Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!

Bibar! remélem tetszik a vonalzó, de ha másmilyet néztél ki, más oldalon akkor írd meg és átszerkesztem...ez olyan különleges, a baba fejlődését mutatja...de persze olyat teszek, amilyet szeretnél :)
Pandácska, örülök Neked itt is, várunk nagyon "hivatalosan" is :lol:
Mostmár kezdek aggódni, hogy mindenki szed progit...én meg nem...baj ez? a dokimnak eszébe sem jutott, hogy kellene ilyen...na most bepánikoltam :? mondjatok valami okosat légyszí!!!! ki miért szedi?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vorosbegy
annyira tündér vagy,nagyon tetszik a vonalzóm :lol: :lol: :lol: köszönöm,köszönöm,köszönöm :lol: :lol:
a progi miatt ne aggódj,neked van már 2 szép gyereked,egyiknél sem volt gond,az inkább azoknak kell akiknek mondjuk a vérvétel alapján megállapitjáj hogy kevés neki,vagy akinek már volt vetélése mondjuk.ne aggodj tényleg,az orvos mondaná ha neked kellene,de ha minden oké akoor a kismamák nem is ismerik ezt a bogyot!!!!!!!!!!!
puszi

bibar
 
 


Bibar,
Igen szintén lombikos én is nagyon drukkolok neked! gondolom te is nagyon izgulsz már :roll:

Vörösbegy,
Ne aggódj a kismamák többségének nem kell progi ez egyáltalán nem baj sőt nagyon is jó! ha nincsen baj nincs rászükség!

Na jó tényleg eldugulok majd két hét múlva jövök hozzátok vagyis jövünk :D
Vendég
 

 
 

Pandácska!

Üdv Neked itt is :) :)

Vörösbegy!

Én a két vetélésem miatt kaptam az Utro-t...remélem használ, és azt is, hogy elég lesz a 2x1...a doki ennyit írt elő.
Ha Neked nem volt ilyen előzményed, nem valószínű, hogy szükséged lenne rá...addig én sem tudtam, mi fán terem az Utro :roll:

Ígérem, jövő héten, ha oviban-suliban lesznek a srácaim megpróbálok képet felrakni magunkról :)

jó hétvégét Mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok,szép reggelt!

Ma is dög meleg lesz.... 8) :shock:

Hogy telt a hétvége?Mindenki gyereknapozott?Mi egy hegyi bulin voltunk vasárnap,igaz csak pár órát,de jó volt.

Pandácska
Üdv itt.:) Drukkolunk Neked is,szép és problémamentes várandóságot kívánok.

Bibar
Szuper a vonalzód.:) :wink: Milyen édes a kis embrió ott a pociban.:)

Erika!
Én sem szedek progit.Remélem ez megnyugtatott.:)

Úgy döntöttem jövő pénteken megyek el dokihoz,az már a 7.hét betöltése után lesz.Legalább nem kell sokat várnom majd a 12 hetes UH-ra.

Pár kép hétvégéről:
(első 2 még itthon)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bocsika,hogy ilyen sok lett. :oops: :oops:

Sziasztok!

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Szia Pandácska! ÜDv közöttünk!
Lego (Viki): nagyon szépek vagytok! azok a szemek!!! reszkessetek pasik! Akkor csak 8-án mész? Fú, de türelmes vagy!!

Jelentem, émelygek. Bazi rossz. MEg folyton álmos vagyok, bármikor képes vagyok szundítani. Remélem pénteken minden rendben lesz és ráér majd a doki! Még 4-et kell aludni.

Éjjel ki hányszor kel pipilni? Nekem egész jó, csak 1x! És most, hogy csak rugit adtunk Botondra, nem ébredt fel végre 2óránként.

Norma
normajeane
 
 


Lego
gyönyörü ez a lány :lol: :lol: :lol: tényleg nem semmi szemei vannak :lol:

Norma
hát én nem émelygek,viszont olyan étvágyam van mint egy medvének :oops: :oops: csak a sósat és savanyut kivánom :oops: 3 napja éjszakánként 2-3 szor megyek pisilni,és én is sokat alszom :lol: :lol:
a péntek mindjárt itt van,és minden rendben lesz ne aggódj :lol:

Vorosbegy
hosszuhétvégéztetek????????ugy eltüntél :cry:

bibar
 
 


Szép (hűvös) jó reggelt Mindenkinek!!

Lego: tényleg nagyon szép a lánykád, különlegesek a szemei! Majával majdnem egyidősek. :)

Hát, nekünk nem túl jól telt a hétvége Maja betegsége miatt. Vasárnap belázasodott, meg hányt is, pedig ez már gondolom nem a bárányhimlő tünete. Hétfőn csak háztartási kekszen élt. Aztán most éjjel megint kijött belőle a víz is. :cry:
Reggel alig bírtam kelteni, Mamánál meg sírdogált utánam. Én hülye eljöttem dolgozni, ahelyett, hogy otthon ápolgatnám. Úgysem akarok itt maradni hosszútávon, nemtom mit "hajtok"??

Ja, még egy munkaügyi kérdés: Ha én végig táppénzen vagyok, akkor ugye a bruttóm 75 %-át kapom (mínusz levonások?), de ha ott lesz az idő, akkor a gyedemet a jelenlegi bruttó alapján számolják ki?? (vagy a táppénzes?) Lehet, hogy nagy hülyeséget kérdeztem, de nem igazán értek a munkaügyhöz (sem), itt meg még nem akarom megkérdezni a munkaügyes csajt.

Már alig várom, hogy csüti legyen, mert akkor megyek újból uh-ra. Remélem most már én is látok "valamit"!!! Izgulok. Mindig van miért! :?

Marica

Kép

Kép
mariann69
 
 


Mariann
miért nem maradtál otthon szegénykével :oops: :oops: remélem jobban lesz már.
a kérdésedre a válasz engem is érdekelne,csak nem a betegácsis pénzböl kapjuk majd,legalábbis nagyon remélem :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok!

A járulékokat anno nekem úgy számolták ki,hogy

-szüléstől 6 hónap TGYÁS,ami a szülést megelőző év átlagának a (pontosan nem tudom) 80%-a

-utána GYED,a gyerek 2 éves koráig.Ami a szülés évében keresett összeg 75%-a,mivel én év elején munkanélküli voltam,majd év közepétől lettem bejelentve,de szeptembertől már táppénzen voltam elég kevés lett.És igen,a táppénz összege is számít sajna és nem csak a fix keresetből számítják ki.
Remélem nem voltam túl bonyolult.

DE lányok ez vszínű változhatott.Mindenképp érdeklődjétek meg az illetékes szerveknél.:)

Mariann
Mikor született pontosan a lányod?
Én sem mentem volna melózni.:( Szegényke,remélem már jobban van.

Norma
Én éjszaka nemkelek fel,viszont nappal rengetegszer megyek pisilni.

Szép napot:)
Vendég
 


Lego: Maja 2004 november 12-én (13 óra 22 perc) :D született. (Császárral, azért tudom ilyen pontosan a percet is!)

Így is eléggé lelkiismeret-furdalásom van, még Ti is bántotok?? :oops: Szégyenlem magam, hogy otthon hagytam. Egyébként jól ébredt, akkor nem volt láza, csak nyűgösen váltunk el. De sajnos mikor délelőtt felhívtam őket, akkor már lázas volt és sírdogált is utánam. HÁT ANYA AZ ILYEN???

Bibar: igaz, hogy Lego leírta a véleményét táppénz ügyben, de én találtam egy fórumot a "babafalva"-n és ott megkérdeztem egy tb-szakértőt. Remélem hamarosan választ ad és akkor majd bemásolom ide. Jó??

Mariann

Kép

Kép
mariann69
 
 


Mariann
Jajj,dehogy bántunk.Csak sajnálom szegényt,ilyenkor anyuci a legjobb orvosság. :wink:
Bújjatok majd össze,ha hazaérsz.:)

Kiváncsi vagyok a tb-s válaszra.
Vendég
 


Sziasztok !

nekem csodás hétvégém volt Balatonon! imádom a barátom gondoskodó megjegyzéseit, remélem ti is így vagytok, mármint a saját barátotokéval. Nekem még mindig nincsenek kellemetlen tüneteim, hacsak az éjjel 1x-i pisilést nem számítom annak, ez mitől van, még nem nyomhatja a baba a hólyagomat.
a strandon mindenki grillcsirkét v. salátát nyomatott natur hussal, én babgulyás után csirkepaprikást nokivel, eddig imádtam a zöldségeket, most egyáltalán nem. szerintetek magamba kell gyűrnöm a zöldeket ?


Sheira !
Köszönöm a vonalzós segítséget, remélem most jó lesz!

Kép
boci1234
 
 


Sziasztok!



Nem tudjátok véletlenül, ha 36 napos a menszesz, akkor mikortól kezdődik a 40 hét? Nyolc nappal később? Mikor van az első, kötelező orvosi vizsgálat? A 11-12. héten még nem késő?

Előre is köszönöm a segítségeteket!
d0r0ttya
 
 


Szia !

A Lilypie.com-on kiszámolhatod. szerintem minél előbb mész el annál jobb, annyi rosszat hal az ember.

Kép
boci1234
 
 


Sziasztok !

szerintem a tgyás is 70%.

Ezt találtam a magyarország.hu-n: A gyermekgondozási díj a naptári napi átlagkereset 70 %-a, de maximális összege, havonta a mindenkori minimálbér kétszeresének 70 %-a , amely összeg 2006-ban 87 500 forint volt, 2007. január 1-étől 91.700 forint

Minden info itt van, böngésszetek!

Kép
boci1234
 
 


Dorottya! Ha mindig 36 napos a ciklus akkor az ovuláció normál működéskor 36-14, tehát a 22. napon volt. Magyarországon a 8. hétig kell megjelenni, mivel ha méhen kivüli (átlagban a terhességek 10%-a) akkor azt azonnal műtik, mivel az halálos veszély az anyára nézve. Nem tudom hol jársz, de javaslom, hogy a 7. hét betöltésekor menj el az első UH vizsgálatra. A 12. heti az már a második kell legyen amikor nyaki redőt is mérnek.
A 40. hetet a dokik hivatalosan az utolsó mensi első napjától nézik, még ha 60 napos is a ciklusod, akkor is. Ha nem akarsz vitát velük akkor hazudj a mensiről, én is ezt fogom tenni (bár nekem csak 3 napot kell tagadnom, nem 8-at). Amikor ovuláltál akkor vagy két hetes, onnan nézd a 7 hetet meg a 40-et.

Norma
normajeane
 
 


Még a GYED-hez annyi, hogy sajna az tényleg maximálva van, ez a bruttó 91700 Ft. A TGYÁs az szuper, már ha sokat keresel.
normajeane
 
 


Reméem minden rendben lesz pénteken, ma is émelygek :shock: . Holj jobban, hol kevésbé. No sebaj, most örülhetek, hogy van tünet, én marha :)
normajeane
 
 


Jó reggelt!

Fáj a fejem!! :cry: Pedig én a melegfrontra vagyok érzékeny, nem a hidegre. Vagy lehet, hogy tegnap huzatot kapott. Na, majd elmúlik. Tegnap meg úgy éreztem picit lázas vagyok, de szerintem csak égett az arcom. :? (hogy nem maradtam otthon a gyerkőccel.)
Tényleg: milyen orvosságot lehet bevenni, ha nagyon fáj a fejed, vagy lázas vagy?? Az egyébként is veszélyes, nem??? Mármint a láz. Ezeket csak úgy általánosságban kérdezem, nem szándékozom gyógyszert enni, csak ha nagyon muszáj. (j vagy ly????)

Norma: látod, látod.... :D Ezzel én is így vagyok, mert szinte sose volt tünetem a pisilésen kívül. (már írtam, hogy volt két vetélésem + 2 lánykám van, tehát már voltam néhányszor terhes) Most egy kicsit nyamvadtabb vagyok az eddigieknél. Egy picit émelygek, egy picit fáj a cicim, folyton aludnék és Óriási éhségrohamok törnek rám. :o

Boci: nem a baba nyomja a hólyagodat, hanem a méhecskéd. Az már nőtt egy picit, még ha a baba gombostűfejnyi is!
Nem semmi menűt dobtál be! :lol: Egészségedre. Most éppen erre volt szüksége a szervezetednek. Szerintem nem kell most erőltetni a zöldséget, ha nem esik jól, hidd el nem sokáig tart ez a "kívánósság". Te már valószínű jól fel vagy tankolva vitaminnal, így egy kis kilengés nem okoz bajt. Balaton.... De jó lehetett Neked!! Már vagy 3 éve nem voltunk nyaralni, úgy igaziból.
Szerintem már idén sem megyünk sehova. Majd a szép új kertünkben nyaralgatok. :wink:
Majd megnézem a Mo.hu oldalt, hátha okosabb leszek.

Lego: sajnos még nem jött válasz a tb-től.

Mariann

Kép

Kép
mariann69
 
 


Jó reggelt!

Mariann!
Maja jobban van már???Sokat gondoltam rátok.
Ha muszáj (j:) ),akkor vannak kifejezettem terhesség alatt szedhető gyógyszerek.Pl:Sinupret csepp,Bioparox spray.Ált heveny meghüléses állapotokra,a Sinupret gyógynövényalapú.Végső esetben Algopyrint lehet szedni,jó lázcsillapító.
Igen,a láz nem túl jó a várandósság idején,ezért pihenj sokat (már amennyit tudsz) és méz-tea...jót tesz a szervezetnek,émelygés ellen is hatásos. :wink: Jobbulást,vigyázz Magadra.

Boci
Én is gratulálok a menűhöz. :lol: Húú én nem tudnám legyűrni.:) Nem semmi vagy. :wink: Szedsz vmi plusz vitamint?Mert akkor nem lényeges a sok zöld.:) Én inkább gyümölcsözök,zöldségezek...nem tudom megenni a gyógyszert. :?

Norma
Pénteken kell menned?Én is bejelentkeztem...az első vizsgálat.:)
Nagyon várom...

Szép napot,itt esik... :?
Vendég
 


Lego: Maja hál Istennek jobban van, most egész jól aludt, lázas sem volt. Reggel már egész jókedvűen ébredt. :D A pöttyöcskéi is mintha múlnának, és újabbat már nem láttam előjönni. Majdcsak kilábal most már a nyavalyából.

Mézes tea: hétfőn főztem, Majának is adtam, de nekem annyira nem esett jól. Én inkább attól émelyegtem, nemhogy elmulasztotta volna... :lol:

Kép

Kép
mariann69
 
 


Mariann
Ezt nézd meg mit találtam.:)

Mi segít émelygéskor?

Tapasztald meg, hogy mi jobb, van akinek folyadék (tej, limonádé) másoknak kevés száraz (keksz).
Reggel, felkelés előtt egyél vagy igyál egy keveset
Gyakrabban étkezz, s könnyen emészthető ételeket fogyassz.
Étkezések között nyugtasd meg gyomrod.
Kerüld az erős szagokat, túlfűtött, levegőtlen helyiségeket.
Jól bevált házi praktika: egy evőkanál tiszta méz éhgyomorra kitűnő hatású, vagy nem.
Hányás esetén: készíts erőlevest húsleveskockából (a só veszteség pótlására!).
A test kálium készletének pótlására fogyassz burgonyát és banánt, a magnéziumkészlet pótlására gyümölcsöket, rostos gyümölcsleveket.

Tetszik a pirossal szedett rész.:) Elég határozott volt az írója. :lol: :lol:
Vendég
 


Jajj az Őzikés kérdésekre nem válaszoltam... :oops:

Nem tudom mi lesz a sorsa.Állítólag nem tud visszailleszkedni,ha emberek közt nő fel.Vmi vadasparknak ajándékozzuk majd.

Amúgy nagyon aranyos,ha meglát minket,egyből jön,kéri a cumit(tejet).Sokat hízott,állatorvos adott neki vitamininjekciót,meg antibiotikumot is. :)

Bambit átkereszteltük Bambusszá.Fiúcska...ami azt jelenti,hogy párzáskor csak ffi etetheti,mert ha megérzi a nő illatát(abban a bizonyos pár napban 1 hóban),akkor nekitámad.Olyant is hallottam,hogy egy nőt úgy megtámadott,hogy belehalt a sérülésekbe...

Na de reménykedjünk,hogy az elkövetkező 8 hónapban nem fogja rajtam érezni. :lol: Dorka még ugyebár nem jelent veszélyt. :lol:

Na kicsit hosszú lettem. :oops:
Vendég
 


Bibar most nézem,2 nap eltérés vanköztünk.Mármint a babák közt.Mire vagy kiírva pontosan???

Vörösbegy merre vagy??? :oops: NAgyon eltűntél...
Vendég
 


Lego:
Kettő tanácsot már megfogadtam: gyakran eszem :lol: és ma reggel banánnal kezdtem, vitaminpótlás gyanánt.

Akkor eszem majd mézet is, hogy segítsen, vagy nem. :) Ez tényleg jó. Majdnem mint ez: " Olyan bizonytalan vagyok.... Vagy nem???"

Az őzinket anno mi is cumiztattuk, nagyon édes volt! Rohant, ha meglátta a cumis(sörös :D ) üvegét. Csak úgy habzott a kis pofája, ahogy cumizott.
Hol tartjátok??

Mariann

Kép

Kép
mariann69
 
 


Sziasztok !
Én Elevitet szedek, nagyon fontosnak tartom, főleg a foszfor miatt. A barátnőim is ezt szedték, van aki végig, nem csak az első 3 hónapban. Állítólag az émelygést is csökkenti, nálam se jelentkezett még. Nálatok már van súlynövekedés ?

Kép
boci1234
 
 


Lego
én csak a babanet kiszámolására hagyatkozva mondom a január 21-et :oops: :oops: nagyon édes lehet az özike,én is ugy babusgatnám :lol: :lol:

Mariann
jobbulást nektek,jó hogy a pici már jobban van :oops: :oops:

Boci
én is elevittel kezdtem,aztán többek tanácsára áttértem a gravidára,de attól hasmanésem lett/szerintem attól/ezért most vissza az elevitre.hányingerem nincs,de a lombikos bariném is ezt szedi,ö 12 hetes terhes,és 6 hetes kora ota egyfolytában hány :cry: minden kijön belöle :cry: sulynövekedés nálam a hormonok miatt volt 2 kg,más nincs :oops: :oops:

Vörösbegy
tényleg nagyon eltüntél,ugye nincs semmi baj????????????

bibar
 
 


miért mondták , hogy inkább gravidát szedj az elevit helyett ?

Kép
boci1234
 
 



Sziasztok!

Boci!

örülök, hogy sikerült a vonalzó... :)
szerintem se erőltesd a zöldeket, ha nem kívánod, én sem bírok olyasmit megenni, amit csak azért "kéne", mert baromi egészséges :wink:
így eszem azt, amit megkívánok, az ésszerűség határain belül :)

Mariann!

örülök, hogy Maja jobban van :)

Viki!

Nagyon szépek vagytok a képeken :) :) :)

Pisiügy: én átlag 4-5x (!!!) járok ki éjszakánként, bár alapból is megvan 1-2.

súlygyarapodás: én is kb. 2 kg+ -nál tartok, ebből 1 kg tuti, hogy a melleim súlya :D
én Gravidát szedek (babonából ), mert a két vetéléssel végződő babával Elevitet szedtem, ezért most váltottam, Melissával Maternát szedtem, nem tudom az létezik-e még??

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Én gravidát szedek, az olcsóbb mint az elevit. A székrekedést nem a vitamin okozza (elvileg nem okozhat), hanem a magas progeszteron szint. Én jó ha 3 naponta megyek, rémes. Pedig Botossal nem volt ilyen gondom egyáltalán. Ma is émelyegtem, de nem vészesen.
Én pénteken megyek első vizsgálatra, akkor leszek 6+4.
Délután olyan jót aludtam, több mint 1 órát. Alig éltem, mondtam Botosnak, hogy feküdjünk már le, azátn ő 2,5 órát aludt!
Éjjel csak 1x kelek, az még türhető. A 4-5 , fú az szörnyű lehet.
Én nem tudom híztam-e, reggel majd mérek egyet. Botonddal az elején fogytam és össz 9 kg-t hiztam, ebből 3,5-et az utolsó 4 hétben. Szóval itt az első 20-25 hétben meg kell próbálni nem elszállni mert az utolsó 6-8 hétben van általában a jelentősebb hízás és bizony ha nem vizesedés okozza akkor 6-7 kg megy csak le a szüléssel. A többi marad :( :? És persze jön a szopi amikor sokan hiznak mert félnek, hogy nem lesz tejci és esznek - isznak. A rokonság meg hozza a madártejet meg mindent és töm. Közben a folyadék fontos, nem a kaja, én kapásból ismerek 3 anyukát akik 45 kg körüliek és 1 éves korukig szoptattak simán.

Norma
normajeane
 
 


Norma
mint lombikosok nekünk jóval elöbb el kell kezdeni az elevitet,igy még amikor nem voltam terhes már akkor székrekedésem volt tőle,nem csak nekem hanem több lombikos barinőmnek is.aztán terhes lettem és váltottam a gravidára,és azóta nincs székrekedésem :oops: :oops: én is nagyon jókat alszom délben is,aztán este mintha nem is aludtam volna :lol: :lol: :lol: én is 6+4 leszek pénteken :lol: :lol: kiváncsi vagyok ilyenkor mi ujság odabennt,legalább nálad követem :lol: :lol:

Sheila
az nagyon durva,akkor nem is tudsz nagyon aludni :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok!

Újdonsült tagként szeretnék csatlakozni! (Azért titokban olvastalak már Titeket, csak amíg nem volt 100%os, addig nem mertem írni). Sajnos megint megjött topikból jövök át... Így gondolhatjátok, nem hirtelen jött baba van a pocimban. Node mind1, múlt mögöttünk, jövő előttünk. Ma voltam dokibácsinál és bizony 17 mm petezsákocskám van kimutatható szívműködésű babóval!!!! :D Holnap teszek fel képet is! Szülés várható ideje: január 27. :) Ja azért progit én is kaptam, mert nem volt rendben sajnos... De ennyi simán belefér! :)

Mindenkinek gondtalan babavárást!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Szia Viki:) Én is Viki.:) Üdvözöllek és gratulálok.Mióta próbálkoztatok?Első baba? Akkor most kb az 5.hétben vagy?Csak azért kérdezem,mert én holnap megyek dokihoz (CSAJOK SZORÍTSATOK!!!) és kiváncsi leszek látható,hallható lesz-e a szívmüködése.:) Hozzáteszem:nem akartam még menni,de nem bírom tovább cérnával.:)
Akárhogy is számolom,a szülés várható ideje nálam január 23...remélem nem változtat rajta a doki. :?

Bibar,Norma!
Majd én követlek benneteket. :lol:
Norma szorítok holnap.Látom sokan megyünk dokihoz.Várom a képeket.:)

Nem szedek semmi vitamint!!!!Ez baaaj?Megkérdem holnap dokitól a Hipp Natal-t...az szirup...talán lecsúszik...a tablettát sajna nem tudom lenyelni (de ezt asszem már írtam).

MAriann
Láttam válaszolt a tb szakértő,bár nem is válasz,inkább visszakérdezés volt...olvastad?
Őzike nálunk is sörözik... :lol: Egy bekerített részen van,kis faházzal,ahová éjszakára bezárjuk.

Vörösbegy!Tényleg...remélem nincs semmi baj. :cry: Jelentkezz lécccike!!!

Megyek csajomhoz...
Holnap....
Majd jelentkezem
Mindenkinek megy drukk,legalábbis aki dokihoz megy. :wink:

Szép estét.

LegoViki 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Sleepin: üdv és gratu!! Ejha , biztos nincsen elszámolva? 5+5-ön már szívhang is volt? De szuper! Első baba akkor, ugye? Mióta próbálkoztatok?

Megmértem magam , egyelőre semmi hízás. Mondjuk életemben nem gyalogoltam ennyit mint az utóbbi hetekben Botival. Főként, hogy megérkezett a szuper nagy kerekű sportos babakocsi és ezzel aztán lehet menni bárhol, nem akadok fel és a gyerek sem kap agyrázkódást végre.

Ezek szerint az elevit volt a ludas, Botossal azt szedtem, nekem nem volt tőle bajom.

Vörösbegy tényleg nagyon eltűntél, jelentkezz!

Norma
normajeane
 
 


Biztos én leszek az uccsó dokis, este 6-ra megyünk csak, hogy férjem is ott lehessen. Már összegyűjtöttük a 10 db 100Ftost a vizitdíjra (a SOTE-n ügyeletkor csak az automatában lehet fizetni és csak érmét fogad el, kész röhej).

Lego! Azért ajánlatos valamit tölteni magadba, mert a bébi elszed mindent ami neki kell és max neked nem marad elég. Tehát nem neki fontos, inkább neked. Mondjuk a folsav neki kell.
normajeane
 
 


lego írta:
Vörösbegy!Tényleg...remélem nincs semmi baj. :cry: Jelentkezz lécccike!!!

Megyek csajomhoz...
Holnap....
Majd jelentkezem
Mindenkinek megy drukk,legalábbis aki dokihoz megy. :wink:

Szép estét.

LegoViki 8)


Sziasztok Lányok... nem tartozom még sajnos közétek :( .. (de ami késik, az nem műlik, és fő a pozitív gondokodás 8) ... ), csak azért jelentkezem, hoyg hírt adjak Vörösbegyről... Minden rendben vele.. 8 hetes kismama:), csak éppen a viharkárok miatt az Internetük elszállt...
Állítólagos elmondása szerint elvonási tünetei vannak -mármint az internetezés hiányától - , de ahogy tud, jön közétek... :lol:
Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok érte... Úgy örülök, hogy jó hírrel szolgálhatok, miszerint a bébi igenis jönni fog januárban!!! :P
Vendég
 


Lego, a Hipp Natal nagyon finom.. Vörösbegy tanácsára én is vettem, és nem vagyok tőle rosszul (Gravidától 2-3 percre beszedés után már öklendeztem, hánytam.. :( ), úgyhogy én is bátran ajánlom...
Drukk a dokihoz... Majd írjál mi volt:)
Vendég
 


Norma
kismamáknak nem kell vizitdij!!!!!!!!!!!!én megvettem multkor,és mondták rakjam el emlékbe :lol: :lol: aztán a háziorvoshoz mentem,ahol el akarták kérni,mire én mondtam hogy kismamáknak nem kell,telefonálgatott az aszisztensnő,aztán azt mondta hogy tényleg nem kell!!!!!!!!!!! :lol: :lol: szóval nem vegyél :lol: :lol:

Lego,Norma
drukkolok mára nagyon!!!!!!!!!!!!

Vörösbegy
én már nagyon aggodtam de most örülök nagyon,szuper hireket hozott Pöttye,köszönjük neki :lol: :lol:

Sleepin
üdv itt :lol: :lol: én 5+3-an voltam uh-án de csak 11mm-es petezsák látszott :oops: :oops: nincs neked elszámolva?nem lehet hogy már idösebb terhes vagy?

bibar
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, január 24... :oops: Tegnap pont 6 hetes voltam (mint amire számítottam is). 17 mm petezsákocska volt. 2 hét múlva kell újra mennem!

Igen, 1 baba, 2006. augusztusban hagytam abba a fogigátlót, és azóta próbálkozunk, de nekem abszolút rendszertelen volt a menzeszem, ha most leírom Nektek, hogy hányadik napon volt peteérésem, tuti lehidaltok... 95.-en. Hát a doki és az asszisztens sem hitt a szemének (na még én sem, csak rettenetesen bíztam benne!!!) :)

Ezt már én is akartam kérdezni, hogy oké, hogy nem kell vizitdíj, de nem csak a kiskönyvet fogadják el? Mert hogy bizonyítom be, hogy kismama vagyok?

Lego-Viki :)

Szorítunk, de tuti minden rendben!!! :wink:
Amúgy van mégegy Viki, aki úgyszint nemrég lett babás, Ő decemberre van kiírva! :D (Bocsi Drumka :lol: )

Na most megyek melózni...

Ja a kép:
Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
én mindig kapok a meddöségibe egy papirt amin rajta van hogy kismama vagyok,és még amikor csak vérvételböl volt kimutatva,már akkor sem kellett a vizitdijjas papir.most megijesztettél kicsit,mert én 5+3 naposan voltam és még csak petezsák volt :roll: :shock: neked meg már szivhang :shock: én le vagyok maradva :oops: :oops: uristen de várom már a szerdát hogy lássam... :oops: :oops: :oops: mondjuk a képem ugyanolyan mint a tied,végülis ebben is csak a szikhólyag látszik,jaj akkor van még reményem :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


Jajj, Bibar!

5+3-on voltál, én 6.-on :D Az sok egy ilyen kis lénykénél!!! Lesz szívhang nyugi!!! Nem vagy lemaradva!!! :lol: Relax... 8)
Na most megpróbálok vonalzót csinálni... hümmm... elleszek vele azt hiszem...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin, szólj ha kell segítség ;-)
Vendég
 


Köszi Pöttye, sikerült! :) Bár olyasmit akartam mint Bibarnak van, csak nincs más háttérrel, és ugyanolyat nem csinálok! :D Jó lesz ez is! Lényeget látni, nemdebár? :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de még nehezen hiszem el, hogy babás vagyok így meddőn és spontán.....

Sleepin, itt is üdv téged.

Asszem én jan 4-5 felé szülök majd....

Majd jövök többször, meg visszaolvasok meg minden csak addig nem akartam, amíg nem voltam benne tutti biztos, de kedden megint láttam a babát, 17 mm volt a crl-je, 2 hét múlva meg megyek már kiskönyvért....

eléggé kálváriás életem volt a babaprojekt terén....
Vendég
 


lafead írta:Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de még nehezen hiszem el, hogy babás vagyok így meddőn és spontán.....

eléggé kálváriás életem volt a babaprojekt terén....


a ez így van, akkor nagyon gartulálok... mesélj majd..ha nem túl nagy kérés....
Vendég
 


Látom, Te is kecskeméti vagy....én is, amíg fel nem költöztünk, de a szülők lent vannak.
El fogom mesélni, csak majd otthon, itt ciki, hogy ennyit gépelek állandóan.............
Vendég
 


Szia Lafi! :D

Elhiheted, én is nehezen fogom fel, sőt még szerintem nem is sikerült! :shock: Majd a szülőszobán... :lol:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tegnap voltam először dokinál és az ultrahangon mellettem a monitoron ott volt a kis muki ! mozgott is , mintha egy nagyot "sóhajtott volna " lehajtotta a fejét meg a "vállacskáját" és vissza, nem hittem el, könnybe lábadt a szemem, alig bírtam visszatartani a sírást, a szívcsatornája is lüktetett ! korábban nem gondoltam rá, amíg csak másnak született gyermeke, hogy ez egy mekkora csoda !
már 20mm-es , a doki a kezecskéjét is megmutatta, hihetetlen , h már most egy kisemberkét láttam. Remélem Nektek is mielőbb ebben az élményben lesz részetek.

Kép
boci1234
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: