod, mit kell figyelni! Először olyan, mint a bélmozgás kb. :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ma egy kicsit nyugisabb napom van, bár lenne itthon éppen mit csinálni. :) Én még dolgozok, meg építkezük is, így a hétköznapok elrohannak... Bár szívesebben mászkálnék baba boltokba, mint csempés boltokba, de eljön annak is az ideje! Már alig várom! :lol: Leginkább babakocsival leszek gondban, fogalmam sincs, milyet vegyünk, ami minden szempontból megfelel, de addig biztos kapunk majd egy-két jótanácsot. :wink:

Lafie!

Jó a táblázat, csak így tovább! Hasonló javaslataim lennének, mint Sziromnak.

Mindenkinek további kellemes hétvégét kívánok!

Drienn

Kép
drienn77
 
 


Kép [/img]

Várom a további infókat, hogy minél hamarabb teljes legyen a tábla! (Mondom én, aki még se a nemet, se a nevet nem tudja... :oops: )
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: