Új privát üzeneted érkezett!

uramatyám babancs... ezt meg hogy csináltad? Remélem lecserélted az Elevitet valami kevésbé ütösre...
Vendég
 


(fú.. én meg a DM-ben vettem valami bio 100%-os répalét... hát... egy pohárral sikerült meginnom belőle befogott orral... azt is csak azért, mert kell az a kis vitamin... ha ettől nem dobom ki a taccsot akkor semmitől... asszem a jövőben bojkottálom a dobozos répalét...)
Vendég
 


hihihi, csakegy...... :lol: :lol:
Én speciel imádom a répalét, szoktam csinálni itthon igazi répából. Most a sparban vettem bio répalét de az nagyon finom ! Egyél csak úgy sima répát, abban is benne van a vitamin.

Mi lehet Backával ? :roll:

Szegény Bonya, azért ez méreg a javából.... de igazad van, le kell higgadni, aztán még a lombik előtt meg tudsz minden vizsgálatot csináltatni, legalább tényleg nyugiban tudsz nekifutni a dolognak.

Rejo ?? Hazamentetek már Johannával ? Várunk nagyon !!
zsizsik
 
 

 
 

Hehe Csakegy!

Nekem a folsavon kívül most nincs itthon semmim. Gyümölcsöt minimálisat fogyasztok, annál több fehérjét. Ma pl. egy banánt ettem, pedig van itthon egy csomó szőlő. Rákaptam a tejre, miután görcsölt a lábam. Meg vettem sajtot is. Biztos van valami abban, amit a nőgyógyászom mondott..hogy Elevitet max. 2 naponta.
Azért c vitaminért elkullogok holnap..meg a férjem felíratta azt a Magnesium C..-et (nemtom mi a pontos neve).
Répalé??? Ez nagyon rosszul hangzik, ha bio is meg főleg. Én már ránézésre is rókáznék :lol: Helyette nyomom a fini Hohes-C-t. Mást nem is bírok meginni..na meg jéghideg ádványvizet. :D

Kép
babancs
 
 


a friss répalét szeretem... de ez kritikán aluli... (az Intersparos egész iható... de ez a DM-es... grrrr....)
Vendég
 


Sziasztok!
Csak egy gyors visszaolvasásra volt erőm.
Ismét csak hálálkodni tudok, hogy gondoltatok rám. :)

Vérvétel megvolt, eredmény a habokban. Azt hittem, délutánra meglesz, de a laborosok sem tudták megmondani, mikor lesz kész. Állítólag Veszprémbe küldik a hormonos vizsgálatokat! Megáll az eszem! Holnap nyomozok telefonon.
Szóval előbbre nem vagyok! :evil:

Mensinek semmi jele továbbra sem. Eddig mindig megjött 3x2 utro mellett is (komoly tapasztalat: sima stimukkal együtt 7-szer történt így!)Most meg semmi. :shock:
Pedig tegnap óta csak 2x2-t dugdosok, hogy elindulhasson...Asszem holnap abbahagyom, attól gondolom mindenképp megjön. Ha más nem, megvonásos vérzés.

Ezt a mai napot még meghagytam magamnak, bár tudom, hogy semmi esély. Viszont a holnapi már a 16. nap lesz, tovább kár húzni... :(

Holnap lesz időm válaszolni is!
Még egyszer köszönöm Nektek! Jó éjt! :)
backa
 
 


Sziasztok!

Megint én vagyok, és még mindig a Metforminnál tartok. Konkrét vélemények és mellékhatások érdekelnének a gyógyszerrel kapcsolatban.
Köszönöm
Vendég
 


szia estrella!
én 2 hete szedem a metformint. 3szir 1et kell bevennem, eddig a feléig jutottam el,hiszen fokozatosan kell szedni. de én lekopogom nem volt semmi bajom tőle eddig. vagyis egyszer,mikor majdnem éhgyomorra vettem be, mert nagyon keveset vacsiztam és bekaptam rá egy szemet...görcsölt a hasam, meg hasmars...de semmi több. sokat iszok nagyon. mert szomjas is vagyok, meg eleve inni is kell. nemtom mi minek a folyománya :D
a szénhidrátot totál kiírtottam az étrendemből, vagyis nagyon minimálisan eszek, és besaccolom,hogy egy nap 120-130 g szénhidrátnál ne egyek többet. az nem sok:(
majd hétvégén emelek egy fél szemmel, mert nehogy legyen mellékhatás. de a lányok sokan azt írták,hogy akkor volt, ha vmi "tiltott" dolgot ettek, de vkinek alapból okozott rosszulléteket. de szerintme nem gáz ahhoz képest, amit aztán tesz (remélem :D ) az emberrel.....én alapból nagyon sok zöldséget, és húst ettem, sajna párszor engedve az édesség csábításának, de most legalább van ami visszatart 8)

Backa! Azért kitartás!

Babancs: magne B6. Nem? De abból első körben jobb az ampulla, jobban felszívódik. (de lehet nem erre gondoltál)
dimet
 
 


ja, és rendszeres étkezés. ezt a legnehezebb betartani :D
dimet
 
 


Lányok!!!
Akkor rendelek:
300 db LH teszt (3szor 40 dolcsi)
50 db HCg teszt (22,5 dolcsi)
+ postaköltség.
eddig még nem tudtam kideríteni,hogy mennyi a postaköltség :?
sőt, regisztrálni sem tudtam, nem találom "hun" kell....de dolgozom rajta :)
dimet
 
 


juj, 30 dolcsi a postaköltség :shock:
dimet
 
 


jaj :evil:
lehet nem is tudok rendelni a kártyámmal. mert nincs rajta ilyen opció beállítva....jaj. jaj. :?
dimet
 
 


látom egyedül eltársalgok itt magamban :D
tudom, hogy ronda az idő, meg álmosító, de ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :D
dimet
 
 


Zsizsik ,
kedves vagy, aranyos vagy hogy együtt érzel velem.
Mostanra teljesen lenyugodtam és majd ha meg lesz minden vizsgálat akkor kezdünk.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Dimet,
én is itt vagyok!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Dimet, en mar ketszer rendeltem ezen a site-on. Eloszor tevesen szamoltak fel a postakoltseget, es persze reklamaltunk. Rogton kaptunk valaszt a mail-re es termeszetesen ketszeresen visszateritettek a hibas osszeget. (PayPal-lal fizettunk, es rogton visszautaltak a kulonbozetet.) szoval nagyon korrektek voltak velunk. En javasolnam, hogy irj egy mailt nekik, mivel nagy mennyisegrol van szo, igy elkepzelheto, hogy adnanak engedmenyt. Azert egy probat meger...

Backa, jelentkezz!!! En meg mindig remenykedem...hmmm, 16. nap es meg nem jott meg, ez jelent valamit...nem?

Midenkinek szep napfenyes oszi napot kivanok!

Alice
alice27
 
 


alice! napfényes?? hol?? :D
ja, nem a rendeléssel van baj, hanem a kártyámmal :(
dimet
 
 


Bonya, mi a baj? én lemaradtam, bocsi :(
dimet
 
 


Bonya, mi a baj? én lemaradtam, bocsi :(
dimet
 
 


juj, kétszer küldtem el....
dimet
 
 


bonya, na megtaláltam amit írtál. sajnálom, igazán bosszantó dolog :(
ez a magyar egészségügy...ah
dimet
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől bocs, akire nem reagálok, de képtelen vagyok annyit visszaolvasni!

Jót röhögtem a „ szép gyerek”-en! Gergő azon a képen minden, csak nem szép! :lol: :lol: :lol: Mondjuk, ha engem kirángatnának a jó melegből és még a levegőért is meg kellene dolgoznom hirtelenjében, én is ilyen morcos pofát vágnék!!!!! Ez a kép ugyanis közvetlenül a születése után készült! A másik, h. valójában egyáltalán nincs ekkora orra (minden előzetes vélekedés ellenére sem!), csak éppen nincs digitális gépünk, meg ha lett volna is, otthon hagytuk volna, így a képek a párom mobiljával készültek, ami torzít egy kicsit! :lol: De élőben nagyon pofás kis maszat, majd még rakok fel képeket, ha végre sikerül az adatkábelt, a gépet, meg a telefont összehozni!

Norka!

Kitartás! Szerintem is kicsit sokat vállalsz!!!! Én értem, h. kicsit ki akartál zökkenni a mindennapi otthonlétből, de szerintem egyrészt korai volt, másrészt túl sok feladatot ró rád!!!! Nem tudsz visszakozni és mégis inkább takarékon dekkolni egy kicsit? A sok idegeskedés árt a tejképzésnek!!!!! Meg szerintem Bogi is megérzi, h. feszült vagy!!!!! Ha a tejbe átjut az adrenalin, akkor meg ő is feszült lesz!
Hajhullás természetes!!! A hormonváltozástól van, nem a PCO-tól, meg fog szűnni idővel, nem tudsz ellene tenni semmit!

Én asszem mától megint szedem a metformint!
A kórházban nem szedtem, nehogy azt mondhassák, h. ha vmi van, h. amiatt van, de nem volt semmi gond, tök jó volt a gyerek cukra, meg nekem sem volt semmi bajom, bár utolsó pillanatig szedtem a bogyót. Ma reggel viszont már kicsit rosszul voltam reggeli előtt :( , úgyhogy itt az ideje, h. újrakezdjem!

Na megyek, mert ébred a ded!!!!!! :lol:
rambóka
 
 


Rambóka! Szerinte így is teló-képpel is gyönyörű a gyerkőc :)
dimet
 
 


Hat, itt hetagra sut a nap :lol: ...alt. ket, masfel nap alatt ernek el az ilyesmik Mo.-ra. :lol: ...szoval akkor kuldom a napocskat! :lol:

Dimet, a kartyaval mi baj?
alice27
 
 


beírom a számot, és azt írja ki,hogy nem lehet rendelni vele. pedig lehet. basszus.(bocs) :?
dimet
 
 


itt semmi nap, csak fekete felhők. te is pesten vagy??? :D
dimet
 
 


Hat, ilyennel meg nem talalkoztam, hogy ne fogadna el a kartyat... :shock:

Hat, en Pesttol ugy kb. 2000km nyugatra vagyok..:)

Ramboka, nekem tetszett a kepen Gergo baba, de komolyan!!! :lol: Varjuk a tovabbi kepeket...Ugye mar sokat nott azota?

Alice
alice27
 
 


Alice,
Hol laksz 2000km-re Bp-től? Németországban?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Rambóka,
nem értem mit kifogásolsz a kis Manócskádon, hiszen nagyon klasz kis srác szép kis formás a pofikája.
Várjuk a frissebb képeket.
Jó egészséget a kis Gergőnek és persze a szüleinek is.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Alice,
feltünt, hogy nem magyar gépről írsz mert az ékezetek mindig lemaradnak.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Alice,
németország az közeleb van, csak nam USA-ban?
A barátnőm is ott lakik.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Nem, Nemetorszag, az tul kozel lenne, Amerika meg tul messze.....Franciao.-bol irogatok (akarcsak Krumplispogika) :lol: ...szoval innen kuldok nektek napsutest. :lol:

Pogika, mi van veled? Elmentek mar a vendegek? Nincs semmi hirunk rolad.. :cry:
alice27
 
 


Régóta laksz ott?
Klasz lehet világot látni.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


én sem.
ah, franciaország :D
imádom :)
ha ott süt a napocska, akkor remélem pár nap alatt elér idáig :D
itt (pesten) be van borulva ezerrel, fúj a szél...és brrrrr
dimet
 
 


Alice úgy hallottam, hogy tegnap nálatok szélvihar volt :shock: akkor most ugye küldöd a napsütéses időt ? :lol:
Hogy van a lelked lombik előtt.. ??

Dimet
én is egyeztettem velük szállítás előtt, postaköltség ügyben. Megbízhatóak, remélem sikerül megoldanotok a kártya problémát !

Bonya
én jártam a BMC-be és az egyik legjobb döntésem az volt, amikor eljöttem onnan. Kérdem én, minek kell 3 hónapnál frissebb sperma kép, amikor úgyis lombik van ?????
Nagyon sajnálom, hogy emiatt nem kezdhettek, kiborító lehet :(

Rambóka :)
Éjszakáitok hogy telnek ??
nagyon érdekes, hogy ilyen gyorsan rosszul vagy metformin nélkül. Ez hogy lehet :shock: ennyire hamar kiürül a szervezetből az "anyag" ?

Hát csajok én a répalé gondolatától is rosszul vagyok, no meg répatorta és egyebek.. répát csak levesben főve eszem meg, egyébként a nyers változatára allergiás vagyok :?
mniki
 
 


Rambóka de jó hogy jöttél, és képet követelek a kis tökösről!

Amiért írtam: na ez az.... a tipikus szoptatós hajnalok, amikor már üres a gyomor, reggeli még sehol, de már hypozik az ember ezerrel... na erről írtam én elég sokat a nyáron! :shock:
Nyúl vagyok, de nem merem elkezdeni a gyógyit. Egyszerűen nem érzek hozzá lelkierőt, hogy elkezdjem magam szoktatni ehhez, mikor ennyire enervált vagyok.
Tudom vissza kéne venni, de hogyan?
Mondjam vissza a tanítást, mikor elkezdődött az iskolaév, 1 hónapja nyomom a tananyagot? És igazából ez nem megterhelő, napi 2-2 óra.
Szálljak ki a Figyelőből? Minden álmom ez volt régen, hogy újságba írjak, és most mintha kezdene beindulni a dolog.

Valószínűleg aludnom kéne többet, napközben, míg Bogi is csicsikál, de sajnos nem megy, mert félek, hogy nem hallom meg a légzésfigyelőt, nagyon magas hangon sipákol. Ez örök félelmem. Szóval passz. :(

Kincs, hol van, a magas hőjével együtt? Backa???

Rejoka???

na ennyi, megyünk oltani
Vendég
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rambóka, olyan jó hallani, hogy minden okés veletek. A szüléstörténeted is olyan megnyugtató volt, kivéve persze az intenzíves részt. Képeket én is szívesen látnék rólatok……...

Norka, tényleg, hát neked nem egyszerű a helyzeted a légzésfigyelővel. Valamelyik állatod nem jelez ilyenkor, kutya, macska?

Backa, nagyon várjuk a híreket rólad. Amíg nincs meg a vérvétel eredménye, nehogy abbahagyd a progipótlást!
espero
 
 


Sziasztok lánykák!!

Már elmentek a vendégek rég, csak kicsit magamba zuhantam, semmihez nem volt kedvem, még irni se. tegnap ráadásul minden átmenet nélkül telerókáztam a wc-t :-( nem tudom mi bajom van, betegnek egyáltalán nem érzem magam, csak valami fura letargia.
de azért olvastalak benneteket :-)

üdv az újaknak, majd igyekszem gyakrabban irni nektek is, bár jövő héten utazunk haza magyarországra, aztán végre lesz egy kis nyugi. asszem csak egyszerűen belefáradtam a nagy vendégjárásba.

backám annyira drukkolok, nem adom fel a reményt, irj ha megvan az eredmény

rambóka, rejóka nagy-nagy gratula mindkettőtöknek, nem semmi volt a szüléssztorid rambóka, de ha minden pcos szülés ilyen gyors mint a tied, akkor én bevállalok temérdeket :-)
én is nagyon várok képet a kislegényről, és rejóka sztoriját is várom izgatottan :-)

Alice nálatok süt a nap? itt szakad ahogy csak bir. bár ma már van egy kicsi napocska, de tegnap annyit esett, hogy egész megnőtt a loire vizszintje :-)

ki az a zuluguru????
krumplis pogácsa
 
 


Mniki!

Ennyire hamar??? :shock:
Gergő születése óta nem szedem!!!! :!: Az meg már másfél hét!!!!!!! :!: :!: :!:
Ugyanakkor nyomom a joghurtokat meg az aszaltszilvát, mert különben beszorulok, ami így császár után nem egy élmény!!!!
Diétát tartani szopi mellett nem fogok. A metformint meg mindenképpen akarom szedni, csak gondoltam várok még a jövő hétig. De úgy tűnik nem várok! :lol:
Kíváncsi vagyok hogy fog rá reagálni a szervezetem! Én is félek tőle egy kicsit, talán nem is saját magam, hanem Gergő miatt, bár mindenhol azt írják, h. csak igen kis mennyiség jut át az anyatejbe és a baba azt is megemészti mielőtt felszívódna! Én most kifejezetten örülnék egy kis hasmenésnek :lol: , bár a nyomi hangulatnak kevésbé :( !!!!!!

Kisegerem viszont minden este nyomja a hascsikarós műsort 7-10-ig, mert olyan mérhetetlenül mohón szopik, ugyanakkor böfizni meg nem tud még rendesen :cry: :cry: :cry: . Végső megoldásként magam mellé szoktam venni a Helyszínelők alatt (remélem tényleg nem lát el a tv-ig!!!!! :lol: ) és ott szokott bealudni. Éjjel már nincs probléma, simán visszaalszik szopi után. Ma meg is szívtuk, mert 6-kor szopi előtt már nem volt időnk tisztába tenni, mert folyt a tej a mellemből (mivel hajnal 2-kor csak az egyiket szívta le, mert azon is bealudt és már nem tudtuk áttenni a másikra!), utána meg megint beájult és nem akartuk felébreszteni. Így a gyerek hajnal 2-től reggel 9-ig ugyanabban a pelusban volt!!!! :oops: Amikor reggel felvettem, a nyakáig hugyos volt, úgyhogy lehetett tisztábatenni, átöltöztetni, ágyat áthúzni! :oops: :cry: Tanulság levonva!!!!!!:lol: :lol: :lol:
Egyébként napközben nincs vele semmi gond, minden délelőtt 2 órát fenn van és nézelődik, anyu foglalkoztatja, amíg én mosok, mosogatok meg főzök, aztán lerakjuk aludni. Amíg alszik simán tudom varrni a játszósszőnyegét, meg se rezzen! Remélem ez később is így marad!!!!!! :wink:

Norka!

Meg fogod hallani, ne félj!!!!!! Sőt inkább el sem tudsz aludni Bogi mellett, mert minden kis moccanásra fel fogsz riadni!
Próbálj aludni, nagyon fontos lenne most!!!!!!!
rambóka
 
 


na látjátok milyen hülye vagyok??? összevissza beszélek!!!! :shock: :shock:

szóval visszavonom amit rambóka gyors szüléséről irtam, csak annyi maradt meg a fejemben, hogy éjfélkor fájások és háromra megvolt a baba!! bocsi :oops: :oops: :oops:
tökelfelejtettem hogy császár volt!!
kicsit zizi vagyok mostanság!
:oops: :oops:
krumplis pogácsa
 
 


Kandika!

Hadd legyek én is rózsaszín!!!!!! Annyira zavar ez a levelibékazöld!!!!! (Levelibékákkal egyébként nincs bajom! :lol: )
Köszi!!!!
rambóka
 
 


sziasztok
nagyon úgy néz ki,hogy nemtok rendelni :(
van vki aki esetleg bavállaná? én összeírtam kinek mennyi kell.
összesen 300 db LH
és 60 db HCg.
ennyi.
most dolog, majd még idekukkantok
dimet
 
 


Pogi!

Amilyen iramban tágultam, valszeg császár nélkül is meg lett volna 3-ra!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként, mondom nincs semmi baj a császárral, nem akarom reklámozni, mert nekem is volt kb. 2 nagyon nehéz napom, de ha vkinek vmi miatt muszáj, az ne rettegjen tőle, mert nem érdemes!!!! És semmivel ne érezze magát kevesebbnek, amiatt, h. ő csak így tudott szülni! A lényeg a baba!!!! És, h. mindkét fél egészséges legyen!!!!!!!

Azt a közhiedelmet is szeretném eloszlatni, h. a császárosoknál később indul meg a tejtermelés!!!!!!! Én a 3. napon már mellre tehettem Gergőt, igaz csak 20 g-okat szopott (bár állítólag ez is szép mennyiség!!), de másnap hajnalban arra ébredtem, h. mindjárt szétdurrannak a melleim, hőemelkedésem van, és lelövöm azt, aki hozzáér a mellbimbómhoz!!!!!! :evil: Nagyon-nagyon fájtak!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Már a gondolat elborzasztott, h. nekem erre rá kellene tennem a kis piócámat!!!! :shock: :shock: :shock:
Hálistennek a csecsemősnővérek megmutatták, hogyan kell kimasszírozni a csomókat és ráuszítottak az gépi fejőre, amivel sikerült használható állapotba hozni a tejcsárdákat!!!!!
Még így is iszonyat érzékenyek voltak, de már túlélhető szinten!!!!
Aznap már 60 g-okat nyomott le a kis morzsaporszívó ( kis nyílás, de nagy teljesítményű szívómotorral!!!! :lol: :lol: :lol: ), este viszont 100-at, ami után kezdődtek a gondok!
Hajnal kettőig nem lehetett letenni, mert annyira fájt a hasa a kis mohónak!!! Mondták, h. 60-nál ne adjak neki többet!!!! ( Mintha lenne kijelző a gyereken, h. látnám, h. mikor járunk 60-nál!!!! :twisted: ) Úgyhogy másnap reggel 15-15 perc szopi után már megint 100 g-nál tartottunk!!!! :lol: :lol: :lol:
Mondták, h. fejtsem le a mellemről 10 perc után, így sikerült 60-70 körül maradnom!!!
Másnap viszont ez ütött vissza, mert tényleg a kereslet határozza meg a kínálatot, és este már üvöltött az éhségtől, pedig szárazra szopta mindkét mellemet, de nem volt bennük több, hiszen egész nap lekapkodtam a gyereket féltöltetnél!!!!
Na onnantól kezdve csak magamra hallgatok meg a gyerekre!!! Folyamatosan fejlődtünk fel 100-120-140-re, akkor veszem le mellről, ha bealszik és kiköpi!!! Igaz, h. így nem 3- ,hanem 5 óránként szopizik, de úgy tűnik neki ez a napi ritmusa, én meg hülye lennék megváltoztatni!!!! :wink: :wink: :wink:
Még most is cefetül érzékenyek a mellbimbóim, de nem akarom Gergőt megzavarni bimbóvédővel (hiszen nincsenek berepedve, csak érzékenyek!) úgyhogy inkább masszírozom őket szopi előtt, az javít vmennyit a helyzeten!!!!
rambóka
 
 


Sziasztok!
Tényleg annyira rendesek vagytok! Nem győzöm írni, milyen jó ez!
Ne reménykedjetek már! :lol: Én már befejeztem.(ere a hónapra ám csak, nem fogok csoportos öngyilkosságot elkövetni! :lol: )

A veszprémi labor közölte, hogy ők ugyan minden nap csinálnak ilyen vizsgálatot, de tegnap elromlott a gépük, nem tudják, mikor lesz eredmény. :roll:
Az utrot meg szépen abbahagytam. Tényleg nincs már értelme. A múltkori biokémiai terheségnél már bőven látszott második csík a 12. napon, a 15-en meg totál erősen. Ha nem így lett volna, még remélném, hogy csak rossz a pisim, de nem erről van szó.
Úgyhogy most már várom, hogy megjöjjön, és bízom a "2. lombik után spontán" című mesében. (a Kaális fórum táblájában is van ilyen bejegyzés, meg máshol is láttam. Norka példájáról nem is beszélve!)

Rambóka!
Teljesen megértelek, hogy rózsaszín szeretnél lenni! Ezzel pont így vagyok én is! :lol: :lol: Jó, én beérném egyelőre a pirossal is! :lol: De kék már nem szívesen vagyok!
Olyan jó, hogy minden rendben nálatok! És vedd tudomásul, hogy az a gyerek gyönyörű! Ha újabb képekkel szeretnél bizonyítani, nagyon örülnék neki! :)

Pogi!
Hiányoztál ám! Miért vagy letargikus? Valószínűleg tényleg csak fáradt lehetsz! Mennyi ideig lesztek itthon? Netközelben leszel azért?

Espero!
Tényleg nem látom értelmét az utrozásnak. MOst már úgy vagyok vele, jöjjön meg minél előbb! Talán még töltve vagyok hormonnal és becsusszan egy jó kis pé!

Norka!
Tényleg sok lehet ez Neked! Pláne, hogy mindent 100%-osan csinálsz! Próbálj többet piheni!

Alice!
Szerettem volna jó példát mutatni Neked, sajnálom!
Viszont most Te jössz!!! Tessék nekem jó példával elöl járni!!! :lol: Várom a fejleményeket! :)

Húúú, de hosszú lettem megint! :oops: :oops: Majd jövök még! :wink:
backa
 
 


backa! jó munkához idő kell :D
tökéletes babád fog születni majd :D
dimet
 
 


Rambóka :lol:
az, hogy a másfél hetet "hamarnak" titulálok, azért elárulja, hogy neked milyen gyorsan szalad az idő :lol: :lol:

De most komolyan, mennyi idő alatt ürül ki érezhetően a metformin ? Ez tök fontos info, legalábbis nekem :lol:

Te császár után már főzöl, mosol, szóval háztartást vezetsz ? :shock:
Le a kalappal, nagyon erős csaj vagy.
(na jó, a kényszer nagy úr, de nem hinném, hogy én a baba ellátása mellé mást is bevállalok majd az első hetekben :oops: ) aztán lehet, hogy olyan tündibündi lesz és időmilliomos leszek. ahh, de messze van :?

Norka :(
nagyon nehéz lehet neked .. !
Milyen jellegű cikkeket írsz ?
mniki
 
 


Hú, Rambóka, ez már igazi anyóca problémakör !!! :lol:
Hamar megszokják a mellbimbók a gyűrődést, ha kisebesedik, jó rá a Garmastan kenőcs.(ezt hiszem így hivják)
Teljesen igazad van, a gyerek határozza meg, hogy mennyit akar enni, ne kapkodd le a ciciről, ha fáj a pocakja, akkor a büfizéstől- amikor majd sikerül már neki - megkönnyebbül majd.
De jóóóóóó neked !!!!! Annyira irigyellek, de úgy barátnősen !!! :lol: :lol:
Biztos most isteni babaillat van nálatok otthon !!!
Már annyira szeretném én iiiiiiis !!!!!
zsizsik
 
 


Sziasztok :)

Önzön csak magamról,mert rohanok....meg van az Afp...és nehogy vmin ne stresszeljek,megkérdem h szerintetek is jó-e??????

Alfafoetoprotein 25 IU/ml t.h:16-80,malign:n.é<9
Alfafoetoprot.MoM 0,77 Afp MoM 0,5-2,5 (Ez jobb lenne ha 1 fölött lenne,nem????)

Köszi a segitséget!! :)

Puszi
Vendég
 


Pogika, de jo, hogy elokerultel :lol: :lol: :lol: ... Mi ez a letargia? Nahat,...ez nem jellemzo rad. :shock: Talan lehet kicsit elfaradtal a vendegeskedesben, nem? Tudod az evek soran nalunk is volt olyan, hogy egymas utan jottek a vendegek, es tudom mi az...bele lehet faradni. (Foleg, ha nem beszelnek nyelveket, nem vezetnek...hat, akkor egy ido utan nagyon faraszto mindenhova vinni oket. Most ez nem panaszkodas, de sajna ez van...az evek tapasztalata.)

Bonya, nalam a vilaglatas eleg hosszura nyult, mert lassan tiz eve, hogy itt elunk... :lol:

Niki, koszi a kerdest, most eppen minden ok, ugy latszik pozitiv passzban vagyok...elmultak a felelmeim. :lol: ...Vegre!!!...Remelem, punkcio elott nem jonnek majd elo panikszeruen. :o
Igen, nagy szelvihar volt ket napja...Itt a nalunk a kertben meg a fa butorokat is total szethordta a szel a teraszrol...Olyan szel volt, hogy meg a kutya sem akart kimenni a kertbe. Mondjuk ez azert is van, mert a varos szelen, mondjuk ugy a pusztaban, kozvetlenul a tengerparton lakunk, ugyhogy nem vagyunk vedve, direkten er mindenfele szel....De most hetagra sut a napocska:lol: ...Nem is ertem Pogika, hogy nalatok esik :shock: ...pedig nem vagyunk olyan messze egymastol...Szoval kuldom a meleget es a napsutest :lol:

Ramboka, csak nezek, hogy csaszar utan haztartast vezetsz :shock: ...en min. egy het agynyugalmat kepzeltem.

Rejoka, mar nagyon varunk vissza!!! :lol:

Norka, hu nem semmi, hogy mi mindent bevallaltal :shock: ...Mondjuk megertem...Talan egy heti par oras segitseg utan kellene nezni, hogy legalabb a hazimunkaval ne legyen gondod, mert hosszu tavon nem tudom hogy lehet ezt a tempot felvenni...

Kavicska, merre jarsz? :shock: Hianyoznak az irasaid :lol:

Backa, en annyira szerettem voltna, hogy sikeruljon...sok erot adott volna....
Hat, eleg benuszok a laborban, hogy nincs eredmeny...A progit en meg lehet nem hagytam volna el...mondjuk en aggodos tipus vagyok. :roll:
Velem egyenlore semmi uj... szombatok kezdem az egeszet, akkor kapok majd egy fel ampulla Deca-t (az LP3 fajtabol), utana tizenot napig semmi....Es ha minden ok, akkor kezdik majd a stimut....
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?