Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zafir, jelentkezem am neha-neha, de most az en hulye kis gondjaimmal (mert persze mindig vannak, hiaba vagyok tul a vizsgan) olyan nevetsegesnek erzem, hogy itt panaszkodjak nektek...

Egyre jobban gyotor a honvagy, a ferjemen egyre inkabb latom, hogy frusztralja a csaladfove-csaladfenntartova valas, ha nem lennek mar ilyen ven, akkor azt mondanam elhamarkodtuk ezt a gyerek dolgot... De hat ven vagyok, normalis esetben mire megszuletik, mar betoltom a 30-at Kép

Ma felhivtam anyukamat es elujsagoltam neki a hirt, de ez sem sikeredett olyan igazan jora. O orult neki nagyon, de en valahogy nem tudok mit kezdeni az ilyen szentimentalis pillanatokkal, ugyhogy montam is neki, hogy ne vegyuk nagyon erzelgosre a beszelgetest... Meg nem szeretem a vigyazz magadra, egyel rendesen tipusu jotanacsokat sem Kép
Lehet, hogy nem is baj, hogy itt fog megszuletni?

Andi, szoritok neked!

Zafir, neked is nagy kalappal a vizsgara! Mikor mesz legkozelebb orvoshoz?

Hajniert komolyan aggodom, remelem hamarosan jelentkezik.

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Andi,
Még csak a 34. napon vagyok. 20 napja hogy megtermékenyült a kicsi. Tehát holnap lesz 5 hetes.
Én ahogy beléptem a rendelőbe (dokimra rácsörgök telefonon és bevisz soron kívül a géphez és ő maga csinálja meg) rögtön vetkőzni kezdtem, mire mondta a dokim, hogy hasi ultrahangot akart csinálni. Azon nem látott semmit (ahhoz teli hólyag a jó, én pedig fél órával előtte pisiltem), így mondta megnézzük hüvelyivel (szerencsér én nem rühellem, ehhez üres hólyag kell) és meg kellett emelnem a medencémet is ahhoz hogy lásson egy ici-pici fekete foltot a képen. Hát valószínű, hogy ez volt a baba.
3 hét múlva megyek ismét. Akkor már biztos klasszul látszik majd (8 hetesen szívhang is lezs!), most még nem volt semmiféle jó érzés sajnos. Mi is nagyon beleéltük már magunkat. Vagy Réka vagy András lesz.

Roli nem jön velünk a síelésre, nagyon fog hiányozni, anyukáméknál lesz, imád ott lenni. Nekünk is jó lesz egy kis pihenés, egy másik házaspárral megyünk közösen, ők is itthonhagyják a kislányukat. Tavaly volt a Roli is velünk (még néha szopizott) még jól elvolt, most pont nem jó korban van ehhez, jövőre ismét jön már velünk, tanítjuk már síelni.

Puszilok még egyszer mindenkit!!!
Ne depizzetek! Tessék sokat írogatni egymásnak, helyettem is.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szandi, nem lett volna jó, ha vesz vért? Úgy tudom abból hamarabb meg lehet állapítani, ha van babuci. Én a helyedben elmennék egy laborba és megnézetném. Reggel mész, este már megvan az eredmény. Én legalábbis nem bírnám a bizonytalanságot.
Gyere nyugodtan nyafizni, majd megvígasztalunk!
Nálunk eddig csak lánynév van, Fanni. Jó lenne már ott tartani, hogy komolyan kell neveken gondolkodni...

Pocika, hol laktok? Én is külföldön élek és piszok sokszor van honvágyam. Sajnos én elég érzelgős vagyok, így van hogy nem merek hazatelefonálni sem, mert pityergés lesz a vége.
Egyébként, ha te vén vagy a 30 éveddel, akkor én mit szóljak a 35-el? Kép

Cirmi! A sieléssel csak óvatosan, szép lassú kis kék pályákat választani! És a léceidet nehogy te cipeld!!

Nóri
nori
 
 

 
 

Sziasztok!
Megjöttem!
LEvizsgáztam, tegnap, végeztem!!!! Kép Kép Kép

Most visszaolvasom, hogy mit írtatok és délután jövök!!!!
Üdv: Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


sziasztok csajszik,

Hajniiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
tényleg kezdünk aggódni érted,nem kell sokat írnod csak bekukk:-)
valami életjelet adjál már magadról!!!!!!!!!!!!!!

cirmike,
olyan jó neked,én ilyenkor még nem is tudtam hogy terhes vagyok,még a tesztem is simán negatív volt:-(
mit gondolsz ha most visszmegyek a dokimhoz hogy megjött ugyan de semmi nem mutat peteérést hová fog elküldeni?milyen vizsgálatra?
és megint closty-t fog felírni?
tiszta ideg vagyok ez miatt,rühellem ha nem tudok valamit pontosan,akkor folyton ezen kattogom:-(((((((((((((((((((((((((((((

Poci,
senkinek sincsenek "hülye kis gondjai",itt ebben a topicban biztos nem:-)ez oda vissza érhetne,olvastad én min kattogok,nem?te most azt gondolod hogy ez ne is "gond",mit foglalkozom vele?nem hiszem,szerintem valami megnyugtató választ fogsz rá írni,ugyeeeeeeeeeeeeeeeee?
szóval azt akarom kinyögni hogy aki még nem élt át valamit 100 százalékosan nem tudja beléélni magát a másik helyzetébe,tehát nem is várhatom el a másiktól hogy teljesen megértsen:-)))))
ha meg még nem volt abban a cipőben amiben én,akkor meg ne ítélkezzen felettem,nem?
tök mindegy,az a lényeg hogy mi nem bagatelzáljuk el a másik problémáját,szóval nyüszögjél csak nekünk,legalább nem folyton magunkal foglalkozunk:-)))))))))))))))))

Andi,
azért vagyunk,nem ????????????????
de szerintem valahol ott rejtőzik az a pocaklakó:-)
én még terhes sem voltam és folyton az utónévkönyvet bújtam:-))))))))))))
de vásárolgatni nem mertem,csak mikor már túlvoltam a 12.héten!

Zafír,
mikor
vizsgázol?én kettőkor,szorítok,ügyes légy!
én az esélytelenek nyugalmával megyek ismét.....

kata,
szerintem ha nincs pár millió kezdőtőkéd nem nagyon fogsz boldogulni.mi anyukáméknál lakunk a tetőteret építettük be,de nem külön bejárattal,mert fönt még nincs konyhánk:-(
valaki írta hogy nem egészséges az együttélés,egyetértek,de inkbb ez mint egy halom adosságba verjem magam,egész életemben azt kell visszafizetnem és soha semmit nem engedhetek meg magamnak és talán még a haázasságom is rámenjen!
nálunk azért jó,mert anyu mondta hogy pár év múlva átköltözik a nagyimhoz,akkorra már nem fogja bírni és egyedül és mi megkapjuk a kérót.
addig meg jó is hogy együtt lakunk,csomót segít a gyerekkel,meg amúgy is imádjuk egymást,nagyon jól kijövünk.....persze akadnak nézeteltérések....
tudom hogy semmit nem segítettem,csak gondoltam hátha:-)........

Anikó,
akkor szerintem nincs pé-m:-(
kíváncsi vagyok mi lesz az új dokinál,írjál majd.


na kismamik és leendő kismamik,
kettőkor szorítsatok és este jövök,
puszkó,
juca
17/31
Jucaa
 


Sziasztok!

Andi, remélem nem lesz semmi gond, és ott van az a baba, csak még nem látszik. Nővéremnek is azt mondták anno, hogy nem terhes, két hét múlva meg rácsodálkozott a doki, hogy nézd már, egy baba...
Szóval ne törj le. És reméljük nem lesz rá szükség, hogy nyalogasd a sebeidet! Kép

Mi a párommal már akkor beszélgettünk nevekről, mikor még el sem kezdtük a projectet. Kép

Pocika, sajnálom, hogy így el vagy kenődve, de azért ugye nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy ez átjött? Lehet, hogy csak a terhesség miatt vagy érzékenyebb, nem? Azt mondják ilyenkor ultra szenzitív lesz az ember lánya. Kép

puszi
A.

3/28

Kép
baba888
 
 


Juca, én írtam az együttlakásos dolgot, és persze, hogy vannak annál rosszabb helyzetek is! Csak ha nem muszáj... Én a mostani gondolkodásommal tuti, hogy nem vállalnék be egy közös otthont szülőkkel. Egy ilyen együttélésre ugyanúgy rámehet egy kapcsolat, mint az anyagi gondokra. Ha rátud... Én túl vagyok ezen.

Mindenesetre valóban kell egy halom pénz, vagy egy adag szerencse (jó esetben mindkettő Kép), hogy manapság az ember a saját lábára álljon. Nehéz, látom a barátnőim körében is. Kép

Figyi, és te hanyadik naptól nézed a pg-t?

Kép
baba888
 
 


Figyelem!

Reggel dobtam egy sms-t Hajninak, hogy adjon életjelet, mert mindenki nagyon aggódik már érte, és most válaszolt:
"De édesek vagytok. Megkönnyeztem. Nincs semmi, csak nincs netünk. Elvileg holnap délelőtt leszek. Lesz mit olvasnom Kép. Köszi, hogy gondoltál rám. Puszi Hajni."

Hát így. Jajj nekünk hétfőre! Kép

Nővérem most hívott, hogy terhes. Szegény, már úgy kezdte, hogy "nem biztos, hogy ez neked felemelő hír lesz". Úgy elszégyeltem magam.

A.

Kép
baba888
 
 


Tök jó, úgy néz ki, mintha magamban beszélnék. KépKépKépKép

Kép
baba888
 
 


Figyu,ha nyernék a lottón én is különmennék:-)
csak én meg a 21 éves gondolkodásommal azt gondolom inkább elmegyek kubába nyaralni,elmegyek a 10.000 forintos színházba...
szóval élek és látok valamit a világból mint hogy azt a nyomorult kölcsönt fizessem és azt kelljen néznem hogy elmehet e a gyerekem ebbe a hónapban moziba vagy azt kell mondjam neki hogy nincs rá...mert ezt nem szeretném,én megszoktam egy bizonyos exisztenciát és nem akarom sem én lejebb adni,sem azt nem akarom hogy a gyerekem(gyerekeim)ne kapják meg tőlem legalább ugyanazt mint amit én magkaptam.
aztán 10 év múlva mikor itt levelezünk lehet hogy azt fogom mondani hogy nem bírom tovább.....mondjuk a dunának megyek:-)))))))))))

én abból indulok ki hogy mennyi nézeteltérés volt köztem meg a férjem közt mikor a tetőteret csináltuk....hát ha ez még egy ház lett volna...
mindenkivel csak mérgelődni kellett....

aztán így hogy anyu mondta hogy miénk lehet a ház
úgy gondolom azt a pát évet kihúzzuk valahogy...
vagy nagyon szarul gondolom??????????????????

Pg: mikor elmúlt a mensim elkezdtem és azóta minden reggel nézem és minden reggel ugyanazt az eredmény mutatja, a nagy semmit:-(((((((((((
Jucaa
 


Sziasztok!

Zafír, Juca
Köszi a válaszokat lakás-ügyben! Kép
Sajnos nem az én szüleimmel lakunk, bár lehet, hogy azt sem viselném könnyen egy idő után Kép
Bár szerintem sem egészséges dolog ez az együttélősdi. Szeretném majd a saját fejem után nevelni a gyereke(i)met minden beleszólás nélkül (bár asszem, így sem úszhatom ezt meg Kép ).
A barátomék lakásával csak az a baj, hogy az összes hálószoba az emeleten van, a földszinten csak a nappali, az étkező és a konyha. És azt mégsem várhatom el, hogy az egész család (apuka, anyuka, tesó) leköltözzön egy szobába... Tényleg! Miért ne várhatnám el?! Kép Kép Kép Lehetnének olyan kedvesek, hiszen szeretnek engem is! Kép
Most ez az új program felkeltette az érdeklődésemet és érdeklődtem is már ezügyben, de még nem döntöttük el, hogy mi legyen.
Enélkül maximum mi is a nagyszülők kérójára pályázhatunk, de az tényleg morbid egy kicsit. Kép
Ráadásul az én szüleim, nagyszüleim vidéken laknak, így azzal sem lennénk nagyon kisegítve... Kép
Maradt a barátom nagyapja, akinek van egy 2 szobás lakása! Kép
Ááááá, ez tényleg naggggyon gáááááz, hogy csk ilyen áron lehet lakáshoz jutni!!!

Addig is szorítok MINDENKINEK, hogy legyetek minél előbb babások és aztán majd szépen begyűjtök minden infót és tapasztalatot Tőletek és úgy vágok nki én a babázásnak!!! Kép Kép Kép

Kata
kata1977
 
 


...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:20-kor.
proone
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:21-kor.
proone
 
 


Anikó, de jó, hogy küldtél sms-t Hajninak, én ezt pont ma találtam ki, hogy mintha Te tudnád a számát... Örülök, hogy minden oké vele, sejtettem, hogy a géppel van baj...
Akkor a nővérednek nagyon hamar sikerült teherbe esni... de ne szomorkodj, elmész a dokihoz és jövő hónapban Te hívod fel ezzel a hírrel! Tök jó lesz a babátoknak, hogy egy ugyanolyan korú unokatesója van, meg Nektek is, hogy babázhattok együtt! Kép

Kata hát nem tudok mit írni, hitelbe verni mi se mernék magunkat, akartunk nagyobb lakásba költözni, mert ez igen kicsi, de aztán úgy döntöttünk, hogy még inkább elszorongunk ezen a kis helyen babástúl, így is hóvégétől hóvégéig élünk, de így persze tanulunk, járunk moziba, színházba, van kábelnetünk,ha késő van taxival jövünk haza, stb...Azt hiszem más luxus nem nagyon van az éleünkben. Majd a baba lesz a következő "luxustárgy"Kép
De azért nekünk más a helyzet, mert külön lakunk. Voltak barátaim akik a szinte semmiből belevágtak az építkezésbe, s már teljesen rendben vannak anyagilag meg van egy elég jó házikójuk... nem tudom, hogy hasonló esetben mi meg mertük volna tenni...
Amiről tegnap írtam az a fészekrakó program, most fogják bevezetni és ha jól értettem elég kedvezményes hitel lesz. Harminc év alattinak kell lenni, ami kicsit diszkriminatív szerintem, mert már abszolút nem jellemző, hogy harminc alatt kezdenek el az emberek "fészket rakni.."

Poci, ez a topic azért van, hogy mindenki kiírhassa a szomorúságát, és amiről Te írsz azok elég komoly gondok. Mások, mint aki még nem terhes, de ez nem számít. Ettől még ugyanúgy rosszúl érzed magad tőlük! Azt hittem a pároddal már rendeződött ez a kérdés. Nem beszélgetettek róla?

Beuka gartulálok a vizsgákhoz!!!Kép

Andi, szerintem ott baba lesz... A laborvizsgálat tényleg jó ötlet. A nevek nekünk is rég megvannak: Dorottya vagy Barnabás lesz a kicsi. (A második nevüket a nagyszülőkről kapják: Anna vagy István)

Megvan a vizsgám, ahhoz képest, ahogy nekiindultam nem is lett olyan vészes, szerintem meglesz a hármas... de majd jövő héten kiderül. Meg tuti nem buktam, ez a lényeg. Már csak egy van jövő szerdán... egyébként annyira nem örülök neki, jobb itthon tanulgatni miint visszamenni dolgozni, ahol minden szart rámöntenek majd, mert én úgysem voltam januárban...Kép

Na most szorítsunk Jucának!!!

Zafír (9/30)

Kép
Kép
zafír
 
 


Áááhhhh sziasztok asszonyok, leányok, csajszik és nőcik!

Múlt hét óta nem jöttem emiatt a nyomorult államvizsga miatt. DE VÉGRE SIKERÜLT és ma már túl vagyok rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már kivoltam mint egy disznó! Izgultam, hogy nehogy valami a fejemhez érjen, mert képes és kidurran... Kép

A ma délutánt a visszaolvasásotokkal töltöm.
Csupán a lakáskérdéshez szólnék hozzá. A Párom és én 3 éve a Párom szüleinél élünk (nagy a lakás, sok a rezsije) Tényleg igaza van, aki azt mondta, hogy a legrendesebb szülőkkel sem lehet pár évnél tovább kibírni (nem beszélve a váratlan rányitogatásoktól). Szóval mostanra jutottunk el arra a szintre, hogy külföldre költözünk májusban, mert nem vagyunk hajlandóak egy életen át egy 30-40 nm-es lukért küzdeni, amit 2 év múlva kinövünk és 20 évre adósságba verjük magunkat hitellel. Ami mellett nem tudnánk sem olyan életszínvonalat biztosítani a leendő gyermekeinknek, sem magunknak még egy esetleges külföldi nyaralást sem. Manapság meg kinek van olyan tuti állása, hogy 20 évig minden hónapban tudja fizetni a hitelt?

Szóval nem egyszerű. Tényleg gáz és morbid, hogy a nagyszülők, szülők eltávozására kell várni ahhoz, hogy fedél legyen a fejed felett.

na mindjárt jövök.
pusza mindenkinek
Lola
lolita
 
 


Juca, egyáltalán nem gondolod szarul, sőt!
Nincs két egyforma kapcsolat, nincsenek egyforma szülők, együttélések. Ha nektek jó így a helyzet, akkor kár lenne erőlködni, és máshonnan elvonni a pénzt. Ha a te helyedben lennék, valószínűleg én is élvezném inkább az életet, hiszen nem elsődleges szempont a lakásvásárlás.
De én már nem cserélnék senkivel, akkor sem, ha tudom, hogy azt a pénzt, amit a törlesztésre, meg az átalakításra költünk, költhetnénk másra is.

A pg miatt meg ne keseredj el, nem mindenkinél működik, erre ne alapozz. Nekem pl. a MB sose mutatott páfrányt, mostmeg mezi előtt két nappal igen... Ja, és ezt találtam a rendelőben:

<<Két hónappal ezelőtt vásároltam egy minimikroszkópot a termékenységi idő meghatározására, a PG/53- fertility tester-t. Lehetséges-e hogy jó eredményt mutat, ha már 6. napja "hópihésre" kristályosodik ki?
Válasz:
Azt gondolom, hogy valami nincs rendben, ha a készülék egy héten át folyamatosan fogékony napokat mutat. A működési elve egyébként azon alapul, hogy a peteéréskor bekövetkező hormonális változások a méhnyak nyák állagában hoznak létre változást, és ez okozza a mikroszkóp alatt látható változásokat. Azért ez a módszer nem nagyon pontos, kb. annyit ér, mint a hőmérőzgetés. Vannak a peteérés tisztázására egzakt módszerek, pl. ultrahang, hormonvizsgálatok is.
Dr. Ács Nándor>>

Azért Hajni remélem nem keseredik el emiatt, attol ő még lehet babás!!!!!

Kata, nálunk is az volt a baj, hogy a hálószobák fent voltak, ráadásul szemben egymással, kb. 3 m-re, és az exem szülei soha nem hajtották be az ajtójukat, úgyhogy nekünk mindig csendben kellett csinálni... Kép De azért oltári rendesek voltak, és ha nem éltünk volna velük, akkor azt hiszem nagyon jó lett volna a kapcsolatunk.

De semmi nem történik véletlenül...! Kép

Proone, azért a ti helyzetetek elég rosszul hangzik, te biztos nagyon türelmes ember vagy.

üdv.
A.

Kép
baba888
 
 


Szisztok!

Proone,
Elgondolkoztam azon, amit írtál és rájöttem, hogy az én "apósom" nagyon hasonlíthat a Tiédre. Nem lehet, hogy testvérek?! Kép Kép Kép
Na jó, nálunk azért ennyire nem vészes, és szerencsére enyhítésképpen nekem van egy "anyósom" és egy "sógornőm" is. Kép
De nálunk is kb. így zajlik, h nagyon szívesen kotyvasztok, takarítgatok, pakolászok, míg az "öreg" haza nem jön. És aztán frusztrál, h állandóan mászkál (elvégre otthon van, vagy mi Kép ) és folyton úgy érzem, h figyeli, h mit csinálok, mihez nyúlok, stb. Vagy ez már üldözési mánia?! Kép
És én pont emiatt nem szeretnék oda gyereket szülni. Mégse nőjön már fel a gyerekem ilyen frusztrált környezetben!!! Hiszen folyton csak aggodalmaskodhatnék, h nem elég, h én esetlegesen "útban vagyok" "apósnak", még a gyerekem is ott lenne. Esetleg még sírni is merne! Kép
Szóval, mi sem kommunikálunk, ha nem muszáj! Kép

Lolita,
Melyik országba fogtok költözni? Ez a lehetőség nálunk is fennáll és a barátom nagyon szeretne is elköltözni ebből az országból (főképp amiatt, h ennyire nem támogatják a fiatalok lakáshoz jutását...), csak nem is tudom .... én nem szívesen élnék egy idegen országban, ahol nem ismerek senkit, nem ismerem a kultúrát, az ételeket, az üzleteket... Kép Szóval nem is tudom. Aztán lehet, h nálunk is ez lesz az egyetlen megoldás...

Anikó,
Nálunk is minimális távolságra vannak egymástól a hálószobák, így általában nálunk is szól a zene, vagy a TV hangosan az egyéb "zajok" elnyomása érdekében. Kép Kép Kép

A sok sikeres vizsgához mindenkinek NAGY-NAGY grulaaaa! Kép

Jaaa, és mindenkinek Kellemes Akció (és eredmény)dús hétvégét!!! Kép

Kata
kata1977
 
 


Lolita, a váratlan rányitogatásról annyit, hogy az exemnek minden reggel ágyba hozta a reggelit az apukája, és soha nem kopogott. Én meg persze ott aludtam mellette... És ez olyan kellemetlen volt. Persze az exem is ludas volt ebben, mert folyton kértem, hogy menjen le kávézni, hogy elkerüljük ezt a helyzetet, de neki ez így kényelmes volt, akkor minek változtasson rajta. Minek előbb felkelni, és lemenni kávézni, mikor a fater úgyis lemegy, elkészíti, és még ágyba is hozza? A végén már próbáltam én is kellemeten helyzetbe hozni apukát, de nem sikerült. Kép

És hova költöztök?

Kép
baba888
 
 


Szia Anikó és Kata,

hát igen, kínos tud lenni ez a közös "családi fészek". Minket akciózás közben lepett meg a jövendőbeli anyósom. Nem bírta ki, hogy nem kapja meg azonnal azt, amit benn hagyott a szobánkban és benyitott. MÉg csak bocsánatot sem kért, nem szólt semmit. Elvette és kiment. 2 hét mosolyszünet volt az eredmény köztünk.

Hát igen, erőst gondolkodunk a külföldi dolgon. Eddig éveken át több lehetőség is felmerült (New York, London, Írország) Párom az egyetemi évek alatt fél évet ösztöndíjjal Írhonban volt kinn és áradozott. A végén odáig vitte a "magyar csízióval", hogy már ő lett felkérve tanítani és szemináriumokat tartani. Tegnap olvastam egy hírt neten, miszerint egy orvos Írországban 2 (!!!) nap alatt megkeresi azt a pénzt, amit itthon FÉL ÉV ALATT! Persze nem vagyunk orvosok, de a kinti bérek a hazaiak 3x-osa, míg a megélhetés csak 2x olyan drága, vagyis 2x annyi pénzt takaríthatnánk meg. Ámde. Velem van a gond, mivel nem tudom, mi éri meg jobban hosszú távon: a pénz vagy a büszkeség. Itthon foglalkozhatnék avval ,amire az életemet is feltenném, mert imádom - viszont az érte kapott pénzzel kitörölhetem a popsimat és nem lesz sosem lakásunk, sem olyan életszínvonalunk, ami nyugaton eleve megillet egy embert. Kinn meg lennék egy (diplomás) senki, s lehetnék Tesco gazdaságos árufeltöltő vagy szórólaposztogató - ugyanis én inkább németül tudok. Velem van a gond. Még nem tudtam a büszkeségemet letörni. Egyelőre a terv az, hogy májusban, esküvő után 2 hét nászút Írországba, ha tetszik maradunk, ha nem, hazajövünk.

Mellesleg én is hasonlóan vagyok az anyós és apósjelöltekkel. Ha ők kinyitják az ajtóikat, én becsukom és magam is elcsodálkozom, milyen sokáig kibírom élelem és pisilés nélkül, csakhogy ne kelljen ütköznünk a folyosón...tiszta mánia...

Remélem, a Ti helyzetetek hamar megváltozik.
Lola
lolita
 
 


Kata,

ne hidd, hogy nem tudnál külföldön élni. Nekem potyogtak a könnyeim, mikor fél évre Németországba mentem, szintén ösztöndíjjal. Itthagyni pasit, szülőket, barátokat. De csak az első 1-1,5 hónap a legrosszabb. Utána az ember mindent megszokik. Sőt, a végére, mikor hazajöttem, már azért sírtam, mert haza kell jönni, visszaszoni a szürke hétköznapokba. Azóta sem voltam olyan szabad és kiegyensúlyozott, harmónikus mint akkor. De persze más, ha az ember életéről és vágyairól van szó és küzdenie kell a megélhetésért - szar melóval.

Tényleg nehéz lakáshoz jutni és nem támogatja az állam kellőképpen. De muszáj lépni, mert én annyi idős vagyok, mint Te, a párom meg már 30. És eddig még nullszaldósak vagyunk - se lakás, se gyerek. Meddig várjunk? Gyereket mi sem akarunk ebbe a lakásba vállalni (már ha összejönne egyáltalán).

Lola
lolita
 
 


Sziasztok!

Gratula azoknak akiknek sikerült a vizsga és sok szerencsét akik még csak most fognak vizsgázni.

-hát igen az apósok , anyósok időnkén éreztetik azt, hogy ők felettünk állnak, de azért ez is megoldható. Az enyémek mindíg azzal piszkálnak, hogy "már megint nem dolgozol!?" pedig pont én dolgozom a legtöbbet napi 10 órát.
Apósom egyébként borzalmasan lusta még arra is, hogy felporszívózzon vagy felmosson, úgy van vele, hogy majd csak jön valaki és megcsinálja.Én egy darabig csináltam is,de miután hiába való volt minden erölködés, hát abbahagytam.
Igaz nekem nem kell együttlaknom velük, de a sógornőméknek igen, hát szívnak is rendesen.Mondjuk a sógornőm is elég lusta , bár van neki kire vigyáznia .

Nekik már van egy 1 éves fiuk,persze véletlen.Irígy is vagyok nagyon.
Miér azoknak lesz babájuk akik nem akarnak? Ez így nem igazságos.
Én is akarok egy prüntyi mókuskát.Gondolom TI is , külömben mért is lennénk itt.

Hát mindenkinek forró éjszakákat és babaáldást kívánok.

Anyóshoz ,apóshoz sok-sok türelmet.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Nem birom most mar megallni szo nelkul, hogy igy szoba kerult a kulfold Kép

Nori is kerdezte ugyis, hogy hol elunk, ugyhogy megint jovok a "szokasos" honvagyas szovegemmel Kép
Mar masfel eve Amerikaban vagyunk a ferjemmel. Az elso fel-1 ev egesz jo volt, elveztem az ujdonsagot, meg meg elenken eltek bennem az otthoni negativ emlekek, nagyjabol azok amiket Ti is itt felsoroltatok...
Otthon 2 kezdo orvosnak, foleg ugy, hogy a parom kutatokent en pedig "nem halapenzes" szakteruleten dolgoztam (nem veletlenul persze, mert ennel mar csak az lett volna rosszabb ha erkolcsi roncskent, az elveimet feladva a betegektol kellene a penzt kikunyiznom)...

Szoval nem egyszeru azert kulfoldon sem, de ha arra gondolok, hogy a nagyon szeretett hazank ennyire nem becsul minket Kép , akkor osszekapom magam es tudom meg kibirjuk itt par evig.

Egyebkent nekunk szuloi segitseggel lett otthon lakasunk, igaz kozel sem idealis pl gyerekneveles szempontjabol, de azert nem panaszkodom, ez a legkisebb gond. Bar persze ha esetleg lakascseret terveznenk, nincs az a hulye bank aki kolcsont adna a fizetesunkre Kép

Nori Ti hol eltek?

Lolita, szerintem ha csak tehetitek maradjatok Europan belul, szerintem az meg mindig kisebb trauma. Itt amerikaban az egesz eletszemlelet, eletmod mas, nagyon tavol all tolunk, nehez megszokni. Persze biztos van akinek eppen ez tetszik...

Bocsi, most mar igerem legkozelebb tenyleg igyekszem pozitivabb gondolatokat irni,

Puszi mindenkinek,

Pocika
pocika
 
 


Cirmike
Gratulálok a babához.
Azért óvatosan a síeléssel.Vigyázz az esésekkel.
Mégegyszer GRATULA !

Kép
Kép
incike
 
 


Pocika,

nem irigyellek Amerika miatt. Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak az általad is említett amerikai mentalitással. Ősszel voltunk New York-ban két hetet (egy családtagnál), de a második hét elején már jöttünk volna haza. Közöny, ingerültség, visszataszító "keep smiling", kirakat-viselkedés, üresség sugárzik az emberek arcáról. (Bementünk egy üzletbe farmert próbálni és a második farmernél beszólt a fülkémbe az eladó, hogy pénzem is van megvenni vagy csak próbálgatok...)Ilyet sehol Európában még nem hallottam. Szóval igen erősen Európa-párti vagyok, hiányozna az európai kultúra.

A Párom húga él kinn NYC-ben. Nem hittem, hogy valaha találkozni fogok olyan emberrel, akinek az amerikai társadalom (a fent említett dolgokkal együtt) mint olyan tökéletesen megfelel. Ő mindezt jónak és helyesnek tartja. Mióta kinn van, mintha agymosáson ment volna át, már beszélgetni sem lehet vele...

És nem terveziktek, hogy valamikor hazajöttök?
Megéri kinn maradnotok? (Gondolom, anyagilag igen)
Lola
lolita
 
 


Lolita, megkérdezhetem, mi ez?: "foglalkozhatnék avval ,amire az életemet is feltenném, mert imádom - viszont az érte kapott pénzzel kitörölhetem a popsimat"

A.

Kép
baba888
 
 


Szia Anikó,

feltételezem, hogy a kérdésedre adott válaszom senkit nem fog lázba hozni, csak engem. Bár biztos mindenkinek van olyan hobbija, amit egész életén át szívesen csinálna. Nekem a nyelv- és névtörténet és a 14-15. századi kódexekkel való foglalkozás jelenti ezt. Bizsergető érzés fog el néha, ha egy eredeti kódexet a kezembe vehetek és vizsgálgathatom. Erre módom nyílt tavaly, az Akadémia berkein belül dolgoztam és egy éven át készítettem elő egy újabb kódexet a mai reprint kiadásra. (bevezetőt írtam, az írását, a tintáját, a papírját, a szövegeit, forrásait vizsgáltam). Óriási volt, csakhogy a nyelvész diplomámmal kerek 50.000 Ft-ot kaptam érte havonta...Szánalmas.
Nem akarom, hogy hülyének nézzetek, mert a mai világban evvel foglalkozni nem "sztár-szakma". De egyszer még a jó öreg Sylvester Stallone mondta: "Az ember olyan hivatást válasszon, amit ingyen is csinálna." Na ez nekem ilyen.

Te illetve Ti mivel foglalkoztok? Boldogok vagytok a szakmátokban?
Lola
lolita
 
 


Sziasztok!!
Visszaolvastam a hetet.
Mi van már nem is beszélgetünk a babákról és a babát akarókról??

Cirmi gondolom már úton vagytok a nagy havas hegy felé, de én azért nagyon-nagyon gratulálok Nektek!!

Andi: még Nektek is van esély ugye?!?

Akinek meg megjött azzal teljesen együtt érzek. Nekem szombaton jött meg, már el is múlt, és nagyon elkeseredtem. Tegnap voltam dokinál, persze lecsúsztam az e-havi closty-ról, mert az 5. napon mentem. Írt föl a köv.hónapra (jó lenne, ha már nem kellene bevenni) azt mondta 2 egymást követő hónapban be kell venni, ja és még azt is mondta, hogy még 2 hónap sikertelen próbálkozás után jönnek a vizsgálatok, először a párom. Nagyon meg van szegénykém győződve arról, hogy Ő a hibás. De én nem akarom ezt hinni.

Tegnap nagyon elkeseredte, hogy mi van ha tényleg nem lehet Kép Kép és akkor hallok a rádióban olyan híreket hogy anyák (!!!) megölik újszülött gyerekeiket. Na nem is beszélek erről, mert ez borzasztó....

Anikó: hú ez nagyon furcsa helyzet lehet, hogy a nővérednek épp most sikerült a baba és ilyen hamar??
Tök jó nekik, neked viszont nagyon rossz lehet.

Zafír! gratulálok a vizsgádhoz!! Jelenleg mi is a nagyszülőktől örökölt házban, lakunk, de már nem sokáig! De erreől inkább nem beszélek, mert mi sokatokhoz képest azért jóval jobb hyelzetben vagyunk.

Lolita gratulálok az államvzsgádhoz!!!

Juca! Most én is elhatároztam, hogy minde nap mérek lázat és nyálat is. Meg szeretném megvenni az ovulációs tesztet is. Leírnád mégegyszer a nevét?? Egyénként ez tényleg különös, hogy neked nincsenek igazi páfrányaid? Mondjuk nekem volt valamelyik nap, de hát még nagyon-nagyon az elején vagyok.. szóval nem lehetett valós.egyébként sikerült a mai vizsga??

Nolina, köszönöm kérdésedet, a bál jó volt, csak aznap jött meg és nagyon elkeseredtem és még ittam is ... szóval nem volt olyan jó mégse.

EGyébként végre van itthon Internet, úgyhogy most már gyakrabban jövök, bár úgy látom nem nagyon tűnt fel senkinek, hogy nem voltam itt Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok,

na megjöttem és asszem át is mentem,25 kérdés volt és én csak 2-re nem tudtam válaszolni,szóval jók az esélyeim.Képzeljétek a mai ovulációs teszten volt egy egész halovány vonal,szerintetek ez mit jelent?
senki nem válszolt az aggályaimra,el sem olvastátok?:-((((((((((((((((((((((((

beu,
én már nem foglalkozom a pg-vel,össze-vissza mutogat minden félét:-(
úgy döntöttem most megvárom megjön e és ha igen kivárok még egy hónapot,csinálok köv hónapban megint ovulációs tesztet és aztán irány a doki,viszem magammal a teszteket és majd meglátjuk....
de tiszta szarul vagyok,ma jól lefárasztott agyilag a vizsga,úgy hogy jól kibőgtem magam.........hát nem vagyok a helyzet magaslatán
az ovulációs teszt a gabriel termékenységi teszt,ha így kéred fogják tudni a patikában,de vigyázz mert a closty befolyásolja az eredményt,amellett nem lehet használni:-(
mi holnap megyünk farsangi bálba:-)
nincs sok kedvem,ma nagyon mélyponton vagyok,remélem honapra elmúlik....

Lola,
én itthon vagyok de mielött szültem sem dolgoztam,szóval érdemben nem tudok nyilatkozni.
az biztos hogy amiből diplomázom soha nem fogom csinálni:-(
a baj viszont az hogy nem tudom mit szeretnék csinálni.halovány elképzelésem hogy szivesen lennék tolmács és fordító,de félek hogy az megint csak egy papírral több lenne.
nem azért mert nem lenne kedve csinálni hanem mert nem tudom lenne e munkám.mert mindenképpen valami olyat szeretnék csinálni amit itthon is tudok,szóval nem kell bejárnom valahová....

cupp
juca
17/31
Jucaa
 


Lolita, teljesen meg tudom erteni a szakmad iranti lelkesedest, ugy tunik hasonlo lelkek vagyunk Kép A Stallone-idezet csucs, vegulis en most szinte ugyanazt csinalom, mint otthon, csak teljesen ingyen Kép

Amugy szeretnek minel hamarabb hazamenni, de mivel mar majdnem minden vizsgat letettem ami a diploma honositasahoz kell, most mar sajnalnam, hogyha hagynam futni a lehetoseget es nem is probalnek itt allast keresni. Egyenlore csak minimalis penzt sikerult megtakaritanunk, ez is legfokepp a vizsgaim miatt van, borzaszto dragak voltak. Hiaba hivom fel panaszkodaskeppen anyut vagy a nagymamamat, ok is azt mondjak, hogy legalabb keressem meg, amit eddig befektettunk...

Szoval a leges-legdurvabb esetben max meg 6 ev, mire a most 8 hetes magzatka iskolaskoru lesz Kép

Meg valami, Lolita, gratulalok az allamvizsgadhoz!!!

Juca, ne haragudj rovid az eszem, te mit tanulsz?
Neked is gratula a vizsgahoz, igazan becsulendo, hogy tanulsz a gyerek mellett, pedig nem is akarod hasznalni a diplomad. Azert meg lehet, hogy meggondolod magad, nem?

Tobbieknek is puszi,

Poci
pocika
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre van időm itthon kitakarítani!! Tényleg akik nem egyedül vagytok Ti hogy oldjátok meg a takarítást együtt az anyóssal?? na jó ez szar vicc volt belátom BOCSI O)

nagyon rossz lehet nem külön élni nekem nagyon nagy szerencsém van, hogy egy percet sem éltünk együtt semelyik szülővel (mármint együtt)
nagyon kínosak lehetnek ezek a benyitogatások!
Anikó nálad olvastam ,hogy apuka bevitte a reggelit? Hát ez elég furcsa! Lehet hogy Téged akart csak látni??
Ja és ha jól emlékszem Te mesélted azt is, hogy elkeztetek építkezni és mire kész lett a ház szétmentetek?? Ház ez nagyon borzasztó! Az viszont jó hogy most már van valaki, akivel közös babát szeretnétek!!
Az én párom nagyon elkeseredett amikor megtudta, hogy nekem megint megjött. még a 4.napon is kérdezte, hogy biztos hogy megjött??

Poci!
Most már kezd összeállni a kép. Szóval Te kint végzed el az egyetem honosítását, és most már szeretnétek babát, de jó lenne itthon is lenni? Csak a honvágy miatt?? vagy nem érzed jól magad?? és a párod sokat dolgozik?

Juca! Te komolyan 21 éves vagy?? Ez nem semmi és már van egy babátok! ez tök jó. és mikor házasodtatok össze? Ha írtad már bocsi. Kép
Ja és gratulálok a vizsgádhoz!!!
szerintem ha már egyszer sikerült összehoznotok egy babát, akkor ott nagy baj nem lehet!
Te most akkor szedsz closty vagy mi van. Mert azt mondtad, hogy az meg a teszt nem jó együtt??

Zafír: tök jó hogy kapsz tanszabit. Nekem egyáltalán nem támogatják a tanulásomat, bár gondolom azért mert a kettő nem egybevágó szakma.

Én egyébként marketing és értékesítési területen dolgozom egy közép inkább kis vállalatnál.

Most megyek folytatom a szorgoskodást, de még jövök!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok KépKépKép. Olvasok aztán írok még.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Pocika,

nemzetközi tanulmányok szakon vagyok,ez elvileg diplomata képzés.mikor elkezdtem még tele voltam ambicióval hogy diplomata szertnék lenni....
de mikor terhes lettem rájöttem hogy és semmi mást nem szeretnék csinálni csak anya lenni,ilyen tyúkanyó fajta lettem,rájöttem hogy én erre születtem:-)))))))))))))))))))))))hogy a csibéimet terelgessem.persze ez nem lehet életcél,tudom magam is, egyszer a 3.gyerekem is fel fog nőni és akkor azért kell majd valami elfoglaltság,ez lehetne a tolmácsolás,gondoltam én.......
ja és hogy csinálom és nem hagytam abba annak az az egyszerű oka van hogy 400.000/félév...
ha már ennyi pénzünk benne van hülye lennék abbahagyni,legalább majd elmondthatom magamról hogy diplomás vagyok.
meg ha esetleg elvégeztem az általános tolmács sulit és szakosodni szeretnék ahhoz kell diploma,tehát nem teljesen fölösleges.
neked mi a véleményed van értelme elvégezni ezt a tolmácstanfolyamt?

beu,
tényleg 21 vagyok,februárban leszek 22.
2003 agusztusában volt az esküvőnk és azonnal nekálltunk a babaprojectnak.én is örülök neki,életem legjobb döntése volt,erre vagyok a legbüszkébb:-)))))))))))))))))))))))))))))
néha kicsit beparázok,hogy milyen hamar felnőnek majd én meg itt maradok "fiatalon" apával,de erre kitaláltuk azt a megoldást hogy ha a második lány lesz a harmadikkal várunk 6-8 évet és ő akkor majd megfiatalít minket:-)
remélem így lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem ,én most nem szedek clostyt,abban maradtunk a dokimmal hogy abbahagyom a fogigátlót és megnézzük megjön e magától,mert a terhesség és a szülés lehet hogy "helyre rakta" a hormonszintemet.szóval most a kivárunk.még csak egyszer jött meg mióta abbahagytam,szóval még nem érdemes visszamenni hozzá,nem tudok neki túl sokat mondani.
de tiszta ideg vagyok hogy ha visszmegyek hová fog elküldeni,milyen vizsgálatra:-(

a marketing az tök jó,én is tanultam,tetszik:-)
asszem én is mászok,leszedem a karácsonyfát amíg a gyerek alszik,mert nem nagyon akarja ledíszíteni magát és kimászni:-)))))))))))))))

pussz
juca
18/31
Jucaa
 


hajni,hajni,

na vééééééééééééééééééééééégre!
olvassál el mindent ami írtam és öntsél belém némi lelket,mert le vagyok lóhadva:-((((((((
Jucaa
 


A végét már nem tudtam elolvasni, annyit írtatok hogy ezt sem tudom megjegyezni Kép
Páfránykáim még mindig vannak, hol teljesen páfrányos, hol keresgélni kell.

Jucaaaaa, ne csináld ezt. Mindig olyan jó kedvűek az írásaid. Most is legyen az!!! Lécci lécci.
A fiacskád foga kibujt már? Lehet hogy írtad, de mondom ezt az uccsó oldalt még nem sikeredett elolvasni Kép

Ja, a párom lába sokkal jobban van, már nem nagyon sántikál. Aranyosak vagytok hogy gondoltatok rá Kép.
Még azt is akartam írni, hogy nem jött még meg, úgyhogy lassan jó időben leszek Kép.
Most már megpróbálok bekapcsolódni és lelket önteni mindenkibe, látom nagyon le vagytok strapálva Kép

Hajni 24/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

próbálok jókedvűen írni,nagyjából megy is,csak bennem kavarognak az érzések,meg kattogok össze-vissza:-(
szóval álljál neki ezt az oldalt is olvasni,dali-dali:-)))))))))
itt a lényeg:-)
akkor jó ha jobban vagytok,reméltük és sokat gondoltunk rád:-)
Jucaa
 


ja,
és a kiskrapek foga persze nem bújt ki,de legalább nem üvölt már egész nap:-)
Jucaa
 


Láttam, hogy hiányoltatok. Úgy meghatodtam. A sms-nek is nagyon örültem, azt hittem két három nap alatt el is felejtetek Kép. De ti édesek vagytok és nem Kép. Minnnnyá olvasok megint.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jucaa, akkor már értem miért értjük mi meg egymást annyira. Februárban mikor van a szülinapod? Mindenben stimmelünk, csak nekünk egy évvel korábban volt az esküvőnk Kép. Ugyanakkor kezdtünk próbálkozni, csak nektek már van egy Kép. Azért ez nem olyan különbség Kép. Ja, meg én is legszívesebben csak anya lennék, és itthon szorgoskodnék, ahelyett hogy gürizek melóba tök idegenek kedvéért Kép. Ezt anyuék nem tudják elfogadni, úgyhogy ez van. Nem is gondoltam hogy te is ilyen kis pisis vagy Kép, felnőttebbnek néztelek az írásaidból Kép.

Képzeljétek a minap majdnem rosszul lettem. Jött az öcsikémhez egy haverja, és köszönt hogy csókolom Kép. Gondoltam én, hogy nem ismer meg, úgyhogy hellót köszöntem vissza. Erre: meg tudná nekem mondani, hogy itthon van e a Peti? Majdnem ott estem össze. Mi az hogy engem magázni Kép. Legalább ha én tegezem visszategezhetne, azért annyra nem vagyok öreg, mégha nem is ismerjük egymást. Nagyon rossz érzés volt Kép.

Na mi van veletek csajok, most én vagyok és ti nem? Hova tűntetek?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
ez vicces,én február 10-én születtem!
úgy látszik ezt az égiek akarták így:-)
Amúgy már írtam neked hogy én is 21 vagyok,csak nem reagáltál:-(
képzeld el,annyire birom a bucidat hogy arra gondoltam esetleg valamikor
összefuthatnánk:-)hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm?
csak ha nem veszed tolakodásnak!

nekem is köszöntek már csokolomot,amikor először történt engem is sokkolt a dolog,most már csak körbenézek hogy kinek szólt:-)))))))))))))))

puszkó
Jucaa
 


Sziasztok!
Kedves Jucaa és Hajni, ha nem gond én bepofátlankodom közétek, mert úgy látom ma a többiek nem tudnk jönni.

Jucaa ez nagyon szép hogy anya akarsz lenni. Én is én is O. Egyébként mi is három babát szeretnénk, azaz szerettünk volna de egyre jobban félek...
tök jó, hogy ilyen sullit végzel! egyébként milyen nyelven csinálod? én csak angolul és németül tudok középfokon, de a németemre nem vagyon büszke. csoda hogy meglett de hát lellett a diplomához. nem is szeretem.

Na most én ám azt nem értem, hogy Te a szülés után megint szedtél fogigátlót?? egyáltalán bocs hogy ilyet kérdezek, de a szülés után mikor tudtatok megint együtt lenni???

Hajni! De jó Neked akkor most szorítok ám, hogy nehogy megjöjjön, a páfrányok biztos jót jelentenek. Egyébként megdöbbentem nagyon hogy mióta próbálkoztok már, én meg itt dumálok az 5 hónapommal...
egyébként képzeld nálunk a héten metlakiznak! (mettcachi azt hiszem így kell írni) a nappalit és a konyhát már megcsinálták! Ha gondolod megadom az e-mail címemet és szívesen fogadok képeket a TI házikótokról is.
Hajni néni... Kép Kép Kép na jó csak vicc volt bocsi...

Bea
8/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Juca akkor nálatok ez a második hónap fogamzásgátló nélkül? Akkor nem kellene várni még?
Egyébként szerinted milyen vizsgálatra küldhet el?

lányok én már több mint fél éve hagytam abba a gyógszert kb. 2 hónapja olyan pattanásos vagyok, mint egy nemistudommi. nagyon rossz. ez a hormonok miatt van?

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
németből van felsőfokúm és angolból szakmai közepem.
igen,nekem mikor visszamentem a 6 hetes kontrollra azonnak felírta a fogigátlót hogy ne menjen fel megint a hormonszintem.azért nem volt gond,mert semmi tejem nem volt,szóval......
mielött visszamentem a 6 hetes kontrollra,elötte egy nappal próbáltuk ki,mert tudtam hogy a dokim meg fogja kérdezni megy e és hogy megy,és nem akartam azt mondani hogy nem tom.
de hogy mikor élveztem legközelebb:-) az már más lapra tartozik.
mivel kellene várni?azzal hogy visszemenjek a dokimhoz?
ötletem sincs mire fog elküldeni,szerintem meg akar majd bizonyosodni róla hogy tényleg nincs pé-m,ezt Uh-val nem hiszem hogy meg lehet állapítani,mert ha elküld középidőben és nekem modjuk nem akkor hanem elötte lenne pé-m,nem lát semmit.tehát talán marad a hormonvizsgálat.de azt sem tudom hogy melyik hormon a felelőss azért hogy megjön és mégsiscs pé-m.szóval tanácstalan vagyok:-(((((((((((((((((

tutira a hormonok....
most nem ugrik be,de neked megjön,van pé-d?
mert nekem a magas tesztoszteron okozott ilyen tünteteket:-(
Jucaa
 


Jucaa!
Én sajnos nem vagyok olyan tájékozott mint Te úgyhogy fogalmam sincs, hogy hogy állok tesztoszteronnal. Az mit jelent, hogy "ne menjen fel megint a hormonszinted"?
És nem volt tejed?Te jó ég!
Én a várakozást a fogigátló abbahagyása miatti próbálkozásra értettem.
Persze hogy el kell menned dokihoz, de Ő úgyis tudja hogy mit kell tenni!
Honnan lehet tudni hogy van-e peteérésed?
Egyébként nekem most jött meg egy hete 28 napra (eddig a fogigátló abbahagyása óta 35 naposok voltak). Hőmérőzés szerint volt egy mélypont, de hiába próbálkoztunk akkor (is) sikertelen volt.
szóval igazából nem tudom, hogy van-e peteérésem.Kép Kép

Most el kell mennem egy barátnőmékhez, de később még visszanézek!

Üdv:
Bea
8/28

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
ha szedtem a fogigátlót akkor az lenyomta,ha abbahagytam felment a normális 8 és félszeresére:-(
ez egy hormonvizsgálat alakalmával derült ki.
hát nézd apa előbb lefejt vona egy kávéra valót mint én:-(
de ez van,nagy szívfájdalmam hogy nem tudtam szoptatni,de lassan kezdem túltenni magam rajta.most hogy már eszik mindet sokkal könyebb megbírkoznom vele,de nagyon nehezen megy:-(
az én dokim nem ajánlja hogy tartsak szünetet,mert akkor ugye nem jött meg,most meg merőben más a helyzet,most ugye ki kell valahogy deríteni hogy van e pé-m.minden jel arra mutat hogy nincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szerintem a legegyszerűbb ha veszel egy ovulációs tesztet.és ha az nem mutat pé-t,már van vmi a kezdben amivel mehetsz dokihoz.
mert ez a pg semmit nem ér,össze vissza mutogat,szerintem az nem mérvadó:-(
de a dokidnak akkor úgyis el kell küldeni hormonvizsgálatra,szerintem legalábbis!

este megyünk bálba 9 után akkortól nem vagyok

juca
18/31
Jucaa
 


Én megint írok kicsit, bár még itt vannak a vendégek, és a fiúk a gépen játszanak Kép. Végre találtak valamit a tévében Kép.

Juca, szerintem nem olvastam el rendesen hogy írtad. Én idősebb vagyok nálad kilenc nappal. Bibibi Kép. Dehogy veszem tolakodásnak, tőlem nyugodtan talizhatunk Kép.
A csókolomról annyit, hogy szerintem én soha nem fogom megszokni. Az már ok, ha bemegyek valahova akkor ott magáznak, de,hogy hasonlókorúúúú fiatalok hááááát. A tömben volt még, hogy kiabált utánnam egy kisfiú, hogy néni, néni, szegénykém vagy százszor szólt mire rájöttem, hogy nekem szól Kép.

Bea, te nem érzed magadat egy hangyakukinyit szemtelennek? Kép Különben én tudom milyen az az öt hónap, bár én akkor még nem igazán voltam ideges, de szerintem akkor még én nem is akartam igazán. Mostanra érett meg a dolog igazából. Lehet hogy nem lettem volna annyira boldog ha elsőre összejön Kép. Én már teljesen elfogadom lassan amit a párom mond, hogy nálunk minden akkor jön amikor itt az ideje. Nehéz, minden hónap végén kiborulok, de ez van. Tehát ne érezd magad rosszul, hogy öt hónap után érzed azt mint én lassan......

Ja, annyira bízom benne, hogy most összejön, hogy már ittam ma Martinit, meg pezsgőt is. Tudom rossz kislány, dá-dá Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Juca, milyen volt a bál? Remélem jól éreztétek magatokat.

Bea, nagyon eltűntél tegnap este.

Hajni 25/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni, bocs hogy tegnap már nem jöttem de éjfélkor értem haza és akkor már nem lehet Netezni. No meg akadt "jobbb" programunk is idehaza Kép
ha komlyan úgy érzed, hogy szemtelen vagyok, akkor bocsi! Lekopok!!!
De azért még most leírok pár dolgot!
Ez a pia dolog engem is aggaszt. Amikor bizonyossá vált, hogy megjött ittam egy kis pezsgőt. És most pénteken is, és nem is ilyan kicsit. Ez nagyon gáz?

Jucaa: ez már biztos, hogy neked nincs pé-ed??
milyen az a hormonvizsgálat?
Most már biztos, hogy hétfőn veszek ovilációs tesztet, valóban akkor már talán tudni fogom, hogy van-e pé-em. Egyébként a hőmérőzés szerint van, mert egyszer lezuhant a múlt hónapban, vagy ez nem jelent semmit???

Jaj képzeljétek tegnap este "tornáztam" az "action" után. Az ágyunk háttámlás és hanyatt feküdtem és beaksztottam a lábom egy pár percre az ágytámlába. Eredményesnek bozonyult. azért tettem ezt, mert nem tudok sokáig gyertyában állni. Egyénként kipróbáltuk a Carlosék féle pózt (asszem Ő írta) Kép Kép Kép

Jucaa milyen volt a bál??

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Bea!

Aki le Hajninénizik az csak szemtelen lehet, nem? Kép Csak azért írtam hogy eltűntél, mert mondtad hogy bepofátlankodsz közénk, aztán nem írtál. Meg különben is úgy néz ki, csak mi vagyunk hárman a hétvégén, és így hamar hiányzik ha valaki nem jön Kép.
Különben ha volt leesés, meg felmenés a görbédbe az jót jelent, de előfordult már, hogy tökéletes görbével sem volt valakinek pé-je. Igazából az UH tudja ezt biztosan megállapítani, bár ugye mi már egy csomó módszert kibeszéltünk. Erről jut eszembe ma még nem is nyálaztam Kép.
Különben Carlotta azt kérte, hogy írjuk is le milyen volt a póza, cserébe, hogy megosztotta velünk KépKépKép.

Jucaaaaaaa, alszol még? Ennyire jó volt a bál, hogy nem tudsz felkelni?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

tyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű csajok,elég komoly volt a bál,fél 6kor jöttönk haza és most keltünk.
mire hazaértünk kijózanodtam,szóval csak egy kicsit nyom a fejem:-)))))))))))))))))))))

hajni,
uh-val hogy lehet megnézni a pé-t?én nem gondoltam volna hogy lehet ha nem középidőben van,vagy akkor hogy csinálják?vagyis mikor?
nekem uh-val nézték meg annó,de akkor closty-t szedtem,szóval egyértelmű vol hogy ha van,akkor középidőben.
írok mail a telószámommal és megdumcsizzuk a talit,hm???????????????????????

Bea,
semmi sem biztos,de babab elött nem volt és most sem mutat semmi jel sem arra hogy lenne,az ovulációs teszt tök nem zebrás:-(
a hormonvizsgálat egy vérvétel,csak tovább tart míg meglesz az eredmény,nekem asszem 2 hét volt!
anikó bevágott egy cikket a pg-ről nem olvastad?
abban volt a végén hogy az is ugyanannyit ér mint a hőmérőzés,bizonytalan mind a kettő mint a kutya vacsorája..............
szóval szerintem arra ne adjál,én nem is próbáltam ki,mert akkor csak megint egy zavaró tényezővel több lenne,ami nem tuti és folyton ezen kattognék:-(
pezsgő,szerintem nem gáz,én is ittam terhesen:-(
sőt,miután szar volt az emésztésem mondta a dokim hogy minden nap igyak meg egy felest hogy az segítse:-)))))))))))))))))))))))))))))))
megfogadtam:-))))))))))))))))))))))))))))))
Jucaa
 


Sziasztok!

Beuka, gondolom a három vigyorgó fej jót jelent Kép

Én is veszek ovulációs tesztet, meg elkezdtem inni gyógynövényes teát, cickafark+zsálya, még kell hozzá vennem palástfűvet.

Voltam fodrásznál és világosbarna helyett vöröseset csinált, szóval kicsit szomorú vagyok, most várhatok 4 hetet mire olyan lesz mint szeretném.
Ja , egy hét múlva megyünk síelni, pont jókor, remélem, mert ma az 5/32-36 on vagyok. Amúgy azért szorgalmasan nyálazok, de még nem volt páfrányom...
puszi
carlotta
carlos
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: