Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok szép lányok!

Rambóka jó,hogy már vagy nekünk is :) ez a cici -szopi kicsit rémisztő nekem :shock: képet én is akarok!

Norka teszek görbuszt, kicsit kezd elegem lenni :cry: :cry: olyan kedvetlen vagyok. Ma is lógattam tesztet----,és még mensi sincs..lehet a fertinek van igaza?
De ahogy az anyukás teherbírásotokat olvasom :shock: ( én úgy képzelem,hogy csend,, nyugalom, baba,meló nuku :lol: kicsit rózsaszín szemüveg kellene hozzá) ne szóljak egy szót se.

Kavicska mikor jársz erre??

Okr jobban vagytok már??

Dimet!! :shock: :shock: nem lesz teszt??

Pogi szia! :) most én is ilyen furi hangulaton megyek át,remélem hamar elillan mindkettőnknek.

Kép
Vendég
 


Kincs, ez elég maratoni ciklusnak néz ki...... :shock:
Volt már ilyen hosszú ciklusod,amióta szeded a bogyót ?
zsizsik
 
 


Ella!

Ne izgulj!!!! Határértéken belül vagy!!!!
Azért olvasd el ezt:

http://209.85.129.104/search?q=cache:4S ... lr=lang_hu

Ugye nem is olyan egyszerű AFP-t nézni!!!!!!!!!!

Backa!

Tutira nem?????? Pedig annyira drukkoltam, már a kórházból is!!!!! :cry: :cry: :cry:

Alice!

Mondom, az ember császár után fittebb, mint a gátmetszésesek!!! Én is meglepődtem!!!! :D

Kincs!

Szombaton bőgtem egy kicsit a bimbóérzékenység miatt, de aztán rájöttem, h. emiatt a párom a gyerekre haragszik, pedig ő tehet róla legkevésbé!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Aztán rájöttem, h. ha felmasszírozom, akkor kevésbé fáj!
Csak a kis csöppöm olyan mohó, h. néha alig tudja bevenni a bimbót, annyira remeg a kis feje a nagy keresésben, utána meg ráharap, mint ponty a tejes kukoricára!!!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 

 
 

rambóka
 
 


Ella, nyugi ! Eszterrel nekem pont ennyi volt, mint neked, és teljesen egészséges lett !
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gartulációkat, nagyon jól esett, hogy így együtt örültök velem!

backa mi lett veled végül, a halvány második csíkodból?

Kicsit visszaolvastam, de még az elején vagyok.

Ma most először jöttem ki a hálószobából, vagy alszom, vagy szoptatok, nehéz az eleje, nekem nem szívja le a százat, mint Rambókának a fia.

Johanna gyönyörű, majd rak apa képet, akkora haja van, hogy mindenki csodájára járt, kis hajasbaba.

Domi azt mondta, anya nagyon szép Johanna. Örülök, hogy ezt választottad! :lol: :lol:

Még csak négy naposak vagyunk, azé nem tok sokáig itt ülni, de majd igyekszem jönni.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rej,
mégegyszer gratulálok a kis Johannához!
Jó egészséget kívánok neki és persze a szüleinek és testvérének is.
Nagyon várom a fényképet!
Tudod nekünk akiknek még nincs babucijuk az adja az erőt , hogy a ti kis csöpségeitekben gyönyörködhetünk.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Nálunk égszakadás van!
Mintha dézsából öntenék, annyira esik az eső.
Úgy utálom az ilyen időt, de nem hagyom, hogy elszomoritsa a hangulatomat!
Ti se hagyátok!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Dimet!
A tökéletes kisbaba előbb-utóbb meglesz, tudom! Köszi!

Ella!
Megnyugodni gyorsan! Szuper az eredményed, látod! :)

Alice!
Tegnap nálunk is ilyen állat szél volt, de én szeretem! Rettentően irigyellek a lakóhelyetek miatt! Pont ilyen helyen szeretném a világítótornyunkat! Ott könnyen kiküszöbölném a vendégjárást : behúznám a csónakot, aztán kész! :lol:
Nehogy elvegye a kedvedet, hogy nekem most nem jött össze!!! Sokaknak sikerül az első! Két hét múlva majd igencsak beindulnak a dolgok, meglátod!
A laborban azt mondták, talán reggel már lesz eredmény, még mindig rossz a gép.
Gondolkodtam nagyon, hogy abbahagyjam-e az utrot. Végül bekeményítettem, igyekszem reális lenni. Meggyőztem magam, hogy ez most tényleg ennyi volt. :?

Kincs!
Ha a fertinek igaza van, akkor még van pár nap a tesztig, ugye? Nagyon bízom ám!!!

Rambóka!
Köszi, hogy izgultál, de asszem ennek annyi! :(
Nem vagyok észnél, hogy milyen fitt és energikus vagy! A kis haspókod olyan édes lehet! Nagyon várom ám a képeket!

Rejo!
De jó, hogy itt vagy újra!
Tőletek is várom a képeket! Meg kell nézni, hogy tényleg szépet választottál-e?! :lol:
Mesélsz majd a szülésről is picit, ha lesz időd/erőd???

Bonya!
A magam részéről imádom a vihart! Kár, hogy ide még nem érkezett meg! Pedig bírnám!! Remélem, nem kerül el! Most látom, Te jó messze vagy!
backa
 
 


Rambóka!

Édes lehet a kis farkasétvágyúd! A sógornőm meg azt mesélte, hogy a kicsi tökre szeret még elnyammogni a cicinél, miután végzett a szopizással. Szóval nem kell rögtön letenni, mikor befejezte a kajcsizást.


Kincsecske!

Még csak a 7. DPO-n vagy, ha jól számolom. Ebből még bármi lehet!

Rejo!

Jó, hogy újra itt vagy. Várom a képeket Johannáról. Örülök, hogy Domi ilyen aranyosan fogadta Johannát.

Kép
babancs
 
 


Kincs
Pont a ferty szt-i 7 .DPO-n vagy! :D Ha holnap felmegy a hőd,az tuti beágyazódás ma!Szal érted??3 nap múlva teszt!!!!!!!!!

Rejo
Jó,hogy írtál!Úgy örülök,hogy jól vagytok!!!
Képet várom!

Rambóka
Hát mi detto így voltunk adával.Annyi kivétellel,hogy éjjal-nappal folyamatosan a cicin lógott.A kórházban is úgy tudták tőlem elvinni fürdetni,hogy "leválasztották " a mellemről.Befogták az orrát,hogy elengedjen :shock: :lol:
Nem akarlak elkeseríteni,de ennél már csak kevesebb időd lesz. :roll:
Képet kérnék én is!!

Alice
Hozzám máris elért a napsütés,amint megvettem az esernyőt.Reggel uis ittonfelejtettem,és úgy tűnt rögtön leszakad az ég,hát amint kilépten újonnan vásárolt arabommal a boltból,már napsütés fogadott! :?

Pogi
Mi a baj?Lehet túl sokat vállalsz mostanában?

Norka
Én megértem,hogy egyiket sem karod feladni.Azért nappal nyugadtan ledőlhetsz Bogival,biztosan meghallanád a riasztást(persze reméljük nem lesz ilyen)

Ella
Biztosan minden rendben,ne izgulj! :)

Backa
Ma is teszteltél?

Andika
Köszike a táblát,ügyi vagy vele!Mi újság Veled?????

Bonya
Sajnálom,hogy most nem tudtok előrébb lépni! :(


Kavicska merre van?Ügyel?


Rólam:A kolléganőim tiszta hárpiák. :( Voltam ma bennt megbeszélni mikor menjek dolgozni,na meg ugye a decemberi szabimat.Hát szó sincs róla,hogy akkor kiadnák :evil: minden előzetes egyezmény ellenére.Megvétózták,pedig tudják,hogy apa elmegy gyakorlatra,de kit érdekel ez ugye??? :( No sebaj visszakapják!
Egyébként férjem szt a fősuli miatt fújnak.Csak tudnám ők miért nem mennek,ha ennyire akarják azt a diplomát?? :idea:

A baba miatt megint parázom.Semmi tünetem.N em mintha hiányozna a hányinger,csak vmi babás érzet kellene.A másik pedig,hogy Adát ilyenkor már "éreztem" azt is tudtam,kislány lesz.Mot meg semmi kapcsolat.Holnap lehet elmegyek UH-ra,pisit egyébként is kell leadni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejoka, de jo hogy irtal par sort... :lol: :lol: :lol:

Backa, ha imadod a vihart, akkor neked tenyleg itt kellene laknod. :wink: ..Raadasul az utcank vegen van egy vilagitotorony is :lol: ...En speciel nem szeretem a szeles-viharos idot, sokszor faj is a fejem olyankor...Meg itt felhallatszik a hullamzas moraja, ugyhogy viharos idoben sokszor emiatt nem tudok aludni...Mondjuk en tulsagosan erzekeny vagyok a zajokra...Pl. pesten egy nagykoruti lakasban sem tudnek jot aludni...
Az igaz, hogy kicsit elbatortalanadtam a hirek hallatan...Nagy motivacio lenne, ha neked sikerul...De sajna ez van, es a elet megy tovabb, es elore kell nezni, nem hatra...Jaj, annyira szeretem az optimizmusodat, hogy mar varod a kovetkezo alkalmat... :lol:
alice27
 
 


Sziasztok!

Rejó :D :D
Ollllyan jóóó ,hogy te is írtál,a jól kiválasztott kislányról(olyat nevettem a fiadon) képet én is akarok!!
Erősödést egészséget és sok sok örömöt kívánok nektek!

Zsizsik hát nem rövidke a ciklus de ciklus :lol: :lol: a semmihez képest szuper :lol: ,ez a 3. metformos ciklusom és a leghosszabb...igaz amikor a metformot elkezdtem akkor egy 90akárhánynapos ciklusnak vetett véget :lol:

Babancs a csajokkal úgy értékeltük a görbuszom,hogy a 40cn volt pé csak a ferti jelölt rosszul...vagy már nem is tudom :? :roll: nekem végül mindegy mikor csak csíkosat pisiljek :lol: bár a várakozást kicsit nehezen viselem most

Csajok sztetek 3.cn hormonokra leveszik a vért 14 órakor a reggel 8 helyett???
Mert ha netán holnap megjelenne pirike pénteken nehézkesen menne a vérvétel. Ha cukrot és inzulint is néznek akkor elég ha pár órát éhezek előtte??
Vendég
 


Lányok
Köszönöm szépen az infókat...már megnyugodtam,,,csak hirtelen elkapott az ideg,na meg az aggódás! :?

Rejoka
Jóóó h irtál :wink:
Milyen két gyermekes anyukának lenni??? :lol: :lol: :lol:

Rambóka
Ki vagyok szédülve mennyi időd van Gergő mellett :) ...annyira jó kisfiú! :wink:

Kincs:)
Mennek a drukkok..kiváncsi vagyok a holnapi hődre?!
Jaa úgy tudom,hormon vérvételre nem kell éhgyomorra menni és akár este is le lehet venni....de javitsatok ki ha hülyeséget irtam!

Többieknek is :D
Vendég
 


Megjött a sokmarkeres integrát teszt eredménye :) Nemrég hívtak :) A doki aki hívott tök lelkes volt:) Aszonta, kevesebb, mint 1:50000 az arány tehát lényegében mérhetetlen és ennél jobb eremény nem is létezik :) Szóval lényegében nulla a valószínűsége, hogy downos vagy nyitott gerincű vagy edwards(?) kóros a baba :) :) :) :)

Tök jóóóóóóóóóó :) :) :)
Vendég
 


Szia Csakegy! ez szuper :wink: gratulálok!
Vendég
 


Csakegy, ez remek eredmény !!! Gratulálok !!! Tuti, hogy makkegészséges a csemete ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Az én fiam volt Edwars szindrómás, jobb ha nem is tudod miről van szó. (nekünk tavaly 1:350 volt az eredmény, ami nektek most 1:50000 lett) :cry:

Vettem premenset, de a kecskeruta teára csak bámulnak rám mindenütt, mint borjú az újkapura.... Mégis hol lehet ezt beszerezni szerintetek ?


REJO! de jó, hogy jelentkeztél !!!!! Éljen a mami és a hajasbaba !!! KÉPET! KÉPET !!!
Domi tündér lehetett, ott sertepertél körülötted most, igaz ? Nem igazán tud biztos mit kezdeni egyelőre az új helyzettel..... kiváncsi vagyok, mit mesélsz majd róla. Mármint Domiról és a hozzáállásáról.

Születéstörténetet is kérünk szépen !!! Majd ha tudsz ülni, csak akkor ! Te szegény, vágtak, vagy mi volt ?

Kavics azt hiszem ügyel, legalábbis mintha ezt írta volna a hétvégén.
zsizsik
 
 


zsizsik: köszi :) Sajnálom a babátokat :( A lényeg, hogy legközelebb boldog és problémamentes lesz a terhességed és egy gyönyörű és okos kisbabátok születik majd :)

A kecskerutát általában meg lehet rendelni a bioboltokban... szoptatós anyák is használják a tej fokozására úgyhogy nem értem miért néztek téged UFO-nak....
Vendég
 


Sziasztok!

Rejo!

Máris otthon???? :shock:
Ugye majd mesélsz????
Mégegyszer gratulálok!!!! :lol: :lol: :lol:

Na összehoztam az adatkábelt, a teflont, meg a számítógépet. A randi eredményét megpróbálom iderakni:

Kép Kisegerem csucsukál :lol:
rambóka
 
 


kiköpött anyja :P :P :P :P :P :P

nagyon hajasbaba... :P :P :P :P :P
Vendég
 


Jajjjjj, Rambóka, elolvadok..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Most csak olyan dolgok tódulnak a számra(ujjamba), ami csupa ilyen gázos gügyögös, mint pl: hát ez valami tündéri ez a gyerek, meg kell zabálni, nagyon kis drága !!!! de egyszerűen ezt kell rá mondani !!!! Tényleg más ezen a képen, mint a születési telefon képen !! Na azt meg is lehet érteni, nem lehet valami felemelő kimászni abból a jó kis kuckóból....!!
Gratulálok, egyszerűen tökéletes a kisbabád !!!


Csakegy: köszi, aranyos vagy. Bízom benne, hogy így lesz.
Viszont szöget ütött valami a fejembe: ha akecskerutát a tej fokozására használják, akkor lehet, hogy én ezt hanyagolom. Én ugyanis küzdök a magas prolaktin szinttel, szedem a bromokriptint, lehet, hogy pont ellentétes hatású lenne a tea erre a gyógyszerre, hiszen ez a prolaktin szintet elvileg akkor emeli.
De azért megkérdezem majd dr Tűűt. Az én saját házi félistenemet. ( :lol: :wink: 8) )
zsizsik
 
 


zsizsik: hát izé... nem tudom mi a hatásmechanizmusa... de nekem pl. ez csinált először PÉ-t... (igaz nekem soha nem volt gondom a prolaktinnal...)... azt hiszem tényleg Tüű-t kell megkérdezni erről...
Vendég
 


ááááááá Rambóka olyan tündibündi :D biztosan jó amikor ott szuszog a közeledben, a kiságy tetszik neki??Hamár ilyen gondosan választottatok :)

Csajok szokott vki Debrecen Pest útvonalon közlekedni??
Vendég
 


Miskolc nem jó? :) (néztem a férjem munkarendjét lés októberben csak Miskolcra mennek majd... a November sanszosabb akkor szegények éjjel-nappal dolgozni fognak...)
Vendég
 


Az már közelebb van :) ha máshogy nem lehet így kiügyeskedjük
Vendég
 


Rambóka
Gönyörű kisfiú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Csakegy
Grat a teszt eredményéhez!
Hol,hogyan ,mikor,mennyiért lehet ilyen tesztet csináltatni???

Kincs
St- debrecen???Jövő héten megyek,igaz érintőlegesen,mert a cél Nyíregyháza. :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr: hát itt Pesten az Istenhegyi úton és a Bolgárkerék utcában csinálják (én a Bolgárkerékben csináltattam a Czeizel féle csapattal... 25e Ft volt... az első vérvétel a betöltött 12. héten van... a második a 15. héten).

Ha jól tudom Pécsett ingyen is meg lehet csináltatni... máshol sajna nem tudom hol van:(

http://www.downszures.hu
http://www.gendiagnosztika.hu

Engem megnyugtatott...
Vendég
 


Rambóka, Rejó!

Olyan jó benneteket olvasni... :) És persze vágyakozva nézem a többiekkel együtt a kis csöppséget :)
(Meg a többieket is jó olvasni - örülök a jó AFP. és egyéb eredményeknek -, csak annyi munkám van, hogy írásra nem igen jut idő, meg leköt ez a lakásnézés, érdeklődés stb. is, mind rengeteg időt elvesz, de most még egy kicsit rááldozunk, hátha összejönne a baba érkezése előtt... Bár kicsi rá az esély, mert eléggé áll a lakáspiac, pedig van egy lakás, ami tetszik, de hát el is kéne adni a mostanit...)

Jó éjszakát mindenkinek.

Vöcsök
vöcsök
 
 


Rambóka

Hihi de édes cukifalat a fiacskád! :wink: :)


Csakegy
Grat a jó eredményhez!! :)

Megyek szunyálni!
Szép álmokat!
Vendég
 


Rambóka! megint azt tudom csak mondani,hogy gyönyörű bébi. és az a megelégedettség a pofiján:))))
dimet
 
 


Jóóó reggelt!!!

Mindenki szunyál még ebben a borongós időben? (Ami mellesleg pontosan megfelel a hangulatomnak!)

Okr!
Meddig akarsz még dolgozni? Élmény lehet, hogy ilyen segítőkész és megértő kollégáid vannak! :?
Elmész ma uh-ra?

Alice!
Meg kéne vennünk azt a tornyot az utcátokban! :lol: Minél többet írsz a környékről, annál jobban tetszik. Csak asszem adódna némi nyelvi nehézségünk arrafelé. :lol: Bár egy néma világítótorony-őr az nem is olyan gáz, ugye? :lol:
Fúú, úgy idegesít, hogy bizonytalankodsz miattam! De figyi : a beültetéses topikban ma tesztelt pozitívat Julika, és neki ez volt az első! Ráadásul pco-s, és nagyon nehezen ment nála a stimu! Látod, megy ez! Nyugi, legközelebb nekem is sikerül! :)

Kincs!
A hormonos vérvételhez nem kell éhgyomor, és nem muszáj reggel levenni a vért. A cukor-inzulin vizsgálatához szerintem nem elég pár óra éhezés, azt asszem reggel kell! De azt nem kell a 3. napon csinálni, legfeljebb elmész kétszer, nem?
Különben meg : ne akarjál Te annyira a 3. cn-on lenni!!! Miért jönne meg??? Pár nap múlva tesztelj inkább!!!

Csakegy!
Szuper!! Akkor most már tuti, hogy minden oké a kis pocokkal! Megnyugodtál, ugye? :)
Mi az a kecskeruta??? Ez most felizgatott :lol: , mert nekem már van ugyan szép pontos ciklusom, viszont pé-m szerintem nuku! Ez segíthet talán??? Akkor megeszem vagy iszom, vagy mi! (Látod, azt se tudom, eszik-e vagy isszák! :lol: )

Rambóka!
:D :D :D Még szebb lett!!! Én is ilyet akarok!!! :lol:

Vöcsök!
Tudom, milyen nehéz ügy! Pedig lakást még könnyebb eladni, mint házat!
Anyukám és anyósomék is árulják a házukat, már egy éve, de semmi! :(
backa
 
 


Szia Dimet!

Lányok!
Megvan a béta hcg eredményem : 1 lett. Ami gyakorlatilag 0-t jelent. Még a biokémiainál is 10-et mértek akkor, amikor már gyakorlatilag elhalt. Tehát ennyi.

Most úgy be vagyok indulva! Azon gondolkodom, hol a fenében tudnék Closty-t szerezni! Mégiscsak meg kéne próbálni, hátha!

Ma reggekre meg is jött, úgy fáj a hasam, hogy beledöglök! Mégis örülök, ez legalább valamiféle haladás! :)

Kandika!
Backa : 1. cn
backa
 
 


Backa, sajnálom :( , ugyanakkor örülök, hogy ilyen optimizmussal tekintesz a jövőre. Igy is kell, nagyon helyes! Hajrá! :D

Kincs, türelem, türelem, lehet, hogy a második alkalommal volt csak pé.

Rambóka, jót röhögtem a pióca és morzsaporszívó hasonlatokon. Nagyon furcsa érzés lehet a szoptatás. Már nagyon várom, hogy én is megtapasztaljam 4 hónap és pár nap múlva! :wink:

Rejó, gratula mégegyszer Johannához. Várjuk a szülésbeszámolót és a képeket!
espero
 
 


Kavics, hová lettél???? :?: :?:
espero
 
 


Backa! szerintem az, hogy 1. cn, az is jó jel:)
a pohár félig tele van és nem félig üres :D
dimet
 
 


sziasztok!

Rambóka gratula aranyos nagyon!

Rejo !

Várom a képeket!

mir
 
 


Rambóka
Nekem nagyon tetszik Gergő, szép szája van és jó kis pufi arca ! :lol: :lol: :lol:

Csakegy gratulálok a jó eredményhez !

Alice jó olvasni, hogy lelkileg is erősnek érzed magad. Hidd el, punkció után nem fogsz összezuhanni, várod majd az ET-t :lol: Nagyon sokat segít a pozitív hozzáállás :wink:

Rejo megható, ahogy Domi Johannáról vélekedik, jó érzés lehet ezt hallani, igaz ? Nagyon várjuk a képeket !!!

Okr hallod én úgy kiszúrnék ezekkel a kedves kolléganőkkel :evil: Hihetetlen milyen önzőek és irigyek az emberek.. :(
Biztos rendben van a pocidban minden :wink:

Backa tetszik az optimizmusod és az, hogy előre tekintesz !!!!!
Puszillak !

7Kincs nagyon drukkkkolok !

Csajok, az LH kivételével megvan az eredményem. Minden lelet tökéletes, pl. FSH 4,7 TSH 1,775. Testosterone 0,93
Az Lh-ra is csak az arány miatt vagyok kíváncsi.
Úgy tűnik ez egy szép ciklus lesz (remélem legalábbis) :lol:
mniki
 
 


Sziasztok
:lol: :D :D

Megjöttünk az Uh-ról,minden rendben van a babókával .....az összes értéke szinte mm-re pontossan egyezik a könyvi értékekkel!!! :lol:
Hogy mit rejt a lábaköze rejtély :shock:...nem egy mutogatós gyerkőc! :D
Vendég
 


Találtam egy nem régen induló oldalt, talán fellendíthetnénk!!!
http://warningorvos.uw.hu/

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Na én megnéztem ezt az oldalt, hát a mi drága jó Gyurikánk odaátról mindenhol ott lebzsel... pedig ő is megér egy estét!! :evil:
Vendég
 


Norka,
Ki az a Gyuri?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Ja... én is azt néztem, hogy kedvenc Gyurikánk osztja az észt.... ez nálam sajna rossz pont az oldalnak... (aztán majd kiderül... szerintetek mit szólna, ha a nem ajánlott orvovok közé őt is felvenné valaki ? :twisted: :twisted: :twisted: )
Vendég
 


Ha ti ismeritek és megvan a véleményetek róla, szerintem nyugodtam írjátok meg legalább akkor énis megtudom ki ez a doki.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


a cukros terhes topikban ügyködik a doki a babaneten (is) és egyszer szépen összerúgtuk vele a port :) Érdekes nézetei vannak a PCO-ról :)
Vendég
 


megnéztem azt az oldalt, és enyhén szólva is felháborítónak találtam.
Ezért simán be lehetne szerintem perelni az oldal tulajdonosát. nem tudom ő mit szólna hozzá, ha az ő szakmájában valaki tiltólistát irna róla. Ez nem csak hogy undorító és gonosz gesztus, de szerintem teljesen jogtalan is, jóhirnév rontásért be lehetne perelni. Igen tudom hogy vannak rossz orvosok, de akkor sem lehet ilyet csinálni!! Ha valakik, akkor mi aztán itt a topicban tudjuk, hogy vannak rossz orvosok, de tiltólista??!!! nyilvános tiltólista???!!! ez gyalázat!!! Ezzel saját magát minősíti! :evil: :evil: :evil:
krumplis pogácsa
 
 


nem ő írja a listát... ez egy nyilvános fórum... és szólásszabadság van. Amelyik orvos pedig kiakad az perelhet.

Azért ha megnézed akkor láthatod, hogy pozitív lista is van...
Vendég
 


csakegy nagy tévedésben vagy!!
a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy szabadon lehet bárkit nyilvánosan mocskolni!!!
Hol van abban a demokrácia, hogy Y bármit mondhat X-ről, de ahhoz hogy X védekezni tudjon, egy csomó pénzt kell fizetnie perköltségre! ha??
Akkor is ezt mondanád, ha te rajta lennél valami ilyen tiltólistán?
krumplis pogácsa
 
 


nem tiltólista... fórum... ahol az emberek elmondják a véleményüket... nézz körül a kórházas topikokban... ott ugyanez megy... max. nincsenek külön kiemelve a feketelistás orvosok... visont az egyes orvosokról vannak külön topikok... ahol megintcsak mehet a hideg és a melegzuhany is...

Indoklással vannak fenn az orvosok... ha valaki elolvassa akkor szabadon eldöntheti, hogy elhiszi-e avagy sem...

Én speciel hasznosnak érzem ezeket az infókat...

Anno volt a hálapénzes honlap amit az orvosok betiltattak... most az is fórum formájában működik...

Egyébként én már tudom is kit fogok felrakni a tiltólistára... (akit szívem szerint már rég bepereltem volna... és amit leírok majd az mind-mind bizonyítható.... mint ahogy az összes hivatalos orvosi beavatkozás és felírt gyógyszer is az... a hangnem az sajna nem... de azért nem is perelhetne az orvos mert valaki azt állította róla, hogy durván beszélt a feleségével... )
Vendég
 


Sziasztok!

Espero!
Hát, optimista vagyok, asszem jobban is, mint kellene!
Jó neked! 4 hónap múlva "morzsaszívózhatsz" te is! :lol:

Dimet!
Én mindig úgy látom, hogy félig tele a pohár! :lol: Meg a hócipőm is! :lol:

Mniki!
Szupi, hogy ilyen jók az eredményeid! Most aztán mindent bele! :wink:

Ella!
Remek, hogy minden tökéletes!!
Viszont rém bosszantó, hogy ilyen kis szégyenlős! Kilyukad az oldalam!

Képzeljétek, Closty után nyomozok! Felhívtam a patikát Győrben, ahova mindig járok, azt mondták, adnak recept nélkül!
Viszont nem biztos, hogy odaér a férjem, mert messzebb dolgozik.
Erre felhívtam még négy másik patikát, mindenhol állítják, hogy vényköteles! Akkor most mi van???
Egyszer Kandika írta a gyógyszeres topikban, hogy kapott recept nélkül! Onnan jött az ötlet!

Csakegy!
Tudsz írni nekem valamit a kecskerutáról? Szerinted érdemes kipróbálnom?

Tudjátok, tegnap óta azon gondolkodom, miért is kell nekem lombikoznom?? :shock: Semmi szervi bajom, egyedül a pco..."csak" :lol: Tehát a metformin+closty+esetleg kecskeruta? csodát is tehetne velem, nem???

Bocs, hogy megint ilyen hosszú vagyok, és csak magamról írok, de csak ezen pörgök, elég nehéz most! :(
backa
 
 


Lányok!
"Ráfázol" (=Raiffeissen) banknál sose vegyetek fel hitelt...brrrr...
na, mind1. :evil:
sajna eldőlt, tényleg nem fogok tudni most rendelni LH tezstet, mert meg kell szüntetnem az jelenlegi bankszámlámat, és másikat kell kérnem. ráfázolosat. :evil:
hosszú, csak kidühöngtem magamat.
Ja, Dr Tűű mondta,hogy ajánl a Szent Imrébe vki női nőgyógyászt. elfelejtettem aztán megkérdezni a nevét. Vajon kire gondolhatott? nem jár vmelyikőtok oda?
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?