Új privát üzeneted érkezett!

Backa! Ti mióta próbálkoztok a baba-projekttel?
dimet
 
 


Dimet!
15 éve vagyunk együtt, egy percig sem védekeztünk!
Nagyon rég óta járok dokikhoz.
Normálisan : Kaáliba járunk 2005. január óta, ott írtak metformint. Ment sima stimu (closty+egy kis serkentés+tüszőrepi) tavaly háromszor. Azt mondta a doki, előbb-utóbb így is összejönne, de sokkal nagyobb az esély lombikkal. (Hozzátartozik, hogy akkor még csak egy-két hónapja szedtem a metformint) Ezért belevágtunk. Idén januárban volt az első lombik, áprilisban fagyibabás, most meg a második lombik.
Januárban megint megyek, ha addig nem lesz semmi..
backa
 
 


És egyébként a metforminnal beállt a ciklusod?
dimet
 
 

 
 

fagyibaba :D
dimet
 
 


backa: ha tényleg "csak" a PCO... akkor tényleg... miért is lombikozol? :)

Szerintem tarts szünetet és az így megspórolt pénzből vegyél szép kis babakelengyét a jövendőbeli kis trónörökösötöknek:)

A kecskeruta arra jó (nálam) hogy kiváltsam vele a Metformint... (csak mert a metformint abba kell hagynom)... szerintem ha szeded a 3*850 Metformint akkor felesleges...
Vendég
 


Ja... mondjuk ahogy látom sajna a metforminnak kell 1/2 - 1 év, hogy tényleg működjön és stabil terhesség jöhessen tőle össze... bár mondjuk fél év után a clostyl esetleg jogos lehet ... (gondolom az egyéni türelmetlenségi foktól függ, hogy mikortól :)
Vendég
 


Backa!

Tényleg, minek lombikoztok??????
Átjárhatóságid volt????? Vagy a dokid anélkül stimuzott, h. megnézte volna? :evil:
Apucit nézték már?????
Hormonálisan ki vagy vizsgálva??? Tudod prolaktin, meg pajzsmirigy is csinál PCO-t!!!!!!
Egyáltalán hol is tartotok tulajdonképpen??????
Mióta szeded a metformint és milyen adagban?
Voltak korábban hipoglikémiás tüneteid? Egyáltalán milyen tüneteid vannak/voltak????? Mi változott????
Lombikok alatt is szedted a metformint, v. olyankor abbahagyatták???
Írj le mindent, amiről úgy érzed fontos lehet!!!!!
rambóka
 
 


Dimet!
Mivel enyhén szólva is elhanyagolt állapotban volt a pco-m (pedig lapar-műtét is volt!), kellett egy év a metforminnak. De az idén már minden hónapban megjött, kb fél éve 28 napos ciklusaim vannak!

Csakegy!
Eszem ágában se lenne a lombik, ha nem múltam volna el 34 éves! Azért csinálom, hátha hamarabb összejön.
A kecskére azért gondoltam csak, mert nekem még ennyi metformin mellett is magas volt az inzulinom! És ezt az adagot már nem lehet emelni! (2x2 adimet mellett 45-öt mértek, egy hónappal emelés után is 25 volt! Ez így még állati sok!) Hátha a kecske rásegítene! Meg kéne nézetnem, augusztusban mérték utoljára! Kíváncsi lennék, most mennyi!
backa
 
 


Sziasztok!

Backa!

Clostilbegyt vényköteles.

Rambóka!

Nagyon cuki a kisfiad!

Kép
lara26
 
 


Nagyon lelassult a topik :? ..nem mintha én sokat jöttem volna :oops:

Backa :)
Nagyon sajnálom h nem tapadtak meg a fagyibabák :cry:
Sokára lesz még január,addig meg simán össze is jöhet mindenféle lombik nélkül...h mennyire indokolt a lombik...jó kérdés?????!
meddőségi kp jársz(bocsi de elfelejtettem :oops: )???,,,mert ott aztán nem fognak veled clostyzni+gyógyszerezni várni stb..."drasztikus módszerrel csinálják a gyereket"!
Öszintén inkább Norkáéktól várj mélyrehatóbb választ,,,sokkal jobban "otthon vannak" a témában :roll:

Dimet
Csatlakozom a bankos véleményedhez!!! :evil:

Mir
Hová lett a nagy dumás csaj????? :D

Többiek??

Szió
Vendég
 


csakegy, Miért kell abbahygnod a metformint?

Backa, lehet egy kis lelki feltöltődés, pihenés, relax jót tenne.

ella2, csaknem neke dis volt velük horrorisztikus élményed? :D sajna, nekünk ott kell ezentúl számlát vezetni,mert onnan veszsük fel a lakáshitelt.....
dimet
 
 


Szia Rambóka!
De jó, hogy itt vagy megint! És milyen frissen és üdén! Köszi, hogy segítesz! :)

A Kaáliban mindent kivizsgáltak ezerszer!
Apát csak dícsérik, szuper a minősége! :oops: :lol: Nem kellett icsi se meg aha se, csak cseppentettek a sejtjeimre, és mind megtermékenyült (1 kivételével) és mind osztódott, ahogy kell.

Volt lapar: átjárható vagyok. Volt hy-co-sy : a doki látott egy "behajlást" a méhem felső falán, elküldött a Szent Imrébe, Rákóczi prof csinált egy operatív hiszteroszkópiát. Az volt a zárón, hogy a kis mértékű ...ot ollóval átvágták. Ezután jöt csak az első lombik. Aztán a fagyis. Most nyáron, a 2. lombik előtt volt mégegy hy-co-sy, azt mondta, tökéletesen rendben van a méhüreg.

Minden hormonom tökéletes, kivéve az inzulint. Néztek többször 3. napit (közvetlenül lombik előtt is kellett), néztek 21. napit, mindig minden jó. Már az lh-fsh arány is jó lett. Pajzsmirigyeseket is mindig kér. Az is jó.

Azt mondta, egyre jobbak a petefészkeim, állítólag azért segített a lapar is (mert már nagyon rossz állapotban volt), na meg a metformin. Azt mondta, nem vészesen pco-sak a petefészkek! Látta a képet, ami 2000-ben készült a lapar előtt! Gyönyörű,
mondhatom!

Tavaly január óta szedek gyógyszert, most augusztusban emelték 3x850-re.
Hipózni nemigen szoktam, legalábbis nem vészesen. De folyton éhes voltam. Igazság szerint most is. Csak az emelés utáni hónapban volt jobb. Szeritem ez az adag is kevés, de állítólag nem lehet tovább emelni.
Lombik alatt is szedtem, a terhesség min. 8. hetéig kellett volna.

Talán ennyi, de ha valami kimaradt, írok még! Fúú, megint regény.. :oops: :oops: Bocs!
backa
 
 


nem regény, jó ha leírod :D
mondom, lehet a pihi segítene. ááá, de könnyű másnak mondani. az ember csak stresszeli magát.


hu, vagy napi 3 liter folyadékot iszok. azt mondta tegnap tűű,hogy ez normális az első 3 hónapban. ti is szomjasak voltatok nagyon?????
dimet
 
 


Lara!
Én is így tudtam, aztán itt Kandikától olvastam, hogy adnak anélkül, a patikus meg szintén ezt mondta! Ezért nem értem! :shock:

Ella!
Kaáliba! De játszottak velem egy évig lombik előtt clostyval, ciklusmonitorizálással, lh-teszttel, célzott házasélettel. Tényleg logikusnak tűnt, hogy ezután lombik jön. Arra nem gondoltam, hogy a metforminnak is időt kellett volna hagyni. Úgy látszik, még többet! :roll:

Dimet!
Nem vagyok ám kikészülve, tényleg jól vagyok. A férjem szuper pasi, nagyon mellettem áll. Csak pár napja derült ki, hogy nem sikerült, ilyenkor rossz. Különben jól bírom a lombikozást, nem visel meg úgy, mint másokat.
Őszintén :per pillanat a legnagyobb bajom, hogy vissza kell mennem dolgozni. Na, ott nem jó mostanság. Amennyire imádtam, most annyira szar. :(

Na, lelövöm magam, velem van tele az oldal! :oops: :evil:
backa
 
 


le ne lődd magad!!!! :D
van egy barátnőm, akinek endometriózisa van. na, ő is végigjárt mindent, volt vetélése is, meg minden...aztán besokallt...fogat magát, kivett 3 hónap fizetésnélkülit (anyagilag kemény, volt, de így utólag megérte...), elkezdett nagyon egészségesen élni, sportolni, fogyott...stb..és babás lett :D ...már két gyerkőcük is van. :D

ja, lehet vki emlékszik, d emúltkor aggódtam egy barátnőm afpje miatt. 1/127 lett neki. na, azóta kiderült,hogy minden oké! éljen.

léptem. sziasztok
dimet
 
 


Backa!

Hát akkor nincs probléma! :lol:
Ha adják el kell fogadni! :lol: Ez akkor a legjobb, ha nem tudsz gyógyszert iratni.

Kép
lara26
 
 


Backa!

Nagyon sajnálom! De gondolom sajnálkozással már tele van a hócipőd. Nem tudok okosat mondani, de talán a Closty jó lesz! Sógornőm a 3. Closty-s hónapban terhes lett.
Én is úgy tudom, hogy vényköteles..sok városban meg hiánycikk.

..
Megnéztem én is a tiltott orvosok listáját. Szerintem ez teljesen legális, nincs ebben semmi jóhírnévrontó..max. erkölcsileg elítélendő. Hogy lenne jó hírneve egy olyan illetőnek, akiről csokorba gyűjtik "figyelmességét"? Az ilyen hagyjon fel az orvosi szakmával és fogjon máshoz. Nem azt mondom, hogy egy orvos nem hibázhat. Szerintem ezen a fórumon nem is elsősorban szakmázásról van/vagy lesz szó, sokkal inkább emberségről, hozzáállásról.
Szerintem abszolút belefér a szabad vélemény-nyilvánítás keretei közé, amíg arról beszélünk, hogy x.y. milyen mogorva volt.

Jóhírnév sérelmét jelenti egyébként:

Aki más személyét sértő valótlan tényt állít, híresztel, vagy valós tényt hamis színben tüntet fel.

De hol van itt a valótlanság?? Nem hinném, hogy valaki azért jönne fel arra a fórumra, hogy xy. orvost szándékosan bemocskoljon.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!
Nem engedett be ez a vacak! :evil: Belső kiszolgáló-hiba!
Bár, ahogy elnézem a termést, más se igen jutott be!

Dimet!
Örülök, hogy a barátnődnél minden rendben! El tudom képzelni, min ment keresztül szegény! Kész idegbaj lehetett!

Lara!
Tegnap nem ért oda a férjem a patikába, ma megpróbálja, marha kíváncsi leszek, adnak-e! Ha igen, szombaton kell kezdenem szedni! Jó lenne!

Babancs!
Aranyos vagy! Most mindenhol volt closty, ahol kérdeztem, pedig én is hallottam, hogy nem lehet kapni!
backa
 
 


Akkor elkezded a clostyt, és drukkolunk ezerrel :D

már többször kérdeztem, de megint megkérdezem :)
ti is rohadt (bocs, de ez a legjobb jelző) sokat isztok a metformin mellett? engem folyamatosna kínoz a szomjúság, már lassna napi 4 l víznél tartok. és (zsizsiknek már írtam, jót nevetett rajta) nálunk a cukorbeteggé tett egerek művelik ezt: isznak-pisilnek-isznak-pisilnek...aztán leromlik az egészségi állapotuk, és meghalnak...na, ez a szörnyű vég. de szeritnem ők nem figyelnek oda a normális szénhidrátbevitelre:)....és persze irtóra magas a cukruk...)
de azért ez nem jó. vagy jó? vagy mi van? tudom tűű azt mondta ez jellemző az els 3 hónapban. de ennyit inni???? férjem azon röhögött,hogy a vizes palackot átkulcsolva alszom :D
dimet
 
 


Sziasztok!

Dimet én nem ittam sokat,pedig kellett volna ezért szédelegtem és fájt a fejem

Backa kiváncsi vagyok a clostiszerzésre nekem két lejárt receptem van a patikus azt mondta erre nem adják ki de nincs is ,nem tudtak rendelni sem mert hiánycikk :? és nekem is kellene a jövöhéten,kicsit látszik a mensim...

Kavicska már nagyon hiányolunk!! Görbéd mit mutat?

Rejo Rambóka minden oké a picúrkákkal? :)

Szépséges pénteki :D napot!

tegnap engem sem engedett be hibás volt az oldal
Vendég
 


dimet: én az első néhány hónapban napi kb. 2 litert ittam (több már fizikailag nem fért belém) és szó szerint!!! ki voltam száradva... (szegény PG-s minimikroszkópomra még nyálmintát sem tudtam adni annyira!!!)

Én anno megkérdeztem a belgyógyászom, hogy ez a metformin miatt lehet-e de ő tagadta... most, hogy írod mennyit iszol már biztos vagyok benne.... aztán szépen lassan elmúlt a dolog... úgyhogy dontvörri :)
Vendég
 


akkor jó, ha elmúlik:) elkezdtem megint használni a PG-t én is. mert még tavaszsal mikor nézegettem, volt,hogy mutatott amit mutatnia kell. szóval, kíváncsi vagyok. de valóban :D nekem is kellett gyűjtögetnem a "köpéshez" :D
és te mikor nézegeted? reggel rögtön kelés után?
igen, én is azt érzem néha, hogy víziszonyom van :D el akaork menni úszni, de lehet felhörpinteném az uszoda vizét, és kaparhatnám a medence alját :D :D
dimet
 
 


Dimet!
Köszi, ha nem lesz closty, akkor is igyekezni fogunk! :lol:
Én nem ittam sokat, emiatt voltam elég szarul. Aztán itt tanácsolták a lányok, hogy igyak, igyekeztem is és tényleg jobb lett. De magamtól én sosem iszom eleget, mindig figyelnem kell rá.
Nehogy úgy járj, mint az egereitek! :lol: :lol:

Kincs!
Hát, én is kíváncsi leszek! Mert ha egyszer vényköteles, akkor nincs mese! Mindenesetre egy próbát megér! A Kaáliban nem merek receptet kérni, biztos csak lebeszélnének!
Mi az, hogy kicsit látszik a mensid? Meg akar jönni? :(

Csakegy!
Akkor tuti a gyógyitól volt! Hú, nem lehetett kellemes!
backa
 
 


Sziasztok!

Rambóka! :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor is szép a fiad! :lol: (bele zúgtam!!)

A(dimet)! Köszi, hogy eddig is fáradoztál értünk!
Kérdésedre válaszolva: igen többet iszok, de nem 3 litert! :lol:

Azt veszem észre, hogy ti is gondolkoztok, keresitek a kiskapukat, ebben az antibeteg egészségügyi rendszerben. :twisted: :lol:
Nem véletlen kérdeztem Csakegyet múltkor a csalánteáról!

Hosszas utánjárásomra kiderült hogy a csalánteának van egy DHT szint (ez egy tesztoszteron hormonka) csökkentő tulajdonsága. Ami annyit jelent, hogy gátolja a hajhullást, a szőrikék növekedését, vagyis nekünk ez pont jó! :lol:
Jojobának is van DHT szint csökkentő hatása.
No ezen infók kiderítésében sokat segített a pcos.hu honlap! :lol: :lol:

Kincseske mert úgy érzed hogy mensi lesz?

Én is úgy tudom hogy Closti vényes.

Rejoka? Bizti kimerült...

Kellemes hétvégét nektek!

Bee
beebeey
 
 


Bee: hosszú távon tilos a csalántea mert erősen vízhajtó hatású!!!! Kimossa a szervezetedből az ásványi anyagokat!!!!

Szerintem ha csalánteázni is akarsz akkor keress egy garantáltan megbízható természetgyógyászt és vele konzultálj...

(Én anno kb. 2 éve magamtól vágtam bele egy kúrába aminek majdnem kórház lett a vége... 2 heti!!! csalánteázás után... ja... és nem vagyok rá allergiás nem amiatt... hanem olyan iramban kezdett el méregteleníteni, hogy azt már nem igazán tolerálta a szervezetem... mondjuk utána jobban is éreztem magam de volt olyan éjszaka amikor nem kaptam levegőt és az egész testem kiütéses volt :) :) :) )

(otthon tényleg max. 1-2 csésze tea és max. 2-3 hétig!)
Vendég
 


Sziasztok!

Backa,sajnálattal javitottalak!
Clostyt,igen patikából szereztem,és szereztem másnak is...aki azóta babás lett tőle....de barátnőm a patikus....és Ő utólag szerez rá receptet mindig!Ill.nem nagyon érdekel,hogy intézi....lényeg,hogy szerezzen!Sok sikert hozzá!
Na dobok egy táblát!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én nem iszok sokat az Adimet mellett, de biztosan kellene !!

7Kincs mit jelent az, hogy kicsit látszik a mensid ??? Hőd hol tart ???
Nem tudsz closty helyett Serophene-t szerezni ? A Déli patikában még kapható volt (ie :lol:), ugyanaz a hatóanyaga, csak más a vivőanyag (vagy mi a csuda...)

Csakegy : a cickafartfűnél nincs olyan megkötés, hogy napi max. mennyi iható belőle ?

Pogika rendbe jött már az ujjad ?

Arra a következtetésre jutottam, hogy nekem kellett 3 hónap a vetélés után, hogy kitisztuljak, ezt a mensimen látom. Illetve már nem látom, mert tökéletesen elmúlt. Holnap apával szexelhetünk :lol: :oops:
Még mindig nincs meg az LH eredményem, viszont rájöttem, hogy prolaktint nem nézetett a doki, de lehet, hogy nem is kell...
Tényleg minden eredményem tökéletes :lol:
mniki
 
 


Mniki, ez nagyon jó hír ! Örülök neked ! :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok csajok!

Mniki megpróbálok Serophene-t szerezni köszi!! :D

Egy kicsit nehéz napjaim vannak,tegnap hajnalban úúgy fájt a gyomrom azt hittem azonnal alul felül távoznak a dolgok belőlem,de visszaaludtam nehezen.Ma délden megint fájt a gyomrom---hasmenés ,reszket a kezem stb...vírus vagy a metform készít ki fél év után?? :cry: :cry: lehet rednszeresebben kéne ennem?
A mensimet azért gomdolom hogy készülődik mert reggel a wc papíron véres nyálka volt, a hőm 36.9, a hasam már nem érzem a cicim igen.
Régen nem volt jele a mensinek(már ha néha volt mensim) most has derék fájdalom,és ez a nyálka jelez...

Kandi te voltál 3cn vérvételen?? eredmények??

Kellemes napot!
Vendég
 


Lányok! Mivel nálam befuccsolt az LH teszt rendelés, valaki nem tud rendelni? :?
dimet
 
 


megsúgom, hogy a felkészülés a terhességre topikban az indexen mintha pont most terveznének tesztvásárlást... lehet, hogy hozzájuk kéne becsatlakoznotok????
Vendég
 


Köszi Csakegy :wink:

Nekem nincs ilyen kártyám angolból sem vagyok zseni és vidéki is vagyok :lol:

Most rohanok Dimet felveszed velük a kapcsolatot?
Vendég
 


Sziasztok!

Kissé már tele van a tököm ezzel a Babanettel, tegnap feltettem a kérdéseimet Backának utána meg már nem is engedett be!!!!! Most is azt írja alul, h. hibás az oldal!!!!! :evil: :evil: :evil:
Mi a fene van ezzel?????????

Backa!

Én még egyet tudnék tanácsolni és az a Premens, nekem a dokim javasolta, nem tudom milyen módon, de műxik (másoknál is!!!) Próbáld meg januárig szedni, hátha már csak ez a kis löket kell a babásodáshoz! :wink:
A 2 szem bogyó hány mg-ot takar??? Mert 3X850-ig simán fel lehet menni!!!!!!!

Kandika!

Köszi a rózsaszínt!!! Így máris jobban érzem magam!!!!! :D

Mniki!

Pedig a prolaktin fontos lenne!!!! Sok PCO-snál áll fenn hiperprolaktinémia és az is akadályozza a teherbeesést!!!!!!! Annyit tehetsz az ügy érdekében, h. óvatosan „fejés” jelleggel megnyomkodod a melledet, ha megjelenik pár csepp tejszerű v. zöldes folyadék, akkor valszeg magas a prolaktinod! Akkor pedig célszerű Bromokriptint és Premenst szedni!!!

Hát ma nem sokat aludtunk!
Pici egerentyűm nagyon nem tud böfizni, benyel egy csomó levegőt, ami később csikarja a kis pociját! :cry: :cry: :cry: Hajnal 4-től 6-ig kínlódott mire kiküzdötte magából a kakát, már mindent csináltunk, masszíroztuk, tornáztattuk, melengettük. Aztán meg 2 pelust is teletermelt! :lol:
Reggel megint olyan éhes volt, h. rezgőre volt állítva! :lol: :lol: :lol:
Annyit röhögünk rajta, amikor éhes olyan erős a kereső reflexe, h. alig bír rákapni a cicire, annyira remeg a kis feje, ahogy keresi a célterületet, ilyenkor bármi ér az arcához, arrafelé kapja a fejét és így nem is olyan egyszerű összehozni a mellbimbómmal a kis tátogót! :lol:
De azért eddig még mindig sikerült!!!! :wink:
rambóka
 
 


LH tesztrendelők: Itt az indexes topik címe... már beírtam nekik, hogy együtt kéne biznyiceletek...

Sok sikert!!!!!!!!

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9026561
Vendég
 


Tök jó így olvasni a babás élményeidet :D
dimet
 
 


beregisztráltam az indexbe, most várom a jelszavamat :? :)
dimet
 
 


Fú... ha még nem vagy regisztrált akkor kb. 45 percet kell majd még várnod amire írhatsz is :((( (xar nagyon az index...)
Vendég
 


óóó :shock:
dimet
 
 


még semmi.....mármint jelszó ügyben az indexre.
dimet
 
 


addig megpróbálok közvetíteni :) A topikot azért nézed? (hogy mit is írogatok?)

Szóval összefgoglalom... ők most nem a neten rendelnek hanem valahol itthon veszik a teszteket - ami így drágább.

Az árak:

10-es érzékenységű HcG teszt ( ez a legérzékenyebb) 50 darabos csomagban: 4620.- 1 darab: 400 .-

25-ös érzékenységűből csak darabonkénti van: 300 .-ért

LH teszt:

5 darabos csomagban: 3000.- összesen (na ezt nem értem...)

50 darabosban: 6773.- összesen

Na szóval... én most azt javasoltam, hogy esetleg akinek sűrgős az néhány darabra becsatlakozhatna hozzájuk aztán meg közösen a netről kéne rendelni a nagyobb adagot...

Hát itt tart a dolog... csak kicsit gáz mert nekem nem is kell teszt és így csak okoskodok :) :) :)

Ehhez viszont jó lenne tudni kinek hány darab kéne ezen az áron is és hány maradna a netes rendelésre...
Vendég
 


egyébként meg szerintem ez így nagy csomagban nem drága úgyhogy lehet, hogy érdemes lenne egy az egyben becsatlakozni...
Vendég
 


ja,ja. szerintem is.
dimet
 
 


Na, bejutni sem egyszerű ide, de írni még nehezebb! :evil:

Kandika!
Köszi, hogy javítottál! De még csak a 2. napon vagyok. :)

Mniki!
Gondolom a Serophene is vényköteles, ugye?

Rambóka!
Picit lejjebb írtam, hogy 3x850-et zabálok már augusztus óta. 1 hónapra rá is 25-ös volt az inzulinom, úgy, hogy alig ettem szénhidrátot. Ezért izgat a kecskeruta!
A premensről már hallottam, de azt hittem, engem nem érint, mert mindig megjön rendesen és nem is vagyok szarul előtte!
Szóval mensim van, de asszem pé-m nincsen. A legutóbbi uh-n (lombik előtt) 8,5-ös nyálkahártyám volt és szó se esett sárgatestről se, tüszőről se. A 19. napon voltam, teljesen spontán ciklusban. Ez nem tűnik bíztatónak!
Szóval a premens segíthet petét növeszteni???

Jaj, olyan édes lehet a kis éhenkórászod! :lol:
backa
 
 


Backa a Serophene is vényköteles, de úgy tudom, ha ua a hatóanyag, kiadhat a patika más készítményt is.
Mint pl nálam, Merckformin helyett Adimetet kértem :wink:
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön valamelyiket beszerezned.

Rambóka nem jön a cicikből semmi, soha nem is volt ilyen jellegű gondom.
Viszont a 25 éves húgomnak van és képzeljétek, még egyetlen doki sem csinált neki hormonvizsgálatot ! :evil: Évek óta váltja a dokikat, megjárt már 1-2 budapesti 'sztár' orvost is, de semmi..
Hiába rágom a fülét, hogy mondja a dokinak, írják ki a vizsgálatot, csak azt szajkózza, hogy azért fizet, hogy tudják mit kell csinálni.. :(:(
Nagyon sajnálom, remélem mire eljut a családalapításig nem lesz olyan kínja mint nekem, főleg, hogy én már az ő korában jártam a köröket, ő meg ki tudja mikor találja meg a társát :( Na, eldugulok :)

OFF
LH-tesztet rendelők !
Megnéztem, én kintről 175 db LH-t és 75db HCG-t rendeltem, ennek az ára szállítással együtti 27633 Ft volt. Az LH-ra 87,22 Ft/db HCG-re 90,37 Ft jött ki, illetve mivel mi 7 felé dobtuk a szállítási költséget + 810 Ft szállítási költség személyenként.
15 db alatt senki nem rendelt, így is nagyon megérte.
mniki
 
 


ááá, én feladom a rendelgetést:) veszek vhol itthon. az a biztos. meg igazán én speciel azt sem tudom hol áll a ciklusom... :D
az indexen vmi emlegettek vmi pesti lelőhelyet.
dimet
 
 


sziasztok, jó hétvégét mindenkinek!!
dimet
 
 


Sziasztok!
Szeretnék tőletek tanácsot kérni.
A nődokim a legutóbbi vizsgálatkor megemlítette, hogy policisztásak a petefészkeim, és lehet, hogy majd nehezebben esek teherbe. Azóta utánaolvastam, rájöttem az átszenvedett pattanásos időszak is ennek volt köszönhető. Szedtem Roacuttant, Diane35-öt, aztán a Diane után Novinettet, most meg Gracialt. Roa-t már rég nem szedem, de abbahagyása után nem sokkal kezdtek visszajönni a pattik, ezért tértem át a Gracialra. Ez nagyon bevált, semmi panasz, óramű pontosságú, fájdalommentes menstruáció, szép bőr, stb.
Májusban lesz az esküvőm, utána egyből szeretnénk belekezdeni a babagyártásba, előtte nem merem abbahagyni a bogyót nehogy megin randa legyek :D
Kérdésem, hogy mi a véleményetek, mik a teherbeesési esélyeim, és van-e vmi csodagyógymód amit kipróbálhatnék még májusig (a tablettát nem akarom addig abbahagyni), honnan lehet tudni, van-e peteérésem? Nemtom a Graciál hogy működik, gátolja-e a peteérést. Amúgy amíg nem szedtem semmit, mindig volt rendesen mensi, no nem óramű-pontosságú, de azért nem össze-vissza. De akkor még nem gondolkoztam ilyeneken, hogy peteérés meg effélék :D
Előre is köszi!!!!! :D

Ella"! :)
Látom te is kecskeméti vagy :D
maryland
 
 


Szia Maryland!
Asszem a legjobb helyre keveredtél! :)
Itt vannak ám nagy szakértők, akik segítenek majd! :)
Részemről csak szenvedő alany vagyok, de az biztos, hogy egy jó alapos kivizsgálással kell kezdeni!
Ez egyébként jellemző a dokikra! :evil: Nem igaz, hogy csak akkor kell vele foglalkozni, ha már gyereket akarsz! Igenis azonnal tenni kell valamit, ha kiderült! Ezt én is jól megszívtam, majd 20 évig semmit sem csináltak velem, aztán most 34 évesen lombikozok, mint a hülye!
Jaj, nem akarlak ám megijeszteni! :)
Voltál már valamilyen vizsgálaton ezügyben? Hormonjaid hogy állnak?
backa
 
 


Kincsecske!

Kézremegés? Hasmenés? Hát nekem pont ez volt. Pajzsmirigy-túlműködés jelei...ez már a végén volt, mikor már nem bírtam tovább és elmentem a p. rendelésre.
Azért jó lenne, ha ez gyorsan elmúlna!

Backa!

Nem egészen értem, Te eddig miért nem szedtél Clostyt, ha nincs peteérésed. Akkor lombiknál hogy csináltak érett petét? Eleve lehet ez a lombikos dolog nektek nem is fexik annyira, és természetes úton meg majd egy kis Clostyval simán összejön. Én drukkolok Nektek! És ne érezd úgy, hogy ki vagy csúszva az időből!
Érezd magad fiatal csitrinek, és ne törődj semmi mással. Lehet, ha valamit nagyon erőltetnek csak azért sem akar összejönni. A méhnyálkahártyád vajon milyen volt? Ez is nagyon fontos a sikeres beágyazódás miatt. Bár ha mensizel rendesen, már az is fél siker.

Maryland!

Peteérés az általad leírt gyógyszerek mellett? Ezek pont azt gátolják nem? A fogamzásgátlók gátolják a peteérést. Ha abbahagyod, utána érdemes ezzel a kérdéssel foglalkozni. Én is szedtem a Yadine-t esküvőig, és nagyon szép volt tőle a bőröm. Aztán rá egy évre lettem terhes, hogy abbahagytam. Addig PCO, pajzsmirigy probléma miatt nem volt peteérésem. Mondjuk megjött elég sűrűn, de főleg barnáztam.
Ha van peteérésed, akkor középidőben érezhetsz petefészek tájékán szurkálást, lehet tojásfehérje-szerű, sűrű folyás. Nekem a DM-ben kapható Corax ovulációs teszt mutatta ki a peteérést.
Az esélyeid majd a tabletta abbahagyása után derülnek ki.

Mondjuk a Diane35 pont a petefészek állapotának "konzerválására" szolgál, míg nem akarsz babát - addig érdemes szedni.

..
Rólam: vettünk kismama-farmert a Brendonban! 42-es :oops: De baromira kényelmes. 12e volt.

Ja és anyósoméknak is elmondtuk a jó hírt. Igen nagy volt az öröm!

Kép
babancs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?