Új privát üzeneted érkezett!

Olive: Sajnos mi is így látjuk, nagyon amerika ellenesek vagyunk, de tényleg erről ne is beszéljünk...
Enikő: A sok tanulás mellett azért is sikerült, mert a fél ország (mi) annyira szorítottunk :lol: Gratulálok. Most akkor le ereszthetsz egy picit.
Zsuzsi: semmi támogatás? Az ég adta világon? Szabi sem jár? Ez gyalázatos.

Hétvégén leutaztunk Villányba egy hosszú hétvégére a férjemmel. A lányom a Balatonnál nyaral a mamával és a papával. Vicces hétvége volt. Férjem a bortól hányt, én meg a terhességtől :lol:
Egyébként jól éreztük magunkat.
VAlahogy itt lehet készíteni albumot, ahova mindenki fel tudja tenni a képeit. Valahogy kisilabizálom hogyan, és akkor lesz egy közös albumunk, ahova mindenki azt tesz fel amit csak akar, és mindenki megnézheti. Mit szóltok?

Olive: Nagyon aranyos a párod. Szerintem se titkold az anyósod előtt, semmi értelme szenvedned, ne tedd.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Nem fogjátok elhinni, de olyan mintha érezném a picurkám mozgását! A lányomat is megéreztem a 16. héten, de most még 15 sem vagyok. Ez nem a belem.... :lol: (remélem)

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Bent ülök az irodámban, kétkezem a gatyámban, és figyelek.... Furcsa lenne, ha most valaki benyitna :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

NAGY HÍR! MOST készítettem el a BABÁT VÁRÓK albumát. Kérlek benneteket, hogy tegyetek fel képeket magatokról, családról, amit szeretnétek megosztani a társaságunkkal.
Elsőként próba gyanánt feltettem szédítő képemet, ami itt van a munkahelyemen, de majd teszek fel UH-képet is. Gyerünk, ne legyetek szégyenlősek! :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szóval. Nagy a pangás itt, csak én nem akarok ma dolgozni?
:lol:
Ha a jobb felső sarokban a rózsaszín ikonra kattintotok, amire az van írva, hogy "FOTÓALBUM A HP TÁMOGATÁSÁVAL" akkor be tudtok menni az albumunkba. Kövekező lépés FOTÓALBUM MEGTEKINTÉSE, ott kikeresitek a "BABÁT VÁRÓK ALBUMA" albumot, és szorhatjátok is fel a képeiteket, és nézhetitek meg a többiekét.
Remélem, hogy jó ötletnek találjátok, és jó sok kép lesz fent.
Így jobban megismerhetjük egymást.
Tiszta lázban vagyok itt ezzel az albummal most, várom a visszajelzéseket :oops:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Korena!

Bocs, hogy igy magadra hagytalak ma a forumon. Ismet borzalmas napom van. Du. negyed 3-kor sikerult fel tanyer tyukhuslevest ennem. Elotte barmit probaltam, minden kijott. :( Egyre jobban felek a jovo keddtol. Akkor repulok haza.

Tok jo, hogy erzed a picurkadat! :) Azt mondjak, a masodik babat hamarabb erzi az anyuka.

Tenyleg vicces lehetett a hetvegetek. En tegnap azon nevettem, hogy a ferjem megjegyezte, hogy mire megszuletik a babank, o nagyobb darabb lesz, mint en. Helyettem is eszik mostanaban. :) Sose birom megenni a kajam felet se es o mindig "felaldozza" magat es az enyemet is megeszi. Na, meg hogy ilyen rosszul vagyok, nem tudok neki szendvicseket kesziteni reggelire es ebedre es most mar 2 hete minden nap McDonalds-ben reggelizett, termeszetesen minden nap a legnagyobb reggeli menut ette. Mondtam neki, hogy fogadok, mar meg se kerdezik toled, hogy mit kersz. Csak rad neznek es automatikusan adjak a legnagyobb menut.

Azon gondolkoztam, hogy te mar 14 hetes elmultal es mindig rosszul vagy? Allitolag legkesobb akkor elmulik a rosszul let, amikor mar erzed a baba mozgasat. Vagy akkor ez sem igaz? :roll: Na, szep kilatasaim vannak.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Szia Olive!!!!!
Hát ez az, én is kétségbe vagyok esve, hogy meddig fog ez még tartani.
Egyre több kismamától olvastam, hogy a terhesség végéig roszzul volt. Atya ég!!!!!!!!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena: Tok jo otlet volt ez az album! Majd keritek magamrol kepet, de szerintem csak tavaly nyari van. Mondjuk pocim meg ugy sincs, tehat arrol nem tudnek kuldeni. Sot, egyre vekonyabb vagyok. Mar regen orultem volna, ha fogyok, de nem igy terveztem. :( Es meg Zsuzsi azt tanacsolta, hogy ne nagyon vasaroljak nadragokat elore, mert lehet, hogy hamar kinovok majd beloluk. Egyenlore a rendes nadragjaim is kezdenek boek lenni, ugyhogy egy darabig nem lesz szuksegem a kismama gatyakra. Amugy meg eddig nem tudtam boltban vasarolni magamnak nadragot, mert nagy a fenekem es keskeny a derekam (kb. 2 meretnyi kulonbseg van a ketto kozott). Szoval, most lehet, hogy pont jo lesz a konfekcio meret, ahogy majd elkezd noni a hasam. :)

KépKép
olive
 
 


Lehet, hogy itthon olyan leszel, mint akit kicseréltek. Jó kis hazai levegő....
Tudsz majd itthonról is írni? Meddig leszel?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena: Ne ijesztgess! Az anyukam is igen feldobott, amikor meselte, hogy a nagyanyam 9 honapig hanyt. Meg csak nem is a roka zavar annyira, hanem az egesz napos rosszul let. Meg az, hogy alig van olyan kaja, ami lemegy a torkomon.

KépKép
olive
 
 


Hát az én hasam akkora, mintha 5 hónapos terhes volnék. Pedig 2 kilót híztam csak. Ma is a kismama naci van rajtam, mert már más nem kényelmes. Majd csinálok képet magamról, hogy megmutassam mekkora is vagyok most. Egyébként nekem is csak régi képeim vannak, mert mindig én álok a gép másik végén :lol: szeretek fényképezni.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Aug. 22-tol 31-ig leszek otthon. Van a szuleimnel is net, ugyhogy tudok majd irni. Lehet, hogy elso 2 nap Pesten leszek, akkor nem leszek net kozelben, de utana mar igen.

KépKép
olive
 
 


Igen ezzel én is így vagyok a hányás maga a megkönnyebbülés, inkább az egész napos émejgés az aggasztó!!! Bár lekopogom észre sem vettem eddig, hogy ma már csak délután kettő körül kezdek rosszul lenni. Ez már haladás. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Jól van akkor nem leszel elveszett bárányka.... Most találtam egy topicot, ahol egy angliában élő nő írta, hogy ott milyen olcsó a bébiruha. Ez tényleg így van? 300.- Ft-ot írt egy ruhára. Ez nagyon meglepő volt nekem.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Altalaban en meg du. 3-ig vagyok rosszul, aztan eppen elviselheto, de tegnap este is cudarul ereztem magam. Raadasul a ferjemre ismet este jott ra a dolgozhatnek. Fenykepeket kellett valogatnom, meg retusalni nehanyat. Aztan ugy ereztem ennem kell, ugyhogy mondtam neki, hogy pucoljon meg nekem egy almat es reszelje le (ezt ugy tunik gyomber keksszel osszekutyulva meg birom enni). Erre kozolte, hogy o meg eleteben nem pucolt almat. Mondtam neki, hogy akkor eppen itt az ideje elkezdeni. :) Azert javasoltam neki, hogy talan ne kessel probalkozzon, hanem inkabb a krumpli pucolot hasznalja, mert nincs kedvem kotszert keresgelni.

KépKép
olive
 
 


Igen, van is egy csomo bebi ruhank a padlason, mert korabban foglalkoztam azzal, hogy itt vettem egy csomot es vittem haza eladasra. Most mar viszont annyian foglalkoznak vele otthon, hogy nehez eladni. Most viszont nem banom, hogy maradt egy csomo, mert jo lesz majd a mi babanknak. A kismama cuccok is olcsok, bar azert nem ennyire. Azert kezdtem el vasarolni, mert ha meglatok valami jot olcson, akkor nem birok ellenallni. Pl. a Next kismama farmerom is csak kb. 1350 Ft-ba kerult. Igaz, hogy hasznalt, de teljesen jo allapotban van, nem is latszik, hogy hasznaltak. Tegnap egy hosszu ujjas felsot vettem kb. 950 Ft-ert.

KépKép
olive
 
 


Szia Korena!

Hátha egyre hátrébb tolódik az émelygés és egy nap arra ébredsz majd, hogy el is múlt! Olivének is ezt kívánom! :)
Lehet, hogy kinevettek, de én a 13. héten éreztem meg a babát, hármat kopogtatott. Aztán néhány napig semmi, majd estefelé éreztem mindig vacsora után, hogy mozgolódik. Igaz, hogy elég vékony vagyok, de ez az elsô babánál kicsit korai, nem?
Megnézem majd az albumot!
zsuzsi 81
 
 


Olive:
Tanítsd csak meg a párodat minden konyhai tevékenységre :D
Szegény, McDonalds kajára van kárhoztatva :( Láttátok a Supersize me-t? Bár ne most nézd meg, mert folyton kajálnak, de elég ijesztô képet ad a gyorskajáldákról és fôleg a fent említettrôl...
Remélem nem tart majd 9 hónapig a rosszullét
Sok puszi
zsuzsi 81
 
 


Sziasztok, Lányok!

Örülök, hogy "éltek". Mármint a topikban. :P

Korena: Gratulálok a babamozgáshoz! Biztos az volt, mert a második baba mozgását általában hamarabb megérzik az anyukák. Bár te az elsőt is nagyon hamar érezted ezek szerint. Én "sajna" csak a 19. hétem éreztem meg, de kis Ficánkám úgy bepótolta a mozgolódást azután, hogy sokszor csak ültem és bámultam, hogy milyen mutatványokat lerendez. Kriszta az utolsó pillanatig sokat mozgolódott, nem tudom hogy volt helye, mert elég kicsi hasam volt és bár azt monták, elég pindurka lesz, teljesen normális súllyal-hosszal (3100-53) született. Most is rengeteget mozog, úgy rugdos a lábaival 4 és fél hónapos korához képest, hogy a néném fia, talán most két évesen sem mozog annyit. És mégis nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba. Nem sokat sír. HA mégis, akkor biztos valami baja van. Azt kívánom, hogy neked is ilyen "rendes" babócád legyen pocakon belül és kívül is! :wink: :)

Olive: Nagyon sajnálom, hogy nem javul a helyzeted még, de biztos el fog múlni. Édesanyám is végig hányt amikor engem várt és a kolléganőm állandóan azzal ijesztegetett, hogy akkor valószínű én is így leszek, mégsem így lett. Szeptember elején már kezdett múlni és a közepétől már néhány szagra reagáltam csak, de már többet nem hánytam. A vége felé viszont ismét a sok gyomorsav miatt, de ezen te még ne törd a fejed. Biztos, hogy neked is el fog hamarosan múlni, mert azért, amiért léteznek kivételek, a nagytöbbségnek, úgyis elmúlik az első trimeszter lejártával. A fogyásért ne aggódj, visszahízod te azt, amint nő a babóca. Mert bárennyire hihetetlennek is tűnhet, ő pontosan olyan jól nő és fejlődik most, mintha te normálisan megennél mindent. Tudom, hogy kellemetlen, mert nagyon legyengültél, de ahoyg elmúlik, megerősödsz és sokkal jobb lesz minden, és annyira fogod élvezni a pocakosságot! :) Az én hasam nagyon pici volt, későre kezdett rendesen nőni. Már 5 hónapos voltam, és aki nem tudta, hogybabát várok, az nem is vette észre. Sokan a lépcsőhéázból sem tudták, mert a végére is elég kicsi volt a pocim, és mivel tél volt, a nagykabátok nagyon eltakarták. :) Meglátod, hoyg milyen jó lesz az, hogy pont júniusban maradtál terhesen, mert télen még nem lesz hatalmas a pocid, és mire megszületik a baba már szép tavasz lehet (bár nálatok azért kissé :!: :?: másabb az időjárás.) A terhes nőknek állítólag kész kín a nyár, amikor nagy a pocakjuk is. Én nem tudom, mert pont abban a helyzetben voltam, mint te.
Nos fel a fejjel, és örülj annak (még ilyen állapotban is) hogy babócád lesz, mert hányan vannak, akik szeretnének, és nem sikerül. Nagyon szorítok, hogy hamar lejárjon ez az időszak.

Korena: Elfelejtettem írni, hogy nagyon köszi az albumot, máris megyek és megkukkintom, lehet, hogy képet is teszek már fel, ha nem kel fel addig Kriszta.

Legyetek jók!

Ja, még annyi, hogy a régi fórumban bejelentkezett egy új, 9 hetes kismami, talán Boszi-ként, és írtam neki, hogy itt keressen, de látom, még nem jelentkezett.
Beuci ismét rég nem írt már, remélem, jól vannak.
Enikő pedig, ha jól emlékszem azt írta, hgy keddig, azaz máig nem lesz. Már nagyon várom a beszámolóját.

Jó pocakosodást mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Korena: Megtaláltam az albumot, de nem tudok belemenni, hogy klépet töltsek fel. Azt mondja a jelszómra, hogy nem stimmel. Ugyanazzal kell belépni, mint amivel a társalgóba is, nem? Gondolom, nem kell külön regisztrálnom!!! :o Mégsem enged be. Különben az a kutyás-cicusos kép nagyon édi. ha tudsz, kérlek segíts, hogy jutok bele. Előre is köszi.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Olive: Kár, hogy én itt nem találkozom senkivel aki olcsón tudna angol baba cuccot szerválni. Ha valaki tud, akkor szoljon!!! Kismama cuccra is csak tegnap akadtam, használtan 1-2 ezerért tök helyeseket árult egy csaj. Azt is a neten találtam, most rendeltem pár tunikát.
Zsuzsi: Köszi a bíztatást! Rám fér. Az nem semmi, hogy már a 13. héten érezted, akkor nagyon vékonyka lehettél. Végül is miért ne. Én láttam a picurkámat az UH.-n és úgy izget mozgott mint egy sajtkukac. Nyújtózott rugkapált.
Még éjszaka is azzal álmodtam, hogy rugdos a babám a hasamban, és annyira valósághűen éreztem a kis mozgását, olyan megtéveszthetetlenűl baba mocorgás volt, hogy reggel nem tudtam, hogy ez most valóság volt-e vagy álom. Ez az érzés semmihez sem hasonlít, és már nagyon vártam, hogy újra érezzem. Amikor a kislányom megszületett, ez az érzés nagyon sokáig hiányzott, és végre most újra élvezkedhetek. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Elfelejtettem mondani bocsánat, hogy a fotóalbumhoz új regisztráció kell.
Regisztráljatok ott is! :oops:
Edith: Hálás köszönet a jókivánságokért. Amikor a lányommal utolsó idős voltam, úgy kitolta a sarkát a hasamon, hogy szinte meg tudtam fogni, úgy kidudorodott. Néha akkorákat rúgott, hogy felszisszentem. Ez akkor volt igazán kellemetlen amikor még nem fordult meg, és lefelé rugdosott, de ezek ellenére imádtam érezni a kis ficánkát. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Jo reggelt! :)

Mostmar vegre itthon vagyok, mar nincs semmi különösebb program szülesig, "csak" a takaritas, gyerekszoba teljes elkeszitese, mosas, stb. Szörnyen nez ki a lakas, egy jo ideje nem tudtam semmit csinalni, igy mar most kezdem is. Szeretnek minel hamarabb rendet magam körül, soha sem tudni mi lesz. Vanessa jol van, rengeteget mozog, egyre jobban erzem a kis testet :D.

Piheneskeppen majd bekukkantok hozzatok idöközben.
A masik vonalzom elszallt, (az oldal nem elerhetö) igy csinaltam ujat.

Korena: Hogy kell feltölteni uj kepeket? Nem latok semmi ikont, amire ra lehetne kapcsolni. Egyebkent jo nagyon a kep rolad es a kislanyodrol :).

Szep napot mindenkinek!

Puszi, Enikö

Kép
Kép
ann77
 
 


Enikő: Isten hozott újra! Ez már a fészekrakási láz? :lol:
Fotóalbum: regisztrálni kell, bejelentkezni, és "saját album létrehozása/karbantartása"-ra kattintani, ott a kép feltöltés, módosításra. És már várjuk is a képeidet szeretettel!!!
Irigyellek, hogy 47 napocska és új világ kezdődik a számodra.
Megfordult már lefelé a lánykád?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Attól félek, hogy hiába tettem mindenki számára elérhetővé, lehet, hogy csak azzal a regisztrációval lehet bejutni, amivel létrehoztam. Ha így van, akkor azt megadom: felhasználó: korena73, jelszó: 19730404

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena, a 0404 az 1973 után április 4-ét jelent? És a szülinapod? Nekem 5-én van! :) :) :)

Enikő: Üdv itthon, jó takarítást, fészekrakást! :)

Olive: Hogy vagy?

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith: szintén 73? Máris mégjobban a szívemhez közelinek érezlek!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Olive nagyon el van tűnve, remélem, hogy minden rendben van vele.
Sikerült bejutni az albumunkba?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy igy eltuntem, de tegnap kegyetlen napom volt. Semmi nem maradt bennem, meg lefekves elott is hanytam. Ma mar sikerult 1 db kekszet es 4 falat huslevest lent tartanom. Tegnap nagyon kiaakadtam. Felhivott a vedono, aki szabadsagon volt a multkor. Mondta, hogy eljonne, hogy kitoltsunk egy csomo papirt. Megemlitettem neki, hogy nagyon rosszul vagyok, egesz nap csak hanyok es semmi nem marad bennem. Erre mit gondoltok mit mondott? "MAJD ELMULIK." Anyukam kinjaban mar csak rohogott rajta. Szoval, ugy tunik, hogy itt a vedono csak a papirok kitoltesevel foglalkozik.

Szoval, majd jovok, csak kevesebbet vagyok a gepnel, mert az anyukam ram parancsolt, hogy fekudjek. Ugy tunik, hogy tenyleg jobb fekve, ugy nem vagyok annyira rosszul.

Korena: meglestelek az albumban, majd ha jobban leszek, en is rakok fel kepeket. :)

Puszi: Olive

KépKép
olive
 
 


Korena: El kell kedvetlenítselek! :( :( :( :wink: :wink: :wink: VAlamivel fiatalabb vagyok, csak '80-as. A sógornőm és Anyukám húga ők 73-asok, de kb. egy hónappal mindkettő szintén fiatalabb, mint te! :lol: :lol: :lol:
De ez még nem gond, ugye? mármint, hogy én 80-as vagyok? :roll:
Többet nem próbálkoztam az albummal, de megnézem! :)


Olive: Örülök, hogy hírt adtál magadról :) , de nagyon sajnálom, hogy nem vagy egyáltalán jól :( . Hát, úgy látszik, hogy az angolokról nemhiába születtek a sztereotípiák és előítéletek, hiszen valóban rájuk szolgálnak. Ennyire szívtelen, nemtörődöm, felszínes népséggel még soha életemben nem találkoztam. Szerencsére. És nem is szeretnék. Bocs', ezzel nem akartam bántani senkit, mert biztos, közöttük is vannak nagyon jószívű, rendesek, mint minden nép között. Én szoktam nézni még a szülés előtt egy főzőcske műsort (ismét bocs', hogy kaját említek) az a címe, hogy "Oliver's Twist". Lehet, ismered, egy szőke angol srác, Jamie szokott főzni. NAgyon tetszik a stílusa.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Megnéztem az albumot: nagyon aranyosak vagytok Evelinnel együtt. A picúr is gyönyörű, de őt már megcsodáltam a múltkor is! Tehát azzal a megadott névvel kellene regisztrálni és akkor lehet feltölteni képeket? Illetvemeg is próbálom, lehet, addig nem tudsz válaszolni! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Jó reggelt lányok!
Én vagyok a legfrisebb? (fél tízkor :lol: )
Remélem jól vagytok, Olive pihenj csak, hiszen rádfér!!!
Lányok, én egyre rosszabbul alszok, nem is tudom elmondani hogy miért, de olyan fárasztóak az éjszakák. Nem tudok igazán mélyen aludni mint régen, a béna pózok miatt :(. Vanessa elég rendes, hagy aludni, néha mocorog egy kicsit de nem kell ringatom szerencsére :wink:.

Szép napot! Puszika

Kép
Kép
ann77
 
 


Olive: Már nagyon aggódtam miattad, de az a lényeg, hogy nagy baj nincs. Akárkivel beszéltem, aki ilyen vészese hányással reagált a kismamaságra, az mind kórházba lett utalva. Nem tudom, hogy téged miért nem nézet meg orvossal a védőnőd. Nem a papírokról szól a babavárás, hanem rólad és a babádról. Tönkre fog menni a szervezeted, mert a babának úgyis mindent megad, de tőled veszi el. De mindenesetre feküdj, pihenj, és szorítunk, hogy mihamarabb elmúljon a rókavadászat szezonja :lol:
Edith: Hát nem is tudom mit mondjak.... hát én vagyok a legöregebb??? :lol: :lol: :lol: Hát ezt nem is tudom, hogy hogy fogom lelkileg feldolgozni :lol: :lol: :lol: ... és még az anyukád hűga is fiatalabb nálam, hát ez aztán már..... :lol: :lol: :lol:
Félretéve a viccet persze, hogy nem zavar. Hál istennek nem érzem magam mamikának.
Ann77: Nem próbáltál oldaltfekve a lábad közé tenni egy közepes méretű párnát? Nekem anno nagyon bejött, meg a félig fekve alvás is, kényelmes fotelban, ami hátra hajtható, de képzeld én kemping ágyban aludtam néha, tudod aminek állítható a háttámlája. Félig ülő, félig fekvő pozicióban.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Edith: Látom feltettél képeket, szuper! Lányok hajrá, ti is bővítsétek az albumot. Az lányom képe meg időközben eltűnt az albumból, de sebaj majd otthon pótolom.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy mindenki ugy ahogy de jol van.Talán mostanában mindenkinek elmúllik a hányingere és csak a jo dolgokkal foglalkozunk majd.Egyébként nagyxon sajnálom azokat akik még ezeket a hányingeres napokat élik át mert emlékszem rá milyen nagyon kellemes volt nekem is.mondjuk ha valamelyik nap késöbb szedem be az Elevitet én is rosszul vagyok még most is.
Lányok miikor fordul meg ugy általában a baba bennünk?
És Sedith tudsz valamit Berta Eszterről?Ha esetleg irogat máshova irhatnád neki hogy néha ide is benézhetne mert már olyan régen hallottam rola.Köszi!További szép napot!Sziasztok!

Beuci & Dominik

[Kép
beuci21
 
 


Olive: Engem is befektettek korhazba 3 napra amikor veszesen hanytam. Ejjel bementünk, mert meg a viz is kijött es bent tartottak. Te is megprobalhatnad. Ott legalabb infuzioval felerösitettek, utana nem is hanytam többet

Korena: En is szopisparnaval alszom, mostmar jo hogy igy ki vagyok tömve, mar nem faj a gernicem. Csak valahogy az alvas mar nem olyan pihentetö.

Beuci: Szia. Nekem olyan 26 hetesen fordult le fejjel, addig fent volt a buksija. De az elmult napokban olyan mutatvanyokat csinal, forog allandoan. Volt keresztben is, meg mindenhogy. kivancsi vagyok legközelebb ha megyünk hogy lesz. remelem lent lesz a feje, es ugy is marad (most ugy erzem lent van..)

Kép
Kép
ann77
 
 


Hétfő óta nem éreztem a Picurkámat. Most tiszta stresszben vagyok miatta. Hiába figyelek, semmi....
Van egy dillemám: jövő hét csütörtökön lépek a 16. hétbe, rá két hétre hétfőn vár a dokIm az AFP-vel. Nnnna azt mondták, hogy két hétig kell várni az eredményre, ami ugye csütörtökre esik. Az UH-n kérik az AFP eredményt. Mi van ha nem lessz meg addigra?
És mi van, ha még nem töltöm be a 16. hetet, és úgy megyek el a vérvizsgálatra???? SEGÍTSÉG! Gáz, ha 15 hetesen én 4 naposan csinálják meg?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Jézus mennyi hibával írtam, de azért értitek.... :lol: :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Korena!

Sajnalom, hogy nem tudok surubben jonni, de meg mindig tart a rokavadaszat. Ma is meg csak egy fel tanyer ures leves maradt meg bennem.

Az AFP-hez nem tudok hozzaszolni, azt itt nalunk nem csinaljak. Sot, nem tudom, hogy van-e meg olyan orszag, ahol meg mindig hasznaljak. Majd Edith biztosan hozzaszol, hogy naluk volt-e. Szerintem csak a kismamak stresszelesere szolgal, mivel annyira megbizhatatlan az eredmeny. A baratnomet is jol beijesztettek, hogy baj van a babajaval, nem lett jo az AFP-je. Aztan a genetikai UH alapjan meg azt mondtak, hogy semmi baja a babanak. Addig viszont kesz idegroncs volt.

Neztem ma a Tenyeket interneten. Eszembe jutottal, amikor mutattak a repulogepet, ami Magyarorszag legteren keresztul ment es nem tudtak vele kapcsolatba lepni. Osszesen 10 percig nem tudtak vele kapcsolatot teremteni es a vadaszrepulok maris keszenletben voltak, mert azt gondoltak, hogy terroristak vannak a gepen. Erdekes. Amerikaban annak idejen 45 percig voltak ugy az utasszallito gepek a legterben, hogy nem a megadott palyan repultek, mivel elteritettek a terroristak. Ott 45 perc alatt nem sikerult felszallni a vadaszrepuloknek es elharitani a katasztrofat :?: No comment.

Megyek ledolok, mert nem komalja a gyomrom az ulest. :(

Puszi mindenkinek:

Olive

KépKép
olive
 
 


Olive: örülök, hogy benézel azért minden nap, és hírt adsz magadról, csak azt sajnálom, hogy a helyzet még változatlan.
Kitartás!!!!!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Volt egy hanyingermentes fel oram, ugyhogy kihasznaltam gyorsan es raktam fel egy kepet magamrol az albumba. :) Igerem majd toltok le frissebbet is, csak az meg a fenykepezon van es a ferjem allandoan magaval hurcolja a gepet, ugyhogy meg nem toltottem le.

Eniko, Beuci, ti is tegyetek fel kepet magatokrol!

Zsuzsi, nem kaptam meg a kepeiteket, hiaba nezegetem a hotmailemet. :(

Edit, koszi szepen a vicceket, legalabb kacarasztam egy kicsit. A tehenes a kulonbozo gazdasagokkal kulonosen tetszett. :lol: Ja, meg a multkor megkaptam a kepeket Emoke picurjarol is. Nagyon edes a kislegeny! A te Krisztadnak meg olyan huncut pofija van! Zabalni valo. :)

KépKép
olive
 
 


Olive: De jó! Megnéztelek. Örülök, hogy szépen bővülünk.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok, Lányok!

Üdvözlök mindenkit!

Korena: Az AFP-hez sajnos (vagy szerencsére?) nem tudok hozzászólni. Nálunk ilyesmi nincs. Mármint nem volt nekem olyan vizsgálatom, amit kötelezően a 16. héten kellett volna csinálni. Nem is tudom mit jelent, mit mérnek vele, és miből mutatja ki, hoyg egyáltalán valami baj van. De azt tudom - mert elég sokat olvastam és "beszélgettem" magyarországi csajokkal - hogy több bajt csinál, mint amennyi haszna van. Mert ha nem pontosan a megadott időben csinálják, akkor nem ad reális eredményt. NOs, én nem hinném, hogy mindenkinél olyan biztosan meg lehetne állapítani a 16. hetet, pl. te is csak az ultrahang bemérése szerint vagy annyi, amennyi, nem? És különben is, ha már 15 hetes 4 napos vagy, az már a 16. hét, úgyhogy most kellene megcsináltatni. Tehát nem akkor lépsz a 16.-ba, amikor már betöltöd, mert az akkor már a 17. :) NA, szóval, itt vannak még olyan topikok, amik az AFP-vel foglalkoznak, biztpos te is beleolvasgattál valamelyikbe, de én azt a következtetést vontam le, hogy csak bajt csinálnak a kismamáknak vele, mert több hétig sztresszben vannak az eredmény miatt, holott nincs is semmi probléma. Nem tudom mit tanácsoljak. Muszáj elvégeztetni? Nem lehet, hogy azt mondod, te nem akarod? Végülis magaddal kapcsolatban mégiscsak neked kell döntened.
Volt egy csaj, még a régi fórumon, már babázik, Kati. Neki levették időben a dolgokat, de mire eredmény lett volna, eltűntek a leletek és meg kellett ismételjék vagy 3 hét múlva. Hát gondolod, milyen jó eredmény született. Szegénynek még magzatvízvizsgálatot is csináltak, de szerencsére nem volt semmi gond. Annyira volt jó az is, hogy megtudták biztosan, kislányuk lesz. Szóval, ez van. De az időpont az pont megfelelő.

Olive: Megnéztem a képedet, aranyos vagy. Rövid hajjal képzeltelek el. :) Már nem tudom, mivel bátorítsalak, mert azért én ennyire rosszul nem voltam, de kitartás.
Örülök, hogy tetszettek a viccek, én is kaptam őket. Azóta még továbbküldtem mindenkinek egy képet Beuciról, remélem, megkaptátok!

Enikő: Ne dolgozz olyan sokat! Pihenni is kell közben! :D

Legyetek jók, jó kismamiskodást!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith: Igen én is olvastam az AFP.-s rémségeket, és én is a hátam közepére kívánom az egészet. És igazad van abban is, hogy elméletileg én 1 héttel idősebbnek tudtam a magzatomat, de a doki azt mondta, hogy az UH eredménye a mérvadó és slussz-passz. OK. Na de a szöveg így szól: Betöltött 16. héten. Az 16.1. nem? Jézusom, én a lányomnál nem szenvedtem ennyit, csak az a nyomorom, hogy mire megyek dokihoz, addigra nem lesz meg az eredmény, mert még 2 hetet kell várni.
Na mindegy.
Írtam Beának, hogy beteszem a képet az albumunkba, ha akarja, de a hozzájárulása nélkül nem akarom.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek lanyok, ma este dozsoltem! Valamivel tobb mint a felet meg birtam enni a vacsoramnak es meg vanilias es afonyas jegkremet is vettem. Anyukam mar regen mondta, hogy vegyunk citromos jegkremet, de azt itt nem lehet kapni. Tegnap meg osszefutott a fogorvosunkkal (aki regen nogyogyasz volt :lol: ) es amikor anyukam meselte neki, hogy mi a helyzet velem, o is a jegkremet javasolta. Azt mondta, hogy mindegy, ha nem citromos, csak probaljak meg azt enni, az jo lesz a gyomromnak. Igaza volt, tenyleg bevalt. Igaz, hogy nem eppen vitamindus, de legalabb bennem marad. A ferjem remes. Mindent megeszik, ami a kezebe akad. Azt mondja, hogy en boritottam fel az etrendjet, ugyhogy nem szolhatok semmit. Mar a kekszeimet is dugdosni kell elole. Ma este is ugy kaptam ki a kezebol, mar majdnem a szajaban volt. Ugy csinal, mintha neki lenne pocaklakoja. Vacsora utan o is evett jegkremet, aztan bevagott 1 zacsko tokmagot. Megnezettem vele, mert nekem biztosan nem hitte volna el, hogy 1 zacsko tokmagban kb. annyi kaloria van, mint egy fofogasban. Egy percre elcsodalkozott, de aztan csak keresgelt tovabb, hogy mit lehetne meg enni.

Emoke: Nem tudom, hogy olvasod-e ezt a topicot is. Lattalak a fotoalbumban, meg a kis Krisztiant is. Nagyon helyes kismama voltal, a pici fiad meg tunderi! Tetszett, hogy tettel fel menyasszonyi kepet is magadrol. En azt egyenlore nem tudok, mert nem digitalis kepek keszultek es be kellene scanelnem a kepeket. Majd ha eljutok odaig, akkor rakok fel eskuvoi kepet is. Fenykepeszeknel a sajat kep nagy kincs. :) Mindenkirol van kepem, csak magunkrol nincs.

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Edith, nagyon kedves toled, hogy tovabbitottad a kepeket! Imadok kepeket nezni. :) Na, meg tok jo erzes latni is, hogy kikkel beszelgetunk. Hat meg a picurokat milyen jo latni!

Most nezem csak, hogy nalatok mar jo kesore jar. Emlekszem, irtad egyszer, hogy ti 2 oraval jartok elorebb Angliahoz kepest.

Jo ejszakat!

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok Lanyok!

Volt ma delelott a vedono, kitoltotte a papirjait. Egyebkent kedves a csaj nagyon, csak nem tudom, hogy szakmailag mennyit erhet.

Ma megerkezet anyukam kuldemenye, a Daidalon kup. Azt talalta ki, hogy mivel a tablettat is kihanyom, probaljam ki a kupot, igy kikeruljuk a gyomrom. Erre kepzeljetek, egesz nap semmi bajom, csak egyfolytaban ehes vagyok! Szoval, meg varok a kup kiprobalasaval. Ugy tunik a vanilias jegkrem nagyon bejott nalam. :) Otthon meg majd eszek madartejes jegkremet, azt nagyon szeretem.

Kellemes hetveget mindenkinek!

Olive

KépKép
olive
 
 


Szia, Olive! Ó, annyira örülök, hogy valamennyire jól vagy! Ne kiabáld el a dolgot, de ha bejön, hát edd a fagyit. Vagy jégkrémet. Csak vigyázz, nehogy a torkod bánja! :) Próbálj esetleg mást is megkóstolni, ami vaníliás ízű.
Lehet, ott a védőnőnek csak ez a feladata. De akkor miért az a nevük? Nem kérdezősködtél mégis nála, csak nem kerülhette ki a válaszadást!
Jó éjt!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Szia Edith!

A torkom amugy erzekeny, ugyhogy elofordulhat, hogy banni fogja a jegkremet, csak mar ugy vagyok vele, hogy inkabb az fajjon, mint az allando hanyinger es gyomoreges.

A vedono annyit mondott a hanyingerre, hogy van olyan idoszak, amikor egyik kismamaja se hanyingeres, most olyan idoszak van, hogy mindenkinek hanyingere van. Ezzel persze marhara megnyugtatott. Azt mondta, hogyha bemegyek a korhazba, akkor eppen lehet ra gyogyszert feliratni, de nem erdemes, mert olyanok a mellekhatasai, hogy meg rosszabbul fogom erezni magam. Gondolom, olyan, mint a magyar Daidalon, amitol kaba az ember. Mondjuk en inkabb lennek kaba egesz nap, mint a rokazas es a hanyinger. Csak belolem meg a tabletta is kijott. Ezert kuldott anyukam kupot, de valami csodaval hataros modon ma nem volt szukseg ra. Nagyon orulnek, ha ez igy maradna, mert szeretnek mar normalis eletet elni. Foleg jovo heten otthon, nem a negy fal kozott szeretnek malmozni.

Szerencsere anyosomat sikerult lebeszelnem, hogy holnap egyutt ebedeljunk. Mondtam neki, hogy majd ha visszajottem Magyarorszagrol, holnap pakolnom meg mosnom kell. Na, meg ha jol leszek, szeretnek a ferjemmel kimozdulni a hazbol, mert mar rosszul vagyok a bezartsagtol. Remelem, hogy jobb ido lesz, mint ma meg az elmult napokban. Mar kezdek depis lenni a sok esotol es szurkesegtol. :(

Puszi:

Olive

KépKép
olive
 
 


Olive: Nagyon örülök neki, hogy ennyire jobban vagy, és hogy megtaláltad, hogy neked mi a jó. Legalább egy kis erőre kapsz, és úgy látom a hangulatod is lényegesen jobb. Az anyósodnak végülis elmondtátok már, hogy jön a kis utód?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok pocisok!!!

Olive igen minden nap elolvasom ezt a topikot is,de sajna,nem sok mindenhez udok most hozzáfűzni,mert szerencsére sem hányingerem nem volt sem pedig rosszúlléteim.Csak annyit tudok ezzel kapcsolatban írni,hogy kitartás,de amint olvasom már kezdesz helyrejönni.
Hidd el megéri,mert ha már meglesz a kisbabád már eszedbe sem fognak jutni a kezdeti nehézségek!!!!

Az afp hez pedig annyit,hogy szerencsére nálunk sem csinálják,mert szerintem egy hülyeség amivel őrületbe kergetik a kismamákat!!!

Köszönjük a bókokat a kisfiammal eggyüt,most dagad a májunk a büszkeségtől...hehe

Enikő hogy repül az idő...emléxem,hogy nemrég csatlakoztál hozzánk és te lettél a legfiatalabb kismama.és most meg már hetek szerint te számítasz a legöregebbnek...további jó pocakoskodást kívánok!!!

puszillak titeket és nagyon irigíellek is benneteket

puszika Emőke és Krisztián

Kép

Kép
emoke1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: