Új privát üzeneted érkezett!

Babzsák
jobbulást Neked Pihenj és gyógyulj!

Benkoka
igen a kézi is tökéletesen megfelel, a lényeg hogy használd és akkor lesz tejcsi bőven :)

Emlékszem, úgy 2-3 napos volt a fiam, és nagyon el voltam keseredve, hogy még nincs is tejem... szegény csak szopizik, de biztos nem elég neki...
Kiszúrta az éjszakás nővérke, hogy szomorú vagyok és kérdezte, mi a gondom? Mondtam neki. Egy idősebb 40-50 körüli nő volt. Fogta,, kicsit megmasszírozta a cicimet, aztán szépen megpréselte és azonnal jött belőle a tejcsi... annyira megnyugtató érzés volt ez a látvány, onnantól nem idegeskedtem a tej miatt és szerencsére rengeteg tejem is lett 1-2 nap múlva

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Nikky

ne aggódj, most megoldhatatlan feladatnak tűnik, de amikor a babád a kezedben lesz, tudni fogod mit kell tenni...
én is így voltam anno a fiammal, de aztán úgy belejöttünk a szopizásba, hogy abba se akarta hagyni az evést néha :wink:

kifogó
úgy látszik van ahol keverik a szezont a fazonnal :wink:
nekem spec. a fiammal is és most Zsófinak is "sima" kapucnis babatörülközőnk van... ebből van több, és elég is lesz egy jó darabig

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Itt van két kép rólam,mindkettő mai.De most nézem,nem is látszik akkorának,mint amekkorának érzem! :shock:
Kép Kép
Vendég
 

 
 

sziasztok!
Na most jöttem haza a 36hetes vizsgálatokról(vér,vizelet,ultrahang,ctg)Méretek:BPD:84,HC:303,AC:323,FEM:71
2700GRAMM és 2koponyavégű fekvésben-ami nemtudom mit jelent...Ja és lepény érettség:2fokban érett lepény-ezt sem tudom normális-e?!Aki hasonló időben jár megosztaná velem az ő értékeit,csak,hogy megnyugodjak minden rendben van!!!!
Benkoka:nyugodj meg néha én is úgy érzem magam mint egy dromedár,de sokan megnyugtatnak nem így van!csini vagy!
Kifogó:na erre még én sem jöttem rá,mi is az-anyu sem tudja!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai vérvétel,ez volt az utolsó! :lol:
A kórházban nem tudom vesznek-e majd szülés előtt?
Akíra nem tudod a labornak mikor van meg az eredménye és hova kell menni érte?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba:te a múltkor felraktad csak az a topic meghalt!Feltennéd nekem ha nem gond!?

KépKép
vicuska
 
 


Ja és a vonalzóm lehet,hogy 1 hetet csal élőre!

KépKép
vicuska
 
 


Szoiasztok!

mi lett a másik topiccal?Átköltözünk ide?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi, az meghalt :(, nem engedett oda már senkit sem belépni!

Kép
elizabeth25
 
 


Vicuska

a koponyavégű fekvés azt jelenti, hogy már befordult a babád, fejjel lefele van, a szülőcsatorna felé.
ez jó :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hogy velem is mi van, de én is össze szedtem valami nyavaját mert nekem is folyik a nozim és nem is kicsit, meg kapar a torkom!De majd kikúrálom magam valahogy!
Takarítás- én is ma pörgök mert a szobánkat és a fürdőt is kitakarítottam,igaz hogy 2 orrfújás között de azért megvan!

Sch.Judit!
Megkaptam és már írtam is vissza e-mailt!

Babzsák!
Jobbulást kívánok neked!

Benkoka!
Én kézi mellszívót vettem,szerintem a célnak megfelel majd!
Szép nagy a pocód!



Pussz mindenkinek!!
Vendég
 


Na sziasztok!

Mostanaban annyi idom sem volt, hogy kinyomozzam, hova tuntetek.
Vicuska, koszi, hogy szoltal! A babad meretei nagyon idealisnak tunnek!


Tabla: Nem tudom, Babzsak irta-e mar, de atvettem, szoval ha vki be szeretne kerulni, vagy atiratni vmit, irjatok nekem privit. Varom, es hetfon mar en teszem fel, remelem nem fagy le tole a rendszer ;)

Fenix: Azt hittem, mire jossz ujra, mar tip-top uj kecorol keszult kepek viritanak fent. Fel a fejjel, es ne strapald tul magad!!! Vasarolgattal mar vmi meno sracos cuccot?

Pakolas: Na, en ezt kotottem a 30-as hatarhoz. Ha 30 hetes leszek, beszerzek minden mama es babakelengyet. Tenyleg durva, hogy nemsokara mi is 30-asok leszunk :) Imadom!!! Meg a szep gombi hasamat is, mar alig vartam, hogy ilyen legyen. Es olyan szepen hullamzik estenkent, hogy csak na!

Amugy megint antibiotikumolok, ezuttal folyas van, sajna 3*1 Augmentin kell a 375 mg-os. Csak bizni tudok benne, hogy tobb haszna lesz, mint kara. De inkabb szedem, mint hogy felmenjen a fertozes a babahoz.

Jovo kedd nalunk is UH, de apa nem johet be :cry: , tudjatok, itt Csongrad megyeben mar most latogatasi tilalom van a szuleszeteken. Remelem, lecseng ez a hulye jarvany a szulesig, mert igy itt meg az apas szulest sem engedik. Ertheto, de akkor is olyan gaz...

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Vicuska gondolom az uh-s méretekre gondolsz.

BPD: 93
Súly: 2400gr
A többit nem tudom,papírt nem kaptam.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És ezek alapján nekem már a múlt héten 37+3 adott ki csütörtökön :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A mi utolsó (2 hettel ezelőtti) UH mreteink:

BDF: 93
OFD: 115
AC: 325
FL: 74
súly: 3090g

Két héttel nagyobbak az adatok, mint az akkori betöltöt időnk...
Majd jövő szerdán megyek megint, kíváncsi vagyok, mennyit nőttünk....

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


sziasztok!

Gömbölyödünk,mindenki szépen,lassan...

Boszibaba!Hihetetlenül nagy a pocid!Óriási!Én néha az enyémmel nem tudok mit kezdeni,pedig hol van még a vége!Azért persze büszkén kihúzom magam,hogy mindenki lássa!!!Imádom,hogy gömbölyű.most még.Aztán meg majd várni fogom,hogy menjen le...

Én 25 hetes vagyok,és 7 kg-nál tartok!Ez tök sok,nem?

Ciciméret:nekem Patrikkal 85c-ről 105c-re kellett váltanom.Most már 95c-t hordok,szintén 85-ről indultam.pamut szopis melltartókat árul egy csajszi 950ft-ért,nem gáz,én is veszek,csak nem tudom még,mekkorát.

A sógornőm szombaton szült a mávban,nekik sem adtak pellust,csak popsikrémet,meg ami a köldökápoláshoz kell,semmi mást.

De akinek van ilyen kórházba mit is vigyünk listája,dobja fel legyen szives,vagy küldje el privibe.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok most találtam Rá erre a topicra.
Rólam annyit, hogy most várjuk első babánkat és már a 32 hétben járunk.

Minden beteg kismaminak jobbulást kivánok.

Vicuska: Kérdeztétek mi a kifogó, az olyan mint egy nagy textilpelenka kb 100*120-as és állítólag azzal kell kivenni a babát a vizből és utána belerakni a kapucnis törölközőbe.

Üdv
Krisy
krisy79
 
 
 


Szia Krisy,

na én sose használtam ilyen kifógót a fiammal, és nem hiszem hogy most belekezdenék Zsófival...
Nekünk bőven elég volt a törülköző, meg a kellő meleg a fürdőszobában :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Szia Dojika!

Mi megvettük a kifogót, mert úgye aki az első babáját várja arra sok mindent rá lehet beszélni.
Egyébként lehet, hogy nem is fogjuk használni, mostmár mindegy, de gondolom nem ez az első dolog amit feleslegesen vettünk. :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hello Lányok!

Kifogó téma: tul képp olyan mint egy nagy textil pelus, és mi nagy előszeretettel használjuk, mert nagyon jól szívja a vizet! Nálunk ez úgy működik, hogy alul van egy kapucnis türcsi felette a kifogó ebbe belerakjuk a babót és becsomagoljuk. :wink: ezt nagyon élvezi... mivel nagyon érzékeny a kicsik bőre, így úgy is csak szépen felitatni szabad a vizet róluk, nem szabad nagyon törölgetni, és erre a célra nagyon jó. A türcsi azért kell, mert a kifogó önmagában elég vékony. Egyébként amikor én kicsi voltam az anyukám is ezt használta. Nekünk bevált! Szerintem érdemes kipróbálni.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Hello Lányok!

Ide is felteszem Bálint születésének a történetét. Elég hosszúra sikeredett, mert azt szeretném, hogy majd később is részletesen vissza tudjak emlékezni, így csak az kezdjen bele akinek van ideje, meg idegrendszere olvasgatni. 8)

az alábbi a történet1171469828.03.doc

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat!
Mi jól vagyunk, Márk-baba sokat alszik, rengeteget szopizik, le sem lehet rángatni a ciciről :D, szerencsére egyre több a tejcsi. Egy kicsit besárgult a drágám, de még a korházban mondták, hogy nem vészes, és 2-3 hét múlva rendbe jön. Ma volt nálunk a védőnő és a gyerekorvos, szerencsére minden rendben van.

A szülés történetet még egyelőre nem igérek, de ha több időm lesz, akkor mindenképp megírom. Előjáróban csak annyit, hogy nehéz volt, fájdalmas, de ennek ellenére gyönyörű és felejthetetlen emlék. Nagyon profi volt a nőgyógyasz/szülésznő/férjem csapata, nagyon sokat köszönhetek nekik, nem is lehetett volna elképzelni ennél jobb, és összehangoltabb munkát részükről.

A finisben lévőknek:
Kitartás lányok!!! Hamarosan ti következtek :D És nagyon-nagyon-nagyon jó érzés anyának lenni!!!!

Teszek fel néhány képet:
Kép Márk 1 napos Kép
Kép
Kép Márk-babó picit sárgán

Kép
dijcsi
 
 


dijcsi!

Nagyon cuki a babád,imádom,ha egy babunak dundi a pofija,remélem,a miénk is ilyen lesz.

r.zsana!

Elolvastam a szüléstörténeted,jól tetted,hogy részletesen leirtad,én is igy fogom.Tök jó lenne megmutatni nekik,amikor Ők majd a sajátjukért izgulnak.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Dijcsi:gyönyörű a babód!

KépKép
vicuska
 
 


gabi.baba: ez a szándékom... ha egyszer majd kíváncsi lesz rá akkor meg tudjam mutatni neki, ill. vissza tudjam idézni az emlékeket... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

R.zsana elolvastam a szüléstörténetedet és végigkönnyeztem olyan szép. Jó ötlet hogy ilyen részletesen megörökítetted.


Kép
rena12
 
 


Zsana,
köszönjük a történetet, nagyon megható volt és tanulságos is egyben.

Dijcsi,
gyönyörű a kisfiad, az 1 napos képeken is már idősebbnek néz ki, nagyon kis fejlett baba. Szerencsések vagytok a tejcsivel.. :D

Csajszik, vigyázzatok az influenzával, és a megfázással!

Mi most voltunk dokinál. Baba, méhlepény, rendben. Annyit mondott csak, hogy bármikor beindulhat a szülés.
A szívhangnál viszont nem akart felébredni a kiscsaj, már mindennel ébresztgettük. (ez elég rossz érzés volt, de a doki szerint nincs ok aggodalomra)

Pussz mindenkinek
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


sziasztok!

dorcas
én a Jánosban szültem, nekem semmi gondom nem volt, csak a közös wc volt nagyon gáz. a szülészeten mindenki nagyon rendes volt, a nővérek is, tényleg törődtek velem. szülés után 2 órát kell a szobán maradni, alternatív lehetőség nincs, eda van. császár is gerincérzéstelenítéssel megy. 4 nap, császárnál 5 nap után engednek haza.

dijcsi nagyon szép a baba

én elég keveset alszom, a baba a múltkor 11 órán keresztül fent volt reggel 8-ig, amúgy 4-5 körül alszik el, még szerncse, hogy most a párom itthon van pár napig így feltváltva vagyunk fent vele.
hétvégén mellgyulladásom volt 38.7 volt a lázam, szerencsére elmúlt tej megmaradt.
kontrollon a doki mindent rendben talált, de avérzés még nem ált el teljesen, szerinte az normális, hogy ha a 8. hétig eltart, hát remélem ilyen nem lesz.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
na kinyomoztam az értékeket,csak a kobakja picuribb mint az átlag,remélem ez nem gond...
Nikky:neked volt 2fokban érett lepény nem?mit is jelent ez valójában?
Bbetti:az nem jó,jobbulást!

KépKép
vicuska
 
 


R.zsana most jutottam el az olvasásig:nagyon megható!

KépKép
vicuska
 
 


sziasztok!

Valaki ajánlott gátsebre,betétre cseppentős olajat!Leirná megint?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok !

Zsana: köszönjük a történetet, igazán megható, szép. Remélem a fiatalember majd értéekli, ha ő is lolvassa egyszer :wink:

Eszembe jutott róla, hogy amikor a fiamat vártam, mondták, a fájdásokkal/fájdalommal nagyon könnyen el lehet bánni, ha az ember minden fájásnál arra gondol, ez egy lépéssel közelebb viszi ahhoz, hogy a kezébe vegye végre a babáját...
Nekem ez bevált, szabadon engedtem a fájásokat, nem "görcsöltem rá", hogy fáj, hanem mindig Mátéra gondoltam közben... :lol: Gyorsan meg is született :D

Dijcsi
gyönyörű a gyerkőc, gratulálok ! :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok

Vicuska
A 36. heti Uh.on nekem is II.fokú éretségű a lepény. Ez ilyenkor teljesen normális. Ja, és az én BPD méretem 89 volt 36 hetesen.
Hétfőn megyek megint UH-ra és vizsálatra.

berzkat
 
 


Sziasztok! :D

Benkoka:
Hát a hajolgatás már biztos mutatványszámba megy! :D

Zsana:
Először megijedtem,látva a hosszú történetet,azt hittem,sok komplikáció volt,vagy valami ilyesmi.. De mire végigolvastam,hát nagyon tetszett! Érdekes volt,hogy ilyen részletes,de teljesen igazad van,hogy így írtad meg.. :D

Dojika:
A lányomnál én is próbáltam mindig arra koncentrálni a fájásoknál,hogy közelebb hozzák őt. És tényleg bejött.. A fiamnál viszont nem sikerült. Iszonyú fáradt voltam,és egyszerűen nem volt energiám semmire,csak rettegni a következő fájástól. És a legvégére már teljesen bepánikoltam,hogy nem leszek képes őt sem megszülni (a lányomnál a kitolás előtt császároztak). Úgyhogy most nagyon vegyes érzelmeim vannak. Annyira jó lenne nem bepánikolni! Tiszta röhej,hogy azért "pánikolok",hogy ne pánikoljak megint. :roll: Annyira tudom tisztelni azokat,akik egy hang nélkül szülnek.. Valahogy utólag borzasztóan szégyelltem magam,amiért ennyire kétségbe estem... :oops: Nem tudom,hogy lesz majd most,de talán tényleg a "fejben" dőlnek el a dolgok..(?)..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jajj,Dijcsi:
GYÖNYÖRŰŰŰŰ a kisfiad!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami:Én nagyon remélem, hogy ha fejben összekapom magam, akkor most is sikerülni fog...
Máténál elég gyenge fájásaim voltak, az ügyeletes doki folyton rágta az orvosom fülét, hogy inkább meg kéne császározni, és a szülésznőm se nagyon hitt a sikerben... Mint utólag megtudtam a Doki se igazán, de azt mondta, megadja nekem az esélyt, mert szerinte képes vagyok összeszedni magam. Közölte velem, hogy ez így kevés, így nem fogunk szülni...
És végül mégis, mert annyira akartam talán, 5 óra alatt meglett Máté... pedig a kitolás alatt egyszer majdnem feladtam, mert azt hittem, nem történik semmi, pedig a feje már kint volt :lol:

Szóval, a fene nagy akaratomban bízom most is, mert lévén kos-jegyű, elég kemény akaratú vagyok :lol: :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


DIJCSI
nagyon szép a pici Márk!!!Nagyon Drága..gratulálok mégegyszer..

ZSANA
Nagyon megható a történeted..és én is így szeretném megörökíteni..elég részletesen,örültem neki h olvashattam..gratulálok neked is mégegyszer..


VICUSKA
Igen IIes érettségű lepényem nekem van,de ez nálad már teljesen normális..az Uhs azt mondta a 32-33héttől ez már oké..nekem picit korai volt a 29ben..szóval ne csinálj magadnak ebből felesleges problémát..picit meszesedik mert öregszik,dehát a 38.hétben akár már a IVes érettség is beleférne sztem,hisz már mindene fejlett a babádnak..szóval no para.. :D Így tökéletes ahogy van!!! :wink:
Nekem kell figyelnem hogy tartsam a IIest még 3-4 hétig!!!Ennyi!!!
[/b]

Kép
nikky
 
 


Na szép jó reggelt mindenkinek!

Hát tegnap termeltetek rendesen azt látom :D
Nekem meg nem volt netem ugyhogy csak este tudtalak visszaolvasgatni titeket, de válaszolni már nem volt időm :)

Ahogy láttam, a két fő téma tegnap a kifogó kérdése volt és a mellszívó...
A kifogó tényleg két fajtába van (legalábbis nekem két különböző i s van) az egyik egy kvázi kocka alakú és az egyik sarkán háromszög alaku kapucni szerű valami, szóval ebbe a fejét és köré a többit, a másikat meg egy óriáspelenkához tudnám hasonlítani...
És ezen kívűl még van a sima törölköző is, szóval mindhárom kicsit különbözik, de én inkább vettem ilyet is olyat is, ugyis babája vállogatja hogy mi lesz jó neki, ha meg nem használom az egyiket az se gond, hisz biztos van sok olyan dolog amit feleslegesen vesz meg az ember :lol:

A mellszívóval meg egyenlőre én hadilábon állok, kinéztem magamnak párat, megmutogattam páromnak, hogy melyikek lennének jók (kézit választottam én) és ugy beszéltük meg, hogyha kelleni fog akkor elmegy érte és megveszi, mert hallottam sok olyan emberről aki megvette és sose használta, tehát jobb ha várok, meglátom mi lesz és ha kell párom egy órán belül beszerzi... :)

vicuska, nekem csak egy két eredményem van de azokat megoszthatom veled :)
FL 70.5 BPD pedig 90.5 és a súlyát 2500 körülire becsülte a dokim...
Szóval nekem a feje ugy látszik nagyobb, a lába kisebb, meg a súlya is, de szerintem ahány baba annyi féle eredmény :)
De ahogy látom nektek is mind mind különbözik, szóval én azt mondom no para :) És ha meg fejvégű az ugye jó, mert akkor befordult, szóval szerintem aggodalomra semmi ok :)

boszibaba, hát nem tudom, nekem mindig a dokimhoz kell telefonálnom érte, mert ő írja ki a vizsgálatokat, és így hozzá is adják le amikor elkészültek, de nem tudom, hogy nálad ez hogy működik... :roll:

dijcsi, nagyon édes, gyönyörű a "kis"fiad :) Óriási babóca, nem semmi lehetett megszülni :lol:
Komolyan nem olyan mint egy újszülött :)

Hát nem tudom, hogy ti hogy vagytok, de én egyre nehezebben viselem a dolgokat...felkelni egyre nehezebb, estére leszakad a lábam és a hátam, és most már a teljes medencém, meg lent minden csontom és izmom és idegem fáj szerintem, a combom is...miért van ez?
Van akinek ennyire fáj mindene? Mintha rendesen izomlázam lenne a Maraton után...és a menziszerű fájások egyre sűrűbbek meg a keményedések is...és ez komolyan még majdnem egy hónapig így lesz? :shock:

Na és egy körkérdés...cumi-vagy nem cumi?
dojikának már feltettem ezt a kérdést, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is...és mamik ti hogy csináljátok?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


hmmm...mostolvastam végig a szüléstörténetedet zsana, és hát tényleg nagyon megható, hogy milyen részletesen írtad le...:)
Tényleg mindenki azt mondja, hogy nem emlékszik már a fájdalomra utána, csak a szépre...de egyenlőre nekem ez lehetetlennek tűnik...én már most kivagyok attól. hogy sehogy se jó és mindenem fáj...nemhogy azután... :roll: :shock:

De azért remélem, hogy így lesz nálam is :)

Egyébként én minden éjjel megszülöm a lányomat...hol normál módon és gyorsan, fájdalomra alig emlékszem, hol császárral, hol nagyon hosszan és fájdalmasan... :roll:
Ti is szültök álmotokba? Vagy csak én vagyok ilyen agyament? :lol:
Ja és mindig hétfőn szülöm meg...ki tudja, talán tényleg hétfőn fog megszületni? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszönöm a válaszokat!
Cumi vagy nemcumi:nemtudom,első babás lévén fogalmam sincs mi van mellette és mi ellene??!!Venni vettem,majd kiderül lesz e rá szükség?

KépKép
vicuska
 
 


:D Sziasztok

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


akíra írta:Tényleg mindenki azt mondja, hogy nem emlékszik már a fájdalomra utána, csak a szépre...de egyenlőre nekem ez lehetetlennek tűnik...én már most kivagyok attól. hogy sehogy se jó és mindenem fáj...nemhogy azután... :roll: :shock:


Pedig így van, nyugodj meg :D
És nagyon egyszerű a magyarázata, erről egy orvos mesélt nekem egyszer a kórházban:
A szülési fájdalmak (jósló, vajúdási és a kitolási mind) a normál, hétköznapi fájdalomérzettel nem felfogható fájdalmak. Nem tudod hasonlítani semmihez, mint egy fejfájást vagy egy beütött lábujjat...
Ezért amint megszűnik a konkrét fájdalom, nem "emlékszel" rá.
Nem beszélve arról, hogy olyan magas lesz az adrenalin szinted, mire megszülöd a babádat, hogy nem is érdekel a fájdalom :wink:
És még valami, amint mondják az erősebb inger, kiöli a gyengébbet... Hát van annál erősebb érzés mint az a boldogság amikor végre látod, megölelheted, megpuszilhatod ??? :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Most Jöttem haza a kórházból, CTG-ről és ultrahangról, IDEGBAJ A KÖBÖN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mától van vizitdíj, igaz, hogy a kismamáknak nem kell fizetni, de a sorba a felvétel miatt be kell állni, és én ma csak negyed kilenctől 9 óráig ott álltam a beteg emberek között, nem voltam ám ideges csak egy kicsit, majdnem megszültem, ácsorogjunk háromnegyed órákat csak azért, hogy az adatainkat megnézzék! :evil: MINDENKI KI VAN BUKVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ami nem csoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Megkérdeztem, hogy ha fájásokkal jövök be akkor is sorba kell állnom??Azt mondták, á nem felmehetek majd egy családtag be áll a sorba, hát persze elmegyek szülni a férjemmel, én felmegyek ő meg be áll a kanyargós sorba lent hű de fogom élvezni. :evil:
GYURCSÁNYT MEG A BANDÁJÁT ÁLLÍTANÁM ODA? ÁCSOROGJON Ő IS!!MEGNÉZNÉM Ő HÁNY PERCET ÁLLNA A SORBA HA BETEG LENNE. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


jA KÜLÖNBEN MINDEN RENDBEN A BABÓVAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az adataink szerint már 39-40 hetesek vagyunk és a súlyát 3500 saccolta a gép. :D :P :P :P :P :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


ÉS MÉG VAN 3HETEM, ha csak a Gyurcsány miatt meg nem szülök hamarabb, kicsit ideges leszek ha jövőhéten is ennyit kell sorba állnom :twisted: :evil:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


tinnyei írta:jA KÜLÖNBEN MINDEN RENDBEN A BABÓVAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az adataink szerint már 39-40 hetesek vagyunk és a súlyát 3500 saccolta a gép. :D :P :P :P :P :P


Ez a lényeg, :lol:
a többivel ne foglalkozz, kár idegesíteni magad olyan miatt, amivel nem tudunk mit kezdeni...

Örülj a szép nagy babának :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


tinnyei akkor te leszel a következő?
Tök jó, kiváncsi vagyok most már a sorrendre, mert most szerintem 1-2 hét szünet és utána jön megint a babaeső, hisz elég sokan vagyunk itt a 36.hét után már :)
Tök izgi.... :D

Hát dojika én kiváncsi leszek erre, de legyen neked igazad :D
Bárcsak már ott tartanánk, hogy puszilgathatom és ölelgethetem a babócámat....én lennék a világon a legboldogabb ember! :)

ja és tinnyei tényleg ne foglalkozz olyan dolgokkal amiket nem tudsz befolyásolni...mert nem éri meg!
Gondold azt, hogy egy másik kismama van bent a CTG-n és rá kell várnod...akkor máris nem olyan szörnyű a dolog! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Köszi a bíztatást csajok!! :P Aranyosak vagytok!!!!!

Csak az nem mindegy, hogy a szülészeten ülök és várok, vagy lent az aulában egy csomó különböző BETEG között, így vigyázzon a kismama, hogy ne menjen betegek közzé!!!!!!! :twisted: HAHAHA.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


tinnyei írta:Köszi a bíztatást csajok!! :P Aranyosak vagytok!!!!!

Csak az nem mindegy, hogy a szülészeten ülök és várok, vagy lent az aulában egy csomó különböző BETEG között, így vigyázzon a kismama, hogy ne menjen betegek közzé!!!!!!! :twisted: HAHAHA.


na ez mondjuk valóban bosszantó és azért felelőtlen dolog is, hogy kismamákat várakoztatnak betegek között...
és ha elkap az ember valamit ? lehet perelni, feljelenteni vagy mit ?
De kár ezen morogni, mert csak magunknak meg a babáknak ártunk vele...

Na igen, a hét nagy kérdése: Ki lesz a következő ?
Tegyék meg tétjeiket, hölgyeim ! :wink: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon drukkolok, aki a finisben van már!

Kifogó-téma: mi is használjuk, tényleg nagyon gyorsan szívja a vizet. Érzékeny a babák bőre, így ez nagyon hasznos.

Mellszívó: nekem elektromos Tigex típusú van, teljesen meg vagyok elégedve vele. Már a kórházban is szükség volt rá, a tej beindulását is segíti. Akinek benn nem volt, az is vetetett gyorsan, mert szüksége volt rá. Persze ez egyszerű kézi is megteszi, de szerintem hasznos vinni a kórházba valamilyet.

Dijcsi, Márk nagyon szép baba, képzelem, mekkora az örömötök!

Akira, mi cumizunk, elalvás előtt megnyugtatja. Sajnos ez van, de legalább így nyugodtabb Domi (már ha nem fáj a hasa).

Tinnyei, ez az eljárás egyszerűen eszméletlen! Egy hadsereg kísérje el az embert, hogy valaki a sorban is tudjon állni helyetted?!?! Tiszta röhej vagy inkább sírni való. Gondolom, sokan előreengedtek a sorban, látva a nagy hasadat :evil: Az nagyo szuper, hogy minden rendben a babával!

KépKép
nanett
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: