Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

jó volt a felkészítő,szülésznő beszélt sok mindenről, majd egy jóga oktató, aki különböző kényelmes pozíciókat mutatott a vajúdáshoz,már amennyire kényelmes lehet.meg én voltam pont az alany és masszírozási technikákat mutatott.

holnap védőnő,csütörtökön pedig a 3. nagy uh.

Zita! biztos szép lett a szoba színe!

KépKép
dike
 
 


Ancsuka
Tényleg nem híztál sokat, főleg két babánál :)
Én 5,5 kilónál tartok összesen, pedig hihetetlen hogy végre tudok már enni újra 2 hete :D s annyit eszek, ami csak belém fér :D annyira jó enni :) bár híztam is 2 hét alatt 1 kilót, mióta van hely a gyomromnak :)
Én babócám imád éjszaka mozogni, főleg 3 óra körül.... Tieid mikor alkotnak leginkább?

Dike
A szülésznői előadás nálunk is tök jó volt :) hasznos volt nagyon
Elég korán lesz a 32. hetes uh-d, gondolom azt írtad, mert még csak 29 hetes vagy. Bár lehet nálatok más az orvosi protokoll.

Nekem tegnap elkészült a vérvételi eredményem. Hát... vannak eltérések a hematokritnál és a hemaglobinnál, de nagyon mininálissal alacsonyabb, védőnő szerint ezzel nincs teendő, mert nagyon kevés a különbség, bár mondta, hogy majd a doki eldönti kell-e valamit szedni.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zitus akkor te sem panaszkodhatsz..... súly ügyben :) Hogy nekek mikor mozognak? hát állandóan, na nem...... igazából nem nézem időpontra soha. Délután inkább aktívabbak és este.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 

 
 

Talán beindul újra ez a topic????? Bár meglepődnék.....

Merre jártok többiek? Bazsa? Dike? Zsu?

Anyukák is jöhetnétek néha, meséljetek hogy bírjátok a szülői feladatokat! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! nekünk 28-32 hét között van a 3. uh. doki mondta h mikor menjek...így csütörtökön megyek,mert amúgy magánba hozzá meg ápr 22.én.

Zita,Ancsuka! annyira irigyellek titeket h csak ennyit híztatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Voltam a ma védőbe,huu megkönnyebbülésemre nem 73 vagyok, csak 70:D ez most jól esett,többre számítottam:) szívhang,vérnyomás,pisi ok! bár terhesség előtt 100 körül mozgott mindig a vérnyomásom, most 134.
1 hónap alatt 5 centit nőtt a hasam a védőnő mérése alapján!

Ma feltettük a sötétítőt,a lámpákat,dekorgumikat...mutatom,már csak szőnyeg kell:)




Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
dike
 
 


zita,

itt vagyok-itt vagyok,csak én egész nap melózok, reggel és este tudok csak netezni.
na abban én is bizom,h elsöre sikerül,mert nekem sincs kedvem többször ezt a nagy összeget kifizetni. örülök,ha ezzel megbírkozom. uh mindenképpen sikerülnie kell az elsönek :-)



dike,
klassz lett a szoba, imádom ezeket a színeket :-)
hát azok a lámpáááák, nagyon tetszik mindkettö. tök vicces :-)


én holnap megyek megint a kínaihoz, akupunktúra meg megbeszélés. rengeteg kérdésem van, kíváncsi vagyok mit mond.
Vendég
 


Dike

Tök jól összeválogattátok a cuccokat a szobába, nagyon jól mennek a színek egymáshoz :) én sem Micimackót, sem a zöld színt nem szeretem, DE nagyon tetszik a gyerekszobátok :) szuper lett! :) Már csak a bébi hiányzik belőle! De ő még maradjon bent legalább 8 hétig!
A hízás miatt pedig ne aggódj, majd lefogysz szopi alatt! :wink: Mi meg majd akkor hízunk :lol:

Én holnap megyek nődokihoz, még lesz az utolsó vizsgálat, aztán utána már csak a kórházban találkozunk NST-ken.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! köszi! akkor nagy nagy drukk holnapra!:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Tegnap késő este megvoltak az első jósló fájásaim..... Ezt is megértük :) bár még 2 hétig maradjanak csak jóslók!!!!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!


elnézést,hogy betolakodok.

Lenne egy kérdésem? Mi most állunk lombik előtt,de sajnos elég szűkös a keret? Van valaki,aki az olcsóbb szurikat választotta a drágább helyett?
lujzedli
 
 


Sziasztok,

Megvolt a nődokis vizsgálat, még mindig 2000-es érték :( már elkezdhetne kinyílni a méhszáj :roll: eddig azon imádkoztam, hogy nehogy, most azon, hogy nyíljon ki.
Doki szerint nagyon jók az eredményeim, még rá is húzhatok :(
Már nehéz..... de hát ez van, még 1 hónap és 1 nap.

lujzedli
A kérdésedet egyáltalán nem értem. Nálunk nem kérdezték meg, hogy olcsót, vagy drágát akarunk-e, a szokásos short protokollt megcsinálták és kész. Kb. 200-300 e Ft-tal számolhatsz minden szurival, a beülti utáni cuccokkal, mire vége lesz, legalábbis a győri kaáliban.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


lujzedli,

én németben vagyok,itt a kezelés és gyógyszer felét ki kell fizetni, ami 400-450 ezer forintnak felel meg. az itt is sok pénz. nekem sincs pénzem, de szerintem ezzel nem szabad spórolni. én még akupunkturát is csinálok mellette,ami megint még plussz pénz.
itt van lehetöség részletfizetésre, szerintem inkább ilyen utat válassz,mint hormonokkal spórolni.
ami még nagyon fontos szerintem otthon,h jó helyre menj. A Kaáliról sok jót hallottam.
Vendég
 


lujzedli! nekem a győri kaáliban 170ben állt meg. nem kérdezték, h olcsóbb vagy drágább szurit kérek e!a doki tudja mit kell adni.

Zita! meséld el milyen volt a jósló fájás!!!!

én ma voltam dokinál: átlagos magzatvíz,2 fokozatú méhlepény,fejfekvésű,1340g. minden rendben van.
vettem a Brendonba chicco betétet,meg sudukrémet, 890ért a Dm-be meg 1200volt :shock:

KépKép
dike
 
 


szerintem Ármin elég pici baba:(

Lányok!29+3 naposan nem baj hogy kettes fokozatú a méhlepény érettsége? utána olvastam...és hát nem vmi fényes:(

dokit meg el is felejtettem róla megkérdezni.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zitácska, jóslók?! Kezd egyre izgalmasabbá válni! :wink:

Lujzedli, engem sem kérdeztek a gyógyszerekről soha. De a BMC-ben tudom, hogy van olyan doki, aki inkább az olcsóbb fajtát írja fel a drágább verzió helyett (én nem hozzá jártam akkoriban :oops: :oops: ), és nem sikertelenebbek a beavatkozásai :wink: . Sok sikert!

Dike, Te kérdezted a Glamour napokat: http://glamour-napok.glamouronline.hu/2 ... ok-vagod-1
Jó vásárlást!

Szombaton jövök, jó éjt!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Sziasztok,

Dike
A jósló fájások leginkább a menstruációs görcshöz hasonlítanak, de mégsem teljesen olyanok. Nekem csak az alhasban volt, s olyan volt mintha húzódna össze a méhem, de csak olyan lightosan. Egy kicsit azért megszenvedtem vele, mert 10-kor kezdődött és éjjel fél 12-ig tartott. Igyekeztem légzéssel enyhíteni rajta. Azóta volt már szerdán is, szerencsére tegnap este nem.
A sudu krémet mire vetted? Mi popsikrémként gyógyszertárit fogunk használni, amiben semmilyen plusz anyag nincs, csak természetes anyagok, a doki írta fel nekünk.
A méhlepény nekem a 34. héten volt első fokban érett, s akkor azt mondta a doki, hogy tökéletes az időnek megfelelő. Érdemes lenne a dokidat megkérdezni.
A doki mondta, hogy kicsi Ármin?
Itt meg tudod nézni, hogy milyenek az értékei! http://www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html
De ne feledd minden baba más, ha te és a párod sem vagy egy nagy darab, akkor a bébid sem lesz az.
S szerintem egyáltalán nem kicsi a súlya, itt megnézheted mit írnak! http://www.babanet.hu/varandos_naptar/index.php?het=29

Anett
Igen, egyre izgalmasabb, s sokszor úgy vagyok vele, hogy bárcsak már kint lenne, ezt a hetet egyre nehezebbnek érzem már. Eddig azon imádkoztam, hogy ne nyíljon ki a méhszáj, most pedig azon, hogy bárcsak már nyílna, de nem akar :( Doki is le van döbbenve, hogy miért nem rövidül a méhnyak vagy valami, s így még 20-án is meg akar vizsgálni, utána meg már csak NST-k lesznek. Doki szerint akár rá is húzhatok :(

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Anett!köszi a linket! de ez a hónap nagyon szar anyagilag!most fizettem be gyorshajtásra 30ezret,ugyh ez megpecsételte ezt a hónapot...pedig kellenek hálóingek, cipő,térdnadrágok:(

Zita! nekem nem ír fel a gyerekorvos semmit,majd ha meg lesz a baba,talán....de amúgy néztem h nincs akkora árbeli különbség. igen a sudukrémet popsira vettem,környezetemben mindenki azt használja. nem mondta a doki h kicsi Ármint,kérdeztem h ez jó ez a súly, azt mondta igen,a méhlepényre se mondta h rossz, bár arra külön nem kérdeztem rá.

képzeljétek,tegnap előtt volt előtejem, rá volt száradva a mellbimbómra,meg a melltartóm is fehér volt:)
éjjel nagyon szarul aludtam, rengeteget keményedett a hasam, pedig nekem nem is szokott, és a derekam is fájt...remélem csak a bolond időjárás miatt.
olyan jó most a terhesség, azaz most érzem igazán a mozgolódását,megy az egész hasam,hullámzik,tök jó:)
ma én is voltam fodrásznál melíroztatni:)

KépKép
dike
 
 


Dike
Akkor minden jó :)
Nekem sem a gyerekdoki írta fel a popsikrémet, hanem a védőnő iratta fel a saját dokimmal :) még nincs gyerekdokink, ill. nálunk a faluban nincs is gyerekdoki, így majd Győrben kell választanom egyet. S ha szólsz a dokidnak, akkor már most fog felírni neked fürdetőkrémet, popsikrémet, ill. hintőport a köldökére, K vitamint sajna csak gyerekorvos írhat fel.
Én kb. 2 hete vettem észre, hogy van egy csepp kis előtejem, de azóta semmi.
Én csak azért írtam, hogy kérdezd meg a dokit, hogy nem kicsi-e, mert ezt írtad: "szerintem Ármin elég pici baba:( " De én már akkor tudtam hogy nem kicsi :) pont megfelelő a súlya :)
Igen, még most használd ki az időt, mert 35. héttől kezdve már nem lesz olyan kényelmes a dolog, én most érzem, hogy már semmi nem megy úgy, ill. elég erőteljesen nyomkodja ki magát :) olyan mintha egy zsemle lenne a jobb oldalamon, s utána rögtön kinyomja az egész bal odalamat :D vicces ahogy csinálja, de nem fájdalommentes, van benne erő :).

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Vizesedek :( :?

Ti? Bár még nálatok korai lenne, talán még Ancsukánál, ill. Georgiánál lehet.... Remélem nektek nincs, eddig még mindig megtalált minden "jó" dolog....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!


Elnézést kérek a betolakodásért, de segítségetekre lenne szükségem.

Lassan kezdem a lombikot. Én pcos vagyok,férjemnek pedig kevés hímivarsejtje van,látóterenként 7-8db, úgyhogy más lehetőség ki is van zárva. Ami engem érdekel, hogy gond-e,hogy nekem nem csináltak HSG-t? Az orvosom tudja, hogy nincsen. Szükséges egyáltalán? Valahol azt olvastam, hogyha a férjnél van a nagyobb gond, akkor nem csinálják meg.


Köszönöm a válaszokat előre is.
lujzedli
 
 


lujzedli! az nem szükséges, mivel nincs szükség a petevezetékre lombiknál! inkább méhtükrözést szoktak, h ott rendben van e minden! de közvetlenül lombik előtt nekem sem csináltak semmit, csak előtte 2 évvel laparoszkópiát, de hát 2 év alatt sok minden történhetett még se csináltak. úgy h nem kell nyugi! drukkkkkkkkkkkkkk

KépKép
dike
 
 


Köszi,csajok a váalszokat.ű

Én még nagyon tapasztalatlan vagyok e téren. Ha tudtok, segítsetek nekem. Illetve szeretnék mindenkit megismerni,amennyire lehet.


29 éves vagyok,még néhány napig, férjem pedig 35. 7 éve várjuk a babát,sajnos sikertelenül. Tapolcai intézetbe járunk, és most kezdjük a szurizást, ahogy ezt írtam is. Még félek a szuritól,azt sem tudom, hogy jól be fogom-e tudni adni magamnak.
lujzedli
 
 


lujzedli
Nekem méhtükrözést csináltak, ami nekem fájdalmas volt, amit akkor még nem értettek, hogy miért, de én már akkor tudtam, hogy a pf-ben lévő cisztáktól van.
szerintem a méhtükrözés nem árt, ha csinálnak, nehogy valami közben derüljön ki.
Nekem korábban endóm volt, férjemnél is vannak problémák. Mi a győri kaáliba jártunk, elsőre sikerült a lombik.
Az injekciótól én is féltem, s én nagyon rosszul éltem meg, lelkileg teljesen megviselt már az injekciózás is, de ha mégegyszer kellene, akkor már rutinból menne, mert most már nem lenne olyna ijesztő. Simán be fogod tudni adni magadnak, nekem is ment :) a lényege, hogy jól össze kell szorítani a hasadon lévő bőrt, jó esetben zsírt :wink: s akkor semmit nem fogsz érezni belőle.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zitácska79: hát először is grat a hamarosan érkező pocaklakóhoz.

Hát nem tudom,hogy nekem méhtükrözés lesz-e, erről nem volt szó. Az azért kell,hogy látszódjon,mennyire tágul a méhem? Bocs, ha buta vagyok..... De tényleg tök hülye vagyok ehhez:-)
lujzedli
 
 


lujzedli
A méh elváltozásait nézik, göbök, ilyesmik, vagy éppen mióma van-e. Itt részletesen olvashatsz róla: http://www.webbeteg.hu/cikkek/nogyogyas ... eroszkopia)http://www.babaterv.hu/hiszteroszkopiamehtukrozes.php

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Köszönöm,Zitácska,és bocsi mégegyszer, a tudatlanságomért.
lujzedli
 
 


lujzedli,

üdvözölve légy kis körünkben :-)
én 37 éves vagyok, eddig egy sikertelen inszemináción vagyok túl, ami 1 éve volt és most kezdek bele én is a lombikba. a következö cilusomat várom és indul a projekt :-)
egyébként kb 4-5 éve próbálkozunk,de mivel nem vagyok a mesterséges megtermékenyités híve, így a spontánban bíztam,de sajnos fel kellett adnom,mivel a biológiai órám ketyeg nagyon...
ahogy olvasom, te is most kezded,uh akár szülhetünk is együtt :-)
a szurit én adtam be magamnak az inszemnél, de amennyire azt hittem,h képtelen vagyok magamnak beadni,annyira egyszerü. én nem félek a tütöl,de azt mondtam anno,h én magamnak soha. aztán csak kipróbáltam és nagyon könnyen ment,uh ne ijedj meg töle...

szép napot mindenkinek...
Vendég
 


Sziasztok lányok,

egy ideje olvasgatom a fórumoktokat. ha nem bánnátok csatlakoznék hozzátok.
Előljáróban annyit rólam, hogy az első sikertelen lombikon vagyok túl. Bár az első napok szomorúan teltek a csalódás miatt, de már előre nézek és várom az újabb beavatkozást.

Ha nem bánod kedves Lujzedli, vállaszolok kérdésedre:
a méhtükrözés egy kicsit sem fájdalmas. inkább önuralom kérdése az egész vizsgálat. annál a nőnél végzi el az orvos, aki lombik előtt áll és az inszemináció nem jöhet szóba. a méhet vizsgálják, kb. 5 perces beavatkozás az egész,
jana73
Ácsteszér
 
 


Sziasztok

A méhtükrözést ugyanolyan altatásban végzik, mint a leszívást.
De valóban nem tart sokáig. Nekem most volt januárban. És semmilyen fájdalom nem volt utána.
Vendég
 


Szia Zsu1981.

Én csak egy pohárnyi löttyöt kaptam, ami fájdalomcsillapító volt, nem altattatak el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jana73 2011.04.11 15:02-kor.
jana73
Ácsteszér
 
 


Sziasztok,

Tök jó, hogy mindenkinél másképp csinálták a méhtükrözést :?
Én végig ébren voltam, nem altattak, nem kábítottak egy kicsit sem. Egy vékony kis csövet tesznek fel, persze kacsa használata mellett. S a vékony kis cső végén van egy tubus, amiben folyadék van, azt a folyadékot benyomják, s közben uh géppel kísérik végig a folyamatot, nézik, hogy nincs-e valamilyen elváltozás. Nekem rettenetesen fájt, amikor megindult a folyadék, de biztosan a 2 db kb. 2 cm-es cisztámtól volt, amik a bal petefészkemben voltak. Abba is kellett hagyni egy pár másodpercig, de utána nem volt semmi gond, simán kibírtam, főleg, hogy korábban endóm volt, s úgy gondolom, hogy annál nagyobb fájdalom, amit átéltem nincs, kb. majd a szülés is ilyen lesz.

Szombaton megint voltak jósló fájásaim :( most nagyon fájt, kb. olyan volt mint anno az endós görcseim, s mellette a jobb combomba is kihatott, rettenetesen fájt, a féjrem masszírozta a combomat, miközben szenvedtem. Aztán sétálgattam, az kicsit jobb volt. Kb. 1,5 órán keresztül ez ment, 10-20 percenként jöttek a fájások, s általában 2 percig tartottak. Már a végén két fájás között kimerültségemben elaludtam, s újra arra ébredtem, hogy jön a következő :(

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Ja, tényleg előtte kaptam én is löttyöt, ami fájdalomcsillapító volt, mentolos íze volt, s vízben oldották fel.

Zsuzsi
Tök szuper, hogy így közeledik a nagy nap! :) Drukkolok! Amúgy hogy vagy?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Jana
Üdv itt nálunk! Mikor lesz a köv. lombik? S mi a gond nálatok?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Szia Jana!

Ezek szerint minden kh-ban másképp csinálják a méhtükrözést!

Én a Budai Meddőségi Centrumba járok. És a 4. beültetésem lesz. Eddig két stimus beülti és egy fagyis beülti volt, amiből 2 vetélés és egy méhenkívüli volt.
Te hova jársz?

Zita, már ilyen hamar megkezdődnek a fájások?? Akkor lehet, hogy hamarabb fogsz szülni?
Vendég
 


Zita, köszi jól vagyok.Igen közeledik a nap... :) már nagyon várom. :)
Vendég
 


mi a győri kaáliba járunk. most voltunk az első lombikon,
sajna csak három petécskét sikerült leszippantani. (a legkisebb adagban kaptam a hormonokat, mivel nálunk a párom eredményei miatt "kényszerülünk" lombikra) egy teljesen éretlen volt, a másik két petike pedig megtermékenyítés után nem indult fejlődésnek.

Zsu, tudod már, hogy milyen protokoll-t csinálnak most nálad?

Zita, látom Te pedig már a finisbe fordultál, pár hét múlva megszületik a kisbabád? mire vagy kiírva?
jana73
Ácsteszér
 
 


Jana, sajnálom, h nem volt beültetés! :(
De azt nem értem, hogy miért nem kaptál nagyobb adagban hormonokat, ha látták, hogy nem sok pete nő? Csak azért kérdezem, mert nálunk is a férjem miatt lombikozunk és elég nagy adagokat, kapok, hogy legyen megfelelő mennyiségű pete a leszíváshoz.
Nekem 1x volt long protokoll, de azt leállították, mert nem reagáltam jól a gyógyszerekre. 2x volt antagonista, végülis ez vált be nálam. Most is ilyen lesz.

Mikor tudtok kezdeni újra?
Vendég
 


hát irulok-pirulok de be kell vallanom neked kedves Zsu azt, hogy már a 37. életévemet taposom. ingadozó az FSH szintem. egyik hónapban tökéletes, a másik hónapban már egy kicsivel magasabb a kelleténél. szerencsétlenségemre pont abban a hónapban volt a stimu, amikor az FSH szintem kicsit magasabb, be is igazolódott azzal hogy a jobb oldali petefészkem nem működött abban a hónapban.
azt a kérdést, hogy miért nem kaptam magasabb adagban hormont már magamnak is feltettem. sajna a dokival még nem beszéltem a sikertelenségről, a kövekező konzink majd május 10-én lesz. majd akkor tudjuk meg mi következik és milyen sorrendben.

én úgy tudom, hogy 3 hónapot várni kell a következő stimuig hormonok miatt, ugye jól tudom??? :oops:
jana73
Ácsteszér
 
 


sziasztok,

Zsuzsi
valakinek már a 32. hétben megkezdődnek a fájások, ilyen szempontból szerencsés vagyok, de iszonyatosak ezek a fájások :( na de nem panaszkodom, ez van, már csak kibírom, ha másképp nem akkor üvöltve, mint a sakál :D
A doki szerint még rá is fogok húzni :? mivel a méhszáj teljesen zárt és még mindig csak 1 cm-rel rövidebb a méhnyak, igyekszem, hogy valami már legyen :D kicsit takarítok, persze nem sokat bírok, meg ilyenek, hogy hátha lesz valami változás, de a jósló fájások is edzik a méhet :)
Tök szupi lesz, mikor jössz és mesélsz, hogy már hány petikéd van és hogy sikerült és pozitív teszted van :) már alig várom :)

Jana
Én is és dike és Anett is a győri kaáliba jártunk, ha jól tudom midegyikünknek a Boga volt a dokink. S ha jól tudom short protokoll volt mindegyikünknél. De lehet rosszul tudom, majd megírják a csajok :)
Igen, már a finishben vagyok :) már csak 26 nap, most már kicsit vissza forgatnám az időt, csak már nem lehet. Nem félek még mindig a szüléstől, inkább a jósló fájásoktól, ami már heti többször elkísérnek.
Én nem tudom, hogy mennyit kell vagy kell-e egyáltalán várni a lombikok után, szerintem intézménye válogatja, egyébként a győri kaálinak nagyon jó híre van :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Jana, semmi baj nincs a koroddal! :) Vannak akik sokkal később kezdik el! :)
Majd a dokid biztos elmondja, hogy mi miért volt!
Nekem úgy rémlik, mintha csak akkor lenne kötelező a 3 hónapot kivárni, ha beülti is volt. A TB miatt, mert csak akkor van támogatás.

Zita, hát ezt nem tudtam, hogy már ilyen hamar jelentkezhetnek a fájások! Sok kitartást hozzá! :) Már nem sok idő van hátra! :)
Vendég
 


Jena!örülök h csatlakoztál! kívánom h a 2. lombikkal sikerrel járjatok!

én is a győri kaáliba jártam Bogához, nekünk szerencsére elsőre sikerült.gond, elzáródott petevezetékek voltak.short,antogenista vagy mi a neve protokoll volt nálam is.

Zitácska! sajnálom a jóslót, de hát legalább már jelzi h nem sokára meglesz a baba nem?meg egy kicsit belelátsz a fájásokba, h milyenek lesznek, gondolom ennél jóval rosszabbak,fájdalmasabbak,de kitartást drága!

úgy örülök h beléptem a 31.hétbe:)

KépKép
dike
 
 


Jena!örülök h csatlakoztál! kívánom h a 2. lombikkal sikerrel járjatok!

én is a győri kaáliba jártam Bogához, nekünk szerencsére elsőre sikerült.gond, elzáródott petevezetékek voltak.short,antogenista vagy mi a neve protokoll volt nálam is.

Zitácska! sajnálom a jóslót, de hát legalább már jelzi h nem sokára meglesz a baba nem?meg egy kicsit belelátsz a fájásokba, h milyenek lesznek, gondolom ennél jóval rosszabbak,fájdalmasabbak,de kitartást drága!

úgy örülök h beléptem a 31.hétbe:)

KépKép
dike
 
 


sziasztok,
mi is a Boga dokihoz járunk. :) örülök neki, hogy így Rátok találtam a net segítségével. máris felcsillant egy kis remény általatok, hogy talán nekünk is sikerülhet, hogy a legnagyobb álmunk és vágyunk valóra váljon.

Zita, nem tudom, hogy milyen barátságban vagy a homeopátiával?
a testvérem ilyen homeós bogyókat szedett a várandóssága utolsó heteiben és - talán a gyógynövényeknek is köszönhetően- könnyen tudta megszülni a majdnem 4 kilós babáját. talán ezeket a jósló fájásokat is enyhítené valamilyen homeós bogyóka??? hmmmm?

Dike, látom már Te is az utolsó hetekben jársz. kislány vagy kisfiú lesz a kis utód?

Zsu, a korral kapcsolatosan én is azt gondolom , ha a mai orvostudomány már jóval 40 év feletti hölgyeknek is tud babócát "csinálni" naná, hogy nálam is sikerülni fog.
Boga doki szavai szerint, a lombik, kitartás és türelem függvénye. én ezeket a szavakat maximálisan bevéstem a buksimba és csak optimistán nézek a jövő felé.
jana73
Ácsteszér
 
 


huuu milyen forgalom volt ma itt :-)

hello csajok :-)

jana,
üdv itt köztünk, öszintén sajnálom az elsö sikertelenséget, és nagyon drukkolok,h a 2. sikerüljön. ahogy olvasom jó helyen vagy :-)
én még csak az elsöre készülök,a következö ciklust várom és kezdödhet :-) nagyon izgulok már... én is 37-et betöltöttem,uh nem vagy elkésve :-)

zita,
akkor lassan itt az idö??? 26 nap? akkor ez tényleg idöben elkezdödött... kitartást neked...


dike,
boldog 31. hetet :-)
Vendég
 


ohhh ahogy elnézem a vonalzómat, valamit tenni kéne :-P
most akkor mit csináljak?? várjam a következö ciklust (a lombik miatt) vagy ne várjam és higyjek a spontánban?? :-)))) na jó tudjátok mit??? tök mindegy hogyan,csak sikerülne már :-)
Vendég
 


Bazsa, legyen spontán! :wink: Aztán még "B" tervként mindig ott a lombik. :)
Vendég
 


zsu,

inkább nem szeretném magam beleélni,hisz már volt épp elég csalódás...
Vendég
 


Sziasztok,

Zsuzsi
igyekszem kitartani, most szombat óta szerencsére semmi fájás nincs, csak a szokásos rugdosás :) egyre jobban átszokik az én kicsikém az éjszakára, éjjel 3-kor arra ébredek, hogy nagyon mozog, remélem mire kibújik ezt elfelejti :D

Dike
Az a baj, hogy a jósló nem jelzi, hogy hamarosan meglesz a baba :( teljesen zárt a méhszájam már hetek óta és nem rövidült semmit a méhnyak :( de néztük a tegnap és 1 hete készült képeket, lejjebb van a pocim :) s nőtt is :)
Gratula a 31. héthez! :) már csak 6-ot kell mindenképpen kibírni! :)

Jana
Olvasgattam már a homeós bogyókról, de a védőnőm el van tájolva szerintem. Ő azt mondja, hogy csak a 38. héttől kell ezeket szedni, aki akarja, persze én neten a 36. héttől olvastam
:? Meg kell kérdeznem a szülésznő ismerősömet....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Köszönöm Neketek a szíves fogadtatást.

Zita, én is úgy gondolom, hogy mielőtt elkezdenéd szedni a bogyókat, mindenképpen beszélj szakemberrel.

Bazsa, minden hónapban bent van a lehetőség, akár a lombik előtt is.
én úgy gondolkodom erről a dologról, hogyha spontán jön a bébi akkor annak úgy kellett lennie. ha pedig segítséggel akkor úgy is jó.
lényeg a végeredményben van..... :)

csajok, én nem tudom hogy álltok ezzel, de én olyan optimizmussal gondolok erre az egész lombikos dologra. semmi rossz érzésem sincs, még így sem, hogy az első nem sikerült. majd sikerül a második vagy a harmadik. kell, hogy az ember optimista és kitartó legyen.
jana73
Ácsteszér
 
 


Sziasztok!

Sajna ritkán érek ide, de olvasgatni azért szoktalak benneteket!

Zsu,
nagyon örülök, hogy végre kezdhettek!Már itt volt az ideje!
Eltűnt a vonid!Mikor kezditek a szurikat?

Zita,
nekem ismeretlenek a jósló fájások, sosem éreztem őket! :roll:
A zárt méhszáj miatt se aggódj!
Nekem szombaton éjjel 11kor elfolyott a magzatvizem, negyed 1re értünk be a kórházba, és még TELJESEN zárva voltam!C 2000 volt a méhszáj!És mégis 10órával később megszületett Lelle!1órától voltak rendes fájásaim, és kinyílott szépen 9re a méhszáj!
Kitartást!Már nincs sok hátra!
Homeós bogyókat énis szedtem, én a 37.héttől!

Dike,
gratulálok a 31.héthez!Hidd el, el fog repülni ez a pár hét!
Nekem nagyon hiányzik a pocakosság, én imádtam!


Jana,
sajnálom, hogy nem volt beültitek!Tudom milyen szörnyű érzés, az első lombikunknál nálunk sem volt beülti(a laborba megfertőződtek az embrióink valami bacival, és ezért meg kellett őket semmisíteni :cry: ).
Utána ugyanúgy ki kellett várnunk a 3hónapot, mintha meg lett volna a beültetés!
Mi a pesti kaáliba jártunk!
Sok sikert, és kitartást kívánok Nektek!

Bazsa,
drukk a spontánhoz!Jó is az, hidd el!Az ember el sem hiszi, hogy vele ilyen megtörténhet! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?