Új privát üzeneted érkezett!

Vero,
gratulálok!Így tovább!

Tindus,
én úgy tapasztaltam,hogy nemigen tudják megállapítani,hogy miért romlik a spermakép,hacsak nem herevisszérsérvről van szó,de gondolom,azt megnézte a doki,arról már tudnátok.
Melyik az az intézet,ahol 1 éves várólista van?Ilyet még nem is hallottam.Pesten van olyan hely (pl-ahova én járok,az I.Női Klinika),ahol egyáltalán nincs várólista.Érdemes lenne valahova jelentkezned,úgy értem,meddőségi központba,ott megmondják,érdemes-e inszemezni vagy rögtön lombikozni kéne inkább.
Vendég
 


Mmzsó,
Két orvosnál voltunk mindkettő herevisszérre gyanakszik,de sajnos itt (kecskeméten)szinte mindenhova heteket-hónapokat kell várni....így még csak most a héten megy az urológushoz:( Az inszemre az egyik doki azt mondta elég a sp.,a másik azt mondta ez csak lombikra elég..
tindus
Kecskemét
 
 


Vero,
mi a helyzet?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Sajnos a 3. inszeminációnk sem sikerült. :( Úgy néz ki, hogy nálunk is lombik lesz. Kérdés, hogy hol és mikor vágunk bele, de én még az idén szeretném. A férjem eredménye egyébként rendben lett volna, kivéve a morfológiát: 20m/ml, 50% mozgóval, de a morfológia csak 10% lett. A válogatás után 20 millió spermiumot fecskendeztek fel. Ja és most az is kiderült számomra, hogy csak mozgás alapján szűrik a spermiumokat a Róbert Károlyon, morfológia szerint nem. A biológus csak az én kérésemre nézte meg nálunk. Bár az igaz, hogy az andrológusunk szokta nézni és nála márciusban 25%, júniusban 22% és szeptemberben csak 10% volt. Hát én nem értek ugyan hozzá, de nekem mind 25%, mind a 10% kevésnek tűnik, hiába 4% már csak a határ, ezért nem látom értelmét a további kínlódásnak.
Szuzy!
Elkezdtétek a lombikot?
Vero!
Ránk férne már egy kis biztatás!!!!
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok !
Köszönöm szépen a drukkot! Örömmel jelentem, hogy kisbabánk lesz:-) Hétfőn kimutatták már a véremből is, de sajnos még ultrahangal nem lehet megnézni, így nem tudjuk , hogy hányan vannak, de a doki szerint a hormonszint alapján inkább egy mint kettő.
19-én megyünk ultrahangra, és akkor már többet fogunk tudni.
Nagyon nagyon boldog vagyok, és remélem hogy meg fog maradni nekünk. Köszönöm a biztatást Zsó és Erna!:-)
Foglak titeket továbbra is olvasni, és ha van infom írok!

Erna: Nem tudom, hogy mennyit kell várni. Azt tudom, hogy kell várni, hogy bekerülj, de ha már bekerülsz, és megvan minden vizsgálat, nem kell várni, de...mint nálam, olyan van, hogy a ciklusod miatt lecsúszol egy max 2 hónapot.
Hívd fel őket.
Azt tudom, hogy kell átjárhatósági a lombikhoz (nekem ott csinálták pénzért, nem mondták, hogy lehetne máshol is, de ha neked volt már, lehet hogy elfogadják), és sp vizsgálat helyben szintén fizetős. Érdemes már előre úgy kérned időpontot, hogy még aznap meg tudják vizsgálni a férjed sp-jét, mert különben mehettek még egyszer.

Zso, Erna és Tindus: Szívből drukkolok nektek!!!!!Köszi mindent!!!
vero26
 
 


Erna: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült az inszem! A lombik biztosan össze fog jönni! Kitartás!
Nem is tudtam , hogy volt most inszemed!Nem írtad meg nekünk, ugye?
Figyu, Győrt tudom ajánlani, de nincs összehasonlítási alapom. A nővérkék nem mind kedvesek, és sok idő, mert alkalmanként fél nap (7.30 vérvétel, és csak 11 körül van az ultrahang , konzultáció). Szóval ha Budapesről jársz le, kocsival csak fél nap szabi, de vonattal teljes nap. Ja, és anyagilag is húzós a lejárás. De..mindezek ellenére úgy gondolom profi csapat, és Boga doktor is nagyon rendes.Én csak ajánlani tudom Győrt.
vero26
 
 


Vero,
gratulálok és irigykedem,hogy milyen hamar ment neked!Ez tök jó lehet!Nem volt időd belefáradni és elkeseredni,de jó!Majd írj,hogy mi volt az UH-n!
Egyet nagyon biztonságosan ki tudsz hordani és mivel még 4 lehetőséged maradt,simán jöhet(nek) a kistesó(k). :wink:

Erna,
sajnálom nagyon.Remélem,a lombik neked is ilyen flottul fog menni,mint Veronak!
Én is jó szívvel ajánlom az én klinikámat,utazni nem kell,minden teljesen ingyenes,várni meg úgy látom,máshol is kell.ugyanaz a szisztéma,reggel 9-ig illik lezavarni a vérvételt és 11-től van UH.Szakértelemben sincs hiány,ők is hozzák a szokásos 30-35%-os sikert,sőt volt olyan év,mikor 40%-osak voltak.Az a helyzet,hogy sok magánintézet elhajtja a 40eseket,mert kicsi az esélyük,rontják a statisztikát és hát ugye a magáncégek profitorientáltak.Ők meg bevállalják...
Vendég
 


Vero!
Örülök, hogy minden rendben van veletek!!!!! :D
Igen, nem írtam róla, hogy megyünk, mert azt gondoltam, hogy az is csak egy felesleges stressz forrás, ha írogatok róla.
Egyébként még szeptember elején felhívtam a győrieket, de azt mondták, hogy egyelőre csak a nevem írják fel, és ez alapján később adnak időpontot. Az inszem miatt kivártam és csak tegnap hívtam őket újra, de újra azt mondták, hogy talán 3-4 nap múlva. Hogy lehet ide egyáltalán időpontot kapni???? Mi a lombik menete? Szerinted hányszor kellene mennünk? Amúgy Budai Meddőséginél olvastam, hogy aki elmegy valamelyik doki magánrendelésére az hamarabb kap időpontot. Nem tudod, hogy a győri dokiknak van-e magánrendelésünk, vagy mi kell ahhoz, hogy szóba álljanak velünk? Esetleg szerinted melyik pesti intézet lenne jó? Írhatsz privit is.
Nekem igazából Tapolca is nagyon szimpi lenne, de az még sokkal messzebb van, és autópálya sincs. Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mi legyen.
Zsó!
Köszönöm az együttérzést. Én eddig a magáncégekről gondoltam, hogy beveszik a 40 éveseket. Őszintén szólva én azért tartok a SOTE-tól, mert még sehol sem olvastam róla, hogy dicsérték, de mindemellett hozzáteszem, hogy rosszra se nagyon emlékszek. Te személy szerint, hogy látod, sikerülgetnek a lombikok a többieknek?
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsánat, eltűntem....otthon nincs számítógépünk (elég az mindkettőnknek, hogy a munkahelyünkön egész nap számítógép előtt ülünk), így csak a munkahelyemen tudok netezni. az utóbbi időben annyi munkám van, hogy erre ne igazán értem rá.
Először is Vero, szívből gratulálok és kívánom, hogy minden rendben legyen a továbbiakban.
Erna, sajnálom, tudom milyen....de fontos, hogy tudjunk továbblépni!
Hát nálunk is elkezdődött...pénteken kell kezdenem szúrni a Suprefact injekciót, ami leállítja a hormontermelésemet. A köv. ciklusom 3. napján (most vagyok a 26. napon, tehát nemsokára) kell ismét mennem a stimuláló injekcióért, tehát számításaim szerint valamikor a hónap végén lesz az "akció". Nagyon bizakodó vagyok!!
Erna, én mint "Tapolcás" nem is értem ezeket a várólistákat, meg majd visszahívjuk meg stb. Itt Tapolcán nekem májusban volt az első inszem, utána havonta sorra jöttek az inszemek és a 4. sikertelen inszem eredményhirdetésétől számítva nem egészen két hónap elteltével (ha minden jól megy) meglesz az első lombik is. Ha visszaolvasol valahol egy augusztus eleji bejegyzésben megtalálod ahogy a Jucus nekem részletesen leírta lombik menetét és ő is ugyanígy volt. a 3. sikertelen inszemjétől számítva nem egészen két hónap múlva pozitívat tesztelt!
Szóval szerintem megér egy telefonhívást, elmondják, hogy mi a menete, ha nem oda jártatok eddig. Török dokit pedig csak ajánlani tudom én is.
Mennem is kell, majd még jelentkezek ha van valami fejlemény, nem tűnök el teljesen, csak hát a munka....
Mindenkinek kitartást!!!
szuzy99
 
 


Erna,
hogyhogy sehol nem olvastál dicséretet a SOTE-ról?Én agyba-főbe dicsérem őket :wink: de tényleg,viccen kívül,nagyon meg vagyok elégedve.
A siker hasonló.mint máshol.30-35 %körül,de egyik évben a 40-et is elérte.
Személy szerint úgy látom,hogy van olyan hét,amikor 5-ből 5-nek sikerül,van,hogy senkinek,van,hogy a felének,teljesen változó.
Remélem,legközelebb már én is javítom a statisztkájukat :wink:

Szuzy,
hajrá!Drukkolok nagyon!
Vendég
 


Vero, gratulálok :)

Szuzy: mennek a drukkok!!!

Erna: Tapolcát én is jó szívvel tudom Neked ajánlani :wink:
jucus31
 
 


Sziasztok!

Vero!
Sikerült időpontom kapnunk Győrbe (Kőrösi doki) november 10-re. :) Minden papírt el akarok addig intézni, hogyha a munkahelyem is engedi, rögtön tudjunk kezdeni. Tudsz nekem abban segíteni, hogy körülbelül hányszor kellene mennünk és milyen papírokra lenne szükségünk? Az átjárhatósági vizsgálatom elfogadja szerintem a doki, mert decemberben lesz 1 éves. Annyit viszont mondtak telefonban, hogy ha rákszűrésem 1 évnél régebbi, akkor abból is új kellene. Spermatogram szeptemberi van. Az AIDS, hepatitis vizsgálatokat májusban csináltattam. A hormonjaim viszont most lesznek 1 évesek szóval, ha megírod, hogy nektek pontosan miket kért, azt is megcsináltatom. Az üzemorvosi vizsgálat keretében éppen ma néztek EKG-t, így kértem belőle egy példányt. Kellene még szerinted valami????
Zsó!
Igen, Te meleg szívvel ajánlod, de ez csak egyetlen ajánlólevél. Remélem, hogy októberben tudtok kezdeni! Mikor derül ki?

Jucus!
Nehezen mondtam le Török dokiról, mert mindig készséggel válaszolt a leveleimre, de Tapolca nagyon messze van és ráadásul, ha a férjem nem tudott volna vinni UH-ra, 6 órát kellett volna vonatoznom. Tudod egyszer már írtam, hogy éppen akkor kezdtem el vezetni tanulni, amikor kiderült a férjem siralmas eredménye és képtelen voltam folytatni a tanfolyamot. Ráadásul fogalmam sincs miért, de a tanpálya összefonódott bennem azzal a mélységes rossz érzéssel, így valószínűleg addig nem lesz jogosítványom még baba nincs. De sebaj, a babakocsira úgy sem kell. :?
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Erna
örülök,hogy haladsz!Éljen a lombik,remélem,elsőre sikerül és jövőre már babázhatsz!

Nekem akkor derül ki,hogy mi lesz,mikor megjön legközelebb.Kb.2 hét.Úgy számolom,hogy vagy 21-én pénteken vagy utána hétfőn kell majd mennem.Most úgy gondolom,hogy ha nem lesz jobb az eredmény,de rosszabb sem,akkor is bele kell vágni,mert ezek szerint tendencia,hogy egyre magasabb az FSH.De remélem,jobb lesz.Persze,hallgatok a doktorra,hogy ő mit tanácsol.
Vendég
 


Sziasztok!

Jucus , köszi a gratulációt!

Zsó, drukkolok, hogy jó értéket kapj, és a doki engedje , hogy belevágjatok:-) Ennek már sikerülnie kell!
Nem akarok okoskodni, de lehet hogy még az az Isostar lötyi és a lefekvés előtti 1 db aszpirin is segíthet!Kérd ki a dokid véleményét, és ha engedi, próbáld ki, hátha beválik mint rásegítés!

Erna, gratulálok az időpontodhoz. Remélem szerencsét hoz neked is Győr!:-)Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre.
Szerintem sp. vizsgálata lesz a férjednek, mert nekünk is volt pár hónapos , de nem fogadták el.
A férjemnek kellet kario típusú genetikai vizsgálatra mennie. Mi az Istenhegyi génközpontban csináltattuk meg, és kb 2-3 hét volt mire meglett
Az általános lombikos alapkövetelmények 1 évnél fiatalabbak kell hogy legyenek, de sajnos a háziorvosnál hagytam a listát, így nem tudom teljesen pontosan megmondani neked. Ami tuti kell:
Hepatitis (két féle)és Aids szűrés mindkettőtöknek
Neked:
- EKG
- Citológiai vizsgálat
-vércsoport vizsgálat
-egy nagyon részletes vérelemzés , de sajnos nem tudom megmondani, hogy mit kértek pontosan
-belgyógyászati szakvélemény
- hormon szint vizsgálat (5 alaphormon)

Hányszor kell menni? (szerintem)
1. megbeszélés
2. viszel mindet amit még kért, és átnézi a doki utoljára
3. 20-25 nap között vérvétel, ha beleesel az ahavi tb keretbe
4. Ha megjön elkezded magad oltani a 2. naptól kezdve, és a mensi megjöveteléhez képest a 6. napon kellett nekem először visszamenni.
5. 8. nap kontroll
6. 10. nap nekem már leszívás volt
7. 13. nap beültetés
8. 27. nap vérvétel
9. 27 + 16. nap utolsó ultrahang.....na nekem ez van már csak hátra:-)
Nem tuti hogy nálad is így lesz, de én csak azt tudtam leírni, ahogy nálam volt.
Bocs hogy nem tudtam azonnal válaszolni, de azért remélem így is hasznos volt.
vero26
 
 


Sziasztok!
Tud valaki abban segíteni, hogy normális-e az, hogy az Utro és a Duphaston abbahagyása után csak 2 napig volt rendes mensesem, a 3.-4. napon már szinte alig van valami? A méhnyálkahártyám 11 mm volt, így nem értem, hová tűnt. Talán gyorsabban kiürült, vagy majd csak a következő menses alkalmával tisztulok ki rendesen. Egyébként ez a másik inszememnél is így volt, és akkor sem értettem, hogy mi van.
Vero!
Hálás köszönet a leírásért. Egyáltalán nem késő. Úgysem tudtam volna még nőgyógyászhoz menni, mert megvan. Majd írd meg, hogy mi volt az UH-n és hány baba van!!!! Amúgy megkérdezhetem, hogy Ti hány évesek vagytok?
Zsó!
Őszintén szólva borzasztóan félek a lombiktól, így az egy dolog, hogy időpontot kértem, mert nem tudom, hogy mikor leszek az indulásra készen. Van, amikor úgy érzem, hogy most azonnal kezdenünk kellene, máskor meg még úgy érzem, hogy szükségem lenne pár hónapra. Bár valószínűleg nincs értelme a csodára várni, de néha arra gondolok, hogy lehet, ki kellene iktatni az életünkből ezt az állandó baba körüli nyüzsgést és akkor spontán is összejönne.
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Erna,

én is sokszor gondoltam így,de soha nem tudtam megcsinálni,főleg,hogy tudtam,nem pszichés alapon nem sikerül,hanem komoly kézzelfogható oka van.De lehet,hogy neked menne ez az "elfelejtés"...egy biztos:a lombiktól nem kell félni.Ugyanolyan természetes hormonokat kapsz,amelyeket amúgy is termel a szervezeted,csak nagyobb adagban.Semmi baj nem lesz,meglátod!
Nekem is úgy szokott lenni,hogy a lombikos ciklus után gyengébb a vérzés és a köv.vérzés erősebb,nem tudom,miért van így.
Vendég
 


Zsó!

A lelki dolgokban azért lehet, hogy van valami. Képzeld, hogy van egy ismerősöm, akinek a férjének rossz volt az eredménye herevisszér tágulat miatt, amit meg sem műtettek, mert inkább lombikra mentek. Két sikertelen próbálkozásuk volt, majd úgy döntöttek, hogy végülis már van egy 5 éves kislányuk, ha lesz tesó, lesz; ha nem, nem. A 2. sikertelen lombikjuk után 6 hónappal, egy nyaralás alkalmával megfogant a 2. baba. Mi ez, ha nem csoda???? A férj eredménye egyébként 8-10m/ml körül volt általában és a morfológia is gyenge volt náluk. A lazaság lehet, hogy mégis sokat számít??? Persze az más dolog, hogy el tudod-e az ember egyáltalán úgy lazulni, ha már régóta vágyik egy babára és folyamatosan kudarcba ütközött eddig, és nincs még egy gyereke sem, aki feledtethetné mindezt.
Vero!
Nálad a hosszú vagy a rövid protokollt alkalmazták?
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Ja,ismerem ezeket a csodatörténeteket,de nem nagyon tudok velük mit kezdeni,mert velünk még nem történt ilyen,és az én sorsomat nem befolyásolja,hogy mással milyen csoda történt.
Szerintem erre nem lehet alapozni,nekünk is voltak már pihenős korszakaink,pl.az idei nyaralás is nagyon jól sikerült,de az elmúlt 4,5 év alatt máskor is elengedtük már magunkat,szóval a csodát lehet várni,de nem érdemes,mert úgyis akkor jön,amikor nem várod,ezért csoda.
Úgyhogy szépen ismét a tettek mezejére lépünk.
Vendég
 


Sziasztok!

Vero GRATULÁLOK!!!! :wink: végre 1 újabb kismama!Azért csak sikerülget mindig valakinek :)

Ma végre elmentünk az immunulógushoz Z.egerszegre,de ne tudjátok+ 8-ra értünk oda de a 22. sorszámot húztuk...elvileg csak 10-12-ig van rendelés.Azt hittem guta ütést kapok.Végül is 3-ra sikerült végeznünk... :( Eszméletlen mennyi ember vár oda!Végülis különösebben nem vizsgált meg vettek mindkettőnktől vért ( 10 üvegcsével/fő ).Megnéznek minden félét a vérből,valamelyik mintákat Debrecenbe küldik úgyhogy várhatóan kb. 2 hónap múlva lesz eredmény.Azt mondta doktornő majd küld levelet,és ráírja találtak-e valamit vagy ha jó minden akkor ráírja immunológiailag rendben akkor nem is kell majd visszamennünk.Úgyhogy most ismételten várakozunk....
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációt Bea!

Tegnap voltunk a 6 hetes ultrahangon és már 4 mm a baba:-).
Egy baba maradt meg végül, de az eddig teljesen rendben fejlődik.
Doki látta hogy pulzál a szívkezdeménye:-)
Tegnap voltam utoljára a Kaáliban , a következő körben már a nőgyógyászhoz kell mennem.

Bea, kérdezted hány évesek vagyunk.
Én 28 a férjem 31 lesz.

mindenkinek 1000 drukk és várom a fejleményeket:-)

Puszi
Vero
vero26
 
 


Sziasztok!

Vero!Ez szuper!!!! :D Amúgy szerintem elég egyszerre egy édes, egészséges baba!!!! Majd lesz neki kistesó is! Végül maradt fagyibabátok? Melyik dokihoz jársz és melyik kórházban szeretnél szülni? Válaszolhatsz priviben is.
Eddig csináltattam friss rákszűrést és hormonra is megyek. Közben azonban eszembe jutott, hogy a hüvelytenyésztésem is 1 éves lesz decemberben. Kell ebből szerinted Győrben frissebb vagy ilyet nemis kérnek? Esetleg a férjemnek ondótenyésztés?
Dolgozol még vagy otthon pihizel?
Zsó!Hogy álltok? Mikor is lesz az újabb FSH szint mérés?
Bea!A 2 hónap azért jó hosszú idő!!! A pajzsmirigyeddel mi a helyzet?
Jucus!Régen jártál erre. Hogy vagytok?
Szuzy!Majd jelentkezz, hogy áll a lombik!!!! Szorítok Nektek nagyon!
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Pénteken voltam a klinikán,magamhoz képest szuperjó lett az FSH,így elindultunk,azóta már ma is voltam,jól reagáltam hál'Istennek.
Valószínűleg jövő szerdán punkció.Sokat nem jövök,inkább nyugiban maradok a kis világomban,nem baj?
Vendég
 


Zsó: Nagyon-nagyon örülök! Ügyes legyél, pihizz sokat és gondolni fogok rátok!!! Sablonos, de megérdemlitek ennyi probléma, próbálkozás után!
Nem baj ha nem jössz, ahogy neked könnyebb:-) de..a jó hírrel azért térj vissza légyszi!

Erna: Én Kispesten élek, úgyhogy valószínűleg a Délpestibe fogok szülni, és egy ott dolgozó doki magánrendelésére fogok járni (Fekete Károly)
Igazából fogalmam sincs melyik korház jó, ennek eddig még nem néztem utána, de az biztos, hogy ez közel van, és az sem utolsó szempont.
Amúgy még dolgozok, és fogok is:-) ameddig csak szabad. Mivel egy babuci jön (ha minden rendben lesz) ezért lehet hogy szinte végig tudok dolgozni.
Kérdésedre válaszolva a hüvelyváladék tenyésztés a lombik folyamat része Győrben. Stimuláció során csinálják meg. kb 3000 Ft. Legalábbis nekem úgy volt.

Jucus: Te hogy viselted az első időszakot? Én annyira nem merem/mertem magam beleélni, hogy pár napig tök depressziós lettem. Most a 7. héten már azért talán kezdem elhinni, de még mindig nem az igazi érzés, amire számítottam. Minden vágyam ez a baba, és pont ezért szorongok, hogy mi van, ha nem marad meg. A házidoki szerint a lombikos kismamák a sok stresz miatt álltalában elég nehezen viselik az első időt lelkileg. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy te hogy élted meg!!!
vero26
 
 


Sziasztok,

Zsó, sokat gondolok Rád, nagyon szorítok, h minden rendben legyen, és jó hirrel gyere!!!

Erna, Szuzy, hajrá lombik :)

Vero, de jó, már a 7. héten vagy!!!

Ne is mondd! Én már 18 hetes vagyok, de a mai napig nem fogtam fel igazán, h mi is történt velünk...és a paráim is megmaradtak..
Az elején a 12. hétig 2 hetente jártam UH-ra, próbáltam azt a 2 hetet nem agyonidegeskedni, de néha rámtört a para :( (most már ugye 4 hetet kell kibirnom 2 alkalom közt :( )
Először azért, h jaj, a következő alkalomig fel ne szivódjon, aztán utána jaj, csak ne legyen üres a petezsák, utána azért h halljuk a szivhangot... Mindig volt valami... Aztán ugye jött a 12. heti genetikai UH, majd a korom miatt az integrált teszt, aztán az afp... Szerencsére minden eredményem tökéletes. És múlt héten azt is megtudtuk, h kisfiúnk lesz :)
Szóval természetes, h aggódsz, de nem szabad tulzásba vinni, és pláne nem depresszioba esni :( Tudd és érezd, h minden rendben lesz!!!

Én az elején sokat pihentem, engem elkerült a rosszullét, helyette inkább csak ettem és pihentem, túlzottan kiméltem magam, igy az első 2 hónap alatt sikerült 6 kilot felszednem.. Ezt ma már másképp csinálnám. Most már figyelek, h mit és mennyit eszem és próbálok minden nap mozogni.

Igy utólag persze már okos vagyok, és látom, h a tulzásba vittem a parázást, de akkor...
Ahogy mondják is, mi lombikosok vagyunk, nekünk ez nem annyira "természetes" .. Mi sajnos olyan dolgokon is tudunk agyalni, ami másnak eszébe sem jut..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Sziasztok,
Én is jelentkezek röviden: tegnapi UH szerint 10 db 16mm-es és 5 db 15mm-es tüszőm van összesen. Pénteken leszívás. A továbbiakat még nem tudom de gyanítom, hogy jövő hét elején kapom vissza. Valószínű, hogy jövő héten nem jövök dolgozni,legalábbis azt tervezem, majd meglátjuk. Éppen ezért netezni sem fogok, mert otthon nincs számítógépünk. Tehát majd egyszer csak beszámolok...valamiről....bízom benne, hogy csupa jó dolgok történnek majd velem is Jucus és Vero után. Zsó, Erna, nektek is a legjobbakat kívánom! Lányok, egyetértek veletek abban, hogy a "lombikos" az egy külön "emberfajta"
:D :D :D :D
Mindenkinek kitartást!
szuzy99
 
 


Jucus és Vero!
Örülök, hogy minden rendben van veletek és szépen fejlődnek a babáitok. Remélem, hogy mi is hamarosan csatlakozhatunk hozzátok.
Szuzy!
Ezek nagyon szép eredmények és szorítok. Majd mindenképp gyere hírekkel!!!!
Remélem, hogy decemberben vagy januárban mi is kezdjük a lombikot. Már nagyon várom.
Zsó!
Szuper, hogy jó lett az eredményed és tudtok kezdeni!!! Egyáltalán nem baj, hogy nem tudsz jönni. Csináld úgy, ahogy Neked jó és 4 hét múlva gyere jó hírekkel!!!!!
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jucus: Köszönöm, hogy őszintén válaszoltál a kérdéseimre:-) Nem örülök, hogy te is nehezen élted meg a terhességed elejét, de annyiból igen, hogy akkor mégsem velem van a gond. Gratulálok a kisfiadhoz!!! Jön a kis trónörökös.

Suzy: Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön. Jó sok babajelölt lett!:-) Várjuk a híreket.

Erna: Kitartás, hamar elmegy az az 1-2 hónap. Az intézet szuper,bízz bennük!
vero26
 
 


Sziasztok!
Sajnos Zegen is megállapították,hogy rossza a pajzsmirigyem... irt fel a doktornő gyógyszert napi felet kell szednem,de nem mondta meddig.... :( majd értesít.Gondolom megvárja a 2 hónapi eredményeket is majd...

Mindenkinek ezer drukk a lombikhoz!!4
Zsó,
Neked külön nagyon-nagyon szorítok!!!!Azért írd meg hány babókát kaptál vissza!Meg persze gyere a pozitív eredménnyel!SIKERÜLNIE KELLL!!!!! :)

pussz
horváth beáta
 
 


Nahát,Bea!
Egyrészt örülök,hogy kiderült valami,amit kezelni lehet,másrészt csodálkozom,hogy Tapolcán ez nem derült ki a kivizsgáláskor!Mindenesetre remélem,megjavul a pajzsmirigyed és a következő próbálkozás sikerül!

Nekem tegnap leszívtak 11 petesejtet,ami tőlem rekordmennyiség,de csak 3 termékenyült meg :shock: :shock: :shock:
Holnap kora reggel beültetik őket,nagyon drukkolok nekik!
Vendég
 


Zsó!

Én is drukkolok nekik!!!!!!!!
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Zsó!
Nagyon nagyon drukkolok a babáidnak! Jól olvasom, hogy akár 3-as ikrek is számításba jöhetnek:-)? Nagyon drukkolok. Most látom, hogy ma reggel van a beülti. Szorítoook!!!!!

Megérdemlitek!!!!
vero26
 
 


Zsó:
nagyon drukkolok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Köszönöm a drukkokat,Lányok! :wink:
Vendég
 


Zsó!
Remélem jól vagytok!DRUKKKKK ezerrel!!! :)
Majd jelezz!
horváth beáta
 
 


Sziasztok!
Én nem hozok jó híreket, nekünk nem sikerült az első lombik. Pedig gondoltam a pénteki leszívás, hétfői beültetés nekem is szerencsét hoz mint jucusnak és veronak, de nem így történt. Persze nem ezen múlott...Összeszedtem magam péntek óta és csak előre nézek...., de még nem tudom mi lesz a folytatás. Van három "fagyibabánk".
Én most egy darabig biztosan nem jövök, mert nincs miről írnom, várakozunk. Ha lesz fejlemény jelentkezek, addig is jó babavárást a kismamiknak és kitartást a leendő kismamiknak, egyszer mindenkire sor kerül.
ZSÓ, NAGYON SZURKOLOK NEKED!!!!!!!!!!!!
szuzy99
 
 


Szuzy!
Sajnálom!! :(
De az jó,hogy van 3 fagyibabátok,Tapolcán nekem is volt és már a következő ciklusba vissza is kaptam őket anno.Az 1 újabb esély és nem is tartozik bele az 5 támogatottba a fagyibabás beülti!Úgyhogy fel a fejjel és hajrááá!!!
horváth beáta
 
 


Szuzy,
nagyon sajnálom!
Köszi a drukkot,majd csütörtökön írok,de nem jókat érzek.Meglátjuk,mint már eddig négyszer...
Vendég
 


Szuzy, nagyon nagyon sajnálom. Nem tudok mást mondani, csak hogy kitartás, ne add fel soha!

Zsó: Ne halgass a megérzéseidre, nem nagyon lehet szerintem érezni. Kérdeztem a dokitól hogy mitől fogom tudni...azt mondta, hogy valószínűleg puffadni fog, de ha nem, akkor is ugyanannyi esély van:-) kitartás!!!!
Otthon vagy amúgy, vagy dolgozol?
vero26
 
 


Vero,
köszi,majd meglátjuk.Csak tudod,én már nem először csinálom ezt végig.Nagyon idegőrlő ötödször.
Itthon vagyok végig,ha csütörtökön jót mondanak,maradok is,ha nem,pénteken megyek dolgozni.
Vendég
 


Zsó: Nagyon várom már a híreket tőled.
Értem miről beszélsz, biztos, hogy bele lehet fáradni nagyon, mert én az elsőnél is kivoltam mire vége lett. Sőt a jó hírek után is nagyon nehezen viseltem. Te sokkal erősebb vagy szerintem, és pont ezért szorítok neked annyira.
Nagyon remélem , hogy még ma jó híreket hozol!!!!
vero26
 
 


Zsó!
Merre vagy remélem pozitív teszttel jössz!!!! :)
Szurkoltam érted nagyon!!!
horváth beáta
 
 


Drágák vagytok,Lányok,de csalódást kell okoznom.
Ami jó az az,hogy itt nincs vége,van rá lehetőségünk,hogy tovább folytassuk,így most nagy pihenés után februárban indulunk újra.

Minden jókat Nektek!
Vendég
 


ÓÓÓÓ csupa-csupa rossz híreket olvasok vissza!!!! DE lesz majd ez jobb is!!!! Szuzy, Zsó és Bea, én hiszem, hogy hamarosan eljön a mi időnk is!!!
Szuzy!
Ha ott a 3 fagyibaba, végképp ne keseregj, valahol olvastam, hogy állítólag valamelyik intézményben még nagyobb is sikerességi arány, mint stimulált ciklusban.
Zsó!
Őszintén sajnálom és csodálom a kitartásodat. A következő biztosan sikerülni fog!!!! Még az is lehet, hogy egyszerre fogunk lombikozni. Voltunk ugyanis Győrben és előjegyeztek minket lombikra. Ha beleférünk a januári keretbe, akkor év elején kezdünk is; ha nem, akkor gondolom, hogy nekünk is februárban lesz. Persze ez attól is függ, hogy a két ünnep között dolgoznak-e, és persze az én ciklusomtól is, ami most elég kiszámíthatatlan, ugyanis a 3. inszem után kialakult egy 38*40 mm-es sárgatest cisztám, ami lassan-lassan szívódik fel. Szóval nem véletlen, hogy az inszem után csak 1,5 napig volt mensesem.
Vero!
Remélem, hogy jól vagytok és én is követni fogom a példád, mert mint fentebb olvashatod, ha minden jól megy, január-február körül mi is a tettek mezejére lépünk Győrben. Szerencsére az összes papírunkat elfogadták, egyedül a férjemnek lesz a jövő héten spermavizsgálata, mivel ők is meg akarják nézni. Győrben van valami speciális vizsgálat a mintaadás után 18 órával, amit nálunk eddig még nem néztek meg sehol.
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Zsó, szívből sajnálom! Megérdemeltétek volna...

Erna, drukkolok hogy szerencsét hozzon Győr! Melyik dokihoz kerültél?
vero26
 
 


Sziasztok! Talán van még, aki emlékszik ránk!

bíztatásként hoztam nektek :wink:
Kép

kedden tudtam meg, hogy megint kisbabát várok, spontán babát!!!
apával nagyon boldogok vagyunk, nem is mertük remélni, hogy ilyen gyorsan sikerülni fog. Szülés utáni első mensi okt. 12-én jött meg, majd volt pé-m, érzetem is, ovuteszt is mutatta, nem hagytuk veszni az alkalmat.... és tessék!!!
május óta szedtem megint a metet, és nagyon sokat segített, sőt apa is kapott, tuti, hogy őt is felturbózta!!! :D

sok-sok babát kívánok mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vero!
Kőrösinél voltunk konzultáción. Remélem, hogy minden jól alakul majd.
Lucuzs!
Gratulálok!!! Ez jó gyorsan ment. Úgy látszik, hogy ennyit számít, ha nem görcsöl az ember. Ha jól emlékszek, tavasszal a Te férjed morfológiai eredménye sem volt fényes. Biztatásnak tényleg jó!!!!!! Milyen is volt a férjed eredménye amúgy?
erna2011
Budapest XVIII. kerület
 
 


Zsó!
Hát sajnálom! :( Nem is tudom mit mondhatnék.... Örülök,hogy még mindig pozitívan állsz a dologhoz és februárban folytatjátok!Az már akkor teljesen fizetős lesz Nektek???

Lucuzs!
Szia, de rég voltál felénk és ilyen hírekkel!!!!! :) Ez hihetetlen és itt a példa Te,hogy sikerülhet!De jó Neked!!! :) Sok-sok boldogságot kívánok!!!!
horváth beáta
 
 


Zsó, nagyon sajnálom :(
Akkor hajrá február, gyorsan eltelik ez a pár hónap!!

Szuzy, sajnálom :(
Fagyibabákért mikor mentek vissza?

Erna, akkor neked is februárban kell majd drukkolni!! Remélem szerencsét hoz Győr!!

Lucuzs!!
Hatalmas gratula!!! Hát igen, igy kell csinálni :) (remélem mi is ugyanilyen szerencsések leszünk majd :) )

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


tegnap elkezdtem vérezni, sajnos ez a baba nem tudott velünk maradni... :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
amennyire örültem,most olyan szomorú vagyok :cry:

Köszi a biztatásokat,Lányok!
Azóta úgy döntöttünk,hogy most egy kicsit nagyobbat pihenünk,május előtt nem megyünk vissza.Nagyon elfáradtunk ebben a két évben,jót fog tenni egy kis kikapcsolódás,ezért ide se nagyon fogok jönni.
Bea,
igen,fizetős.500ezer+a gyógyszerek,tehát kb.630 ezer.Durva.

mindenkinek szép karácsonyi készülődést!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: