Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bea!

De jó,hogy írtál!
Elkezdtünk egy lombikot (6.) ősszel,de félbe maradt,mert a dokim azt gondolta,próbáljuk meg újra a hosszú protokollt,egy nagyobb hormonadaggal indítva a stimulációt,de nagyon nem jött be.Nem reagáltam.Valamiért a Gonapeptyl gátló hatása érvényesült csak,így leállítottuk az egészet.
majd januárban megyünk újra,a szokásos rövid protokollal.

Csodaklassz dolognak tartom,hogy beadtátok az örökbefogadást!A tegyesznél vagy ilyen nyílt ö.fogadásos alapítványoknál?Újszülöttet szeretnétek,ugye?
Én nagyon tisztelem azokat a párokat,akik belevágnak,mi viszont képtelenek vagyunk a gondolattal is foglalkozni addig,amíg nem mondtunk le a sajátról.Tudom,hogy az a praktikus,ahogy ti csináljátok,minket is nyaggattak ezzel ismerősök(mondjuk ez nagyon dühít,semmi közük hozzá),de mi meg így érezzük.
Úgyhogy megyünk januárban,ha jó a hormonértékem.

Többiek,mi újság?
Vendég
 


Szia Zsó!
Hát nem is gondoltam, hogy ennyire különbség van a rövid és a hosszú protokoll között.Hogy nem reagáltál az azt jelenti nem is indult meg a tüszőérés?de hisz mindjárt január és kezdhetitek megint! :) Amúgy is úgy röpül az idő,pont apival mi is azt beszéltük egyik nap,hogy úgy elment ez az év szinte semmi érdemleges nem történt velünk ( lakásvásárláson kívül ).

Igen a tegyesznél,és titkos örökbefogadás.úgy írtuk be 0-6 hónapost,neme mindegy és egészségeset szeretnénk.Még régebben api sem szerette volna annyira az örökbefogadást,de ahogy telt múlt az idő beszélgettünk és a sok sikertelen lombik végül is megváltoztatta véleményét.Így is mindig a sógornőim 3 gyerekei közül hol egyik-hol másik van nálunk vagy visszük őket mindenhova.Legutóbb nov.1-ei hosszú hétvégén voltunk a kislánnyal 3-asba 1 wellness hétvégén.Fú nagyon jó volt! :) Következő tervünk,hogy nyáron mind a 3-at szeretnénk elvinni magunkkal Horvátországba... :) Annyira szereti ős is a gyerekeket nem tudnánk sehogy sem gyerek nélkül élni az biztos!
Szerintem épp ugyan úgy lehet szeretni és épp ugyanannyi örömet tud okozni 1 örökbefogadott gyerek is! :)
horváth beáta
 
 


Bocs, hogy ilyen későn írok, de nem nagyon jártok ebbe a topicba :cry: Api eredménye a normál értekek között van. Debrecenbe járunk, holnap lesz az inszeminációnk! 3 szép tüszőm van. pénteki mérés szerint 2x18, 1x19mm, mnyh 9mm. reméljük a legjobbakat!
Bea örülök én is a döntéseteknek. Api unokanővérének is két gyerek van, akit örökbefogadtak. Nagyon szépek, egészségesek. és nagyon boldogok! szorítok, hogy minden rendben menjen.
Zsó sajnálom, hogy nem jól reagáltál. Most akkor új és új jót hozzon!

Kép
kissedi
 
 

 
 

Kissedi,

de jó,hogy apidnak rendben van az eredménye!Régebben is jó volt neki vagy szedett valamit? ( bocsi,de már nem emlékszem :? )

Várunk a hírekkel és szorítok neked nagyon! :lol:
horváth beáta
 
 


Bea fer 14-et szedett, és szed már most 5. hónapja asszem. Ingadozó volt a spermaszám és nem volt elég a mozgó és sok volt a fvs. Tegnapi eredmény 13-15 M/ml, jól mozgók. remélem jól mozognak benn is, és elkapják a csajokat :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
hajrá!
De jó,hogy a fer-től jobb lett neki,az én uramnak gyakorlatilag semmit nem használt kb.6 hó adagja. :cry:

Hopp,most olvasom,hogy már meg is volt a beavatkozás!Pont Karácsonykor fog kiderülni,sikerült-e?Hát szép ajándék lenne! :wink:
Vendég
 


Zsó hát hogy attól sokasodott-e, nem tudom, de jó lett az a lényeg! Igen már megvolt az inszem, elvileg 28-én tesztelhetek. De addig még nagyon sok idő van :roll: reméljük a legjobbakat!

Kép
kissedi
 
 


Szia Kissedi!

Na mi lett az eredmény???
horváth beáta
 
 


Hello Bea! Köszönöm az érdeklődést, de sajnos nem sikerült. :cry: 1 hónap kimaradt az ünnepek miatt, aztán majd megint kezdjük előlről. Bocsi, csak nem mindig enged be a babanet, nem tudom miért, de 2 hét alatt kb. egyszer tudok a társalgóba belépni. :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Mi nekifutunk a 6. lombiknak.
Közben még egy genetikai vizsgálatba is belevágtunk.
Alapból vérből nézték, hogy van e valamilyen genetikai eltérésünk, de mivel nem volt, így továbbmentünk és megnézik a spermiumokat is. Az Y-kromoszóma-mikrodelécióját vizsgálják. Eredmény majd még kb 1,5 hét múlva. Majd jelentkezem, hogy mi volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

Nekünk csak vérből nézték a genetikát.Majd írd meg bővebben mi ez a másik és mi lett az eredménye!Már kapod a szurikat?
Hajráááá!!!Szorítok nagyon! :wink:

Mi is tavasszal szeretnénk elindulni lombikra.

Majd jelentkezz!

Többiek?
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

A genetikai labor költözése miatt még nincs eredménye a vizsgálatnak.
A 6. lombik meg nem akar összejönni, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem lesz beültethető embriónk. :(
Így még sose jártunk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok. Pár év után úgy gondoltam csatlakozom hozzátok. Leírom az én történetemet. 15 éve vagyok együtt a párommal és mint felelősségteljes egészségügyis úgy gondoltam, hogy na majd akkor lesz gyerek ha én akarom ha majd minden összeáll (egzisztencia meg felelősség meg ilyenek) nem felelőtlenkedünk itt össze vissza 30 éves koromban akarok és fogok szülni. Ennek rendje és módja szerint erről mindenkit tájékoztattam Aztán eljött a tavalyelőtt és terhes lettem . MI? MICSODA? HOGYHOgy? én.. még.. bla-bla-bla (igaz akkor már voltam 30)... aztán eltelt két perc és úgy örültem neki mint majom a farkának. Naplót írtam, tájékozódtam hogy mi lesz meg terveztem ezerrel aztán jött a nagy bumm. Méhen kívül van azonnal laparatómia, zokogás a Jánosban a vajúdó mamák között. Úr Istenem nem kívánom senkinek. Aztán azt mondták 2-3 hónap és újra próbálkozhatunk. Persze semmi. Aztán egy év eltelt megint semmi. Aztán megint egy év meg megint.. és akkor elmentünk a BMC-be. Ott vártunk aztán beszéltünk ez egyik orvossal aki magánrendelésen megérdeklődte hogy akkor kedves én és Ő mit akarunk? Lombikot vagy Insemet? merthogy a leleteink alapján mindkettő lehet. Ja , és a leleteinket kb. úgy olvasta a fejünkre hogy "mit műveltél te szerencsétlen, hogy ilyen szarok az eredményeid". Hát mit tudom én mit akarok. Gyermeket nyilván. Szóval megértés, empátia kedvesség NUKU. Aztán még elmentünk egy két vizsgálatra de olyan rossz szájízzel hogy már megint itt kell várakoznunk és nem akarunk rosszak lenne de nem tehetünk róla hogy ez az eredmény.. Aztán abbahagytuk. Jött a Gyuri bácsi teakeverék meg a hit hogy végül is majd csak összejön biztos rágörcsölök meg másnak is összejön lehetetlen körülmények között (SZÓVAL VANNAK MÉG CSODÁK? MERT TÉNYLEG VANNAK-erről majd később) Aztán idén jött a KAÁLI. Krizsa Dr. a csodadoki. oda menjünk. Jó. Novemberben kértem időpontot februárba jutottunk, konzultációra. 15 ezer lesz. Jó. És akkor elmentünk és basszus: FOGLALKOZTAK VELÜNK. Olyan dolgokra derült fény... Például arra hogy egy korábbi kemoterápiás kezelés oly mértékben befolyásolja a történetet, hogyha nem derül ki akkor nagy valószínűséggel sorozatos vetéléseket vagy sorozatos sikertelen inseminációkat, vagy egy beteg babát eredményezne. A Kaáliba ezt megbeszéltük és van rá esély hogy orvosolják. No ennyi itt tartunk most. A vizsgálatok nagy részét lenavigáltam bár súlyos pénzekbe kerül de meglesz. Szóval itt tartunk. Én még bízom a természetben meg a csodákban de ha nem akkor is tudom hogy most tényleg úgy lesünk megvizsgálva ahogy kell és úgy bánnak velünk ahogy megérdemeljük hiszen nem tehetünk róla mert mi csak gyereket akarunk és kész.
makibelus
Budapest II. kerület
 
 


Bumi!

Nagyon sajnálom,hogy így jártatok!:( Megálltak az embrikék a fejlődésbe vagy mi történt? :?
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

5 petesejtből csak 1 termékenyült meg. Végül az szép volt, így volt beülti. Ettől függetlenül ez a lombik sem sikerült, sajnos. :(
Genetikai eredmény még mindig nincs a labor költözése miatt. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Megvan a genetika. Nincs eltérés. Úgyhogy nem itt van a gond.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!a segítségeteket szeretném kérni,nem tudom hol tudom megnézni,hogy a sperma vizsgálat eredményünk jónak számít e.sajnos évek óta hiába várunk a picire.most rászedte magát a férjem egy sperma vizsgálatra,de nem magyarázták el nekünk az értékeit.tudnátok segíteni?itt a lelet:
V: 3 ml
N:10 milló/ml (30 millió/ejakulátum)
Progresszív mozgás(A+B):50%,C:10%,D(nem mozgó) 40%
Morfológia:deformitás:fej 3%,nyak 3%, farok 3%
kerkesejt nem látható
agglut és aggreg nem látható
Oligzoosperma

ez mit jelent?lombik kell nekünk is?kérlek segítsetek kiértékelni!nagyon szépen köszönöm!!!!!
szisza87
 
 


Szia Szisza!

Biztos lesznek itt nálam hozzáértőbbek, mert nálunk sokkal súlyosabb volt a gond, így nem emlékszem pontosan a határértékekre. Nekem úgy rémlik, hogy a 10millió/ml épp a normális/kevés határán van, az 50% progresszív mozgással inkább a kevés felé billenve. Az oligozoosperma is ezt jelenti: alacsony spermaszám. De nem durván alacsony... Ha csak ennyi a gondotok, nem hinném, hogy lombikoznotok kellene, esetleg inszemináció jöhet szóba.

Következő lépésként szerintem mindenképp vizsgáltasd ki te is magad, utána okosabbak lesztek.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Szia Rilka!
Ma voltunk vérvételen (páromnak csinálták) pénteken megyünk majd az eredményekért,azt mondták,hogy akkor kapunk majd felvilágosítást.Sajnos nálam is vannak gondok...nem jó a prolaktin és fsh szintem :( én már beletörődtem,hogy csak segítséggel lesz babánk.Már 5 éve próbálkozunk sikertelenül :cry:
Köszi a segítséget!
szisza87
 
 



Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Akkor végre én is hozhatok egy örömhírt:
8 év próbálkozás után a 7. lombikunk sikerült, mai nap a hcg: 277,8
:)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI!!!! ATYAÉG!!! MICSODA HÍR!!! BORSÓZIK A HÁTAM!!! GRATULA!!! ÉS MILLIÓ DRUKKK!!!! puszillak KISMAMI!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bumi
Gratulálok!!!!!!!!!!! Jaj, de nagyon örülök.
Ha gondolod, írj egy kicsit részletesebben. :lol: A számból ítélve ikrek is lehetnek. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Bumi!!!!!

Ez fantasztikus!Csodálatos!
Hogyan?

Ugyanis a mi 7.lombikunk nem sikerült,most volt május-júniusban.Semmit nem tud mondani az orvos.Nálatok kiderült valami,amit megoldottak?Képzeljétek,még azt sem lehet már gondolni,hogy túlgörcsölöm,mert ez alkalommal felvételiztem az Operába,persze orvosi engedéllyel,fel is vettek,és olyan szinten nem foglalkoztatott a lombik,hogy épp,hogy nem felejtettem el az Utrot használni,meg nem futottam a villamos után...szóval hót laza voltam.De most már legalább biztosan tudom,hogy NEM TEHETEK RÓLA.

Bumi,
várom a beszámolódat,ha van kedved írni és nagyon vigyázz Magadra,óriási,fantasztikus hírrel jöttél!

Lucuzs,Lilla,
Ti hogy vagytok?
mmzs75
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek uh-ra, remélem mindent rendben találnak, és akkor majd lehet elhiszem, hogy sikerült. Mert egyelőre olyan, mintha valaki mással történt volna az egész.
Ráadásul semmilyen tünetem nincs. Közben sem éreztem magam másként, mint az előző alkalmakkor.


Hogy mi volt más? Nem tudom. A ffebruári lombikunk után rendeltem a páromnak Man's Creamet (progi krém) és ezzel kente magát. Állítólag javítja a spermaképet. Olyanok ajánlották többen is, akiknek ezután jött össze a baba, és hát úgy tűnik lehet benne valami. De az is lehet, hogy az segített, hogy az előző ciklus 21.cn-án valamint a leszívás után 2 nappal, kaptam embriótáptalajos méhöblítést. 3 petesejtet szívtak le, mert kiderült, hogy csak a bal petefészkemhez férnek hozzá, a jobb valószínűleg megint a méhemhez van nőve és csak úgy érnék el, ha a méhfalat is átszúrnák. 3 petesejtből mindhárom megtermékenyült és a doki úgy döntött elviszik őket blasztóig, így 2 blasztocisztát kaptam vissza (ebben nem vagyok 100% biztos, mert a műtőben még 3 embrikéről volt szó, de a doki után 2-t írt a a papírra...de nem is ez a lényeg). 5 nappal a beültetés után mennem kellett magnézium infúzióra, majd rá 3 nappal megint. Ekkor voltam a beülti utáni 8. napon. Eddig a tesztjeim halványodtak, már kezdtem lemondani erről a lombikról is. Mindenesetre a Kaáliban kérdeztem a csajokat, hogy nem nézünk e a progi mellett hcg-t is. Azt mondták, hogy nem szoktak, csak legkorábban a beülti utáni 9. napon, de azért megkérdezik. És végül kiderült, hogy 76 volt akkor a hcg-m. (Aznap volt a 8. házassági évfordulónk, egyben a babaprojektünk kezdetének 8. éve). Rá 3 napra volt a 277,8-as eredményem., amire a dokim azt mondta, hogy terhes vagyok.
Azóta is tesztelek, mert tényleg semmi tünetem nincs, és mindig izgulok, hogy vajon kétcsíkos e még, de eddig az. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

nagyon örülök,és várom,hogy írjál az UH után!
mmzs75
 
 


Bumi!!! Várjuk a híreket!!!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Van egy 6,5 mm-es petezsákom! :)

Jövő héten pénteken megyek ismét uh-ra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,csodás!

Csak így tovább!
mmzs75
 
 


Zsó!
Te törölted magad anno, most meg újraregeltél?
Most hova jársz? Melyik intézetbe?
Nem próbáltok meg váltani?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Igen,egyszer nagyon besokalltam az egésztől.Bevallom,nem bírtam elviselni,hogy körülöttem mindenkinek sikerül,sokaknak elsőre és nekem nem.Magamat hibáztattam,de már tudom,ez hülyeség,és teljesen megnyugodtam.

Nem váltok,mert biztos vagyok benne,hogy mindent jól csinálnak,szuperek az eredményeik másoknál,ráadásul a dokim már jól ismer,hogy mire hogy reagálok,meg emberileg is,nagyon jóban vagyunk,meg az egész csapat nagyon aranyos,és ez számít.Már olyan,mintha hazamennék.
Majd elmesélem a legutóbbi sztorit,csak most muszáj boltba mennem,mert utána megyünk anyósomékhoz.
mmzs75
 
 


Különben I.Női Klinika meddőségire járok.

Legutóbb 6 psejtből 5 volt érett,egyik sem termékenyült meg.Másnapra beérett a 6.,az megtermékenyült és a kérésemre elővették a 2 fagyasztottat,egyikük túlélte a fagyasztást,így kaptam 2 embriót.jó fejek voltak,mert ilyet még nem csináltak,hogy frisset és fagyasztottat egyszerre beültessenek,de mivel tudható volt,hogy max.3 beültethető embrió lesz,megpróbálták,hogy minél nagyobb legyen az esély,ráadásul már fizetősek vagyunk mi is ugyebár...
mmzs75
 
 


Most azért jobb a Kaáli, mert tavaly szeptembertől van egy olyan akció, hogy 95.000 Ft-ért csinálják meg a lombikot, mi így csináltunk 3-at.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


micsodaaa?Az az ötöde a mi árunknak!De gondolom,ez amolyan "törzsvásárlói" kedvezmény.
mmzs75
 
 


Első lombikot is lehet így csinálni. Bár már lehet lassan vége lesz. Én a helyedben rákérdeznék.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI!!!! :D :D :D :D :D DEJÓÓÓÓÓ!!!!

DRUKKK HEGYEK PÉNTEKRE!!! :D
lucuzs
 
 


Rossz hírek...ennyi volt. Nem nõtt a petezsák... :cry:
bumi1979
 
 


Drága Bumi!

Rettenetesen sajnálom!Nagyon szomorú hír!

Veled vagyok és a legjobbakat kívánom neked!

Zsó
mmzs75
 
 


Bumi! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nincsenek szavak :(
lucuzs
 
 


Sziasztok lányok! Igen nagyon régen voltam, de remélem elnéztitek nekem, mert jó hírrel jöttem!!!!! Van egy kis borcsó a pocakomban. 6 hetes múltam, a baba 5.3mm!!! és már láttam, hogy dobog a pici szíve. Ez egyszerűen fantasztikus és egyben felfoghatatlan érzés!!!
Bumi sajnálom, egyszerűen borzasztó. Bocs, hogy csak most reagálok, de nem jártam erre.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!

Gratulálok!
Végül lombik vagy még inszem?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi.lombokunk volt. 3 babyt kaptam vissza és egy megtapadt.eddig minden oké.remélem nem lesz semmi gond. Holnap megyek védőnőhöz.olyan izgi.annyi,hogy amint időközben kiderült a méhem szív alakú.remélük ebből sem lesz gond.alapból veszélyeztetett terhes vagyok,így nem dolgozom. Bumi te hogy vagy?hogyan tovàbb?

Kép
kissedi
 
 


Mizujság Edi? Hogy haladtok? Mesélj!
Mi ha megjön, belevágunk a 8. lombikba.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kissedi,
gratulálok,ez szuper!

Bumi,

megjött már?hogy haladsz?Nagyon szorítok!
Mi is megyünk 8.ra,de szerintem csak tavasszal,ugyanis új munkahelyem van,nagyon élvezem és szeretnék egy évet (próbaév) rendesen végigcsinálni ott.(Persze nem védekezünk...)

Hajrá neked!!!
mmzs75
 
 


Zsó köszi.Mindent bele szorítok nektek!

Kép
kissedi
 
 


Nekifogtunk a 8. lombiknak, de nem lett tüszőm. A sárgás tüszőfolyadék helyett belőlem szilvalészínű jött. gy még sose jártunk.
Következő lépés: laparoscopia+hysteroscopia.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó ég,ilyet még nem is hallottam!Drága Bumi,olyan kiakasztó,hogy neked is milyen gyötrelmes ez az ügy...
A műtétet ismerem,nekem ez volt febr.végén,túlleszel rajta,szerencsére nem nagy ügy,főleg így utólag.Mikor lesz?nAgyon drukkolok,hogy neked is könnyű legyen legalább ez és utána már végre BABA legyen!
mmzs75
 
 


Zsó!

Sajna nekem nincs jó élményem a laparral kapcsolatban, ezért is szerettem volna elkerülni. Nekem 3 éve volt és a műtétet közben laparoscopiából laparotomiára kellett konvertálni...És az előzmények miatt, most is erre kell készülnöm. Időpontot még nem tudok, kedden akarok a dokimmal beszélni...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

akkor nagyon szorítok,hogy a lehető legflottabbul menjen minden!Vigyázz magadra és a legjobbakat!
mmzs75
 
 


Mmzs75
Megvagyunk, köszi, már 4 éves a kisfiúnk. Most mentünk volna kistesóért, de nem sikerült a lombik. 15 petesejtem lett, de csak 3 termékenyült meg 1 indult osztódásnak, azt kaptam vissza. Sok esély nem volt. A rossz spermákra fogják, mert nálam minden optimális volt. Így jártunk. 3 hónap múlva újra megpróbáljuk, aztán vége, többre nem megyünk, már van egy gyerek, akkor maradunk 3-an. A doki ajánlotta most a profertilt, eddig nem ajánlt semmit, érdekes. Megrendeljük, megpróbáljuk, megteszünk mindent. Sajnos ezt a lombikot elég félvállról vettem.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: