Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bár talán még korai e topik megnyitása, de nemsokára egyre többünknél letelik az az ominózus első 12 hét. S mivel nem is olyan nagy különbség januárra vagy februárra (s nemsokára jöhet a többi hónap is :lol: ) várni a babát, itt könnyen megtalálhatnánk egymást tapasztalatokért, tanácsokért, ötletekért, vigaszért, vagy csak úgy.

Remélem gyarapszunk minél előbb :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Szia Macsek!

Én jövök ide is! :lol:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Macsek: gratula a kistesóhoz :):):):)
amúgy van egy 2007/2008 téli babák a gyermekek kor szerinti topikban is :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Hello!
Én is szeretnék jövöre szülni.
encike 2
 
 


SZiasztok!

Nika! Koszi a gratut, bar tudod, ez meg korai, de azert en mar orulok. Kicsit. Annyira nem izgulok, mint Lucaval, remelem, minden rendben is lesz. Ja, es Gege imadnivalo, neha nezegettem a kepeiteket. Stramm csavo, na! :wink:
Remelem, nalatok is mielobb sikerul a masodik baba. Jol remlik, hogy probalkoztok, ugye?

Encike! Szoritok nagyon :!: :!:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Én is jövök ide is!!!!!
Jó ötlet volt ez a topik is!!!!!

Macsek és Edina!
Tünetek,hogy alakulnak????

Nika és Encike!
Drukkok,hogy sikerüljön!!!!!!
Vendég
 


Na, estig meg irok egyet, aztan eldugulok, igerem.
Tina: Tunetek? A szedules nem olyan gaz, nekem hanyingerem nincs, csak ez az allando ehseg!!! Fel lovat is meg birnek enni!!! Meg be sem fejeztem az evest, es ujra ehes vagyok. Majd veszek egy rakat gyumit, az nem hizlal. - meg jo, hogy Lucanak napi 4-5szor kell enni adni, igy en is be-bekapok vmit.
Te hogy vagy?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek: csak bekukk, h szépen, csendben gartuláljak a következő babóhoz!
Mi még várunk a 2-kal.
Jól vagytok?

Kép
gyanixi
 
 


Macsek köszike igen eléggé stramm gyerek :):):) igen próbálkozunk most vagyok középidőben szóval akciózunk apával de pém még szerintem nem volt de nem adjuk fel igaz nem is próbálkozunk régóta :):):):)
Tina köszike próbálkozunk :):)

és remélem mielőbb csatlakozhatok hozzátok mert ez egész évetkörbeölel szóval mindig lesz új és újjabb kismami:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ha már ebben az évben nem jött össze, hogy szüljek, remélem jövöre már lesz vkim.
Ma kezdtem el szedni az E vitamint, de a teákat már nem iszom. Valo, hogy nekem nem vált be.
encike 2
 
 


Meine liebe Freundin :)

Nagyon gratulalok (!!!!!!!!), még csak csendben ugyan, de a világ másik végéről csiripelték a hírt és nem bírtam nem írni...
Sokat gondolok ám rátok, ha lesz kedved majd írj a fejleményekről.

Puszika,
Z

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja, ugye Macsek, tudod, h. neked szantam... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Macsek!

Én is igy vagyok vele,hogy birok enni,eszek és mindjárt éhes vagyok de később már hányingerem van,ha eszek akkor is ha nem eszek akkor is émelygek,eddig még nem hánytam!!!!!Én minden pillanatban aludni tudnék,a mensi görcsöket már ritkábban érzem,de még mindig kételkedek,mert az egyik topikban megijesztettek,hogy gagyiik és rögtön csináltam egy másikat de ugyan olyan lett,de reggel 8.30-ra megyek dokihoz majd ott kiderül minden!

Nika!
Drukkolok!!!!
Gergő nagyon édes,jöhet a tesó!!!!

Encike!
Én tudok neked jobb vitami készitményt ajánlani,azt a párod is szedhetné!
Mindjárt linkelek neked róla!
http://pharmaforte.hu/szuper_hirdetes.htm
Vendég
 


Vendég
 


Tina!
Nagyon megnyerte tetszésem az ötlet. Más topikban feltettem a kérdést, hogy ismerik e. Te szeded?
Még megnézem üzletekben is és valo, hogy venni fogok.
encike 2
 
 


Encike!

Igen szedem az Antioxant,mert ezt terheseknek is ajánlott!!!
Itt a babaneten olvastam elősször a Szójavit fortéról,egy csaj irta,hogy lombik előtt áltak talán ha jól emlékszem és akkor neki egy doki ajánlotta ezt 3 hónap terhes lett hogy ettől e ki tudja elkezdtem szedni én 2 hónapig szedtem de úgy,hogy 17-18 napig aztán abba hagytam és kövi ciklusban újra igy azóta nincsmensim a többi reggel derül ki!!!!
SOK SIKERT!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Macsek! Jó ötlet a topik, jövök ide is... :D

Encike! Végre valaki a környékről... :lol:

Tina! Mikor mégy dokihoz? Nekem is elő-elő jön ez az émelygés dolog, de még én sem hánytam... Most éppen barnázgatok... :? :x Remélem, hogy semmi komoly, és elmúlik... Vagy, ha nem, hát üsse kavics, csak a babónak ne legyen baja.......
Holnap felhívom a dokit.......
Szerintetek túlparázom???? :shock: :? :oops:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy!

Szerintem nem parazod tul, jelenleg nincs is mas dolgod, mint mindent figyelni magadon.
A barnazasnak tobb oka es tipusa is lehet. Mivel Nalad mar eszlelheto volt a szivhang, gondolom, hogy semmi komoly dolog nincs. De mindenkeppen megnyugtato lehet, ha felhivod az orvosod, es esetleg UH-on megerositi, hogy a baba szepen fejlodik, es nem lat komolyabb verzest.
Nem vagy most amugy mensi-koruli idopontban? Meg a tobbedik korul is lehet kicsi gorcs, verezgetes is.
Addig is sok pihi, nyugi, fekves - az sosem art :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Macsek!
Köszönöm! Azt hiszem mindenképp felhívom a dokit... Nem várok holnapig....
Igazából én is azon gondolkodtam, hogy mikor kellene megjönni, de az még minimum két hét, úgyhogy elvileg amiatt nem lehetne...
Ami aggaszt az az, hogy úgy tudom, hogy a progeszteroszint csökkenésekor jelentkezhetnek ilyen tünetek... az meg nekem most kicsit sem lenne jó...
Szóval, azt hiszem, mielőtt végleg beforgatom magam telefonálok a dokinak....
:oops:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!!!


Amy!
Voltam tegnap dokinál reggel,de vagy korán mentem vagy nem vagyok terhes,egyiket sem zárta ki!Ultrahangozott,elősször azt mondta a 2 heti késésre,hogy lehetséges,hogy terhes vagyok de elkezdett nézni a bal oldalon látott egy ciszta féleséget amire azt mondta,hogy lehet a sárgatest kicsit beljebb egy kis miómagöböt látott amire azt feltételezi,hogy a petezsák lehet,mivel halovány volt a 2 tesztem is elképzelhető,hogy ciklus vége felé foganhatott,abba maradtunk,hogy jövő hét szombaton kell vissza menni!Tünetek azóta is vannak!!!
Te pedig pihenj és vigyázz magadra,egyáltalán nem parázod túl,persze aggasztó a barnázás,de a dokidhoz minnél hamarább menjél,biztos ir fel,rá valamit/Utrót/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én voltam pénteken a dokinál és láttam a szívverést! :lol:
A barnázás meg elmúlt addigra. Remélem végleg!

Tünetek? Hmmm.... Egyfolytában émelygek! :x De olyan komolyan, hogy én meg enni nem bírok! :? Van, hogy már a gyomrom is fáj az éhségtől, de egy falat sem csúszik le. Hányni még én sem hánytam, de ez az örökös klozetközeli állapot sem jó. :oops: Nem merek utcára menni, mert félek, hogy rosszul leszek. Pénteken is ezért paráztam! A vonaton elkapott. Meg a 4-es villamoson. Szörnyű volt. :? Utána meg a Westendben ettem egy nagy rakás csirke gyrostálat. :oops:

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Amy! Egyátalán nem parázod túl! Akárhanyadik terheség is mindig ilyesztő, ha valami nem oké. Semmilyen tünet mellett nem szabad csak úgy elmenni!

Kép
Kép
Kép
majorné bakos edina
 
 


Sziasztok!
Jöhetek hozzátok??
A barnázgatásról annyit, hogy nekem is volt 3 napig. Igaz én lombikos vagyok és eleve tettem az Utrot, de azt mondta a Doki, hogy nincs gáz, ugyan nem örül neki, de ez van. Emelte az adagomat és el is mult! Ilyen előfordulhat! Nem kell parázni, de el kell menni Dokihoz szerintem!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!!!

Barnázás múlóban, a dokit meg nem érem el... :evil:
Mindenesetre nem adom fel és mindenképp megkérdezem, hogy ő mire gondol!!!

Szia Kira! Jó, hogy jöttél!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok lányok!

Ha valakit érdekelne 60szem Elevitem megmaradt és eladnám. Budapest 8kerületi vagyok, nekem már nincs rá szükségem és tartogatni se akarom.

Akit érdekel irjon privit.

Kellemes babavárást és jó egészséget mindenkinek!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond csatlakoznék hozzátok... Harmadik csemetémet várom, elvileg január 2-ra :D
Holnapra beszéltem meg az orvosommal a 12 hetes ultrahangot, remélem minden rendben lesz :) Jön velem a 6 éves nagyfiam is. Már várja nagyon a kistesót.
Szeretnék gratulálni a növekvő kis magzatokhoz, és mindenkinek nyugodt várandósságot és örömteli várakozást kívánok!
bfkrisztina
 
 


Elevit elkelt. Köszi

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok! :D

Február végére vagyok kiírva...,úgyhogy elvileg az már 2009 :D ..
Vitte,Macsek,Nika,Gyanixi :D :D :D :D :D :D Jó megint hallani rólatok!!
Macsek:GRATULÁLOK!!!
Nika:nektek szívből kívánom,hogy egy gyönyörű babát hozzatok össze!
Mi nem terveztük a 4.-et...,de őt ez a jelek szerint abszolút nem érdekli. Úgyhogy lesz még egy UTOLSÓ bébink :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok !!!

Mivel tegnap végre megerősítette a Doki és az UH, már le merem írni, hogy márciusra új babát várunk.
Csatlakoznék ide hozzátok, akik szintén 2009-ben szültök.

És nagyon örülök, hogy látok itt ismerősöket régről :) Macsek, Gyanixi, Vitte ! Emlékeztek még rám : 2007-ben szültünk :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Hóhó, most vettem csak észre, hogy Barbamami is itt van :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dojika:
GRATULÁLOK!! :D :D :D :D Huh,de régen hallottam rólatok!!
Manapság már olyan ritka,hogy valaki 3. babát vállal (a 4 gyerekesek meg már abszolút külön állatfajta :D :D )..
Szóval külön gratula!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


BARBAMAMI : Szia :))))
Én is gratulálok nektek ! Az igen, 4 babóca :)
Hát miránk is furán néznek néhol, hogy 3. gyerek ? Megőrültünk ? :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Milyen sok ismerős!
Gratulálok a már várandosaknak, és mielőbbi gyermekáldást a várakozóknak!
Csatlakoznék hozzátok ha lehet.
Ugyan még nem vagyok kismama, de a napokban döntöttük el ,hogy szeretnénk 3. gyerkőcőt remélem 2009 sokunknak hoz majd babyt. :D

üdv Zsu.

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Siaztok kedves kismamák, és leendő kismammák,!
Én most registem, remélem sok mindent meg tududnk osztani egymással.
mi február elejére vagyunk kiirva, de minden egyes dokitalálkakor változik ez az időpont.... :P
Jelenleg érdeklődöm mindenféle hlmik vásárlása felől, hol-mit mennyiért, stb.
Ti hogy vagytok ezzel?
No persze meg a kilók ..engem nagyon kiakasztanak....
kiseditke
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit! Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


sziasztok
még nem voltam itt, elvileg én is januárban fogok szülni (jan 29), és nekem lenne egy-két kérdésem, mert ez az első terhességem, és általában nem tudom, mi a jó és mi a rossz jel.
Normális az, ha tompa fájdalmat érzek néha a pocakomban, vagy lentebb az alhason? még az elején mondta a doki, hogy a méh növekedésétől lehet ilyen, akkor volt is, de aztán egy ideig nem.
Most újra kezdődött, és nem igazán tudom, hogy meddig normális ez? Előre is köszi, hátha volt valami tapasztalata másnak.
Köszi:adri
szadrienn
 
 


Sziasztok!

De rég jártam itt!

Tina!
Emlékszel, hogy ajánlottad az Antioxantot?
Szedtem 1 honapot és babás is lettem. Szerintem sokat segitett és köszönöm!

7 hetes vagyok!!!!

Amy!
Te debreceni vagy és merre pontosan?
Nem találkoztunk a Hoxán?
Bocsi, ha tolakodo vagyok.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Gondoltam benézek ide is :)

Én 19 éves vagyok és most várom az első babát.. Szerintetek nem korai? Nem vagyok hozzá túl fiatal?

Kép
moncsi89
 
 


Tina,Encike:Ezt az antioxantot gyógyszertárba lehet kapni?
Mennyibe kerül?Ti a kapszulát vagy a cseppet használtátok?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Én 2009 március végén fogok szülni:)
Nagyfiam most kezdte az első osztályt:)
Látom nem nagyon megy ez a topic,de nem lenne rossz felpörgetni,nem!:)

Üdv:Móni

Kép
moni3
 
 


sziasztok,
múlt csütörtökön lett egy pozitív tesztem...hatalmas öröm! szinte ugyanúgy izgulok, mint az elsőnél!!!
tapasztalat ebben???
:shock:
szilva2
 
 


Szilva,gratula a pozitív teszthez:):):):)
Velem ez júliusban esett meg,már 16 hetes vagyok:)
Én is eléggé izgulok,talán kicsit jobban is mint a fiammal.Akkor annyi mindenre nem gondoltam ami most eszembe jut.
Fiad vagy lányod van?Mennyi idős?
Móni Kép

Kép
moni3
 
 


szia moni3

ha gondolod nézz be hozzánk a 2009 március fórumba.. az ezerszer jobban pörög ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok,

bocsi, hogy bepofátlankodok, de van egy Bebe Sounds magzati szívhanghallgató készülékünk, amit szeretnék eladni, mivel nekem már csak napjaim vannak hátra a szülésig. Kb. 2-3 hónapot használtuk, megvan még a doboza is, és a papírjai, garancia.

Mi 6900 Ft-ért vettük, de 5000 Ft-ért odaadom.

Ha valakit érdekel, akkor légyszi, privit írjon!

köszi és mindenkinek kellemes babavárást!

noann
noann
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-46): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi
Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


Sziasztok Kismamik!

Elnézést az OFF-ért!

Korábban talán nálatok is hirdettem az eladó Fisher Price zenélő, 2 irányba mozgó hintánkat. Akkor nem sikerült eladnom, mert az árát soknak találták az érdeklődők.

Most újra hirdetem KEDVEZMÉNYES áron! A bolti ára elég húzos, sajnos (39 000 Ft).

Én ezt most mindössze 15 000 Ft-ért kínálom!

Amennyiben érdekel a hinta, írj privit!

Minden jót a továbbiakhoz minden kedves kismamának!

KELLEMES ÜNNEPEKET!

Kép

fatima
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
blani28
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-44 ): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi
sziszilva
 
 


Szisztok!

Új vagyok itt és gondoltam megkérdezlek Titeket a tapasztalatotokról.

4 hetes lehetek, tegnapelőtt lett először :) pozitív í tesztem és mára nem vátam, eddig nem is jött. :)

Szóval nagyon fiatal még és az első pocok lesz. Mikor érdemes elmenni először dokihoz? Kicsit szúrkál a pocakom más kellemetlenséget nem érzek.

Segítségeteket előre is köszönöm.
es
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: