Új privát üzeneted érkezett!

..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:32-kor.
bibolya
 
 


Pozitiv

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Ollem gratula a pozitív teszthez :)

Egyébként nekem az első tesztem anno nem mutatott ki semmit, pedig akkor már ki kellett volna mutatnia, de én tudtam, hogy terhes vagyok, egyszerűen éreztem, ugyhogy vártam 3 napot, újra megcsináltam, és mire végeztem, egy perc se telt el és már ott is virított a gyönyörű két kék csík! Szóval ilyenek ezek a tesztek :lol:

A terhesség meg a túlsúlly meg tényleg nem 100% hogy baj lesz! Én 10 kiló tulsúllyal kezdtem, és majdnem 30at szedtem fel, de se nem lett magas a cukrom, se nem lettem toxémiás! Szóval...egyéne válogatja ezt is! 8)
Na persze ezzel most senkit nem akarok arra bíztatni, hogy egyetek csak és hízzatok ennyit, csak szeretném, ha nem parázna mindenki, mert nem feltétlenül kell kétségbeesni! Persze én is jobbanéreztem volna magam ha csak 10-12 kiló jön fel rám, de hát én veszélyeztetett terhes lévén, majdnem végig ágyfogságra ítélve...mozgás nélkül...unatkozva...a legrosszabb! Szóval...remélem a következő baba nem lesz veszélyeztetett, és nem szedek fel ennyit! Addig is azon küszködök, hogy lefogyjak, ami nem könnyű egy vézna férj mellett, aki állandóan finomabnál finomabb kajákat eszik elöttem :?

Na de nem panaszkodok, megyek finom hamikat nézni a neten! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 

 
 

Ollem, gratulálok, és egyben köszöntelek a kismami klubban.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációt!!!!
Nagyon örülünk!
Azt hogy pozitív, azért írtam. Szóval azért csak ennyit írtam, mert épp az egyik munkatárs igyekezett a hátam mögé, és nem akartam, hogy meglássa, hogy én épp mit nézegetek, írogatok. Mert hát itt természetesen még nem tudják, és nem is fogják egy ideig.
Dokinál még nem voltam, nem is tudom, hogy kihez menjek, mert nincs dokim, és egynél sem voltam még.
Milyen időközönként kell járni? Mert nekem már csak azt hiszem 5-6 nap szabim van, és nem vehetem ki őket. Hogy csináljam, hogy ne sejtsék meg még kb egy max két hónapig, és rendesen el tudjak járni dokihoz meg minden...???
Tényleg mindenkinek köszi mindent!!!
Ha nem járnék erre, akkor a 2007. április májusi babavárók között vagyok... :D
De azért úgyis megnézem, hogy mi újság erre.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Cukika!

Te mennyit hiztál az első idökben?Én most járok a 16.hétbenés 4hét alatt 1kg híztam az sok??

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


OLLEM!

gARTÚLA!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Figyeljetek?
A hasmenés ilyenkor miért van? Egész nap a wc-t jártam....járom most is...
Lehet, hogy feszült voltam a teszt miatt...és azért. Mert egész éjjel nem aludtam, a teszt járt a fejemben.
Olyan jó , hogy sikerült. Egy hónap alatt sikerült teherbe esnem. Szinte elsőre... :)
Boldogok vagyunk, nagyon!!! Férjemmel nagyon örülünk.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem írta:Figyeljetek?
A hasmenés ilyenkor miért van? Egész nap a wc-t jártam....járom most is...
Lehet, hogy feszült voltam a teszt miatt...és azért. Mert egész éjjel nem aludtam, a teszt járt a fejemben.
Olyan jó , hogy sikerült. Egy hónap alatt sikerült teherbe esnem. Szinte elsőre... :)
Boldogok vagyunk, nagyon!!! Férjemmel nagyon örülünk.

Biztos az izgalom teszi. ha mellete nincs semmi más bajod, görcsölés, meg ilyesmi, akkor ne aggódj.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe76!
Nem görcsöltem, semmi extra! Már látom, hogy a feszkó tette...
De már semmi gond, csak egész nap nagyon fáradt vagyok. Ma korábban is keltem egy órával, mert már nem tudtam kivárni a reggelt, úgyhogy előbb teszteltem, aztán megörültem a két csíknak, és nem tudtam visszaaludni. Persze később ment volna a sok papír mellett az irodában.... :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem írta:Csibe76!
Nem görcsöltem, semmi extra! Már látom, hogy a feszkó tette...
De már semmi gond, csak egész nap nagyon fáradt vagyok. Ma korábban is keltem egy órával, mert már nem tudtam kivárni a reggelt, úgyhogy előbb teszteltem, aztán megörültem a két csíknak, és nem tudtam visszaaludni. Persze később ment volna a sok papír mellett az irodában.... :D


Az álmosság és a fáradékonyság is egyértelműen a terheség jele!!!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Igen. Tudom. De ugye nem leszek 9 egész hónapig mormota???
Mert már olyan szinten vagyok, hogy a mappák potyognak ki a kezemből, meg minden amit érek.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:34-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:35-kor.
bibolya
 
 


Ollem a második trimeszterben elmúlik az álomkór, akkor majd tele leszel energiával,legalábbis úgy érzed. Én az első babámmal a vége felé voltam még folyton álmos, volt, hogy 12-13 órakor keltem csak fel.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok. Nagyon megnyugtató, hogy nem csak én járok ilyen cípőben. Anővérem 51 kg-val lett terhes és nem hízott semmit, a szülés után 46 kg-val ment haza és azt mondta: KÖVÉR.

Én 93 kg-val estem teherbe, az első pár hónapban mentek le a kilók, de most a 16. héten megint ennyi vagyok. A férjemnek nagyon tetszik a pocim. de a tesóm és az anyósom szerint ez a háj és nem a baba. Mindenki eddig azzal nyagatott a környezetemben hogy max 7-10 kg szabad felszedni...

De legalább tudom, hogy nem kell rájuk hallgatni.

Boldog vagyok hogy babám lesz, pedig nem terveztük, de őlenni akart.

Ennyit egyelőre

Kép
Kép
deedee84
 
 


Ibolya köszi a bíztatást!
Minden reggel szoktam egy jó nagy kávét inni, de tegnap meg ma már nem ittam....Ennyi volt az én káros szenvedélyem, úgyhogy ennek is vége...
Lehet, hogy ezt érzem....ezt is. szóval a kávéhiányt???
De muszáj hozzászoknom. Pár éve szoktam hozzá vissza, amikor éjszakás voltam a munkahelyen. Mindenki ivott, csak én nem, aztán mindig kérdezték: hogy bírod? én bírtam. De aztán ahogy teltek a hónapok ittam velük én is, mert mindenki ivott, én meg csak ott álltam....úgyhogy így visszaszoktam, azóta is bánom, pedig jól bírtam kávé nélkül...
Most megint leszokok, de nem fogok visszaszokni ígérem lányok!!! :D
És köszi Ibolya a többi infót is. Nekem az lenne a jó, ha pénteken tudnék járni dokihoz, mert akkor csak 2-ig dolgozom. A többi napon viszont 5-ig.
Csibe!
Én inkább délután aludnék. 11-12 körül rámjön hogy mindjárt elalszom, aztán estig. Este meg úgy dőlök be az ágyba, és jó éjt puszi, és alvás a párom mellkasán a kezét fogva...
Cukika!
Érdekes, mert mostanában többet iszok. Lehet, hogy a meleg is teszi, de régebben fél egy liter elég volt. Vagy csak étkezéskor egy pohár innnivaló, aztán csá! Ennyi. Szomjas a baba??? :D
A veszélyeztetett terhességről jut eszembe....
Lehet, hogy én is az leszek, de azért még reménykedek.
Nyitott gerincet véltek nálam felfedezni ált.sulis koromban, mert nagyon fájt a derekam, és szóval kiderült. Annyi a panaszom, hogy néha fájdogál a derekam.....Anyukám ezt ennél sokkal komolyabban veszi és nagyon félt. végülis ő beszélt akkor a dokiva....én nem nagyon tudom, hogy mi a helyzet.
Ebben segítsetek!
Köszi

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:36-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:38-kor.
bibolya
 
 


Hát ez az , én is ilyenkor vagyok álmos, pedig lassan mennem kéne dolgozni, de mindjárt elalszom, pedig ittam már 3 kávét, de ez sem segít. Alacsony a vérnyomásom, 2 kávé után is csak 100/60.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


VAlóban a nyitott gerinc veszélyes "játék", de akárhol kerestem a neten nem írták, hogy hogyan lehet ezzel babát kihordani. állítólag fekvés....meg császárral szülés.
Valaki tud erről valami bővebbet?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Szia Mary,

Minden eset más és más. Nekem is ilyen bajom van, de a doki azt mondta hogy majd idővel meglátjuk. Rejtett gerinchasadék a neve, ha nem műtötték csecsemőkorodban. Gondolom neked is ez van , ha suliban vették észre. A latin megnevezése "spina bifida", talán így több infót találsz. Nem kell félni, a doki azt mondta nem kell semmit másként csinálnom, mint máskor.

Sok sikert a babádhoz

Dee-Dee

Kép
Kép
deedee84
 
 


Dee-Dee!
Köszi az infót
És a 16. hétben hogy bírod? Derékfájás? Stb?
Igen ez valóban spina bifida. ez van írva a papírjaimra is.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary,

Az a furcsa, hogy sokkal kevesebbet fáj a hátam, mint a baba előtt. Lehet, hogy a baba okozza :lol: . A doki szerint, ha nem lesz ideggyulladásom, akkor jól fogom bírni. Mindig félek attól, mi lesz, ha már nagy lesz baba. és azt a súlyt kell majd ciplnem, de erről inkább majd csak akkor.

Szerintem megfelelő odafigyeléssel a bajokat el lehet kerülni. Mindenképpen konzultálj szakorvossal, hogy neked mit kell másképp csinálnod.

Dee-Dee

Kép
Kép
deedee84
 
 


Dee-Dee!
Köszi.
Most épp hányingerrel küzdök a munkahelyen.
Pénteken, ha megyek orvoshoz, akkor majd mondani fogom neki, hogy mi a helyzet a gerincemmel.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok lányok!


Bilbolya!

Összesen nagyon sokat híztam,de nem a terhesség alatt,hanem előtt.Nagyon nehezen sikeredett baba,3,5év után jött össze.Lombik baba.Ezért próbálok vigyázni a súlyomra,mert túlsúlyos vagyok.A terhesség alatt 2kg híztam eddig a 16.hét alatt.



Csajok én 16-hetes elmúltam,de nem nagyon érzékelem a magzatmozgásokat. :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni, egyáltalán nem baj, ha nem érzed még a magzatmozgást, azt kb. a félidőben érezni először, főleg az első babánál. Én is csak azért érzem, mert nekem a harmadik és ilyenkor már vékonyabb a méhfal, meg könnyebben meg is tudjuk különböztetni a magzatmozgást a bélmozgástól. Úgyhogy ne aggódj! Még nem vagy elkésve vele.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe!
Köszönöm a bíztató szavakat!Nagyon jól esett.
Már kezdtem agódni,hogy miért nem érzek semmit.
A csajok a többi topikban már 15hetesen érzik ,pedig elösször várnak babát.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Én egy másik topicból írok:
M reni:tényleg ne aggódj,félidősen kell ezt körübelül először érezni!

Hízás téma:én 26kg híztam terhességem alatt,pedig nem zabáltam.Jövőhéten lesz a lányom 6 hónapos és már csak 1kg van rajtam.Szerintem ez egyéntől függő,hiába vigyáztam mégis annyit híztam és most már nyoma sincs ennek a 26kg-nak!!!

Mindenkinek aki a babáját várja sok sikert!!

KépKép
vicuska
 
 


vicuska írta:Én egy másik topicból írok:
M reni:tényleg ne aggódj,félidősen kell ezt körübelül először érezni!

Hízás téma:én 26kg híztam terhességem alatt,pedig nem zabáltam.Jövőhéten lesz a lányom 6 hónapos és már csak 1kg van rajtam.Szerintem ez egyéntől függő,hiába vigyáztam mégis annyit híztam és most már nyoma sincs ennek a 26kg-nak!!!

Mindenkinek aki a babáját várja sok sikert!!


Szerencsés alkat vagy, az elsővel én is 26-ot híztam, de nem ment le utána, hanem még jött fel hozzá, pedig nem vagyok egy zabálós tipus. Azóta is 30 kiló van rajtam.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:38-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!
Sajnos még nem sikerült utána olvasnom.
Ha tudsz nekem segíteni , azt megköszönöm!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


bibolya!


Tényleg próbálok vigyázzni,de néha egy lovat is megtudnék enni!SAvanyút és sósat egyfólytában.
Mostmár tényleg megnyugottam a magzatmozgást illetően :lol:


Vicuska!
Én is hizékony alkat vagyok,bár ha elhatározom magam nagyon le tudok fogyni.Az esküvöm elött 28kg fogytam 6hónap alatt.
Most szóptatás után is fógyni szeretnék,de majd meglátjuk.


Csibe!

Biztos is ,hogy alkati kérdés a hízás.Engem sokáig hormonokkal tömtek,de nagyon sokat híztam tőle?pedig szinte semmit se ettem.
Voltak lányok akik a kezelés előtt soványabbak voltak mint utánna :roll:


deedee84!
Mi egy idős terhesek vagyunk :lol:


Cukika!
Veled mizujság?Hogy bírod?Vásárlás?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Persze a hormonkezelés, az más, de aki nem kap semmi ilyesmit az leginkább a genetikájénak köszönheti a hogy hízós-e vagy nem . A férjem pl. rengeteget eszik, de nem tud hízni, és van hogy egy hét alatt ledob 5-6 kilót is, mondjuk amikor szabin van és kevesebbet mozog, akkor egy hét alatt fel is szed ennyit, de mindegy, mennyit eszik, meg mennyi édességet, 75 kiló fölött még sosem volt.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe!

Az én férjem is ilyen gebe :lol: Annyi fehér szalonát,megszik meg ami csak hízlaló,én már bálna lennénk :lol: Bár most is az vagyok.
Most a kisbabánk a legfontosabb,utánna ráérünk a sulyunkkal foglalkozni :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


De azért közben sem árt odafihyelni, ezt már megtanultam a második babámnál. Nem lesz a babának semmi baja, ha nem eszünk szalonnát, meg csokit. Neked mennyiről indult a súlyod?
Én 89, és 91 között mozgok folyamatosan. Eddig nem híztam semmit, sőt a védőnő mérlege szerint fogytam 2 kilót. Majd holnap megyek hozzá megint, kíváncsi vagyok, mennyi leszek nála.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Nem voltam vizes,legalábbis nem tudok róla.Nekem a szoptatással ment le a legtöbbje.1hónapja nem szoptatok-azóta nem is fogytam.

KépKép
vicuska
 
 


Én sem érzem még a babám mozgását, de nem is aggódom rajta. Mindenki azt mondja olyan mintha légbuborékok pukkanának szét a hasadban. De honnan tudják, hogy az a gyerek és nem valami más belső szervük. Én konkrétan nem érzem.
Talán majd ha megyek UH-ra akkor nagyon figyelek mit csinál.

Most várom az AFP eredményt,aztán irány a doki. A legkedvesebb nővérem is babát vár. Ő a 19. héten van és múlt héten kiderült hogy lánya lesz. Hátha nekem is látszani fog hogy mi lesz :lol:

Mindenkinek jó babavárást :P

Kép
Kép
deedee84
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:39-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:39-kor.
bibolya
 
 


Igen a szoptatás alatt nem mindenki fogy, én vagyok rá az élő példa. Bencével csak 2,2 kilót híztam, és birzasztóan örültem, amikor kijöttem a kórházből, 10 kilóval voltam kevesebb, mint a terhességem előtt. Aztán szépen vissza is vándorolt. Azért tudtam csak ennyit hízni, mert én sem ettem kenyeret, csak teljeskiörlésűt. Most újra ugyanannyi vagyok, mint aakor amikor terhes lettem Bencével. Ma voltam a védőnőnél, fél kilóval vagyok több nála, mint egy hónapja. De mivel nekem 1-2 kiló állandóan le-fel ugrál, én úgy veszem, hogy még nem híztam semmit. A babának meg ezután is lesz honnan táplálkoznia, van a raktáron bőven. :oops:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Biboly, boldog szülinapot a kis Enikőnek!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:40-kor.
bibolya
 
 


bibolya írta:Csibe,köszönöm.

Látom,nálatok is a legnagyobb már 9 éves.Nálatok nincs bunyó,testvérféltékenység?


Nem féltékenyek egymásra szerencsére, de elég sokat veszekednek, a pici állandóan nyafog, a nagy meg piszkálja, egy fél órát játszanak, de aztán balhé van.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok :)

Magzatmozgásokat én a 14. héten kezdtem érezni; úgy hetente-másfélhetente egyet :lol: Pontosan tudtam, hogy a babucim az :) (Nekem leginkább a bélmozgásokhoz hasonlított, de mégsem olyan volt...) De "rendszeresen" (kb. másnaponta) csak a 20. hét után. Napi szinten meg (amit be is írnak majd a kiskönyvbe) még később. Szóval nem vagytok lemaradva semmiről :wink: Mondom ezt én, aki szintén parázott, hogy miért nem érzem még :roll: :)

Cukika, a terhes pocakunk nagyon hasonlít :lol: Rajtam sincs kevesebb csík :) De engem nem zavar :) Szép kismami vagy! Majd leültem, amikor írtad, hogy 107 kiló.. :shock: Így fénykép alapján abszolute nem látszik rajtad!

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Cukika! Most nézem, neked már alig van hátra!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok, rég nem jártam erre, de látom még működik :)
Következő nálam a szitu, súlyom még mindig sok... most már tényleg jó lenne egy babó...
Ha tudna valaki a kifogásaimon segíteni, az jó lenne!

Problémák:

1. A túlsúly....ez a 106 kg...
2. Jelenleg gerincsérvvel pihizek, hosszú folyamat...
3. A páromat elég nehéz rávenni, most nincs állása 2 hónapja elbocsájtották, azóta is folyamatosan állást keres, addig nem szeretne, amig nem tud ő is valamit az asztalra tenni...
4. Vérzési gondjaim 44-34 napra jön meg voltam dokinál és közölte, hogy ez azért van így mert nincs érett petesejt... :( hát nem tudtam mit mondani, kérdeztem, h mi lesz, ha babát szeretnék...el kell manni hozzá és "petesejt termelőt " kell szednem...nem értem, van valakinek őtlete? Azóta mintha megijedt volna, mert kétszer is 29 napra jött meg.
5. Rettentően félek a terhességtől, nem tudom miért volt valakinek ilyen érzése? Hogyan oldottátok meg? Melyik topic-ot ajánljátok?
xzyw
 
 


Bocs előbb véletlenül elküldtem:)

Szóval, ha valaki tudna gyógyírt ezekre, megköszönném... lehet, hogy blődségak, de sajna nekem komoly gond :cry:

Vigyázzon minden babás magára!

Kingi
xzyw
 
 


Sziasztok! Cukika, de jó neked, hogy már csak ennyi van hátra. Vigyázz magadra, és a babókára, sima szülést neked, remélem könnyen fog menni.
Xzyw! Elég sokminden szól most nektek a babga ellen, talán jobb lenne, ha egy kicsit még várnátok.
1: a túlsúlyod tényleg jelentős, próbálj meg valamennyit leadni, neked sem mindegy, hogy hordasz ki egy terhességet.
2: a gerincsérv tényleg súlyos gond, de lehet, ha leadnál néhány kilót, akkor könnyebben gyógyulnál. Ha érdekel a fogyókúra szeretettel ajánlom ezt a fórumot: http://fogyi-club.extra.hu/forum/
itt sok hasznos dolgot találsz, és a lányok mindenben segítenek neked, illetve rendelkezésedre áll egy fiatalember, aki nagyon ért a táplálkozáshoz. Tőle bátran kérdezhetsz, szívesen segít.
3. értehető, hogy párod most nem akar gyereket. A férfiaknál ez valamiféle ösztön, hogy addig nem akarnak, míg nem biztosak benne, hogy el tudják tartani a családjukat. Örülj neki, hogy ilyen felelősségteljesen gondokozik.
4: a menstruációs problémáidon csak orvos tud segíteni, ha valamelyiknek a véleményévek nem vagy elégedett, keress fel egy másikat.
5: teljesen természetes, hogy félsz a terhességtől(gondolom első baba lesz), hiszen nem tudod, mi vár rád, de megnyugtatlak, csodálatos érzés, az egyik legcsodálatosabb, amit egy nő átélhet.
Remélem, egy kicsit meg tudtalak támogatni lelkileg, és kívánom neked, hogy mielőbb rendeződjenek a dolgaid, és te is átélhesd amit mi itt mindannyian. Sok sokert, és kitartást nektek.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukika!


Jó,hogy jelentkeztél!Már nemsokára a kisbabádat a kezedben tarthatód. :lol: Én is izgulós vagyok,és nem is csodálom,hogy nagyon várod :wink: ,hogy a baba kint legyen.
Nagyon vigyázz magadra és pihenj sokat!
Van fogadott dokid?


Puszi reni

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: